Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 5:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
(Hotel, Katie lakása)

Az üzletközponthoz érve a parkolóba hajtottam, és egy tetszőleges helyet kiszúrva leparkoltam.
- Itt is vagyunk - állítottam le a motort, és tettem zsebre a kulcsot, majd kipattantam a kocsiból, és megkerülve azt gyorsan, már nyitottam is ki az ajtót Katie előtt. - Parancsoljon hölgyem . kacsintottam Rá kedvesen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 2:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
-Hát szerintem én inkább rád bízom a dolgot! Biztos tudsz választani valami jó kis babakocsit.- Mosolyodtam el.
-Hát csak tényleg egy-két dolgot kell venni. Már vettem pár dolgot ami kellhet. Egy két ruha, pelenkák, meg minden ilyen kis dolgot. - Gondolkoztam el gyorsan.
-Igen egy fürdetőt kell venni, az még valahogy kimaradt! De a bili szerintem még ráér...- Nevettem fel halkan tovább nézegetve a dolgokat.
- Az etető is ráér még egy ideig, de viszont egy pár játékot veszünk neki.- Vigyorogtam. A plüssjátékokhoz mentem, és rögtön le is vettem egyet a polcról.
-Szerintem ez tökéletes is lesz így elsőre. Még úgyse fog velük mit kezdeni egy ideig.- Mosolyogtam, és megmutattam Viv-nek őket.
[You must be registered and logged in to see this link.]
-Halvány sárga, és egy kis rózsaszín, persze csak leghalványabb árnyalatból. Már ki van festve, a bútorok kellenek csak a délután, de az is meg lesz most már. A kiegészítők is megvannak hozzá, azokat is hozzák.-
Nézegettem a dolgokat tovább.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 2:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
Elizabeth

Liz bedobta a kosárba a dolgokat,az eszébe jutott dolgokért sietett. Én követtem őt,széles mosollyal a számon.
-Cumisüveg megvan. A sapka tuti kell majd. -biccentettem egyet.
-Akkor jó! -vigyorodtam el ismét.
-Válassz egyet és megveszem. -kacsintottam rá.
-Listát is lehetne írni hogy mit kell venni egy babának. Mondjuk szerintem ezzel mind tisztában vagyunk. -nevettem fel.
-Akkor lássuk csak. Szerintem kéne egy fürdető és egy bili is. -mondtam mosolyogva.
-Meg..Etető,és szerintem pár játék is. De az még ráér amíg nem nő egy kicsit. -fejeztem be a felsorolást.
-Azt elhiszem! -válaszoltam vigyorogva a baba szobájával kapcsolatos kijelentésére.
-A színe az milyen lesz? -kérdeztem rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 11:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
Vivienne

-Tényleg aranyosak! Szerintem meg is vehetnénk őket!- Mosolyodtam el szélesen, és bedobtam a kosárba pár kis ruhadarabot ami megtetszett.
-Cumisüveg!- Jutott eszembe tovább sétálva, és levettem a polcról egyet- kettőt. Abból sosem lehet elég. -Habár mondjuk már vettem egy pár dolgot otthonra, de azért a legfontosabbak még hiányoznak.- Mondtam elgondolkozva, hogy mit kéne még venni.
-Kis sapka?- Kérdeztem meg Viv-et visszalépve a ruhákhoz.
-Na jó...- Sóhajtottam fel halkan. Beleegyeztem végül is a babakocsi témába. Úgyis erősködött volna egy ideig, míg bele nem egyezek.
-Képzeld olyan szép lesz a szobája!- Fordultam vigyorogva Viv-hez.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 2:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
Sóhajtottam egyet, és Jasmine után mentem,majd kiértünk az utcára./folyt utca, kezdj te Smile/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 12:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
-Baszódj meg Eyal!- Hajoltam oda Eyal-hoz, és teljes nyugodtsággal a hangomban súgtam a fülébe. Lassú léptekkel elindultam a kijárat felé. Nem néztem hátra, csak sétáltam ki a bevásárlóközpontból.

Folyt. Emily lakása
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 11:46 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
Emily & Eyal


- Én itt nem állok le veled veszekedni, beszélni akarok veled. Kimehetünk az utcára vagy valahova, de itt nem. - mondtam higgadtan a szemeibe nézve. - Örülnék, ha szánnál rám néhány percet... - tettem még hozzá, és elindultam kijárat felé. Ha komolyan érdekli a gyerek, akkor utánam jön majd.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 11:10 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
Eyal and Jasmine


Emily vissza ment felöltözni.-Nekem, ne mondd meg hogy mit csináljak!-mondtam nyugodtan..-Nem vigyorogtam az arcodba,csak rád mosolyogtam, de ha már ez is baj, akkor rád se nézek.-mondtam közel az arcához.Ekkor Emily visszajött.-Rendben, menj te is!-mondtam színtelenül
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 11:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next

Eyal and Jasmine


- Én ebből kimaradok, habár nagyon tudnám élvezni a "veszekedéseteket"! - Mosolyodtam el egy kis gúnnyal a hangomban, és a már el is tűntem onnan a próbafülkébe visszavéve a másik ruhámat. Felvettem a magassarkúimat, és halkan felsóhajtottam. Ez a nő is legjobbkor tud jönni. Időzítése remek. De én innen eltűnök, bármennyire is tudnék mindkettőjük szerencsétlenségén röhögni. Mikor kiléptem ledobtam a ruhát amit felpróbáltam, és megigazítottam a hajamat. - További jó szórakozást! - Mondtam a hajamat igazgatva ahogy odaléptem hozzájuk, de még nem távoztam. Majd mindjárt arra is sor kerül.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 8:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
Emily & Eyal


- Eyal, te csak ne sóhajtozz! Aki sóhajtozhatna, az egyedül én vagyok. - beszéltem még nyugodt hangnemben, nem úgy, mint Eyal. - Aki közel áll hozzád? Ha az egész várost megdöntöd, azoknak is elmondod? Mert ugye akkor épp nagyon közel álltok egymáshoz. - kezdtem vele gúnyolódni. Megérdemli, annyira felelőtlen vámpír létére... - Én ide se jöttem volna, ha te nem látsz meg és vigyorogsz a pofámba. Szívesen elmegyek, de akkor jössz velem... - mondtam végig komolyan a mondanivalómat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 3:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
Rose

Vontam egyet a vállamon pimasz vigyorgással és a kosárba tettem a bort. - lenne ötletem neki is. De kétlem hogy Damon örülne ha átvenné valami a helyét Elena életében. Pluszban itt még mindig nincs szexshop - vigyorogtam ezerrel, aztán vontam egyet újra a vállamon.

- jól van. Elenának legyen valami izé, amivel leveszi Damont a lábáról. Nem 18-as! - néztem Rose-ra ártatlanul és a kezembe vettem egy parfümöt. - Tessék. Jó illata van - tartottam oda az orrához.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 3:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
Emily and Jasmine


Még Jasmine, is oda jött hozzánk. Sóhajtottam egyet, még Emily megjegyzésein is...-Emily kérlek...fogd be a szád!-mondtam dühösen most már.-Jasmine...nem mindenkinek, erről csak azok tudnak, akikkel közelebbi kapcsolatban állok, vagy álltam.-néztem Emilyre..-De ne csináljuk a balhét.-sóhajtottam, és a hajamba túrtam..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 2:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
Nate

- Igen, tényleg, Damon szokta emlegetni a saját korszakát - bólintottam, amikor megláttam a bort. - Biztos ízleni fog neki, úgyhogy ez jó lesz. Látod, nem is olyan nehéz kitalálni valami jót, ami nem 18-as karikás - kacsintottam Nate-re. - És Elenának? Neki van valami ötleted?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 1:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next

Eyal and Jasmine


- Felcsináltad? Komolyan a sok nőből csak ennél nem bírtál védekezni? - Nevettem fel gúnyosan, de azért egy kicsit halkan. Egy kicsit sem tudtam sajnálni, sem Őt, sem a csajt. Egyszerűen béna volt, és hülye. Közben a csajszi is odajött hozzánk, hogy számon kérje Eyal-t a történtek miatt.
- Eyal tűrd el a következményeket ha már sikerült összehoznod egy gyereket. Szánalmas vagy... - Mondtam megvetéssel a hangomban. Bár az ő baja volt haragudtam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 9:36 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
- Áh, ideje lesz leszokni a szex célzású ajándékokról. - vigyorogtam szélesen, besétálva egy régiségüzletbe. - Gondoljunk Damonre. Gyakran mondja hogy milyen jó volt embernek lennie abban a másik korban. Hát.. vigyünk neki valami édes és abból a korból származó bort. Még szerencséd hogy milliomos vagyok. - kacsintottam Rose-ra, levéve egy üveg vörösbort.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 2:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
Nate

- Ha te rám bíztad a gyerekek ajándékát, akkor én is rád bízom az Elenáékét. Így fair - magyaráztam Nate-nek viccelődve és elnevettem magam az ötlete hallatán. - Nem tudom, hogy tervezik-e a harmadik gyereket, úgyhogy legyél kreatív és találj ki valamit. Általában nagyon szoktak örülni az ajándékaidnak- vigyorogtam továbbra is, amikor egy üzlet felé húzott. - Van már valami ötleted vagy csak kóvályogni fogunk? - kérdeztem kedvesen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 9:40 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
Emily & Eyal


Halottam, hogy mit mondott a lánynak. Meg amúgy is ki nem tud egy kicsit szájról olvasni? Szóval, pont kiszúrtam a lényeget... Most már odasétáltam hozzájuk egy kicsit sem kedves ábrázattal. Majd köszönés nélkül Eyal felé fordultam. - Muszáj mindenkinek elmondanod, hogy felcsináltál? - néztem a szemébe kérdően.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 8:56 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
Rose

Fizettük a gyerekek ajándékát és kisétáltunk a "főoldalra". Így néztem körül merthogy innentől jön az én szakterületem. Felnőtt téren jó vagyok, ezt Eelna meg Damon már főleg tudják.

- Biztos rámbízod? Szerintem szexshop nincs az üzletben. - kacsintottam Rose-ra megfogva a kezét, és elkezdtem húzni valami hülye üzlet felé. - Fehérneműt már kaptak tőlünk.. hm.. nem tervezik még a harmadik gyereket? - vigyorogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 1:10 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
Emily,Eyal,Jasmine


Hirtelen fordultam Emily felé...-Igen,ismerem,jobban is mint kellene.-sóhajtottam-Az,az igazság hogy lefeküdtünk,nem védekeztünk,és......-nem folytattam,mert gondoltam sejti.Sóhajtva néztem,Jasminera,és Emilyre....
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 8:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next

Eyal and Emily


- Igazad van, tényleg megfogom venni! - Mosolyodtam el halványan, de aztán tekintetét levette rólam, és egy másik nőn kötött ki. Elmosolyodott, és intett neki kezével. Vajon ki lehet az a nő? Közelebb hajoltam hozzá, és hogy újra figyeljen rám, nyomtam egy lágy puszit arcára nem foglalkozva vele mit fog ehhez szólni.
- Ismered? - Kérdeztem kíváncsi tekintettel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 1:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
Nate

- Sejtettem, hogy ezért fog tetszeni neked. Elena is ki fog ugrani a bőréből, már előre látom - csóváltam meg a fejem mosolyogva és végül a kezemben maradt ez a játék, így indultunk a kasszához. Itt mást nem nagyon kellett vennünk. Miután fizettünk és kiléptünk a boltból, Nate felé fordultam.
- A gyerekek ajándéka megvan, most már csak Elenának és Damon-nek kellene találni valamit. Mivel a kicsiknek én válogattam, ezért a felnőttek ajándéka a tiéd - kacsintottam Nate-re.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 12:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
Eyal & Emily


Végül észrevett. Hogy tud mosolyogni?? Nekem kisülne a szemem, nemhogy mosolyogjak! Körülbelül 3 hónapja nem keresett fel, hogy tudja mi van a babával és velem. Azóta nem is találkoztunk, mióta elmondtam neki, állapotos vagyok. De nem... nem most fogok neki állni. Kitudja ki az a lány, nem szeretnék előtte veszekedni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 12:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
Eyal and Emily


Mikor leültem a próbafülke elé, vártam egy kicsit, és Emily kijött.-Hmm, igazán csodásan nézel ki.-mosolyogtam-Szerintem, ezt meg kell venned,igazán kihangsúlyozza a csodás alakodat.-mosolyogtam, és szétnéztem, és megláttam Jasminet..Intettem neki, és egy apró mosolyt küldtem felé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 12:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
Eyal & Emily


Eljöttem bevásárolni, mert otthon már semmi sincs. Mindent megvettem, most már jöhet a nézelődés... Járkálgattam, figyeltem a butikok kirakatát. Az egyiknél viszont elakadtam. Eyalt láttam ott, a gyerekem apját, aki egy próbafülke előtt ácsorog, majd pillanatokon belül egy lány lépett ki abból a fülkéből, amit Eyal várakozva figyelt. Beszélnem kéne Eyallal, de valahogy nincs kedvem... Csak nehogy észrevegyen!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 17, 2012 7:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
Rose


- Hozom, hozom - bólogattam Rose után, végül megemeltem a lót, hogy elinduljak Rose után. Én nem is nézelődtem mert esélytelen hogy megfelelő holmit találjak én egy gyereknek. Hagy élje ki magát egy kicsikét Rose is. Kell neki a szabad tér.

Erre a gondolatra elvigyorodtam és így méregettem a kezében tartott izét, és felnevettem. - Jó lesz! Hagy bolondítsa meg az anyját! - tettem hozzá kegyetlen vigyorgással, rákacsintva Rose-ra.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
Vissza az elejére Go down
 

Bevásárlóközpont

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
26 / 29 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls :: Bevásárlóközpont-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •