Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Vendégszoba Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Júl. 27, 2012 12:13 pm
Ugrás egy másik oldalra
Elözmények - 03.


Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16458
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Szomb. Júl. 07, 2012 22:57 Hozzászólás témája:

Valami nagyon furcsa érzésre kezdtem ébredezni... fájt a fejem, és hiába aludtam jó pár órát, mintha meg se kottyant volna. Ugyanolyan álmos maradtam, mint voltam... Sőt, mintha még fáradtabb lettem volna annál, mint ahogy lefeküdtem...
Eszembe jutott a tegnap este... és ettől sírhatnékom támadt ismét... de most először fel kell állnom... és ki kell mennem a konyhába. Bevenni egy fájdalomcsillapítót, és inni egy nagy adag kávét.

(Konyha)
_________________

:: Don't Speak - No Doubt ::
"Amikor nem bírtam tovább, megpördültem a karjaiban, és megcsókoltam. Több volt ez, mint köszönet. A szavak semmit sem érnek. Erősen magához ölelt, s visszacsókolt. Nem akartam, hogy vége legyen ennek a csóknak, életem végéig itt akartam maradni a karjaiban, az életében, a világában. Most már úgy tekintettem rá, mint az oxigénre. Szükségem volt rá, mint a vízre... a levegőre... a földre... a tűzre... Ő keltett életre, és ő éltetett."



Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16458
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Szomb. Júl. 07, 2012 19:55 Hozzászólás témája:

(Háló)

Ledobtam a földre a cuccaimat, és leültem a fotelba. Nem akartam aludni, egyszerűen nem is tudtam volna... már megint én voltam az ostoba?? Ebben már hol a meglepetés... lehet ebben a családban valaha olyan esemény, ahol én kerüljek ki valamiből győztesen?
Megráztam a fejemet... - Hát miért nem érti, hogy... hogy nem akartam bántani? - meredtem a mennyezetre folydogáló könnyekkel a szemem alatt, és hátradőltem, hogy ha aludni nem is, de... ne kelljen gondolkodni.

Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor

Eltelt jó pár perc... talán egy óra, nem néztem a falra, hogy megállapítsam... de nagyon rosszul éreztem magamat. Legalábbis a lelkem nagyon rosszul érezte magát. Volt bennem egy én, aki gyűlölte Klaust azért, mert kihasznált és Tatia-utánzatnak nézett... volt bennem egy én, aki megértette őt, és nem akart neki ártani. És volt bennem egy harmadik is, aki úgy érezte, hogy... valami hiányzik. Nem mellőlem, de Klausszal kapcsolatban igen. Olyan sablonos az, ami a fejemben maradt arról a délutánról és az estéről, hogy fáj visszagondolni... de ami most a megfontosabb volt, hogy... mellőlem hiányzott Damon...

(hálószoba)
_________________







Szerző
Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16089
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Vas. Júl. 01, 2012 12:32
Üzenet


(Konyha)

Becsuktam magam mögött az ajtót, és felhúztam egy tiszta ágyhuzatot az ágyra. Legalább addig sem azon gondolkodtam, hogy mit mondott Damon... hiszen ha egyszerűen nem így volt? Hát mit mondhattam volna? Ő is kialakíthatja a bizalmi körét, én is megtehetem... és miért ne bízzak Klausban? Ő... ő nem ölte meg a gyerekemet, és nem tett oylasmiket, mint Oliver... de mindegy...
Levettem a ruháimat, és erőnek erejével tartottam magamat, hogy ne bőgjem el magamat... helyette befeküdtem az ágyba, felhúztam a takarót, és csak bámultam kifelé az ablakon... nyugtalan voltam most ahhoz, hogy aludjak.
_________________







Szerző
Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13639
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Vas. Jún. 10, 2012 15:27
Üzenet


Nagyokat ásítva nyitottam ki a szememet, hogy rögtön az alvó Delenára essen a pillantásom, és mosolyogva nézzem, ahogy egy kis nyálcsík kibukott a száján alvás közben.
Megigazgattam rajta a takarót, aztán felültem az ágyon, lelógatva a lábamat. Hallottam, hogy Elena már ébren van, így hát a konyha felé vettem az irányt.

(folyt. ott)
_________________
Damon

A szerelem abban áll, hogy ötvözni kell egy vámpír temperamentumát egy őzike türelmével.





Szerző
Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13639
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Vas. Jún. 10, 2012 14:26
Üzenet


(konyha)

Letettem az ágyra Delenát, és betakargattam, ő pedig nyújtogatni kezdte felém a karját.
- Apu is jöjjön? - másztam mellé, aztán elővettem egy meséskönyvet, és olvasni kezdtem egy mesét a királylányról, aki virággá változott, de a történet közepén Delena már mélyen aludt.
- Jó éjszakát kicsim - takargattam be óvatosan, aztán én is mellédőltem, és lehunytam a szememet.
_________________
Damon

A szerelem abban áll, hogy ötvözni kell egy vámpír temperamentumát egy őzike türelmével.





Szerző
Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13639
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Pént. Jún. 08, 2012 07:11
Üzenet


(konyha)

- Ejnye Tigris, hát mi ez a nagy nyűgösség? - léptem oda a fiamhoz, aki paradicsomvörös fejjel épp összeszedte minden erejét az üvöltéshez, ám ezt megelőzendő gyorsan a karomba vettem, mire kiengedte a levegőt mint egy lyukas gumilabda.
- Na szép... - nevettem rá, és az orrához dörgöltem az orromat, mire csiklandósan felkuncogott. - Nem is betegség a te bajod, hanem hogy nem a nagyságos úr körül forog az a nagyvilág - emeltem a vállamra. - Gyere fiam... megnézzük a konyhában a nőket.

(folyt. ott)
_________________
Damon

A szerelem abban áll, hogy ötvözni kell egy vámpír temperamentumát egy őzike türelmével.





Szerző
Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16089
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Csüt. Jún. 07, 2012 14:34
Üzenet


(Nappali)

Alig néztem be a szobába, már rögtön láttam egy ugyanolyan "foltot" a padlón, mint a nappaliban... és már nem is tudtam szélesebben mosolyogni, miután ezen is végigfutott a szemem...
Letettem az ágyra David-et, mellé tettem egy párnát, és betakargattam, elvégre nagyon kicsi választotta már csak el az álomtól. De még mindig nem hallottam zajokat a lakás egyik szobája felől sem...
Elindultam kifelé... és akármelyik szobába benéztem, a gyerekszobában és a hálószobában is találtam a csokiból, és az idézetből... már a könnyezés határán álltam, mikor már csak egy helyiség maradt...

(Konyha)
_________________







Szerző
Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13639
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Csüt. Jún. 07, 2012 07:16
Üzenet


(konyha)

Kinyitottam az egyik újságot, és addig lapozgattam, míg ki nem vagdostam belőle egy csomó idézetet, majd megfogtam az egyiket, a vendégszoba földjére tettem.

"A közhittel ellentétben sok szerelmi kapcsolatot nem fojt meg a házasság, inkább átformálja, megérleli, megnemesíti azokat. Az égig lobogó lángok parázslássá finomodnak, élethossziglan melengetik a feleket."

Rátettem a papírra egy darab bonbont, és elégedetten szemléltem a művemet, majd kifelé vettem az irányt.

(gyerekszoba)
_________________
Damon

A szerelem abban áll, hogy ötvözni kell egy vámpír temperamentumát egy őzike türelmével.





Szerző
Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13639
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Csüt. Jún. 07, 2012 07:12
Üzenet


Nagyot nyújtózva ébredtem fel, és egy pillanatig fura volt, hogy nem a jól megszokott berendezést láttam magam körül, míg rá nem jöttem hogy a vendégszobában vagyok, és hogy miért.
Felültem, és ránéztem Delenára, aztán boldogan mosolyogtam el magam. Úgy aludt, olyan édesen és mélyen, ahogy csak egészen kicsi, ártatlan gyerekek szoktak, és lehajolva egy puszit nyomtam a barna tincseire, de meg sem rezzent rá.
Kinyitottam a fülem, hallottam hogy Elena és David a nappaliban vannak, és bolond ötletem támadt.
Emlékeztem, hogy valahová ide tettem be az esküvői katalógusokat, és egy perc matatás után meg is találtam őket. Jöhetett a második menet.

(konyha)
_________________
Damon

A szerelem abban áll, hogy ötvözni kell egy vámpír temperamentumát egy őzike türelmével.





Szerző
Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13639
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Szer. Jún. 06, 2012 18:21
Üzenet


(gyerekszoba)

Letettem Delena ágyneműjét az ágyra, kényelmesen eligazgatva mindent, majd a saját térfelemen is megigazgattam a párnát és a takarót.
- Tessék hercegnőm. Tökéletes is lesz - mondtam, mire Delena azonnal fel is mászott az ágyba, és elterült.
Betakargattam, majd mellé bújtam, és imádtam ahogy az orrát a nyakamba dugva, a plüsstevét ölelgetve máris lehunyta a szemeit.
- Szép álmokat hercegnőm - cirógattam a hátát amíg el nem aludt mellettem, és éreztem, ahogy az én szemeim is lassan leragadnak.
_________________
Damon

A szerelem abban áll, hogy ötvözni kell egy vámpír temperamentumát egy őzike türelmével.





Szerző
Kate Beckett
Ember



Csatlakozott: 2011.06.11. Szombat 12:39
Hozzászólások: 1750
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Szer. Máj. 16, 2012 17:19
Üzenet


(Gyerekszoba)

Miután ideértem és átöltöztem, rögtön bedőltem az ágyba felkészülve arra, hogy David az éjszaka bármelyik pillanatában felkelhet. Most már tudtam, mire vállalkoznék, ha kisbabát szeretnék...
Szinte rögtön el is aludtam, nem kellett hozzá több két percnél.

David csak egyszer kelt fel az éjszaka, ez már javuló tendenciának mutatkozott. Reggel mégis hamarabb felkeltem, mivel a kisbaba ismét nyöszörögni kezdett, így hát kitöröltem az álmot a szememből és el is indultam, hogy megnézzem a gyerekeket.

(Gyerekszoba)
_________________
"A tökéletes semmi is túl sok lenne, ahhoz képest, ami most a birtokunkban van. (...) Kötődünk, valami senki számára nem látható szálakon. Ránt valami misztikus erő hozzád, és irányíthatatlan vagyok, meg végtelenül kiszolgáltatott."

"Van egy személyes történeted, amit be kell teljesítened, és kész. Nem számít, hogy a többiek támogatnak, bírálnak, átnéznek rajtad vagy elviselnek: azért csinálod, amit csinálsz, mert ez a sorsod ezen a földön, ez minden örömöd forrása." (Paulo Coelho)





Szerző
Isobel Flemming
Vámpír - Anya



Csatlakozott: 2011.03.05. Szombat 5:06
Hozzászólások: 5104
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Kedd. Máj. 01, 2012 17:51
Üzenet


(Hátsókert)

Beérve a szobába, JJ-t újra az ágyra fektettem, míg Én összeszedtem a holminkat és újra elpakoltam szépen mindent. Aztán átöltöztem, és fejben már elterveztem hová fogom dobni a cipőmet amint hazaérek. Nagyon szép volt, de lábakra nézve gyilkos darab. Kivittem a cuccokat a kocsiba, majd előbb Adam-et, majd JJ-t is kivittem és bekötöttem őket a gyerekülésekbe. Távozófélben még a többi ajándék közé tettem a tőlem származó csomagot is, majd nem volt már hátra más, elindultunk hazafelé.

(folyt. köv. Saltzman lakás)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=xwomkJ4r3ko&feature=fvwrel







Szerző
Isobel Flemming
Vámpír - Anya



Csatlakozott: 2011.03.05. Szombat 5:06
Hozzászólások: 5104
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Hétf. Ápr. 30, 2012 13:31
Üzenet


(Gyerekszoba)

Először a kert helyett inkább ide jöttem, hisz a sírással úgy éreztem művészien elintézhettem a sminkem, így gondoltam azt előbb rendbe hozom kicsit mielőtt emberek közé mennék.
JJ-t lefektettem az ágyra, én pedig a tükör elé lépve és a sminktáskám magam mellé véve kezdtem rendbe hozni az arcomat. Mikor az megvolt, karomba vettem újra a kicsit, és elindultunk kifelé. Hátha már nincs itt az az illető...

(folyt. köv. Hátsókert)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=xwomkJ4r3ko&feature=fvwrel







Szerző
Isobel Flemming
Vámpír - Anya



Csatlakozott: 2011.03.05. Szombat 5:06
Hozzászólások: 5104
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Szomb. Ápr. 28, 2012 13:15
Üzenet


Végül inkább felhagytam a töprengéssel, féltem ha sokáig csinálom, még elkenem a sminkem. Az elég lesz majd akkor mikor Elenáék már az oltár előtt lesznek. Így inkább szépen felvettem a ruhámat, majd az előre kikészített ékszereimet.



Bár a kezeimet illetően nem vettem magamra semmi újat, mert így is volt már pár gyűrű az ujjaimon... Rick-től kapott gyűrűim, és a naptól védő ékszer, így azok bőven elegendőek voltak. Egy szép díszes medálú láncot tettem a nyakamba, meg egy pár fülbevalót a fülembe, így a tükörbe nézve késznek nyilvánítottam magamat.
Gondoltam ideje megnézni hogy állnak Elenáék odaát. Így a karomba vettem JJ-t, és elindultam feléjük.

(folyt. köv. Hálószoba)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=xwomkJ4r3ko&feature=fvwrel



A hozzászólást Isobel Flemming összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd. Máj. 01, 2012 12:29-kor.





Szerző
Isobel Flemming
Vámpír - Anya



Csatlakozott: 2011.03.05. Szombat 5:06
Hozzászólások: 5104
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Szomb. Ápr. 28, 2012 13:07
Üzenet


(Fürdőszoba)

JJ még mindig ugyanúgy a saját kis kezével volt elfoglalva mikor bejöttem, így nem is nagyon piszkáltam Őt. Átöltöztetni még nem akartam, hisz Ő még ráér, ahogy Adam is. Nem szeretném hogy valami kis baleset következtében összekenjék a ruháikat. Hadd legyenek majd csinosak a ceremónián. Így egyelőre csak a magam ruhájához léptem, ami a szekrényen lógott felakasztva.
Bár sokkal jobban éreztem volna magam ha ebben is Rick lát először, de hát... ma a többieknek kell tetszenem. Szerelmem csodálhat majd benne utólag. És ma nem az számít én miért vagyok szomorú, hanem az, amiért boldog lehetek. A családunk és a barátaink körében lehetek majd a tanúja, amint a legidősebb lányom, drága Elenám férjhez megy... Egy olyan nap ez, melyet ezerszer elképzeltem már, míg távol voltunk egymástól, sőt, már a születése napján is, vagy mikor eldöntöttem hogy örökbeadom.. mindig bíztam és hittem, hogy lesz egyszer egy férfi, akinek személyesen, vagy lélekben, de majd átadhatom a kislányomat, hogy óvja, és szeresse, amíg csak élnek... És most itt van, ez az a nap... és Damon az a férfi... és oly hatalmas ajándék ez az élettől, hogy itt lehetek ma velük... többet s jobbat nem is remélhettem volna soha...
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=xwomkJ4r3ko&feature=fvwrel







Szerző
Isobel Flemming
Vámpír - Anya



Csatlakozott: 2011.03.05. Szombat 5:06
Hozzászólások: 5104
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Szomb. Ápr. 28, 2012 12:47
Üzenet


Másnap nem meglepő módon arra ébredtem hogy valaki húzza a hajamat. Hát ezt már igazán megszokhattam, így nem lepett meg, az viszont egy kicsit mégis, hogy JJ volt az aki a hajam huzigálta pici kezével, miközben tekintetemmel megkerestem Adam-et, aki pedig JJ lábainál ücsörgött, és a kishúga talpacskáját piszkálgatta, élvezve hogy a kicsi ide-oda emelgette a lábát.
- Jó reggelt rosszcsontok - néztem rájuk somolyogva, miközben óvatosan lefejtettem JJ kezét a hajamról és felültem, majd mindkettejüket megpuszilgattam.
Először is hallgatózni kezdtem kicsit, amiből megállapítottam hogy Elena Kate-el van a hálóban, és szépen készülődnek már. Így én is sietve aktivizáltam magam. Először is megetettem JJ-t. És mindkét kicsinél eszközöltem egy pelenkacserét. Aztán mikor ez megvolt, Adam magunkra is hagyott, nyilván Delena keresésére indult, akit én a konyhából hallottam még az imént. Hallottam a felvigyázó hangját is kintről, így nem aggódtam hogy Adam netán rosszalkodni kezdene kint. JJ egyelőre szépen elheverészett az ágyon, és a saját ujjacskáit bámulta közelről. Úgy tűnt ez most alaposan le is köti a figyelmét, így ott mertem Őt hagyni míg én a fürdőbe mentem hogy kissé rendbe szedjem magam.

(folyt. köv. ott)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=xwomkJ4r3ko&feature=fvwrel







Szerző
Isobel Flemming
Vámpír - Anya



Csatlakozott: 2011.03.05. Szombat 5:06
Hozzászólások: 5104
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Pént. Ápr. 27, 2012 23:29
Üzenet


Ahogy megérkeztünk, Elena a vendégszobába kísért minket, ahol kikészítettük szépen a holnapi ruháinkat, miután JJ-t lefektettem az ágy közepére. Őt nem zargattuk semmivel, teljes lelki nyugalommal szundikált. És ahogy hallottam a gyerekszoba felől Adam, Delena és David szuszogását, itt valahogy sokkal jobban éreztem magam mint otthon... Itt voltak a kicsik, Elena, és én is. Na persze Damon-el lett volna teljes, de... így is jó volt. Itt... más volt, itt nem éreztem azt a fura jelenlétet amit otthon... ide nem követett az a valami ami otthon mindig velem volt...

Mikor szépen lepakoltunk mindent, mosolyogva vettem, hogy Elena áthozta ide Adam-et. Bár kicsi fiam is már aludt, de hát... akkor is, fogni Őt a karomban, érezni a teste melegét, a finom babaillatát, és egyáltalán látni Őt... annyira nagyon hiányzott már, hogy szavakat sem tudtam volna rá találni..

- Szép álmokat, Kicsim - mosolyogtam még Elena után, majd füleltem még ugyan kicsit, de aztán végül én is lefeküdtem a gyerekek mellé, és a kicsikéim mellett végül engem is elnyomott az álom.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=xwomkJ4r3ko&feature=fvwrel







Szerző
Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16089
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Pént. Ápr. 27, 2012 06:38
Üzenet


(Ház)

Kinyitottam előttük az ajtót, majd mosolyogva néztem rájuk. - A gyerekek már alszanak. Ma estére felhívtam Delena és David felvigyázóját, hogy neked is csak JJ-vel kelljen törődnöd, viszont tudjunk pihenni is. Adam-et is rábízhatjuk, ha nem gondolod úgy, hogy ma este szeretnéd, ha itt aludna veled. Mert az is megoldható - mosolyogtam az anyámra boldogan, de végül valami nagyon érdekes kezdte facsarni a torkomat. Rájöttem, hogy ő még nem tud arról, hogy nemrégen szellemek jelentek meg itt... arról meg főleg nem, hogy pontosan KI az a szellem.
Segítettem neki kipakolni az a pár ruhát, majd áthoztam hozzá Adam-et.
- Aludjatok jól. Nemsokára megjön a felvigyázó Delenához és David-hez, velük nem kell törődnöd - fordultam még anya felé. - Jó éjt! - mondtam még nekik, majd kiléptem a szobából.

(Hálószoba)
_________________







Szerző
Kate Beckett
Ember



Csatlakozott: 2011.06.11. Szombat 12:39
Hozzászólások: 1750
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Szomb. Márc. 17, 2012 10:52
Üzenet


(Konyha)

Most annyira nem voltam álmos, így egy ideig csak forgolódtam az ágyban, közben pedig azon gondolkoztam, hogy utána kellene járni, hogy van Ben és a többiek. Már úgyis régen hallottam felőle.
Végül annyira elnyomott az álom, hogy később keltem fel a nálam szokásosnál. Felkeltem, átöltöztem és a konyhába mentem.

(Konyha)
_________________
"A tökéletes semmi is túl sok lenne, ahhoz képest, ami most a birtokunkban van. (...) Kötődünk, valami senki számára nem látható szálakon. Ránt valami misztikus erő hozzád, és irányíthatatlan vagyok, meg végtelenül kiszolgáltatott."

"Van egy személyes történeted, amit be kell teljesítened, és kész. Nem számít, hogy a többiek támogatnak, bírálnak, átnéznek rajtad vagy elviselnek: azért csinálod, amit csinálsz, mert ez a sorsod ezen a földön, ez minden örömöd forrása." (Paulo Coelho)





Szerző
Kate Beckett
Ember



Csatlakozott: 2011.06.11. Szombat 12:39
Hozzászólások: 1750
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Csüt. Márc. 15, 2012 10:19
Üzenet


A nap sugari keltettek fel és rögtön ki is verték az álmot a szememből, amint kinyitottam azt. Ezért miután letusoltam és átöltöztem, a konyhába indultam.

(Konyha)
_________________
"A tökéletes semmi is túl sok lenne, ahhoz képest, ami most a birtokunkban van. (...) Kötődünk, valami senki számára nem látható szálakon. Ránt valami misztikus erő hozzád, és irányíthatatlan vagyok, meg végtelenül kiszolgáltatott."

"Van egy személyes történeted, amit be kell teljesítened, és kész. Nem számít, hogy a többiek támogatnak, bírálnak, átnéznek rajtad vagy elviselnek: azért csinálod, amit csinálsz, mert ez a sorsod ezen a földön, ez minden örömöd forrása." (Paulo Coelho)





Szerző
Kate Beckett
Ember



Csatlakozott: 2011.06.11. Szombat 12:39
Hozzászólások: 1750
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Szer. Márc. 14, 2012 17:09
Üzenet


(Konyha)

Beérve átöltöztem és mivel nem volt jobb dolgom és amúgy is későre járt, én is lefeküdtem aludni. Tartalékolnom kell az energiát holnap Delenára, ha nem akarok előbb kifáradni a játékban, mint ő.
_________________
"A tökéletes semmi is túl sok lenne, ahhoz képest, ami most a birtokunkban van. (...) Kötődünk, valami senki számára nem látható szálakon. Ránt valami misztikus erő hozzád, és irányíthatatlan vagyok, meg végtelenül kiszolgáltatott."

"Van egy személyes történeted, amit be kell teljesítened, és kész. Nem számít, hogy a többiek támogatnak, bírálnak, átnéznek rajtad vagy elviselnek: azért csinálod, amit csinálsz, mert ez a sorsod ezen a földön, ez minden örömöd forrása." (Paulo Coelho)





Szerző
Kate Beckett
Ember



Csatlakozott: 2011.06.11. Szombat 12:39
Hozzászólások: 1750
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Hétf. Márc. 12, 2012 18:53
Üzenet


A nap sugarai ébresztettek és mivel hangokat hallottam, gondoltam, hogy a többiek már felkeltek. Ezért felkeltem az ágyból, felöltöztem és a konyhába indultam.

(folyt. ott)
_________________
"A tökéletes semmi is túl sok lenne, ahhoz képest, ami most a birtokunkban van. (...) Kötődünk, valami senki számára nem látható szálakon. Ránt valami misztikus erő hozzád, és irányíthatatlan vagyok, meg végtelenül kiszolgáltatott."

"Van egy személyes történeted, amit be kell teljesítened, és kész. Nem számít, hogy a többiek támogatnak, bírálnak, átnéznek rajtad vagy elviselnek: azért csinálod, amit csinálsz, mert ez a sorsod ezen a földön, ez minden örömöd forrása." (Paulo Coelho)





Szerző
Kate Beckett
Ember



Csatlakozott: 2011.06.11. Szombat 12:39
Hozzászólások: 1750
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Hétf. Márc. 12, 2012 17:19
Üzenet


(Konyha)

Egy kicsit én is elfáradtam, de nem volt vészes. Mindenesetre ledőltem az ágyra, hogy aludjak egy kicsit és nem is kellett sokáig várnom, szinte rögtön el is nyomott az álom.
_________________
"A tökéletes semmi is túl sok lenne, ahhoz képest, ami most a birtokunkban van. (...) Kötődünk, valami senki számára nem látható szálakon. Ránt valami misztikus erő hozzád, és irányíthatatlan vagyok, meg végtelenül kiszolgáltatott."

"Van egy személyes történeted, amit be kell teljesítened, és kész. Nem számít, hogy a többiek támogatnak, bírálnak, átnéznek rajtad vagy elviselnek: azért csinálod, amit csinálsz, mert ez a sorsod ezen a földön, ez minden örömöd forrása." (Paulo Coelho)





Szerző
Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16089
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Szomb. Márc. 10, 2012 18:52
Üzenet


- Jól van, akkor menjünk - bólogattam, és megfogva a kezét, áthúztam a gyerekszobába.

(Delena szobája)
_________________







Szerző
Kate Beckett
Ember



Csatlakozott: 2011.06.11. Szombat 12:39
Hozzászólások: 1750
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Szomb. Márc. 10, 2012 18:49
Üzenet


- Igen, tudom. Ti sohasem lesztek barátok, de erre nincs is semmi szükség. Ha egyszer nem bírjátok a másikat, nem kell erőltetni - mosolyodtam el.
- Rendben, én benne vagyok - bólintottam és felálltam az ágyról. - Mutass meg mindent, ami szükséges - mosolyogtam továbbra is.
_________________
"A tökéletes semmi is túl sok lenne, ahhoz képest, ami most a birtokunkban van. (...) Kötődünk, valami senki számára nem látható szálakon. Ránt valami misztikus erő hozzád, és irányíthatatlan vagyok, meg végtelenül kiszolgáltatott."

"Van egy személyes történeted, amit be kell teljesítened, és kész. Nem számít, hogy a többiek támogatnak, bírálnak, átnéznek rajtad vagy elviselnek: azért csinálod, amit csinálsz, mert ez a sorsod ezen a földön, ez minden örömöd forrása." (Paulo Coelho)





Szerző
Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16089
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Szomb. Márc. 10, 2012 18:43
Üzenet


Leültem mellé, és megértően bólintottam. - Te közelebb állsz hozzá, mint mi. Valahogy nem sikerült Damon és az én szívembe vésni magát. Ahogy ő se vésett minket a szívébe... - motyogtam kicsit szomorkásan, bár csupán az ellenség gondolatától. Hiszen volt elég, Ben nélkül is. - Mit szólnál ahhoz, ha Damonéket beküldenénk a játszoszobába? És addig mi csinálnánk valami isteni vacsorát - mosolyodtam el ismét. - De persze előbb szeretném megmutatni neked Delena szobáját, hogy tudd, mi hol van.
_________________







Szerző
Kate Beckett
Ember



Csatlakozott: 2011.06.11. Szombat 12:39
Hozzászólások: 1750
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Szomb. Márc. 10, 2012 18:39
Üzenet


- Igen, de már nem először. Most a központban futottunk össze, ott beszélgettünk - mondtam, majd amint végeztünk a pakolással, leültem az ágyra. - Ben? Nem, nem bántott. Én még mindig azt gondolom róla, hogy nem rossz ember, csak meg kell őt ismerni. Az tény, hogy eléggé...fura állapotban volt a múltkor, bár napok óta nem láttam őt.
_________________
"A tökéletes semmi is túl sok lenne, ahhoz képest, ami most a birtokunkban van. (...) Kötődünk, valami senki számára nem látható szálakon. Ránt valami misztikus erő hozzád, és irányíthatatlan vagyok, meg végtelenül kiszolgáltatott."

"Van egy személyes történeted, amit be kell teljesítened, és kész. Nem számít, hogy a többiek támogatnak, bírálnak, átnéznek rajtad vagy elviselnek: azért csinálod, amit csinálsz, mert ez a sorsod ezen a földön, ez minden örömöd forrása." (Paulo Coelho)





Szerző
Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16089
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Szomb. Márc. 10, 2012 18:30
Üzenet


- Tényleg találkoztál velük? Már nem is emlékszem, mikor jártak itt utoljára... na de nekik is megvan a saját életük, meg nekünk is - sóhajtottam kicsit, majd mellé léptem és segítettem bepakolni a ruháit a szekrénybe. - És te jól vagy? Úgy értem... Benjamin Lockwood nem bántott? Mert... a múltkor nem tűnt valami nagyon megbízhatónak, mikor itt járt...
_________________







Szerző
Kate Beckett
Ember



Csatlakozott: 2011.06.11. Szombat 12:39
Hozzászólások: 1750
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Szomb. Márc. 10, 2012 18:21
Üzenet


- Nem lesz semmi gond - biztosítottam és kivettem a táskából a ruhákat, amiket magammal hoztam. - Voltam már itt, bár az nem ugyanolyan, minthogy ideiglenesen itt lakom, de ki fogom ismerni magam. Mindenesetre remélem, nem fogok megzavarni semmit. Erre majd ügyelek - kacsintottam Elenára és a szekrénybe raktam a kezemben lévő ruhákat. - Egyébként találkoztam az anyukáddal, Isobel-el. Nagyon kedves nő, Adam pedig tündéri kisfiú.
_________________
"A tökéletes semmi is túl sok lenne, ahhoz képest, ami most a birtokunkban van. (...) Kötődünk, valami senki számára nem látható szálakon. Ránt valami misztikus erő hozzád, és irányíthatatlan vagyok, meg végtelenül kiszolgáltatott."

"Van egy személyes történeted, amit be kell teljesítened, és kész. Nem számít, hogy a többiek támogatnak, bírálnak, átnéznek rajtad vagy elviselnek: azért csinálod, amit csinálsz, mert ez a sorsod ezen a földön, ez minden örömöd forrása." (Paulo Coelho)





Szerző
Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16089
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Szomb. Márc. 10, 2012 18:12
Üzenet


- Nagyon jól emlékszel - bólogattam mosolyogva, majd besétáltam utána, és figyeltem, ahogy az ágyra teszi a táskát. - Érezd magad itthon ebben a szobában. Sőt, az egész házban. Talán szokatlan lesz ez így neked, de remélem, hogy ki tudsz majd igazodni a házon - nyitottam ki az egyik szekrényt, ami mindig mindig, most is üres volt. - Persze még bizonyára van egy kis idő, bár David nagyon aktív az elmúlt pár napban. De annyi biztos van még hátra, hogy kicsit segítsük neked azt, hogy mindenhol tájékozott légy - mosolyogtam rá.
_________________







Szerző
Kate Beckett
Ember



Csatlakozott: 2011.06.11. Szombat 12:39
Hozzászólások: 1750
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Szomb. Márc. 10, 2012 18:09
Üzenet


(Konyha)

- Oké, ha jól emlékszem, ez az a szoba, ugye? - néztem Elenára, aztán pedig benyitottam. - Nem is olyan rossz az emlékezetem - mosolyogtam rá és beléptem.
_________________
"A tökéletes semmi is túl sok lenne, ahhoz képest, ami most a birtokunkban van. (...) Kötődünk, valami senki számára nem látható szálakon. Ránt valami misztikus erő hozzád, és irányíthatatlan vagyok, meg végtelenül kiszolgáltatott."

"Van egy személyes történeted, amit be kell teljesítened, és kész. Nem számít, hogy a többiek támogatnak, bírálnak, átnéznek rajtad vagy elviselnek: azért csinálod, amit csinálsz, mert ez a sorsod ezen a földön, ez minden örömöd forrása." (Paulo Coelho)





Szerző
Isobel Flemming
Vámpír - Anya



Csatlakozott: 2011.03.05. Szombat 5:06
Hozzászólások: 5104
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Vas. Jan. 22, 2012 18:58
Üzenet


(Hátsókert)

Első körben megálltunk a fürdőszobánál, és megmostuk Adam kezét meg az arcát. Hogy azért ne fűfoltosan meg piszkosan nézzen ki. Aztán jöttünk tovább a szobába, és egy szép tiszta ruhát adtam rá. Hátha valami csoda folytán sikerül NEM összepiszkolnia magát mire megjönnek a fiúk. Utána már mindegy, csak legalább a kezdés legyen tiszta.
Mikor kész voltunk, kicsit megigazítottam a haját is az ujjaimmal fésülgetve, de mikor sikerült úgy megítélni hogy rendben vagyunk, visszaindultunk a kertbe.

(folyt. ott)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=xwomkJ4r3ko&feature=fvwrel







Szerző
Isobel Flemming
Vámpír - Anya



Csatlakozott: 2011.03.05. Szombat 5:06
Hozzászólások: 5104
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Pént. Jan. 20, 2012 23:55
Üzenet


Alaric átvette Adam-et, Én meg kikeltem az ágyból és felöltöztem.
- Oké, kész vagyok, mehetünk - mosolyogtam Rájuk, és melléjül léptem, aztán elindultunk kifelé.

(folyt. köv. Konyha)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=xwomkJ4r3ko&feature=fvwrel







Szerző
Alaric Saltzman
✘ Megszállott ✘



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:43
Hozzászólások: 2743
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Pént. Jan. 20, 2012 23:37
Üzenet


Elnevettem magam Adamen.

- Na gyere nagyfiú, hagyjuk anyát felöltözni! - mosolyogtam a szemeibe ahogy átvettem - Odakinn már biztosan nem tudják hová lettünk. - álltam fel vele az ágyról és sétálgatni kezdtem amíg Isobel felöltözik. Láthatóan ő is örült nekem. És ez nagyon jól esett.

Mikor Isobel is elkészült felé fordultam.

- Mehetünk? - kérdeztem egy újabb csókot nyomva a szájára. Hiányzott, hát naaa! Nagyon!





Szerző
Isobel Flemming
Vámpír - Anya



Csatlakozott: 2011.03.05. Szombat 5:06
Hozzászólások: 5104
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Pént. Jan. 20, 2012 23:22
Üzenet


- Igen, megmozdult - bólogattam, elnevetve magam a kérdésén, meg az arcán ülő vigyoron egyaránt. Annyira aranyos volt, Én meg annyira boldog. Éreztem ahogy a baba pont Rick kezénél rugdosódik. Nagyon-nagyon jó érzés volt!! - Ugyan, Én még távolról se, ellenben a gyerekeinkkel, akik fantasztikusak, Veled együtt. - Adam kihasználta hogy Őt is emlegetjük végre, és felnevetett ahogy szemeit kinyitva meglátta az apját. - Azt hiszem valaki még nálam is jobban örül Neked - vigyorogtam, és a karjaim közé emelve Adam-et, adtam egy puszit az arcára, de Ő nem foglalkozott most ezzel, Ő most csak az apját látta, és Felé nyújtózkodott, közben felülve az ölelésemből. - Na szép, hazaértél és Én le vagyok ejtve a gyerekeknél.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=xwomkJ4r3ko&feature=fvwrel







Szerző
Alaric Saltzman
✘ Megszállott ✘



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:43
Hozzászólások: 2743
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Pént. Jan. 20, 2012 22:52
Üzenet


Ahogy megfogta a kezem és kissé arrébb húzta, oldalt, észre sem vettem, hogy hogy fordult az arcom önkéntelen vigyorba.

- Megmozdult? - kérdeztem a lehető legnagyobb butaságot amit kérdezni lehet, hiszen éreztem! Magam is éreztem az apró mozgásokat. És én azt hittem, soha többé nem tudom letörölni a képemről a vigyoromat. - Csodálatos vagy! - néztem gyönyörittasan a szemeibe - És én őrülten szeretlek! - vigyorogtam még mindig és nem bírtam tovább, újabb csókot kellett nyomnom az ajkára.





Szerző
Isobel Flemming
Vámpír - Anya



Csatlakozott: 2011.03.05. Szombat 5:06
Hozzászólások: 5104
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Pént. Jan. 20, 2012 22:34
Üzenet


- Igen, a kicsi remekül van, minden a legnagyobb rendben - bólogattam határozottan, és boldogan. - Sőt mi több, jobban van mint valaha - mondtam, majd néhány pillanatnyi várakozás után, mintha csak a belső vágyam érezte volna meg a pici, mozgást éreztem oldalt. Rögtön megfogtam Alaric kezét, és odább húztam, hogy Ő is érezhesse. - Már érzem Őt. Elena és Damon is érezték. Már csak Rád vártunk, hogy megmutathassuk - mosolyogtam folyamatosan.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=xwomkJ4r3ko&feature=fvwrel







Szerző
Alaric Saltzman
✘ Megszállott ✘



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:43
Hozzászólások: 2743
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Pént. Jan. 20, 2012 22:19
Üzenet


- Én is szeretlek.. - futtattam egy darabig a szemei között a tekintetem azzal újabb rövid csókot kapott. - A kicsi is minden rendben van? - simítottam kezemmel végig óvatosan a hasán.





Szerző
Isobel Flemming
Vámpír - Anya



Csatlakozott: 2011.03.05. Szombat 5:06
Hozzászólások: 5104
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Pént. Jan. 20, 2012 22:13
Üzenet


- Na nem baj, a fő hogy már itt vagy, és remélem mostanában nem hívnak újra, mert semmi pénz nem ér annyit hogy ennyi ideig kelljen nélkülöznünk Téged - kacsintottam Rá, hogy azért érzékelje, nem csak a gyerekek meg a szerelem miatt mondom. Néztem ahogy Adam-hez hajol, és amint megpuszilta, Ő az orrát ráncolgatva kezdett mocorogni.
- Oké, akkor megmentjük a virágokat, és aztán eszünk - bólogattam mosolyogva, de azért még egy csókot nyomtam Szerelmem ajkaira. - Szeretlek. Méghozzá naaagyon!
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=xwomkJ4r3ko&feature=fvwrel







Szerző
Alaric Saltzman
✘ Megszállott ✘



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:43
Hozzászólások: 2743
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Pént. Jan. 20, 2012 21:41
Üzenet


Elmosolyodtam a szavaira.

- Hát igen, elég hosszúra sikeredett. És Ti is nekem. - mosolyogtam tovább egy újabb puszit nyomva a szájára majd a kicsihez fordultam és az ő homlokára is nyomtam egy puszit. - Mindketten. - mosolyogtam újra Isobelre.

- Elena kinn vár. Készít reggelit. Na, meg ennek sem ártana némi elsősegély. - vigyorodtam el megemelve a virágot.





Szerző
Isobel Flemming
Vámpír - Anya



Csatlakozott: 2011.03.05. Szombat 5:06
Hozzászólások: 5104
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Pént. Jan. 20, 2012 21:32
Üzenet


- Na végre - nyögtem fel nevetgélve két csók között ahogy csókolgatni kezdett, és kezeim máris a nyaka körül voltak. Még az sem zavart hogy közben szegény virágcsokromat kilapítjuk. - Nem baj, Te jobban foglalkoztatsz most mint a virág, bár az is gyönyörű - mosolyogtam boldogan, és végre azért már a szemem is kinyitottam. Látni Őt majdnem akkora élvezet volt mint csókolni. - El nem hinnéd mennyire hiányoztál már Nekünk.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=xwomkJ4r3ko&feature=fvwrel







Szerző
Alaric Saltzman
✘ Megszállott ✘



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:43
Hozzászólások: 2743
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Pént. Jan. 20, 2012 21:06
Üzenet


Elvigyorodtam.

- Na szééép! Szóval csak itt stikában álljuk a próbálkozásaimat!? - nevettem már el magam, azzal hozzá hajolva egy csókot nyomtam a szájára. Majd egy újabbat. És egy még újabbat. És végül, ahogy éreztem a karja a nyakamba kúszik, egy egész hosszú, szinte végtelennek tűnő csókban forrtunk össze.

- Megfulladok.. - nevettem el magam aztán ahogy "végre" elengedett. - A virágod.. hát azt hiszem kissé megsínylette a csókunkat. - nevettem rátekintve az útközben kissé kilapított csokorra.





Szerző
Isobel Flemming
Vámpír - Anya



Csatlakozott: 2011.03.05. Szombat 5:06
Hozzászólások: 5104
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Pént. Jan. 20, 2012 20:47
Üzenet


Oooké, eddig sem volt egyszerű visszafogni magam, legszívesebben már rég a nyakába vetettem volna magamat, deeee... amikor aztán elkezdte egy szál rózsával az arcom simogatni, a csikis érzéstől nem tudtam megállni, elmosolyodtam. Már lebuktam, ezt tudtam, de azért még nem adtam fel.
- Még alszom, ennyitől nem ébredtem fel, tessék erőteljesebben próbálkozni - suttogtam egész halk hangon, de úgy hogy azért hallja.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=xwomkJ4r3ko&feature=fvwrel







Szerző
Alaric Saltzman
✘ Megszállott ✘



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:43
Hozzászólások: 2743
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Pént. Jan. 20, 2012 20:27
Üzenet


Kicsit vártam.. semmi! Újabb próba.

- Isobel Kedvesem, ébresztő.. - búgtam egész visszafogott hanggal, azzal kihúztam egy szálat a csokorból és elkezdtem vele az arcát simogatni.





Szerző
Isobel Flemming
Vámpír - Anya



Csatlakozott: 2011.03.05. Szombat 5:06
Hozzászólások: 5104
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Pént. Jan. 20, 2012 20:21
Üzenet


Valami nagyon-nagyon finom illatra kezdtem ébredezni. Illetve KETTŐ nagyon finom illatra! Az egyik nagyon közelről érződött, így jó gyorsan fel is ismertem, rózsaillat volt... pedig meg mertem volna rá esküdni hogy nem volt a szobában tegnap még virág... De aztán ahogy tanulmányoztam a másik illatot, majdnem azonnal tágra is nyíltak a szemeim, főleg mikor meghallottam a hangját is a második illat "tulajdonosának..."
Magamban elmosolyodtam, vártam mit tesz annak érdekében még hogy "felkeltsen."
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=xwomkJ4r3ko&feature=fvwrel







Szerző
Alaric Saltzman
✘ Megszállott ✘



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:43
Hozzászólások: 2743
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Pént. Jan. 20, 2012 19:57
Üzenet


(ház)

Még mindig néma csendben nyitottam az ajtót. Persze a vámpírhallást ha akarom sem tudom kijátszani, de bíztam benne hogy még alszik. És így is volt. Lassan lépkedtem oda az ágy széléhez és egész óvatosan ültem le rá. A kisfiam szusszant egy hatalmasat, és nagyon vissza kellett fognom magamat, nehogy elnevessem magam. Nagy levegő.. és óvatosan közelebb hajoltam. Olyan szép volt.. A csokrot Isobel mellkasára fektettem és egész halkan kezdtem beszélni hozzá.

- Jóóó reggelt, Szépségem... - mosolyogtam és vártam, vajon erre felébred e.

A hozzászólást Alaric Saltzman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 20, 2012 20:21-kor.





Szerző
Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13639
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Pént. Jan. 20, 2012 10:38
Üzenet


(Delena szobája)

Kissé aggódva dugtam be a fejem a résnyire nyitott ajtón, hiszen nem láttam tegnap délután sem Isobelt és Adamet, és még mindig aludtak. De megnyugodva láttam az üres tányért és poharat az éjjeliszekrényen. Ezek szerint valamikor este felkeltek...
Isobel egy pillanatra kinyitotta a szemét, de valószínűleg fel sem fogta, hogy engem lát, mert vissza is hunyta, átölelte Adamet, és nyugodtan aludt tovább.

(folyt. konyha)
_________________
Damon

A szerelem abban áll, hogy ötvözni kell egy vámpír temperamentumát egy őzike türelmével.





Szerző
Isobel Flemming
Vámpír - Anya



Csatlakozott: 2011.03.05. Szombat 5:06
Hozzászólások: 5104
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Pént. Jan. 20, 2012 01:40
Üzenet


Mikor Adam már teljesen nyugodt volt, visszafektettem az ágyra, és néma csendben kiosontam a konyhába. Hoztam be egy kis vacsorát Neki is, meg magamnak is. Megetettem szépen Adam-et, aztán míg Ő az ágytakarón hason fekve játszott a telefonommal, Én is megettem a vacsimat.
Mikor végeztem, letettem a tányérjainkat az éjjeliszekrényre, és visszaszerezve a nyálban úszó mobilom, Adam-et átültettem a fotelbe amíg megcsináltam az ágyat. Azután lefektettem újra Adam-et, aki egy kis nyáladzás és kézrégicsálás után végül újra elaludt. Én pedig közben előbb a telefonomat törölgettem, aztán Rick sms-ét vettem elő, hogy írjak ré egy választ.

"Kedves Drágám!
NAGYON sajnálom, hogy eddig nem jelentkeztem, de itt mintha életek múlnának rajta, olyan lóhalálában zajlanak az események. Késő éjszakánként jutok csak némi lélegzetvételnyi levegőhöz, és másnap reggeltől újra rohanás. De most már az asztalra csaptam.. és most itt vagyok.
Örülök neki, hogy Elenáékkal vagy és annak MÉG jobban, hogy nem vagy egyedül. Ők majd vigyáznak Rátok! Sajnos nem tudok információval szolgálni, hogy mikor lesz vége ennek a hajtásnak, de ha minden sikerül.. akkor nem kevés pénz áll majd a házhoz. Vagyis megéri! Vigyázz NAGYON magatokra, SZERETLEK.. csókollak.. és adj egy puszit a nevemben a kicsinek is. Mindkettőnek! És puszilom Elenát is. Damont viszont ha lehet ne csókolgasd, őt majd üdvözlöm én, ha hazajutok! Nagyon szeretlek! És ha már tudok valamit azonnal írok!
Csók a szádra!
Rick"

Félhangosan olvastam fel... nem is tudom milyen apropóból... de ahogy olvastam, éreztem ahogy menet közben a kicsikém a pocakomban rugdosni kezd. Azt hiszem tetszett Neki Rick üzenete. A mutatóujjam hegyére egy puszit adtam, majd azt a hasamra simítottam.
- Puszi anyától - mosolyodtam el, majd még hozzétettem. - Apa küldte, Kicsikém. - Aztán Adam-hez hajoltam, és Neki is adtam egyet. Ő nem reagált rá semmit, csak kicsit összeráncolta az orrát, de aludt tovább. Közben nekikezdtem a válasznak.

"Szia Szerelmem!
Semmi baj, megértem. Hisz azért mentél hogy dolgozz, persze hogy nincs időd hazaüzengetni. Semmi gond.
Én is örülök hogy itt vagyunk Elenáéknál. Már régen voltam ilyen sok időt Velük. Delena és Adam is nagyon élvezik hogy együtt lehetnek. És Damon nagyon jól vigyáz mindannyiunkra, szóval nem kell izgulni.
A pénz jól hangzik, de a legjobban Neked fogok örülni. Remélem hamar hazaérsz. Már naaagyon hiányzol. Lesz egy kis meglepim is ha majd hazaérsz, és remélem legalább annyira fogsz Te is örülni mint Én.
Én is nagyon szeretlek, és vigyázok magunkra. És átadtam a puszit, nyugi, Damon-nek nem.
Szeretlek!! <3 És itt várunk Elenáéknál, bármikor is jössz, epekedve. <3
Puszi!
És remélem ilyenkor már nem dolgozol, de ha mégis, akkor jó munkát, és majd utána szép álmokat.
Szia! <3 "

Elküldtem az üzenetet, majd állítva be ébresztőt a telefonra, letettem azt is a helyére, és Én is újra elhelyezkedtem alváshoz. Meglepő módon nem tartott sokáig, újra elég hamar elaludtam Én is...
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=xwomkJ4r3ko&feature=fvwrel







Szerző
Isobel Flemming
Vámpír - Anya



Csatlakozott: 2011.03.05. Szombat 5:06
Hozzászólások: 5104
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Pént. Jan. 20, 2012 00:55
Üzenet


Nyöszörgésre, panaszos gőgicsélésre ébredtem. Álmosan nyitottam ki a szemeim, s rögtön felmértem, hogy már sötét van a szobában. Idő közben bizony lement a nap... Én meg teljesen ledöbbentem... átaludtuk volna az egész délutánt...?
Aztán mikor újra hallottam a hangokat, oldalra pillantva megláttam Adam összeráncolt kis szemöldökét, és ökölbeszorult kezecskéit.
- Adam... - suttogtam és mellé bújva simogatni kezdtem az arcát. - Édesem, ébredj fel, nincs semmi baj, csak álom... ébredj fel, nincs baj, éredj Kicsikém.
Egyszercsak megrándult a kis teste, és kinyílva a szemei, egy pillanatig rémülten nézett, és sírásra görbült a szája. Azonnal a karomba vettem, és erősen, de óvatosan magamhoz öleltem, úgy kezdtem ringatni.
- Csss, semmi baj. Ne sírj, Drágám, kicsi Angyalom, semmi baj, Anya itt van, itt vagyok Veled. Semmi baj Drágaságom, semmi baj - nyugtatgattam, és finoman megpuszilgattam az arcát. - Ne félj, Drágám, Anya itt van, Anya megvéd. Nincsen semmi baj, nyugodj meg.
Egy ideig csak csendben ringattam, és beszéltem Hozzá. Csak akkor hagytam abba, amikor már megnyugodott. Közben hallgatóztam kicsikét, felmértem a házat. Egy nyugodt szuszogás Delena szobájából, és kettő egymáshoz nagyon közeli és összecsengő szuszogás Elenáék szobájából. Elmosolyodtam némán, mert ez arra engedett következtetni, hogy újra békesség van. Aminek nagyon-nagyon örültem.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=xwomkJ4r3ko&feature=fvwrel







Szerző
Isobel Flemming
Vámpír - Anya



Csatlakozott: 2011.03.05. Szombat 5:06
Hozzászólások: 5104
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Kedd. Jan. 17, 2012 23:56
Üzenet


(Konyha)

A szobába lépve becsuktam magunk mögött az ajtót, és az ágyhoz sétáltam. Most nem húztam az időt ágyazással. Csak körbepárnáztam Adam-et miután az ágyra fektettem és betakartam a pokrócával amit elhoztam Neki otthonról.
Én is lefeküdtem, és a hátamra fordulva néztem a hasamat, miközben két kezemmel két oldalról simogattam finoman. Halkan dúdoltam Neki és a már alvó Adam-nek, s miközben éreztem hogy a baba néha megrúgja kicsit a kezemet, lassan Én is elaludtam...
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=xwomkJ4r3ko&feature=fvwrel







Szerző
Isobel Flemming
Vámpír - Anya



Csatlakozott: 2011.03.05. Szombat 5:06
Hozzászólások: 5104
Tartózkodási hely: Mystic Falls
Kedd. Jan. 17, 2012 18:36
Üzenet


(Konyhából)

A szobába érve letettem az ágy végébe a táskát, majd ki- és elpakoltam belőle a cuccokat, szépen összehajtva, hogy ne gyűrődjenek össze. Nem volt kedvem vasalással bajlódni.

Először a telefonom is elővettem, gondoltam írok Rick-nek egy választ, de aztán meggondoltam magam. Napközben úgysem ér rá velem foglalkozni, jó lesz majd az este is. Hátha majd akkor.
Így inkább kiraktam tölteni a telefont, és az éjjeliszekrényen hagyva elindultam vissza a konyhába.

(folyt. köv. ott)
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Vendégszoba Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Júl. 27, 2012 12:11 pm
Ugrás egy másik oldalra
Elözmények - 02.

Isobel Flemming
Vámpír - Anya



Csatlakozott: 2011.03.05. Szombat 5:06
Hozzászólások: 5135
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Reggel elég nehezen sikerült felébrednem. Ellenben egy nagyon kellemes dolog ébresztett... mégpedig nem is más, mint a kislány a pocimban. Úgy ébredtem, ahogy elaludtam, kezemmel a hasamon, így tisztán és duplán éreztem a hasamon és a kezemen is, mikor a kicsi rugdosni kezdett.
- Kellemesebben nem is ébreszthettél volna Drágám, de nem lehetett volna még egy picit később...? - kérdeztem álmosan, s közben a hasamat kezdtem simogatni, és lassan az oldalamra fordultam. Próbáltam még visszacsukni a szemeim, és egy kicsikét visszaaludni, de erre Adam kezdett mellettem halkan nyöszörögni, amolyan "félig már ébren vagyok, és mindjárt sírni fogok-hangon..."
- Oké... - ásítottam, és szabad kezemmel Adam hasát kezdtem simizni. - Rendben, testvéries összefogás volt Srácok, ébren vagyok...
Felültem lassan, és mire Adam kinyitotta a szemecskéit, már a karomba is vettem. - Szép jó reggelt, gróf úr, most már szövetkeztek is anyátok ellen? Még ki sem bújt a kishúgod, de Ti már összefogtok? Szépek vagytok - adtam pár puszit az arcára, aztán mikor az orrát pusziltam meg, kis kezével dörgölni kezdte azt, és rámkacagott.
- Jól van, kis kópék, akkor keljünk fel, ha már nem akartok aludni - mondtam, s ennek megfelelően ki is másztam az ágyból.

Adam-et az esti fotelbe tettem újra, míg beágyaztam, és magamat is rendbeszedtem kicsit, és felöltöztem. A tegnap összevizezett ruháim megszáradtak, így azokat szépen összehajtogattam és miután kisfiamat újra felvettem, a helyébe tettem a ruhákat.
- Na indulás - mosolyogtam még kicsit fáradtan, és közben a konyha felé indultam, mert onnét hallottam hangokat.

(folyt. köv. Konyha)
_________________

https://www.youtube.com/watch?v=xwomkJ4r3ko&feature=fvwrel



Kedd. Jan. 17, 2012 01:51



Isobel Flemming
Vámpír - Anya



Csatlakozott: 2011.03.05. Szombat 5:06
Hozzászólások: 5135
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

(Konyha)

Mikor a szobába értem, Adam békésen szuszogott a vállamon, így óvatosan fektettem a fotelbe, amíg megágyaztam, és a nitrátot biztos ami biztos az ágy mellé készítettem a kisszekrényre. Nem árt az ha ott van. Aztán hamar átöltöztem, és megcsináltam Adam helyét is mellettem. Lefektettem szépen s betakargattam, majd Én is a takaró alá bújtam.
Nagyot sóhajtottam, és a kezeim a hasamra simítottam.
- Kicsi Csillagom... Csillagvirágom... - suttogtam a babának, mire egy leheletfinom moccanást éreztem az egyik tenyerem alatt, mintha csak véletlenül ért volna oda, álmában. Boldogan mosolyogtam rajta. - Ügyes vagy Kicsikém. Anya nagyon szeret. Nagyon-nagyon imád, és vár Téged. Anya is, és a testvéreid is, és Damon bácsi is, és Apu is. Mind nagyon várunk, és nagyon szeretünk - beszéltem csak Hozzá félhangosan, miközben lassan egyre mélyebbre csúsztam a takaró alá, s finoman cirógatva a hasam, lassan álomba merültem...
_________________

https://www.youtube.com/watch?v=xwomkJ4r3ko&feature=fvwrel



Hétf. Jan. 16, 2012 20:21



Isobel Flemming
Vámpír - Anya



Csatlakozott: 2011.03.05. Szombat 5:06
Hozzászólások: 5135
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Nem tudom mennyit alhattam, de utána lényegesen kipihentebben ébredtem. Lassan felülve kezembe vettem a telefonom, de nem érkezett sem üzenet sem hívás rá, így elsüllyesztettem a zsebembe. Aztán Adam felé fordultam, azt hittem még alszik, olyan csöndben volt, de ahogy felé fordultam, elmosolyodtam, meglátva hogy ott ül a párnák közt, és az egyiknek a csücskét csócsálgatta.

- Szia Édesem - bújtam oda Hozzá, és megsimogattam az arcát. - Szerintem nem jó ötlet, Damon és Elena nem örülnének ha megennéd a párnájukat - húztam el finoman a szájából a párnát, majd az ölembe húzva Őt, felültem újra, majd felálltam. - Gyere Tücsök, megnézzük mit csinálnak a többiek.

(folyt. köv. Nappali)
_________________

https://www.youtube.com/watch?v=xwomkJ4r3ko&feature=fvwrel



Pént. Jan. 13, 2012 18:27



Isobel Flemming
Vámpír - Anya



Csatlakozott: 2011.03.05. Szombat 5:06
Hozzászólások: 5135
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

(Hálószobából)

Mire beléptem a szobába, Adam már egyáltalán nem reagált arra, hogy becsuktam magunk mögött az ajtót, és aztán Őt finoman lefektettem az ágy egyik felére, aztán körbepárnáztam, és betakargattam.
Utána hamar lekaptam a vizes felsőm és nadrágom, és átvettem azokat amiket Elenától kaptam. Aztán kiterítettem az egyik székre őket, hogy megszáradjanak. Nem voltak olyan borzasztóan vizesek, de mégsem kényelmes bennük így lenni. Aztán Én is ledőltem az ágyra, és sóhajtva engedtem fejem a párnára.

Az előzetesen az éjjeliszekrényre tett mobilomat most felvettem és kikeresve Rick számát újra, írtam neki egy újabb rövid üzenetet.

"Szia Édes!
Csak annyit szeretnék kérdezni, nem-e tudod még véletlenül, hogy mikor fogsz hazajönni? Csak mert Elenáék felajánlották hogy maradjunk amíg hazaérsz, és nem tudom megérné-e áthozni holnap egy-két ruhát nekünk... mert ha ugye esetleg holnap hazaérsz, akkor butaság lenne így hosszabbra készülni.
Ha ráérsz légyszi írj vagy hívj.
Puszi, és szeretlek.
Izi"

Aztán letettem vissza a szekrényre, és az oldalamra fordulva lassan kicsit el is bóbiskoltam...
_________________

https://www.youtube.com/watch?v=xwomkJ4r3ko&feature=fvwrel



Csüt. Jan. 12, 2012 18:52



Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13710
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

- Annyira sajnálom - motyogtam még halkan, ahogy kiment a szobából, és felkeltem magam is. Megigazgattam az ágyat, és a nappaliba sétáltam.

(folyt. ott)
_________________
Damon

A szerelem abban áll, hogy ötvözni kell egy vámpír temperamentumát egy őzike türelmével.

Csüt. Dec. 29, 2011 20:22



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16238
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

- De nem kellene félned... én annyiszor megmondtam neked, hogy nem kell mitől félned, mert bármi bajod esik, én esküszöm, hogy ott leszek veled és nem engedem, hogy... - akadt bennem a szó, és inkább felálltam.
- Inkább én is megfürdöm. Ha inni szeretnél, akkor... csak nyugodtan - vettem fel a felsőmet a földről, majd a fürdő felé vettem az irányt.

(Fürdő)
_________________
:: Children of Distance - Örökké ::

"Éltél már át olyan pillanatot, amikor a leghalványabb kétely nélkül tudtad, hogy a helyeden vagy? A jó úton jársz? Talán olyasmit is, hogy átléptél egy határon, átugrottál egy akadályt, vagy miután szembekerültél valami bevehetetlen hegycsúccsal, hirtelen valahogy a túloldalon találtad magad? Amikor langyos az éjszaka, a szellő hűvös, és egy dal vitt végig a csendes utcákon. Amikor érezted magad körül az egész világot, és a részének tudtad magad - része lettél a zsongásnak -, és minden olyan jó volt."





Csüt. Dec. 29, 2011 20:16



Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13710
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

- Értem - mondtam lelombozva, és megcsomóztam magamon a törülközőt. - Sajnálom... nem így akartam. De annyira félek... - súgtam felülve. - De ha gondolod... menj csak pihenni. Én azt hiszem, most úgysem tudnék. Talán iszom még egyet.
_________________
Damon

A szerelem abban áll, hogy ötvözni kell egy vámpír temperamentumát egy őzike türelmével.

Csüt. Dec. 29, 2011 20:14



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16238
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Megcsóválta a fejét, majd mondott valamit, és utána megcsókolt, a kezei pedig végigsimítottak a combomon, én viszont elszakadtam az ajkaitól és elfordítottam a fejemet. - Én már nem szeretném... - nyeltem egy kicsit. - Jobb, ha kipihened azt a pincét...
_________________
:: Children of Distance - Örökké ::

"Éltél már át olyan pillanatot, amikor a leghalványabb kétely nélkül tudtad, hogy a helyeden vagy? A jó úton jársz? Talán olyasmit is, hogy átléptél egy határon, átugrottál egy akadályt, vagy miután szembekerültél valami bevehetetlen hegycsúccsal, hirtelen valahogy a túloldalon találtad magad? Amikor langyos az éjszaka, a szellő hűvös, és egy dal vitt végig a csendes utcákon. Amikor érezted magad körül az egész világot, és a részének tudtad magad - része lettél a zsongásnak -, és minden olyan jó volt."





Csüt. Dec. 29, 2011 20:08



Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13710
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

- Nem - ráztam a fejem - nem akarok pihenni - hallgattam el azt a tényt, hogy ezek után most talán nem is lennék képes. - Mert... én ugye még adósod vagyok ám valamiben... hiszen csak nekem volt jó, és te kimaradtál - csókoltam meg Elena ajkait, a kezem pedig megindult a combjai felé.
_________________
Damon

A szerelem abban áll, hogy ötvözni kell egy vámpír temperamentumát egy őzike türelmével.

Csüt. Dec. 29, 2011 20:06



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16238
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Nagyot nyeltem, mikor magához ölelt, és a fülembe suttogott valami bocsánatkérést, de nem is fogtam fel előtte a szavakat. Legalábbis nem tudtam, mit mondhatnék... talán az volt a szívemen, hogy ezek után úgy kell majd élnünk, hogy mindenhol Stefan árnyéka kísért majd minket...?
- Én... semmi baj... - ráztam meg a fejemet, majd felálltam és a földre esett törüközőért nyúltam, és Damon ölébe tettem. - Tessék... vedd csak fel. És jobb lesz, ha pihenésképpen alszol most.
_________________
:: Children of Distance - Örökké ::

"Éltél már át olyan pillanatot, amikor a leghalványabb kétely nélkül tudtad, hogy a helyeden vagy? A jó úton jársz? Talán olyasmit is, hogy átléptél egy határon, átugrottál egy akadályt, vagy miután szembekerültél valami bevehetetlen hegycsúccsal, hirtelen valahogy a túloldalon találtad magad? Amikor langyos az éjszaka, a szellő hűvös, és egy dal vitt végig a csendes utcákon. Amikor érezted magad körül az egész világot, és a részének tudtad magad - része lettél a zsongásnak -, és minden olyan jó volt."





Csüt. Dec. 29, 2011 20:03



Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13710
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Alig láttam-hallottam a rémülettől, csak azt éreztem, hogy hirtelen szabadok lettek a kezeim, és magamhoz öleltem Elenát, mindaddig, míg lassan le nem csillapodtam.
- Bocsáss meg... - mondtam halkan, mikor a szívem már nem akart kiugrani a torkomon - ne haragudj... nem tudom, mi ütött belém.... annyira sajnálom.
_________________
Damon

A szerelem abban áll, hogy ötvözni kell egy vámpír temperamentumát egy őzike türelmével.

Csüt. Dec. 29, 2011 19:59



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16238
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Elmosolyodtam a szavait hallva. - Én is szeretlek... nagyon szeretlek... nincs is rá szó, mennyire - simogattam a mellkasát mindaddig, míg az ijedt hangját meg nem hallottam.
Felkaptam a fejemet, az arcára néztem, és láttam a teljes rémületet, a pánikot az arcán, ahogy azt kérte, engedjem el, mert jönni fog... jönni fog Stefan...
Engem is elkapott a rémület, ahogy a szemeibe néztem, de rögtön a kezei után nyúltam és eloldoztam a kezeit, a kis ingdarabokat pedig az ágy mellé löktem le és vártam, mi lesz a következő lépése... megnyugszik-e, vagy... vagy sem.
_________________
:: Children of Distance - Örökké ::

"Éltél már át olyan pillanatot, amikor a leghalványabb kétely nélkül tudtad, hogy a helyeden vagy? A jó úton jársz? Talán olyasmit is, hogy átléptél egy határon, átugrottál egy akadályt, vagy miután szembekerültél valami bevehetetlen hegycsúccsal, hirtelen valahogy a túloldalon találtad magad? Amikor langyos az éjszaka, a szellő hűvös, és egy dal vitt végig a csendes utcákon. Amikor érezted magad körül az egész világot, és a részének tudtad magad - része lettél a zsongásnak -, és minden olyan jó volt."





Csüt. Dec. 29, 2011 19:50



Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13710
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Beletelt néhány percbe, mire visszatértem ebbe a világba, és csillapodott kissé a kapkodó légzésem, és elégedetten felsóhajtottam.
- Iszonyú jó volt... - súgtam a fülébe. - Csodálatos vagy... szeretlek - mondtam, és belenéztem a csillogó szemébe. Meg akartam mozdulni, hogy megsimogassam, de a kezem valami visszarántotta... fájóan, keményen... és ahogy ránéztem kikötözött csuklómra, elkapott a pánik.
- Engedj el - mondtam kissé ijedten. - Engedj el! - kiáltottam már egy halkat. - Kérlek! Engedj el.... jönni fog Stefan! - mondtam, és teljesen eluralkodott rajtam a pánik.
_________________
Damon

A szerelem abban áll, hogy ötvözni kell egy vámpír temperamentumát egy őzike türelmével.

Csüt. Dec. 29, 2011 19:46



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16238
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Ahogy meghallottam az apró kiáltást, és a hangját, elengedtem, felmásztam az arcához, és a nyaka hajlatába dugva az arcomat, az ütőerét puszilgattam, így vártam, hogy visszatérjen hozzám, miközben kezeimmel simogattam férfiasságát.
- Élvezted? - kérdeztem suttogva, két puszi közt.
_________________
:: Children of Distance - Örökké ::

"Éltél már át olyan pillanatot, amikor a leghalványabb kétely nélkül tudtad, hogy a helyeden vagy? A jó úton jársz? Talán olyasmit is, hogy átléptél egy határon, átugrottál egy akadályt, vagy miután szembekerültél valami bevehetetlen hegycsúccsal, hirtelen valahogy a túloldalon találtad magad? Amikor langyos az éjszaka, a szellő hűvös, és egy dal vitt végig a csendes utcákon. Amikor érezted magad körül az egész világot, és a részének tudtad magad - része lettél a zsongásnak -, és minden olyan jó volt."





Csüt. Dec. 29, 2011 19:42



Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13710
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

- Ha nem bírom így tovább, akkor.... - haraptam el a mondatot, hogy alig egy perc múlva halkan felkiáltsak. - Elena.... nem bírom már tovább - vetettem hátra a fejem, és tudtam, hogy néhány másodperc múlva felszállok a mámorba, ahová el akart engem juttatni.
_________________
Damon

A szerelem abban áll, hogy ötvözni kell egy vámpír temperamentumát egy őzike türelmével.

Csüt. Dec. 29, 2011 19:33



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16238
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

- Eszem ágában sincs... abbahagyni... csak szólj ha már... nem bírod tovább... és el tudjalak engedni... - engedtem el egy percre mosolyogva, de aztán tovább folytattam, amit elkezdtem, mindaddig akartam folytatni, míg el nem éri a fellegeket.
_________________
:: Children of Distance - Örökké ::

"Éltél már át olyan pillanatot, amikor a leghalványabb kétely nélkül tudtad, hogy a helyeden vagy? A jó úton jársz? Talán olyasmit is, hogy átléptél egy határon, átugrottál egy akadályt, vagy miután szembekerültél valami bevehetetlen hegycsúccsal, hirtelen valahogy a túloldalon találtad magad? Amikor langyos az éjszaka, a szellő hűvös, és egy dal vitt végig a csendes utcákon. Amikor érezted magad körül az egész világot, és a részének tudtad magad - része lettél a zsongásnak -, és minden olyan jó volt."





Csüt. Dec. 29, 2011 19:26



Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13710
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

- Elena, szerintem.... jobb ha abbahagyod... - ziháltam egyre jobban. - Ha most befejezzük... nem biztos, hogy el tudjuk megint kezdeni... - próbáltam magam kihúzni a szájából, nem sok sikerrel. Egyrészt alig vártam, hogy a fellegekbe jussak, másrészt azt akartam, hogy leálljon, hiszen szerettem volna, hogy neki is jó legyen.
- A kezem... el ne oldozd - motyogtam. - Imádom így...
_________________
Damon

A szerelem abban áll, hogy ötvözni kell egy vámpír temperamentumát egy őzike türelmével.

Csüt. Dec. 29, 2011 19:23



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16238
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Mozgatni kezdte a csípőmet, én pedig a combjaiba markoltam kedvesen és átvettem az általa "kért" ritmust, és lassan kényeztettem, csak később kezdtem el gyorsítani a szám mozgásán. El akartam érni, hogy neki így IS jó legyen... a lehető legjobb...
Hát szorgalmasan folytattam, amit elkezdtem, egy pillanatnyi szünetet sem tartva.
_________________
:: Children of Distance - Örökké ::

"Éltél már át olyan pillanatot, amikor a leghalványabb kétely nélkül tudtad, hogy a helyeden vagy? A jó úton jársz? Talán olyasmit is, hogy átléptél egy határon, átugrottál egy akadályt, vagy miután szembekerültél valami bevehetetlen hegycsúccsal, hirtelen valahogy a túloldalon találtad magad? Amikor langyos az éjszaka, a szellő hűvös, és egy dal vitt végig a csendes utcákon. Amikor érezted magad körül az egész világot, és a részének tudtad magad - része lettél a zsongásnak -, és minden olyan jó volt."





Csüt. Dec. 29, 2011 19:17



Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13710
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Csak bólintani tudtam a szavaira... ha a kezem szabad lett volna, már bevetettem volna magam, de így csupán az a feladat maradt nekem, hogy élvezzem, amit velem tesz.
- Oké - válaszoltam hevesen kapkodva a levegőt, ahogy kezei már odalenn kényeztettek, és felhördültem, mikor már az ajkai között éreztem magam, és csípőmet finoman mozgatva diktáltam az ütemet.
_________________
Damon

A szerelem abban áll, hogy ötvözni kell egy vámpír temperamentumát egy őzike türelmével.

Csüt. Dec. 29, 2011 19:13



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16238
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Elmosolyodtam, a szavait hallva. - Rám még egy ideig várnod kell... egy bizonyos tekintetben... de ne aggódj... - csúsztam le a köldökéhez. - Nem fogsz csalódni... - kacsintottam fel rá, majd a hasa kockáin cikázott végig a nyelvem, majd az ujjaim is, de aztán egy pillanatra visszamásztam az arcához és a szemeibe néztem.
- Csak engedd el magad és élvezd - simogattam meg fél kézzel az arcát, majd kislányos mosollyal, a szemeit figyelve, siklottak le a kezeim kettőnk között, hogy a férfiasságát simogassam meg gyengéden, finoman.
Talán egy percig simogattam őt, aztán már az ajkaimmal is elindultam lefelé, és nemsokára már a szám szorítását érezhette, és a forró nyelvem "munkáját".
_________________
:: Children of Distance - Örökké ::

"Éltél már át olyan pillanatot, amikor a leghalványabb kétely nélkül tudtad, hogy a helyeden vagy? A jó úton jársz? Talán olyasmit is, hogy átléptél egy határon, átugrottál egy akadályt, vagy miután szembekerültél valami bevehetetlen hegycsúccsal, hirtelen valahogy a túloldalon találtad magad? Amikor langyos az éjszaka, a szellő hűvös, és egy dal vitt végig a csendes utcákon. Amikor érezted magad körül az egész világot, és a részének tudtad magad - része lettél a zsongásnak -, és minden olyan jó volt."





Csüt. Dec. 29, 2011 19:07



Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13710
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Vigyorogtam, ahogy megláttam a tréfásan szigorú arckifejezését, és követtem szememmel, ahogy mindkét kezem odakötözte az ágyhoz egymás után, majd levette a saját felsőjét is.
- Istenem... ezt annyira szeretem... - sóhajtoztam folyamatosan, a szemem behunyva. - Finom... forró... - ziháltam. - Kívánlak! - emeltem fel a fejem, hogy ránézzek. - De így magatehetetlenül... a te dolgod lesz a munka java.
_________________
Damon

A szerelem abban áll, hogy ötvözni kell egy vámpír temperamentumát egy őzike türelmével.

Csüt. Dec. 29, 2011 19:03



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16238
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Halványan elmosolyodva ültem fel a csípőjén, a szavait hallva pedig... elkomolyodott az arcom, persze tréfásan, és mindkét kezét a feje fölé tartottam. - Nem... ez nem kényeztetés lesz. Most jól megdolgoztatom minden sejtedet - mondtam szigorúan, majd az egyik-, utána pedig a másik kezét kötöztem gyengéden az ágyhoz.
Lehúztam magamról a saját felsőmet, úgy hajoltam vissza a nyakához, hogy ott kezdjem el ismét kényeztetni.
_________________
:: Children of Distance - Örökké ::

"Éltél már át olyan pillanatot, amikor a leghalványabb kétely nélkül tudtad, hogy a helyeden vagy? A jó úton jársz? Talán olyasmit is, hogy átléptél egy határon, átugrottál egy akadályt, vagy miután szembekerültél valami bevehetetlen hegycsúccsal, hirtelen valahogy a túloldalon találtad magad? Amikor langyos az éjszaka, a szellő hűvös, és egy dal vitt végig a csendes utcákon. Amikor érezted magad körül az egész világot, és a részének tudtad magad - része lettél a zsongásnak -, és minden olyan jó volt."





Csüt. Dec. 29, 2011 18:54



Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13710
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

- Néha még gyorsabb vagy, mint én - mondtam elismerően, és élveztem, ahogy megéreztem a nyelvét, ahogy szomjasan szívta a számat, és felnyögtem, ahogy ujjai a mellbimbóim körül köröztek.
- Ezt még - motyogtam halkan. - Ugye kap apu egy kis extra kényeztetést a munkájáért? - mosolyogtam fel rá, de az én kezeim is útnak indultak a testén.
_________________
Damon

A szerelem abban áll, hogy ötvözni kell egy vámpír temperamentumát egy őzike türelmével.

Csüt. Dec. 29, 2011 18:51



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16238
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

- Hiszen tudod, hogy ha akarok, nagyon gyors tudok lenni - mosolyogtam rá, majd hagytam, hogy hanyatt dőljön az ágyon, én pedig előkerestem azokat az ingdarabokat, és az ágyra tettem, de még nem akartam "használni" őket.
Damon fölé hajoltam, megkerestem az ajkait a számmal és szenvedélyes csókot leheltem rá, a kezeim a mellkasát simogatták, és a mellbimbóinál is időztek az ujjaim egy rövid időre.
_________________
:: Children of Distance - Örökké ::

"Éltél már át olyan pillanatot, amikor a leghalványabb kétely nélkül tudtad, hogy a helyeden vagy? A jó úton jársz? Talán olyasmit is, hogy átléptél egy határon, átugrottál egy akadályt, vagy miután szembekerültél valami bevehetetlen hegycsúccsal, hirtelen valahogy a túloldalon találtad magad? Amikor langyos az éjszaka, a szellő hűvös, és egy dal vitt végig a csendes utcákon. Amikor érezted magad körül az egész világot, és a részének tudtad magad - része lettél a zsongásnak -, és minden olyan jó volt."





Csüt. Dec. 29, 2011 18:45



Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13710
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Behúzott a szobába, és mire reagálhattam volna, már meg is állt mögöttem, hogy végigsimogassa a hasamat, de forró ajkait már meg is éreztem a gerincemen, a törülközőmet pedig már le is bontotta rólam.
- Ez aztán a gyorsaság! - mondtam elismerően, és behunyt szemekkel élveztem a csókjait. - És ez nagyon jó - araszoltam az ágy felé, hogy végignyúljak rajta.
- Tiéd a terep - súgtam halkan.
_________________
Damon

A szerelem abban áll, hogy ötvözni kell egy vámpír temperamentumát egy őzike türelmével.

Csüt. Dec. 29, 2011 18:39



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16238
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

(Fürdő)

A kezénél fogva húztam be a szobába és kivételesen most becsuktam magam mögött az ajtót, így sétáltam Damon háta mögé, hogy hátulról a hasán simítsak végén, az ajkaim végigsiklottak gerincvonalán, majd egy rántással megszabadítottam a törülközőtől.
_________________
:: Children of Distance - Örökké ::

"Éltél már át olyan pillanatot, amikor a leghalványabb kétely nélkül tudtad, hogy a helyeden vagy? A jó úton jársz? Talán olyasmit is, hogy átléptél egy határon, átugrottál egy akadályt, vagy miután szembekerültél valami bevehetetlen hegycsúccsal, hirtelen valahogy a túloldalon találtad magad? Amikor langyos az éjszaka, a szellő hűvös, és egy dal vitt végig a csendes utcákon. Amikor érezted magad körül az egész világot, és a részének tudtad magad - része lettél a zsongásnak -, és minden olyan jó volt."





Csüt. Dec. 29, 2011 18:34



Stefan Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.03.08. Kedd 20:52
Hozzászólások: 1094
Hozzászólás témája:

- Lesznek közös emlékeink, meglátod - álltam fel, és megfogtam a kezét. - De majd csak akkor, ha itt - érintettem meg a szívét - nem lesz már benn Damon. Én türelmes vagyok. Ki fogom várni az időmet - csókoltam meg.

(hálószoba)

Kedd. Dec. 06, 2011 20:25



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16238
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Csak halványan bólintottam egyet, miközben nyeltem is egy nagyot. Most hogy is mondhatnám azt, hogy... lehet nekünk akármilyen közös jövőnk, én... akkor sem szülnék közös gyereket...?
- Mehetünk aludni... - álltam fel, mikor felhozta a lehetőségeket. - Ha már a fürdés is befuccsolt és a közös "emlékek" gyártása is, akkor... mehetünk aludni - nyújtottam ki neki a kezemet.
_________________
:: Children of Distance - Örökké ::

"Éltél már át olyan pillanatot, amikor a leghalványabb kétely nélkül tudtad, hogy a helyeden vagy? A jó úton jársz? Talán olyasmit is, hogy átléptél egy határon, átugrottál egy akadályt, vagy miután szembekerültél valami bevehetetlen hegycsúccsal, hirtelen valahogy a túloldalon találtad magad? Amikor langyos az éjszaka, a szellő hűvös, és egy dal vitt végig a csendes utcákon. Amikor érezted magad körül az egész világot, és a részének tudtad magad - része lettél a zsongásnak -, és minden olyan jó volt."





Kedd. Dec. 06, 2011 20:16



Stefan Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.03.08. Kedd 20:52
Hozzászólások: 1094
Hozzászólás témája:

- Ezt majd eldönti a jövő. Ha mi jól megvagyunk... és a gyerekek nagyobbak... még megtörténhet, hogy lesz testvérük. De erről még korai beszélni - ültem aztán fel. - Egy könnyű vacsora? Vagy menjünk a hálóba aludni? Delena úgy hallom, változatlanul húzza a lóbőrt - hallgattam a gyerekszoba felé.

Kedd. Dec. 06, 2011 20:12



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16238
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

- Csak ha szeretnél... - motyogtam, belegondolva, hogy... 3 hónap van még hátra és ki tudja, mit hoz a jövő? Ki tudja, hogy... Stefan olyan lesz-e, mint Damon és... elmegy...?
- Elviekben az első szülés a legrosszabb. A második és a többi már könnyebb. De nem hiszem, hogy... lesz többi - motyogtam, a takarót bámulva.
_________________
:: Children of Distance - Örökké ::

"Éltél már át olyan pillanatot, amikor a leghalványabb kétely nélkül tudtad, hogy a helyeden vagy? A jó úton jársz? Talán olyasmit is, hogy átléptél egy határon, átugrottál egy akadályt, vagy miután szembekerültél valami bevehetetlen hegycsúccsal, hirtelen valahogy a túloldalon találtad magad? Amikor langyos az éjszaka, a szellő hűvös, és egy dal vitt végig a csendes utcákon. Amikor érezted magad körül az egész világot, és a részének tudtad magad - része lettél a zsongásnak -, és minden olyan jó volt."





Kedd. Dec. 06, 2011 19:57



Stefan Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.03.08. Kedd 20:52
Hozzászólások: 1094
Hozzászólás témája:

Na püff. Már megint Damon.
- Hát ha ő ott tudott lenni, akkor ott leszek én is. Ciki lenne, ha vámpírként pont a vértől lennék rosszul, nem gondolod? - kérdeztem. - Én attól félek inkább, hogy rossz lesz neked, és ettől rossz lesz majd nekem, mert nem tudok segíteni. Remélem ügyes leszel, és David sem kínoz meg nagyon - cirógattam a hasát.

Kedd. Dec. 06, 2011 19:54



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16238
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

- Nem, nem kell ott lenned - ráztam meg a fejemet, mikor felhozta a szülést és hogy ott kell-e lennie. - Delena orvos nélkül született, a Saltzman házban. Ezúttal... kórházban fogok szülni. Erről most nem mondok le - ültem fel, visszaemlékezve arra a meleg nyári napra, amikor Delena is megszületett... és Damon ott volt velem... végig ott volt. - Sokkal jobb, ha van egy olyan is a közelben, aki érti, mi a dolga. Delenánál kockázatos lett volna, mégis egy ősvámpír gyereke. De válaszolva, nem, nem kell ott lenned - csóváltam a fejemet.
_________________
:: Children of Distance - Örökké ::

"Éltél már át olyan pillanatot, amikor a leghalványabb kétely nélkül tudtad, hogy a helyeden vagy? A jó úton jársz? Talán olyasmit is, hogy átléptél egy határon, átugrottál egy akadályt, vagy miután szembekerültél valami bevehetetlen hegycsúccsal, hirtelen valahogy a túloldalon találtad magad? Amikor langyos az éjszaka, a szellő hűvös, és egy dal vitt végig a csendes utcákon. Amikor érezted magad körül az egész világot, és a részének tudtad magad - része lettél a zsongásnak -, és minden olyan jó volt."





Kedd. Dec. 06, 2011 19:51



Stefan Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.03.08. Kedd 20:52
Hozzászólások: 1094
Hozzászólás témája:

- Ilyenkor örülök, hogy nem születtem nőnek - borzongtam a szülés gondolatába is bele. - És kaphatsz. De ne most.... de ígérem, hogy a karneváli buli után le sem fogsz tudni magadról szedni - vigyorogtam rá. - Most jól esik csak feküdni itt, és beszélgetni. Egy évig úgy beszélgettem veled, hogy nem voltál ott, hogy válaszolj - könyököltem fel.
- És a szülés....? Ott kell lennem? - kérdeztem, a puszta gondolattól is kissé ijedten.

Kedd. Dec. 06, 2011 19:44



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16238
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Ahogy beszélt, akaratlanul is az jutott eszembe, amit régen még Damon mondott... Katherine pincéjében... majdnem ugyanezeket...
- Biztosan nagyon szép lesz minden... már nagyon várom, hogy velem legyen, még ha... a szülés nem is túl kellemes, de... megéri a végeredményért... - mosolyodtam el, egy kis fintor után, majd félig Stefan fölé hajoltam, így a mellkasát érintette a hajam. - Akkor... hiába szeretnék, nem kaphatok semmit sem...? - szomorodott el az arcom.
_________________
:: Children of Distance - Örökké ::

"Éltél már át olyan pillanatot, amikor a leghalványabb kétely nélkül tudtad, hogy a helyeden vagy? A jó úton jársz? Talán olyasmit is, hogy átléptél egy határon, átugrottál egy akadályt, vagy miután szembekerültél valami bevehetetlen hegycsúccsal, hirtelen valahogy a túloldalon találtad magad? Amikor langyos az éjszaka, a szellő hűvös, és egy dal vitt végig a csendes utcákon. Amikor érezted magad körül az egész világot, és a részének tudtad magad - része lettél a zsongásnak -, és minden olyan jó volt."





Kedd. Dec. 06, 2011 19:35



Stefan Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.03.08. Kedd 20:52
Hozzászólások: 1094
Hozzászólás témája:

- Biztos klassz kissrác lesz - adtam az arcára egy puszit. - Mi pedig ülünk kinn a teraszon, vagy valamelyik fa alatt, és nevetve nézzük őket, aztán viszel nekik hideg limonádét amikor már kifulladtak a játékban - mutogattam a plafon felé, mintha ott látnám a jelenetet.

Kedd. Dec. 06, 2011 19:31



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16238
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Elmosolyodott egy kicsit és nemsokára már az ágyon feküdtünk, és az arcára néztem, mikor feltett egy kérdést.
- Nem tudom... mikor Delena volt útban, csak azt kértem, hogy... hogy olyan legyen, mint én és ne hasonlítson Oliverre. Se külsőleg, se belsőleg. De David... nem tudom... mikor elképzelem, mindig egy kis kék szemű kisfiút képzelek el, aki vidám, élénk, huncut és szaladgál a kertben, Delenával együtt... - mosolyogtam, a mennyezetet bámulva, majd Stefan felé fordítottam a fejemet. - Majd ahogy a sors hozza.

Kedd. Dec. 06, 2011 19:28



Stefan Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.03.08. Kedd 20:52
Hozzászólások: 1094
Hozzászólás témája:

Végre elérte, hogy mosolyogjak, aztán átfogtam a derekát, ledöntöttem az ágyra, és mellé fészkeltem magam, miközben szorosan átöleltem.
- Hogy képzeled el? - kérdeztem hirtelen a csendben. - Úgy értem, Davidet. Látod őt magad előtt? Milyen lesz szerinted? - érdeklődtem őszintén. - Remélem rád fog hasonlítani. Ahogy Delena is.

Kedd. Dec. 06, 2011 19:25



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16238
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

- De én... nem azért tettem volna, mert elvárod... hiszen nem várod el, tudom jól... - motyogtam, már a szemébe nézve, és kicsit felemelkedtem.
- Nem akarom, hogy... hogy mindig legyen köztünk valami akadály... ha te tudnád, mennyire szeretnék felszabadult lenni... és elfelejteni Damon puszta létezését is... de sosem tehetem majd ezt... mert ő Delena és David apukája is... - hajoltam az arcához és a kezeimbe fogtam azt. - De emlékszel, mit mondtam neked odakinn a kertben? Hogy apu... - suttogtam halkan, felváltva nézve az egyik, majd a másik szemét. - Nem pótlék vagy nekem... nem az a férfi, aki csak úgy van, mert jobbat nem találok... én már csak benned bízom... a te szerelmedben... - csókoltam meg gyengéden.

Kedd. Dec. 06, 2011 19:08



Stefan Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.03.08. Kedd 20:52
Hozzászólások: 1094
Hozzászólás témája:

- Elena, én ellöktelek - simogattam meg a kezét. - Csak nem akarom, hogy azért tegyél meg dolgokat, mert én elvárom. Azt akarom, hogy láss tisztán a saját érzéseid zűrzavarában. És hogy akárhányszor hozzád érek, ne Damont lásd a helyemen. Mert tudom, hogy így van - mondtam csendesen. - Ne is akarj meggyőzni az ellenkezőjéről - emeltem fel a kezem. - De én szeretlek. Sosem tudnék haragudni rád. Ha valakire haragszom, az Damon. Mert ez tette veled, és még mindig nem vagy képes feledni őt.

Kedd. Dec. 06, 2011 19:02



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16238
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

(Fürdő)

Követtem őt és kinyitottam az ajtót, de Stefan csak az ágyon ült és maga elé meredt... talán még düh is volt a tekintetében, de... erre nem mertem mérget venni.
- Nem tudnánk ezt megbeszélni? - kérdeztem tőle halkan, bár magam is el kellett gondolkodni, ezen mit tudnánk beszélni. Azon kívül, hogy... a szerelem nem 2 hét alatt múlik el, mást nem igazán... - Tudom, hogy nem jó ez így... - léptem közelebb hozzá és leguggoltam elé, hogy megfogjam a kezét, és nem is néztem fel rá, csak meredtem a kezére. - Hogy idővel... tovább kell lépnem... de én igyekszem... és nem akartalak bántani az előbb... én tényleg... TÉNYLEG próbálok felejteni... - hangsúlyoztam ki. - De... az előbb annyira dühös lettem, amiért szinte ellöktél magadtól... pedig én boldognak akarlak tudni téged és... ha valaki boldog mellettem, akkor én is boldog vagyok...

Kedd. Dec. 06, 2011 18:50



Stefan Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.03.08. Kedd 20:52
Hozzászólások: 1094
Hozzászólás témája:

(fürdő)

Lerogytam az ágy szélére, és ökölbe szorított kézzel többször is a matracra ütöttem.
DAMON! - üvöltötte bennem valami. - MÉG MINDIG DAMON! MOST IS DAMON! - harsongta a szörnyeteg odabenn. És tudtam, hogy ha TÉNYLEG, IGAZÁN akarom Elenát, lépnem kell. Súlyos, kemény döntést kell hoznom. De mi, és a mi jövőnk a tét.

Kedd. Dec. 06, 2011 18:42



Stefan Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.03.08. Kedd 20:52
Hozzászólások: 1094
Hozzászólás témája:

Valami felébresztett. Egy nagyon jó illat, ami valami különös hanggal párosult. Halk sercegéssel. Reggeli készült...
Feltápászkodtam, de tudtam, hogy Elenát már nem fogom magam mellett találni, és így is volt.
Végignéztem magamon. Nem semmi, ruhában aludtam el a fáradtságtól. Nagyot nyújtóztam, aztán megindultam én is a konyha felé.

(konyha)

Szomb. Dec. 03, 2011 10:08



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16238
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Besütött a napfény az ablakon és ásítottam egy kicsit, mikor megláttam, hogy Stefan mellettem alszik, háborítatlan békével az arcán.
Óvatosan leemeltem magamról a karját és felálltam. A gyomrom kordult egy kicsit, de valami jó érzés is volt bennem, azok ellenére, ami történt... tudtam, hogy ma valami... valami jó is fog történni...

(Konyha)
_________________
:: Children of Distance - Örökké ::

"Éltél már át olyan pillanatot, amikor a leghalványabb kétely nélkül tudtad, hogy a helyeden vagy? A jó úton jársz? Talán olyasmit is, hogy átléptél egy határon, átugrottál egy akadályt, vagy miután szembekerültél valami bevehetetlen hegycsúccsal, hirtelen valahogy a túloldalon találtad magad? Amikor langyos az éjszaka, a szellő hűvös, és egy dal vitt végig a csendes utcákon. Amikor érezted magad körül az egész világot, és a részének tudtad magad - része lettél a zsongásnak -, és minden olyan jó volt."





Szomb. Dec. 03, 2011 09:49



Stefan Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.03.08. Kedd 20:52
Hozzászólások: 1094
Hozzászólás témája:

- Nincs olyan, amit én meg nem tennék értetek Elena. És biztos nagyon szép vagy azokban a ruhákban is. Csak nagyon kell vigyáznod magatokra - simogattam tovább amikor a karjaimba fészkelte magát.
Figyelmesen hallgattam a csendesedő szavakat. - Aludj bátran. Pihenned is kell. Én figyelek Delenára, ha felébredne - leheltem puszit a homlokára és csendben figyeltem, hogyan hajtja álomra a fejét.

Pént. Dec. 02, 2011 17:30



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16238
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

- Igen, Delena... ha rajta múlna, akkor vagy mi laknánk a bevásárlóközpontba, vagy... vagy megvettük volna az egészet. De most van abban a korban, hogy... mindent meg akar ismerni - vontam vállat, és Stefan karjaiba bújtam, majd a hasamra néztem. - Nem ártana majd elővennem a régi ruhákat, még mikor Delenával volt terhes... nemsokára rám férnek majd... - motyogtam, majd egy puszit nyomtam az arcára. - Szeretnék aludni most egy keveset... elfáradtam, bár nem tudom, hogy miben... - súgtam halkan, majd lehunytam a szemeimet.
_________________
:: Children of Distance - Örökké ::

"Éltél már át olyan pillanatot, amikor a leghalványabb kétely nélkül tudtad, hogy a helyeden vagy? A jó úton jársz? Talán olyasmit is, hogy átléptél egy határon, átugrottál egy akadályt, vagy miután szembekerültél valami bevehetetlen hegycsúccsal, hirtelen valahogy a túloldalon találtad magad? Amikor langyos az éjszaka, a szellő hűvös, és egy dal vitt végig a csendes utcákon. Amikor érezted magad körül az egész világot, és a részének tudtad magad - része lettél a zsongásnak -, és minden olyan jó volt."





Pént. Dec. 02, 2011 17:25



Stefan Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.03.08. Kedd 20:52
Hozzászólások: 1094
Hozzászólás témája:

- Igen, egy kicsit - válaszoltam, mikor visszajött, és elnyúltam az ágyon. - Delenát mostanában minden érdekli. Néha amikor meglátott valamit, ami nagyon tetszik neki, alig tudtam az ölemben megtartani, olyan rúgkapálást művelt. És úgy sikongatott, hogy a fél áruház nézett minket - nevettem el magam. - Napról napra egy nagyobb, szebb, és okosabb. És ami azt illeti - néztem a hasa felé - most már ott is látni ám igen szépen a testvérét.

Pént. Dec. 02, 2011 11:32



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16238
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

(Háló)

- Delena szépen elaludt... - motyogtam csendesen, ahogy Stefan szemeibe néztem, de nyitva hagytam az ajtót, hogy ha Delena mégis felsírna, hallani lehessen. - Biztos te is fáradt vagy... - ültem le az ágy szélére.
_________________
:: Children of Distance - Örökké ::

"Éltél már át olyan pillanatot, amikor a leghalványabb kétely nélkül tudtad, hogy a helyeden vagy? A jó úton jársz? Talán olyasmit is, hogy átléptél egy határon, átugrottál egy akadályt, vagy miután szembekerültél valami bevehetetlen hegycsúccsal, hirtelen valahogy a túloldalon találtad magad? Amikor langyos az éjszaka, a szellő hűvös, és egy dal vitt végig a csendes utcákon. Amikor érezted magad körül az egész világot, és a részének tudtad magad - része lettél a zsongásnak -, és minden olyan jó volt."





Csüt. Dec. 01, 2011 20:46



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16238
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Megfogtam a hasamra tett kezét, és most tényleg próbáltam szívből elmosolyodni.
- Majd én... lefektetem. Te maradj csak itt... azt hiszem, nem akarok még visszamenni a hálóba... - nyeltem kicsit, majd lassan felálltam és a karjaimba vettem Delenát.

(Háló)
_________________
:: Children of Distance - Örökké ::

"Éltél már át olyan pillanatot, amikor a leghalványabb kétely nélkül tudtad, hogy a helyeden vagy? A jó úton jársz? Talán olyasmit is, hogy átléptél egy határon, átugrottál egy akadályt, vagy miután szembekerültél valami bevehetetlen hegycsúccsal, hirtelen valahogy a túloldalon találtad magad? Amikor langyos az éjszaka, a szellő hűvös, és egy dal vitt végig a csendes utcákon. Amikor érezted magad körül az egész világot, és a részének tudtad magad - része lettél a zsongásnak -, és minden olyan jó volt."





Csüt. Dec. 01, 2011 20:32



Stefan Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.03.08. Kedd 20:52
Hozzászólások: 1094
Hozzászólás témája:

- Szerencséje van, mert még kicsi, és mire eljutna odáig, el is fogja felejteni Damont - mondtam aztán. - És Stefan bácsi itt lesz majd neki. És neked is, meg persze a kis Davidnek - tettem a kezem a hasára.
- Nos, úgy látom, a lányod igencsak kifárasztja a kinti hideg levegő - mondtam, ahogy ránéztem a kicsire, aki hatalmasakat ásított.

Csüt. Dec. 01, 2011 20:29



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16238
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Merengtem egy kis ideig a semmibe, majd hallottam az ajtó nyitódását és próbáltam egy mosolyt erőltetni magamra, de csak szétcsúszott fintor lett belőle..
- Szia, kicsim... - motyogtam Delenának, mikor a karjaimba mászott, majd Stefanra néztem és a telefonra, amit letett mellém. - Nem vágom földhöz... megpróbálok nyugodt maradni... - bólintottam egyet és megpusziltam Delena arcát. - De aggódom... Delena miatt... ő vajon hogy fogja elviselni az apja hiányát?
_________________
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Vendégszoba Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Júl. 27, 2012 12:07 pm
Ugrás egy másik oldalra
Elözmények - 01.

Stefan Salvatore

(pláza)

- Megjöttünk! - kiabáltam be Elenának, ahogy beléptünk a házba, majd miután lerángattam a kabátokat és csizmákat, karomban Delenával és a telefonnal beléptem a szobába.
- már itt is vagyunk, igyekztünk ahogy lehetett - raktam le az ágyre Delenát, aki azonnal oda is mászott Elenához, és utána letettem a telefont is. - Tessék. Nem pont olyan, mint a régi, kicsit jobb típus. Kérlek mondd, hogy ez már nem végzi a földön.

Elena Gilbert Salvatore

Ahogy Stefan átment Delenáért, sóhajtottam egyet, majd hallgattam, ahogy bevágódik a bejárati ajtó és csak meredtem magam elé. Hirtelen nem is tudtam, kit gyűlöljek... Damont vagy magamat... én tettem ezt velünk... én nem voltam képes a megbocsájtásra és most... mindent elcsesztem...

Stefan Salvatore

- Jól van - bólogattam. - Akkor én megnézem Delenát, ébren van-e egyáltalán, ha nem, akkor viszont áthozom ide hozzád, akkor egyedül megyek. Sietünk, már kezd sötétedni - hajoltam le egy gyors csókra, aztán a háló felé indultam.

(háló)

Elena Gilbert Salvatore

Lefektetett az ágyra és le is hunytam a szemeimet, de minden egyes szavát hallottam. - Én ne bírjám...? Nem leszek egyedül... - ráztam a fejemet és felhúztam magamon a takarót. - Megleszek egyedül... - bólintottam még egyet, de csak pihenni akartam. Nem aludni...

Stefan Salvatore

Bekísértem a vendégszobába. Noha kissé hűvösebb volt itt a légkör, mint a hálóban, de talán csak mert itt nem látszott a mindennapi élet nyoma.
- Mivel Nate már valószínűleg nem jön ide vissza, maradhatunk nyugodtan, ha gondolod - fektettem le aztán az ágyra. - És vigyázok Delenára, de ezt mondanod sem kell. Te viszont légy erős Elena. Mert neked is van kire vigyáznod - siklott a szemem a hasa felé. - Sietünk vissza, ahogy lehet, jó? Kibírod addig egyedül?

Elena Gilbert Salvatore

(konyha)

Benyitottam az üres szobába és visszatartottam egy nagy levegőt. Mennyire nem kedveltem ezt a szobát... mert mindig valami rosszat jelzett nálunk...
Stefan felé fordultam, mikor leültem az ágyra és elengedtem a kezét, de aztán mégis felálltam és a szemébe néztem. - Kérlek, vigyázz Delenára, jó...? - kértem meg halkan. - És ha visszaértek... kérlek... - bújtam a karjai közé. - vigasztalj meg engem is... - vált suttogóvá a hangom.

Elena Gilbert Salvatore

A karjai alá bújtam, hogy megnyugtassam, utána pedig nagyot sóhajtottam. Ha nem Stefanban, akkor kiben bízzak meg? Nate valamit biztosan nagyon rosszul látott... de mire reagálhattam volna, éreztem, hogy egyenletesen veszi a levegőt. Elaludt.
Óvatosan kimásztam a karjai alól. - Jó éjt, Nate! - motyogtam még, majd elindultam innen kifelé.

(Háló)

Nathan Elward

- Nem. Megfelel a szoba. - szorítottam meg a kezét és ledobáltam a cipőmet, a takarót pedig megemeltem. - idebújsz addig hozzám míg elalszom? utálok egyedül lenni. te pedig már voltál velem, így hozzászokhattál. - mosolyogtam rá és vártam, hogy a karom alá fészkelje magát. - holnap gyere el velem Rose-hoz kérlek.. - mondtam lehunyt szemekkel. - És Damonnel... tisztázd a dolgokat... az öccse nézése nekem nem tetszik. - mondtam már nagyon álmosan. - ne bízz meg benne. - motyogtam utána pedig lassan de elnyomott az álom.

Elena Gilbert Salvatore
(Nappali)

Idejövet benéztünk Delenához is, én pedig mosolyogva néztem őt. Utána folytattuk az utat ide, és kinyitottam Nate előtt az ajtót. - Tudom, hogy nem nagy szám, de talán elnézed ezt most - sóhajtottam és megfogtam a kezét, amikor leültünk az ágyra. - Feküdj és aludj... a fürdőszobában találsz nyugatót, ha szükséged van rá. És a konyhában pedig szolgáld ki magadat, ha éhes lennél - mondtam és felálltam.

Elena Gilbert Salvatore

Mikor ébredezni kezdtem, észrevettem, hogy már takaró van rajtunk, de Delena is nyitogatta a szemét, ahogy én is megmoccantam.
- Jó reggelt, kicsim - mosolyogtam rá, mire ő is fáradtan megeresztett egy mosolyt, én pedig felemeltem magamról és az arcomhoz tartva megpuszilgattam az arcát. - Jól aludtál, hm? Tudom én, hogy igen - simogattam, mire elvigyorodott. - Na gyere! - mondtam neki.

(konyha)

Stefan Salvatore

(háló)

Elég hamar ébredtem, és mikor láttam hogy sem Elena nincs a helyén, sem a kicsi, keresni kezdtem őket. Bár persze nem volt olyan nagy ez a ház.
Itt találtam meg őket a vendégszobában, Delena az anyja mellére borulva aludt, Elena keze pedig még álmában is simogatta a kislányt.
Hoztam egy takarót, rájuk borítottam, és óvatosan megsimogattam mindkettőjüket, aztán a konyha felé indultam, ahonnan isteni illatok áradtak.

(konyha)

Elena Gilbert Salvatore

(Delena szobája)

Tettem egy kis kitérőt a konyhába, hogy szedjek egy tállal a levesből és elhoztam Delena kanalával együtt a vendégszobába. Ez... jobb mint a nappali vagy a háló... nem zavarunk senkit sem.
Leültem az ágyra vele és elmosolyodtam, ahogy letettem az ágy közepére, már rögtön vissza is jött hozzám.
- Ennyire éhes vagy? - simogattam az arcát, majd ölbe vettem és adagolni kezdtem a szájába a finom levest. - Ugye finom? - kérdeztem tőle mosolyogva, de egy könnycsepp már készült kifolyni a szememből, főleg akkor mikor kiürült a tányér és Delena a mellkasomra borult, de nem fáradtan, csak játékosan. - Hiába nem ő a biológiai apukád... akkor is Damon az, aki téged a legjobban szeret, ugye tudod? És persze anyu... - puszilgattam a homlokát és magamhoz öleltem, ahogy az ő kezei is megöleltek engem. - Szeretlek kicsim... ha el tudnám mondani, hogy mennyire, már mondtam volna... de képtelen vagyok ezt szavakkal elmondani neked - simogattam a hátát.
Felnézett rám és a kis mosolygós arca engem is mosolyra ösztökélt, de a könnyek még ott csillogtak a szememben. Ő mintha csak azt mondta volna a tekintetével, hogy Nem lesz semmi baj!
- Családot ígértem neked, hogy megfizessek azért, amiért... nem akartalak szeretni... mert féltem tőled... de már bánom, hogy annyi időt ostoba mesékre és badarságokra fordítottam, ahelyett hogy téged szerettelek volna... és vártalak volna olyan boldogan, mint a testvéredet... - fektettem a mellkasomra és a párnára hajtottam a fejemet, de egy pillanatra sem engedtem el. - Anyu mindig veled lesz, és apu is... - suttogtam még, majd figyeltem, hogy elalszik a mellkasomon.
Csak csendesen gyönyörködtem benne, a hátát simogatva, majd végül engem is elnyomott az álom.

Elena Gilbert Salvatore

Felkaptam a fejemet az egyre súlyosabb szavak után és az utolsó mondata hallatán úgy éreztem, hogy a szívem kiszakad, mikor megint feljött Stefan neve... de miért? Engem ő már régen nem érdekel...
De most már én is dühös kezdtem lenni, nem is elkeseredett... az már kezdett elmúlni. - A fenébe is! - mondtam aztán, majd felálltam és lelöktem magamról a takarót, hogy utána menjek.

(Háló)

Damon Salvatore

- Legyen, ahogy akarod - fulladoztam a méregtől. - És ezek után még csodálkozol, ha néha még mindig leiszom magam? Néha tényleg úgy érzem, mintha még mindig ott állnánk a kapcsolatunk elején, amikor Stefannal kellett harcolnom érted! - fordultam sarkon, és kivágtattam a szobából, meg sem várva a válaszát.

(folyt. háló)

Elena Gilbert Salvatore

Miért is gondoltam, hogy most egy ideig nyugtom lesz...? Hiszen már ismertem.
Hát kinyitottam a szemeimet és felültem, hogy ránézzek, de újat már nem tudtam volna mondani neki. - Nem kell elmagyaráznod semmit! Értek mindent magamtól. De most... most egyedül akarok lenni, ezt viszont neked kell megértened - magyaráztam alig hallhatóan. Nem akartam most vitázni... ilyesmin meg főleg nem... - Jobb lenne, ha te most visszamennél a hálóba, én pedig itt maradok...

Damon Salvatore

Berontottam Elena után a szobába, és megálltam középen, de most az én szemem volt, ami néha villámlott egyet.
- Hát persze, ez a legkönnyebb - mondtam. - Elfutni egy kicsit... Mit nem értesz meg? Sajnálom, de én most nem tudom... Ha nem vedeltem volna, mint egy állat, menne, tudod te is nagyon jól! De ez nem változtat azon, hogy szeretlek! Azért akartam, hogy neked legalább jó legyen! Hát annyira nehéz ezt felfogni? Hogy magyarázzam el, hogy beleférjen a makacs fejedbe? - kérdeztem, de nem haragosan, csak keserűen.

Elena Gilbert Salvatore

(Hálószoba)

Leterítettem az ágyra a takarómat és a párnára még rátettem a saját párnámat is, úgy feküdtem le, bár fele annyira nem volt kényelmes, mint a saját közös ágyunk, de ma estére megfelel... meg talán holnapra... vagy ki tudja, meddig tart majd ez.
Majd a mennyezet felé fordultam és csak bámultam felfelé. Aludni most nem tudtam volna.

Chelsea Malon

reggel felébredtem,összepakoltam,lezuhanyoztam.majd felöltöztem.
Miután ezzel kész lettem,írtam egy levelet Elenáéknak,majd a gurulós bőröndömmel elindultam a Hotel felé.

/Folyt.Főtér/

Chelsea Malon

/Nappali/

Elena megmutatta a szobát,amit megköszöntem neki,majd miután megvacsoráztam,lefeküdtem aludni,mert elnyomott az álom.

Rose

(Nappali)

A szobát már rendbe raktam, így csak a cuccaimat kellett elpakolni. Beleraktam a táskámba az előző napi ruháimat és a telefonomat, és mivel semmi mást nem hoztam, vissza is indultam a nappaliba.

(folyt. ott)

Rose

Amikor felkeltem, úgy hallottam, hogy Delena még mindig alszik. Nagyon jó kislány volt, egy hangot nem hallatott az éjszaka, a lehető legnagyobb nyugalomban szunyókált.

Felöltöztem és miután az ágyat is rendbe raktam, úgy döntöttem, a konyha felé veszem az irányt.

(folyt. ott)

Rose

(a konyhából)

Letusoltam és át is jöttem a vendégszobába. Az ajtót nyitva hagytam, bár tudtam, ha valami van Delenával, az első pisszenésére ugrok, úgyis meghallom. Átöltöztem egy pizsamaszerűségbe - ami egy rövidnadrágból és egy pólóból állt -, utána pedig egyből befeküdtem az ágyba és el is nyomott az álom.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Vendégszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Vendégszoba
» Vendégszoba
» Vendégszoba
» Vendégszoba
» Vendégszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Damon és Elena háza-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •