Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 09, 2014 3:19 pm
Ugrás egy másik oldalra

Nash + Selena

Hirtelen végigfutott az agyamon az utolsó dolog amire emlékszem. Katievel voltam a hálószobában. Próbáltam csőbe húzni, amiért olyan kegyetlenül bánt velem. Aztán jött Shane és képszakadás. Valamiért semmi többre nem emlékszem. - Ő most ember... Nem hiszem, hogy ilyesmire vetemedne. -gondolkoztam kicsit, de semmi nem jutott eszembe. - Igazad van... Túl idősek vagyunk és túl sok az ellenségem. -sóhajtottam egyet. Nem az a fajta voltam, aki szeret kimaradni bári fajta buliból. Ezer év alatt elég sok ilyesfajta kedves kis buliban benne voltam. Ezzel elég sok ellenséget összeszedve magam köré. - Talán tényleg le kellene nyugodnom kicsit. -békéltem meg az ötlettel. - Kifejtenéd ezt bővebben? -vontam kérdőre. Mi az hogy majdnem lebukott többször is?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 08, 2014 2:43 pm
Ugrás egy másik oldalra

 
Nash & Selena

   
Érintésére megborzongtam. Furcsa volt ennyi idő után. - Miután beszéltél Katie-vel? Remélem, hogy ennek a kis.... ööö.... szóval, hogy neki nincs köze ehhez, mert akkor minimum kitöröm a nyakát. - Egy pillanat alatt felkaptam a vizet. - De egyáltalán nem emlékszel semmire? Ez furcsa... - Olyan, mintha valaki törölte volna az emlékeit, 3 hónapra visszamenőleg. -El kell tűnnünk innen. Veszélyben vagyunk...nem tudom... nem tudom...- Zavarodott volt, és ez felettéb furcsa volt számomra. - Nash...nyugodj le! Miért kéne elmennünk? Miért lennénk veszélyben? Mi árthatna két olyan idős vámpírnak, mint mi? - Nos, igazából van, ami árthatna, de próbáltam valahogy megnyugtatni. Meglepődtem, amikor megölelt. - Igen, én is szeretlek, de... - kicsit eltoltam magamtól. Ezalatt a 3 hónap alatt kissé elidegenedtem tőle. - Hát, sokminden nem történt, csak párszor majdnem lebuktattam magam az emberek előt.... -

   
zene: szám címe | megjegyzés: most csak ennyihez volt erőm, de ez is valami Very Happy
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 01, 2014 7:02 pm
Ugrás egy másik oldalra

Nash + Selena


Hirtelen elém ugrott valaki. Arcán aggodalom és szenvedés, kétely ült. A felismerés azonnal az arcomba csapott. - S..E..L...E...n...a... -suttogtam meglepetten magam elé. Bár biztos voltam benne, hogy itt találom mégis megtapasztalni így...Kezem az arcához nyúlt. Tenyerem közé fogtam orcáját. - Nem tudom... Nem tudom... Valaki elrabolt... Eltűntem... miután beszéltem Katievel... Áh...! -a fejemhez kaptam. Iszonyúan fájt. - Figyelj Selena! -tettem kezemet a vállára. - El kell tűnnünk innen. Veszélyben vagyunk... -néztem riadtam. - ...nem tudom... nem tudom... -kaptam újra a fejemhez. Majd kifújtam idegesen a levegőt. Tekintetemmel végigmértem Selenát. - Gyere ide kicsim. -kaptam el hirtelenjében és öleltem át. - Szeretlek, ugye tudod? -suttogtam a hajába. - Nem tudom hol voltam, nem emlékszem semmire, még arra sem, hogy hova lett az a három hónap... mintha csak tegnap lett volna az esküvőnk. -hadartam. - Mindent el kell mesélned. Mi történt azóta? -néztem újra a szemébe. Nem tudtam mennyit szabad. Három hónap rövid egy vámpír számára, mégis túl hosszú ahhoz hogy semmi ne történjen.

© ZENE: Harry Potter | MEGJEGYZÉS: Nem izgi hogy elsején indul újra a kapcsolatunk? *-*
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 01, 2014 2:15 pm
Ugrás egy másik oldalra
Selena Cristal írta:

   
Nash & Selena

   
Békésen üldögéltem a teraszon, amikor kiabálást hallottam. - Hahóóó! - Az első gondolatom Ariadne volt, de ezt gyorsan elhessegettem, végtére is férfihangot hallottam. Bizonyára nem a személyzet egyik tagja kezdett el csak úgy kiabálni, úgyhogy felkeltem, és körbenéztem. A hátsó kapunál láttam meg valakit. Azzal a lendülettel leugrottam a terasz mellettti fa egyik vastagabb ágára, majd onnan a földre. Egy férfi állt velem szemben, és elég rossz állapotban volt. - Ki vagy te? - kérdeztem nem túl kedves hangon, és ösztönösen mély morgás tört fel belőlem. Jobban szemügyre vettem a látogatót, és ledermedtem, mert belém hasított a felismerés. - Nash??!! Ezt hogyan? Azt hittem... És miért tűntél el? És ki... vagy hogyan....? - Egy csomó kérdés és érzés kavargott bennem. Nagynehezen sikerült tartanom a pár lépés távolságo közöttünk. Legszívesebben megöleltem volna, de ugyanakkor mérhetetlenül dühös is voltam rá. - Úgy nézel ki, mint egy...khmm... Mi történt veled? - néztem végig rajta kérdő tekintettel.

   
zene: szám címe | megjegyzés: most csak ennyihez volt erőm, de ez is valami Very Happy
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 31, 2013 2:12 pm
Ugrás egy másik oldalra

Nash + Selena


A ruháim megkopva, hajam akár a szénakazal. Mintha csak most másztam volna ki egy sírból. A városi hetilap dátuma alapján több hónapig elvoltam, de a gond az, hogy én sem igazán tudom, hogy hol. Ezt jobb lenne minél hamarabb kideríteni. Fogalmam sincs miért tűntem el és mi célból kerültem vissza. A házunkhoz vettem az irányt. Ha szerencsém volt ezt az ingatlant Selena még nem adta el. Elég szörnyen váltunk el. Fogalmam sincs, hogy hogyan is állunk. A kiskertbe érve átdöcögtem a kiskapun. - Hahóóó! -kiabáltam hátha észrevesz valaki.

©️ ZENE: Harry Potter | MEGJEGYZÉS: Remélem az enyim is jó Smile
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 31, 2013 11:13 am
Ugrás egy másik oldalra

   
Nash & Selena

   
A nagybetűs MAGÁNY. Ez jellemzi a hétköznapjaimat. Ezer év után végre rámtalált az igaz szerelem. Aztán rá kellett jönnöm, hogy a kapcsolatom....Nashel (még most is nehezemre esik kimondani magamban is) áldás és átok egyben. Egy részről áldás, mert megtaláltam a boldogságomat, másrészt átok, mert akarva-akaratlanul Petrovákba botlottunk/botlottam, és ez nagyon nem könnyítette meg a helyzetemet. Aztán jött az esküvő. Persze, nagyon örültem neki, de....ugyanakkor maga volt a pokol. Azután nemsokkal Ő (nem, még most sem bírom kimondani...) eltűnt. Akkor egy világ tört össze bennem. Jóformán depresszeiós lettem, és akkoriban hidegvérrel és kegyetlenül gyilkolásztam az embereket, és nemegyszer majdnem sikerült lebuknom. Végül a lányom, Ariadne térített észhez. Ő az egyetlen aki itt van nekem.
A teraszon üldügélve megint visszagondoltam az elmúlt évre. Hogy akkoriba mik nem történtek! Persze, örülök neki, hogy kikeveredtem belőle, de mióta...szóval mióta Ő elment, maradt bennem egy óriási üresség. - Naaa, gyere már vissza! - ordított a kert felől Ariadne, én pedig elkerekedett szemekkel pillantottam le a kert felé. Meglepődve láttam, hogy még mindig azt a madarat kergeti, ami fél órával ezelőtt leszállt az egyik fára. Komolyan, Ariadne néha olyan, mint egy ötéves kisgyerek... Mosolyogva dőltem vissza a székembe. Léptek zaja ütötte meg a fülemet a ház felől. Biztos a személyzet....

   
zene: szám címe | megjegyzés: kezdésnek talán megteszi Very Happy
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 19, 2013 7:45 pm
Ugrás egy másik oldalra





 
Téli kert & Terasz Anigif_www.kepfeltoltes.hu_Téli kert & Terasz Tumblr_mpzqbhO81M1s9ld47o2_250
we are the original family from us all vampires were created we stick together as one always and forever. If youare after him you after me.Family above all.family above. You making a great mistake if you think that you are beat me you can't. Nothing can kill an original. If you come after my brother...
|| Shane & Rebekah ||


Teljesen elvarázsolt. Soha nem volt szerencsém még ilyen férfihoz, csak ne hogy vele is megjárjam. Hogy ott mozogtunk és bámultam csillogó íriszébe eszembe jutott az milyen is voltam régen. Réges régen volt egy férfi még mikor fiatal voltam, persze csak plátói volt a szerelem. Aztán ahogy vámpír lettem el menekültek és soha nem láttam többé. Aztán persze ott volt még Alexander az exem aki átvert és becsapott engem. Bár szerettem nagyon is, de Klaus kivégezte. Aztán ott volt nekem Stefan salvatore és még egy pár szerelmem még Stefan elött és az elött, hogy a koporsóban végeztem volna. Ahogy a férfi meg említette szereti a szeszélyes lányokat ajkamba haraptam. Majd a Éreztem ahogy puha ajka enyémhez tapadt, vadul, de még is finom csókolt és nem engedett el.
-Persze nem- Mondtam megrázva a fejemet. Kicsit csalódott voltam igaz, de mit is várok, hogy majd egy férfi szeretni fog engem? Rebekah Mikaelsont? Nem hiszem... Kezemért nyúlt és csókkal illette azt, majd eltűnt. Lehet soha többé nem látom majd?
-Én is örvendtem-Suttogtam még halkan magam alatt ezeket a szavakat. Eltűnt maga után hagyván egy belém ivódott eseményt. Gondoltam már nem lesz itt rám szükség és elmegyek erről a helyről. Leültem és bámultam a csillagokat és a megmaradt pezsgőt szopogattam.



[Folyt.valahol]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 19, 2013 7:00 pm
Ugrás egy másik oldalra
Megmosolyogtam a poénját. - Az hogy lehet? Egy ilyen csodálatos hölgynek, mint te? - kérdeztem vissza de ezután egyből választ is adott a kérdésemre. - Szeszélyesnek...? - vontam fel a szemöldökömet. - Szeretem a szeszélyes lányokat. - jegyeztem meg vigyorogva. - Én sem tudom. - mondtam és a derekánál fogva odahúztam magamhoz. Vadul nekiestem az ajkainak. Nem szokásom ilyenkor finomkodni. Mindent csak szenvedélyesen, ahogyan az életemet is élem... szenvedéllyel. Ujjaim végigcsúsztak a gerince vonalán, miközben az ajkaira tapadtam. Kicsit kapkodva véve a levegőt húzódtam el tőle. - Nagyon csúnyán fog nézni rám a királylány, ha most lelépek? - villantottam egy ezer wattos mosolyt. - A vőlegénnyel van beszélni valóm. - mondtam, majd elengedtem a derekát is. A kezéért nyúltam, hogy egy csókot nyomjak rá. - Örvendtem a találkozásnak. Biztosan látjuk még egymást. - mondtam, mielőtt elindultam volna a bejárat felé. Még visszanéztem rá egyszer és rá is kacsintottam játékosan. - Hello... - formálták az ajkaim, majd eltűntem a benti fényáradatban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 18, 2013 8:03 pm
Ugrás egy másik oldalra





 
Téli kert & Terasz Anigif_www.kepfeltoltes.hu_Téli kert & Terasz Tumblr_mpzqbhO81M1s9ld47o2_250
we are the original family from us all vampires were created we stick together as one always and forever. If youare after him you after me.Family above all.family above. You making a great mistake if you think that you are beat me you can't. Nothing can kill an original. If you come after my brother...
|| Shane & Rebekah ||


-De csak, ha az üvegcipő- Kuncogtam fel és kedvesen mosolyogtam rá, hiszem éreztem mennyire rám hajtotta ami inponált.
-Nincs senkim-Komolyodtam el kicsit.
-Mindenki szeszélyesnek tart...-Jegyeztem meg majd ahogy megfogta az államat elvesztettem minden érzékelésemet és csak bámultam.
-Mire vársz?-Suttogtam és közelebb engedtem magamhoz.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 18, 2013 5:30 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Shane vagyok és egy 969 éves vámpír. - jegyeztem meg mosolyogva. - Lehet... ha egy tündérmesében szeretnéd érezni magadat, akkor eltűnhetek... de kérlek kifele menet hagyd majd a lépcsőn az egyik pár cipődet, hogy felkutathassam később utánad az egész várost. - haraptam játékosan az alsó ajkamba. - Mond csak... A barátodat otthon hagytad? Egy ilyen szépségnek biztosan nem magányosan telnek a hétköznapjai. - kérdeztem. A benti zene, ami kihallatszott abbamaradt és én is megálltam. Elengedtem a derekát és a kezemet az állára tettem. - Megszeretnélek csókolni. - néztem az ajkait. Kicsit haboztam, aztán egyre közelebb hajoltam hozzá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 18, 2013 4:45 pm
Ugrás egy másik oldalra





 
Téli kert & Terasz Anigif_www.kepfeltoltes.hu_Téli kert & Terasz Tumblr_mpzqbhO81M1s9ld47o2_250
we are the original family from us all vampires were created we stick together as one always and forever. If youare after him you after me.Family above all.family above. You making a great mistake if you think that you are beat me you can't. Nothing can kill an original. If you come after my brother...
|| Shane & Rebekah ||


Elvigyorodtam miközben a vállán volt az arcom.
-A bátyámmal jöttem-Nevettem fel hiszen biztos egy pasit mondok hisztérikus rohamot kapna.
-Én is bánom-Mondtam mélyen a szemébe nézvén és lágy mosolyt engedtem.
-Ki vagy te, hogy lehet, hogy soha nem láttalak.. ismét eltűnsz majd?-Faggadttam őt, miközben át adtam magam a táncnak.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 18, 2013 4:23 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Milyen öreg itt valaki... - emeltem égnek játékosan a tekintetemet. A fejét a vállamra hajtotta. - Nagyon csinos vagy ma. - suttogtam szelíden a fülébe. A szőkék a gyengéim és ő kivételesen néz ki. - Mond csak Rebeka... - érdeklődtem. - Még mindig nem feleltél nekem... - kicsit húztam az időt. Nagyon ügyesen táncolt. - ...hogy van e kísérőd... - fejeztem be. Aztán hagytam, hogy az éjszaka csöndjére mozogjunk ritmusosan. Kezem a derekán nyugodott. Nagyon szép pillanat volt. - Bánom, hogy nem az én oldalamon érkeztél... - elhúzódtam kicsit, hogy rámosolyoghassak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 17, 2013 12:05 pm
Ugrás egy másik oldalra





 
Téli kert & Terasz Anigif_www.kepfeltoltes.hu_Téli kert & Terasz Tumblr_mpzqbhO81M1s9ld47o2_250
we are the original family from us all vampires were created we stick together as one always and forever. If youare after him you after me.Family above all.family above. You making a great mistake if you think that you are beat me you can't. Nothing can kill an original. If you come after my brother...
|| Shane & Rebekah ||


Mosolyogtam azon ahogy meglepődött a francia tudásomon. Majd csalafintán hozzá tette, hogy más nyelven is beszél.
-Szép..-Mosolyogtam. Leültem mellé és belekortyoltam az italába amit elcsentem tőle.
-Ilyet kérdezni egy hölgytől-Ráztam meg a fejemet.
-1001 éves vagyok-Mosolyogtam még mindig vérvörös arccal. Első vámpírként az az elönye, ha valaki szívedbe karót döf nem halsz meg.
-Természetesen-Nyújtottam felé a kezem kecsesen és egyből a nyakára hajtottam a fejem és mosolyogtam tovább, nem tudtam abba hagyni a mosolyt.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 17, 2013 11:05 am
Ugrás egy másik oldalra
Úgy látszik megleptem. Nagyon tetszett az amennyit egyenlőre megismertem belőle. Szép hosszú szőke haj, a szemei elbűvölőek és csodálatos alkata van. Lesütöm mosolyogva a tekintetemet, mikor megszólal franciául. Az alsó ajkamba harapok. - Venez vous asseoir! - mondtam neki, hogy jöjjön és üljön le. A francia nyelv sosem volt erősségem, nem is az az anyanyelvem. - Látom szépen beszélsz franciául... - jegyeztem meg mosolyogva, majd kortyoltam még egyet az italomból. - De nem ez az anyanyelvem... hanem a grúz... - tettem hozzá csalafintán. Ott éltem nagyon sokáig. - na meg az angol... - böktem ki. - Ó tényleg? - kérdeztem kíváncsian. Ez érdekesen hangzik. - Hány éves vagy? - érdeklődtem. Nem hiszem, hogy a 969 évemnél túltudna tenni. - Van kísérőd, vagy egyedül érkeztél? - elfogyott az italom így a pad mellé tettem a földre az üres poharamat. - Lenne kedved táncolni egyet? - vigyorogtam pajkosan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 16, 2013 9:11 pm
Ugrás egy másik oldalra





 
Téli kert & Terasz Anigif_www.kepfeltoltes.hu_Téli kert & Terasz Tumblr_mpzqbhO81M1s9ld47o2_250
we are the original family from us all vampires were created we stick together as one always and forever. If youare after him you after me.Family above all.family above. You making a great mistake if you think that you are beat me you can't. Nothing can kill an original. If you come after my brother...
|| Shane & Rebekah ||


Rám kacsintott és tovább mosolygott ami inponált.
-Komolyan?-Néztem fel tágra nyílt szemekkel.
Elég érdekesnek véltem ahogy mesélte ő honnan is érkezett. Imédtam a kúltúrákat Klaussal mindig utazgattunk és beszéltem is pár nyelven ami a francia is közé tartozott.
-Salut mon nom est Rebecca-Mondtam franciául, hogy Szia a nevem Rebekah. Hirtelen nem tudtam mit is mondjak, de dicsekedni akartam.
-Sok felől akár hiszed akár nem idősebb vagyok minden vámpírnál -Mosolyogtam el büszkén. Bár nem akartam, hogy vámpír maradjak örökké, újra ember akarok lenni.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 16, 2013 3:58 pm
Ugrás egy másik oldalra
Rákacsintok miközben megütögetem a helyet magam mellett a padon. Láttam, hogy elpirul, ahogy rá nézek, ezen csak még szélesebb mosolyra húzódott a szám. Tekintetem követte őt, amíg közeledett felém. - A vőlegény az öcsém... - jegyeztem meg kissé bohém módon. - Igazából csak féltestvérek vagyunk... - tettem hozzá mentőileg, ha netán közeli kapcsolatban áll Nashel. Biztosan furának találná, hogy nem valami gyakran járok haza. - És te? - kérdeztem vissza udvariasan. - Ide valós vagy? - érdeklődtem, majd kortyoltam egyet az italomból. - Én Európából, Párizsból jöttem... Bár egy ideig meghúztam magam Los Angelesben míg ideértem. - mosolygok kedvesen rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 16, 2013 2:11 pm
Ugrás egy másik oldalra





 
Téli kert & Terasz Anigif_www.kepfeltoltes.hu_Téli kert & Terasz Tumblr_mpzqbhO81M1s9ld47o2_250
we are the original family from us all vampires were created we stick together as one always and forever. If youare after him you after me.Family above all.family above. You making a great mistake if you think that you are beat me you can't. Nothing can kill an original. If you come after my brother...
|| Shane & Rebekah ||


Feszült egyedül lét megszűnt. Egy férfi mosolygott rám belepirultam, mikro vissza mosolyogtam rá.
-Rebekah Mikaelson-Suttogtam lágyan. Éreztem, hogy nem ember és annyira vonzott engem a csodálatos szempárja .
-Mennyasszonnyal vagy a völegénnyel?-KÉrdeztem mosolyogva, zavartságomat nem relytettem a véka alá.Örültem, hogy valaki észre vett a mai nap során végre. Eddig nem volt rá példa.

[/color]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 16, 2013 12:51 am
Ugrás egy másik oldalra
Miután otthagytam a benti nyüzsgést gondoltam jobban szemügyre veszem a házat. Hiszen nemsokára több időt fogok itt eltölteni, bár ez attól is függ, hogy meddig bírjuk elviselni egymást Nashel. Egy pohár pezsgővel száguldottam ki a teraszra és foglaltam helyet az egyik padon. Nem volt kényelmes és egyenesen magányosnak éreztem magamat. Utálok egyedül lenni. Szükségem van valakire, akit szerethetek... pár óráig... és ezt a szerepet általában egy nő tölti be. Különösképpen még sosem volt szerencsém találkozni az igazival... nem az a fajta pasas vagyok. Én az a gonoszkásan veszélyesen szexi alak, aki nem fél előre engedni a lányokat. Hangokat hallottam így felálltam. Egy gyönyörű sárga ruhás lány lépett ki az ajtón. Rá mosolyogtam biztatóan, hogy nem harapok, mikor észrevett. - Shane Penev- böktem ki a nevemet, mintha valami bűnt követtem volna el azzal, hogy itt kint ücsörögtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 16, 2013 12:05 am
Ugrás egy másik oldalra





 
Téli kert & Terasz Anigif_www.kepfeltoltes.hu_Téli kert & Terasz Tumblr_mpzqbhO81M1s9ld47o2_250
we are the original family from us all vampires were created we stick together as one always and forever. If youare after him you after me.Family above all.family above. You making a great mistake if you think that you are beat me you can't. Nothing can kill an original. If you come after my brother...
|| Shane & Rebekah ||


Idegesen vágtattam ki  a teraszra. Kellet egy kis magány. Nem hiszem el valami van amit Elijah nem mond el nekem és nem akarom, hogy Klausnak bármi baja essen is nem akarom. ég is lehet nekem az kell ami másnak nem. Én is ilyen romantikára vágyom ami Kol és Freay között van szerelem és esküvő.  Búslakodva néztem fel és pillantottam a holdra. Milyen szép ma, hát igen ez az amit soha nem fogok senkivel megérni. Ki avgyok én egy idegesírő kis senki ahogy mások mondját.

[/color]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 10:55 pm
Ugrás egy másik oldalra
Köszönése hallatán, a mosoly csak még szélesebbé változott az arcomon. - Most ne nézzen se udvariatlannak, se vallásellenesesnek, dee... - itt hirtelen közelebb hajoltam hozzá, hogy könnyűszerrel ígézhessem meg. - Most legyen szíves, nem megszólalni, illetve nem megmozdulni! - szuggeráltam, majd nemes egyszerűsségel a nyakába haraptam. Nyámi, verbénamentes nyak! Bár, kicsit furán éreztem magam, amiatt amit teszek.. de na. Ez van. Ez vagyok én.
Miután elégnek éreztem a vérszívást, vagyis pontosabban mikor eljutottam ahhoz a ponthoz, hogy vagy kinyírom vagy itthagyom, én inkább a második opció mellett döntöttem. - Felejtsd el, hogy láttál! Most pedig menj és ápolgasd a nyakadat, mielőtt még bárki meglátna! - ígéztem meg, hogy lépjen le, mielőtt még megölném.
Majd  unalmamban úgy döntöttem, hogy a kabátomért megyek, hogy minél előbb távozhassak.


A hozzászólást Tamara M. White összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 21, 2013 6:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 10:51 pm
Ugrás egy másik oldalra
Feljöttem a teraszra, mert nem éreztem valami jól magamat... Megfordultam, hogy távozzak de valaki elém teremt. Kissé megijedtem. Üdvözlöm mondtam kissé ijedten. Köszönöm! távozni szerettem volna. Az ösztöneim azt súgták ennek nincs jó vége.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 10:32 pm
Ugrás egy másik oldalra
/Bálterem/

Miután "gratuláltam" az ifjú párnak, még mindig furán hangzik ez tőlem, elindultam feltérképezni a helyiséget. Mindig is kíváncsi természet voltam, hát ez most sem volt másképpen. Csak mentem előre, nem is figyeltem merre tartok. Mire észbe kaptam hirtelen a téli kertben találtam magamat. Vettem egy mély levegőt, mire ínycsiklandó emberi illatokra kaptam fel a fejemet. Nyámi, ez kell nekem! - jelentettem ki, majd egy suhintással megjelentem az illető előtt.. Aki mint kiderült a pap volt.. szent ég. - Üdv! - villantottam egy ravasz mosolyt felé. - Nagyszerű egy ceremónia volt, gratulálok! - kezdtem el jópofizni vele, persze csak addig míg meg nem szólalt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 11, 2013 9:59 am
Ugrás egy másik oldalra
***
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Téli kert & Terasz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Terasz és kert
» Kert és terasz
» Terasz és kert
» Terasz, hátsó kert, medence
» Kert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Cranford birtok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •