Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 08, 2016 4:48 pm
Ugrás egy másik oldalra

Miles Kervin

453 év
Alexander Skarsgard
VÁROS
Vámpírboszorkány

csak fecseg a felszín, hallgat a mély...
Nehezen kezdek bele jellemábrázolásokba, valamit nehéz szavakkal elmondani. Ki vagyok én? Aki meg akar ismerni - de ha nem, hát az sem szegi kedvem, megismertetem magam -, nagyon gyorsan információt kaphat arról, milyen vagyok. Önző és manipulatív. Amit akarok, elérem. Aki az utamban áll, eltűntetem. Akire szükségem van, azt használom, akár akarja, akár nem. Nem jelenti persze azt, hogy nem vagyok képes barátságos lenni. Hiszen de. Ha érdekekeim fűződnek hozzá, megerőltetem magam, és eltörlöm azokat a bizonyos szabályokat. Gyakorta vannak érdekeim, de nem vagyok teljes mértékben hálátlan. Az a nagy gyilkos típus sem, de volt már rá példa, hogy megvezettek és átvertek. Ezt egyáltalán nem tudom díjazni, és ilyen esetek után gyakorta tapad vér a kezemhez. De emelje fel a kezét az, aki soha nem került még pillanatnyi elmezavar közelébe, főleg a célvonalban. Ne érts félre, nemcsak manipulálni tudok, de szeretni is... viszont ez a szeretet valami furcsa méreg, egy átok. Bár joggal mondják, hogy szerelemben és háborúban mindent szabad. Szinte szabad kezet kaptam.
A koromat illetően fél úton járok az ifjak és vének között, de egészen jól tartom magam. Jóképű vagyok, talán ezért is vagyok képes annyi női szívet egyszerűen széttaposni, de nem ez a kedvenc elfoglaltságom. Mondhatjuk úgy is, hogy van jobb dolgom, mint azt strigulázni, hogy hányan sírnak utánam. Magasságom jóval az átlag fölött van, a súlyomat pedig jól látható izomtömeg gyarapítja. Testemen nem egy tetoválás található, bár ezek könnyedén eltűnnek, ha felöltözöm.

Becenév
Mr. M
User neve
Lili
Titulus
the unforgiving
Foglalkozás
Csempész
Születési hely
London, Nagy-Britannia
Születési idő
1563. december 24.
Család
Elég fiatalon veszítettem el a családom tagjait. Azt gondolnánk, a boszorkányok és warlockok képesek megvédeni a szeretteiket, de ez csak egy elterjedt sztereotípia, hogy elijesszék azokat, akikben van elég vér egy boszorkánycsalád megtámadásához.

nincs olyan történet, mit ne lenne érdemes meghallgatni...
A kis bárba belépve rögtön a pult mellett kerestem egy helyet. Szoknom kellett a környezetet, hiszen itt még sosem jártam. Nem is nagyon volt időm arra, hogy mindent megismerjek a közelben. De a helyet alaposan befoglalták az asztaloknál, így oda nem is tudtam volna leülni.
Égtem már a szomjúságtól. Nem tudtam, mi okozza bennem ezt a felvadult tüzet, ezt a különleges lángolást, de teljesen bizonyos lehettem abban, hogy csak egyetlen módon csillapíthatom: italozással. A múlt számomra sosem volt feledhető. A nő, akiért idáig jöttem, legutóbb távozott a kis kávézóból, engem pedig észre sem vett. De nem is tudta, hogy keresnie kellene azokkal a gyönyörű szemekkel, amelyek megannyi vér kiontását nézték már végig. Azon tűnődtem, vajon mennyi ideig kell árnyékban élnem ahhoz, hogy aztán méltó bosszúval én törjek az életére? Ki kellett várnom a soromat. Nagyobbat kell ütnöm.
Apró sóhaj, majd italrendelés. Mindegy, hogy mi, csak erős legyen. De az illat, mely megérintette orromat, mikor az ajtó ismét kinyílt... talán hallucinálok. Igen. Egészen biztos. Valami már megártott az agyamnak, talán a kor, és az, hogy a küllememen nem látszik a valós életkorom.
- Még nem ittam, de talán  nem is kéne. - suttogtam, de hátra sem pillantottam. Tudtam, hogy nincs ott, akit ott láttam. A húgom, aki már azóta kísértett, hogy meghalt. Folyamatosan ott volt mellettem, és nem engedte, hogy eleresszem a bosszút. Voltaképpen ha ő nem lett volna ott, mint valami furcsa, morbid lelkiismeret, már régen feladhattam volna.
Még mindig az érzelmek viharának kellős közepén éreztem magam. Olyan ez, mint mikor egy kisgyermek elveszít egy játékot, majd évekkel később ismét megtalálja, de már csak az újdonság ismételt varázsa miatt dobog tőle úgy a szíve és vált ki belőle olyan jóízű kacajokat, de már tudja, hogy ezen régen túlnőtt, és kinőtt belőle... de tényleg ezt érzem? Már magam sem tudom. Férfi vagyok, tudható hogy nem vagyok - sokakhoz hasonlóan - érzelmi központú, és nehéz erről bneszélnem. Sosem tettem. Volt kinek? A szüleim idő előtt haltak meg, a nővérem régen nem él már szintúgy... nekem csak azok maradtak, akikkel a rövid életem során találkoztam, de valószínűleg ők sem mászkálnak már úgy a világban, mint eddig. De az a nő... ő igen. Egyszerűen hihetetlen, hogy ilyen közel járok.
- Egészségedre. - emeltem fel poharamat, a semmi felé intve, majd legurítottam az egész tartalmát.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 17, 2016 7:30 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Kedves Miles,
üdvözöllek az oldalon! 31
Az arcodról rögtön eszembe jutott egy korszak az életemből, amikor még minden a Twilight, TVD és True Blood körül forgott... nem is tudnám elmondani, mennyire hiányzott már ide egy Alexander, magáról a karakterről már nem is beszélve!
Rátérve a lényegre... te aztán tudsz rejtélyesen fogalmazni, mit ne mondjak! Ami persze nem feltétlenül rossz, hiszen annál inkább kíváncsibb vagyok arra, hogy mi is fog veled történni a játéktéren! Részemről alig várom, imádtam a jellemzésed és az előtörténeted is egyaránt! Ráadásként pedig azt hiszem, éppen annyira veszélyesek a nyílt kártyalapokkal játszóak, mint azok, akik semmit sem fednek fel. És alig várom, hogy a szemeim előtt kibontakozhasson a történeted. 40
Egy vérmes nőszemély mindent keresztül húzott... talán ideje megkeresned, és végre eldöntened, mit is érdemel. tongue Cool Utadra is engedlek, foglalózz le, majd nyomás a játéktér! Jó szórakozást! 40 

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 17, 2016 7:36 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Kedves Miles,

biztos vagyok abban, hogy már nagyon vártak téged, így bocsánat, amiért megvárakoztattalak, de nem tudtam sajnos hamarabb megnézni a lapodat! De most már itt vagyok és nem menekülhetsz! 40

Miután elolvastam a lapodat, egyértelművé vált számomra, hogy remekül passzol hozzá a pb. Igazán érdekes karaktert hoztál köreinkben, aki mellett szerintem senki se fog unatkozni. 40 Már a jellemzésed is remekül sikerült, érdekes volt olvasni azt, hogy mennyire nem egyszerű eset úrról van szó. 31 Kíváncsi vagyok, hogy még miként fogsz változni, ahogyan egyre inkább formálni fog a veled történtek. 40

A lapodat is élvezet volt olvasni, s jó volt látni, hogy a húgod mennyire fontos számodra. Kíváncsi vagyok, hogy meg fog-e még később is jelenni másképpen ő, vagy nem. 40 Ahogyan arra is, hogy mi lesz veled és azzal a nővel, aki felkeltette az érdeklődésedet. Smile

Nem is szeretnélek tovább feltartani, hiszen elfogadlak és nem szeretném a hirdetődet se feltartani. Gyorsan foglalózz, ha még nem tetted meg, majd mehet is a játék! Jó szórakozást kívánok!

Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Miles Kervin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Miles Kervin
» Miles Kervin
» Miles Kervin
» James Miles
» Miles Barker

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírboszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •