Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Dahlia L. Scott

Farkasboszorkány
Trish Sylvie Gallagher
Dahlia L. Scott Tumblr_n50hkj9jHQ1rx07yso4_250
Keresem :
∆ a man who throw me in the way of temptation
Dahlia L. Scott Tumblr_mvk5coxRBM1qd1s6no6_250

Tartózkodási hely :
∆ always in your mind
Hobbi & foglalkozás :
∆ seriously?



A poszt írója Trish Sylvie Gallagher
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 19, 2014 7:46 pm
Ugrás egy másik oldalra
Dahlia Laura Scott



In a dream I was a normal human




ez vagyok én

Ami engem és a küllememet illeti, a szemem színe tükrözi az ég kékjét. Ezáltal rengeteg alkalommal hívom fel magamra a figyelmet, s lekötöm mások pillantását. Ahogy a nap rám világít, tekintetem gyönyörűen csillog, és úgy tudok velük nézni, mintha az ember veséjébe látnék. Arcomon minden vonás fellelhető, mely utal nőiességemre. Mosolyomkor apró gödröcskék rajzolódnak ki ajkaim felett. Ajkaim közepesen teltek. Talán alkatommal egy milánói kifutón is megállnám a helyem, hiszen lábaim hosszúak és formásak. Az alakom, több egybehangzó vélemény szerint tökéletes. Hajam szőke, és mikor a nap rásüt, mintha arannyá változna. Bőröm selymes. Járásom tükrözi azt, hogy honnan származom. Próbálok kecses lenni, de mivel férfiak között nőttem fel, néha nem tudok a legnőiesebben viselkedni. Ruhatáramban megtalálhatóak a farmerok és pólók, csak úgy, mint a csinos, nőies ruhák. Szinte sohasem sminkelem magam, ha igen, inkább az egyszerűségre törekszem.
Az élet mindig zajlott körülöttem. A személyiségem megköveteli a minimális figyelmet, az egyhangúságot ki nem állhatom. Szeretem, hogy ha a zajlanak a dolgok körülöttem, de azt még inkább, de már hozzászoktam, hogy nem mindig lehetek a figyelem középpontja. Nagyon céltudatos és soha meg nem hátráló típus vagyok, aki hol ártatlan, védtelen kislány, hol komoly felnőtt, hol pedig igazi végzet asszonyává változik... sosem tudhatod, mit fogsz ki ki. Inkább jobb, ha óvatos vagy velem. Magacs természetem végett nehezen hagyom magam, és mindig megtalálom azt, amit vagy akit szeretnék. És természetesen... amit magaménak akarok tudni, azt megszerzem.
Vicces személyiségnek tartom magam, hiszen ki nem állhatom a komoly helyzeteket, mindig próbálom oldani a feszültséget.


Teljes név: Dahlia Laura Scott
Becenév: Lia
Születési hely: New Orleans
Születési idő: 1992. május 6.
Play by: Amber Heard
Faj: Vérfarkas
Érdeklődési kör: Legnagyobb szenvedélyem a történelem, melyre szükségem is van egy-két apróság megértéséhez, mely az életemben történik. Más szórakozásra nemigen van lehetőségem, minekután kerülöm az embereket, mióta megöltem egyiküket.
Kapcsolat a családdal: A család fogalma számomra egyenlő egy vérfarkas falkával, amelyből nemrégiben kiszakadtam. Szüleim régen nem élnek már, miután néhány vámpír lemészárolta őket. És nem is akarok senkihez közelebb kerülni.



Jade - 19 év - már 4 éve játszom - (még) nincs multi


Hosszú az út...

Nem is olyan régen...

- Louise, add a szokásos reggeli ébresztőt! - léptem be a kis bisztróba, melyet már kislánykorom óta látogattam. Louise szintúgy vérfarkas volt; apám legjobb barátja, aki akkor is mellette volt, mikor a szüleim kilehelték lelküket egy vámpírnak köszönhetően. Ő vett gondozása alá, és nevelt fel lányaként két fia mellett, akiknek köszönhetően néhány férfias vonás is kialakult személyiségemben. Nőiességemet tökéletesen fémjelezte a külsőm, szőke fürtjeim, karcsú, magas alkatom, de viselkedésemben mindig voltak foltok, és a háborgó idősebb asszonyoktól mindig megkaptam, hogy nem kellene ilyen fiúsan viselkednem. Pedig csupán annyi volt a vétkem, hogy farmert hordtam egy egyszerű trikóval.
- Köszönöm. - mosolyodtam el hálásan, ahogy az orrom alá tolta a gőzölgő kávét. Nem bírtam sokáig, bele kellett kortyolnom a feketébe, és ahogy az lefolyt a torkomon, rögtön éreztem, hogyan kapok egyre inkább életre. A nap egyáltalán nem ígérkezik könnyűnek. A fiúk bizonyára megint valami bajba keveredtek az éjjel, hiszen Louise nyugtalannak tűnik. Ilyenkor mindig a mi feladatunk volt az, hogy valahogyan, de kirángassuk őket a gödörből, ahová magukat ásták.
- Tudod, azon tűnődtem, hogy... a szüleim lassan 18 éve mentek el. - nyeltem nagyot. - Meg kellene őket látogatnunk... ott Északon. - suttogtam rekedten, mire Louise tovább törölgette a csészéket és kávésbögréket, nem is figyelt rám. Talán elmélyült a gondolataiban. Nem hibáztattam érte. Nem volt senki, aki levette volna válláról a terhet, amit cipelt. Senki.
- Majd máskor beszélünk erről. - ittam meg az utolsó kortyot is, majd egy puszit nyomtam a bácsi arcára, és elmosolyodtam. - Este találkozunk. Időben hazaérek, ígérem! - vált arcom komollyá, de ajkaimon körül ott játszott egy furcsa pimasz és hízelgő mosoly.
Elindultam kifelé, a táskámat átvetettem mellkasomon, és fél szemmel figyeltem csak fel arra, hogy egy férfi a sarokban ülve figyel engem... és csak most gondolkodtam el azon, hogy talán mióta beléptem, le sem vette rólam tekintetét...

***

Egész életemben az keringett a fejemben a hittel kapcsolatban, hogy hinni a templomban kell. Ezért sem volt a fejemben semmiféle elképzelés, vagy "hit" annak irányában, hogy látom még egyszer azt a férfit, akit megpillantottam délelőtt a bisztróban. Félelmetes volt... a kinézete. Eleinte talán megrémültem tőle, de tekintete mégis más öltönybe öltöztette testét, arcát... az egész lényét. Beszédesebb volt minden szónál. És tudtam, hogy ennek valamiért még nincs vége. Sem most, sem később.
- Segíthetek talán valamiben? - kérdeztem, ahogy megálltam az autóm mellett. Ő már ott állt egy ideje. Az én autómnál! Nem értettem semmit a helyzetből. A félelem viszont egyértelműen elmúlt. Tekintetem kérdésekkel telitődött meg. És ahogy ajkain féloldalas mosoly rajzolódott, a félelem úgy szállt el belőlem, mintha soha nem is ismertem volna a fogalmat. Kérdések ezrei... melyre választ kell kapnom.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 20, 2014 9:55 pm
Ugrás egy másik oldalra
elfogadva, isten hozott!

Üdvözöllek köreinkben, kedvesem!
Amint megláttam, hogy elkészültél, szinte késztetésnek éreztem, hogy lecsapjak rád, és én mondhassam ki az áment. A play by-od tagadhatatlanul vérfarkasnak való választás, gratulálok az ötletgazdának. Wink
A jellemzésed pedig szintúgy tükrözi egy vérfarkas lelki világát: rendesen felépített és nem egysíkú karakter. Nem jó és nem rossz, kihasználtad a két véglet közötti fokozatokat, és ahogyan összemostad őket, ezt a tökéletes egyveleget kaptuk!
Nem tartalak tovább, a foglalók várnak rád, és ha jól tudom, más is! Wink Jó játékot, még egyszer üdvözöllek közöttünk!

Vissza az elejére Go down
 

Dahlia L. Scott

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Scott&Scott Gyorsétterem
» Dahlia lakása
» Dahlia Lounge étterem
» Scott..
» Scott Eastwood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vérfarkasok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •