Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Morning Star Pub

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 6:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
Két csók között a csípőjén lévő kezem egyre hátrébb sodródott, majd a pólóján át a hátát kezdtem el simogatni. Ahogyan ő ajkával a nyakamat csókolgatta, majd gyengéden megharapott bennem valami kattant és nagyon vissza kellett fognom magam, ha nem akartam átváltozni. Hisz az egyikünknek sem lenne jó, végülis egy nyüzsgő helyen vagyunk tele emberekkel.. Ezután én kezdtem el csókolgatni a nyakát, majd onnan felfelé haladva vissza az ajkáig.
- Tudom - nevettem, majd ismételten az ajka után kaptam. - Ahogyan te is engem... - sóhajtottam elégedettem, majd picit eltávolodtam a homlokától. - Tudok egy jobb helyet, ahol ezt folytatnunk kellene.. - kacsintottam rá sejtelmesen. - Ott, azon a partin, amit anno emlegettél - leheltem a fülébe, hogy ezzel is felhergeljem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 7:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
Miközben vadul ismerkedtünk nekem is fel merült a party ötlete a fejemben. Örültem is,hogy felhozta aminek még inkább,hogy tetszem neki.
-Induljunk-Csókoltam ajkon röviden majd kezénél fogva kifelé rángattam őt.
Örömmel vágtam neki és a kocsiban gondoltam majd át öltözöm.
Már tegnap meg vettem a ruhámat.

[Folyt.Horror est.]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 09, 2012 10:18 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
Elénk kerültek az üvegek,közben sejtelmesen nézve Pandora arcába. - Szóval nem ölsz feleslegesen. Meglep. Kinéztem volna belőled, hogy tombolsz, nyakakat törsz és szívod ki a vérüket az utolsó cseppig. De ezek szerint tévedtem. Nézd el nekem. - kacsintottam rá, majd beleittam a poharamba, jó sokat már most, így elsőre sem.
- Tudod... ez a test nem az enyém. - néztem mélyen a tekintetébe. - Szellem vagyok. Aki megszállta ennek az okos tanárnak a testét. - vallottam be vigyorogva. Lehet, hogy részegnek fog nézni. De kit érdekel ez?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 09, 2012 11:46 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
- Maradjunk annyiban, hogy már arra is volt példa. - Mondtam komolyan, de aztán elmosolyodtam. Hát nálam is van olyan, hogy nem tudok uralkodni magamon, habár ez nagyon ritkán fordul elő. - Szóval annyira azért nem tévedtél. - Vontam meg a vállamat, és a poharamba néztem, majd kezembe véve belekortyoltam.
- Nem a tiéd? - Csodálkoztam el, de aztán hagytam, hogy mondja tovább. - Szellem vagy, és megszálltad ezt a valakit... - Ismételtem elgondolkozva. Már hallottam arról, hogy a szellemek megtudnak szállni egy embert, de még nem láttam rá példát. Mostanáig... Egész hülyén hangzott, de hát ha ő mondja. - Értem. Ehhez még innom kell. - Húztam össze szemöldököm, és megittam a pohár maradék tartalmát, és még töltöttem magamnak még egy pohárral.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 10, 2012 2:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
- Azt az énedet szívesen megnézném. - vigyorogtam, végigmérve. Elképpzeltem, hogy ez a Pandora egyszerre szívja két ember torkát, és egy harmadik éppen az ujjai között vergődik az életéért.
- Igyál csak, a helyedben én is ezt tenném, ha ilyet hallanék. - utaltam a szellem históriára. - Kegyetlen gyilkossá tettem ezt a testet. amúgy tudod, mi ez a férfi? Egy középiskolai tanár. Történelem tanár. Hát nem őrület? - fintorogtam durván, és megsimogattam a combját. - Ölök, kegyetlen vagyok. Mindent teszek, ami nem helyes. De érzem hogy ki akar törni belőlem. - szorítottam össze a szemeiemt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 11, 2012 10:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
- Már csak azt kéne mondanod, hogy nem csak egy tanár, de még egy családos ember is. Na akkor végképp inni fogok. - Mondtam, fél kezemmel a poharat szorongatva, de úgy hogy azért ne törjem össze egyetlen mozdulattal.
- Küzd ellened... - Állapítottam meg halkan látva arcát, és elhúztam szám szélét. - Mióta vagy ebben a testben? - Kérdeztem rá, habár ha meg is tudom, túl sokat nem tudok majd kezdeni vele, maximum csak annyit tudok meg, hogy mennyi ideje tudja uralni ezt a testet, de ha egyszer kíváncsi voltam.
- Gondolom egyedüllét szóba se jöhet. Így legalább lefoglal valaki. - Erőltettem egy halvány mosolyt arcomra, és belekortyoltam a poharamba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 13, 2012 4:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
- Családos ember. - vigyorodtam el, és már toltam is elé az újabb poharat. - Van egy felesége, és két gyereke. Szép nő, de nem kötözném le magamat mellette. Bocsánat, egy nő mellett sem kötözném le magam. Nem mellesleg... - hajoltam a füléhez. - Én sokkalta dögösebb vagyok szellemként, mint ebben a testben - vigyorogtam.
- Már közel fél éve van a birtokomban, de egyre erősebb az élni akarás benne. Nem tudom megölni a lelkét, néhány hete eluralkodott felettem és felvágta az ereimet... vagyis az ő ereit - mutattam fel a csuklómat sóhajtozva.
- És nem, ha egyedül vagyok, akkor gáz van. Akkor csak Ő van.. és én. Nem túl kellemes képlet - sóhajtoztam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 15, 2012 11:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
- Családos? - Nyögtem fel halkan megdöbbenve, eltátott szájjal, és ahogy elém tolta a poharat, el is kezdtem inni a benne lévő whiskyt. Ez olyan hihetetlennek hangzik, és... Nem is tudom, nem is találom rá a szavakat így hirtelen. Egyenlőre csak jó lenne felfogni ezt az egészet. - Hiszem ha látom! - Mosolyodtam el halványan.
- Akkor tényleg erős lehet. Egyszer majd úgyis vissza fogja szerezni a testét... Akkor mit csinálsz? - Vontam fel szemöldökömet először a felmutatott csuklójára pillantva, majd arcára nézve.
- Ezek szerint ezért lógsz még rajtam, ami mondjuk engem nem zavar mert jó társaság vagy. - Mosolyogtam, és újratöltve egy poharat elé csúsztattam. - Igyál. - Mondtam közben, és magamban is töltöttem egy keveset, de végül nem ittam bele.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 17, 2012 2:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
- Nézd meg őket. - legyintettem trehányan. -Mire jó a család, ezt mondja meg nekem valaki? Egy ideig bizonyosan előnyös... de aztán meg... - füttyentetettem lemondóan, és nagyot sóhajtottam, belekortyolva az egész üvegbe. Ma este már ez a sokadik pohár, de mit bánom én? Kell a töltet... méghozzá nagyon.
- Keresek egy másik testet. - vontam a vállamon. - Nem nehéz itt összeroppant lelkeket találni. Vagy talán... feltámadok. Én jobban nézek ki, mint Ricky bácsi. - vigyorogtam bájosan. Emlékeztem, ember koromban szerettem VOLNA tükörbe nézni.. de sajnálatos módon... hmm... az apám mindent elvett tőlem, amikor éjjelente bejárt hozzám. Az anyám csak nézett, ahogy a fiát gyalázzák és alázzák. De a középkor más volt. Akkor az uralkodók ezt még megtehették.
- Igen, rajtad lógok. Minden értelemben nagyon kellemes. - kacsintottam rá, újra beleittam az üvegbe közben, amit odalökött elém. - Kár hogy egyszer mindennek vége szakad. - nevettem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 18, 2012 7:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
- Miért nem gondoltál előbb a feltámadásra? Akkor talán nem kéne a megszállt lélekkel "küzdelmet" vívnod ha egyedül vagy. - Vontam fel szemöldökömet, de aztán elmosolyodtam. - Kíváncsi lennék majd az eredeti testedre egyszer. - Vigyorodtam el, és megint belekortyoltam a poharamba, habár most már kezdtem érezni enyhe hatásait az alkoholnak.
- Igen nagy kár... - Sóhajtottam fel halkan, mosolyogva. - De ez így is van jól. - Vontam egyet vállamon, és beletúrtam a hajamba. - Lóghatsz helyettem más nőn! - Nevettem fel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 23, 2012 8:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
- A feltámadás körülményes. - kortyolgattam a piámat. - Több szempontból is. A megszállás könnyebb. Ha tudnád, hány olyan lélek van a testekben, amelyek meg vannak keseredve... - sóhajtottam nagyot, de széles vigyorgással téve mindezt. - Az ő lelkük szabad számomra, akkor szállom meg őket, amikor kedvem szottyan, és akkor végzek velük, amikor jólesik. Mert számomra ilyen az élet. Ezt élvezem, mint a legtöbb hideg, aberrált gyilkos. - vonogattam folyamatosan a vállamat de széles vigyorgással.
- Nem akarok más nőn lógni. Mégis, kire gondolsz? - vontam fel a szemöldökömet. Minek keresnék én mást?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 23, 2012 8:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next

- Értem... - Nyögtem ki halkan és felsóhajtottam. És ezt még élvezi is. Valamilyen szinten azért megtudtam érteni, hogy miért szállja meg inkább a lelkeket, de mégse értettem meg teljesen. - És akkor vele miért nem végzel! Akkor talán nem kéne küzdeni, és kereshetnél is magadnak egy másik megtört lelket. - Magyaráztam, de aztán elhatároztam, hogy nem teszek fel több "kérdés", vagy mi miért tesz.
- Semmi konkrétra, hanem bármelyik másik nőre. Ne mond, hogy ennyire élvezed a társaságomat. - Vontam fel szemöldökömet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 2:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
- Ebben a testben van valami különleges. Ne kérdezd, hogy mi. De elvarázsol engem... csodálatos, és leírhatatlan, amit adni tud nekem. - sóhajtottam fel, és újabb italt töltöttem magamnak, hogy azt is legurítsam. - Nem mellesleg: semmi kedvem nincs visszaadni őt a családjának. Ideje szenvedniük nekik is picikét. Csak hgy felfogják hgy az élet egyáltalán nem habos torta. És mindig jön egy magamfajta állat, aki szétbarmol mindent. - legyintettem.
- Ha nem élvezném a társaságodat, már az egyik kukában lennél. Vagy a föld alatt.. - kacsintottam rá. - Nálam ez amódi. Aki untat, azt megölöm. - rántottam a vállamon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 01, 2013 7:24 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
A karórámra pillantottam. De szalad az idő, ha az ember jól mulat... igen, most határozottan.. le kell lépnem. Miért is? Magam se tudom, de valami benső hang húz valahová.. okééé, léceljünk le.
- Bocs, Pandora, de szerintem most megyek! - kacsintottam rá elvigyorodva, és még lehúztam a maradék piát az üveg alján. - Vigyázz magadra! Vagy inkább a férfiak vigyázzanak veleeeeed. - mondtam neki, de a hangomon igencsak érezhető volt, hogy nem egy fél pohárnyi csúszott le a torkomon. Tényleg mennem kell. Józanító kúra... az kell, bizony, hogy az!
- Álmodj velem... - kacsintottam rá újra, eléggé szemérmetlenül, majd kifelé kezdtem támolyogni.

/ Ricky lakása /
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 02, 2013 9:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
- Persze mindenképpen veled fogok álmodni! - Forgattam meg szemeimet halványan elmosolyodva, és úgy döntöttem, hogy én még maradok egy keveset. Még úgyis van egy fél pohár italom. Azt még megittam, miközben szememet körbefuttattam a báron, és miután ezt megelégeltem, fel álltam és elindultam haza.

Pandora lakása
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 04, 2013 10:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
< Könyvtár >


Még sikerült a kabátom alá csempésznem egy vaskos könyvet, mielőtt Hayley megérkezett a könyvtárba. Már volt egy tervem Erin ellen. Ahhoz azonban létfontosságú volt egy boszorkány. És nem ártott volna Tatia támogatása sem, hiszen jól tudjuk, hogy utálja Erin, s ez így pontosan helyzethez illő lenne.
- Jártál már itt? - álltam meg a hatalmas ajtók előtt, Hayley-re sandítva. - Nem egy Grill. De ezt a helyet inkább úgy ismerem, ahol vámpírok és vérfarkasok jobban kiélhetik magukat. - kacsintottam rá valamiféle pimasz szemtelenséggel, és hódolva az udvariasságnak, ajtót nyitottam neki, hogy beléphessen előttem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 04, 2013 11:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
Megigazgatom magamon a ruháimat, mielőtt követném Christohpert, és útközben a hajamat is elsimítgatom az ujjaimmal. Nem tudom, hogy festhettem az imént... talán mint aki keresztül sétált egy kisebb szélviharon. De már remélhetőleg egész emberien festek. Séta közben nem is annyira figyelem, hogy merre tartunk, sőt, még akkor sem kapcsolok, amikor megállunk az épület előtt. Csak akkor esik le... és koppan is nagyot, hogy már jártam itt, amikor belépek az ajtón.
- Jaj, ne! - hátrálok is egy lépést rögtön, beleütközve Chrisbe. De csak egy pillanatig hezitálok, aztán felszegett fejjel mégis csak belépkedek, egyenesen a pult felé. Nem akarok - ennél is jobban - hülyét csinálni magamból.
- Hmm... igen, jártam itt. Elsőre egész szimpatikus helynek is tűnt... - jegyzem meg közömbösen, de a végére elsötétül a tekintetem.


A hozzászólást Hayley O'Connor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 05, 2013 11:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 05, 2013 11:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
Érdekes reakciót produkált, és meglepetten pislogtam rá, ahogyan hátrafelé belém ütközött, egy "Jaj, ne" feszólalással. Ezek szerint ismeri a helyet, és járt már itt. Vagy az én radarom romlott el, és nem fogom jól az adást.
- Hm, számomra úgy tűnik, nem volt kellemes látogatás, ha máris menekülőfarkast akartál játszani. - húztam beljebb, mit sem törődve tovább negatív reakciójával. - Márpedig ma este itt fogunk iszogatni. Ne aggódj, a végén nem fog érdekelni, hogy hol vagy. - vigyorodtam el, és lelöktem őt az egyik bárszékre, mielőtt kiszaladt volna, és mellé dobtam magam. Kicsit meglepett a saját cselekedetem is. Nem szoktam ilyen lenni, és most mégis... hát ez nem valódi zavarosság?
- Mondd csak, ki húzott fel, amiért úgy tombolva betértél a könyvtárba? - kérdeztem sóhajtva, és leintettem a csapost, hogy lökjön ide minimum egy üveg piát valami töményből. Régen nem voltak ilyen piti likőrök, meg a többi társa. Hát hozzászoktam a whiskyhez és a tequilához. A rummal most nem fogok kísérletezni. Közben már azon gondolkodtam, hogy beavatom őt a tervembe. De vajon mégis... hogyan fogadná, amit tenni készülök?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 05, 2013 11:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
Ha akarnék, se lenne túl sok esélyem a menekvésre, Christopher olyan határozottan tuszkol beljebb, majd foglaltat velem helyet. Persze időközben már én is beláttam, hogy nevetséges volt a hátrahőkölésem, de valamiért most még szórakoztatóbbnak találom azt, hogy Chris ragaszkodik a társaságomhoz. Vagy a pubhoz? Fene tudja. Mindenesetre ennél általában rosszabbul szoktam viselni, ha utasítgatnak, vagy irányítani próbálnak, most mégsem akadok ki emiatt. Talán a hely és az emlékek tehetnek róla.
- Hogy ki húzott fel? Igazából ugyanaz, aki miatt visszakozni akartam, amikor ide beléptünk - fintorodom el, és közben azon gondolkodom, mit és mennyit is mondjak el. Ahogy őt eddig megismertem, nem fog megelégedni ezzel a válasszal, de az is biztos, hogy nem Christopher az, akivel lelkizni szeretnék. Nem mintha olyan lelkizős típus lennék.
- Egy barátom... vagy valami olyasmi. Tyler Lockwood, talán ismered is. Ez egy kisváros, ő meg a polgármester fia - forgatom a szemeimet. Pedig nem is Ty-ra kellene haragudnom, csakis saját magamra, amiért ilyen könnyen bedőltem neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 06, 2013 11:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
- Hm, alig vagy a városban, de máris felhúznak? Jó jel ez? - vigyorodtam el. Eleinte mást akartam mondani, mint például azt, hogy máris szerelmi civódás alakult-e ki vagy mi, de ezt inkább meghagytam magamnak. Jobb lesz az úgy, mélyen eltemetve bennem.
És a további kérdéseimre hamarosan választ kaptam. - Tyler Lockwood... akiknél az a horroros buli volt. Asszem, láttam a képét húsz másodpercig. - vontam egyet a vállamon, és felvettem az üveget, hogy mindkettőnknek töltsek az italból.
- Szóval akkor... igyunk a búfelejtésre. Verd ki a fejedből a Lockwood gyereket. Azt a gyereket a fejére ejtették, nem tudja, hogyan kell bánni a nőkkel. - próbáltam valami vígaszféleséget erőltetni magamra, és elvigyorodva nyomtam kezébe a telitöltött poharat. - Nos? Egy mosoly? Vagy imádkozzak érte? - kacsintottam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 07, 2013 2:26 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
Oh. Franc érti a férfiakat. Én legalábbis soha nem fogok tudni eligazodni rajtuk, ha száz évig élek, akkor sem. És most nem csak Tylerre utalok ezzel, hanem Christopherre is, aki az első pillanatokban még ki akart csinálni... aztán egyre kedvesebb lett, most meg... fel akar vidítani. Igazából édes, ahogy próbálkozik, a végére nem csak a mosoly sikerül, de el is nevetem magamat.
- Ne aggódj értem, nem vagyok én olyan szomorkodós fajta. - Mások előtt nem. Nem szeretek gyengének tűnni. Majd elintézem magamban ezeket a dolgokat. Erős vagyok. Ha eleget mondogatom, el is hiszem. Átveszem a poharamat, és Chriséhez koccintom.
- Erre az érdekesen alakuló kapcsolatra - mondom egy huncut mosollyal, aztán egy húzásra leöntöm az italom. Vágok egy kisebb fintort, az első éget mindig a legjobban.
- És most te jössz! Hogy nő van a dologban, az már tuti, már csak az a kérdés, mennyire komoly? - pillantok egyenesen a szemeibe érdeklődve. Nem fogja ilyen könnyen megúszni, ő is ígért nekem egy sztorit arról, hogy ki húzta fel ma ennyire.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 08, 2013 2:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
Egy elégedett mosollyal néztem nevetésre húzódó ajkait, s ez engem is könnyebbé tett. Nem tudom, hogy miért, talán mert nehezen viseltem, ha a körülöttem levő emberek szomorúak. Ember koromból maradt rám ez az áldás, ebben kezdek egyre biztosabb lenni. De arra még mindig nem tudtam magamból választ kicsikarni, hogy miért egy vérfarkasra pazarlom a drága időt, miközben már Tatiát kellene befűznöm, hogy segítsen az Erin elleni akciómban. Mert ha az felrobban, hát nemcsak Erin élete lesz keserűbb, de ő általa a drága bájgúnáré is. Az egyetlen probléma, ami felvetődött bennem, hogy az az ősi hibrid még szerelmesként sem tudja félretenni a régi énjét, és mindig résen van. Nem lesz ez olyan könnyű menet, mint gondoltam. A szemem elé azonban mindig beúszott a kép, ahogyan szánt szándékkal csókolta meg Erint, és ettől újra és újra ökölbe szorult a mancsom.
Hayley hangja ébresztett fel, és újra régi a vigyorom, felé biccentve a poharamat. - Egészségedre. Fenékig, ha már itt vagyunk. - ittam ki rögtön a pohár egész tartalmát, majd vállat vontam és egy érzéketlen sóhajt hallattam, míg gondolkodtam.
- Jól sejted, nő van a dologban. Egy rendkívül bonyolult nőszemély. -
sóhajtottam újra, és Hayley arcát kezdtem fürkészni. - A feleségem, Erin. Vagy volt feleségem, mert a halál már elválasztott minket... ő veri ki nálam a biztosítékot minden lépésével, amit megtesz ebben a városban. - mondtam már indulatosan. Mielőtt Hayleyvel olyan kellemesen alakult a könytári kis légyott, ez akart kitörni belőlem. És most újra visszatért belém az indulat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 08, 2013 3:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
Érezhetően megrándul az arcom a feleség szóra. Nem mintha sok közöm lenne hozzá, nem igaz? De kicsit váratlanul ér... főleg a könyvtárban történtek fényében... Aztán kijavítja magát, de a keserű íz így is megmarad a számban. Egy mosolyt erőltetek az ajkaimra, aztán intek a pultosnak a következő körért, mielőtt újra megszólalnék. Úgy látszik, én mindenhol csak a pótlék vagyok. Tyler esetében is jó voltam, amíg Caroline ismét fel nem bukkant... bejelentve, hogy terhes. A gyomrom ismét görcsbe szorul a gondolatra. És most Christopher... Persze sejtettem, hogy valami nő miatt van kiakadva, de nem gondoltam, hogy ennyire komoly... és nyilván még szereti, ha így fel tudja dúlni a jelenléte. Nem mintha akarnék bármit is Christől. Ne feledkezzünk meg róla, hogy ő még mindig csupán egy vámpír. Csak ez az egész nap... De hát mire is számítottam? Ez az én szerencsém. Nem nagyon tudom, mit mondhatnék Chris szavaira, ráadásul ismét kezd kikelni magából, ezért úgy vélem, jobb ha terelem a témát.
- Mindegy. Így is szépen lesz mivel lefoglalnom magam - utalok itt a hibridfelszabadító terveimre, de ezt nem mondom ki hangosan, nem kell, hogy illetéktelenek is meghallják. És még Christopherről sem tudhatom, hányadán áll azzal a pökhendi hibridkirállyal. - Ismered Klaust? - teszem is fel hirtelen a kérdést kicsit visszafogottabb hangon, nehogy hasonlóan járjak, mint múltkor a Grillben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 09, 2013 6:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
Egy ideig saját gondolataim legmélyebb zugaiban kalandoztam, mindaddig míg fel nem figyeltem egy mondatára, és ez mindent elfeledtetett velem.
- Hm, szóval... milyen terved is van neked? - vontam fel szemöldökömet, míg újabb adag whiskyt töltök mindkettőnknek, s újra belekortyoltam a nedűbe, hogy jólesően lecsússzon a torkomon, majd keserű vigyorba rándult a képem, így nézte Hayley gyönyörű szemeibe.
- Hogy a fenébe ne ismerném...! - mondtam, ekkor már érezvén hogy ökölbe szorulnak kezeim, és arcizmaim is megfeszültek, ahogyan eszembe jutott az a horroros buli, és az Erin-Klaus duó. Még mindig forgott a gyomrom. - Ő vette el tőlem Erint... - suttogtam egészen halkan, abban sem voltam biztos, hogy hallja, majd miután kimerengtem magam, nagy nyeléssel újra Hayley felé fordultam. - Miért kérdezed? Mit tervezel, te kis werewolf girl? - kacsintottam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 10, 2013 12:30 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
- Klaus?? - kérdezem meg döbbenten. - Úristen! Klaus és... Erin, a feleséged? Ah! - tágra nyílnak a szemeim a csodálkozástól. - Illetve az exed - ráncolom a homlokomat, aztán a fejemet ingatom egy kisebb fintort vágva. - De így már mindent értek. Volt hozzá szerencsém, bár még nem beszéltünk igazából. Hát mit ne mondjak, érdekes ízlése lehet, ha téged lecserélt arra a... - Nem akarom nagyon felemelni a hangom, már így is elég felháborodottnak tűnhetek, ami Chris szemében egyelőre teljesen indokolatlannak tűnhet. Talán nem ártana megmagyaráznom a dolgot, de kicsivel hallkabbra állítom magam, mielőtt nagyon magunkra vonnám a figyelmet.
- Nem sokkal ideérkezésem után futottam össze Klausszal, és szinte azonnal megpróbált elcsábítani... ágyba rángatni, már-már úgy tűnt, hogy erőszakkal is, ha az kell. De végül megenyhült, és kiderült, hogy épp Erint akarta féltékennyé tenni. Legalábbis ha jól értettem, bár nekem zavaros volt az egész. - Két nőről is beszélt, akik közül nem tud dönteni. Na de a legszebb benne, hogy így belegondolva nem is csak Ty és Chris voltak az elsők, akik pótléknak néztek. Csak ha már itt tartunk. Komolyan már, fene a fériakba!
- Végül Klaus egész normális lett, még szállást is ajánlott. De igazából miatta érkeztem a városba, és mert eltökélt célom leválasztani róla a hibridjeit, megtörve a kötelékeket. Ehhez pedig kapóra jön, ha azt hiszi, bízhat bennem. Így nem leszek gyanús a csatlósai között... - vágok elégedett mosolyt, persze az egészet nagyon visszafogott hangon adom elő, és neki is csak azért vagyok hajlandó elárulni a titkom, mert a hallottak alapján biztos vagyok benne, hogy ő is tervez valamit.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
Vissza az elejére Go down
 

Morning Star Pub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 32 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next

 Similar topics

-
» STAR WARS AU
» Star Crossed
» North Star frpg

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •