Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 4:17 pm
Ugrás egy másik oldalra
Csak pislogtam mert még mindig nem tértem magamhoz a meglepetéstől... Emlékszem, hogy ott kellett hagynom őt, mert el kellett menekülnöm... de minden olyan ködös... olyan rég volt... Aztán le is lép. Úgy éreztem, hogy fölényben van.... néztem, ahogy elmegy, aztán én kifelé vettem az irányt.

-->kert
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 3:58 pm
Ugrás egy másik oldalra

Na ja, számíthattam volna erre a kérdésre. Hiszen alap, hogy felteszi. Csak égnek emelgem a szemeimet, majd vállat vontam.
- Miért csodálkozol annyira? Törökországot is megunhatja az ember egy idő után - jelentem ki, mintha ez lenne a világ egyik legtermészetesen dolga. Aztán feltűnt, hogy az emberek mind eltűntek, és késztetést éreztem rá, hogy én is bevonuljak közéjük. Soha nem hagynék ki egy esküvői ceremóniát. Pláne azért, mert ez az első olyan, amit itt Amerikában láthatok.
- Most megyek. Majd beszélünk - kacsintok rá pajkosan, majd elsuhanok a széllel.
/Kert/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 3:44 pm
Ugrás egy másik oldalra

★I will give you my word.
When I make a deal, I keep a deal.
Klaus is my brother. I’m a little behind on the times, but I believe the term you’re searching for is OMG.I will give you my word. We will be your partners. We will end Marcel’s realm. But know this, if anything whatsoever happens to that girl or her unborn child. You needn’t fear Marcel nor Klaus or anyone… More than anyone you need to fear me.

Elmosolyodtam azon, amit Rebeka mondott... A lány odajött hozzám meglepetésemre és megszólított...- Rebeka... menj be a kertbe és foglalj helyet, nemsokára én is helyet foglalok majd... - küldtem el... A ceremónia mindjárt kezdődik. - Saygılarımla, Tamara! - köszöntem vissza illedelmesen. - Te itt? - vontam fel az egyik szemöldökömet.

 
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 3:35 pm
Ugrás egy másik oldalra

Alighogy végigjárattam a tekintetemet a termen, rögtön fel is tűnt egy ismerős.. hang. Valaki mintha beelőzött volna és hamarabb kiszúrt, minthogy nekem feltűnhetett volna  az ő jelenléte. Jóságos szent gatyamadzag!! Ez nem lehet igaz! Elijah?! Ő meg mi a fenét keres itt? Eszméletlen, hogy alig toppanok be erre a helyre, és máris belebotlom abba a személybe, akit az életben a legkevésbé akarnék látni. Érdeklődően emeltem fel a szemöldökeimet, mikor meghallottam, milyen hangnemben beszélt rólam. "Azt a lányt ott.." Annyira lekezelő, hogy az már majdhogynem fáj. Nem tudom miért, de ekkor gondoltam egyet és leemeltem egy italt a  felém tartó pincér táljáról, majd elindultam az ősi duó felé. Nem voltam benne száz százalékosan biztos, hogy az Elijah melletti nő kicsoda, csak sejtettem, hogy a húga. És az én sejtéseim általában jók. Már majdnem oda is értem hozzájuk, amikor érdekes jelenetnek lettem a szem-, illetve fültanúja. Mintha elküldte volna a saját húgát.. természetesen csakis burkolt kivitelben.
- Saygılarımla, Elijah! - jelentem meg teljesen váratlanul a háta mögött, hogy kellőképpen ráhozhassam a frászt azzal, hogy megszólítom. Vajon mi fog kisűlni ebből? Én mindenesetre készen állok a játszmára, persze csakis a saját szabályaim szerint.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 3:33 pm
Ugrás egy másik oldalra





 
Bejárat    Tumblr_mltl2ksCo51s4eryno1_250Bejárat    Tumblr_mltl2ksCo51s4eryno3_250
we are the original family from us all vampires were created we stick together as one always and forever. If youare after him you after me.Family above all.family above. You making a great mistake if you think that you are beat me you can't. Nothing can kill an original. If you come after my brother...
|| Elijah & Rebekah ||


Suttogott a fülembe én meg bólinotttam
-Az attól függ mi a terv..-Mosolyogtam tipikus Rebekah-san.
Ő elment én meg ott álltam és nézegettem mit mülvelnek az emberek. Én nagyon vágytam a gyógyírre és arra, hogy gyerekeket szülhessek és újra az legyek aki voltam.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 3:21 pm
Ugrás egy másik oldalra

★I will give you my word.
When I make a deal, I keep a deal.
Klaus is my brother. I’m a little behind on the times, but I believe the term you’re searching for is OMG.I will give you my word. We will be your partners. We will end Marcel’s realm. But know this, if anything whatsoever happens to that girl or her unborn child. You needn’t fear Marcel nor Klaus or anyone… More than anyone you need to fear me.

Odahajoltam Rebekához, hogy a fülébe suttogjak. - A ceremónia után találkozunk a téli kertben és elmesélek minden kis részletet... de valamit várok cserébe... törd a fejed mit adhatnál... - lehellem, majd elhúzódok. A többivel nem törődtem. Nagyon ellenséges ma.
 
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 3:17 pm
Ugrás egy másik oldalra
//Köszi sokat melóztam vele Rolling Eyes Embarassed //






 
Bejárat    Tumblr_mltl2ksCo51s4eryno1_250Bejárat    Tumblr_mltl2ksCo51s4eryno3_250
we are the original family from us all vampires were created we stick together as one always and forever. If youare after him you after me.Family above all.family above. You making a great mistake if you think that you are beat me you can't. Nothing can kill an original. If you come after my brother...
|| Elijah & Rebekah ||


Valamit Elijah akart éreztem minden beszédén és tettén.
-Tudni akarom mi az a terv..-Mondtam, majd megigazítottam a rózsát a hajamban. Aztán azt mondta ez változni fog. Persze még hogy változni.
-Elijah nem fogok ilyen vagyok..Egy vámpír-Húztam ismét a számat és nagyot nyeltem.
-Minek neked ennyi ember akit átváltoztattál? Miért érdekes ebben a lányban ő is csak egy vámpír-Rohattul tettem arra, hogy kit változtatott át bosszantott a tudat, hogy itt mutogatja nekem őket. Nem érdekelnek az újszülött kis mitugrászok, a terv ami engem lázba hozz most..

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 3:10 pm
Ugrás egy másik oldalra
//imádom az új reagolód Rebeka 31 //

★I will give you my word.
When I make a deal, I keep a deal.
Klaus is my brother. I’m a little behind on the times, but I believe the term you’re searching for is OMG.I will give you my word. We will be your partners. We will end Marcel’s realm. But know this, if anything whatsoever happens to that girl or her unborn child. You needn’t fear Marcel nor Klaus or anyone… More than anyone you need to fear me.

- Ó! Csak egy picit... - levettem róla a kabátját és átadtam a komornyiknak. - Látom rajtad, hogy meghalsz, hogy megtudj valamit a tervünkről...igaz? - nézek rá komoly arccal. - svéd... héj! - majdnem bedőltem a poénjának, de inkább csak harsányan felnevettem. - Tudom...de olyan kevés alkalommal volt szerencsém megcsodálni az én drága húgocskámat... - néztem feléje sajnálkozva. - Ez változni fog, ígérem...- megszorítottam szép kis kezeit, aztán körbepillantottam és észrevettem egy ismerős arcot.... - ő... - néztem a most érkező lány felé. Megfogtam Rebeka kezét, belekaroltam. - Azt a lányt ott... én változtattam át... - bökök feléje az állammal.
 
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 3:04 pm
Ugrás egy másik oldalra





 
Bejárat    Tumblr_mltl2ksCo51s4eryno1_250Bejárat    Tumblr_mltl2ksCo51s4eryno3_250
we are the original family from us all vampires were created we stick together as one always and forever. If youare after him you after me.Family above all.family above. You making a great mistake if you think that you are beat me you can't. Nothing can kill an original. If you come after my brother...
|| Elijah & Rebekah ||


beléptünk és én még egy mosolyt se eresztettem. A tegnapi beszélgetésem vele, mi szerint valamit terveznek Klaussal elkeserített engem.
-Úgy gondolod nem tudok viselkedni?-Eresztettem el egy csintalan mosolyt. Igen végül is ez igaz volt, képtelen vagyok rá és valaki ma belém köt kitépem a szívét. Le emeltem az egyik pincértől egy pezsgőt és belekortyoltam.
Végig kémleltem a szememmel a sok embert. Mennyi idétlen ember bújik meg ezekben a ruhákban.
-Pedig most jól esne egy kis... hm nem svéd azok íztelenek...-Húztam fel Elijah agyát egy kicsit aztán meg dicsért.
-Elijah...haszontalan ez a bók, vámpír vagyok több évszázada ilyen vagyok amilyen..-Azt soha sem tagadtam, hogy csúnya lennék persze, de egy centit nem nőttem 1001 év alatt.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 2:37 pm
Ugrás egy másik oldalra

Mystic Falls.. Kellemeset csalódtam benned, mikor átléptem ennek a háznak a küszöbét. Jó tudni, hogy a város lehangoltsága és unottsága ellenére, a lakóira eme tulajdonságok már nem jellemzőek. Sőt, úgy tűnik, ők is szeretnek beleadni mindent egy-egy ünnepség megrendezésére. Mintha csak Törökországban lennék.. csak ott jóval több a giccs. Nem is tudom, hogy voltam képes elviselni azt a sok giccset, egészen addig míg Európába, majd Amerikába nem látogattam. Dehát, ahány ország, annyi szokás..
Már a városba jövet észrevettem az autók tolongásából, hogy itt valamiféle ünnepségre készülnek.  Rögtön elhatároztam, hogy ide jövök! Nekem itt kell lennem! Ki nem hagyhatok egy ilyen lehetőséget..! Kitudja, lehet, hogy még a szüleimbe is belebotlok?? Mindenesetre megnézném a képüket, mikor közlöm velük, hogy ki vagyok. Vagyishogy az anyámmal. Az apámról ugyanis egyelőre még semmit sem tudok. Mintha a föld nyelte volna el. De én érzem, hogy ez nem így van. Hogy ő is él és anyámmal és velem együtt ő is vámpírként tengeti  a napjait. És éli a boldog kis életét anélkül, hogy bármi miatt is törné a fejecskéjét. Na de sebaj.. én majd gondoskodom mindkettőjükről. Akkor fogok eléjük állni, amikor ők a legkevésbé számítanak rám.
A bejárathoz érve átadtam a kabátomat a komornyiknak, közben elejtve egy mosolyféleséget, mikor elvette azt tőlem, majd pillantásomat kíváncsian járattam végig a termen, hátha feltűnik valaki ismerős.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 10:13 am
Ugrás egy másik oldalra
És megérkeztem. Meghívót nem kaptam ugyan, de ez nem akadályozott meg semmiben, főleg nem abban, hogy megnézzem, hogyan lopja el előlem az a némber az én férfimat. Betipegtem az ajtón és a komornyik kezébe nyomtam a bolerómat. - Köszönöm... - mondtam kissé nyersen, majd a kert fele vettem az irányt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 10:07 am
Ugrás egy másik oldalra
Betessékeltem kedvesen a vendégeket és akitől tudtam elvettem a kabátját is. - Üdvözlöm! - mondogattam monoton és kedvesen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 9:24 am
Ugrás egy másik oldalra

★I will give you my word.
When I make a deal, I keep a deal.
Klaus is my brother. I’m a little behind on the times, but I believe the term you’re searching for is OMG.I will give you my word. We will be your partners. We will end Marcel’s realm. But know this, if anything whatsoever happens to that girl or her unborn child. You needn’t fear Marcel nor Klaus or anyone… More than anyone you need to fear me.

Rebekaval a jobbomon érkeztem meg a Cranford birtokra az esküvőre. Már nyüzsögtek itt ott az "emberek", de szerencsére nem későn érkeztünk. - Köszönöm, hogy elkísértél... de kérlek viselkedj... Vannak itt vagyis lesznek itt olyan emberek... akiket nem nagyon szeretsz... - közöltem monoton. Azt már nem tettem hozzá, hogy olyanok is lesznek akiket én nem szeretek. - Ne fald fel a svéd asztalt ha lehet. - mondtam heccből és itt nem az emberi étekre célozgatva. Elválok Rebekától és végigmérem őt. - Olyan szép vagy... mint mindig. - mondtam büszkén. - Tudod... sosem volt időm elmondani... de megnőttél drága Húgom. - mosolyogtam kedvesen.
 
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 11, 2013 10:48 pm
Ugrás egy másik oldalra
***
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Bejárat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bejárat
» Bejárat
» Bejárat
»  Bejárat
» Bejárat és Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Cranford birtok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •