Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Morning Star Pub

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 11, 2013 8:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next

- Több? - Kerekedtek el szemeim, és számat is eltátottam. - Még a végén féltékeny leszek! - Nevettem fel.
- El is várom.. - Pirultam el egy kicsit bókjára. Már annyit hallok tőle, hogy most már tényleg zavarba hoz vele.
Rám is kacsintott, mire valamivel őszintébben elmosolyodtam. Közel hajoltam hozzá, és egy csókot nyomtam arcára, de aztán végül nem hajoltam el tőle annyira, úgy néztem szemeibe. Túl közel voltam hozzá, mégse hátráltam meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 11, 2013 9:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next
-Ezaz khmmm..-Köhécseltem, mint ha nem akartam volna, hogy meghalljon. Gondolkoztam, hogy direkt megtaposom, de aztán úgy döntöttem nem. Végén még megharap vagy ilyesmi. Aztán közelebb hajolt és szinte egész közel volt az ajkunk egymáshoz. Olyan nehéz volt nem megcsókolnom őt. Csak a szájára és az ajkára tudtam nézni.
-Ezt nem szabad-Suttogtam. Bár nem érdekelt még is legyen eszünk. Van barátja akit én majd kinyírok, de nem csalhatja meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 11, 2013 10:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next

Lemerevedtem, és csak a szemeit kémleltem. De viszont Ő sem mozdult, hol a szemeimet, hol az ajkaimat nézte, de aztán az ajkaimon állapodott meg szeme. Az én szemem is lecsúszott az Ő ajkaira.
Nem is tudom meddig lehettünk így, hogy egyikünk sem mozdult meg, de aztán Liam suttogása észhez térített. - Igazad van, sajnálom... - Távolodtam el tőle egy kicsit, és sütöttem le szemeimet. Ilyenkor persze nem tudok gondolkozni, és nem mellékesen Ő térített észhez, ahelyett, hogy magamtól jöttem volna rá, hogy ez helytelen. Egy nagyot nyeltem, és még mindig nem néztem fel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 11, 2013 10:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next
Eltávolodott tőlem ami szíven ütött. Nem bírtam magammal és nem érdekel mi lesz a következménye ettől magától vagy sem, de megteszem.
-Ó a francba-Mondtam, majd kezénél fogva vissza húztam és csókkal illettem őt a hajába túrtam. 4 évnyi hiány volt érezhető eben a csókban és nem érdekeltek a következmények, a jövőbeli dolgok engem a jelen érdekelt. Forró csókja csak úgy perzselte az ajkam és élveztem nagyon is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 11, 2013 10:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next

A hangját hallva felkaptam fejemet, de már reagálni se volt időm, mert megfogta kezeimet és visszahúzott magához. Ajkai szinte rögtön az enyéimre tapadtak, és csókolni kezdte ajkaimat. Kihúztam kezemet a kezei közül, és már ellenkezni is akartam azzal, hogy mellkasára ütök, de aztán az ellenkezésből semmi nem lett, a kezem csak szimplán felcsúszott mellkasára. Megadtam magam, és viszonoztam csókját, igen csak hosszan. Teljes mértékben észnél voltam mégse szakítottam meg a csókot jó ideig. Csókoltam ajkait ki tudja mennyi ideig, de aztán végül én zártam le a csókot észrevétlenül. Nem bírtam viszont megszólalni, csak miután sikerült összeszednem magam, ami jelen pillanatban még nem következett be.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 11, 2013 11:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next
Össze volt zavarodva a szemeiből ítélve ahogy én is egy picit. csókja még perzselte az ajkam és homlokára adtam egy puszit.
-Ne haragudj én..-Kezdtem el bocsánatot kérni.
-Nem szabadott volna nem használhatlak ki, főleg ittál. Sajnálom-Mondtam, de még se sajnáltam annyira jól esett nekem ez amit egy ideig nem feledek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 11, 2013 11:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next

- Én is ugyanúgy hibás vagyok a dologban.. - Ráztam meg a fejemet hajamba túrva. Igazán nem kéne bocsánatot kérnie, mert én is benne voltam a dologba, főleg, hogy talán még nagyobb részben én tehetek róla.
- Nem használtál ki! - Vontam össze szemöldökömet, és ajkaimba haraptam. Az előbbinél is jobban összezavarodtam mindennek a tetejébe. Mindig is határozott voltam, most meg nem tudom mit tegyek, és nem is tudom mit érzek. Remek!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 11, 2013 11:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next
Közelebb léptem is ismét elkapott az az érzés, hogy most meg kell csókolnom ez látszott is rajtam egyszerűen nem bírtam magammal, de hátráltam"Nem szabad Liam szedd össze magad." Mondogattam magamban.
-Utálom ezt.-Suttogtam. Hogy mit utáltam? Nem bírtam magammal és vissza kellet fognom magam, pedig egész nap az ajkára tapadtam volna. Utáltam, hogy a képben van valaki még és minden ilyet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 11, 2013 11:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next

Ahogy én távolabb léptem, úgy jött közelebb ismét hozzám, de én kezemet a mellkasára raktam, ezzel valamiféleképpen megakadályozva, hogy tovább közeledjen hozzám. Ha akartam se tehettem volna meg újra. Látszott rajta, hogy újra megakarja tenni, megakar csókolni. - Ne kérlek! - Mondtam ki nagy nehezen, még akkor is ha fájt visszautasítanom.
- Sajnálom... - Suttogtam. Tudtam mi utál, és nem akartam, hogy miattam "szenvedjen". Egyben biztos voltam, és az az volt, hogy valamiért még mindig nem közömbös nekem. Máskülönben nem viszonoztam volna a csókját. De ennek nem szabadna így lennie...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 11, 2013 11:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next
Felvonom a szemöldökömet Christopher fuldoklására. Ennyire hihetetlennek tűnik, amit mondtam? Pedig eltökélt célom... és ha én egyszer valamit a fejembe veszek, akkor azt véghez is viszem. Ez ilyen egyszerű.
- Persze hogy a hibridek kötelékét - bólintok szélesen elmosolyodva. Nagy fába vágtam volna a fejszémet? Meglehet. De ez nem fog visszatartani.
- Tylerrel már le is beszéltem a dolgot.Ő lesz az első. Megvan a tervem hozzá, szerintem egyáltalán nem lehetetlen. Van egy... régi barátom, aki sokat látott már, sok dologhoz ért, többek között az ilyen kötelékeket is tanulmányozta, ő adott tippeket - vonok vállat végül ezzel a magyarázattal. Csak hogy kicsit valóságosabbá tegyem azt, ami eddig lehetetlennek tűnt. A köteléket pedig igenis meg lehet törni, és én be fogom bizonyítani.
- Klaus számára...? Igazából nekem első sorban nem vele van dolgom. Az, hogy ezzel keresztbe teszek neki, hiszen nagyjából mindenhez a csicskáit használja, ez már csak a ráadás. Úgy áldozza be a hibrideket a saját tervei megvalósításához, mintha gyalogosok lennének a sakktáblán. Számára ők csak szolgák, katonák, vagy ki tudja mik... de számomra... A legtöbbjük a barátom, vagy az volt, mielőtt Klaus meg nem jelent a képben - vágok egy kisebb fintort, és azt hiszem ezzel el is magyaráztam mindent. Ideje kicsit több figyelmet szentelni az italomnak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 12, 2013 12:00 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next
Vissza fogtam magam ám bár ő is megállított engem.
-Tudom..-Sétáltam a bárpulthoz és magamba döntöttem kapásból 4 felest. Rá könyököltem az asztalra, majd jött a többi ital éreztem, hogy mögöttem áll Aurora, de most mérges voltam magamra amiért nem tudtam uralkodni az érzelmeimen. Villám gyorsan döntöttem magamba a piát. És már nagyon a fejembe szállt. Reméltem ájultig iszom magam nagyon is.
-Nem lehetünk együtt... ennyi...pedig tiszta szívemből szeretlek-Mondtam neki, de már a pia mondatta ki velem, mert ennyire őszintn nem szoktam vallani.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 12, 2013 12:21 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next

Hátat fordított nekem, és vissza sétált sétált a bárpulthoz. Iszonyat gyorsasággal kezdte magába öngeni a piát. Nem szóltam semmit, de ott álltam mögötte. Egy idő utánelkezdett beszélni belőle az alkohol. Ekkor léptem mellé. Nem hagyhattam, hogy ennél is többet igyon.
- Elég lesz most mára, elviszlek hozzám! - Jelentettem ki, de nem nagyon figyelt rám, így aztán állára csúsztattam kezem, és úgy fordítottam magam felé fejét.
- Majd otthon megbeszéljük, csak kérlek gyere haza velem.. - Mondtam az alkoholtól fátyolos szemeibe, és elengedtem állát. Jobb lesz ha nálam marad éjszakára, legalább ott kijózanodik.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 12, 2013 12:34 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next
-Nem..nem eresz, iszom még-Kértem a következőt is ittam bele az italomba.
De aztán felálltam és elindultam a kijárat fele vagy is hát ahogy a testem vitt.
-Menjünk-Mondtam. Láttam az aggódást a szemébe akaratlanul is ordítozni kezdtem.
-Megölöm Sean kutyulit.Igen megyek is-Kiabáltam. Hangos volt a zene szerencsére nem mindenki bámult, de Aurorát féltettem legbelül. Nem tudtam irányítani a tetteimet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 12, 2013 8:27 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next

Felállt és kikerülve engem elindult az ajtó felé. Utána mentem, de azért közben féltem, mert elég sok alkohol volt benne, és ilyenkor már az ember nem ura önmagának. Meg is történt amire számítottam, elkezdte kiabálni, hogy megöli Sean-t. Igyekeztem ezzel a ténnyel nem törődni, hogy megakarja ölni. Próbáltam magam meggyőzni, hogy csak az alkohol miatt mondja ezeket. - Hagyd abba Liam! - Álltam elé, és néztem komolyan szemeibe, de tudtam hogy ezzel azért nem tudok olyan jól hatni egy ittas férfira. Sőt semmivel nem tudok, maximum csak azt tehetem, hogy hazacipelem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 12, 2013 9:44 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next
Hayley


- Bátor dolog ilyesmihez folyamodnod... - jegyeztem meg mellékesen, s még mindig alig fogtam fel, hogy mit is mondott. Ezzel a saját életét kockáztatja, mert Klaus élve fogja megnyúzni őt, ha kiderül a turpisság, és hogy a hibridek már nem alattvalók, hanem szabadok. Azt hiszem, a város számíthat egy kiadós vérfrissítésre, ha Klaus Mikaelson temperamentuma felrémlik előttem. Az a két perc beszélgetés elég nekem ahhoz, hogy tudjam körülbelül hová tenni őt, és tudjam, mire képes. De várjunk... én most aggódok Hayley életéért? Ezért nem szeretek belebonyolódni ilyesmi ügyekbe.
- Azt hiszem, ha véghezviszed, elég gyakran kell majd a hátad mögé nézned. - töltöttem meg újra a poharam, majd számhoz emelve kiittam az egészet, de egy mondata, vagy mondjuk úgy, pár szava felkeltette - még inkább - a figyelmemet.
- Ki az a bizonyos régi barát? - kérdeztem felvont szemöldökkel, de kíváncsiságom kiült az arcomra. Nem megszokott tőlem, hogy beleütöm mások dolgába az orrom. De ez már kezdett túlzottan is érdekes lenni ahhoz, hogy csak úgy félbehagyjam az érdeklődést.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 12, 2013 3:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next
Ezt akár vehetném bóknak is, nem? Bátor dolog... Talán vakmerő is. Sajnos ritkán gondolom meg kétszer is, hogy mit csinálok. És hirtelen természetemnél talán csak a makacsságom a rosszabb.
- Igen, nyilván Klaus nem fogja nekem megköszönni a dolgot. De nem is áll szándékomban becsöngetni hozzá a puccos villájába, és feladani magam, meg elmesélni, hogy mit tettem a hibridjeivel. A barátaim élete a tét, ha ezért kockáztatnom kell a sajátomat... - vállat vonok. Mit ér az élet izgalmak nélkül? Persze ez talán szokás meg életfelfogás kérdése is. Nekem eddig minden napom csak arról szólt, hogyan maradjak talpon. Nevelőszülőktől nevelőszülőkig csapódtam, falkától falkáig. Egyik városból a másikba. És már el sem tudom képzelni az életemet békés semmittevéssel meghúzódva valami kisvárosba.
- A barátom? - kapom fel a fejem. Nem kellett volna elszólnom magam. Nem mintha sokat mondhatnék Shane-ről, de azt hiszem, nem kellene róla mesélnem... senkinek. Keveset tudok a terveiről, nem avat be semmibe. Az igazi szüleimről akkor kapok infókat, ha felszabadítom a hibrideket. Ennyit kell tudnom. Ezt meg egyébként is meg akarom tenni, hisz tényleg utálom a gondolatot, hogy Klaust istenítsék. Hogy Shane ebből mit nyer... fogalmam sincs, de én meg fogom keresni a szüleimet, és ez a lényeg.
- Ő egy professzor. Egyetemi tanár. - válaszolok végül röviden. - De inkább mesélj arról, hogy te mit tervezel? Mert úgy sejtem, nem szeretnéd ölbe tett kézzel tűrni, hogy az exed és Klaus... - Nem fejezem be a mondatot, nem is hiszem, hogy szükséges lenne.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 13, 2013 4:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next
Régen nem láttam már annyi akaratot, és kitartást egy személyben, mint most ebben a lányban. S nem is ismerem olyan régóta, ő mégis megnyílt előttem. Aminek nem kéne, hogy meglepjen, hiszen az előbb én is beavattam egy-két dologba, ami személyes, és nem az ő orrára tartozik. De ha már megegyeztünk abban, hogy levezetjük a feszültséget, és rendesen bepiálunk, legyen is így.
Nem mondott túl sokat, mondhatni inkább úgy, semmit nem mondott. Csak annyit, hogy egy prof a barátja, akikkel én úgymond, nem voltam soha túl jóban. Annak idején, mikor beiratkoztam egy egyetemre, elég hamar megtizedeltem a rektori kart, hát gyorsan tovább is kellett állnom. - Érdekes barát lehet. Ugyanazok a céljai, mint neked... ez már most nagyon érdekes. - sóhajtottam fel, de nem kérdeztem rá, hiszen nem is árulná el, azt gondolom.
Kérdésére magam elé meredtem, és lefagyva vontam végül egyet vállaimon. - Egyszerű. Már minden szösszenet megvan a fejemben. - vigyorodtam el. - Tudod, az ősi család ellen van egy fegyver. Úgy hiszem, már hallottál róla. Ha beléjük szúrod, akkor elaltatod őket, és ha kihúzod belőle, akkor újra életre kelnek. - próbáltam érthetően elmagyarázni az eszköz működését, de biztos voltam abban, hogy valahol már hallott róla. - Azonban egy boszorkány csinált egy... nevezzük "utánzatnak"... amivel nemcsak az ősi család tagjait tehetjük egy ideig hűvösre. Egy karót, amivel akár a saját nejem életét is képes vagyok jegelni néhány hónapra. - vontam egyet újra a vállamon széles vigyorgással. Nem egy tipikus házasság a miénk. Meg akarom ölni a feleségemet. De a cél, hogy szétválasszam őket, legyen bármi is az ára. Mert nyilvánvaló, hogy az a beképzelt hibrid nem szereti őt úgy, ahogyan ő azt beképzeli magának.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 13, 2013 4:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next
Azta. Ennek aztán tényleg komoly terve van. Érdekes kapcsolata lehet a feleségével. Mármint... ki akarja nyírni, mert mással van - a másvalaki személye sem lehet mellékes - de közben mégsem akarja végleg eltenni láb alól. Miért érzem úgy, hogy nem csak az Erin és Klaus közötti kapcsolat tehet róla, hogy Christopher ilyen vegyes érzelmekkel van? De még azt hiszem, még nem tartunk ott, hogy feltehetném neki ezt a kérdést. Előbb mondjuk ihatnánk még egy kicsit.
- Azért te sem vagy semmi. Az én testi épségemet félted Klaustól, miközben ilyen terveid vannak? Hát azt hiszem, egyikünk sem lesz a szíve csücske, ha minden jól alakul - mondom végül egy halk nevetéssel, a fejemet ingatva, majd kiürítem a poharamat, és rendelek még egy kört. Csak végül nehogy megártson.
- És mire számítasz, mi fog történni, ha egyszer kihúzod azt a karót Erinből? - teszem fel aztán a kérdést ismét szembe fordulva Chrisszel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 13, 2013 8:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next
Csak legyintettem szinte fújtatva, ahogyan a macskák szoktak. - Klaus nem szereti Erint. - jelentettem ki teljes bizonyossággal, mintha minden nap ott lennék a hálószobájukban és tényleg tudnám, hogy mi zajlik le kettejük között. Mégis.. volt ott abban a buliban valami, ami nem győzött meg a hibrid őszinteségéről. És ha szereti is, amint elveszíti, nem sokáig fog rá emlékezni.
Elvigyorodtam, és megittam az egész poharam tartalmát. - Nem fog megölni engem, ezt teljes bizonyossággal állítom neked. Ha netántalán tényleg komolyabb érzelmei vannak Erin irányába, hát megölné azt, aki tudja, és életben tartja őt? Nem, a helyében én sem kötnék abba, aki hordozza ezt a bizonyos... titkot. - sóhajtottam fel elégedetten. Senkivel nem osztottam még meg ezt a titkot, szokatlan is volt, hogy bizalommal nézek mások irányába.
- És kérem a te hallgatásod is. Ha a fülébe jut bármelyiknek is, az a karó bennem végzi, és egyikük sem lesz olyan kegyes, hogy néhány hónap múlva csak úgy kirántgassa belőlem. - mondtam gunyorosan, de ez nem Hayley ellen irányult, inkább a legújabb szerelmes pár irányába. De bennük kételkedem, erről nem tehetek.
- Egyébként... te ismered Erint, vagy most csak úgy beszélek valakiről, akiről nem tudod, hogy kicsoda? - vigyorodtam el, ekkor már valami kedvességgel a pofámon. Jobb témát akartam feldobni, nem a nejemet, főleg mivel már csak a volt nejem, hiszen a halál elválasztott minket, de... ki tudja? Talán tud róla valamit, ami az én figyelmemet elkerülte.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 14, 2013 11:52 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next
Cseppet azért mosolyogtató a magabiztossága. Mennyire biztos benne, hogy igaza van, hogy Klaust nem érdekli eléggé Erin, vagy ha mégis, nem ölné meg őt.
- Azok után, hogy én is megosztottam veled a terveimet, gondolod, hogy tovább adnám a tiéidet? - szöknek magasba a szemöldökeim, mikor a hallgatásomat kéri. Persze megértem, nem akarja, hogy bármi is a balul süljön el, és hát pár órával ezelőtt nem is voltunk éppen puszipajtások, de hát... azóta azért kicsit változott a helyzet. Szerintem legalábbis. Miért akarnám elszúrni a tervét, amikor annyira nem is áll távol attól, amit én is szeretnék? Legalább elvonná Klaus figyelmét a hibridekről, amíg én velük dolgozom.
- Csak látásból ismerem. Amikor Klaus be akart fűzni, a Grillben voltunk éppen, és Erin is ott volt. Nem lehetett nem észrevenni azt, ahogyan egymásra néztek. És Klaus utólag el is árulta, hogy ő az - magyarázom el a dolgot, de közben eszembe jut egy kérdés, illetve már kettő, amit magam is fel akarok tenni.
- Biztos vagy benne, hogy a tőr, amit a boszid készített, hatásos? Egyébként meg... ha jól tudom, az eredetiek elleni fegyvert vámpírok nem használhatják, mert belehalnak, ha leszúrják valamelyiket. Ezzel mi a helyzet? - Ha Christopher tőrje is hasonlóan működik, mint azok, akkor kelleni fog neki valaki, aki ledöfi vele Erint.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 14, 2013 8:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next
Talán mégsem számoltam mindennel. Tisztában vagyok azzal, hogy a boszorkányokban nem lehet bízni, mert mindig vagy azért teszik meg, amit kérünk tőlük, mert megfenyegetjük, vagy mert szívességet tesznek nekünk valamiért cserébe. S most nagyon affelé hajlottam, hogy a fenyegetésem végett a boszorkány hölgyemény elfelejtette megosztani velem azt az apró részletet, hogy esetlegesen meghalok, ha megteszem, amit már mióta tervezek.
- A fenébe! - bukott ki belőlem kontroll nélkül, a fogaimon keresztül, hiszen már sziszegtem, és szerencse, hogy nem volt a kezemben a poharam, mert most millió darabra törtem volna, és szilánkjai bizonyosan az asztalra hulltak volna.
Mély levegőt vettem, és nagy nyeléssel újra megszólaltam. - Ezt a boszorkány "barátom" elfelejtette megemlíteni. Azt hiszem, a működésük egy és ugyanaz. És ha ez igaz, hát valaki engem is szeretne a föld alatt látni. - morogtam dühösen, és lehúztam egy újabb adag whiskyt. - Ezen esetben, biztonság esetére kerítenem kell valakit. Akár igézéssel, vagy nélkül. - sóhajtottam fel. - Belebonyolódom a saját tervembe. De ha most nem mondod ezt az apróságot - macskakörmöztem a levegőbe -, azt hiszem, hogy nemsokára alulról szagolnám az ibolyát. - sóhajtottam fel. - Ennyit a boszorkányok megbízhatóságáról. - fintorodtam el, de ekkor már elmosolyodtam.
- Elbűvölő a tudásod az ősi családról. De a tervedet hallva, ez nem is meglepő. - mondtam neki nem kis elismeréssel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 20, 2013 3:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next
(Erdő) -
|Lindy|
A bejárattól nem messze már visszavettem a tempómból, hiszen nem akartam feltűnést kelteni. Mikor meggyőződtem, hogy még mindig a nyomomban van szépen, lassan elindultam befelé.
Természetesen ahogy azt az udvariasság megkívánta kitártam előtte az ajtót, hogy ő léphessen be először.
Mikor beléptünk az első dolgom az volt, hogy körbenézzek. Bőven volt választék, habár nagyon meg kell gondolni kinek a vérére tartunk igényt.
- Kérsz egy italt amíg kiszemeljük az áldozatokat? - Hajoltam hozzá közelebb egy vigyorral az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 20, 2013 10:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next
(Tatia birtoka)

Nem volt túl sok energiám arra, hogy törődjek a beszélgetőpartnerekkel. Csak spontán inni akartam valamit. Tatia hadd beszélgessen békében a barátnőjével, mert ha jól sejtem, nem valami szobapincért kereste fel a saját birtokán. Nekem meg ahhoz a nőhöz nincs gyomrom. Egy valódi ribanc. Nem mintha Tatia más lenne, de... Tatia életében ez a múlt. Azt hiszem. Vagyis remélem. Mert... most hogyan mondhatnám el neki, hogy azt hiszem, belészerettem? Majdnem háromszáz éve élek, a világ legfeketébb mágiáját vagyok képes használni, embereket és vámpírokat kínzok, ha úgy tartja kedvem... és mégis kifog rajtam egy vámpírnő. Ehhez tényleg innom kell.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 20, 2013 10:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next


To: Hayley and Curtis

Beleittam a poharamba, miközben Hayley szemeit figyeltem továbbra is. Újra szóra akartam nyitni a számat, de a hatalmas hangzavarban is hallottam, hogyan nyílik a hely ajtaja, s belépett rajta egy ismerős arc. Mintha múltkorTatiával láttam volna. A drága anyósom... mindig tudta, kivel kell körülvennie magát. És ez a férfi... olyan mágia áradt belőle, mintha csak magába szívná az összeset. Erre viszont már vigyorogtam és felálltam, Hayley felé fordulva egy pillanatra. - Bocsáss meg nekem kedvesem, egy fél perc és újra itt vagyok. - kacsintottam rá, majd odavonultam a férfihoz. Nem tudtam a nevét, de a tárgy szempontjából ez tökéletesen lényegtelen is volt.
Megálltam előtte és mélyen néztem szemeibe, igézően szólalva meg. - Drága barátom. Hatalmas feladatot bízok rád. - kezdtem bele úgy, ahogyan általában szokásom beszélni, közben egy ravasz vigyorral a szám szegletében. - Nos, mivel ismered Tatiát, úgy hiszem, ismeretséged van a lányával is. A következő a feladatod: elmész a lakásomra. - tettem a kezem vállára, és még mélyebben néztem tekintetébe. Semmi időt nem adtam neki, hogy bármit is reagáljon. - Elhozod onnan az ágy alá rejtett karót, ami egy dobozban pihengél ott. Majd felkeresed Erint. Tudod, hogy ki az, csak erőltesd meg az agyad. Leszúrod őt vele... majd ott hagyod a testét. Világos és érthető voltam? - kérdeztem komoly ábrázattal.
Általában türelmes voltam, és nem sürgettem semmit. De most meg kellett tennem. Mert nem akartam, hogy Erin még jobban belemélyüljön az érzelmeibe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 20, 2013 10:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next
Megjelent előttem egy férfi. Ismerős volt az arca, de mire beugrott volna, hogy ki ő, máris igézően a szemembe meredt, és amit mondott... a tudatalattim valamiért már ordított, hogy rosszat sejt. És mire kért engem... ez most... nagyon rossz vicc... öljem meg annak a nőnek a lányát, akit szeretek? Nem, nevetséges. Mégsem tehetek ellene. Ez igézés, a fene egye meg! Nem tehetek ellene semmit...! Miért nem szedek verbénát?! Úgy tűnik, a halálom sok mindent megváltoztatott... igézhetővé váltam.
Kiürült a tekintetem, és gépiesen bólintottam. - Megyek.. - hangzott fel a hangom üresen, majd hátat fordítottam, és már ott sem voltam.

(Chris lakása)
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next
Vissza az elejére Go down
 

Morning Star Pub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
12 / 32 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next

 Similar topics

-
» STAR WARS AU
» Star Crossed
» North Star frpg

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •