Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Marcel dolgozószobája

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 25, 2013 10:41 pm
Ugrás egy másik oldalra



Sophie + Marcel

Csalódott voltam. Ezek szerint nem volt olyan fontos számára, hogy megbosszulja a szülei halálát hiszen nem merte bevallani, mit is akar, igazából. Nem tudom miért lepett meg a dolog… hiszen Sophie csupán egy egyszerű ember, egy végtelenül egyszerű élettel amit igazán meg is könnyítettem a számára. Elhúzva a számat fordultam el tőle de most már nem fogok visszanézni, kétszer nem kapja meg a kegyeimet. Én figyelmeztettem.
- Meglehetősen egyszerű dolgot kértem – hangom maró cinizmus, testtartásom sem ad okot jót feltételezni – tévedtem veled kapcsolatban. – léptem tőle még távolabb, továbbra is háttal fordulva a kisasszonynak. - Tudod, hol találod az ajtót. – a pohár amiből kortyoltam majd ismét az asztalra tettem, hangosan koppant abban a csendben ami beállt. Éreztem a feszültségét és tudtam mire vágyik a gyilkoláson kívül. Ó, szeretem én betörni a vad lovakat, nem erről van szó. Egyszerűen végtelenül untam volna a játékot mit már több mint száz éve játszok és mindig győzedelmesen kerülök ki a partiból. Nem volt kedvem egy újabb tangóhoz, amiben a végén, úgyis meghajol a karjaimban a partner.
- Viszlát Sophie. – mielőtt ráébredt volna mi történik már eltűntem a szobából. Hagytam had menjen és gondolkozzon el azon mit is kellett volna mondani vagy tennie.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 25, 2013 12:03 am
Ugrás egy másik oldalra
Marcell & Sophie



I WANT MY PARENTS TO FIND THE KILLER.I WANT TO SETTLE THE SCORE. I WANT TO SEE YOU SLEEPING IN THE FIRE IN THEIR EYES.  I WILL DO EVERYTHING POSSIBLE TO SUFFER. MARCELL SHOW ME HOW YOU KILL OTHERS TEACH ME EVERYTHING. I DO NOT KNOW WHAT I'LL DO ANYTHING POSSIBLE ONLY BECAUSE I AM A TITANIUM. THERE'S JUST ME AND MY SISTER LEFT HER WHEN I LOSE I DO NOT HAVE ANYONE LEFT. MAYBE YOU FEEL SOMETHING TOWARDS MARCELL OR MAYBE I DO NOT EVEN KNOW WHAT'S WRONG WITH ME?


-Mire vagy kíváncsi?- Kérdeztem tőle mélyen a szemeibe nézve. Mikor azt mondta nincs a városban teljesen össze törtem és ökölbe szorítottam a kezem és a fogaim.
-Akor hol van-Suttogtam már remegve a dühtől. Majd ki adta a számomra inkább még kérésnek hangzodó parancsot. Oda sétáltam hozzá és ő felnézett csak úgy csillogott a szeme. Imádtam a néger férfiakat a lazaságukat mindent.
-Bármire hajlandó vagyok, megölöm, megkínzom őt!- A szememben izott a tűz.
-Ha kiürül a verbéna kérdezd meg megint ugyan ez lesz a válasz...Ha kell és nem ölsz meg érte még varázsolok is.-Mondtam neki még idegesen. Hogy mit tegyen velem, lenne egy pár ötletem, de tudtam nem adhatom ki magam én szerelemre vágyom és nem egy olyan pasira aki gerincre fektet.
-Segíts ölni!-Mondtam kicsit megrázva a fejemet hiszen a gondolatok megrohamoztak ahogy gyöngyöző testünk egymásnak feszül, de tartanom kell magam.





Játék adatok!



♠ Szószám.: 109 ♠ Játék címe.: Meg babonázol!IDE ♠ Játék hangulata.: Érthetetlen érzelmek
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 17, 2013 5:02 pm
Ugrás egy másik oldalra



Sophie + Marcel

Valószínűleg önmagát sokkal inkább meglepte, hogy nem is ellenkezett mint engem. Élvezettel figyeltem ahogyan a véremet kortyolta, sőt, ujjaim el is játszottak derekán majd gerincére is felfutottak. Amint végzett, eleresztettem, elléptem tőle és hátat fordítva nyúltam poharam után. Még csak rá sem pillantottam amikor válaszoltam a kérdésére.
- Ó, az én kívánságaim végtelenek veled kapcsolatban. – vigyorodtam el és kortyolva az italomból sétáltam a kanapéhoz, ahol aztán le is telepedtem. Sakkban tartottam de mennyire… eszem ágában sem volt kiengedni a kezeim közül.
- Sajnos rossz hírem van számodra, kicsi Sophie. A szüleid gyilkosa nincs a városban. A jó hír viszont, hogy él és virul. Beteljesítheted majd a bosszúdat, ígérem. – a vigyorom eltűnt. Tudom nagyon jól, hogy milyen éhezni a bosszúra. Persze, ez nem jelenti azt, hogy ne élveztem volna, hogy akármit megtehetek vele. Plusz egy gonddal kevesebb, amíg elfoglalja magát.
- Gyere ide! – adtam ki a parancsom, ellentmondást nem tűrő hangon majd ha Sophie nem ellenkezett és elém járult, felpillantottam rá.
- Azt akarom, hogy válaszolj, őszintén! Ha nem teszed meg, az alkunknak lőttek kicsilány.  – nem vicceltem. Tudtam, hogy jelen állapotában nem tudom megigézni. - Tudni akarom, hogy készen állsz-e a bosszúdra mert ha nem, akkor ne pocsékold az időmet. – felemelkedtem és közel léptem. – Mit akarsz, mit tegyek veled? – kérdeztem közel hajolva, csöndesen szinte már búgva, mert én tudtam mit akar. A kérdés, hogy magának be meri-e vallani, készen áll-e mindarra ami még rá vár.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 17, 2013 1:44 pm
Ugrás egy másik oldalra
Marcell & Sophie



I WANT MY PARENTS TO FIND THE KILLER.I WANT TO SETTLE THE SCORE. I WANT TO SEE YOU SLEEPING IN THE FIRE IN THEIR EYES.  I WILL DO EVERYTHING POSSIBLE TO SUFFER. MARCELL SHOW ME HOW YOU KILL OTHERS TEACH ME EVERYTHING. I DO NOT KNOW WHAT I'LL DO ANYTHING POSSIBLE ONLY BECAUSE I AM A TITANIUM. THERE'S JUST ME AND MY SISTER LEFT HER WHEN I LOSE I DO NOT HAVE ANYONE LEFT. MAYBE YOU FEEL SOMETHING TOWARDS MARCELL OR MAYBE I DO NOT EVEN KNOW WHAT'S WRONG WITH ME?


A hideg is kirázott ahogy lenyalta rólam a vért. Mint egy engedelmes kislány bólogattam, hogy nincs több vasfű és ellenállok annak, hogy bárki megöljön. Az igézés ellen úgy is van egy csomó ékszerem.   
-Akarsz még tólem valamit? Vagy végre te is elárulsz nekem egy s mást?- KÉrdeztem mélyen a szemébe nézve. Egyre jobban le vett a lábamról ez a férfi és azt se értettem, hogy miért itatott meg a vérével.
-Köszönöm...- Halkan préseltem ki ezeket a szavakat. Nem tudom mi lelt engem mikor a Marcel a szemembe nézett és én mint akit kicseréltek néztem rá vissza. Persze ugyan azzal az arogáns tekintettel, mint ahogy eddig tettem az össze vámpírral.





Játék adatok!



♠ Szószám.: 109 ♠ Játék címe.: Meg babonázol!IDE ♠ Játék hangulata.: Érthetetlen érzelmek
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 15, 2013 12:38 pm
Ugrás egy másik oldalra



Sophie + Marcel

- Na és? – vontam fel a szemöldököm kérdőn, miközben átvettem a poharat tőle. Sok boszorkány képes maga alá gyűrni. Egy, túl kevés hozzá, főleg ha olyan gyönge mint ez a törékeny virágszál itt előttem. Beleszagoltam a pohárba; a bensőm nyugtalankodva ágaskodott fel és undorodva dobta volna el a francba a vért. A förtelem azonban nem volt olyan erős mint amennyire kellett volna; már régóta tápláltam magam vasfűvel, épp azért, hogy megerősödjek vele szemben és a korty amit magamhoz vettem, ezt bizonyította. Még csak el sem fintorodtam. Elégedetten tettem az üvegasztalra a poharat.
- Mostantól nincs vasfű. – léptem a nőhöz és dereka köré fonva karomat húztam magamhoz. Felemelje karját nyaltam le vérét, hogy egy csepp se vesszen kárba és bár éreztem, ahogy a vasfű harcol a természetem ellen, mégis legyőztem a kényszert, hogy bármiféle reakciót mutassak.
- Hmm... – mormoltam csendesen és hagytam had ugorjanak elő szemfogaim. Saját csuklómba haraptam és karom a szája elé tartottam.
- Ügyetlen, kicsi Sophie, a vágás túl mélyre ment. – szóltam őszintén ahogy a karját figyeltem – Igyál. – persze, hogy mocskosul élveztem de tudtam, hogy tudja; én nem fogom ellátni a sebét és képes vagyok így kiengedni a városomba, gyermekeim és vámpírjaim közé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 18, 2013 11:22 pm
Ugrás egy másik oldalra





 
Marcel dolgozószobája Tumblr_mlw8sd4zpz1rthswto7_250Marcel dolgozószobája Tumblr_mm03eoTVA41rvu4s0o1_250
I want my parents to find the killer.I want to settle the score. I want to see you sleeping in the fire in their eyes.  I will do everything possible to suffer. Marcell show me how you kill others Teach me everything. I do not know what I'll do anything possible only because I am a titanium. There's just me and my sister left her when I lose I do not have anyone left. Maybe you feel something towards Marcell or maybe I do not even know what's wrong with me?
|| Marcell & Sophie ||



Nem érdekelt ebben a pillanatba semmi se.
-A vérem tele van vasfűvel..-Suttogtam, de azért oda sétáltam az asztalhoz és a csuklómba vágtam a késst a pohár felé tartván.
-Én betartom a szavam...-Mondtam neki, majd közelebb sétáltam oda nyújtván neki a poharat. Valahogy egyre inkább vonzott engem ez a férfi a gondolataim elkalandoztak hosszan bámultam dús ajkait. Nem nem nem Sophie gondolkozz! Járt a fejemben. Teljesen más képp kezdtem nézni erre a férfira, de miért nem akarom, hogy ez legyen velem.. nem nem nem nem nem és nem.
-Minta akarsz még?-Kérdeztem határozottan.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 18, 2013 7:49 pm
Ugrás egy másik oldalra

Sophie & Marcel




Sophie csak akkor juthatott be a házba ha azt én úgy akartam. Már előre tudták a gyermekeim, hogy egy látogatót várok. Egy nem is olyan csúnya látogatót. Elégedetten vigyorogtam még formás hátsóját néztem amint épp bemászik az ablakon aztán azt a durcás kis pofiját amikor épp számon kér. Vigyorogva emelkedtem fel és ő azonnal élt a lehetőséggel, hogy közelebb kerüljön.
- Nocsak, milyen kellemes meglepetés Deveraux kisasszony. – az asztalhoz sétáltam és egy pohár vörös bort kínáltam a hölgynek majd magamnak valami erősebbet töltöttem.  
- Mi az ajánlatom? Ha még nem vetted észre már feltettem az ajánlatom. Olykor-olykor megteszel nekem pár szívességet én pedig minden alkalommal adok neked egy nyomot. Kezdetnek megteszi szívességként, hogy feltűröd az inged ujját és megkóstollak. – igen, határozott és komoly voltam. Hangom magabiztosan és erőteljesen csengett. Kortyoltam egyet a whiskyből és felpillantottam a kicsilányra. Ha valóban annyira bosszút akar, annak ára van. A kérdés, hogy megfizeti-e vagy sem?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jún. 26, 2013 8:21 pm
Ugrás egy másik oldalra
Marcel & Sophie



Nem bírtam várni tudnom kellett ki végzett a szüleimmel. Fogtam magam és a temetőből el indultam Marcellhez. Nem volt nehéz bejutni az örség le volt foglalva. Ki nyitottam az ablakot bemásztam és leültem a kanapéra. Keresztbe fontam kecses lábaimat és hallottam ahogy Marcel erre tart.
-Mi az ajánlatod?-Kérdeztem össze font karral, majd fel álltam és közelebb mentem hozzá.
-Végezni akarok a szüleim gyilkosával.- Szorítottam össze a fogaimat és lépegettem lassan komótosan. Ha nem Marcel akkor vajon ki volt az aki megölte a szüleimet és vette el tőlem és a nővéremtől. Nem érdekelt más talán bolontság és szemétség, de képes vagyok ki oltani annak az embernek az életét is. Szomjazom a bosszúra és tudom, hogy Marcel az aki segíthet ebben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 02, 2013 9:28 pm
Ugrás egy másik oldalra
***
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Marcel dolgozószobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Marcel szobája
» Alagsor, Jared dolgozószobája
» Marcel Gerard
» Marcel Gerard
» Marcel Gerard

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakónegyed :: Gerard birtok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •