Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 11, 2013 6:55 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Nem is mertem ezt feltételezni rólad!- válaszolom egy kis mosoly keretében, majd keresztbe kulcsolom a kezemet. Milyen remek ötlet is ez! Itt lakni... de nem! Még nem siethetem el a választ. Egyenlőre még csak pár napig szeretnék itt maradni, nem visszaélve Ariel kedvességével.
- Rendben, akkor szerintem az lesz a legjobb ha elmegyek és lefürdök. Húsz percnél nem tart majd tovább! Akkor a szobámba megvársz? Csak mert szeretnék majd még kicsit dumcsizni, ha nem gond..- mosolyogtam rá, majd meg is öleltem.
- Tényleg köszönöm!- ismétlem magamat, majd elindulok a fürdőszobába fáradtan és leverten.

/Fürdőszoba/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 11, 2013 6:36 pm
Ugrás egy másik oldalra
Ne félj nem hullákat tartok fent. - mondtam nevetve, amikor láttam az arcát. - Nos szóval akkor gondolom szeretnél friss és tiszta ruhát, meg gondolom fürdőt is szeretnél venni. - Törölköző lesz a fürdőben, ruhát meg majd viszek a szobádba mire végzel. - mosolyogtam rá.- Végre nem leszek egyedül . - mondtam nevetve, mert már az idejét se tudom, mikor nem töltöttem egyedül bármelyik napot.- Örülök, hogy itt vagy Pati és meglátod a forró fürdőtől jobban leszel. - mosolyogtam rá továbbra is- Ne búsulj fel a fejjel, majd ki találjuk mi legyen, amúgy meg akár itt is lakhatsz, ha nem szeretnél a hotelben élni. - néztem őt, hiszen miért is ne.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 11, 2013 6:29 pm
Ugrás egy másik oldalra
Követtem Arielt mindenfele. Először a szobámat mutatta meg, majd elindultunk valami váltásruháért, megjegyzem ez rám is fért... már el is felejtettem, hogy a véres, szakadt kék ruhámban vagyok még mindig.
- Gyönyörű és tágas ez a szoba!- álmélkodtam, mikor beléptem egy percre a helyiségbe. Ariel csodás ízlésére vallt, hogy a szoba totálisan rendben és négyzetméterről, négyzetméterre szuperül be van rendezve.
Majd követtem tovább, mikor elértünk a tetőtérhez vezető szekcióhoz. - Értem!- jegyzetelt az agyam, mint egy kisdiáké, egészen a "túra" végéig. Türelmesen vártam, hogy mit szeretne még mutatni, vagy magyarázni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 11, 2013 6:10 pm
Ugrás egy másik oldalra
Nagy nehezen sikerült felráncigálnom, s elindultunk az emeleten. Sok szoba volt az biztos, de őt a legjobba vitte. - Ez lesz a szobád majd. - mondtam kedvesen és mutattam az ajtóra. - De előbb körbe vezetlek. - Végig vezettem a sok kis ajtó előtt elmondtam, hogy mi micsoda, majd megálltam egy előtt.- Ez tetőtérre vissza és csak saját felelősségre menj oda.- néztem rá komolyan, majd megálltam az ajtóm előtt.- Na akkor szerintem menjünk be, ha nincs több kérdésed és találunk neked valami ruhát itt.-
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Emeleti folyosók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Emeleti erkély
» Emeleti Női Mosdó
» Emeleti Fürdő
» Első emeleti előadó
» Folyosók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Holland lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •