Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 25, 2013 9:32 pm
Ugrás egy másik oldalra
(Vendégszoba)
Annyira fel vagyok pörögve, hogy muszáj innom pár kortyot, ami még dob majd egyet a hangulatomon. Lazán kisétálok a konyhába és felcsapom a hűtő ajtaját. A frizsider elég kicsi volt. Sőt az egész konyha olyan használatlan volt. Tipikus vámpírlak. Lehajolok és kutakodni kezdek valami pia után a hűtőben. Már már tökig benne vagyok ebben a kis dobozban, amikor rájövök, hogy ez nem is a hűtő, hanem egy szekrény. Miközben próbálok kikecmeregve belőle beverem a fejemet. - ÁÚCS! - biztosan a feltámasztás mellékhatása, hogy kicsit agyilag hülye vagyok most. Bár feltűnhetett volna, hogy nem is volt hideg benne. Arrébb botorkálok és megtalálom a hűtőt végre. Na ez már szép nagy volt! Felrántom ennek is az ajtaját és egyből kikapom a jól megérdemelt italomat. A fogammal felnyitom a kupakot és nagyot kortyolok az éltető italba... Nem vagyok egy iszákos, de kit érdekel? Így is úgy is a nagy fehérségbe jutok nemde bár? Elégedetten dőlök neki a pult szélének és teszem rá a kezemet a sütőlapra. Ami persze érintésre kapcsol és hát nem tűnt fel, hogy bekapcsolt. - ÁÁÁÁÁ! - üvöltök fel miközben elkapom a kezemet a forró körlapról. Mi a franc???

Aztán érdekes dolog üti meg a fülemet a szobából kiszűrődve. Apró hangfoszlányokból azt vettem ki, hogy Dana az anyád? Vagy mivan? Azonnal kirohanok a piával a kezemben a vendégszobába.

(vendégszoba)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 4:49 pm
Ugrás egy másik oldalra
[Eve szobája]

Valahogy nagyon reméltem hogy van itthon valami. De őszintén szólva vízen kívül nem találtam semmit. Így elhatároztam hogy lenézek valahová,és még talán be is vásárolok,de előtte elmegyek készülődni. Mégegyszer végignéztem a konyhán,majd a fürdőszoba felé vettem az irányt.

[Folyt.: Fürdő]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 24, 2012 10:05 am
Ugrás egy másik oldalra
Konyha
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Konyha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Konyha
» konyha
» Konyha
»  Konyha
» Konyha

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Pierce lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •