Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 24, 2013 5:42 pm
Ugrás egy másik oldalra



Close your eyes , and you will see that you really need...


Family


Arielle S. Peterson ~ Anya


Ő az édesanyám, de igazi anya-lánya kapcsolat semmiképp nem tudott kialakulni közöttünk, és nem is látok rá sok esélyt. Elhagyott, semmibe vett és nem is keresett soha. Eldobta a saját lányát, azért, hogy vámpír lehessen és egy csepp megbánást nem tanusított a tettei után. Továbbra is olyan öntelt, önző és érzéketlen, mint volt, akit csak a természetfeletti relytéjei és a kutatásai érdekelnek. És mégsem mondhatom ki teljes magabiztossággal, hogy utálom. Természetesen van bennem utálat és csalódottság, de azokat mind elnyomja, az égető vágy, hogy jobban megismerjem és lássak benne egy cseppnyi anyát. Aki átöleli a lányát, vígasztalja, tanácsokkal látja el és törődik vele. Ilyen ember még sohasem volt az életemben és az anyám határozottan nem célozhatja meg ezt a pontot. Sad


Nash Cranford ~ Testvér


Hiába nem vérszerinti testvérem én mégis az egyetlen bátyámnak tekintem. Nem valami jól indult a kapcsolatunk. Először is rettegtem tőle, hogy meg akar ölni, mint az a másik vámpír, aztán nagyon közel álltunk hozzá. Utána ivott is belőlem egy keveset, de végül mégis ő mentett meg saját magamtól. Ha akkor nem változtat át és nem mutatja meg, hogy van egy kis értelme az életemnek, akkor valószínűleg önkézzel oltottam volna ki az életem. Visszagondolva is épp elég nyomorultul és szánalmasan érzem magam, nemhogy akkor. Egyértelműen a szakadék legmélyéről húzott fel és tartott egyben, így hát örökké hálás lehetek neki. 38



Inaugural


Jin Bay


Még nem igazán tudom hova tenni. Semmiképp nem utálom, mert egy-egy őszinte pillanatában kedves is tud lenni, de olyan, mintha az örök tinédzser korát élné. Makacs, flegma, öntelt, goromba és rettentően féltékeny. Mintha a világa Nash körül forogna és még csak rá sem nézhetnék a fogadott bátyámra nehogy elvegyem tőle. Néhány idegesítő szokást eltekintve azonban megértem őt. Csak Nash van neki, érthető, hogy mennyire fél, attól, hogy elveszíti. Volt egy időszak, amikor nagyon aggódtam érte és mindent megtettem volna, hogy segítsek rajta. Nem akarok haragban lenni vele, hiszen Nash jóbarátja és nem szeretném, ha a mi veszekedéseink miatt kéne kellemetlenül éreznie magát és persze Jin sem olyan szörnyű, ha túllendül a kamaszkori hisztijein. Rolling Eyes



Friends


Selena Cristal


Még nem nagyon ismerem, de leginkább a barátaim közé tudnám sorolni. Mindig kedves volt hozzám és alapból egy szimpatikus nő számomra. A testvérem menyasszonya, ezért különösen ügyelek a jó viszonyra. Egyébként annyira nem ismerem, mégis tudom, hogyha szükségem volna valakire, akkor rá számíthatnék. Egyébként klassz csajszi, Nash jól válaszott. Sokáig! Very Happy



Lovers





Enemies


Danielle R. Hemingway


Rövid ideig találkoztunk és nem is óhajtok többet rászánni az életemből. Emberkoromban találkoztam vele, megharapott és kisebb sebesüléseket is szeretem tőle, de majdem meg is ölt. Azért, hogy megmutassam, engem sem kell félteni, karót döftem a hasába, majd elfutottam. Akkor még az édesanyám kerestemés kiakartam faggatni, de rossz ötlet volt. Nem tudhattam, hogy pont egy ilyen őrült nőbe futok bele, bár ez az én szerencsémmel nem volt nehéz. Nem szándékozok vele többször találkozni, mert úgy érzem azt már nem úsznám meg ilyen könnyen. Evil or Very Mad





A hozzászólást Claudia Ann Miller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 03, 2013 7:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 25, 2013 8:33 pm
Ugrás egy másik oldalra
Most akartam írni, hogy dobj be a családhoz de amit írtál rólam[Nashről] wááá Nash bátyád mindjárt sírva fakad TT
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 26, 2013 12:43 pm
Ugrás egy másik oldalra
Katrina Rice írta:
Most akartam írni, hogy dobj be a családhoz de amit írtál rólam[Nashről] wááá Nash bátyád mindjárt sírva fakad TT
Megelőzteleeek. Very Happy Razz Örülök hogy tetszett. ^^ Rolling Eyes Very Happy 40
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Claudia Ann Miller kapcsolatai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Claudia Miller sarkocskája.:3
» Claudia szobája
» Levi Miller
» Katrina kapcsolatai ~
» × Lamia kapcsolatai ×

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Alkotások, játékvezetők, karakternaplók-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •