Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 17, 2012 4:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next

Eyal and Emily


- Pedig régen nem voltál annyira türelmes, ha emlékeim nem csalnak! - Sóhajtottam fel halkan és halványan elmosolyodtam, majd elengedve karját a ruhákhoz léptem. Kiválasztottam pár darabot, és utána elkezdtem húzni magammal Eyal-t, a próbafülkék felé. Ott aztán leültettem Őt, a fülkével szembeni kanapéra, én pedig bementem az egyik, hogy felvegyem az első ruhát. Ez egy fekete kissé kivágott ruha volt. Visszavettem hozzá magassarkúimat, és már kész is voltam.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Kimentem, és elé álltam. - Na mit szólsz? - Fordultam egyet, majd halványan elmosolyodtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 17, 2012 2:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next
Elizabeth

-Én is szeretem a bézst. -pontosítottam.
-Olyan lágy és kellemes szín,csak így tudjuk,hogy vehetünk lányos színeket is. -mosolyodtam el.
-Teljesen igazad van. Az erős pink szerintem sem túl jó,sőt magát a rózsaszínt is az összes csecsemő hordja már. Lehetne valami kifinomultabb árnyalatú. Például ilyen.. -vettem le egy ruhácskát a polcról.
[You must be registered and logged in to see this image.]
-Bár mondjuk,jobban belegondolva,ez is a túl rózsaszínekhez tartozik. De attól még édes! -vontam meg a vállam elmosolyodva.
-Nézd ezt! Kis kötött pulóver! -szólaltam fel,majd ismét levettem egy ruhát a helyéről.
[You must be registered and logged in to see this image.]
-Szerintem ez nagyon édes. -bólogattam.
-Csak nem tudom bírná-e ezt a kötött anyagot a baba.. -gondolkoztam el.
-Amúgy szívesen megvenném. -tértem vissza a babakocsira,vállat vonva,majd a végén elmosolyodva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 17, 2012 11:19 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next
Nate

- Akkor ez jó lesz - mosolyodtam el, majd Nate-re néztem. - Ugye hozod te? Te vagy az idősebb - kacsintottam rá és újra elindultam, hogy most már a kicsi Davidnek keressünk valami ajándékot. Csak tudnám, hogy mi lenne a jó neki...
Nem kellett sok idő, azt hiszem mindössze pár perc, hogy meglássak valamit és Nate felé forduljak, hogy kikérjem a véleményét. - Ez milyen lenne David-nek? Aranyos és zenél is, úgyhogy Elenáék biztosan örülnének neki - nevettem el magam, ahogy erre az építőkockás izére néztem.

([You must be registered and logged in to see this link.])
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 17, 2012 9:55 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next
Eyal and Emily


Ahogy elindultunk belém karolt, de nem mentem el mellőle, csak sétáltam vele így. Majd az egyik boltba bementünk.-Igen, eléggé türelmes vagyok.-mosolyogtam rá, és már próbálta is fel a ruhákat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 10:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next

Eyal and Emily


- Rendben menjünk! - Mondtam és lassan elindultam mellette. Mit sem törődve mit fog szólni hozzá, belékaroltam, de nem néztem szemeibe hanem sétáltam vele tovább a boltok között. Azon gondolkoztam melyik boltba kéne először bemenni. - Ilyen se volt még, hogy elgyere velem vásárolni.. Habár mondjuk abban az időben ez még máshogy zajlott. - Forgattam meg szememet enyhén a boltok kirakatait figyelve, de ettől függetlenül nem álltam meg. Végül kiszúrtam magamnak egy ruha üzletet, és arra kezdtem húzni Eyal-t. - Csak hogy tudd sok mindent felfogok próbálni, szóval remélem türelmes vagy. - Vontam fel egyik szemöldökömet mint aki válaszra vár.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 10:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next
Eyal and Emily


-Persze hogy elmegyek veled.-mosolyogtam, és megittam az üdítőt,majd az üveget beledobtam a szemetesbe.-Szóval, induljunk.-mutattam a kezemmel, hogy csak előre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 8:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next

Eyal and Emily


Meghallgattam, hogy miért is jött a bevásárlóközpontba, majd felajánlotta hogy vásárol velem. Egy halvány mosoly jelent meg arcomon. - Tényleg eljönnél velem? - Vált huncuttá mosolyom. Hogy kihasználom ezt a helyzetet, talán. Mert ötleteim azért vannak. Nekem mindig is voltak..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 8:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next


Vivienne


-Én szeretem a bézs színt, szóval azért abból is szeretnék venni egy párat. Valami lányos szín kéne, ami persze nem virít a rózsaszíntől. Lehet olyan szín, de akkor legalább valami halványabb árnyalat legyen belőle.- Magyaráztam elgondolkozva tovább nézegetve a dolgokat.
-Jajj erre semmi szükség..- Ellenkeztem felé fordulva de aztán végül csak elmosolyodtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 8:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next
[Elizabeth Lakása]

Elizabeth

Rögtön megrohamoztuk a baba dolgokat.
-Igen,így van. Még jó hogy nem zöld meg bézs színű semleges cuccokat kell választanunk. -nevettem fel.
-Veszek neki babakocsit! -ajánlottam fel,mosolyogva.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 8:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next
Eyal and Emily


-Hát tudod, én csak járkálok ide-oda.-mondtam egy apró mosollyal.-Vettem egy üdítőt, és gondoltam elütöm az időmet, eme kis helyen.-nevettem- Esetleg veled, tartsak vásárolni?-kérdeztem kedvesen, szemeit nézve
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 7:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next
Rose


- Hát édesem, a gyerek az egyetlen, amiben én nem segíthetek. - paskoltam meg a kezét, némi szomorúsággal a hangomban, mert nekünk kettőnknek nem lehetett gyereke. Íme a vámpírlét hatalmas átka. Ezt tényleg.. sajnáltam. Asszem..

- Ez nagyon tetszetős! - vigyorodtam el amikor rábökött a hintalóra. - Lefogadom hogy Delenának nagyon tetszene! -bólogattam szorgalmasan. Kétségtelen, hogy az én nőmnek van ízlése. - Vegyük meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 7:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next
Elizabeth lakása

A bevásárlóközpontba érve Viv-el rögtön betámadtuk a baba-boltot. -Annyi mindent kell még vennem! Baba kocsi, még ruhák, egyszóval minden amire szüksége lehet..- Mosolyodtam el halványan és egy állványhoz sétáltam, hogy megnézzek pár apró ruhát. -De, legalább már tudjuk, hogy lány lesz, és így már könnyebb lesz venni pár dolgot. - Néztem elmosolyodva Viv-re.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 6:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next

Eyal and Emily


Szinte rögtön fel is ismerte a hangomat, és felállva elém lépett. - Csak vásárolgatni jöttem egy kicsit. - Magyaráztam elmerülve egy pillanatba szemeiben. Valahogy furcsa, hogy egy városban vagyunk újra annyi év után. Nem is értem hogy nem tudtam megtalálni előbb. Vagyis megtaláltam már egyszer, de nem éltem a lehetőséggel, hogy utána menjek. Talán akkor mi is máshogy állnánk most. - És te hogy-hogy errefelé? - Kérdeztem halkan felsóhajtva, és elmosolyodtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 6:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next
Eyal and Emily


Hirtelen azt vettem észre, hogy valaki belesuttog a fülembe..Ezt a hangot ezer közül is felismerném...-Emily..-suttogtam halkan, és fel álltam.-Mi járatban erre felé?-kérdeztem mosolyogva, és szemét vizsgáltam, még mindig csodaszép volt..Bár eszembe jutott Letti is, hogyha Emily megtudja, hogy rá hajtok, akkor még meg is öli...Gondolkoztam el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 4:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next

Eyal and Emily


A bevásárlóközpontban sétálgattam. Ruhák után nézelődtem, habár eddig még nem találtam egyet sem ami elnyerte volna a tetszésemet. Elég sok ember sétálgatott itt, de azért nem volt tömeg. Kéne vennem egy pár új cipőt is. Nem mert nincsen hanem mert ki tudja, lehet beleszeretek itt egy újabb darabba. Nem tehetek róla, szeretem a cipőket. Legalább ez az egy örömöm legyen a véren kívül.. Ahogy sétálgattam hirtelen megláttam valakit. Eyal volt az. Mögé léptem, és a füléhez hajoltam.
- Szia Édes! - Suttogtam lágy hangon, és egy halvány mosoly jelent meg arcomon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 15, 2012 4:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next
Nate

- Igen, én vagyok a nő, de nincs gyerekem. Vagyis ilyen idős gyerekeim. - mondtam tanácstalanul, amikor beléptünk abba a boltba, amelyben vásárolni szoktunk Delenának és David-nek. Ez tényleg nem lesz egyszerű, ennyi játék és mi egyéb közül választani eléggé nehéz feladat.
Aztán megláttam valamit. - Szerinted ez tetszene Delenának? - mutattam a hintalóra, ami mellett megálltam.

([You must be registered and logged in to see this link.])
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 15, 2012 1:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next
Rose

Megfogtam Rose kezét mikor beértünk a központba és mosolyogva hallgattam. Az agyamban kattogtak a kerekek hogy mit kellene vásárolni a kicsiknek, de őszintén szólva: gyerekek terén még mindig nem voltam otthon. A kisfiúnak már nem vehetünk csörgőt, és Delenának se. Az vicces kis műsor lenne.

- Neked van valami ötleted? Te vagy a nő. - vágtam zsebre a kezemet vigyorogva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 15, 2012 11:29 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next
/Eyal lakása/

Gondoltam eljövök , és szétnézek, mit is vásárolhatnék. Sok kirakatot megnéztem, és egész jó dolgokat találtam...De különösképp nem vettem meg semmit, csak elütöttem az időt. Vettem,egy üveg üdítőt, és leültem az egyik padra, majd bámultam az embereket.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 15, 2012 11:11 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next
(Nate és Rose lakása)

- El sem tudom képzelni, mennyit nőhettek a gyerekek azóta, mióta nem láttuk őket. Szépen el tudunk tűnni, ami azt illeti - mosolyogtam Nate-re, amikor beléptünk a központba, ahol elég sok ember járkált. Nem egy nyugalmas napot választottunk a vásárolgatásra.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Bevásárlóközpont - Page 27 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 5:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next
- Jól van, te nagy gyerek - nevettem Damon felé, mire David is felkuncogott, majd elindultunk kifelé, hogy megcélozzuk a lakást.

(Damon és Elena lakása)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 5:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next
- Azt hiszem, megvan minden - mondtam némi gondolkodás után, mikor Elenáék visszaértek. - Szerintem hazasétálhatunk. Aztán ágyba a lurkókkal.. meg velünk is - tettem hozzá nagyot ásítva.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Bevásárlóközpont - Page 27 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 5:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next
- Akkor pizza... - bólintottam, hogy a felszolgálóhoz lépve ezúttal én fizessek, és visszaérve Damonhoz megfogtam Delena kezét. - Mindjárt jövünk, csak hozunk pár pizzát - szóltam oda Damonnek még mosolyogva, majd 10 perc múlva már vissza is értünk, és belecsúsztattuk a zacskóba a 2 pizzát. Ez elég lesz mindannyiunknak, főleg hogy Delenáék még nagyon nem is esznek ilyet.
- Mehetünk? - fogtam meg a zacskókat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 4:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next
- Vigyünk egy gyorsfagyasztott pizzát, azzal nem kell sokat vacakolni - vontam vállat. - Gyanítom nem a vacsora lesz a fő program ma este, hanem hogy mit hagyunk vajon majd otthon - mondtam, és visszaraktam Davidet a hordozóba a kaja végeztével.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Bevásárlóközpont - Page 27 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 4:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next
- A program megfelelően felvázolva - sóhajtottam, közben megtörölgetve David száját. - Már most akkora gyomra van, mint az apjának - néztem rá nevetve, és felálltam vele, miután végeztem a saját salátámmal.
- Mit vigyünk haza? Rizs valami hússal? - fordultam még Damon felé, mielőtt az előbbi felszolgálóhoz odasétáltam volna a vacsora ügyében.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 4:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next
- Jól van, mohó banda - nevettem, nézve David hogy ismerkedik az új ízzel, és Delena is hamar kortyolni kezdte a sajátját. - Akkor ebéd után haza... egy alvás jön utána, délután összepakolunk, és este korán fekszünk,hogy holnap el tudjunk indulni. Remélem nem kell Fred után órákig kiabálni hajnalban, hogy tolja haza a fekete-fehér fenekét.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next
Vissza az elejére Go down
 

Bevásárlóközpont

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
27 / 29 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls :: Bevásárlóközpont-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •