Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 20, 2014 9:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4



/Korház -> Korterem /

Magunk mögött hagyva a kortermet, rögtön bepattantunk az autómba, majd a gázra taposva száguldottunk szélsebesen a repülőtér felé. Na jó, azért nem olyan gyorsan, ugyanis próbáltam tekintettel is lenni az ehhez hasonló száguldások okozta veszélyekre.. Nem akartam pl. korházban végezni, ezuttal úgy, hogy én fekszem az ágyon.
Annyira izgatott voltam, ugyanakkor rettegtem is attól, amit Chicagóban találni fogunk. Mert ha kiderül, hogy átvertek.. hát, esküszöm, nem fog jól járni az, aki átvert. A bennem levő farkas lesz majd a legeslegkisebb gondja, amivel szemben kell néznie.
Megérkezvén a város kicsike repülőterére, ügyesen leparkoltam az autót egy megfelelőnek és természetesen biztonságosnak tűnő helyre, majd kiszáltunk és az épület fele vettük az irányt.
- Köszönöm, hogy velem tartasz! - fordultam Pati fele, hisz most jutott csak az eszembe, hogy voltaképpen még meg sem köszöntem neki, hogy velem tart. Miközben belé karoltam, gyorsan egy apró puszit is leheltem az arcára, ezzel is kifejezve, hogy mennyire hálás vagyok azért, amit tesz.

 
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 21, 2014 10:00 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Katie remek négykerekűjének köszönhetően villámgyorsan a repülőtérre érkeztünk.
Amint megláttam a gépeket, a felszállópályákat és a többit hirtelen elkapott a nosztalgia. Hisz lassan már egy éve itt élek Mystic Falls-ban. Hogy telik az idő! Emlékszem először csak az volt a tervem, hogy meglátogatom Katiet. Aztán... nos nagyon úgy néz ki, hogy itt maradtam!  
A jegyeinket gyorsan beváltottam és már úton is voltunk az adott gép felé. A szél enyhén süvített mellettünk, de ez általában így van, ha az ember egy rakás felkészített repülőgép között sétál át az ő "kiszemeltjéhez".
- Ugyan már... azt hinnéd hagynám, hogy egyedül menj Chicagóban? Nem, nem. Különben is. Elvileg nem is olyan rossz az a hely... megmentjük a barátodat és ott maradunk egy kicsit bulizni. Kár, hogy te már a koktélok 3/4-ét  nem kóstolhatod majd. - poénkodtam ismét egy kicsit, majd mikor felszállt a gép csillogó szemekkel néztem ki az ablakon.
Egy kis időre ugyan csak, de viszlát Mystic Falls!

/ Chicago-Elhagyatott épületet /
Vissza az elejére Go down
 

Repülőtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» Repülőtér
» Repülőtér
» Repülőtér
» Repülőtér
» Repülőtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •