Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Morning Star Pub

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 15, 2012 5:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
- Én azt hiszem, hogy nem tudnék egyértelműen dönteni. Nem, mert nem tudok nők nélkül élni. Ha Kate-el vagyok, úgy érzem, hogy nem kell más. De amint elszakadok tőle, máris tudom, hogy... nekem kellenek a nők. Kell a testük, a lelkük... nem úgy, ahogyan te gondolod. Nem keresek minden nőben szerelmet, vagy bármi ilyesmit. Nekem a nők kihívások, kalandok... ezekről nem tudok lemondani. - simogattam finoman a nyakát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 15, 2012 8:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
Figyelmesen végighallgattam a válaszát és lehet, hogy én értettem félre, de ezek szerint...ezek szerint én is csak egy vagyok a sok közül.
-Akkor én is csak egy kaland vagyok? Egy a sok közül?-léptem el tőle egy pillanatra és minden nemű érzelem eltűnt az arcomról. Nem túlzottan esett jól, de lehet, hogy csak én értelmeztem másként.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 16, 2012 5:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
- így kezdődött, igen. Ezt el kell ismernem. Kalandnak indultál. Kihívásnak... bár mindketten kölcsönösen vonzódtunk egymáshoz - sóhajtottam fel, eléggé kínlódva, mert ahogy láttam, félreértette, amit közölni próbáltam vele.
- De ha csak egy kaland lennél... már régen nem lennék veled. Nem ajánlottam volna fel a vadászatot, nem táncolnék most veled, hanem már újabb nőt keresnék. Van benned valami, ami... megfogott. - suttogtam, belenézve mélyen a szemeibe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 17, 2012 7:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
Figyelmesen végighallgattam amit mondott, közben egész végig a szemeibe néztem és nem hittem volna, hogy valaha is történik velem ilyen, de már a könnyeimet nehezen tartottam vissza. Évek óta nem sírtam, nem tudom, hogy ez most miért jött rám...
Utolsó mondata viszont teljesen megnyugtatott és egy halványabb mosolyra derült az arcom.
Egy szót sem szóltam csak közelebb lépdelve hozzá átkaroltam a nyakát és szorosan odafúrtam hozzá a fejemet.
-Benned is van valami ami engem magával ragadott.-suttogtam a fülébe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 19, 2012 3:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
- Ugye... ugye nemcsak azért vonzódsz hozzám, mert én hibrid vagyok? - kérdeztem tőle reménykedve. Mert ami azt illeti, eléggé féltem emiatt. Igaz, ő talán utálja azt bennem, hogy félig vérfarkas vagyok. Az ellensége, ha magyarul akarok fogalmazni. Az eléggé rontana az egészen.
Magamhoz húztam őt, hogy a vállamra hajthassa fejét, így is próbálva elkerülni azt, hogy a szemeibe nézzek, mert a könnyeit vészesen láttam kibuggyani szemeiből.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 19, 2012 7:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
-Ez..ez nagyon hülye kérdés..-szipogtam-Olyannak nézek ki aki csak kihasznál téged, mert félig vámpír vagy? Nem..ez nem így van. Még ha rendes vérfarkas is lennél akkor is éreznék irántad valamit. Bár utálom a fajtádat, mármint az egyik felét, de...de..-csuklott el a hangom és teljesen a vállára hajtottam a fejemet úgy suttogva a fülébe. -Én akkor is kedvelnélek..mert a személyiséged és az, hogy kivagy az számít nekem. -jelent meg egy halványabb mosoly az arcomon és az szemeim alól egy könnycsepp a vállán landolt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 20, 2012 5:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
Megkönnyebbültem. Mert a szavai őszintén csengtek. És ez örömet okozott nekem. - Mondd... hogyan változtál át? Kíváncsivá tettél... tudni akarok rólad mindent. - leheltem egy apró csókot a fülére, és halványan mosolyogtam tovább. Az erős túlzás volt, hogy szerelmet éreznék. De... ami biztos, hogy vonzz magához. Te jó ég, lehet, hogy lassan már magamat sem fogom ismerni? Ez gáz... nagyon nagy gáz!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 20, 2012 9:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
-A volt barátom változtatott át...miután...miután megölte a szüleimet..-böktem ki elhalkuló hangon. Lejátszódott a fejemben újra az a szörnyű látvány és a vérben úszó tekintete..Soha többé nem akarom látni a képét.
-És te? Te mikor váltottad ki az átkod? -kérdeztem egy halványabb mosollyal az arcomon. Azt már tudtam, hogy, hogy lett hibrid, már csak erre voltam kíváncsi.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 21, 2012 4:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
- Milyen kedves barát lehetett... - motyogtam halkan, és magamhoz húztam őt, hogy a vállára hajtsam a fejemet. Éppenséggel az se érdekelt, hogy egy olyan helyen voltunk, ahol mindenki rázta magát, mint a meszes.
- Az már nagyon régen volt. Az 1860-as években. Én voltam Mystic Falls polgármestere... - nevettem fel. - Legalábbis pár évig. Tragikusan elhunytam. - mondtam ironizálva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 21, 2012 5:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
-Látni sem akarom többé..-mondtam teljes gyűlölettel. Esküszöm ha újra meglátom én magam tépem ki a szívét.
Amikor kérdésemre választ kaptam teljesen ledöbbentem..1980?!..
-1980???-kérdeztem aztán rá elkerekedett szemekkel. -Az meg, hogy lehet? Tudtommal a vérfarkasok nem hallhatatlanok. -vágtam kissé értetlen arckifejezést úgy meredve szemeibe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 22, 2012 2:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
|| Lockwood birtok ||


Tyler a gyaloglást választotta, amit annyira nem is bánok. Leglább többet látok a városból, és talán minden egyes lépéssel csökken az esélye annak is, hogy újra eltévedhetnék Mystic Fallsban. Ty tudja az utat, így én nem is igazán foglalkozom azzal, hogy merre is megyünk, inkább csak úgy szemlélődöm, azán azon kapom magam, hogy már meg is érkezünk. Hangulatos hely, nagyjából ilyesmire is számítottam. Előre sietek, és már foglalom is a helyet a pultnál.
- Na mi a következő fogás? - kérdezem kicsit tréfásan Ty felé fordulva ismét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 22, 2012 4:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
Amikor odaértünk előresietett és már foglalt is két helyet a pultnál. Vigyorogva követtem és vágódtam le mellé a pulthoz.
-Mit szólnál valami ütőshöz? -kérdeztem, majd a pultos felé fordultam -Hozz valami töményet! -szóltam határozottan a csaposnak.
-Na és mi a véleményed a helyről így első látásra? Mondjuk más helyet nem is nagyon tudtam volna a városban.-vigyorodtam el kínomban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 22, 2012 6:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
Sophie

- Eléggé idős vagyok, igen. - bólintottam határozottan. - Tudod... feltámasztottak. Legalábbis... valami ehhez hasonló történt. Az egyik Bennett boszorkány lehelt belém újra életet és azóta is élek. Kisebb-nagyobb megszakításokkal - suttogtam Sophie fülébe, de aztán újra a szemeibe néztem.
- Mit gondolsz? Menjünk vissza a hotelba? - simogattam meg az arcát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 22, 2012 7:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
-Így már érthető. -néztem szemeibe egy halvány mosollyal az ajkaimon- Hát örülök, hogy a mai napig is élsz. -mosolyogtam ravaszkásan és egy csókot leheltem ajkaira.
-Ahogy gondolod. Úgyis kezdenek túl sokan lenni. -néztem körbe. Kezdett már zavarni ez a túlzottan nagy zsúfoltság és már szinte a fülembe lihegő emberek. Mondjuk nekem igazából mindegy volt, hogy hol vagyunk csak vele lehessek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 23, 2012 3:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
- Hát tudod... soha nem adtam olcsón a bőrömet - vigyorogtam, közben felsóhajtva, és megfogtam a kezét, hogy elkezdjem kihúzni őt ebből a zsúfoltságból.
- Menjünk a főtérre, sétáljunk egyet, jó? - adtam egy csókot a kézfejére. - És ott... tudunk mesélni még többet. Ha érdekel téged az én történetem persze. - kacsintottam rá, és kedvesen rásegítettem a kabátját.

(Főtér)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 25, 2012 8:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
Elmosolyodom a rendelésén. Egyébként teljesen egyetértek vele. A puccos whiskey-je után már nem is érném be valami laza löttyel.
- Hangulatos, valami hasonlót képzeltem el, de jobban érdekel az ital, amit mindjárt kapunk - vigyorodom el, majd teljesen szembe fordulok Tylerrel.
- Ugye tudod, hogy aztán táncolnod kell majd velem? Csak azért kíméllek meg egyelőre, hogy legyen időd betankolni hozzá - bökök a poharaink felé, amit épp elénk tesznek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 25, 2012 8:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
-Hát igen, jó lenne ha már hozná a csapos. -néztem a csapos fiú felé szándékosan célzásként. Úgy látszik be is jött mert másodperceken belül összekapta magát és ki is hozta a rendelést.
-Ugye csak hülyéskedsz? Nem tudok táncolni. - röhögtem ki saját magamat. Már csak belegondolni is rossz, hogy mi lesz ha én táncolni próbálok.
-Nem is tudom, hogy mikor próbáltam utoljára. Mostanában nem is volt rá nagyon lehetőségem. -vontam egyet a vállamon és egy húzásra legördítettem a torkomon a poharam tartalmát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 25, 2012 11:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
- Ugyan kérlek! Ezt nem veszem be - ingatom a fejem vigyorogva, és ez a vigyor csak szélesebb lesz, ahogy megkapom az italom.
- Ahogy hallottam, Mystic Falls nagyon hagyományőrző város, sok-sok táncos ünnepséggel. Itt vagy a véretekben van a tánc és a szórakozás, vagy külön tanítják nektek a suliban, de nem hiszem el, hogy nem tudsz táncolni - vágok egy gúnyos grimaszt rá, aztán lehajtom az italom.
- De egyébként meg mindegy, mert így is, úgy is táncolni fogsz - intek is azonnal a csaposnak, hogy jöhet a következő kör. Addig iszunk, amíg Tynak meg nem jön a bátorsága. Bár szerintem csak épp egy kis biztatás kell neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 26, 2012 2:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
-Akkor majd meglátod, de én előre szóltam. Szóval ne engem hibáztass hogyha a lábad bánja. -vontam egyet a vállamon és egyik kezemmel megtámaszkodtam a pulton.
-Ez igaz, de akkor sem vagyok az a nagy táncos. Rendezvényeken is van jobb dolgom a táncon kívül. -jelentettem ki közömbösen, bár ez nem volt igaz, általában az anyám jobbján kell lennem amíg ő hülyeségekről beszél másokkal.
-Ha temondod, de nem vállalok semmilyen felelősséget az esetleges sérülésekért. -mondtam már viccelődve. A csapos már hozta is az újabb kört amit szintén másodpercek alatt el is tűntettem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 26, 2012 2:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
A következő kör is elénk kerül, és egyikünk sem habozik eltüntetni. Ami azt illeti, nekem kezd egyre jobban a fejembe szállni. Halvány mosolyt fest az arcomra, ami azt hiszem, már ott is marad egész estére... hacsak nem történik valami drasztikus.
- Oké, most már ne csak a szánk járjon - csapom le a kiürült poharamat, majd megragadom Tyler kezét, és a táncolók közé húzom. Nincsenek túl sokan, így nem kell tolongani, de nem is vagyok feltűnőek a többiek között, szóval akár kedvünkre bénázhatunk is, ha akarunk.
- Na lássuk azt a rémes tánctudást - vigyorgok rá. Elengedem a kezét egy kis szabad teret adva neki, és én már mozogni is kezdek, hamarosan teljesen átélve a zenét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 26, 2012 5:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
-Ahogy gondolod. -vigyorodtam el amikor a kezemnél fogva a táncolók közé húzott.
-Nagyobb örömmel nézném azt ahogy te táncolsz. -vontam meg a vállamat és próbáltam átadni magamat a zene ritmusának ami többé kevésbé sikerült is. Ki gondolta volna, hogy én még ma este táncolni is fogok?! Vagy legalábbis valami olyasmit csinálni..
Közelebb lépve hozzá a csípője köré fontam a kezeimet és úgy folytattam tovább amibe belekezdtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 26, 2012 6:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
A sok ellenkezés ellenére is követ a tánctérre, majd hamar át is adja magát a zenének olyannyira, hogy végül lassan magához is von. Karjai a csípőmön, mire eresztek felé egy ravaszkás mosolyt, aztán én is felemelem a karjaimat, és a nyaka köré fonom.
- Látod? Megy ez - Súgom a fülébe, már amennyire ez súgásnak számít ilyen hangos zene mellett.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 27, 2012 1:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
Kezdett egyre jobban tetszeni a helyzet. Tánc közben a karjait a nyakam köré fonta, miközben az én kezeim még mindig a csípőjén pihentek és valószínűleg az alkohol hatása miatt az egyik kezemmel a derekát kezdtem el simogatni miközben még mindig a zene ritmusára mozogtunk.
-Addig jó ameddig nem lépek a lábadra. -vigyorodtam el. Az biztos, hogyha nem lenne bennem ennyi alkohol akkor ki nem jöttem volna ide táncolni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 27, 2012 2:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
- Ne aggódj, Lockwood! Kemény csaj vagyok, kibírom - kuncogok fel, amikor azzal riogat, hogy letaposhat. Igazából egyre jobban élvezem a helyzetet magam is. A zene ritmusára mozogva újra és újra hozzásimulok. Foghatjuk az elfogyasztott alkoholmennyiségre is, hogy így elengedem magam, de igazából szerintem józanon is ugyanezt tenném. Nem tudom, mennyire van ezzel Tyler tisztában, de azóta vonzódom hozzá, mióta először megláttam. És főleg most, hogy kiderült, ők már nem egy pár Caroline-nal, ezt nem is nagyon fogom véka alá rejteni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 28, 2012 12:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
-Ennek örülök. -kacsintottam rá, és hátrasimítottam a tánc következtében arcába logó hajtincseit. Élveztem minden egyes mozdulatát amellyel egyre közelebb simult hozzám. Talán még most jobban szórakoztam mint Caroline-al valaha...sőt ez biztos. Bár lehet, hogy csak amiatt gondolom így, hogy gyűlölöm a történtek után, de nem is lényeg.
-Már egy jó ideje nem éreztem ennyire jól magam senkivel. -jelentettem ki önfeledten és vigyorogva.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
Vissza az elejére Go down
 

Morning Star Pub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 32 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next

 Similar topics

-
» STAR WARS AU
» Star Crossed
» North Star frpg

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •