Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 19, 2014 3:13 pm
Ugrás egy másik oldalra
James Miles



Nem félek a haláltól... Egyszer mindenkinek eljön az ideje.




ez vagyok én


Jellemem? Változó, és ennyivel talán el is mondtam mindent. De nálam a változó nem ugyanazt jelenti mint másoknál, hogy állandó hangulatingadozása van, vagy hasonlók. Mint ahogy a nevelőszüleim által váltam egy gyilkoló géppé, és ahogy ez a lány változtatott meg engem. Előbbieknek viszont elég volt egy nap is, utóbbinak meg fokozatosan történik ez. Egyesek szerint karizmatikus személyiség vagyok, és vakmerő. Az előbbivel nem tudok egyetérteni, az utóbbival viszont inkább. Bár személytől függ, hogy ki hogy áll hozzám. Többen viszont úgy állnak hozzám, hogy ijesztő vagyok, elvégre néhány éve még emberek fejét téptem le a helyükről, így szorult belém erő is. A külsőm is ijesztő lehet néhány ember számára, ez szintén a vadász életmódnak köszönhető, és annak, hogy puszta kézzel öltem meg az áldozataimat. Esetleg valami tárgy is közrejátszhatott, olyan fele-fele arányban talán. Az emberek kinézetről ítélnek, anélkül, hogy megismernének, ellenben pedig mikor nem vadászaton vagyok, akkor egy szerethető, kedves, segítőkész ember vagyok, habár mérsékelten csak. Egyelőre legalábbis, ez a lány ugyanis egyre inkább segít ezek előhozásában. Egy hete ismerem, mégis többet segített rajtam, mint mások évek alatt. Ellenséget sokat szereztem az évek alatt, elvégre családtagokat, rokonokat, barátokat öltem meg, nem a szomszéd nyulát. Ebből következően magányos farkas voltam több évszázadig, néha egykét barát megfordult az életemben, de semmi több.



Teljes név: James Miles
Becenév: Jamie, Jim, Jimmy
Születési hely: Wales
Születési idő: 1693.március 10.
Play by: Jason Momoa
Faj: Vérfarkas(/vadász)
Érdeklődési kör: Antik fegyverek gyűjtése, és rászolgáló emberek elleni "igazságszolgáltatás" a sajátos módomon: gyilkossággal, kínzással.
Kapcsolat a családdal: Egyetlen családtagomról sem tudok semmit, testvérem sosem volt, szüleim még 1 éves koromban hagytak el, ezért is vetem meg őket.



USER NEVE - USER KORA - USER TAPASZTALATA - MULTI(K)


Hosszú az út...

1693. március 10-e, Wales. Ekkor láttam meg a napvilágot. Szüleim már gyerekkoromban elhagytak, ezért nevelőszülőknél éltem olyan 15 éves koromig, abban a hitben még mindig, hogy ők a vérszerinti szüleim, amit furcsálltam is, mert egyikőjükre sem hasonlítottam, se kinézetre, se személyiségre. Olyan 20 éves lehettem, mikor közölték velem ezt az egész természetfeletti-világban-élünk dolgot, és azt, hogy ők is ebbe tartoznak. Vadászok voltak, ámde nem emberként, hanem vámpírként. Azt ekkoriban nem akarták elmondani, hogy én mi vagyok, pedig természetesen tudták, elvégre a vámpír-vérfarkas ellentét között. Nekem meg az érzékeim ekkor még sehol sem voltak. Évekig neveltek ezután, hogyan is kell vadászni, míg olyan 25 éves koromra sikerült nagyjából mindent megtanulnom, mik a különböző fajok gyengepontjai, melyik fegyver illik hozzám, és a hozzám nem illő fegyvereknek is a rendes használatára megtanítottak. Nem sokkal később meglett az első áldozatom is. Valamiféle vámpír volt az is, nem tiszták az emlékeim ez ügyben már. Nem is ez volt a fontos, hanem ami utána történt. Az első átváltozás. Nem tudtam mi történik velem, pánikba estem. Órák múlva viszont a szüleimhez mentem, megkérdezve, hogy mi történik velem. Ők elmondtak mindent, hogy ismerték a szüleimet, akik szintén vérfarkasok voltak. 25 év titkolózás után mondják el ezt csak nekem... Remek érzés volt, forrt bennem a düh, és mindkettejüket álmukban meggyilkoltam. Elhamarkodott döntés volt, itt is történt meg az, hogy az eddig segítőkész, kedves emberből egy vérszomjas, ártatlanokat szintén gyilkoló vérfarkas lett. Minden szörnyű tett, amiket ezután tettem, elkerülhetők lettek volna, ha esetleg hamarabb szólnak, tinédzser koromban talán, és akkor lett volna időm az egészet feldolgozni... megölni meg szintén nem tudtam volna őket. Azzal is elkerülhető lett volna, ha nem megyek el ahhoz a boszorkányhoz, és egy jövőbeli szívességért cserébe teszem magam halhatatlanná. De, sosem bántam meg ezt az egészet. Azóta is várok, mikor jön el Samantha behajtani azt a szívességet...
Életemben inkább annak voltam a híve, hogy "puszta kézzel" öljek meg minden egyes utamba kerülő lényt. Célom annyi volt mindössze, hogy a szüleimet megtaláljam, ehhez segítségül jöttek a nevelőszüleim által tanított dolgok is. Gyilkosság, kínzás, néha viszont a szimpla élvezet is elég volt, hogy kisebb részleteket kaparjak ki, ami a nyomukra vezethet. 100 évbe is beletelt talán, hogy kerestem őket, mire felhagytam az egésszel. "Ennyit nem ér meg az egész..."- ez volt az első gondolatom akkoriban. Aztán jöttek nem sok idővel később jöttek a világháborúk, meg hasonlók. Ezek tetszettek, gyilkolhatok ahogy akarok, és senki nem akarja érte a fejemet venni. Jobban mondva, nem CSAK az enyémet. Életem alatt rengeteg fegyver, ritkaság akadt a kezeim közé, amiket mindig magamnál hordoztam, házról-házra. A mostani házamban is szintén ott virítanak ezek, elzárt helyen, ahogy szintén a világháborús fegyverek, és a magam által vásároltak is. Minden embernek van hobbija, az enyém ez volt ezek szerint. Habár az állandó vér letisztogatása a fegyverekről, kicsit idegesítő tud lenni. De erre szenteltem fel az életem még annak idején, szóval nem panaszkodhatok. Tudtam mire vállalkozok, viseljem a következményét.
Az 1950-es években valaki felkeresett, hogyha megölök bizonyos személyeket, kapok érte bizonyos mennyiségű összeget. Ölhetek kedvemre, cserébe még pénzt is kapok? Persze, hogy belementem. Gazdagnak viszont nem mondanám magam, mert csak kicsivel több pénzt kértem annál, mint ami a megélhetésemet szolgálja. A luxus a házban viszont még így is megtalálható, mérsékelt értelemben véve. Néhány napja, szintén kaptam egy megbízást, amiben az állt, hogy egy fiatal vérfarkast kell megölnöm. Tartózkodtam ettől eleinte, mégiscsak fajtársam, de belementem nagy nehezen. Amint viszont megláttam a lányt, akit elvileg meg kellett volna ölnöm, egyszerűen képtelen voltam rá. Többféle módszerem volt a világháborúk után a gyilkolásra, vagy az azonnali halál azoknál akikről elég sok mindent megtudtam, vagy pedig előtte akikről sokat nem tudtam azokkal bájcsevejgésbe keveredtem. Sokan ennek köszönhetik az életüket. Nem bíztam meg abban a személyben, aki adta a feladataimat, rossz tapasztalatok miatt. Ennél a lánynál is utóbbi volt érvényben, előbb megismerem, aztán pedig majd döntök a sorsáról. Viszont hozzá egyfajta vonzalmat éreztem, mintsem a megölni akarást. Abból ítélve ahogy hozzám áll, hasonlóan érezhet mint én, habár nem igazán tudom megmondani. Idővel úgyis elválik. Viszont mióta megismertem, próbálom visszafogni magam minden értelemben. Nem vagyok már egy olyan terminátor, mint mondjuk egy hónapja, mondhatjuk úgy is, hogy ez a lány meglágyított. Olyan értelembe véve, hogy nem akarok ok nélkül megölni senkit sem...


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 19, 2014 6:15 pm
Ugrás egy másik oldalra
elfogadva, isten hozott!

Először is szeretnélek üdvözölni az oldalon James! Very Happy
A karaktered nagyon érdekesre sikeredett. Minden férfi életében eljön egyszer az a bizonyos nő, aki a feje tetejére állítja a dolgokat és ez most veled is megtörtént. Razz Gratuláljak hozzá avagy sem? Azt hiszem ez még később ki fog derülni.  40 
Na, de nem akarlak feltartani. Very Happy Foglald le gyorsan az arcodat utána pedig hódítsd meg magadnak a játékteret és tegyél el láb alól pár rossz fiút. Wink Vagy ne. Razz A döntés rajtad áll.
Jó szórakozást kívánok!

Vissza az elejére Go down
 

James Miles

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Miles Barker
» Miles Kervin
» Miles Kervin
» Miles Kervin
» Miles Kervin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vérfarkasok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •