A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 
Gillian lakása

Hibrid •• halálosabb vagyok bármely vérfarkasnál vagy vámpírnál
† Kedvenc dal :
Raise the dead
http://www.youtube.com/watch?v=FFeKnhjbpvk
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Klaus.Mikaelson ÍRTA A POSZTOT
Szer. Júl. 18, 2012 5:26 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4
- Legyen - suttogtam már teljesen felajzva, és lassan körbesétáltam, hogy a háta mögé állva megragadjam a vállát, és magamhoz öleljem.
- Igyekszem, hogy ne legyen olyan rossz - motyogtam, aztán nyakába mélyesztettem a fogaimat.... nem erősen, de határozottan. Ahogy az egy Elsőhöz illett....
A vére szinte a gyönyörrel vetetekedett. Édes volt, bódító... mintha a föld felett kezdtem volna lebegni tőle. Csak azt éreztem, hogy akarom, és még jobban akarom.... minden cseppjét akarom... de volt elég kontrollom ahhoz, hogy féken tartsam, és időben leállítsam magam.
- Ez nagyon finom volt.. - súgtam a fülébe őszintén, és lenyaltam a nyakáról, meg a saját ajkaimról is vére legutolsó cseppjét. Kár lett volna eltékozolni.
- Nos... még mindig nem ment el a kedved a többitől? - mormoltam, és hátulról kezdtem el simogatni testét, apró mozdulatokkal engedve kezem barangolni a combja és mellei között.
Vissza az elejére Go down

Vérfarkas •• a legragyogóbb éjszaka egyik gyermeke vagyok, óvakodj teliholdkor
† Kedvenc dal :
Botladozva ♌
† Tartózkodási hely :
mystic falls ♌
† Hobbi & foglalkozás :
Nagyszájút játszani ♌
† Humor :
scary ♌

Gillian H. Andrews ÍRTA A POSZTOT
Szer. Júl. 18, 2012 5:17 pm
Egyre több hevességgel telt meg a csók, amit egyáltalán nem bántam, hiszen az élet minden területét meg kell ismernem egyszer. Az egy éjszakás kalandok felfedésének ideje most jött el. ‹ Azt hiszem... előbb inkább kóstolót adnék magamból. › mondtam már magam is gyorsabb légzéssel, és fél szemmel lenéztem kezeire, amik a melleimet simogatták. ‹ Harapj meg, és utána jöhet a többi. › suttogtam.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szer. Júl. 18, 2012 5:14 pm
A csókom hevesebbé vált, mikor viszonozni kezdte, és tenyerével végigsimított a mellkasomon. Elszakadtam tőle, és ledobtam magamról a könnyű kis kabátot.
- Nos... szép tündérlány... tiéd a választás - vettem a levegőt hevesebben. - Mit akarsz nekem adni először? A véredet... vagy magadat? - mormoltam, és tenyeremmel végigsimítottam a melleit.

† Kedvenc dal :
Botladozva ♌
† Tartózkodási hely :
mystic falls ♌
† Hobbi & foglalkozás :
Nagyszájút játszani ♌
† Humor :
scary ♌

Szer. Júl. 18, 2012 5:08 pm
‹ De, ártatlan bárányka voltam, szerény és bizalmatlan. › mosolyogtam rá, és ahogy ismét közelebbjött, megráztam a fejemet. ‹ Feleslegesen ismertél volna. Akkor nekem csakis Damon létezett.. nem csaltam volna meg soha. › beszéltem még, de többet már nem tudtam mondani, hiszen megcsókolt. Az első pár pillanat után kezdtem viszonozni a gesztust, két tenyerem reflexszerűen felemelkedett, hogy az izmoktól feszülő felsőjén simítsak végig ott, ahol mellkasa és hasa izmait sejtettem.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szer. Júl. 18, 2012 5:04 pm
- Miért, milyen voltál? - egyenesedtem fel, és a szemébe néztem. - Csak azt ne mondd, hogy valami ártatlan bárányka... - mosolyogtam. - Kár, hogy akkor nem ismertelek. Kedvemre való lettél volna... bár tény, hogy így is az vagy - hajoltam hozzá közel, és a szájára tapasztottam a számat, hogy megcsókoljam.

† Kedvenc dal :
Botladozva ♌
† Tartózkodási hely :
mystic falls ♌
† Hobbi & foglalkozás :
Nagyszájút játszani ♌
† Humor :
scary ♌

Szer. Júl. 18, 2012 5:00 pm
‹ Szeretem az emberi körülményeket. Hisz' nagyon nem különbözöm tőlük semmiben. › vontam egy aprót a vállamon, alsó ajkamba harapva, majd kis sóhaj hagyta el a számat, mikor a derekamat átkarolva csókot nyomott a nyakamra. ‹ Olyan céllal még senki nem járt itt, mint Te. Ha látnád, milyen voltam egy évvel ezelőtt, nem tudnád azt mondani, hogy én és az a lány egy személy. › beszéltem tovább őszintén, félrehúzva a hajamat a nyakamból.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szer. Júl. 18, 2012 4:57 pm
Harmony besétált a lakásba, én viszont úgy álltam meg a küszöbön, mintha odaragasztották volna a lábamat, és csak a torkom köszörülve hívtam fel a figyelmet a helyzetre.
- Kösz - mormogtam, mikor beinvitált, és bezárva az ajtót magam mögött, szétnéztem a lakáson. - Nem is rossz - ismertem el. - Sőt... egy embernek épp megfelel. Még akkor is, ha nem kimondottan ember az illető - léptem oda Harmonyhoz.
- Sokan fordultak itt már meg előttem? - fogtam át a derekát, hogy magamhoz húzzam, és egy apró csókot nyomtam a nyakára.

† Kedvenc dal :
Botladozva ♌
† Tartózkodási hely :
mystic falls ♌
† Hobbi & foglalkozás :
Nagyszájút játszani ♌
† Humor :
scary ♌

Szer. Júl. 18, 2012 4:43 pm
    ‹ Hotel ›

Bedugtam a kulcsot a zárba, és elégedetten tapasztaltam, hogy Brandon lakása olymi keveset változott az elmúlt év során. Rendszeresen takarították, amiért ebben a pillanatban elképzelhetetlenül hálás voltam, hiszen tündér voltam, de nem házi és konyhatündér.
Hátrafordultam, és láttam Klaus megálló alakját a küszöb előtt, mire elnevettem magamat. ‹ Szóval most még meggondolhatnám magamat. › masszíroztam meg az államat, mintha gondolkodnék. ‹ Na jó, gyere be. › adtam meg magam nevetve.

† Kedvenc dal :
Botladozva ♌
† Tartózkodási hely :
mystic falls ♌
† Hobbi & foglalkozás :
Nagyszájút játszani ♌
† Humor :
scary ♌

Szer. Júl. 18, 2012 4:41 pm
Harmony lakása

A hozzászólást Gillian H. Andrews összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Máj. 30, 2015 5:26 pm-kor.

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 7:03 am

Gillian lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4

Similar topics

-
» Lakónegyed
» Mayakashi Kaen agglegény lakása