Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 04, 2014 7:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2





Jared & Mia
music:Sweet Emotion

words: 297

Nyakam megfeszült keze alatt, és hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem lepett meg, amit csinált. Félni még sem féltem. Inkább hagytam, hogy arcom hozzá hasonlóan azzá változzon, aki igazán voltam, és éles fogaim megvillanjanak a félhomályban. A játék az én javamra volt, kihoztam a sodrából, és nem tűrt sokáig, hogy a nadrágot én viseltem helyette. Emlékeztettem magam, hogy csak is akkor használjam a képességem igazi támadásra, ha igazi veszély van. Mélyen szemébe néztem, ahogy a szavak elhagyták száját, de csak egy gonosz mosoly suhant át arcomon, amikor elengedett végre. Szép is a káröröm. Szó se róla, hogy célom volt feldühíteni, és nem is érettem, miért csinál ebből ekkora hű-hót, bár tudtam jól, hogy a múltban is előfordult jó pár alkalommal, hogy túllőttem a célon, és ezt nem tűrte olyan jól, mint ahogy ellenkező esetben én toleráltam. Soha nem tudtam, hogy ezt a hideg vérem a boszorkány énem adja, hisz a tudat, hogy erősebb vagyok és lehetek nála minidig ott lebegett a levegőben.
Figyeltem ahogy elindul, s bár nem siettem szorosan a nyomába, még így is kartávolságban voltam. De tudtam, hogy hol a határ. Még egyszer emel rám kezet a szó tágabb értelmében, és nem fogom magam olyan könnyen hagyni, mint hinné. Azért nem őrültem meg.
-Én tudom hol a helyem, remélem te is tisztában vagy vele.-motyogom hátának alig hallhatóan, nem fenyegetésnek szánva, de egy-két lámpát felkapcsolva, mert bár ól láttam sötétben, nem volt kedvem denevér üzemmódban közlekedni.
Amikor végre elértünk az általam említett és várva várt helyszínre, a krémszínű ágyra vetettem magam egy gyors mozdulattal. Meg se várom, hogy azt mondja ez az enyém, megelőzöm, és tudatom vele eme tényt, ahogy végig nyúlva a franciaágyon a plafonra nézek. Éljen egy kényelmes ágy.
-Szinte már tökéletes.-simítok végig az oldalam melletti takarón, melynek puha anyaga valósággal masszírozza tenyerem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 27, 2014 3:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Mia szobája - Page 2 Normal_001__1__www.kepfeltoltes.hu_Mia szobája - Page 2 Normal_001_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
 

Mia szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Delena szobája / Farrah szobája
» Ian szobája
» Kei szobája
» Bay szobája
» Kol szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Galbraith birtok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •