Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Oliver Dimitar Lambrija -> Oliver Lambrick

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 26, 2012 11:54 am
Ugrás egy másik oldalra

Oliver Lambrick


Alapadatok

Teljes név: Oliver Dimitar Lambrija - Oliver Lambrick
Születési idő: 1010.
Becenév: OLYAN NINCS
Kor: 1002.
Faj: Vámpír
Avatar: Jencarlos Canela

Jellemzés

Személyiségem:Udvariatlan, pimasz, és gyilkos. Ha valaki becsapja, vagy hazudik neki, nem fél kegyetlenül életet ontani, hogy megfélemlítse ellenségeit. A múltban történteket nem képes elfeledni, mindent megbosszul, ami valaha érte Őt, és ez a bosszú gyakran végződik halállal. Néha a sajátjával is.
Külsőm:Nézz rám, és ítélkezz.

Előtörténet

Oliver azok közé tartozik, akik szinte mióta a vámpírok léteznek, itt él az emberek között. Klaus legjobb barátjaként fedezte fel az újvilágot, ám barátságuk gyűlöletté vált, mikor Oliver vámpírrá tette Klaus szerelmét, Tatiát, hogy bántsa egykori barátját. Az útjaik külön váltak, de Oliver nem mondott le a hasonmásokba vetett "bizalmából", a következő állomása Katerina Petrova lett, az 1480-as évek végén, még mielőtt a lány Klaus és Elijah karmai közé került volna. Azt hitte, szerelmes a nőbe, de mint később kiderült, hasznot akart húzni belőle. Megölte elsőszülött gyermekét, majd miután a lány szökni próbált, egy köteléket bocsájtott rá és a következő hasonmásra egy boszorkány által. "Ha megsebzik az egyiket, sérüljön meg a másik!"
Katerinát soha többé nem látta... míg Mystic Fallsba nem érkezett, hogy megölje a hasonmást, Elenát, akire évszázadokig várt. És miért? Mert egykori becsapója élete még mindig összeköttetésben állt a hasonmáséval. Ha egyikük meghalt volna, követte volna a másikuk... de Oliver nem várt érzéssel szembesült... szerelemmel. Beleszeretett Elenába, aki akkor már elkötelezte magát az idősebbik Salvatore testvérrel... Oliver nyughatatlan vére nem hagyta őket, és ott sebezte meg a fiatal szívű Elenát, ahol érte, és képes volt rá... míg Elena el nem pusztította az elhitetett szerelmével...
Oliver Tatia által kapott újra életre most, ki még mindig hálás volt az átváltoztatásáért. És mi következik majd ezek után? Egy városban Klaus, a régi jó barát, Tatia, a régi "cinkos", Katerina, a megölni vágyott nőszemély, és Elena. Hogy mi lesz, az a jövő zenéje...


Ami a szerepjátékban történt

Egy csomó erőszak, gyilkosság... Elenát gonosszá tettem, s mint kiderült, nem halt meg teljesen az az énje, amit én alkottam. Csak jól elbújt. Megöltem Elena és Damon első kisbabáját, mikor Elena még terhes volt vele. Aztán Elena ölt meg engem... nitrátos karó. Hát nem jó ötlet?!
Apró-cseprő visszatéréseim voltak, de a legkiemelkedőbb Nate megszállása volt, valamint utána mikor Tatia feltámasztott engem. Azok után futottam össze ismét Klausszal, aki egykoron a legjobb barátom volt. És ő lett most is a végzetem.. most ismét a semmiben várok. Talán valami csodára, de.. talán nincs visszatérés.


Hozzáfűznivaló

-
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Oliver Dimitar Lambrija -> Oliver Lambrick Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 26, 2012 12:06 pm
Ugrás egy másik oldalra
Elfogadva!

Vámpírnaplók Szerepjáték

Nos, most már megkönnyebbültem, hogy... hogy halott vagy. Razz De a múltba nagyon jó játékot, és Elena már előre készítette a zsebkendőket, mert titeket ismerve, nagyon szép történet fog születi a vámpírok születésének korszakában. Sad Wink
Vissza az elejére Go down
 

Oliver Dimitar Lambrija -> Oliver Lambrick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Oliver ----
» Oliver lakása
» Oliver törzsének tábora

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •