A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
mind is in DISTURBIA
† Tartózkodási hely :
mystic falls ❞
† Hobbi & foglalkozás :
killing is my speciality ❞
† Humor :
raw ❞

Tatia Petrova ÍRTA A POSZTOT
Szer. Júl. 02, 2014 12:45 pm
Mr. Doyle
▲ Faj: vámpír
▲ Hirdető: Genevieve Dickens
▲ Kor: 250-300 év
▲ Avatar: Timothy V. Murphy
▲ Státusz: SZABAD
▲ Ismertető: Nagyszerű érzéked van arra, hogy rájöjj, kinek mi a gyenge pontja. Az enyémre is rájöttél, mégpedig az a családom volt. És te mindezt kihasználva betörtél a házunkba, majd megfenyegettél engem, ha nem dolgozom neked, akkor a szemem láttára fogod meggyilkolni a szeretteimet. Ezt nem akartam, és elfogadtam az alkut. Így beálltam melléd, és az ''embered'' lettem, vagy sokkal inkább a rabod voltam. Ugye-ugye? Elzártál a külvilág elől, figyelted a lépéseimet, de sok dologról nem tudtál. Évekig dolgoztam neked... Csakhogy te kivégezted szüleimet és a testvéremet, és csak hetekkel később árultad el mindezt. Kíméletlen, kegyetlen vagy. Mindent megtettem, betartottam, de te mégis megölted őket. A gyűlöletem irántad csak fokozódott, és szabadulni akartam a karmaid közül. Meg is tettem, valaki segítségével, akiről te mit sem sejtettél. Te a hazugságok királya vagy, én viszont a titkolózásban vagyok profi. Még arról sem tudsz semmit, hogy az egyik testőrféléd sok információt adott át nekem mindig is, ő is a titkok mestere lett általam. Bosszút fogok állni rajtad, csak találj rám...

Egyéb megjegyzések: A név változhat, az életkor is, de azért ne legyen sokkal több 300 évnél. Az előtörténet a fantáziád szüleménye, csak amit leírtam fentebb, az fontos, hogy benne legyen. A jellemed teljesen negatív, kíméletlen, könyörtelen gyilkológép vagy...
A PB Timothy V. Murphy (aki nézi a Criminal minds-et, azaz a Gyilkos elméket, az tudja, hogy miért őt választottam), de természetesen mindent meg lehet beszélni. Ha van bármi kérdésed, fordulj hozzám!  Cool 

Vissza az elejére Go down

Mr. Doyle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal