Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 23, 2013 6:05 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Lehet, de ezek után tuti, hogy sosem leszek, olyan mint régen.- karoltam bele a táskámba, ezzel is jelezve, hogy akkor most egy kis időre elköszönök és én is hátrébb léptem. - Akkor félóra múlva ott, nem kések!- jegyeztem meg egy kisebb mosollyal.. hihetetlenül hálás vagyok neki.
/Hotel-Pati szobája/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 23, 2013 2:42 pm
Ugrás egy másik oldalra
Blondie & Redie

Reméljük. - mondtam picit már kedvesebb hangon neki. De nem igen hittem ebben, mert Patit én már szinte ilyennek ismertem és nehezemre esett elhinnem, hogy nem mindig ilyen volt. -
Rendben, akkor ott találkozunk.- mondtam egy igen apró kíséretében, majd elindultam vissza a lakásomba. Tudtam, hogy nem lesz egyszerű menet, de akkor miért is mentem bele?!-


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 23, 2013 10:13 am
Ugrás egy másik oldalra
Egy vállvonással reagáltam a mondatára, ezzel jelezve, hogy akkor most ezt ráhagyom. Majd sajnos a következő mondatában is egyet kellett, hogy értsek. Megváltoztam... amióta itt vagyok iszonyat mennyit változtam és talán a NEM jó irányba. Mert például annyit sírok, mint ég soha, próbálok mindenkinek megfelelni és a régi életkedvem sem olyan mint volt.
- Ebben igazad van... és sajnos én sem értem miért vagyok ilyen. Talán most jobb lesz, hogy egy kicsit kiszabadulok Mystic Falls-ból...- biggyesztettem le az alsó ajkamat.
- Én még hazamegyek és összepakolom a bőröndöm. Félóra múlva a reptérnél?- kérdeztem kicsit izgatottan. Hihetetlen, hogy pár napra itt hagyom ezt a helyet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 23, 2013 9:58 am
Ugrás egy másik oldalra
Blondie & Redie

Lehet nem mondtad ki, de a szavaid kicsit ilyennek hatottak. - mondtam nyugodtan és természetes hangon. Figyeltem őt és próbáltam meg fejteni, hogy mi járhat a fejében, hiszen láttam valamerre elkalandozik, de fogalmam sem volt, hogy min.-
A következő szavai kicsit sokkolva értek, mert erre nem számítottam. Rám gondolt egyből, ez annyira hihetetlennek tűnt Patinál, meg ez az egész dolog, mert nem régen még azt se tudta, hogy egyáltalán a barátnője vagyok-e vagy nem. Némán hallgattam őt, majd amikor kivette a papírt a kezemből és a jegyet adta a kezembe, akkor olyat tettem amire nem számítottam magam se.
Persze, hogy elmegyek veled. - nyögtem ki végül egy apró mosoly keretében, ami talán kicsit furán is hatott ebben a helyzetben.- Sajnálom, csak tudod nem könnyű téged követni. Mármint a hirtelen hangulatváltozásaidat mások iránt. - tettem hozzá alig hallhatóan, majd óvatosan megöleltem.- Mikor indulunk? - kérdeztem tőle izgatottan, hiszen mindig is szerettem New Orleanst. -



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 23, 2013 8:49 am
Ugrás egy másik oldalra
- Nem Ariel, ilyet senki sem mondott, főleg nem én!- nem szerettem mikor így beszélt... mármint azt azért felfoghatná, hogy van különbség közte és Katie közt. Katienek még ez az egész iszonyat új és szüksége van rám, a legjobb barátnőjére. Ariel meg egy talpra termett szöszke vámpírlány, ezért sem értem miért is ilyen.
- A helyre igenis bepróbálkoztam... és amúgy eszembe se jutott volna Katiet is elrángatni innen, neki már ez az otthona. De azt még elmondom, hogy ahogy megjött a papír rád gondoltam, mivel te ajánlottad a helyet.- mondtam, majd merőegyszerűséggel kiszedtem a papírt a kezéből és csak az egyik jegyet hagytam a "markaiban".
- De azt is megértem ha nem érdekel a hely..- feleltem és én is egy kicsit közömbösebbre vettem a témát. Viszont titkon reméltem, hogy nem egyedül kell majd elmennem az ismeretlenhelyre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 22, 2013 9:35 pm
Ugrás egy másik oldalra
Blondie & Redie

Szóval mivel Katie barátnőd alapból kiesik, akkor jöhet a vésztartalék ember, vagy is én? - néztem rá hihetetlenül és nem akartam elhinni a szavait. Meg se fordult a fejemben, hogy ezt fogja mondani. Komolyan én biztattam, hogy legyen énekes, kezdjen bele és javasoltam New Orleanst is neki, de persze neki Katie kellene. Még inkább felvettem a maszkot a tekintetemre, hogy ne tudjon semmit se leolvasni. Tudtam, hogy a tekintetem rideg és közönyös, de sikerült neki még egyszer kést döfnie a szívembe.-
Jól mondod bepóbálkoztál, mert az első potenciális jelölted alapból kiesik. - mondtam egy fintor keretében, s még mindig ott álltam az ajtóban. -


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 22, 2013 8:52 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Én csak...- kezdtem végre lenyugodni...
- Katie barátja kórházban van, és tudom, hogy most el nem menne mellőle.... Nekem meg a karrierem fontosabb, pont úgy mint fősuli előtt, akkor is elmentem egy kis időre...- minden szó fájdalmas volt, rossz volt ilyet mondani, de sajnos igaz is volt. Jelenpillanatban még mindig a zene volt ez első és csak utána Katie, meg az itt lét...
- Te említetted New Orleanst, én meg bepróbálkoztam..- vallottam be. De még mindig nem bírtam egy, az egyben megkérni arra, hogy kísérjen el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 22, 2013 8:38 pm
Ugrás egy másik oldalra
Blondie & Redie

Szia. - válaszoltam vissza alig hallhatóan, majd türelmesen vártam, hogy miért is jött ide. Vajon most mit akar tudni a fajtámról?! Komolyan én nem leszek többé a két lábon járó informátora. Van nekem jobb dolgom is, mint állandóan segíteni neki, amikor állandóan olyan nyilvánvalóvá teszi, hogy neki nem kell segítség, akkor én minek is törjem magamat.
Figyeltem ahogyan izgatottam és zavartan beszél, majd megjelent az ismerős mozdulat, hiszen a hajába túrt. Próbáltam értelmezni a szavait, de minden olyan volt, mint valami nagy katyvasz. Semmit se lehetett érteni, de ő csak folytatta és folytatta. Döbbenten hallgattam, hogy végül még is csak megfogatta a tanácsomat, de hamar vissza is ült az előbbi közöny az arcomra, majd unottan néztem a lapra. Nem más állt rajta, mint New Orleans, szóval még is csak tetszett az amit meséltem arról a helyről, pedig hogy mondta, hogy nem tudja...
Komolyan oda akarsz menni? - vontam fel a szemöldökömet, majd figyeltem őt.- És mi lesz Katie barátnőddel? Miért nem őt viszed oda, hiszen a végén megsértődik, hogy nem őt hívtad el. - mondtam neki picit ellenszenvesen, mert túlzottan is fájtak a párnapja történt események, de a papírt még mindig nem engedtem ki a kezemből Figyelmesen vártam a válaszát, de úgy is tudtam, hogy elkísérem őt, hiszen a világért se engedném őt oda egyedül.-


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 22, 2013 8:20 pm
Ugrás egy másik oldalra
Igen, valahogy nem vártam nagy könnybe lábadt szemeket és öleléseket, de azért ezt sem. Merev volt, hideg és távolságtartó...
- Szia!- mondtam gyorsan és egy kínos mosolyt villantottam. Olyan furcsa volt itt állni most, ebben a helyzetben... nem kínos, csak furcsa.
- Engem felvettek.. és most tiszta ideg vagyok... nem tudom mit csináljak.- mondtam még mindig idegesen és a hajamba túrtam.
- Tudom, hogy nem érted, de muszáj elmondanom. Szóval.. mielőtt idejöttem volna elküldtem pár jelentkezési lapot bizonyos helyekre, hátha felvesznek valahova énekesnőként... és most.. most felvettek.- a kezébe nyomtam a levelet amit kaptam és értetlenül álltam előtte. A tekintettem meg csak azt sugározta: kérlek, segíts nekem!!!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 22, 2013 8:04 pm
Ugrás egy másik oldalra
/Valahonnan/
Blondie & Redie

Hallottam és éreztem is Pati lépteit, de most nem volt kedvem megint ahhoz, hogy egymás nézeteiről beszélgessünk, vagy arról, hogy nem tudja mit tegyen. Miért kellene választani, soha nem értettem, de már lassan untam is a témát. Éppen azon voltam, hogy felmegyek a szobámba és reménykedve várom, hogy meg fordul és elmegy, de nem így lett. Hallottam a csengő hangját, amitől még a frász is kiver. Nem is értem miért nem szereltettem már le.
Lassú léptekkel, mondhatni csiga tempóban indultam el, hogy kinyissam az ajtót, mert hallottam a szívveréséből, hogy nem fog elmenni és valami miatt nagyon is izgatott. Lassan kinyitottam az ajtó és ránéztem, de semmit se lehetett leolvasni az arcomról. Merev és kimért tekintettel figyeltem őt.- Segíthetek valamiben? - kérdeztem tőle, majd összefontam a karomat magam előtt.-


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 22, 2013 7:43 pm
Ugrás egy másik oldalra
/Valahonnan Very Happy /
Tudom, furcsa... iszonyat furcsa megint itt lenni, de itt vagyok. Muszáj itt lennem, mivel Ariel a barátnőm és van egy hírem amit meg kell vele osztanom. Vagyis inkább egy kérdésem... bár nem tudom miért izgulok emiatt, hisz még régebben ő hozta fel ezt a témát, nem én. De jó, akkor most majd megérdeklődöm, hogy van- e kedve ehhez a programhoz amit kitaláltam, vagyis inkább amint az ügynökség kitalált....
Egy kicsit remegő kézzel nyúltam a csengőhöz, bár tudtam, hogy felesleges volt, hisz valószínűleg ő már a lépteimet is meghallotta... azért mégis becsöngettem és vártam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 05, 2013 8:44 pm
Ugrás egy másik oldalra
Az ölelése egy nagyobb erőt adott nekem. Pár percig nem is bontakoztam ki belőle, majd mikor az italt említette nyeltem egy nagyot.
- Remek ötlet, de valami erős kell, nagyon erős.- adtam ötletet neki, majd én is elindultam a nappaliba.
- Az iskola udvarban találkoztam, találkoztunk vele. És ott igézett meg minket. Tényleg is... Ariel, te tudsz valami módszert arra, hogy a fiú ne rabolja el a lányt? Hisz Ő nem akarja... csak az igézés...- teszem fel a kérdést, majd kifejtem a gondolatmenetemet.
- Bele se mertem volna ilyenbe gondolni, el sem hiszed milyen sokként ért..- vallottam be.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 05, 2013 8:34 pm
Ugrás egy másik oldalra
Figyeltem őt, majd intettem a nappali felé.
Miért tette ezt? Mit csináltatok ti itt? -néztem rádöbbentem, s nem akartam hinni a fülemnek, hiszen kikér ilyet. Meg kell tudom, hogy pontosan mi is történt ott. Mit is hittem, hogy unalmas lenne egy buli, itt Mystic Fallsban, persze hogy nem hiszen itt mindig zajlik az élet.-
Rendben várom. - mondtam nyugodtan. - Azt hiszem ehhez ital is kell . - csak hogy oldjam a feszültséget, majd gyengéden megöleltem Patit, hogy lássa, hogy nekem fontos ő, csak kicsit sokkolva vagyok.- Minden rendben lesz.
Megértem, s én se hittem volna el. -mondtam picit kuncogva.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 05, 2013 7:41 pm
Ugrás egy másik oldalra
Annyi mindent akarok gyorsan elhadarni neki, de tudom, hogy ebben a tempóban nem megy... Vettem egy nagy levegőt és szép lassan - na jó, nem olyan lassan - de elkezdtem elmesélni a dolgokat.
- Azt kérte, vagyis arra igézett meg a vérszívó, hogy tűnjek el onnan. De van ennél rosszabb is képzeld... a barátomnak azt a feladatot szánta, hogy raboljon el egy lányt!- avattam be.
- Nem hazudok Ariel, ezt te sem gondolhatod komolyan! Csak ott nem tudtam elmondani mindent... de itt mindent elmondok szépen lassan.- mondtam halkan, de kedvesen. Nem haragszok Arielre, nincs is mire, hisz természetes, hogy kíváncsi.
- Tudom, és sajnálom is, hogy nem hittem neked.- válaszoltam a Katie-s kérdésére.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 02, 2013 6:09 pm
Ugrás egy másik oldalra
Figyeltem őt, majd kibújtam a cipőmből, leraktam a táskámat és már a nappali felé indultam, de hirtelen megálltam annak hallatára, amit mondott. Ez nem jelent jót, hiszen akár Önveszélyes, emberekre veszélyes vagy rám veszélyes is lehet.
Ki és miért tette? Mire kértek az idézés által? -néztem rá komolyan.- S én soha nem hazudtam neked, te pedig a buli óta folyamatosan. - néztem rá komoran, majd össze fontam a karomat. Lehet vámpír vagyok, de bíztam benne, s pont ezért fájt az, hogy nem mondja el az igazat. -
Majd meglátom, nem tudom . - mondtam zavarodottan, mert nem tudtam, hogy bízhatok-e benne ezek után, hiszen ma este végig hazudott nekem.-
Én mondtam, de te nem hittél nekem. - mondtam kicsit önelégülten.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 01, 2013 8:06 pm
Ugrás egy másik oldalra
/Iskola- Tornaterem/

Végre ideértünk... azt hittem már sosem tudok ellépni majd arról a  helyről. Mikor beértünk egy nagyot szippantottam a lakás illatából. Végre elszabadultam onnan!
- Igazad volt. Megigéztek, hogy mielőbb hagyjam el a helyet, ezért akartam lelépni.- vallottam be.  Majd összefontam a kezemet magam előtt.
- Nyugi, csak azért kérdezem, mert nem akarom, azt, hogy Katiet megint megidézzék.- győzködtem egy kicsit, hátha így jobb szájízzel beszél majd.
- Igen, igazad van! Katie farkas lett.- ismertem el.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Bejárat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bejárat
» Bejárat
» Bejárat
» Bejárat
» Bejárat és Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Holland lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •