Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Mr. Doyle             Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szer. Júl. 02, 2014 12:45 pm
Ugrás egy másik oldalra
Mr. Doyle
▲ Faj: vámpír
▲ Hirdető: Genevieve Dickens
▲ Kor: 250-300 év
▲ Avatar: Timothy V. Murphy
▲ Státusz: SZABAD
▲ Ismertető: Nagyszerű érzéked van arra, hogy rájöjj, kinek mi a gyenge pontja. Az enyémre is rájöttél, mégpedig az a családom volt. És te mindezt kihasználva betörtél a házunkba, majd megfenyegettél engem, ha nem dolgozom neked, akkor a szemem láttára fogod meggyilkolni a szeretteimet. Ezt nem akartam, és elfogadtam az alkut. Így beálltam melléd, és az ''embered'' lettem, vagy sokkal inkább a rabod voltam. Ugye-ugye? Elzártál a külvilág elől, figyelted a lépéseimet, de sok dologról nem tudtál. Évekig dolgoztam neked... Csakhogy te kivégezted szüleimet és a testvéremet, és csak hetekkel később árultad el mindezt. Kíméletlen, kegyetlen vagy. Mindent megtettem, betartottam, de te mégis megölted őket. A gyűlöletem irántad csak fokozódott, és szabadulni akartam a karmaid közül. Meg is tettem, valaki segítségével, akiről te mit sem sejtettél. Te a hazugságok királya vagy, én viszont a titkolózásban vagyok profi. Még arról sem tudsz semmit, hogy az egyik testőrféléd sok információt adott át nekem mindig is, ő is a titkok mestere lett általam. Bosszút fogok állni rajtad, csak találj rám...

Egyéb megjegyzések: A név változhat, az életkor is, de azért ne legyen sokkal több 300 évnél. Az előtörténet a fantáziád szüleménye, csak amit leírtam fentebb, az fontos, hogy benne legyen. A jellemed teljesen negatív, kíméletlen, könyörtelen gyilkológép vagy...
A PB Timothy V. Murphy (aki nézi a Criminal minds-et, azaz a Gyilkos elméket, az tudja, hogy miért őt választottam), de természetesen mindent meg lehet beszélni. Ha van bármi kérdésed, fordulj hozzám!  Cool 



Vissza az elejére Go down
 

Mr. Doyle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Giles Doyle
» Laura L. Doyle
» Laura C. Doyle
» Doyle lakás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •