Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Elena Gilbert /Salvatore/ - Folyamatban

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Elena Gilbert /Salvatore/ - Folyamatban Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szer. Júl. 18, 2012 9:00 am
Ugrás egy másik oldalra

Elena Gilbert


Alapadatok

Teljes név: Elena Gilbert Salvatore
Születési idő: 1992. június 22.
Becenév: -
Kor: 19
Faj: Ember :: Hasonmás
Avatar: Nina Dobrev

Jellemzés

Személyiségem: "Okos, kedves, ámde roppant makacs" Ezek a jelzők azok, amik leginkább Elenára illenek. A szülei halála előtt egy életvidám lány volt az iskolában, szeretett a barátaival lógni, divatról vagy szerelmi kapcsolatokról dumálni, vagy éppen tanulni, hiszen a szülei ezt a példát mutatták neki. Miranda és Grayson halála után viszont a személyisége több pontban megváltozott. Egyetlen bizalmas barátja a naplója lett, visszahúzódóvá vált, de jelleme határozottságát megőrizte, mint nővér, és barát.
Az évek során azonban fejlődött személyisége, hol pozitív, hol negatív irányba. Mostanság egyre több Petrova-béli jellemvonást lehet felfedezni rajta.

Külsőm: A divatos helyett a sportos megjelenést alkalmazza, de ha bármilyen esemény kerül megrendezésre, szép alakja miatt szinte bármilyen ruha jóláll rajta. A szeme barna, ahogyan a haja is, amit általában egyenesen, nagyritkán göndörítve "hord".

Előtörténet

1992. június 22-én születtem, a Mystic Falls-i kórházban. Szüleim Grayson és Miranda Gilbert. Szerető családba születtem, teljesen átlagosként, és így is nőhettem fel. Semmiben nem voltam különböző a kortársaimnál, vagy a barátaimnál. Szokásos kamaszkort, és tinédzserkort éltem meg, minden előnyét és hátrányát kitapasztaltam. A középiskola egy legnépszerűbb alakja voltam, amiért Caroline gyakran féltékeny volt rám, és ellenséget / vetélytársat látott bennem. Első komoly kapcsolatom pedig a suli football-csapatának kapitánya, Matt volt, de lassan rájöttem, hogy a vele való kapcsolatom sem tarthat örökké.
Egy májusi estén végül életem első nagy tragédiája is megtörtént: a szüleim és én a Wickery hídról a vízbe zuhantunk a család autójával. A szüleim meghaltak, én valami csoda folytán maradtam életben. Ezek után kezdtem törődni a naplókkal, és törzshelyemmé vált a temető, és a szüleim sírköve.
Az új tanév beköszöntöttével viszont új diák érkezett a városunkba: A Rejtélyes Stefan Salvatore, aki első látásra megfogott a maga titokzatosságával. Kapcsolat szövődött kettőnk között, és szerelmbe estünk, de hamar kiderült, hogy nem véletlenül figyelt fel rám. Volt egy ősöm, Katherine Pierce, aki... úgy nézett ki, mint én. Mintha a tükörképem lett volna. Később mint kiderült, Stefan mentett meg a vízbe fulladástól, és azóta figyelt. Ő tudta meg, hogy a szüleim valójában nem a szüleim voltak, és vele együtt derítettem ki a valódi szüleim kilétét.
Viszont Stefan az érkezésével magával hozta arrogáns testvérét, Damont is, akivel szinte az első perctől kezdve valami furcsa vonzalom alakult ki. De a gyűlölet és az utálat általában kéz a kézben járt errel a rejtélyes érzéssel vele kapcsolatban, de az idő előrehaladtával már a hozzá való kötődésem is megmutatkozott.


Ami a szerepjátékban történt



:: Katherine returned ::

És alig érkezett meg, már játszotta Elenát. Hogy ezek után mi történt? Az események felgyorsulva követték egymást… Stefanon úrrá lett a múlt szelleme, és megcsókolta Katherine-t, aminek szemtanúja is lett, az arrogáns báty, Damon személyében. És mit tehetett volna, ha nem azt, hogy megy bemártani az öccsét Elenának?
A történetünk fordulatai innentől veszik kezdetét…

:: The broken heart ::


A Grill volt szemtanúja mindennek. Damon tartózkodott: elmondja-e vagy sem… de Stefan nem tudta, hogy Damon látta a csókot Katherine-el, és felhergelte testvérét, minek következtében Elena mindent megtudott. Stefan és Elena szíve egyszerre hasadt meg, de a lány kimondta az utolsó szót: VÉGE! Ő nem tudta elfogadni, hogy a szerelme szíve kétfelé osztódjon. Nem akart olyat szeretni, aki mást is szeret. Így került közelebb hozzá Damon, aki támaszt nyújtott számára, vele egy időben pedig Elena igazi édesanyja, Isobel is felbukkant. Hogy könnyű volt-e Elenának a megbocsájtás vámpír édesanyja irányába? Nem két perc alatt történt meg, de végül eljött a pillanata. És annak is, hogy Elena találkozzon Katherine-el. Fenyegetések sorozata vette kezdetét. Ki gondolta volna akkor, hogy a fenyegetések igazságalapúak is lehetnek?
A kórházban minden kiderült, ahová Elena került vérveszteség (hiszen egy nappal előtte Damon verbénát kapott, és Elena ajánlotta fel a vérét, hogy az idősebbik Salvatore ismét erőre kapjon), és kimerültség „vádjával”. Katherine élete Elenáéhoz van kötve. Ha egyikük megsérül, megsérül a másik is. És ha az egyikük meghal… meghal a másik is. Vajon ki kreálta ezt az ostoba varázslatot? Később ez is kiderült… Oliver, Katherine évszázadokkal azelőtti „fogva tartója” kényszerítette rá egy boszorkányra, hogy átkozza meg Katherine-t. Azóta a nő menekült a férfi elől… aki viszont egyre több jelét adta annak, hogy visszatérni készül Mystic Fallsba. És a célja: A hasonmás, és az őse elpusztítása. De előtte még zajlottak tovább az események…
Sophie, aki a Salvatore család régi barátja, beszélt Elenával Stefanról… a lány tanácstalanságba esett. Mert mindkét testvért szerette… mégis döntenie kellett… és Stefan mellett döntött. De nem zajlott minden olyan zökkenőmentesen, mint ahogy azt elképzelték. Damon hiába próbálta érzéseit kizárni, elhatározta, hogy visszaszerzi a lányt… vagy ha azt nem, hát megmutatja neki bármilyen eszközzel, hogy kit is szeret valójában. Elena és Stefan boldogan töltötték a napjaikat együtt, de Damon felbuzdulása – főleg az Elena szobájában történő csók végett – nem akart véget érni… és terve megvalósítására a Farrah nevű unokahúgának szülinapi partiját találta megfelelő időpontnak… amely Halloween éjszakájára esett…

:: Halloween ::

Mindenki elővette a szekrényből a jelmezét, és magára öltve igyekezett eljutni a Salvatore birtokra. Elena Stefant kérte fel kísérőjének, és egyikük sem gondolta, hogy az este nem várt fordulatot fog venni. Damon is talált partnert aznap estére, hogy Elenát féltékennyé tehesse vele, és sikert ért el. Elena gondolkodni kényszerült: vajon jól döntött-e Stefan mellett, ha közben féltékeny Damon partnerére?
A választ nem tudta megtalálni. Mert hiába Isobel és Sophie védelmező gyűrűje, Damon sikeresen Elena közelébe férkőzik, és megigézi:

„Elena, azonnal karolj át, és egy hang nélkül kövess!” És beérve a birtok nappalijába, csak fokozódott a többi igéző szóval… „ Csókolj meg! Amint megérkeznek, Elena, mondd meg nekem, hogy engem szeretsz. Mondd, hogy én vagyok a mindened.”

És így történt. Megérkezett Stefan… Sophie, Bonnie és Isobel kíséretében. Az érzelmek váltakoztak mindannyiukban, Elena nyaklánca visszakerült a zsebébe, így az igézést kizárták… viszont jött a vallomás Elena részéről… Nem szereti Stefant! De nem érezte maradását. Meg akart szökni a sorsa elől. Elmenekülni az érzésektől. Damontől. Stauntonba vette az irányt… de az oda vezető úton Lee (Oliver társa) foglyul ejtette.

:: The reality: I love Damon ::

Lee egy sikátorba vitte Elenát, ahol megkötözte. És mi volt a célja? Tudta nagyon jól, hogy hamarosan megérkezik a lány „felmentő serege”. És ő úgy akart véget vetni a hasonmás életének, hogy mindenki lássa, aki valaha szerette… így is történt. Megérkezett Isobel, Sophie, Farrah, Stefan és Damon… Lee nem számolt az embertöbblettel. Elena egy óvatlan pillanatban kiszabadult. Lee-t pedig egy láthatatlan erő szúrta le… egy karóval, egyenesen a szívébe. Ezek után mi történt? Minden két perc alatt… Damon ki akart sétálni a napra, miután őszintén szerelmet vallott Elenának, és lehúzta a gyűrűjét, hogy odaadja a lánynak… de Isobel tett ellene, hogy ez ne történhessen meg: saját életét kockáztatva húzta fel Damon ujjára a saját gyűrűjét… és ez a cselekedet egy dolgot vont maga után: Elena beismerte érzéseit… miszerint soha nem tudna élni Damon nélkül.


Hozzáfűznivaló

-
Vissza az elejére Go down
 

Elena Gilbert /Salvatore/ - Folyamatban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Elena Gilbert
» Elena Gilbert
» Elena Gilbert
» Elena Gilbert
» Delena Christianna Salvatore - Damon és Elena kislánya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •