Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 11, 2013 5:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Nos igen... eddig tartott a pihenés, aztán már kapkodhatom is magam össze. Átveszem a ruháimat, amit Klaus nekem nyújt, hamar bele is bújok.
- Csak két pillanat - pillanatok bocsánatkérőn rá, miután kaptam egy rövid csókot, aztán elsietek a fürdőbe. Muszáj kicsit rendbe szednem magam, mert az elmúlt nagyjából egy-két napban már másodszor járjuk meg Mystic Fallst, közben aludni nem sok időm volt, a bál is kimerített, és most valahogy rosszabbul viselem az utazgatást, mint általában. Szeretek a közelgő teliholdra fogni mindent, de egy pillanatra eltűnődöm, ahogy végignézek magamon a tükörben, hogy talán mégis többről van szó, mint hogy érzékeny vagyok a hold változásaira. Aztán elhesegetem ezt a gondolatot, egy kis vizet lötykölök az arcomra, és amikor már úgy érzem, hogy kellően felfrissültem, sietek is vissza. Összeszedem a szükségesebbeket, beleértve a félig elfogyasztott kaját is, és megindulok kifelé.
- Remélem, elég kényelmes a hátsó ülésed - jegyzem meg halkan, és igyekszem nem kimutatni, hogy kezdek már kicsit nyűgös lenni. Egyébként sem Klausszal van bajom... mármint ő olyan, amilyen, és ahhoz képest azt hiszem, még így is több figyelmet szentel nekem, mint én azt elvárnám tőle. Főleg, hogy alapból nem várok sokat. Csak fáradt vagyok, és kicsit olyan... ingadozó mostanában a hangulatom. Muszáj lesz aludnom egyet útközben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 11, 2013 4:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
Épp válaszolni akartam Hayleynek, mikor megrezzent a nadrágom zsebében hagyott telefonom.
- Hát ez meg ki a fene.... - morogtam, és lenyúltam az ágy mellé, hogy miután előkotortam a készüléket, elég meglepve nézzek a kijelzőjére.
- Nocsak. Eddig bírta nélkülem a kis hasonmás... - dünnyögtem valami kaján pofával, aztán megveregettem Hayley combját.
- Még egy okkal több, hogy visszamenjünk Mystic Fallsba - tápászkodtam fel, és odanyújtottam a ruháit, majd magam is öltözni kezdtem.
- Hozd a kaját, ha akarod... és ha fáradt vagy, elfeküdhetsz a kocsi hátsó ülésén - húztam aztán magamhoz mikor immár útra készen állt, és megcsókoltam. Ilyesmit nem szoktam csinálni a sima szexpartnerekkel, de nem akartam, hogy azt higgye, csak totálisan kihasználom. Erről kissé többről volt szó. Élveztem a társaságát, minden értelemben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 11, 2013 4:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Nem tart sokáig, amíg Klaus is követ engem abba a másik világba, ahová ő juttatott el bennünket. Elgyengülve, kábán fekszem alatta, így igazából annyira nem is érzem a súlyát, azért mégis megkönnyebbülök kicsit, ahogy legördül rólam. Az oldalamra fordulva pillantok felé.
- Tényleg jó volt - adok neki igazat mosolyogva, és még mindig egy kicsit pihegve. - Kár lett volna kihagyni a nagy sietségben... - félig szinte sóhajtom a mondatot, aztán egy picit lehunyom a szemeimet. El tudnék most aludni. De nyilván arra már nem lesz idő.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 11, 2013 4:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
Már félig öntudatlan állapotban voltam, de azt éreztem, hogy Hayley nekem feszíti a testét, majd a következő pillanatban minden porcikája görcsbe merevedett, ahogy az orgazmus végigvágott rajta, és heves hangokkal is tudomásomra hozta, hogy ő már eljutott oda, ahová szántam.
Éreztem, hogy testének belső izmai megszorítanak, és ekkor már számomra sem volt megállás, néhány lökés után magam is követtem őt, és testébe engedtem gyönyöröm jelét, majd ráborulva megpihentem kissé. Nem sokáig, nem akartam, hogy alattam haljon fulladásos halált, hát legördültem róla, és verejtékes testtel elnyúltam a takarón.
- Ez nagyon jó volt... - mosolyogtam rá, letörölve közben homlokomról a patakzó verejtéket.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 11, 2013 4:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Ahogy végigsöpörnek rajtam a gyönyör első hullámai, kicsit hátrébb tolom magam, legalábbis amennyire ebben a pózban még lehetséges, csak hogy még jobban érezzem őt. Már cseppet sem próbálom visszafogni magam, vagy leplezni, hogy mennyire élvezem ezt az együttlétet is, csak úgy mint a többit, Klausszal. Nyilván ez az utolsó dolog, amit nyítlan bevallanék neki, így is annyira öntelt, de imádom a szexet vele, és a jelenlegi helyzetemtől is függetlenül kénytelen vagyok beismerni, hogy érti a dolgát, ha lepedőgyűrésről van szó. Ha szavakkal nem is mondom ezt ki, a következő pillanatban elérve a csúcsot, nagyon is hangot adok a tetszésemnek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 11, 2013 4:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
Annak ellenére, hogy nem láttam az arcát, mert a takaróba temette, bármibe megesküdtem volna, hogy a szemeit forgatja. Nem értem, mi baja. Nem fáj, amit csinálok vele, hát akkor meg? Tudta, hogy én nem olyan farkas leszek, aki majd a tenyeréből eszik. Neki is jó, nekem is jó, ennyi. Ha valami brutális alak lennék, megérteném. A nők kiismerhetetlenek.
Az azért feltűnt, hogy egyre erősebben markolta a takarót, már-már elfehéredett bütykökkel, de a sóhajait magába fojtotta. Ez valamiféle bosszú lehetett részéről. Gyanítottam, hogy inkább megfullad, minthogy kiadjon egy hangot is. De ez nem tartott sokáig. A kéj eluralkodott felette is, és már nem tudta visszafojtani a mámor hangjait.
Nyögtem egy jókorát a nevében is, és éreztem, hogy az eljövendő gyönyör egyre és egyre sűrűbben simít végig a gerincemen.


A hozzászólást Klaus Mikaelson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 11, 2013 4:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 11, 2013 4:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Úúh, hogy én néha mennyire utállak, Klaus Mikaelson! De be kell látnom, hogy igaza van. Nincs értelme az ellenkezésnek, mert eltekintve attól, hogy alá kell vetnem magam az akaratának, tényleg jó így, nagyon is élvezem a dolgot. Beleremegek, ahogy megérzem a fogait, majd a csókjait a hátamon, majd egyre több kéjes sóhaj és nyögés hagyja el ajkaimat. Ujjaim az alattunk levő takaróba markolnak görcsösen, tehetetlenségemben az édes kín alatt vergődve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 11, 2013 3:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
Próbált kissé ellenkezni, némileg harcolni az akaratom ellen, de gyorsan belátta, hogy hiába. Erősebb is voltam nála, meg amúgy is, nem okoztam neki fájdalmat, sőt! Bár gyanítom a közelgő telihold amúgy is belejátszott a meghunyászkodásába. Érezte ő is, hogy ki a főnök, ki az Alfa, akinek engedelmeskedni kell. Hát néhány másodperc múlva felhagyott az ellenállással - vagyis a reménytelen próbálkozással - és hagyta, hogy igyekezzek mindkettőnket a felhők fölé varázsolni.
- Jó kislány... - lihegtem a fülébe. - Látod... milyen jó ez így... - haraptam a vállába finoman, aztán a gerincét csókoltam, de a mozgással egy pillanatra sem álltam le.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 11, 2013 3:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Ismét itt az az érzés, ami korábban is elhatalmasodott felettem. Nem is tudom... a sértettséghez hasonlítanám. Nem vagyok az a típus, aki hagyja, hogy csak úgy uralkodjanak felette. Nem, én egész életemben a saját fejem után mentem, és senkinek nem voltam hajlandó behódolni. Egy részem erősen ellenkezne, és ez tettekben is megnyilvánul. Próbálnék szabadulni, de az ellenkezésem nem tart sokáig, mert egy részem viszont most is azt érzi, amit mindig, amikor Klausszal vagyok: hogy ő az irányító, ő az alfahím, és be kell hódolnom. Keserű kettősség, de tény, hogy én csak a kisfarkas vagyok, nem tehetek mást, ekként kell viselkednem. Elengedem hát magam, és igyekszem élvezni a helyztet alávetettként is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 11, 2013 8:56 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
Nem sokáig élvezhettem Hayley kényeztetését, ami jelen helyzetben nem is volt baj. Ritkán volt velem, hogy azt érzem, túl hamar elszállnék, de ez most egy ilyen alkalom volt. Nem morogtam hát, mikor felkúszott az arcomhoz, apró csókokat szórva rajtam mindenfelé, és elvigyorodtam, mikor beleharapott a fülcimpámba.
- Naaa... - dünnyögtem, majd ellentmondást nem tűrően hasra fordítottam az ágyon, beborítottam a testemmel, és mire észbe kapott volna, már bele is hatoltam. Nem tudom, miért akartam most uralkodni felette. Talán Silas látogatása után szükségem volt arra, hogy én legyek az erős, aki irányít. Szükségem volt rá, hogy valahogy elnyomjam a bennem lévő haragot, megdöbbenést, és halálfélelmet. Hát csak vettem néhány mély levegőt, és erős, határozott lökésekkel kezdtem el mozogni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 10, 2013 7:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Élvezem, amikor ilyen kezes-bárány, most is szinte már könyörög nekem. Már ez is magában mámorító, hogy ha csak pár röpke pillanatra is, de hatalmam van a nagy, büszke hibrid felett. Szerencséje, hogy eléggé beindított az előbb, nem kell sokáig nyöszörögnie nekem, hogy teljesítsem a kérését, viszonozzam a szívességet. Aztán úgy haladok fel is, ahogy korábban le: apró csókokat elszórva a hasán és a mellkasán a nyakáig, majd követelőzve harapok egy kicsit a fülcimpájába. Remélem, nem fog sokáig váratni most már, mert lassan elveszítem a türelmem, és kénytelen leszek magamnak örömet okozni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 10, 2013 6:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
Legutóbb nemet mondott. Kíváncsi voltam, vajon most is megteszi-e. Morcos lettem volna a ténytől... és ha én morcos vagyok, annak sosincs jó vége.
Szerencsére szó nem volt ilyesmiről. Sőt... láttam, hogy őt is úgy bepörgette a vágy, hogy esze ágában sem volt ellenkezni. Hagytam, hogy hanyatt fektessen, és mire végigcsókolta minden porcikámat, már reszkettem a felfokozott vágytól.
- Rajta... - nyöszörögtem, biztatóan beletúrva a hosszú, illatos hajába, és mikor a szájába csúsztam, egy kéjesen elkínzott nyögés hagyta el a számat. Meg kell hagyni, ügyes volt. Még talán soha senkivel nem volt ilyen jó. Kivéve talán... kivéve Tatiával. De ez gondolatot most elhessentettem, és átadtam magam a gyönyörnek, amit Hayley ajkának ütemes mozgása váltott ki belőlem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 10, 2013 6:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Nem... most képtelen lennék neki nemet mondani. Nem tudnék, mert akarom őt, mindenestül. Teljesen megőrjített, most már enyém kell hogy legyen. A másik oka pedig, hogy én is visszonozni akarom neki a gyönyört, amit nekem nyújtott. Sebes, kapkodó mozdulattal szabadítom meg minden maradék ruhájától, hanyadt döntöm magam mellett az ágyon, majd adok neki egy futó csokót, aztán hasonló, apró becézgetésekkel haladok rajta lefelé. A mellkasán, a hasán, egész le, és közben néha felpillantok rá, végül ajkaim elérik az ágyékát is, és igyekszem a végletekig fokozni a vágyát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 10, 2013 6:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
Éreztem, hogy úgy remegett teste, mint a kocsonya. A bőre tüzelt, nehezen vette a levegőt, vagy épp ellenkezőleg, kapkodta, mint egy fuldokló. Nyögött és sóhajtott, én pedig igencsak igyekeztem, hogy ne okozzak neki csalódást. Testének íze szinte megrészegített, és mikor felemeltem a fejem, magam is éreztem, hogy ködben úszik a tekintetem.
- Szépséges kis farkas... - becézgettem, felkúszva közben az arcához, és heves csókot adtam neki. - Te is... - szakadt ki belőlem a kérés. - Te is nekem... - lihegtem. Attól féltem, ha nemet mond, simán szétrobbanok a vágytól.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 10, 2013 5:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Oké, azt hiszem most lesz teljesen végem. Egyszerűen elveszi az eszemet, ahogy mindenem végigcsókolja, aztán... Igazából fel sem fogtam a szavai értelmét egészen addig, amíg meg nem érzem a nyelvét a legérzékenyebb pontomnál. A gerincemen végigfutó forróságot kéjes nyögés követi.
- Klaus - sóhajtom a nevét élvezettel, aztán pedig csak igyekszem úgy tenni, ahogy kéri tőlem: elengedni magamat, és élvezni, amit tesz velem. Nincs nehéz dolgom, mert istenien csinálja.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 10, 2013 5:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
Nyögtem egyet, mikor megéreztem Hayley kezét az izgalmamon, és imádtam, ahogy másik kezemmel a hajamba túrt bele.
- Szeretem, ha engem szolgálnak ki - emeltem fel a fejem a melléről - de ma kegyosztó napom van - rángattam le róla a bugyiját is, aztán beszívtam teste forró illatát.
- Gyönyörű, engedelmes kis farkas - mormoltam, és végigcsókoltam a hasát, majd a combjait. Végighaladtam lábán, egészen a bokájáig, majd visszafelé is megtettem ezt az utat, hogy a végén nyelvemmel utat találjak két combja közé.
- Nyugiiiii...Nem fáj - vigyorogtam, mert Hayley teste megfeszült a váratlan jó érzéstől. - Csak engedd el magad - hajoltam aztán vissza, és élveztem hangos nyögéseit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 10, 2013 5:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

- Úgy néz ki, egyre szeszélyesebb leszek - nevetem el magam halkan. Klaus nem habozik, így én sem akarok. Ő vetkőztet, én is azt teszem. Megszabadítom a nadrágjától, de közben vízszintesbe kerülök. Nagyon élvezem, amit csinál, ezt halk sóhajokkal jelzem is felé, de közben én sem akarok tétlen maradni. Ujjaim többször végigsimítanak a mellkasán, karjain, hasán, egészen addig, amíg kezemet a férfiasságához nem iránytja. Aztán ott kezdem kényeztetni, másik kezem pedig a hajába túr.
- Nagyszerű, ez is a célom - válaszolok két sóhajtás között.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 10, 2013 5:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
- Mi ez a vér iránti lelkesedés? - emeltem fel a vállamról Hayley fejét. - Pedig csak vérfarkas vagy. Azt hiszem, első osztályú hibrid lenne belőled - suttogtam, aztán lebontottam róla a ruháit, egészen addig, míg egy szál fehérnemű nem maradt rajta. Aztán hanyatt döntöttem az ágyon, és végigcirógattam minden porcikáját.
- Megőrjítesz - lihegtem már teljesen felajzva, és megszabadítottam a melltartójától is, hogy forró ajkammal és nyelvemmel lecsapjak a mellére. Lágyan körözni kezdtem rajta, megszívva néha a mellbimbóját, de közben a kezét a merevedő ágyékomra húztam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 10, 2013 5:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

- Az hittem, ezt már eldöntöttük - mosolygok rá. - Én már láttalak farkasként, itt lesz az ideje, hogy te is megnézz engem. És különben sem akarok egyedül lenni teliholdkor, ha lehet társaságom is - vonok vállat. Kicsit eltűnődöm a szavain, hogy ezt akartam volna legkevésbé... nem tudom, talán egy fél órával ezelőtt így is volt. De amilyen furcsa vagyok mostanában, én sem nagyon tudom, hogy mikor mit is akarok igazán. Azt tudom, hogy most mit akarok: őt.
- Hmm... azt hiszem, van abban is valami szexi, hogy véresen látlak - pillantok fel a szemeibe, majd a vérétől csillogó ujjaimat az ajkaimhoz emelem. Azt hiszem, vannak olyan vérfarkasok, akik igazi ragadozók, és a vámpírokhoz hasonlóan őket is elcsábítja néha a vér. Én nem vagyok ilyen... általában. De most tetszik az íze.
- Szeretem, amikor bókolsz - súgom válaszul a füleihez hajolva, majd elszórva pár kisebb csókot a nyakára, ajkaim is megtalálják az utat a véres vállához. Istenem, mi van velem?! Annyira jó az illata.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 10, 2013 4:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
- Igazad lehet - néztem ki az ablakon, ahol már látható volt a kinti sötét égbolt. - Néhány nap, és itt a telihold - bólintottam. - El kell döntenünk, itt akarod-e tölteni, vagy velem együtt az erdőben. Ha az erdőt választod, szívesen tartok veled. Biztos gyönyörű farkas lehetsz, ha emberként is az vagy - mondtam félredöntött fejjel, és megrezzentem kissé, ahogy ujjai befurakodtak a pólóm alá.
- Hm - vigyorogtam. - Meg voltam győződve róla, hogy ehhez van kedved legkevésbé - emeltem fel a kezem engedelmesen, hagyva, hogy kibújtasson a felsőmből, de közben az én kezem is már az ő felsője alatt matatott.
- Annyira gyönyörű vagy - súgtam. - Ahányszor látlak, mindig megkívánlak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 10, 2013 4:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

- Nem hiszem úgy... - válaszolom még mindig kicsit sértődötten. Nem vagyok benne biztos, hogy rá vagyok morcos, vagy inkább magamra, amiért hagytam, hogy ilyen helyzetbe keveredjek. Általában azt teszem, amit csak jól esik, nem véve figyelembe a következményeket, vagy mások véleményét. De azért nekem is van önérzetem, és azt enyhén bántja, hogy hagytam magam belekerülni Klaus hálójába. Szexért és vérért lásson vendégül...? Nem sokáig maradtam eddig egy helyen az életem során, ha rám jött a mehetnék, vagy a menekülési vágy, akkor csak tovább álltam. Hát most ismét rám tört ez az érzés, de igyekszem emlékeztetni magamat, hogy Klaus pár napja úgy fogalmazott, kedveli a társaságomat. Ettől a mondattól kicsit jobban érzem magam.
- Fura? - lepődök kicsit meg. Aztán jobban belegondolok. - Mostanában kicsit furán is érzem magam. De biztos elmúlik majd. Talán csak a hold miatt - vonok vállat. Aztán megérzem a kezét a combomon. Sértett önérzet ide vagy oda, nem tudok értelmes kifogást felhozni az említett "más" ellen. A vérszívással ellentétben ezt legalább én is élvezem. Halvány mosoly jelenik meg az arcomon, szemeim pedig ravaszul csillannak.
- Hmm... ezt amúgy is le akartad vetni, nem igaz? - simítok be a felsője alá, aztán mielőtt észbe kaphatna, gyorsan le is fejtem róla. Ujjaimat végig futtatom a vállán, mely sértetlen ugyan, de még ragacsos a vérétől.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 10, 2013 3:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
- Most tényleg úgy hiszed, hogy úgy a semmiért hívtalak meg? - vontam fel a szemöldökömet. - Érezd itt jól magad. Cserébe néha nekem is lehetnek kéréseim - húztam őt közel magamhoz, és nyakába temettem az arcom, majd beleharaptam, hogy megízleljem édes, forró vérét. Nem ittam belőle sokat, nem akartam, hogy elájuljon a kocsiban, de ezt a kevés is jól esett.
- Olyan... fura az ízed most - emeltem el tőle a fejem. - Jó, de valahogy fura jó - nyaltam meg aztán az ajkaimat, majd az övét is, és ránevettem. - És mást is szeretnék, de félek, szorít az idő - simítottam végig a combját.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 10, 2013 3:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

- Te most komolyan...? - összevonom a szemöldökeimet, úgy nézek rosszallóan Klausra. Oké, megértem az indokait, rossz passzban van, sietős a dolga. De már bocs, akkor is sértő, hogy úgy gondolja, csak úgy ihat belőlem bármikor tetszés szerint. Hmm... megrázom egy picit a fejem, aztán megadóan sóhajtok, és félresöpröm a hajamat a nyakamból.
- Remélem tudod, hogy ezt nem engedném meg csak úgy akárkinek - mondom halkan. De figyelembe véve, hogy tőle szokatlan figyelemmel vesz körbe, hogy meghívott ide, hogy a maga módján a gondomat viseli... ennyit én is megtehetek. Csak lehunyom a szemeimet, és várom azt a már ismerős szúró érzést.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 10, 2013 3:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
- Szerinted ki más művelte volna ezt velem? - mutattam a véres önmagamra. - Senki ereje nem vetekedhet az enyémmel. Kivéve ezé a mocsokládáé - morogtam, és kivettem egy újabb szelet pizzát.
- Nem kell csomagolnod. Csak egy-két napról van szó. Elég egy váltás ruha, és ennyi - nyújtóztam nagyot. - Azt hiszem, nekem sem ártana egy átöltözés indulás előtt. Viszont... - tápászkodtam fel, és odaléptem közvetlenül Hayley elé. - indulás előtt valami másra is szükségem van. És most nem vadászhatom - simogattam meg Hayley nyakának bársonyos bőrét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 10, 2013 3:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Amíg Klaust hallgatom, magamhoz veszem a kínai kaját. Különös, de most ha a pizzára gondolok, már attól is rosszul vagyok, remélem, Klaus betörli mindent, hogy még a szagát se érezzem. Az előbb azt hittem, azt kívánom, de most örülök, hogy rendeltem kínait is.
- Ismét vissza Fallsba? - lepődök meg. Még mindig nem értem, mi történik, de ahogy elhangzik Silas neve, lefagyok. - Azt akarod mondani, hogy ő járt itt? Ugye most csak viccelsz? - meredek rá nagy szemekkel. De hát az a fickó csak egy rémmese, nem? És most veszélyben lehetek, csak mert itt vagyok? Nem vagyok elragadtatva, tény.
- Mikor kezdjek csomagolni? - kérdezem végül kissé lemondóan. Nem lesz nagy munka mondjuk, mert még nem volt túl sok időm kipakolni sem.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
Vissza az elejére Go down
 

Hayley szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

 Similar topics

-
» Hayley szobája
» Hayley szobája
» Delena szobája / Farrah szobája
» Hayley faháza
» Δ Where is Hayley hiding?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: New Orleans-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •