Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 20, 2014 8:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Ariel & Godric

Időközben áttértünk a nappaliba. Nem tudtam közbeszólni, bár talán nem is akartam. Jólesett hallgatni a fecsegését, a hangja lágy hullámait. Olyan volt, mintha nekem énekelt volna, s hosszú évek után végre ismét magaménak mondhatom ezt a bársonyos csengést, ezt a tökéletességet, melyet magában horodoztt. Persze tudja mindenki, hogy egyikünk sem tökéletes... tehát egyikünknek sincs joga ítélkezni. Nemde?
Felé fordultam, arcom még mindig nem mondhatott számára sokat, hiszen ha valamihez értettem, hát egyértelműen az érzelmeim elfedéséhez. Nem volt nagy jelentősége mások szemében, hogy miként rejtőznek meg érzéseim... de Ariel előtt egyszerűen nem lehettek titkaim.
Kényelmesen elhelyezkedtem a kanapén, majd rámosolyogtam afféle régi gesztusként, amikor arra vártam, hogy megnyugodva ő is helyet foglaljon helyettem. - Nem tudom, hogy hol kezdhetném... nem akarlak megijeszteni... a sötét titkaimmal főleg nem. - nyeltem határozottabban, mint eddig bármikor.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 25, 2013 11:36 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Én se szeretem és azt hiszem nem én kezdtem. - mondtam neki, de semmi kedvesség nem volt a hangomban. Mit képzel magáról, hogy majd rám keni az egészet. Na biztosan nem viszem el a balhét, én csak reagáltam az ő kis ízéire, arról meg nem tehetek, hogy azokat mondtam. Figyeltem őt, de egyre inkább felvettem a nem érdekel kinézetemet, legalább így kisebb az esélye, hogy kimutatnám azt, hogy fáj ez az egész. -
Rendben, szia. - intettem az ajtó felé, de nem mozdultam. Magától is kitalál szerintem, hogy merre tud kijutni. Megint ittam, s éppen elkezdtem már azon gondolkozni, hogy min vezessem le a feszültségemet. Figyeltem, ahogyan cipeli azt a nagy bőröndöt, de nem mentem neki segíteni. Nem bírtam volna meglenni most a közelében.-
Alig, hogy elment felkapcsoltam a zenét és lehuppantam a kanapéra az inni valóval, de hamar beláttam, hogy ez nem fog segíteni. Lehet vadásznom kellene, bár az is tuti, hogy holtan végezné szerencsétlen. Ültem és csak bámultam ki az ablakon. Valószínűleg órák teltek el úgy, hogy nem kerestem őt, de nem volt erőm keresni. Már elégé sötét lett, s az ékszaka is megtelt emberekkel. Olyan este 9 fele írtam egy sms-t neki, hogy legyen 10-kor a Grill. Nem voltam még lenyugodva, de erős vagyok és menni fog. Az, hogy mi lesz vele és velem, majd kiderül...
/Grill/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 24, 2013 7:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Szörnyen éreztem magam...
- Talán mert ott nem lenne ekkora vita. Egy valamit még tudnod kell rólam, Ariel... én utálom a vitákat a barátok közt.- jegyzem meg, már én sem olyan kedves hangon. Elegem van, hogy folyton mindig nekem kell kedveskedni, enyelegni, többé már nem leszek az a személy, de nem csak Ariel esetében, hanem a többiben sem.
- Rendben, akkor én most lépek, és nem várlak majd a Grillben. Majd hívj fel, ha tudunk értelmes dolgokról beszélgetni.- kapom fel a fotelról a kis táskámat, majd  felcsörtettem az emeltre, lehoztam a bőröndöm és visszasiettem a nappaliba, hogy elköszönjek Arieltől, remélhetőleg csak egy kis időre.
- Akkor szia!- búcsúztam el tőle, ugyan azzal a nagy hévvel és temperamentummal, mint ami eddig is jellemzett, de egyáltalán nem barátságtalanul, hisz megkedveltem a lányt. Kiléptem az ajtón és amint elkaptam az első taxit, amit megláttam a hotelszobámba fuvaroztattam magam.

/Hotel- Pati szobája/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 24, 2013 2:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Szerintem már állok. - mondom neki picit gúnyosan miközben iszom a wiskeyből. Még, hogy én félre értettem, nem hiszem. Ő konkrétan ezt mondta, akkor talán ő fogalmazott rosszul. Ránéztem, s figyeltem vajon mit fog mondani. -
Mivel jobb a grill, mint itt?  - kérdeztem vissza, s a reakcióit figyeltem. Talán hirtelen elkezdett félni tőlem, vagy mi a baja lett. Míg vártam, hogy válaszoljon, addig a hajammal és az üveggel kezdtem el babrálni. -
Rendben, ahogy gondolod. - hagytam rá, de továbbra se vettem le a szememet róla. Minden megváltozott egy szempillantás alatt. Olyan rideg és távolság tartó lett, de mondjuk azt hiszem én se tudnám most per pill megölelni. Tripla karó érzés lenne... -
Ahogy gondolod. Nem mondtam, hogy el kell menned, te akarsz elmenni. Ez a te döntésed és a te életed. - mondtam neki nyugodtan, hiszen nem fogom megmondani neki, hogy örülnék ha maradna. Azért maradjon, mert ő akar maradni. -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 23, 2013 5:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
/terasz/
Nem fogok folyton utána rohangálni, hogy megértse végre mi is történt.
- Héé, volnál szíves megállni egy percre?- teszem fel a költői kérdést, hisz tudom, hogy most direkt sem tenné azt amit kérek, mert bántaná a vámpírbecsületét.
- Figyelj én most hazaviszem a cuccaimat, kicsit higgadj le és menjünk el vacsizni... na jó, ne vacsizni, de a Grill-be, és beszéljük meg ott a dolgokat. Rendben?- kérdem tőle, hátha bele megy az ötletbe. Talán ha kiszabadulunk a 4 fal közül jobb lesz a hangulat, na meg ha leisszuk magunkat.
- Majd hívlak, de körülbelül 20 perc míg a hotelhez érek és kipakolok.- azt hiszem jobb ha mindent elölről kezdünk és elköltözök innen. Meg akarom magam kímélni a veszekedésektől...
- Vagy szeretnéd, hogy még maradjak?- kérdem, miközben egy kisebb mosolyt próbálok magamra erőltetni, hátha kedvez a hangulatnak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 23, 2013 5:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
/from terasz/

Azt csinál amit szeretne, mert nem hiszem, hogy ennél jobban bántani tudna. Az egyik pillanatban azt mondja, hogy a barátnője vagyok a másikban meg azt, hogy nem kapott engedélyt ahhoz, hogy barátok legyünk. Akkor mi is van?! Mindegy is. Majd csak eldönti mit akar. Ez járt a fejemben, mikor oda sétáltam az asztalhoz és felvettem a wishkeys üveget, majd meghúztam. Igen muszáj volt innom, mert addig is lefoglalom magamat és nem bántok senkit se.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 11, 2013 6:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Hihetetlen, hogy ez az Ariel milyen rendes velem. Talán a mai nap folyamán, valahogy a tudatalattimban kezdtem elítélni a vámpírokat... de most Ariel biztosított afelől, hogy vannak nagyon rendes fogasszörnyek is. Komolyan nem hiszem el, hogy milyen kedves velem...
- Köszönöm szépen, tényleg, mindent!- erősítettem meg a szavamat, majd elindultam utána az emeletre.

/Folyt. Köv: emelet/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 11, 2013 6:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Ja semmi, csak ha jól tudom ő rendőr itt és valószínűleg innét volt ismerős a neve. - mosolyogtam rá kedvesen, mert nem akartam, hogy gyanút fogjon. -
Persze, hogy nem butuska. - mosolyogtam rá és adtam neki egy puszit is. -
A barátok már ilyenek nem? - mosolyogtam rá.- S annak ellenére, hogy te farkas vagy én meg vámpír, ettől függetlenül a barátnőm vagy és mindig számíthatsz rám. - mondtam neki mosolyogva és őszintén. Az se érdekelt, ha ő nem így gondolja.-
Most pedig gyere, nézünk ruhát meg minden neked, mert nem maradhatsz véres ruhában.-

/Folyt az emeleten/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 10, 2013 8:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Sóhajtottam egy nagyot, majd kivettem a szemem elől a kezeimet. Még mindig lihegtem egy kicsit, de már sokkal jobb volt a helyzetem. Ki kellett ezt adnom magamból... szükségem volt egy kis sírásra is.
- Értem, csak olyan furcsán reagáltál a nevére.- mondtam el a véleményemet.
- Tényleg nem zavarok?- teszem fel ismét a kérdést. Nem szeretnék Ariel terhére lenni, de tényleg semmi kedvem sincs hazamenni és ő olyan szuper társaság.
- Remek ember vagy Ariel! Tényleg, nagyon, nagyon szépen köszönök mindent amit eddig értem tettél!- fogtam meg a kezét és a szemeimmel a tekintetét keresem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 10, 2013 8:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Ne sírj. - mondtam neki és még jobban megöleltem, amikor az arcát a kezébe temette. Fura volt, hogy nem idegesít a farkas szaga, de már hallottam ilyenről, hogy farkas és vámpír lehet barát is.
Nem-Nem. - mondtam gyorsan a kérdésre, mert nem akartam, hogy Pati tudjon a Warrennel való találkozásomról.-
Mert a barátom vagy és rossz így látni. - mondtam neki kedvesen és mosolyogva. - Miért lennél? Úgy se jön senki hozzám, a ház meg hatalmas. Szóval nyugodtan maradhatsz, ha szeretnél. - mosolyogtam rá.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 10, 2013 6:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Az arcomat a kezembe temettem, hogy ne mutassam kipirosodott szemeimet. Mikor lettem én ilyen? Ilyen kis gyenge.. Őszintén, fogalmam sincs.
- Csak azt ne mond, hogy ismered...- szipogtam még egy kicsit, majd felegyenesedtem.
- Komolyan?! Hogy lehetsz velem ilyen kedves?- kérdeztem mosolyogva. Annyira hálás vagyok Arielnek. - Nem szeretnék a terhedre lenni...- vallom be az igazat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 09, 2013 11:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Pontosan. - mondom nevetve továbbra is, majd aggódva követem a tekintetemmel.- Majd ezt később megbeszéljük legyintettem rá - s még jobban aggódni kezdtem. Egy picit haboztam és leültem mellé.- Héjj lassíts csajszi. - mondtam neki nevetve és elvettem az üveget.- Nem csodálom ennyi pia után és feszültség után. - teszem hozzá komolyan.- Katie Warren barátnője? - néztem hitetlenkedve. Ez nem várt fordulat, de szorosan megöleltem Patit.- Először le kell fürdened és adok neked tiszta ruhát és itt bőven van szoba maradhatsz ameddig szeretnél, hiszen a barátnők vagyunk. Igaz, hogy furcsák vagyunk de azok vagyunk. -öleltem meg még jobban és adtam neki egy puszit.- Ne sírj Pati. -töröltem le a könnyeit.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 09, 2013 10:17 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Jajj! Ja igen, fenékig!- ismételtem meg, majd hirtelen csak azon kaptam magam, hogy Ariel mögöttem táncol az asztalon.
- Lehetne!- tetszett az ötlete. Még egy kicsit ott táncoltam vele az asztalon, majd kezdtem elfáradni és lemásztam a dohányzóasztalkáról. Lejjebb csavartam a hangerőt és leültem a kanapéra.
- Én a mai nap után totál kimerültem!- emeltem fel az üveget a magasba. Már nem is kicsit ittam le magamat, de most nem nagyon érdekelt... - De még nem akarok visszamenni a hotelbe Ariel! Azért vettem ki a szobát mert azt hittem ott leszek Katievel.- kezdtem bele, miközben az arcomat törölgettem a jobb kezemmel.
- De Katie, Warrennél lakik...- szipogtam még egy keveset. - Nem szeretnék visszamenni most egy ideig oda.- vallottam be az igazat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 08, 2013 11:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Figyeltem őt és hangosan felnevettem.- Hééjjj azt mondtam fenékig. - kacsintottam rá, majd ott teremtem mellette vámpír sebességgel. - Hellokakkaa -mondtam nevetve, majd vele együtt énekeltem és táncoltam is. Olyan rég nem szórakoztam így, hogy csak na. De mindig is imádtam bulizni, főleg vele jó volt, mert hasonlítottunk, még ha a mivoltunk nem is.-
Nem hangzik rosszul. -nevettem el magamat.- Lehetne jelmezes buli is .- ordítottam túl a zenét.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 08, 2013 10:07 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Már Ariel is a kanapén táncolt, én felemeltem a kezem és ám még nem húztam meg az üvegben lévő italt.
- Fenéig!- ismételtem meg és ismét ittam egy keveset.
Ismét a tekintetem végigjárta a házat, majd bólogattam, jelezvén, hogy tetszik az ötlete.
- Rendben! Tetszik az ötlet, egy kis ünnepség... Jöhetne Katie, a barátja és még sokan...- lelkesedtem be.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 08, 2013 12:27 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Igen, neki még szokni kell a piát, de nekem meg se árt, inkább csak íze miatt iszom, meg hogy egy alap hangulatot adjon.
Egyet értek. - kacsintok rá, majd hangosan felnevettek.- Fenékig kedves Pati. - mondom neki élcelődve.-
Érezd magad otthon. - mondom neki, mikor megdicséri a házamat, majd bekapcsolódom, s felugrok a kanapéra, s nagyban táncolok is hozz.- Lehet bulit kellene tartani itt. Mit gondolsz? - nézek rá mosolyogva, persze nem mostanra gondoltam, hanem majd egyszer.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 07, 2013 10:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Picit elkábultam az italtól és csak néhány másodperc múlva tértem magamhoz, s ekkor tudtam megszólalni.
- Nem is kicsit, de a legjobb a hangulat fokozásának!- jegyzem meg és megpaskolom az üveget. Mintha ezzel dicsérném meg az ital erősségét, szeszességét.
Felpattanok, mikor Ariel a hifi-t bekapcsolja és már is énekelni kezdem a dalt, ami épp megy. Felállok az asztalra és az itallal együtt magasra emelem a kezem.
- Ez tökéletes lesz! Szuper ez a ház!- forogtam egyet a házt végigmérve, majd ismét énekelni kezdtem.
- Gyerünk Ariel, énekelj, olyan szép a hangod.- kérleltem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 07, 2013 8:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Nem is hoztam fel többet azt a témát, majd hangosan felnevettem, amikor megláttam milyen képet vág.- Erős mi? - kérdeztem nevetve, majd beleittam a sajátomba, mintha csak szimpla víz lenne, majd a következő másodpercben már a hifinél voltam és max hangerőre tekerve bekapcsoltam a zenét és elkezdtem hangosan énekelni, majd megpróbáltam túl üvölteni a zenét.- Akkor legyen csajos buli. - s azzal megint ittam.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 07, 2013 7:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Igen, mára elég a természetfeletti dolgokból!- jelentem ki semleges hangon. Tudom, hogy a lánynak semmi baja nem lesz, hisz mint már mondtam ő csak a kulcs, de akkor még is mi értelme ennek az egésznek, kit akar felhergelni a lány elrablásával, a vámpír? Töprengtem ezen egy kicsit, majd felhagytam ezzel a művelettel és elfogadtam a felém nyújtott üveget. Jól meghúztam, majd egy fintor után ismét megszólaltam.
- Igen, de abban a buliban még szórakozni sem volt időm...- jegyzem meg, egy kis féloldalas, szerény mosollyal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 07, 2013 7:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Biztos vagy benne? - néztem rá érdeklődve, hiszen lehet addigra már késő lesz szegény lánynak,de ez nem az én problémám végül is.-
Bulizni? - nevettem el magamat.- hiszen most lett vége a bulinak. - kacsintottam rá, majd elé toltam az egyik üveget.- Nekem mindegy. Maradhatunk itt és csinálhatunk csajos bulit is akár vagy ha tudsz valami jó helyet akkor el is mehetünk innét.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 07, 2013 11:10 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Nagyon erősnek tűnt...- jegyeztetem meg már egy kicsit nyugodtabban. De már úgy szeretnék végre kicsit elszakadni a természetfeletti dolgoktól, ma már foglalkoztam vele eleget...
- Ez majd ráér holnap! Ma szeretnék egy nagyot bulizni.- vallom be és lehörpintem a második pohár italt. - Na mit csináljunk? Egy jó klub, vagy inkább itt nálad?- húztam kis mosolyra ajkaimat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 06, 2013 10:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Rendben értettem. - hagytam annyiban a témát.-
Ez most komoly?! Pont egy ősi vámpírral kellett összeakadnia.. Ezt már én se hiszem, akkor itt csak egy tenni való van, mert náluk erősebb vámpírt nem lehet találni, szóval Boszihoz kell menni, talán ő meg tudja törni az átkot de ez se biztos egy ilyen erős vámpírnál- Esetleg meg lehet próbálni egy erős boszihoz elmenni. - néztem rá, majd beleittam gyorsan az üvegbe. Remélem nem szabadítom magamra az ősi vámpírt. - Boszorkány lehet meg tudja törni az átkot, de nem biztos, főleg hogy egy ősi vámpírról beszélsz.-nyeltem egy nagyot.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 06, 2013 8:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Ha csak nem ma lesz telihold, akkor nem kell tőlem félned.- próbáltam lezárni a témát. Nem sok kedvem volt erről beszélni. Szerintem minden farkasnak az lenne a legkényelmetlenebb helyzete, hogyha egy vámpírral kéne ezeket a dolgokat megosztania.
- 700 év körüli, nagyon erős... ennyit tudok.- avattam be a vámpírlánnyal kapcsolatos dolgokkal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 06, 2013 8:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Remélem is , mert akkor itt nagy bunyó lenne. -próbáltam nyugodt maradni, majd az egyik üveget kisajátítottam.-
Mennyire erős Vámpírról van szó? -kérdeztem tőle sietve.- Mondj el mindent az idéző vámpírról, ha a segítségemet kéred. - s közben meghúztam az üveget.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 06, 2013 8:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Tényleg nem ártana lehiggadnom. Oké Pati minden rendben lesz! Biztattam magamat, egyenlőre hatásosan.
- Nyugi, azt garantálom, hogy nem öltöm magamra a farkas gúnyát. - most kicsit én nyugtattam le.
- szegény lány..- leheltem el a pár szavacskából álló mondatot.


A hozzászólást María Patrizia Chavez összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 06, 2013 8:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Vissza az elejére Go down
 

Nappali & Előszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Előszoba és nappali
» Nappali & Előszoba (földszint)
» A ház és előszoba
» Ház és előszoba
» Ház és előszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Holland lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •