Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 04, 2013 3:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
- Menj a fenébe! - söpörtem le magamról haragosan Elijah kezét. - És ne beszélj Marcelről! Neked fogalmad sincs, hogyan neveltem fel! Belőle legalább férfi vált, és szeretett engem, felnézett rám! - morogtam. - Ami meg Hayleyt illeti és a gyereket, nem kell aggódnom. Nem én fogom felnevelni. Megmondtam, hogy megkap tőlem minden támogatást, ami kell. Egy házat, havi járadékot, méghozzá bőséges járadékot, amiből a gyereket nevelheti, és ennyi. Ha én, a saját apja nem nagyon fogok belefolyni az életükbe, kétlem, hogy neked bele kellene. Vagy majd rendszeresen látogatod őket? Milyen szép családi kép lesz - gúnyolódtam. - Elijah, aki apukát játszik.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 03, 2013 5:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
Every Human being has a Darkside...
I was lost in Paradise. I wish I never opened my eyes. ~
[You must be registered and logged in to see this image.]Mosolyogva követem Hayleyt, ahogy eltűnik az alakja a lépcsőn felfelé. ~ Akkor most én mondok neked valamit kedves öcsém. ~tettem az egyik vállára a kezemet. ~ Ez már nem csak a te ügyed. Ez most már családi dolog. Tehát én is bele fogok szólni a dolgokba, akár tetszik, akár nem.  ~mondtam egyenesen, majd bizalmasan kicsit közelebb hajoltam.. ~ Nem vagy erősebb nálam. Idősebb vagyok. Elfelejted néha, hogy kivel állsz szemben. Csak gyerekesen kihasználod az érzéseimet. Azt hiszed nem tudnálak legyőzni? Egyedül a nyomorult szeretetem tart vissza ettől... legalábbis az a kis, ami még megmaradt. Hiába vagy az ami vagy. A gyerekességed rengeteg gyenge pontot ad is a számládra... Azt hiszed egy bátyj nem tudja az öccse gyenge pontjait? ~megveregetem a vállát. ~ Csak nehogy egyszer felcserélődjön a kettőnk szerepe. ~mostanában eléggé el voltam veszve. Még a családba vetett hitem is elveszett. Henrik segített megtalálni és Mikael... És most ez a gyermek. ~ Csinálj, amit akarsz, de a gyermeket nem adom a kezed közé. Nézd meg mit tettél Marcellussal is. ~mondtam kissé felmordulva. ~ Sosem lennél jó apa! Mert nem vagy elég erkölcsös ahhoz hogy jó embert nevelj valakiből. Nem fogom hagyni, hogy még egy Mikaelson szörnyeteggel bővüljön a család. Helyetted is szeretni fogom... ~húztam el a kezemet a válláról. Sosem féltem tőle, sosem féltem kimondani, amit gondolok. Sosem féltem manipulálni őt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 03, 2013 3:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
Ahogy Hayley eltűnik, utána nézek, míg el nem tűnik felfelé a lépcsőkön. Nem bántam, és ahogy láttam, tényleg ráfért a pihenés.
- Nos bátyám, akkor ha már kettesben maradtunk, tisztázzunk néhány dolgot - tápászkodtam fel újra, és megálltam Elijah előtt, hogy a szemébe meredjek.
- Nem akarom, hogy Hayley közelébe menj. Semmi közöd sem hozzá, sem a gyerekhez. Erősebb vagyok nálad, és nem kell gyámkodás, szóval te csak ne apáskodj felettem. Szállj le rólam, meg róla is, és kész. Törődj a saját dolgaiddal. És legközelebb ezt már nem ilyen kedvesen fogom mondani.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 03, 2013 3:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Tekintetem ide-oda jár kettejük között. Esther összefogna Mikaellel? Sajnos nem ismerem őket annyira, hogy erről véleményt tudjak mondani. Nekem eddig kedvesnek és segítőkésznek tűnt az anyjuk, de ebben a családban nyilván sosem lehet tudni, hogy kinek milyen hátsó szándékai vannak. Hálásan nézek Elijahra, amikor felajánlja a védelmét, és még egy mosolyt is megeresztek, annak ellenére, hogy még mindig egy kicsit össze vagyok zavarodva. De ő tényleg kedvesnek tűnik. A további vitájukból azonban nem akarom kivenni a részem. Kezdek elfáradni, már a doki óta kimerültnek érzem magam.
- Nem bánjátok ha...? Amíg ezt egymás között elrendezitek, én lepihennék egy kicsit - mutatok felfelé. - Keresek egy vendégszobát, jó? - pislogok rájuk, de végül nem várom meg a beleegyezésüket, csak összeszedem a holmimat, és elhagyom a szobát.

|| Hayley szobája ||
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 03, 2013 12:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
Every Human being has a Darkside...
I was lost in Paradise. I wish I never opened my eyes. ~
[You must be registered and logged in to see this image.]Elmosolyodom a támadó hozzáállásán. Sosem fog megváltozni. Egy kedves szava sem volt hozzám már évek óta. ~ Akkor ugye azt is tudod, hogy Anyánk mostanában elég sok időt tölt Mikaellel. Nem is beszélve az utóbbi kis szövetségükről.  ~mondtam. Mikael elég sok időt tölt mostanság a városban. ~ Megígértem apának, hogy kimaradok ebből az egész Silas dologból. De tudnod kell, hogy ez a város nem biztonságos sem neked Nik, sem a gyermeknek. ~mondtam. ~ Bár gondolom Apának is elújságoltad már ezt a jó hírt... Nem? ~húztam féloldalasra a számat. Sóhajtottam egyet és Hayley felé fordultam. Elkaptam a kezét. ~ Ne aggódj! Akármit történik én megvédelek. Téged és a gyermeket is. ~közben pillantásom Klausra esik. Farkasszemet nézek vele. Tudtam jól, hogy ha meg is születik a gyermek... Hayleyre már nem lesz szüksége, így nem hagyhatom hogy ő vele is elbánjon. ~ A bátyád vagyok. Természetes, hogy terelgetlek az utadon Nik.  ~mondtam egy arisztokratikus mosoly kíséretében, majd elengedtem Hayley kezét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 03, 2013 12:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
- Ne legyél túl büszke rám - horkantam fel. - Nem ez volt az első reakcióm. Kérdezd csak meg Hayleyt - vigyorogtam.- És noha hagyom a gyereket megszületni, nem jelenti azt, hogy lelkesedem a gondolatért. De van okom, ami miatt így döntöttem. Egyébként, anyánk tud a gyerekről, szóval bátyám, nem kértem a jótanácsokból - mondtam kissé dühösen. Miért kell engem úgy kezelnie, mintha taknyos gyerek volnék?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 03, 2013 10:56 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Köszönöm - fogok kezet kissé bizalmatlanul Elijahval. Furcsállom egy kicsit a nagy lelkesedését, és hogy ilyen kedvesen üdvözöl a családban. Teljesen más, mint Klaus.
- Elmenni? - vonom össze a szemöldökömet. Nem mintha nem örülnék neki, hogy ha elhagyhatnám ezt a porfészket, de Klaus épp hogy ragaszkodik hozzá, hogy maradjunk. - Nem értem... Esther tud a gyerekről, és valóban örül. Ez probléma lenne? - Fogalmam sincs, ez miért lenne gond. Értetlenül pillantok Klaus felé, hátha ő érti, miért kéne tartanunk Esthertől. Hiszen nekem épp hogy segített. Különös egy család... és épp most köszöntöttek a legújabb tagjaként. Miért érzem úgy, hogy hamarosan nagyon bánni fogom még ezt?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 03, 2013 8:42 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
Every Human being has a Darkside...
I was lost in Paradise. I wish I never opened my eyes. ~
[You must be registered and logged in to see this image.]Hirtelen ezerféle dolog futott át az agyamon. Először azt mondanám, hogy Klaus túl hiszékeny. Sosem volt ennyire naiv. Még mindig tele voltam kételyekkel, de próbáltam megbízni az öcsémben. Még ha nem is az övé a poronty, akkor is úgy hiszi az övé. Tehát vér ide vagy oda, amíg ő azt hiszi, hogy hozzá tartozik, addig talán lehetséges számára valamiféle pozitív irányú fejlődés a család iránt. Kezemmel az államat dörzsölgettem, míg gondolkoztam. ~ Üdv a családban Hayley! ~nyújtottam felé a tenyeremet, hogy kezet rázhassunk és hivatalosan is köszönthessem a családban. ~ Persze, azért büszke vagyok rád Niklaus. Személy szerint nem ilyen reakcióra számítottam volna tőled. ~vontam vállat. Talán ennyit változott volna amíg távol voltam? ~ Meg kell mondjam kissé furcsállom ezt.  ~néztem rá összeszűkült szempárral. Ha ez valami csapda, ha valaki erre kényszeríti, akkor meg kell értenie a célzásaimat, hogy már itt vagyok és készségesen kihúzom a csávából, ha szükséges. ~ Természetesen el kell mennetek innen. Anyánk biztosan nagyon örülne, ha megtudná, hogy az a gyermek létezik. Túlságosan is. ~elemeztem a szituációt. Ha erről Esther hírt szerezne, akkor biztos vagyok benne, hogy felhasználná valamely módon az önös kis céljaira.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 02, 2013 4:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
- Ne hidd bátyám, hogy az én agyamban nem futott végig az az opció, hogy nem az enyém a gyerek. De sajnos azt kell mondjam, kétséget kizáróan az enyém. Hayley nem merne hazudni ilyen téren, mert tudja, hogy ezért a kis trükkért kitörném a nyakát, gyerek ide vagy oda - mosolyogtam az említettre bűbájosan.
- Tessék, mondtam - vetettem aztán magam vissza kényelmesen a fotelba, továbbra is Hayleynek címezve a mondandómat. - Már lelkesedik. Lehet, hogy elmegy veled babaruhát venni, vagy egyenesen feleségül is vesz, hogy ne legyél lányanya.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 02, 2013 10:06 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Miért hiszi el, hogy az enyém? Most megint kezdődik minden előről? Pont ez hiányzott most még nekem. Egy szkeptikus bátyj. Felsóhajtok, majd égnek emelem a tekintetemet. Izgalmas lesz, ha a család összes tagjának elő kell adnom, hogy mióta nem volt más férfival, Klaust kivéve. Bár egy idő után majdcsak felhagynak a kétkedéssel, ha kiderül, hogy a szívem alatt hordott gyermek nem teljesen hétköznapi, sőt, különleges. Én már most is érzem, hogy az, bár ezt aligha hinné el nekem most valaki.
- Azért hiszi el, mert tudja, hogy nincs más opció. Egy ideje már együtt vagyunk, és nem voltam mással - jegyzem meg csendesen, Klaust is megelőzve. Aztán Elijahnak is sikerül meglepnie, mert a hitetlenkedése hamarosan átcsap lelkesedésbe. Nos... így örülni se láttam még egyik Mikaelsont sem. - Egy új lehetőség mire? - Zavartan ráncolom a homlokom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 02, 2013 8:03 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
Every Human being has a Darkside...
I was lost in Paradise. I wish I never opened my eyes. ~
[You must be registered and logged in to see this image.]Az ajkaimba haraptam idegesen. Csupán kedveskedni akartam ezzel a drága szóval, de még így is kiforgatja amit mondok. Aztán tekintetem Hayleyre ugrik. Hogy mi van?! ~ Ez lehetetlen. ~//szerepcsere xd // ~ Ha ez megint valami ócska trükk arra, hogy.... ~kezdtem bele, de ekkor valami megüti a fülemet. Valami olyasmi, amire álmomban sem gondoltam volna. Eddig miért nem tűnt fel? Halk, mégis egyenletes szívverést hallok Hayley felől. ~ Ez hogy lehetséges?  ~tekintetem megenyhül. Hirtelen Klaus felé fordulok. Tanácstalan vagyok. ~ Miért hiszed el, hogy a tiéd?  ~kezdtem kérdezősködni. Én sem ma jöttem le a falvédőről. Aztán egyszeriben mintha az én szívem is fellángolt volna.~ Ha ez lehetséges, akkor.... Az mindent megváltoztat.  ~mondtam felindulva. ~ Ez egy új lehetőség a családunknak.  ~a szemeim csillogtak. Bár még mindig kíváncsi voltam és kissé szkeptikus.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 02, 2013 5:22 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
- Nem vesztetted el a legkedvesebb öcsédet - morogtam oda Elijahnak. - Ha nem tűnt volna fel, itt vagyok. De a legkedvesebb öcséd úgy gondolja, hogy tartja tőled a három lépés távolságot. Ahogy a családunk többi tagjától is. Egyébként, mintha már Kolt is nevezted volna így. Mindig annak alapján változik, ki neked a legkedvesebb, hogy kivel vagy egy légtérben? - kérdezem gúnyosan, majd felkelek, és töltök egy italt, miközben Hayley szájából elhangzik az információ.
Csak akkor fordulok hátra, mikor csönd következik, és látom Elijah arcán a döbbenetet.
- Na, kb így festettem néhány napig, azt hiszem - jegyzem meg szárazon, és felhajtom a whiskyt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 01, 2013 8:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Pislogok egyikről a másikra. Még mindig úgy érzem, jobb ha ebből kimaradok. Hogy folyton ez van velem? Mintha Klausnak csak olyan kapcsolatai lennének, amelyektől tisztes távolságra akarok lenni, már csak a biztonságom miatt is. Aztán egész komolyan rám terelődik a szó. Illetve... ránk. És most Klausnak sikerül igazán meglepnie. Korábban olyan nagy meggyőződéssel mondta, hogy a testvéreit nem akarja beavatni. Úgy néz ki, meggondolta magát. Mondjam is ki kerek perec? Bevezetés nélkül?
- Klaus apa lesz - fogalmazok úgy, hogy ne mondjak semmi félreérteni valót, egyértelmű legyen a lényeg. - A gyermekét várom. Ezért vagyok itt - nézek egyenesen Elijahra, mert tényleg érdekelne most már a reakciója erre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 01, 2013 7:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
Every Human being has a Darkside...
I was lost in Paradise. I wish I never opened my eyes. ~
[You must be registered and logged in to see this image.]~ Igen. Elég meglepő, hogy vendége van. ~bólintok rá türelmesen. ~ Drága Öcsém nem szokott ennyire vendégszerető lenni... hosszútávon... ~hangsúlyoztam ki az utolsó szót. Amíg ki nem szedi az információt valakiből, addig igencsak kedves és megértő tud lenni. De utána... Ekkor Klaus a képembe röhög. Elhúztam a számat. Igaza volt. Mindig is Apánk pártját fogtam. Talán ez az egyetlen bűnöm, de elég nagy, hogy megrontsa a kapcsolatomat Klaussal. ~ Sajnálom. Ez volt a kötelességem. ~néztem le a cipőm hegyére. ~ Viszont szeretném, ha végre elfelejtenénk a múltat. Halhatatlanok vagyunk Nik. Nem szeretnék tovább úgy élni, hogy elvesztettem a legkedvesebb öcsémet.  ~néztem újra a szemébe. ~ Miért fogom a tenyeremen hordozni? ~néztem a lány felé érdeklődő pillantásokkal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 01, 2013 6:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
Elijah fölém hajol, és nem tudom megállni, egyszerűen a képébe röhögök.
- Bocsánatot kérni? Én? Tőled? - bökögetek a saját mellkasomra és az övére felváltva. - Agyadra ment ezer év - csóválom a fejem. - Vedd úgy, hogy most vagyunk egálban. Ez volt a fizetség azért, mert ezen éven át sosem álltál mellém Mikaellel szemben - húzom el kissé a számat, aztán széttárom a kezeimet, és Hayley felé fordulok.
- Mondd el neki nyugodtan - morgom. - Elijah úgyis rájön. Sőt, ha elmondod, a tenyerén fog hordozni. Fogadok, egyenesen el lesz ragadtatva a hírtől.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 01, 2013 6:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Még mindig össze vagyok zavarodva kissé. Olyan foghegyről beszélnek egymáshoz, olyan csipkelődve, bár talán nem is ez a legjobb szó rájuk. Szemöldököm akaratlanul is az egekbe szalad, nem tudom leplepzni a meglepődésemet, amikor Elijah Klaus bocsánatkérését követeli valamiért, amit ellenük tett. Ellene és Tatia ellen. Oké, a helyzet most már nem csupán zavarba ejtő, de kényelmetlen is. Ha már kész lenne odafent a szobám, és lenne hová visszavonulnom, már megtettem volna. De odáig még nem jutottunk el, attól meg csak még inkább kellemetlen lenne a dolog, ha felállok, és azt mondom, hogy megyek, bezárkózom Klaushoz. Így csak összeébb húzom magamat a kanapén, és próbálok észrevétlen maradni, ám a következő kérdését Elijah egyenesen nekem szegezi.
- Én... - nagyokat pislogva lesek Klausra. Az eddigi barátnői nyilván nem költöztek be a közös családi házba, nem volt rá jó okuk. Nekem most van, de azt nem én akarom elújságolni, nem lenne igazságos tőlem. - Ennyire meglepő lenne, hogy Klausnak vendége van? - térek ki a válaszadás elől egy másik kérdéssel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 01, 2013 4:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
Every Human being has a Darkside...
I was lost in Paradise. I wish I never opened my eyes. ~
[You must be registered and logged in to see this image.]Felnevetek lágyan, mikor azt mondja a lányt hidegen hagyják az előző vendégei. De még ha tudná milyen vendégek. Nem akartam bekeverni Klaus ügyeibe, sosem tettem. Ez mindig is Mikael dolga volt. ~ Remek ötlet! Csak utánad Nik. ~vontam vállat. ~ Ugye tudod, hogy még mindig haragszom azért, amit velem és Tatiával tettél. Illendő lenne végre bocsánatot kérned. ~sétáltam egészen közel hozzá. Mélyen a szemébe néztem. ~ Tudod... Ennyire sosem voltál rideg még hozzám. ~szűkült össze a szemem. ~ Miért utálsz ennyire? ~kérdeztem egyből a közepébe vágva. Igen... Egyszer cserbenhagytam Apánk miatt, de abban biztos lehet, hogy az ő számláján jóval több dolog áll az én rovásomra. Hayleyt szinte már észre sem vettem. ~ Miért vagy itt? ~fordultam a lányhoz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 01, 2013 3:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
- Oh - morgom már kissé megenyhülve. Ezek szerint félreértettem. - Mondjuk azt sem tudom, téged mióta érdekel, hogy én merre járok - vonom fel aztán a szemöldökömet, és Elijah arcát fürkészem. - Nem vagy az apám - teszem aztán hozzá szárazon, és az ég felé emelem a szemeimet, mikor szóba kerülnek a vendégeim. Naná, hogy a bátyám nem hagyja ki, hogy ne döfjön egy jókorát rajtam.
- Hayleyt hidegen hagyják az eddigi vendégeim - rántom meg aztán a vállam. - Na és te kedves bátyám, merre jártál? Beléptél valami ájtatos rendbe, esetleg az Üdvhadseregbe? Illene hozzád.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 01, 2013 9:34 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kezdem teljesen elveszíteni a fonalat, hogy ezek ketten egyáltalán miről beszélnek, mi folyik köztük, mire kapja fel Klaus a vizet, vagy miért beszélnek rólam úgy, mintha én itt sem lennék. Leszámítva, hogy itt vagyok, és épp ez a téma.
- Nem, még nem találkoztam eddig a bátyáddal, csak a kedves húgoddal - igazítom ki Klaust, mert valamit félreértett, az utolsó előtti szót pedig alaposan megnyomom, csak hogy mindenki előtt egyértelmű legyen, hol a hangsúly.
- Várj! Hogy érted, hogy ilyesfajta vendégek? - dőlök kicsit előre a kanapén, és értetlen arccal nézek Elijahra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 01, 2013 8:59 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
Every Human being has a Darkside...
I was lost in Paradise. I wish I never opened my eyes. ~
[You must be registered and logged in to see this image.]Hayleyre mosolygok kedvesen. Aranyos lánynak tűnik, nem is értem mit keres Klaussal egy légtérben. Számomra ez teljes kérdőjel. Klaus mondatára csak legyintettem egyet. Tekintetem kettőjük között ugrált. Valami sehogy sem stimmelt. ~ Kérlek avass be Öcsém, hogy mi folyik itt. Nem a te stílusod az ilyesfajta vendégek a házban.  ~teljesen abszurd, hogy egy vérfarkaslány álljon a nappalink közepén egy légtérben Klaussal. Már a bulin sem értettem mit keres vele. ~ ..és kérlek ne zárj ki. Elég feltűnő, hogy még nem faragtad a saját képedre a lányt. ~utaltam a megszállott hibridjeire. ~ Ha még nem tűnt fel visszajöttem és én is itt lakom...~tártam szét a karjaimat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 01, 2013 5:23 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
- Szerintem bátyám, ebben a családban én vagyok az egyetlen, aki tényleg önmagát adja. Kérdezd csak Hayleyt - intettem az említett felé, aki szinte a pilláját rebegtetve nézett Elijah felé. Komolyan, ez az ezer éves barom tényleg képes két kedves szóval minden nőt meghülyíteni?
- Találkoztatok? - lepődtem meg aztán, kettőjük közt kapkodva a fejem. - Én erről miért nem tudok? - telik meg a hangom követelőzéssel, aztán morcosan nézek Elijah felé.
- Hogy miért van itt, ne érdekeljen. Semmi közöd hozzá. Az én vendégem, és ezzel kész.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 31, 2013 10:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Hűha! Pillanatok alatt telt meg tesztoszteronnal és feszültséggel a levegő, szinte vágni lehet. Bár engem igazán már ez sem tud meglepni. Eddig is tudtam, hogy Klaus nincs túl jóban a családjával. Rebekahval való első találkozásom után, amikor majdnem kibelezett, csak mert olyan kedve volt, érteni is véltem a közöttük levő, tátongó szakadékot, de most egy kicsit meg vagyok zavarodva. Elijah udvarias, tisztességes pasasnak tűnik. Vajon mi vert közéjük ilyen mély éket?
- Én Hayley vagyok - mutatkozom be hamar én is, megadva a kellő tiszteletet, és remélve, hogy a közbeszólásommal gátat szabhatok egy vita kialakulásának. - Hayley Marshall, de a Hayley megteszi - mosolygok rá. - Még nem sokat hallottam rólad, Klaus családi témában nem mindig bőbeszédű - fogalmazok óvatosan. Jobb, mintha azt mondanám, hogy eddig csak panaszokat hallottam. Viszont ezzel sem azt akarom mondani, hogy nem értem meg Klaust. Elég volt a múltkori találkozás is Mikaellel ahhoz, hogy rájöjjek, nem akarok ezekbe a dolgokba mélyen belefolyni. Zűrös család, a vak is látja.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 31, 2013 8:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
Every Human being has a Darkside...
I was lost in Paradise. I wish I never opened my eyes. ~
~ Igen. Az vagyok. ~tekintetem öcsémre vándorol. Végigmértem őt. Mintha valamiért most másfajta csillogás tükröződne azokból az ördögien érzéki szemeiből. Elmosolyodom a kezdetlegesen gyenge csúfondárosságán. ~ Talán. De veled ellentétben én mindig próbálom önmagamat adni. ~ mondtam. ~ Egy vérfarkasharapás még rajtam is kifog. Csodálatraméltó egy faj, nemde? ~ néztem a lány felé. ~ Mit keresel itt? Mikor utoljára találkoztunk még New Orleansba tartottál.... ~ jegyeztem meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 31, 2013 2:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
Vártam Hayley válaszát, de erre már nem volt ideje. Ha lett is volna, akkor sem figyeltem volna rá, mert ismerős léptek ütötték meg a fülemet. Túlontúl ismerős léptek... és nem mindig voltam elragadtatva a léptek tulajdonosának társaságától.
- Bátyám - biccentek az említett felé, és nézem, ahogy kezet csókol Hayleynek, a nő meg azonnal beleolvad a kanapéba. Egyszerűen nem hiszem el, hogy ennek mindig, mindegyik lépre megy.
- Elijah, ez a hőskori stílus kiment már a divatból, ha nem mondták volna még - jegyzem meg kissé cinikusan. - Nem vagy túl jó színben - méregetem aztán összevont szemöldökkel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 31, 2013 10:31 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Szeretné, ha fiú lenne... Hogy nem lep meg? De ehhez nincs mit hozzáfűznöm, egyébként sem tőlem függ, és akármit csinálok, sem tudnám megváltoztatni a kicsi nemét, hisz már az, ami. És csak idő kérdése, hogy kiderüljön.
Nem mondom, kicsit meglep, amit Elenáról mond. Nem azért, mert rossz véleményem lenne róla. Egyáltalán... épp csak nem gondoltam volna, hogy lenne bármi oka segíteni, illetve könnyíteni bármit is a helyzetemen. Ismét csak ez a bizalom kérdés, mindig nehéz téma. De azt hiszem, alkalomadtán tényleg meg fogom köszönni a kis hasonmásnak. Azonban, mielőtt bármit is válaszolhatnék, egy harmadik személy bukkan fel az ajtóban, aki hamarosan már elém is lép egy kézcsókra. Az állam leesik... persze csak képletesen, de magamban nem kicsit csodálkozom ezen a jeleneten.
- Mikaelson? Klaus bátyja? - Nem sokat hallottam róla, de hát nyilván már ideje volt, hogy összeakadjunk. Mindenesetre egy pillanatig sem gondoltam volna, hogy egy jó vágású, kissé régi módi, de tagadhatatlanul udvarias és megnyerő férfiról van szó. És már két másodperc után is szembetűnő a különbség a testvérek között. A megjelenésük, fellépésük is teljesen más.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
Vissza az elejére Go down
 

A villa nappalija

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next

 Similar topics

-
» Villa és udvar
» Mikaelson Villa 1800 években
» A ház nappalija
» A ház nappalija
» A ház nappalija

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Mikaelson villa-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •