Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
2011-2013. Mystic Falls || Elena + Elijah

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
2011-2013. Mystic Falls || Elena + Elijah Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Júl. 08, 2014 9:53 pm
Ugrás egy másik oldalra
***
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 10, 2014 7:06 am
Ugrás egy másik oldalra
Védelmet adtam annak a Hasonmásnak, de átvertek, és leszúrtak. Ő mégis kiengedett. Nem tudom hova tenni, de már nem teszek hamis ígéreteket. Ennek ellenére belementem, hogy beavatom a részletekbe, és elmondom neki a teljes igazságot a sorsával kapcsolatban. Azt az éjjelt sosem élné túl, Klaus-ból meg mint tudjuk, hibrid lesz, én pedig megölöm a leggyengébb pillanatában. De miért is jutottunk el idáig? Már én magam sem értem, csak azt tudom, hogy egyelőre nem tudhat az itt létemről, ezért igyekszem minél jobban rejtve maradni. Figyeltem a várost, és a lakóit, és meglepő, hogy mit meg nem tesznek egymásért az itt élők, például Elena. Képes feláldozni az életét szinte minden lakó életéért cserébe, mert azt hiszi, Klaus megkímélné őket. Pedig ez messze nincs így. Ő nem ismer kegyelmet. Már szinte azt sem tudom, hova lett belőle az a testvérem, akivel egykor szoros kapcsolatot ápoltunk. Vajon képes lennék megölni a saját vérem? Bár a sérelmem elég nagy, ahogy eltaszított maga mellől, ahogy akkor bánt velem, az nem volt emberhez méltó. Képtelen voltam tovább elviselni azt, hogy csak egyetlen cél lebeg a szemem előtt. Belefáradtam, és ott hagytam. Mert el lehet őt hagyni. Habár a testvéreim nem voltak ilyen szerencsések. Ezért állok bosszút rajta. Mert a testüket olyan helyre dobta, ahol már nem érem el, a legmélyebb tenger vizébe. Testvér létére nem túl kedves tőle. Talán ez volt az a pont, hogy kifordultam önmagamból, és ezért tépném ki legszívesebben már most a szívét, mely élteti, de túl erős, szinte egy az erőnk, ezért kell megvárnom a legkedvezőbb pillanatot.
- Egy whiskey-t kérek - ülök le a Grill bárjánál, és intek a szőke pultosnak, aki hamar kitölti nekem. Azt hiszem, nincs mitől tartanom, ezért jöttem be ide. Kiszellőztetni a fejemből a nyomasztó gondolatokat...
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
2011-2013. Mystic Falls || Elena + Elijah Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 17, 2014 10:01 pm
Ugrás egy másik oldalra
to Elijah Mikaelson

‟ i know; your secret can change my destiny... my life
Nem tudom, mennyire állok készen erre az egészre. Elijah Mikaelson neve egy minimális libabőrözést váltott ki belőlem, amit valószínűleg a félelem okozott. Nem tudtam, bízhatok-e benne. Egyáltalán bizonyíthatja-e, hogy nem az a férfi, aki olyan mint az a bizonyos Klaus. Mindenki csak beszél róla, de még sosem találkoztam vele személyesen. S azt hiszem, ezt vallhatom a legnagyobb szerencsémnek.
Az élet jó ideje ide és oda sodor. Stefan becsapott, Damon egyszerűen... hidegen hagy, mióta másból sem áll az egész kapcsolatunk, csak az örökös hazugságokból... Oliver pedig a maga módján próbálja bebizonyítani, hogy az én helyem is a sötét oldalon van. Talán igaza van. De micsoda gondolat! Ostobaság! Olivernek nem szabad bedőlnöm. Nem tudom a titkát, de abban biztos vagyok, hogy ő is Klaus embere. Bár ha engem maga mellé akar, akkor... mégsem lehet így. Hiszen ez pontosan kijátssza azt, hogy Klaus magával vihessen... vagy mi. Egyre inkább kíváncsi vagyok arra a bizonyos férfira, akitől állítólag nagyon kellene félnem.
Beléptem a Grillbe, és valami furcsa, nyomasztó érzés telepedett a gyomromra. Mióta tudom, hogy Mystic Falls bizonyos hányadosa már réges régen nem az emberek táborát erősíti, némi félelemmel tölt el a tény, hogy itt tartózkodjam. De mindent a cél érdekében... és tudtam, hogy Elijah itt van. Ő tud mindent. Én pedig csak töredékeket. Azt hiszem, talán másban most nem is bízhatok... csakis benne. Ő nem fog... nem, nem bocsájtkozom ostoba feltevésekbe.
- Én egy ásványvizet kérek, Matt! - mosolyogtam rá a srácra, aki délután mindig belebújt a Grill személyzeti egyenruhájába, és a rengeteg ember közé ugrott. Bár nem szó szerint, de ekkora tömeget nem lehet könnyedén kiszolgálni. - Remélem, nem zavartam meg semmit - foglaltam helyet Elijah jobb oldalán, miután kézhez kapta a whisky-t, amit rendelt.


credit by lena
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 22, 2014 7:55 am
Ugrás egy másik oldalra
Szavatartó ember... vagyis inkább vámpír vagyok. Mindig betartom amit ígérek, és igyekszem a szavakat úgy forgatni, hogy nekem legyen jó. Megígértem a Gilbert lánynak, hogy megvédem a szeretteit. Vajon mennyi idő múlva jön rá, hogy ez rá nem feltétlen terjed ki? Na persze ha ellenem szegülnek, az alku automatikusan megsemmisül, de őszintén ezen még kár gondolkodni, mivel nem történt meg. Bár aggaszt az idősebbik Salvatore. Ő folyton kételkedik, ami nem mondom, hogy nem baj, de ő az, akiből először kinézem a hátbatámadást.
Mégis ki kell várni a megfelelő időpontot. Hiszen hamarosan telihold van, ami azt jelenti, hogy Klaus is hamarosan megjelenik. Végig kell vinni a szertartást, hogy meg tudjam ölni és ebben Elenának lesz a legnagyobb szerepe. Szóval életben kell maradnia, és nem folyton feladnia magát, mint valami áldozati bárány. Remélem tényleg nyugton marad és akkor minden úgy halad majd, ahogy elterveztem. És addig itt kell múlatnom az időmet ebben az unalmas kis városkában, ahol tulajdonképpen semmi lehetőség nincs. Ahol az emberek unalmasak és a vámpírok pedig... Inkább nem mondok róluk semmit. Legalább az ital egész tűrhető. Nyílik az ajtó, és én csak felkapom a fejem, de nem nézek az érkezőre. Megismerem a lépteit messziről. És a parfümje illatát is. Leül mellém, de én egyelőre még nem nézek rá csak a tükrös kirakatot nézem.
- Megzavarni? Ugyan dehogy... - kortyolok az italomba, majd végül felé fordulok fél testemmel, hogy a barna tekintetbe fúlhassam saját, hasonló színű íriszeimet. - És miben lehetek segítségedre? - kérdezem érdeklődve mégis ridegen. Nem szoktam túlságosan cseverészésbe elegyedni persze néha megtörténik. De abban biztos vagyok, hogy Elena nem véletlenül ült ide pont mellém, hiszen akár a szőke Matt nevű sráchoz is odamehetett volna ahelyett, hogy egy magamfajta vámpírral cseverésszen. Már csak az a kérdés, mit is akarhat tőlem. Az arcát fürkészem, hátha leolvashatok róla valamit, miközben azon jár az agyam, hogy Elena tényleg kiköpött mása Tatiának és Katherine-nek. De vajon a személyisége melyikükre hasonlít jobban? Majd kiderül...
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
2011-2013. Mystic Falls || Elena + Elijah Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 09, 2014 11:49 am
Ugrás egy másik oldalra
to Elijah Mikaelson

‟ i know; your secret can change my destiny... my life
Arra mindenképp számítanom kell, hogy talán nála sem találok megértésre azok után, ami történt. Belekeverni Alaric-ot abba, hogy valahogy kiiktassák Elijah-t... talán életünk legrosszabb húzása volt. Bár ezt úgy mondom, mintha nekem olyan sok közöm lett volna hozzá, hiszen a személyes jelenlétemmel nem vettem ki benne a részemet. Azt nem mondnaám, hogy annyira neheztel rám, elvégre nem tudom, milyenek Elijah játékszabályai, de az bizonyos, hogy most leült velem beszélgetni. Talán képes vagyok többet megtudni mindarról, ami fenyeget... hiszen egyszre már beavatott pár részletbe. De még mindig nem tudok eleget.
- Katherine azt mondta, hogy Klausszal ellentétben Te sokkal erkölcsösebb és megbízhatóbb vagy, és ebben egyre inkább meggyőződöm én is, úgyhogy remélem, hogy nem kell majd... egyikünknek sem csalódni - suttogtam, miközben nyeltem egyet. Talán nem szerencsés Katherine-t felemlegetni? Hiszen hozzá gyengéd érzelmek fűzték őt. Körülbelül ötszáz évvel ezelőtt, míg az ősöm öngyilkos nem lett... vámpírvérrel a szervezetében. Kész őrültek háza lehetett az az időszak. Tehát miben különbözik a mai helyzettől?
- Ha Klaus idejön... és biztosan így lesz hiszen itt van az egyetlen lehetősége az átok megtöréséhez... - köszörültem meg a torkom, miközben végignéztem magaqmon. - Nincs semmi, ami eltántoríthatná? Úgy értem, hogy... meg kell halnom... de feltétlenül? Nincs egy B terv, vagy akármi, amit az egész átok létrehozója kitalált? - kérdeztem halkan. Talán furcsán is, hiszen azt sem tudtam igazából, hogy miről beszélek. Van egy átok, mely elnyomja Klaus farkas oldalát. Amire az én vérem a megoldás. De miért kötelező nekem ehhez meghalnom?
- Egyáltalán ki talál ki ilyen átkokat, hogy kordában tartson egy ilyen idős vámpírt? - tettem még hozzá szemforgatva. Sejtésem sincs, talán mindez akkor történt, mikor Klaus és Elijah is fiatalok voltak, és nem olyan erősek, mint most. Talán akkor még kifoghatott rajtuk egy egyszerű boszorkány is.


credit by lena
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 21, 2014 8:21 am
Ugrás egy másik oldalra
Végre szabad vagyok azok után, hogy egy tőrt döftek a szívembe az alku után nem sokkal. Élvezem a szabad levegőt, és nem szándékozom új ígéretet tenni nekik. Oldják meg, majd Klaus jön és megöli a fél várost, miután átváltozott. Valahogy nem tudok bízni bennük többé. Mégis itt vagyok a városban, mert nem akarom, hogy Elena megint mártírként felhívja magára a figyelmet.
- Ha hiszel Katherine-nek, az felelőtlenségre vall... jegyzem meg némán miután kortyoltam egyet az italomból. Nem zavartatom magam, lassan válaszolok, ráérősen, mintha csak az időt kérdezni. Mindenesetre kedves, hogy még Katherine sem felejtette el, milyen is vagyok én. Viszont ha Elena beszélt vele, akkor ő sem lehet messze innen, ami még egy pozitívum, ha el tudom kapni. - Mindemellett úgy hiszem a csalódás a másik félben fejezeten régen túl vagyunk már - hangom rideg és gúnyos, hiszen nem én voltam, aki felborította az alkut, hanem Elena és az a Salvatore.
- Biztos lehetsz benne, hogy ha valaki ezer éven át próbál megtörni egy átkot, nem a cél előtt fogja meggondolni magát  - ejtem ki a szavaim felsőbbrendűségemet éreztetve a nővel. Szép, mint maga Katherine és Tatia is volt egykor. Mégis az egész lénye teljesen mást sugároz felém. Mintha köze sem lenne őseihez, kik mindketten csak játszottak a férfiakkal. Bár Elena sem tud dönteni a Salvatore fivérek közt, de ez már nem az én dolgom.
- Biztos lehetsz benne, hogy meg kell halnod, hiszen az átok kimondja, hogy a te halálod adja vissza neki a részét, mit ezer éve nem hozhatott elő  - sejtelmesen beszélek, mert van egy mód, egy gyógyír, de ki tudja, hogy az hatásos? Ráadásul még egyszer nem akarom felelőtlenül odaígérni valakinek. Nem ismerem annyira a mellettem ülő lányt, hogy be is avassam ebbe a részébe.
- Az a nő, aki el akarta rejteni szégyenét, és aki a vámpírok átkát is ránk olvasta  - iszom ki a maradék italomat, majd felállok. Túlságosan zsúfolt ez a hely ahhoz, hogy ilyenekről beszéljünk. - Gyere  - intek neki fejemmel, majd egy percet sem várva indulok el az ajtó felé, miután fizettem. Eme egyetlen szó inkább volt parancs, mint kérés, és ha kíváncsi, akkor eleget is tesz majd a kérésemnek. Kiérve lassú sétába kezdek, de sokáig nem szólalok meg, hiszen elég forgalmasnak hat ez a kisváros, a megfelelő helyet keresem az efféle beszélgetéshez...
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
2011-2013. Mystic Falls || Elena + Elijah Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szer. Aug. 27, 2014 3:10 pm
Ugrás egy másik oldalra
to Elijah Mikaelson

‟ i know; your secret can change my destiny... my life
Lesütöttem a szemem, mikor azt mondta, hogy felelőtlenség megbízni Katherine-ben. Nem tudom, hogy vajon ebben hazudott-e... de Elijah már bizonyította, hogy igenis olyan, amilyennek Katherine lefestette. Azt hiszem, közöttük egykoron sokkalta több volt, mint amit ők kimondanak. Hiszen Katherine Klaus elől szökött évszázadokig. Muszáj volt ismernie mindkettejüket.
- Én viszont kihúztam belőled azt a karót. Ezáltal talán rászolgáltam arra, hogy ne légy velem ilyen... bizalmatlan - kerestem a megfelelő szót, bár biztos vagyok benne, hogy ez még mindig nem illik ide tökéletesen. Hogy miért? Remek kérdés, majd végiggondolom, ha nem attól kell félnem, hogy az életemben lévő, számomra fontos emberek azzal fogják tölteni az idejüket, hogy engem megvédjenek. Damont ismerve pedig, ő a lehető legostobább Damon-módszert fogja választani, amit véghez is visz. Nem érdekli, hogy ki és mit mond. És ez már önmagában félelmet vált ki belőlem. Nem akarom, hogy veszélyeztesse önmagát... vagy bárkit az én biztonságom és életem miatt.
Nyilván igaza van. Ha én ezer évig küzdenék valami ellen, nyilván nem egy "kérlek, ne ölj meg" állítana meg benne. De mindig van egy B terv. És másik út... pont itt ne lenne megoldás?
- Oké. Nem hiszem, hogy tudom, hogy kiről beszélsz - köszörültem meg a torkomat, mikor az átok "szerzőjéről" beszélt. Bár volt bennem egy nagyon apró sejtés... de mire tovább beszélhettem volna, már ki is sétált, miután engem is meginvitált. Talán nekem sem ártana több bizalmat érezni iránta, de egyszerűen mikor valaki ilyen szinten rébuszokban beszél... rám hozza a frászt. Már túlontúl erkölcsösnek és bölcsnek tűnik.
Végül a kíváncsiságom győzött, és utána eredtem, összehúzva magamon a kabátomat, és a zsebeimbe mélyesztettem ujjaimat. - Talán van még más mondanivalót is számomra? - kérdeztem rekedten. Nyilván nem akart egy vámpírokkal teli helyszínen beszélni, márpedig a Grill tipikusan az a helyszín. - Hová megyünk?


credit by lena
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 29, 2014 8:48 am
Ugrás egy másik oldalra
Elena még közel sem tudhatja, milyen is vagyok. Az erkölcsösségem egy alap, mely kialakult bennem apró gyermekként. Azóta bennem van, s a vámpíráság csak kihozta még erősebben eme részem. De mindemellett én is képes vagyok a bosszúra, sőt olyan természetem is van, mellyel nem szívesen futna össze senki azok közül, akik itt megismertek.
- Igen s vissza is adtad a tőrt, de a bizalom nem egy olyan dolog, melyet csak úgy osztogatnak mindenkinek - vonom meg a vállam, majd rá emelem barna tekintetem, melyből nem olvashat ki semmit. Bizalmat szavaztam nekik annak ellenére, hogy nem is ismertem őket, ők pedig balga módon tőrbe csaltak szó szerint. Nem hiszem, hogy a mellettem ülő lány érzi ennek a súlyosságát. - Tudod az erkölcsösség erény, bár nem társul mellé minden esetben a gyors megbocsájtás. Te is közrejátszottál, holott a szavam adtam, de felejtsük el - zárom le a témát. Ennek ellenére nem tudok és nem is akarok felejteni. Hangom mégsem sejtet semmit, csak egyszerűen hűvös és szinte színtelen. Ahogy nézem őt, s látom, ahogy a gondolatai ide-oda cikáznak fejében, csak visszafordulok az italom felé, melyet hamar ki is végzek. Tudom, hogy azt hiszi, mindent tud, de a felét sem értheti, persze direkt így terjesztettük el a mítoszt.
Mikor kiérünk a Grillből, és csendesebb helyre megyünk csak akkor szólalok meg ismét. Szokásom nagyobb hatásszüneteket tartani.
- Olyan helyet kerestem, ahol senki nem hall minket, és azt hiszem lassan ott leszünk - jegyzem meg egy kicsit oldottabban, hiszen arcomon egy félmosoly tűnik fel, de ahogy megjelent, el is illan.
- ezer évvel ezelőtt mi is csak egy normális család voltunk. Emberek. Én voltam a legidősebb, és öt testvérem volt. Név szerint Finn, Niklaus, Kol, Rebekah és Henrik. Nem különböztünk a falubéliektől, legalábbis azt hittük. Ám egy este kiderült, hogy egy része a falunak szörnyű titkot őriz. Akkor bomlott meg a családunk békéje - furcsa visszaemlékezni ezekre a dolgokra, de itt rejtőzik a titok is. - A legifjabb fivérem és Klaus kiosontak teliholdkor, hogy meglessék mivé változnak át a falu lakói, és egy óvatlan pillanatban előmerészkedtek, ami Henrik vesztét okozta azon az éjjel. Ekkor határozta el anyám, és apám, hogy meg akarnak minket óvni, de Ayana, a családunk jó barátja nem akart sötét varázslatban rész venni, így anyám tette meg - igen az én anyám is boszorkány volt, méghozzá erős boszorkány, erősebb, mint talán Ayana is volt. - Egy este vacsora közben vérrel kevert bort itattak velünk, majd a saját apánk döfte belénk a kardját, hogy egy varázslattal ismét életre kelthessen minket, és apánkat - sok részletet kihagytam, mert nem az a legfontosabb, csak egyszerűen úgy érzem, el kell mondanom a történethez. Most mégis elhallgatok. A gondolataim után kutatok, és nem is tudom, hogy Elena vajon tudta, hogy Klaus a fivérem, vagy most tudta meg? Lényegtelen. Egyszer úgy is kiderült volna...
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
2011-2013. Mystic Falls || Elena + Elijah Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szer. Okt. 08, 2014 7:55 pm
Ugrás egy másik oldalra
to Elijah Mikaelson

‟ i know; your secret can change my destiny... my life
Talán fiatal koromnak köszönhetem azt, hogy ennyire nem látják, igenis értem, amiről beszélnek nekem. Az életem egyáltalán nem hétköznapi, mióta árva lettem, s mióta a szüleimet elragadta a halál. Azt hiszik, hogy az életem úgy folytatódott, mint előtte... de nem így volt. Megváltoztam. Ahogyan Jeremy is. Már nem abból állt az életem, mint előtte. Azt hiszem, hogy felnőttem. Fel kellett nőnöm a feladathoz, hogy fel tudjam dolgozni a szüleim halálát. Majd jött ez az egész vámpíros história... ami azóta is egyre bonyolultabb. És ennek tökéletes példáját látom most magam előtt. ELijah, az erkölcsösség mintaképe lehetne, legalábbis ezt beszélik róla. És azt kelll mondanom, hogy elég bölcsen is beszél, így... nem áll szándékomban megvétózni ezt. Minden családban van egy olyan testvér, amely tudja, mit és miért kell tennie. És ő azt hiszem, ennek a családnak ezen tagja.
- Hallgatlak - nyeltem végül egyet, mikor egy csendesebb helyen állt meg, és egy félmosollyal az arcán pillantott rám. Nem tudtam rá mit reagálni eleinte, hiszen félelem időzött a gyomromban. Már belenyugodtam abba, hogy azokért, akiket szeretek, ezúttal tényleg meg kell halnom. Nincs kiút, nincs lehetőség Klaus ellen, hiszen a vérem kell neki... de talán mégis találhatok egy kiskaput Elijah szavaiban... valahol, mélyen elrejtve... szükségem van rá.
- Szóval... szóval az anyátok tett titeket ilyen halhatatlan lényekké... - suttogtam halkan, miközben egy kósza hajtincset a fülem mögé söpörtem, és próbáltam a képet tökéletesen összeilleszteni a fejemben, de voltak még hézagos részek. - Ő hol van? - kérdeztem végül, majd ismét a szemeibe néztem. Egy ilyen idős boszorkány nyilván nem válik csak úgy köddé, bár amit már eddig hallottam Klausról, nem lepne meg semmi sem az anyjukkal kapcsolatban. - Ha még él, biztosan... biztosan tudna segíteni a testvéred problémáján, nem? - tettem még hozzá, bár volt egy olyan érzésem, hogy ha ez lehetséges lenne, nem vártak volna öt évszázadot arra, hogy megszülessen az új hasonmás.


credit by lena
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 23, 2014 8:44 am
Ugrás egy másik oldalra
Ki akarok szabadulni a Grillben lévő tömegből, idegesít az emberek zaja. Amíg a tőr volt bennem, nem éreztem semmit, ám Elena kihúzta belőlem, ami igazán dicséretes, mégsem tudok teljes mértékig megbízni benne. Elmúlt már az az idő. Ennek ellenére mégis hajlandó vagyok elmondani neki a vámpírok születését, hogy egy kicsit ő is értse miről is van szó. Egy rövid ideig figyelem a vonásait, amik kísértetiesen hasonlítanak a lányra, akit egykor szerettem titokban.
- Anyánk tett ilyenné, és nem számolt a következményekkel. A vérszomjjal, és azzal sem, hogy Niklaus az első gyilkossága után aktiválhatja a gént, ami fényt derített anyám hűtlenségére - mesélek tovább, miközben fogalmam sincs, merre visznek lábaim. Igyekszem tartani az Elena által diktált lassabb lépések ütemét, ami olykor nehezemre esik és sokszor előrébb vagyok mint ő. - Ezért, és apám nyomására is, elfojtotta a vérfarkas gént, ami Klaus-t hibriddé teszi, de a vad temperamentumát nem nyomhatta el... Gyűlölte anyánkat azért, amit tett, de apánk haragjánál semmi nem volt rosszabb, és apánk megölte anyánkat hűtlenségéért - adok választ a kérdésére végül. Hiszen nem tűnhet el egy ilyen erejű boszorkány csak úgy, Mikael megölte. Mert haragudott anyánkra az árulása miatt. Vámpírként pedig mindent felfokozottan érzünk.
- De ez persze neki nem volt elég. Apánk annyira dühös volt, hogy megölte anyánk szeretőjét is, ezzel kirobbantva a fajok közötti gyűlöletet és háborút - folytatom lassan a történetet, amibe belekezdtem. - Anyánk viszont akkor sem segítene rajta, ha élne, ha pedig megtenné, akkor is meg kellene halnod. A varázsigének pont ez a lényege... - és még mindig nem beszéltem arról, hogy egy boszorkány megtalálta a kiskaput egy bűbájjal, de azt még Katerinának őriztem, de átvert. Azóta megvan még a bájital, de ki tudja, hogy ötszáz év után még használható-e...
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
2011-2013. Mystic Falls || Elena + Elijah Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Feb. 17, 2015 7:16 pm
Ugrás egy másik oldalra
to Elijah Mikaelson

‟ i know; your secret can change my destiny... my life


PRóbáltam mindent felfogni, amit mondani akart. Vagyis mondott is, csak én nem akarta még felfogni, hogy én ebbe már belekeveredtem. Méghozzá teljesen... akaratomon kívül teljes mértékben ennek az egésznek a résztvevője lettem. És Klaus rám vadászva jön el ide... Mystic Fallsba. Az, hogy vajon Elijah mit akar... azt nem tudom. Ő a testvére, nem? Akkor miért velem beszélget úgy, mintha barátok lehetnénk? Én ezt... nem értem...
- Szóval ez a története a családotoknak - jegyeztem meg, mikor végighallgattam az egészet. Nem is sejtettem, hogy ez ilyen bonyolult és... hogy egy boszorkány ilyesmire képes lehet. Vajon mennyi mágia kellhet ahhoz, hogy egy ilyen hatalmas varázslatot hajtsanak végre? Vagyis... ő egyedül. Talán Bonnie-ból indultam ki, hiszen ő még egy kezdő boszorkány... de nem tudok semmit erről az Esther nevű nőről. Aki ezt tette Elijah-val.
- És semmilyen kiskapu nem létezik... amivel talán... élhetnék? - kérdeztem rekedten. Félő, hogy most kudarcra van ítélve mindez. Nincs lehetőségem... nincs remény...? - Minden varázslatra van egy lehetséges visszaút. Vagy ez csak nekem tűnik lehetséges opciónak? Egyszerűen nem értem, hogy nem hagyott kiskaput az a nő, én... - ráztam meg a fejem, és beletúrtam a hajamba.
Csak azt éreztem, hogy egy apró könnycsepp buggyan ki a szememből, ahogyan belegondotlam, hogy az a sok ember, ki miattam halt meg, most hiábavaló áldozatot hozott... hiszen én is meg fogok halni.


credit by lena
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

2011-2013. Mystic Falls || Elena + Elijah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Miss Mystic Falls 2013
» 2013 - Mystic Falls - Henry & Mairéad
» Richard & Ryttha - Mytic Falls közelében - 2011.
» Mystic Falls
» Mystic Falls

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Múlt-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •