Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 13, 2013 1:23 pm
Ugrás egy másik oldalra

[You must be registered and logged in to see this image.]
mackenzy hale
Run out and get yourself some lunch, will you?



Teljes neved: Mackenzy Cora Hale.
Becenév: Cora, Kenzy.
Kor: 125 (+ 17).
Születési hely, idő: Brooklyn - New York, 1888.07.27.
Play by: Emma Roberts.
Faj: Vámpír.
Érdeklődési kör: IDE.
Kapcsolat a családdal: A család legyengít... Immáron száz éve annak, hogy elszakadtam tőlük - ennél fogva, egy perc sok, annyit sem vesztegetek arra, hogy a múltat firtassam. A családom egyébként nem volt nagy szenzáció: apám alkoholista volt, anyám pedig... a testével kereste a kenyerét, amiből sem én, sem a testvérem nem kaptunk egy falatot sem. A mondás, miszerint a család tesz erőssé, s a család szent, sérthetetlen... számomra nevetségesen hangzik. A családomtól nem kaptam mást, csak nyomorúságot. De valóban hálával tartozom... mert ha anno nem tesznek ki az utcára, most nem lehetnék az, aki vagyok. Vámpír. Halhatatlan és szinte sebezhetetlen.

[You must be registered and logged in to see this image.]

CERSEI - 19 - VAN - LESZ(NEK)


Ismerj meg

Vakmerő külsőmmel egyszerre hengerlem le, és riasztom el az embereket. A hímeket - természetesen - szinte azonnal leveszem a lábukról, s ez nem csupán a képességeimnek köszönhető, hisz már halandóként is manipulatív voltam. Az utca megtanított arra, hogy ebben a gonosz, romlófélben lévő világban senkiben se bízhatok, és... csak magamra számíhatok. Nevezz gonosznak, mesterkéltnek... vagy ádáznak, de a tények mellettem szólnak. Az emberek rosszak. S ha valaki, aki Nietzsche igazat szólt, amikor megalkotta az Übermensch elméletet...






Életem története

Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.



Vissza az elejére Go down
 

Mackenzy Hale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» MACKENZY V. HALE ξ THE HELL IS HERE!
» Mackenzy sátra
» Ariadne Hale
» Lucy Hale
» Gwendolyn Hale

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •