Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Morning Star Pub

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 28, 2012 12:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
Egy pillanatra lehunyom a szemem, amíg a rakoncátlan tincset elsimítja az útból, aztán mosolyogva pillantok fel rá. Kicsit meglep ezzel a hirtelen kijelentéssel, de jól esik, sőt, örülök neki, hogy ezt mondja, mert én is hasonlóan érzek.
- Mit gondolsz, lehet ezt még fokozni? - kérdezem némileg halkabban, és egész közel hajolva az ajkaihoz. Végül egy incselkedő félmosolyt küldök felé, majd egy elhajolok annyira, hogy egy kisebb puszit tudjak adni az arcára. Aztán folytatom a táncot, mintha mi sem történt volna.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 28, 2012 5:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
-Biztos vagyok benne. -vigyorodtam el amikor ajkai szinte már az enyémeket súrolták, amiből végül csak egy arcra puszi lett. Őszintén szólva nem lett volna ellenemre ha nem ez lesz belőle.
-Milyen kár, hogy így végződött. -jegyeztem meg aztán, még mindig vigyorogva és egy óvatlan pillanatban magamhoz vontam és egy csókot leheltem ajkaira. Hogy miért csináltam? Fogalmam sincs, de egy biztos, hogy elképesztő érzés volt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 28, 2012 6:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
Általában kezdeményező típus vagyok. Vagy inkább csak mondjuk úgy, hogy türelmetlen, senkire nem várok sokáig, inkább én teszem meg az első lépéseket. Azt hiszem, ez esetünkben is így volt. Én hívtam el szórakozni, én hívtam el táncolni, és incselkedtem így vele. De nem akartam én csókolni előre. Azt szerettem volna, hogy ő tegye meg. Reméltem, hogy így lesz, és nem is kellett csalódnom. Hirtelen von magához, ajkai mégis csak óvatosan, szinte alig érintik az enyémeket, de ez így is több, mint amire számítottam. Kellemes bizsergés fut végig rajtam, és csak egyelten gondolatom marad: még többet akarok. Karjaim ismét körülfonják a nyakát, de most valamivel közelebb húzva őt magamhoz, és mielőtt elhúzódhatna, hevesen viszonozom a csókját.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 29, 2012 4:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
Karjait a nyakam köré fonta, úgy húzott közelebb magához, hogy hevesen viszonozhassa a csókomat. Karjaimat a csípőjére csúsztattam úgy tartva magamnál. Fogalmam sincs miért tettem ezt, de egy biztos, hogy jó érzés volt és egyre jobban kezdem kedvelni Hayley-t.
Caroline már egyáltalán nem is tudott érdekelni. Most egyedül csak is a jelenre tudtam koncentrálni, azon belül is Hayley-re.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 29, 2012 4:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
Én még szívesen folytatnám ezt a dolgot, akár Tyleréknél is, ezen a vonalon haladva továb. De nem akarok előre rohanni, azt meg végképp nem szeretném, hogy úgy érezze, túlságosan nyomulok rá. Így hát, még ha kicsit nehezemre is esik, lassan elhúzódom. Persze nem megyek messzire, csak annyira, hogy folytatni tudjuk a táncot. Közben széles mosolyt küldök Tyler felé.
- Nem is rossz a fogadtatás, Lockwood - jegyzem meg kicsit tréfásan. - Ha tudtam volna, hogy ilyen az, amikor megmutatod a várost, talán jöttem volna előbb is - teszem még hozzá halkan kuncogva. Aztán karjaim ismét a vállára kerülnek, majd csábos pillantást vetve rá folytatom a táncot.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 30, 2012 10:53 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
Lassan szétváltak ajkaink és úgy folytattuk tovább a táncot, amit ugyan nem bántam, de még szívesen elidőztem volna egy ideig az ajkainál.
-Örülök, hogy újra láthatlak és remélem huzamosabb ideig nálam is maradsz. -kacsintottam rá és végig simítottam az arca puha bőrén.
-Hát...-dörzsöltem meg az államat vigyorogva- ...nem bántam volna hogyha előbb jössz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 30, 2012 10:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
- Remélheted is, Ty, mert most egy darabig nem szabadulsz tőlem - vigyorgok rá, a szám pedig lassan véget. Vonakodva bár, de leengedem a karomat.
- Mit szólnál, ha tovább mennénk innen? Megmutathatnád a várost, az utcákat, a parkot. Vagy mit tudom én. A sulidat? Te vagy itt itthon, biztos van valami kedvenc hely, amit esetleg meg is osztanál velem... - vonom meg a vállam. Jó ez a bár, de kíváncsi vagyok, mi mindent érdemes még itt megnézni, amúgy meg őszintén szólva most szívesebben lennék vele kettesben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 30, 2012 10:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
-Nem is akarok megszabadulni tőled. -vigyorodtam el. Annak ellenére, hogy nem túlságosan régóta ismerem Hayley-t annál inkább kedvelem. Napról napra egyre jobban.
-Megadom neked a választási lehetőséget. - sóhajtottam vigyorogva - Tőlem elmehetünk a parkba, de nem valami érdekes hely, a sulimra szerintem nem vagy kíváncsi, de ha gondolod jobban szemügyre vehetnéd a birtokot, azon belül is a szobámat. -billentettem oldalra a fejemet várva, hogy válasszon valamit a felsoroltak közül, de volt egy sejtésem, hogy mi lesz az esetleges választottja.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 01, 2012 2:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
- Hmm.. hmmm... Nehéz döntés. Nem is tudom, melyik legyen? Valami uncsi suli udvar, vagy... Tyler Lockwood magánrezidenciája? - teszek úgy, mintha hezitálnék. Még az ajkamba is harapok, de inkább csak azért, hogy elfolytsam a vigyorom.
- Bár az előbbi is nagyon csábító lehetőség... azt inkább halasszuk későbbre! Látni akarom a szobádat, Lockwolf - hajolok közelebb, hogy a fülébe súghassan a választásomat. Aztán halkan kuncogva megfogom a kezét, és húzni kezdem kifelé a bárból.

|| Lockwood birtok ||
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 02, 2012 2:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
/ Temető /

Kellemetes sóhaj szaladt ki a számon, ahogy erre a pályára tértem be Pandora-val. Valahogy hazainak tűnt a szín, mégpedig nagyon. Miért is? Ja igen... vörös szín mindenhol... alkohol szaga a domináló. A nők részegek, a férfiak szintúgy, és egy-egy sarokban ki tudja, hogy éppen mi történik. Ez volt számomra az otthon. Legalábbis ez teremtette meg számomra azt a hangulatot. Valami csodálatos.
- Üljünk le. - böktem az egyik székre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 04, 2012 2:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
Morning Star Pub. Ez volt nagy betűkkel a bejárat fülé írva, és szinte rögtön el is mosolyodtam, amint beléptünk. Már voltam itt egyszer ha nem csalnak emlékeim, és nem is volt olyan rossz. Mondjuk egy áldozatomat szemeltem itt ki, de akkor is! - Rendben. - Bólintottam Rick felé, és leültem az egyik szabad asztalhoz vele.
- Jó ötlet volt magamat rád bízni. - Húzódott ajkam egy féloldalas mosolyra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 05, 2012 2:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
- Még szép, hogy így gondolod. Tudod... - sóhajtottam, megsimogatva a nyakát. - Az emberi élet arról szól, hogy élvezzük. A tiéd pedig hosszabb, mint másoké. Tehát főleg erről szól. - vigyorogtam rá kis kegyetlenséggel, majd a pultos felé fordultam, és a kezemmel ráböktem.
- Figyelj jól, mert a hölgy rendelni óhajt! - néztem rá gyilkos tekintettel. Egy pillana alatt behúzta fülét-farkát, és Pandora-ra vigyorogtam, várva hogy rendeljen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 05, 2012 10:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
- Szeretem magamat néha másokra bízni ilyen témában. Ki tudja, lehet még tudnak nekem meglepetést okozni. Már sok mindent megéltem... - Kacsintottam elvigyorodva Rick-re, és kényelmesen hátradőltem a széken. Tetszett nekem ez a hely, a hangulata. A sok piás embertől eltekintve persze.
Rick szólt a pultosnak, hogy rendelni szeretnék, mire ő gyorsan bólintott, és felém fordulva várta, hogy mit is kérek. - Egy pohár whiskyt kérnék! - Mondtam el ami eszembe jutott, és a pultos, már nyúlt is az üvegért, hogy töltsön egy adaggal, a pohárba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 06, 2012 6:04 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
- Tudja mit? Legyen inkább egy üveg whisky, nem spórolunk, nem azért jöttünk! - ordítottam még oda a nagy hangzavarban a csaposnak, majd Pandora-ra vigyorogtam. - Tudod, még valamire kíváncsi vagyok az életrajzod után.. - sóhajtottam, és ránéztem a kezeire, majd újra az arcára.
- Mi visz rá arra, hogy embert ölj? Sok fajtádbéli megkönyörül nekik. - suttogtam kiszáradt torokkal. - Te nem így vagy vele? - kérdeztem feszengve. Nagyon érdekelt, mi áll a háttérben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 07, 2012 6:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
- A túlélés... vagyis nem, mert anélkül is tudnék élni, hogy embereket ölnék. Inkább csak ilyen vagyok, a természetemből adódik. Nem minden alkalommam ölök embert, de a legtöbb esetben igen. De ez nem azt jelenti, hogy hetente megölök 6-7 embert. Csak amennyire szükségem van, feleslegesen nem ölök embert. - Vontam meg vállamat Rick-re nézve, de aztán a pultos felé pillantottam, aki épp akkor rakott elénk egy üveg whiskyt, és két poharat.
- Na de igyunk! - Vigyorodtam el, és töltöttem magunkat egy-egy pohárral. - Na de én nem is tudok rólad semmit. - Említettem meg, hátha elmond valamit magáról. Én már eleget meséltem magamról.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 07, 2012 10:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
/Mystic Falls utcái/

Az a bizonyos csók után egyre jobban tetszett nekem ez a vámpírlány. Ugye milyen nagy kár, hogy vámpír? Miután nagy nehezen elengedett, habár legszívesebben még folytattam volna azt a vad csókjelenetet, mégis elindultunk arra az ominózus szórakozóhelyre.
Amint Hilly mögött beléptem a küszöbön, rögtön megéreztem, hová is kerültem. Egy kocsmába, ahhol ahhoz képest elég sok fiatal lézengett. Hát ez várható volt.. egy ekkora városban csakis kocsmába járhatnak a fiatalok.
- Gyere - fogtam meg a kezét és egyenesen a bárpulthoz sétáltam vele, majd helyet foglaltunk két egymást melletti széken. - Én egy tequilát kérek és a hölgynek pedig... - fordultam Hilly felé, hogy ő mit szeretne.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 07, 2012 10:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
[Mystic Fall utcái]

Forró csókok után elindultunk nem tudtam mit várjak ettől a sráctól, hogy mi lesz itt hagy aztán jó napot? Mit gondolhat rólam ami vagyok. Sokan voltak a szórakozó helyen amit nem bántam hiszen jobban eltudtunk vegyülni.Leültem mellé megtámasztva a fejem rá néztem, majd a pultosra.
-whisky-t kérek!-Mondtam lazán majd David felé fordultam. Fantasztikusan jól éreztem magam és vártam még kijön az ital persze már táncolni volt kedvem.
-Még mindig nem árultad el kivagy!-Mondtam neki.
-Látod nem felejtek.-Tettem hozzá nagy mosollyal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 07, 2012 10:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
Alig adtuk fel a rendeléseinket a pultosnak, de pár perc múlva már készhez is kaptuk az italainkat. Ezt már szeretem, legalább a kiszolgálás legyen megfelelő.. hamár a kocsmákért nem rajongok..
- Hja, igaz.. - kaptam a fejemhez nevetve, mikor eszebe juttatta, hogy még nem árultam el, mi is vagyok. - Na jó, elárulom.. - mondtam, majd közelebb hajoltam hozzá, hogy lehetőleg szavaimat ne hallja meg minden jelenlévő. - Animágus vagyok - suttogtam egyenesen a fülcimpájába, hogy még inkább az őrületbe kergessem. Azt egyelőre még nem tartottam fontosnak, hogy mivé is változom.. hisz arra majd rájön magától is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 07, 2012 11:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
Imádtam ahogy a fülemhez hajolt egy pillanatra becsuktam a szemem és kirázott a hideg miközben a nyakamat is érintette a lehelete. És utána pár másod perc múlva jutott el hozzá mi is ő.
-Várjunk!-Gondoltam vissza miket olvastam eddig és ismertem.
-De érdekes állatokká változol, felettébb izgalmas!-Mosolyodtam el. Nem voltam az a rendes vámpír szinte világ életemben egyedül voltam egy barátom volt és ő mindig velem volt, de ő eltűnt. Engem izgalomba hoztak más fajok. Gyorsan lehúztam az üveget és közelebb hajoltam, ujjammal ajkát simítottam végig, majd suttogtam neki.
-Én itt helyben animálnálak téged mezítelenre a bárpultra-Mondtam sejtelmesen suttogva. Majd ujjamba haraptam és mosolyogtam. Nehogy már csak ő kábítson el engem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 1:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
Figyeltem a reakcióját, mert kíváncsi voltam hogy miként fog rá hatni a tény, hogy néha állat alakot öltök. Legnagyobb döbbenetemre először fel sem fogta.. csak szép lassan esett le neki a tantusz. Mosolyogni kezdtem, mikor időt kért és mintha mély gondolkodóba esett volna.
- Ja, pontosabban csak egy féle állattá.. - javítottam ki az állítását közben magabiztosan vigyorogva. Vajon mi játszódhatott le a fejében? Mert mintha izgatottá vált volna, mikor megemlítettem neki, hogy mi vagyok.. érdekes. Mikor közel hajolt hozzám és újjával ajkamhoz ért egy pillanatra mintha elveszítettem volna a fejemet. Szeretem a hozzá hasonló gaz csábító nőszemélyeket, főleg azért mert én is olyannak tartom magamat. Ilyenkor pedig úgy érzem, mintha az élet saját magam női változatával hozott volna össze. Szavai hallatán nagyot húztam a tequilámból, hogy elfojtsam a nevetést. - Ugye tudod, hogy annak a szónak, hogy 'animálni' nincsen értelme? - kérdeztem rá, közben újjaimmal rajzolva a macskakörmöket. - De ha már itt tartunk... - közeledtem az arcához. - Én benne vagyok.. - folytattam vágytól túlfűtve, majd a derekánál fogva húztam közelebb magamhoz, hogy megcsókolhassam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 1:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
Mosolya meg igézett. Gondolkodtam miféle állat lehet, de nem jutottam dűlőre.
-Kis okos tojás! -Nevettem fel, majd suttogtam a fülébe lágyan.
-A lényeg nem abban az egy szóban van-Mondtam, majd egy hirtelen mozdulattal magához húzott. Vadul megcsókoltam, miközben hajába túrtam. Hosszú forró csókvolt, majd elszakadva ajkától vettem fel egy kérdést.
-Lesz ma egy horroros buli nincs kedved velem mulatni?-Kérdeztem izgatottan. Simogattam közben édes arcát. Jól esett a közelsége pont erre volt szükségem az évszázadok után. De nem tudtam meddig örülhetek a társaságának, hiszen ő is olyannak tűnik aki mikor megkapja amit akar le lép.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 2:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
Csókunk az eddigieknél is tüzesebbre sikeredett, kezem a derekáról formás fenekére csúszott, miközben Ő a hajamba túrt. Aztán elszakadva ajkamtól, ismét izgatottá vált a hangja. A kérdés feltétele közben kezeivel Ő az arcomat simogatta, míg én kíváncsian hallgattam a javaslatát.
- Nocsak, errefele is rendeznek valami izgalmas partikat? Ráadásul egy horroros bulit? - A szemem felcsillant a buli szó hallatán. Csak ez hiányzott az életemből.. mármint a csajszit is beleértve. - Ott kell lennem - jelentettem ki határozottan, majd kezemet ismét a derekára téve húztam magamhoz. - És természetesen Veled - búgtam a nyakába, majd lágy puszikat leheltem az említett testrészére.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 2:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
Nagyon megörültem ennek a hírnek hiszen tervben volt, hogy elmegyek, de nem tudtam egyedül tegyem ezt meg.
-Örülök édes!-Suttogtam majd ismét ajkára tapadtam és nyelvemmel az övét kezdtem masszírozni.
Megfogtam kezét és a tánc parketre rángattam.
-Mutasd mit tudsz-Mondta miután tekerni kezdtem csípőm hajamba túrtam és dobáltam azt. Közelebb léptem a fiúhoz és megráztam neki feszes fenekem. Gyors csókot loptam tőle és vigyorogtam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 4:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
Imádtam a csajszi hiperaktivitását... annyira, hogy amint az ajkamra tapadt, én sem kíméltem őt, kezeim önkéntelenül benyúltak a pólója alá, miközben nyelvem keringőre hívta ki az övét. Aztán felállt és táncolni hívott. Nekem sem kellett több, követtem őt a táncparkettre, majd kezeimet izgő mozgó csípőjére helyeztem és így kezdtem el átvenni az irányítást a tánc felett. Gyors csókot adott, amit én is követtem egy újabbal. Idővel a kezeim a fenekére siklottak és úgy mozogtunk a zene ritmusára.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 4:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
Lábamat a derekára tettem és hátradőltem, majd tovább csókoltam vadul. Kezem ingén át a hátát simogatta, majd egyre lejeb hallattam ajkától a nyakáig. Nem kívántam vérét vámpíri mivoltom nem is befolyásolta ezt a mozdulatom. Gyengéden megcsókoltam amit apró harapás követett majd vissza találtam ajkához amit szintén fogaimmal ingereltem. Minden mozdulatommal kívántam őt
-Megbabonázol-Suttogtam sejtelmesen a fülébe. Homlokommal az övét támasztottam és csak mosolyogtam rá.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
Vissza az elejére Go down
 

Morning Star Pub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 32 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next

 Similar topics

-
» STAR WARS AU
» Star Crossed
» North Star frpg

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •