Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 20, 2013 1:54 pm
Ugrás egy másik oldalra

★I will give you my word.
When I make a deal, I keep a deal.
Klaus is my brother. I’m a little behind on the times, but I believe the term you’re searching for is OMG.I will give you my word. We will be your partners. We will end Marcel’s realm. But know this, if anything whatsoever happens to that girl or her unborn child. You needn’t fear Marcel nor Klaus or anyone… More than anyone you need to fear me.

- Elnézést! Meglep hogy itt látlak... - vágtam zsebre mindkét kezemet. Ez a nő... Mit keres itt? Nem szeretem ha a múltam az utamat állja. - Nem... Csak tudod... Mikael... - széles mosolyra szaladt a szám. Általában eltüntette a "nyomainkat". Ezért sem maradt sok általam átváltoztatott vámpír fent. - De ahogy látom te kicsattansz az erőtől. - jegyeztem meg. - Viszont nekem most már tényleg mennem kell... vár a partnerem... - léptem el előle illedelmesen. - A soha viszont nem látásra Tamara... - mondtam egyszerűen és elsiettem a helyről. Valaha éreztem valamit e nő iránt, de nem akarom újra ezt a kis fellángolást... most nem.
 
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 19, 2013 3:56 pm
Ugrás egy másik oldalra



Látszott rajta, mennyire nem tetszik neki a modorom, dehát mit csináljak, megérdemli. Ki lépett le szó nélkül, én vagy ő? Mégszép hogy ő.. És ő sem kért még bocsánatot azért. Vagy hasonlót. - Ha emlékezetemen nem csal, ezt a kérdést  már feltetted - mondtam egy pimaszkás mosollyal az ajkamon. - És már válaszoltam is rá.  Miért olyan nehéz elhinni, hogy az ember egy idő után még a saját otthonát is megunhatja? - kérdeztem tettetett csodálkozással, közben az ember szó körül macskakörmöket rajzolva a levegőbe. Vagyis ami azt illeti, nem is amiatt hagytam el Törökországot. Hanem mert már elegem lett abból, hogy a fél országot kiírtottam, ugyhogy inkább elhatároztam, hogy elmegyek világot látni. És fajtámbelieket keresni..
- Mily kedves - emelgem égnek a pillantásomat. - Mégis milyennek nézel te engem? Aki hagyja kinyiratni magát? - nézek rá kíváncsian.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 19, 2013 12:57 pm
Ugrás egy másik oldalra

★I will give you my word.
When I make a deal, I keep a deal.
Klaus is my brother. I’m a little behind on the times, but I believe the term you’re searching for is OMG.I will give you my word. We will be your partners. We will end Marcel’s realm. But know this, if anything whatsoever happens to that girl or her unborn child. You needn’t fear Marcel nor Klaus or anyone… More than anyone you need to fear me.
Mennyire modortalan. Még csak bocsánatot sem kér, mikor ő jött majdnem nekem. - Mit keresel te itt? - kérdeztem kissé sürgetően. - Nem gondoltam volna, hogy még életben vagy. - néztem le rá kicsit udvariatlanul. Nem gondoltam volna, hogy itt Tamarába fogok botlani, hiszen a világ másik felén ismertem meg és annak is már több száz éve.
 
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 18, 2013 8:23 pm
Ugrás egy másik oldalra


A pap megcsapolása után már semmi kedvem nem volt itt maradni. Ennyi izgalom nekem bőven elég volt egy napra. Annyira siettem, hogy miközben beléptem a ruhatárba, váratlanul neki is mentem valakinek.
- Upszi - csúszott ki a számon, mivel bocsánatot tuti nem kérek, bárki is legyen az illető. A bocsánatkérés nem rám vallana. Tőlem hiába is várnak olyasmit. Azonban mikor megpillantottam az 'áldozatomat' hirtelen azt se tudtam mit mondjak a meglepetéstől. Ő meg mit kereshet itt?? Ó, csak nem a kabátját?
- Úgy néz ki.. - vonok vállat, közben szemeimet forgatva.


A hozzászólást Tamara M. White összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 21, 2013 6:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 18, 2013 7:50 pm
Ugrás egy másik oldalra

★I will give you my word.
When I make a deal, I keep a deal.
Klaus is my brother. I’m a little behind on the times, but I believe the term you’re searching for is OMG.I will give you my word. We will be your partners. We will end Marcel’s realm. But know this, if anything whatsoever happens to that girl or her unborn child. You needn’t fear Marcel nor Klaus or anyone… More than anyone you need to fear me.

A medence elhagyása után befelé vettem az irányt a zakómért, amit a ruhatárba vitt be a komornyik. Egy kisebb helység volt kialakítva a falon faszekrényekkel és akasztókkal. Beléptem üres volt a szoba. Lekaptam a zakómat és kifelé vettem az irányt, de pont akkor lépett be egy hölgyemény is így majdnem egymásba ütköztünk. - Elnézést! - mondtam egy mosoly kíséretében, de egyből lehervadt, amikor rájöttem kibe botlottam. Tamara volt az... - Hát megint találkozunk. - nyeltem egy nagyot.
 
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 11, 2013 10:02 am
Ugrás egy másik oldalra
***
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

A Ruhatár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» A ruhatár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Cranford birtok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •