Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Kettes számú előadó

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Pént. Dec. 25, 2015 2:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2


to Lewis

Azt, hogy pont Lewis bukkant fel legelőször a teremben, gondolhatnám véletlennek, de akár még előre kigondolt tervnek is egyaránt. Visszagondolva a legelső egymásbabotlásunkra, azt hiszem nem túlzok, ha azt állítom, hogy sikerült olyan benyomást tennie rám, amit a vele egykorúak ritkán érnek el. Külsőleg nincsen olyan macsó pofija, amitől néha falra tudnék mászni, hanem ő annak a típusnak látszik, akivel a gimiben tuti nem mertem volna kicseszni.  Régebben az volt a kedvenc szórakozásom, hogy összekavarok a jóképű ficsúrokkal, majd dobom őket. Akkoriban jó mókának tűnt, de pontosan emiatt is tapasztaltam meg olyan későn az igaz szerelem érzését az életem során. Dane, Zack, majd Wes személyében.. Nem, én nem értek egyet a filmekkel, ahol váltig állítják, hogy egy ember életében csak egyszer jön el az igazi és ha őt elszalasztjuk, örökké egyedül maradunk. Szerintem minden egyes korszakunkban megismerkedünk valakivel, aki mély benyomást tesz ránk. Előszöris ott a gyerekkor, a tinédzser kór, majd az egyetem és az utána következő legszebb évek.
Az én életemben eddig három olyan pasi volt, aki iránt azt a pluszot is éreztem. E közül a három közül, kettő volt a viszonzott szerelem, a harmadik inkább amolyan barátság extrákkal lehetett. Mindezek ellenére, én nem érzem azt, hogy bármit is veszítettem volna azzal, hogy megszakadt velük a kapcsolatom, sőt. Az életben minden okkal történik. Biztos vagyok benne, hogy számomra is tartogat még meglepetéseket  a sorsom.. lehet, hogy nagyobbakat, mint várnám.
A bókjai hallatán akaratlanul is elmosolyodtam. Nem tehetek róla, imádom hallgatni, ha szépeket mondanak rólam. Az ilyesmi maga a zene egy nő füleinek.
- Köszönöm - nézek rá, de nem javítom ki, mikor azt állítja boldog lehet az a férfi, akit az életembe engedtem. Hadd higgye azt, hogy párkapcsolatban vagyok.
Aztán, amint kimondtam az érzéseivel kapcsolatos megjegyzésemet, a reakcióját figyelve rögtön meg is bántam a szavaimat. Nem akartam rosszat.. de azt, sem hogy reménykedjen, mert nincs olyan, hogy ő és én, bármennyire is szeretné. A tanára vagyok, nem a szaktársa.
Aztán a lámpacsövek pislákolni kezdtek, illetve a kréták is a táblánál pattogni, mint a labdák.. te jó ég, ekkor esett le a legalapvetőbb dolog vele kapscolatban, amit már rég kiszúrhattam volna, ha igazán figyelek. Ő is rendelkezik boszorkány képességgekkel, mint én..
- Lewis, nyugalom.. - próbálom csitítani, közben felállva és felkészülve a legrosszabbra, ami történhet. - Nem akarod, hogy bármi is lángra lobbanjon, ugye? - térítem észhez, majd hirtelen megkönnyebbülök, mikor az ereje helyett a szavaival vág vissza.. Legalább még egyben maradtunk. Úgy állok előtte, mint aki elnémult és mozgásképtelen egyszerre. Ez már-már zaklatásnak minősül, jut eszembe, aztán bekövetkezik az is, amitől a legjobban tartottam. Ajkait az enyémekre tapasztotta. Ám a kellő hatás helyett, magamnak is félem beismerni, de jó érzés kerített a hatalmába, mikor az ajkait az enyémeket éreztem. Mintha oda tartoztam volna.. oké, Crystal, ebből elég. Szerencsére épp időben elhúzódott ahhoz, hogy ne pofozzam fel a tettei miatt, majd az arcom pillanatok alatt váltott át tehetetlenből dühössé.
- Mit képzeltél magadról, ki vagy? Bárki megláthatott volna, te idióta! - Annyira ingerült lettem, hogy legszívesebben az egekbe repítettem volna ezért, de helyette inkább lehúnytam a szemem és igyekeztem észnél maradni, összeszedni magam.
- Akármit is érzel, ennek SOHA többé nem szabad megismétlődnie, világos? Az oktatód vagyok, te meg a diákom. Vannak szabályok, melyek megszegéséért kicsapás jár! Részedről legalábbis, én azonban jóval rosszabbra számíthatok. Remélem az eszedbe vésted ezt egy életre! - Rivalltam rá, épp csak hogy nem kiabálva. Bár, egy részem bármikor szívesen megismételte volna vele a korábbi csókos jelenetet, a józan eszem ügyesen résnél maradt és eltussolta őt. Pedig olyan jól csókolt, kár hogy a diákom. Ekkor akaratlanul is bevillantak a korábbi gondolataim a sorsról, illetve arról, hogy egy ember élete során többször is találkozhat a nagy ővel, néha a lehető legfurább helyzetekben.. de nem, nem és nem, ez nem egy opció.

Szavak száma || to my favourite student :3 || Hands To Myself || ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 25, 2015 7:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Lewis & Crystal

Nyugodtan lehet nevezni bolondank, örültnek és eszementnek is, mert jelen pillanatban mind igaz rám, hisz álmodozom, éberen álmodozom arról, hogy mi lenne, ha… Nem kéne, egyszerűen a tűzzel játszom, nem is, talán a láva jobban hasonlít arra a jelenlegi helyzet. Idejöttem és reménykedtem benne, hogy minden tökéletes lesz, hogy minden jól fog elsülni, akadtak kisebb gondok és problémák, de talán még jól is kijöhetek belőle, sose lehet tudni, hogy mit tartogat számunkra az élet. Én tudom, hogy ha nagyon akarom, akkor megszerezhetem Miss Alston szívét, de sajnos az nem elég, ha csak én akarom, mindkettőnknek akarnia kell, hogy legyen valami, nem igaz? De nem tudom, csak nézni tudom, de nem tudok betelni a látvánnyal, muszáj bámulnom, hiába ejti zavarba vagy néz rám furcsán, akkor is azt érzem, hogy örökké bámulnom kéne.
Nem tudom, hogy mikor éreztem ekkora vonzalmat egy nő iránt, de ez most kissé zavarba ejtő, mert nem tudom eldönteni, hogy miért pont ő. Idősebb, a tanárom és nem úgy néz ki, mint aki leállna egy ilyen sráccal, mint én szóval fel is adhatnám, de nem fogom, mert én komolyan szeretném őt, tényleg meg akarom jobban ismerni és szeretni akarom. Bár kétlem, hogy ő is így gondolja, mert végül is mit láthatna bennem? Egy kölyköt? Egy tanítványt, aki csak szánalmasam sóvárog értelmetlenül érte? Már az első találkozásnál szerettem volna vele flörtölni vagy elhívni egy kávéra, de nem volt hozzá elég bátorságom és önbizalmam, gondoltam sosem állna le velem, de élt bennem a remény és most az sem tántorít el, hogy megtudtam róla azt, hogy a tanárom. Nem kis bátorság kellett nekem ehhez a tervhez, anyának meséltem volna Crys-ről szívesen, de nem tehetem, mert bolondnak tartana és elküldene valahova máshova. Majd bókolok neki, mire elmosolyodik és én ezt jó jelnek veszem. - Csak kimondom őszintén azt, amit gondolok. -felelem a köszönömre, de kicsit csalódott vagyok, mert nem mondja azt, hogy nincs senkije. Talán erős feltételezés, hogy direkt nem mondta, hogy kopjak le, de én így érzek és hallgatok a megérzéseimre inkább. Szeretném, ha összejönnénk, de ő nem akarja, de nem adhatom fel és az igazat megvallva NEM is tervezem feladni, nem olyan vagyok.
Nem fogom vissza azt, amit gondolok: KURVÁRA FÁJT AZ, MIT MONDOTT ÉS ROSSZABB ANNÁL, AMIKOR VALAKI FEJBE VERNEK EGY BASEBALL ÜTŐVEL!! Nem tudom, hogy mit hittem, hogy miért írtam azt a kártyát, mit értem el vele? Kinevetett és szinte szánalmasnak nevezett, nem csoda hogy érzelmeim hatására az erőm elszabadul és nem sok választ el attól, hogy a földdel tegyem egyenlővé a helyet, de nem szabad és ő is próbál lenyugtatni, szóval ő… igen, most jobban koncentrállva tényleg érződik egy különös aura, ő is boszorkány. Nyugtatni akar, de minek? Félti a helyet? Igen, csak ennyi, igazából nem is érdekli, hogy magammal is csinálhatok valamit…
- Nyugodt vagyok és nem akarok semmit sem leégetni… - szűröm ki a fogaim között és szép lassan sikerül lenyugodnom és csillapodnak a jelek, melyeket kiváltott belőlem. Nem tudom, hogy mit csináljak, nem tudom hogy mit mondjak, de hallgatok a szívemre és kimondom azt, amit gondolok, mert őszinte akarok lenni, de mintha nem is örülne neki, mert… csak ott sokkolodva van és nem reagál semmit, bár nem is tudom mit mondani, mert megcsókolom. Igaz és őszinte csók volt, csak annyi különbséggel, hogy rövid volt, mert féltem, hogy ellök, felpofoz vagy megöl egy varázslattal, de én tényleg komolyan gondoltam mindent, amit mondtam… azt hittem, hogy hatással lesz rá, hogy ki fog váltani belőle valamit, de egyáltalán nem így lett, helyette megszólalt és még jobban a lelkembe tiport, de… nem tudok mit mondani, igaza is van meg nem is, de…
- Én csak… én csak… azt hittem, hogy… hogy…  - nem jönnek szavak a számra, nem tudok mit mondani neki semmit csak, csak pislogok és látszik rajtam, hogy bánom már az előő tettem, ne jó be kell vallanom, hogy még soha nem éreztem magam ennyire összetörtnek és elveszettnek. Lehunyja a szemét én meg nem tudom, hogy mit tegyek és csak állok ott és pislogok. - Ennyire rossz, ha valaki szeretné szeretni magát? Hogy megpróbálta az egyetlen dologgal bizonyítani, hogy tényleg komolyan gondolja azt, amit érez?  - mondom neki majd én is lehunyom a szeme és egy ártatlan könnycsrpp gördül végig az arcomon, talán apáék halála óta nem volt ilyen, igyekeztem, de most… most valahogy mégis megtörténik a legrosszabb. Valahogy azt szerettem volna, hogy valami más történjen, mit is gondoltam, inkább elfordultam és az első asztalhoz sétáltam, hogy rátámaszkodjak, nem akartam látni, nem akartam ránézni, most nem, egyáltalán nem… meg sem fordultam és úgy tettem fel neki egy kérdést. - Szeretné, hogy leadjam az óráját? - nem tudok mást kérdezni, bármi is legyen a válasza, biztos hogy nem fogok többet németre járni, nem tudok máshogy gondolni rá és nem is… nem adom fel, csak… nem… tudok most mit tenni…


Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Pént. Dec. 25, 2015 9:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2


to Lewis

Egyszerüen nem tudtam eldönteni, hogy mit kéne az imént történtekre lépnem, hogyan kellene viselkednem, mi lenne a legjobb mindkettőnknek. Számomra egyértelműen az, ha megpróbálom megértetni vele, hogy nem csinálhatja ezt tovább. Bármennyire is élveztem, ő a diákom és ha a sors őt küldte nekem, még akkor sem engedhetek a csábításnak.. nem szabad. Oktató és diák között nem szövődhet kapcsolat. Ha megtörténne, a diákot is elbocsátanák és a tanárt is.. vagy csak az egyiket, nem vagyok ebben biztos.
Hiába bókolt és csókolt meg, nem engedhetek neki, mert vannak törvények a csudába is, attól még hogy boszorkányok vagyunk, van ami nem változik. Mi sem uralhatunk mindent és mindenkit. Nem szabad, az erőnk használatának is van egy határa, amit nem léphetünk át.
Ha néhány évvel fiatalabb lennék, valószínüleg a szavaira azt feleltem volna, hogy azért ő sem panaszkodhat a külsejét illetően, de jelen helyzetben  az nem lett volna helytálló. Így végül, csak egy kedves mosollyal válaszoltam rá.
Aztán sor került a kréta pattogásra.. minek következtében önkéntelenül is nyugtatni próbáltam őt, hogy ne okozhasson kárt sem magában, sem senki másban. De ő ezt minden bizonnyal másként értelmezhette, amit minden joggal meg is értek.
- Azért magadat se gyújtsd fel, nem szeretném, ha bajod esne.. - teszem hozzá, bár talán jobb lett volna, ha inkább behúzok magamnak egy jó nagy maflást érte.
Aztán pontosan az történt, amire számítani is lehetett, sikerült egy lélegzetvétellel összetörnöm Lewis szívét. Amint legörbült egy könnycsepp az arcára, azt hittem megszakad a szívem.. Miért érzékenyülök el a szomorúsága láttan? Talán, azért mert én vagyok érte a felelős, vagy több  is húzódhat a hátterében?! Mindenesetre tennem kell valamit.
- Lewis, nem erről van szó. Tudod jól, hogy mi itt a fő probléma. Az érzésekhez annak semmi köze - sétálok néhány lépéssel közelebb hozzá, de nem merek teljesen oda menni a padhoz, ahogyan eléje sem, ugyanis tartok tőle, hogy ha bejönne valaki, netalán félreértené a helyzetet. Teljesen jogosan, az a legrosszabb.
Majd a következő kérdésére egyértelműen válaszolok:
- Nem, de ugyanakkor megértem, ha te többet nem akarsz jönne az óráimra.. - felelem, majd megfordulok és vissza fele indulok az asztalomhoz.  - Talán nem így kellett volna viselkednem, de bármit is érezzek én vagy te, van valami amin egyikünk sem képes változtatni. Sajnálom. - Mikor ezeket mondtam, én is háttal álltam neki, majd újból szembefordultam vele. - Esetleg átbeszélhetnénk ezt később egy kávé mellett, ugyanis tényleg nem szeretném, ha emiatt egy életre megutálnál engem. - És a bűntudatom  sikeresen megtalálta a felfele vezető utat. Gratulálok, Crys, remélem legalább megéri. Nem akarom, hogy megutáljon, ennyire rossz dolog az?

Szavak száma || to my favourite student :3 || Hands To Myself || ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 25, 2015 10:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Lewis & Crystal

Idióta vagyok, egy hatalmas idióta, aki mindent elcseszett. Mit akartam én? Mit reméltem? Sose fog a karjaimba omlani és megcsókolni, sose ölelne, ég csak férfiként sem tudna rám nézni, mert csak egy diákja vagyok és soha nem lehetek több, semmi esélyem! Miért vagyok még itt? Miért kinzom még mindig magam azzal, hogy ránézek és meghallgatom azt, amit mond? Nem tudom, méh én sem jöttem rá, de szerintem mazhochista lehetek, szeretem magam kínoztatni, legközelebb egy falba verem a kezem, ha rágondolok és arra gondolok bárcsak mellettem lenne, bár akkor állandóan a falba verhetném a kezem, mindegy… ki kell vernem a fejemből és nem lehetek tovább idióta, aki reménykedik a lehetetlenben, mert csak egy barom vagyok, aki beleszeretet a tanárába egy elcseszett pillanatban, de… ne essék félre értés én egyetlen pillanatig sem bántam meg, amit iránta érzek, csak be kell látnom, hogy nem lesz könnyebb, sosr lesz semmi sem könnyű, miért is lenne Lewis Volition Townsend élete könnyű és zökkenő mentes?
Tehetek bármit, bókolhatok, csókolhatom vagy adhatom neki a világot, sose fogok neki kelleni és ez most valamiért rögzült bennem, olyan mintha… nem is tudom, hogy milyen érzés, nem tudom leírni és nem is szeretném. Olyan rossz, mintha meghalna egy részem és elveszne egy végtelen tengerben, bár… ez hatalmas baromság és sose láttam még egy ekkora ökröt, mint jó magam, mégis hogyan képzeltem ezt az egészet? Nem egy tündérmesében élek, nincs olyan hogy bármilyen lehetetlen dologból kialakul a Happy End, nekem úgy látszik nincs Happy End és sose lesz, de… kit érdekel, mindenki azt kapja, amit megérdemel, nem de? Majd jön a kis "rohamom", amikor kitör belőlem az egész és a terem megjelenik az én érzelem kitörésem hatásaival ő meg elkezd nyugtatni éés ki hiszi el, hogy aggódik értem? Ugyan már, nem élek burokban!
- Ne izgulj nem visznek dutyiba, mert egy diákod megsérült… - mondom neki kissé… szarkasztikusan és gúnyosan, valamiért most ezt hozza ki belőlem, de tudjátok mit? Egye meg, amit megfőzőtt! Nem kell aggódnia nem teszek magamban kárt és nem kell senkinek sem felelnie és valamit kitalálni, hogy mi történt… lenyugszom és uralkodom magamon, sokkal jobb lesz, ha ezt teszem, nem akarok én neki rosszat, hiába tesz tönkre az, hogy szeretem.
Nem fogom szépíteni, nincs is ezen mit szépíteni, összetörte a szívemet és kezdi megutáltatni saját magamat önmagammal… nem, nem mrgy az értelmes gondolkodás sem, de nem érdekel és nem is foglalkoztat, elég hogy megtörök és legördül egy átkozott könycsepp az arcomom. Nem akartam gyengeség jelét mutatni éd soha többet nem akarom… azt hittem, hogy ha nagyon akarom és kapaszkodom ebbe a dologba, ebbe az érzésbe, akkor talán az életem sokkal szebb lehet és végre egyszer igazából és őszintén szeretni fogom, de ezt is elvesztettem csakúgy mint… őket és soha többet nem akarok semmit és senkit sem elveszíteni… de nem kapaszkodhatok ebbe az érzésbe, el kell engednem és visszaszállnom a földre.
Majd megszólal, de bár ne szólalt volna inkább meg. - Tudod mi az egésszel a baj? Ha az ember AKAR valamit, akkor TESZ is érte valamit, mindig VAN megoldás. - nem hiába nyomom meg azt a pár szót a mondandomban, azokban vannak a célzások, de miért foglalkozom még mindig ezzel, fel kéne adni, csak sajnos nem az az ember vagyok, aki elismeri a vereséget, de nem látok kiutat és mikor meghallom a lépteit… emelek magam köré egy erőteret, nem érinthet meg, sőt az egy méteres körzetembe ne jöjjön most… nem akarom látni, pont ezért vagyok még mindig az asztalra görnyedve. Nehéz, olyan nehéz, de legalább leáll és nem jön közelebb hozzám, úgyis fél, hogy valaki meglátja velem.
- Mily önfeláldozás… - mondom mosolyogva és megdörzsölöm a szemeimet, nem akarok most gyengének látszani, összeszedem magam, de mikor megfordulok ő is azt teszi és tesz pár lépést hátra, én meg mosolyogva felülök a padra és várom, hogy szembe forduljon velem, hogy a szemeibe nézhessek, vajon állni fogja a pillantásom? Majd az ajánlatra elnevetem magam, igen… összeszedtem msgam. - Akkor most mégsem félsz, hogy meglátnak velem? - húzom fel a szemöldököm és nézek rá, de nem is érdekel s válasz, de még mielőtt megszólalna sóhajtok egyet és szóra nyitom az ajkaimat, beelőzőm.- Őszintén… miért szeretnéd megbeszélni? Miért nem akarod, hogy utáljalak? Elég nagy a suli, eltudsz kerülni. - mondom nrki, miközben egy kósza tincset mágia segítségével eltűrök a füle mögé és mintha az arcát simogatnám… nem , nem erre kell használni az adottságaimat. Szóval mélyen a szemébe néztem, hogy megpróbáljam kiolvasni, hogy mit érez, hogy mire gondolhat, tudni akarom, valamiért akarom tudni… van még remény?


Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 26, 2015 12:23 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2


to Lewis

Tanácstalan vagyok. Már régóta nem éreztem magamat ennyire zavarodottan, mint most. Most mit kellene tennem, vagy mondanom? Kérek szépen egy égi jelet, ha lehetséges! Szükségem lenne némi útmutatásra.
Létezik egyáltalán a kialakult szituációban olyan, hogy helyes út, és ha igen, én azon vagyok? Mert egyáltalán nem érzem helyénvalónak mindazt, amit az imént mondtam neki. Időközben az órámra is pillantok, majd rájövök, hogy ha tenni akarok valamit, akkor igyekeznem kell vele, mert hamarosan elkezdenek be szállíngózni az első diákok.
- Lewis, én nem magam miatt aggódok, hidd el. Ha nem tudsz megfelelően uralkodni az érzéseid felett és az erőd elszabadul, abból több hátrányod, mint előnyöd származna. Mondanám, hogy segítek megtanulni kezelni a helyzetet, de valószínüleg jelenleg én vagyok az utolsó személy, akinek a segítségét elfogadnád.. - És tessék, már meg is szólalt belőlem a  segítőkész boszorkány, aki bármikor mindenfélét félretéve, bárkinek felajánlaná a segítségét, ha úgy állapitja meg, hogy szükség van rá.  Én sem élek 1000 éve, de azt hiszem tudok egyet s mást, amiben a segítségére lehetnék. Gondolom én.
Méghogy mindig van megoldás.. naiv megközelítés, csak épp az a probléma, hogy a kockázat jóval nagyobb. És nem is tudom, nem szabad és kész..
Aztán következett a szarkasztikus megjegyzéseinek  a sorozata. Miért estek annyira rosszul a szavai? Miért törődöm én egyáltalán Lewis-al? Ki kellene küldenem, hogy szívjon friss levegőt és hagyjon békén engem, de valamiért nem tudom megtenni. Miért? Én nem vagyok szerelmes belé.
- Azzal, hogy beülünk valahová és beszélgetünk, nincsen semmi gond. Csak azzal van, amit az imént kezdeményeztél.. - Nézek mélyen a szemébe, anélkül hogy megszakítanám a szemkontaktust. - És nem, nem félek, hogy meglátnak veled. - Tiltakozom, továbbra sem szakítva meg a szemkontaktust kettőnk között, de akaratlanul is elmosolyodom, mikor a mágia használatával tűrt el egy kósza hajszálat a fülem mögé. Miért kell ennyire édesnek lennie?
Majd kisvártatva kinyílt az ajtó és belépett rajta két másik diákom. Számomra a megjelenésük a végszót jelentette a Lewissal folytatott beszélgetésnek. Illetve, ha nem is teljesen a végét, de egy afféle szünetelésnek a kezdetét. A csudába, már normális gondolataim sincsenek. Lassan visszasétáltam a katedra mögé és leültem a székemhez, hogy elterelhessem a gondolataimat az előbbiekről, no meg persze, hogy vissza rázódhassak a leadandómhoz. Idővel az előadó is megtelt, nekem meg akarva akaratlanul, de el kellett kezdenem a német órát. Körülbelül úgy érezhettem magam, mint valaki, aki nagyon rossz fát tett a tűzre, pedig pont, hogy én voltam az, aki megakadályozott egy olyasmit. Még egyszer sem zavart ennyire az, hogy a figyelem középpontjában voltam, mint most.

Szavak száma || to my favourite student :3 || Hands To Myself || ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 26, 2015 1:26 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Lewis & Crystal

Még mindig ott tartok, hogy minek kellett nekem ez a cirkusz ahhoz, hogy végre belássam az egyértelműt? Nem tudom, hogy ez az egész szarság megérte azért, hogy így és ilyen csúnyán legyek koppintva, mert lehet szépíteni, de akkor is az történt, próbált eltűntetni, mint egy kibaszott pattanást. Nyugodtnak kéne lennem és kedvesnek, annak a Lewisnek, aki mindig is voltam es vagyok, de valahogy nem megy, inkább hagyom hogy fájdalom és bánat mardossa a szívemet, mert az ezerszer jobb, mint bármi más jelen pillanatban. Hülye, barom, nyomorék, gyökér és IDIÓTA vagyok, ahogx mondta… nem tévedett, de hát… akkor sem volt fair play.
Minek akar nyugtatni? Minek akarja, hogy ne tegyek kárt magamban? Sokkal könnyebb lenne, ha itt most kitörne a nyakam, vagy felgyulladnék vagy mit tudom én, bármi ami halálos. De nem gondolhatok ilyenre és ilyen meg sem történhet, mert anyu nem veszíthet el még engem is, azt már nem élné túl. Ki kéne találni valami jót, de jelenleh inkább arra kéne koncentrálnom, hogy lecsillapodjak és ne legyen semmi baj ebből.
- Nincs nekem gondom, csak a szavaid és TE válltottad ki belőlem… én csak szerettem volna A FÉRFI lenni az életedben, ki boldoggá tesz, de… tudod idióta vagyok. - nincs szükségem a segítségre, főleg nem az övére! Inkább robbannék fel, minthogy tovább kínozzam magam azzal, hogy lássam, de érintsem, ne bókoljak és ne csókoljam. Elegem van abból, hogy minden elérhetetlen, hogy semmi sem fog valóra vállni abból, amiben reménykedem, bár a holtak nem jönnek vissza, szóval az alapból lehetlen… Ébresztő Lewis! Nem álmodharsz tovább ébren, ennyi volt, vége, kampec és minden más.
Nem, nem vagyok kicsit sem gonosz, mikor kicsit szarkasztikus és beszólós vagyok vele, szerintem teljes mértékben megérdemli és ezzel ő is tisztában van, azonban, mintha nem tetszene neki, amiket mondok… talán nem szokott hozzá, hogy ha lekoppint valakit, akkor aza. Másiknak szarul esik és valami hasonló módon oldja meg, mint én. Miért én agyalok én ezen, miért érdekel még mindig engem ez a nő? Miért érzem, hogy összetartozunk azok után, hogy összetörte a szívem? Méghogy diákszerelem, ő sem hiheti már el, amit akkor az elején mondott.
- Kérlek ne kérd, hogy megbánjam annyi nap tervezés és bátorság gyűjtés után… szerintem ez helyes volt és én élveztem, mégha csak pár pillanatig érezhettem puha ajkaidat és mámorító illatodat. - kezdem el neki magyarázni és remélem, hogy felfogja, megérti és nem kezd el ellenkezni vagy vitatkozni. Én szeretném őt, nagyon is, de ő nem is tudom… szerintem semmit sem akar, biztos van kiszemeltje vagy mi. De tényleg nem akarom megbánni egyetlen tettemet sem, nem lenne fair, miután annyit készültem rá, az anyagi meg nem is érdekes, mint mondtam az a mosoly minden egyes dollárt megért, amit azért a virágért perkáltam. - Szerintem kéne, hisz egy IDIÓTÁVAL fogsz kávézni vagy elfelejtetted? - nem,nem fogom ennyiben hagyni a dolgot, nem olyan vagyok és tényleg rohadt szarul esett, hogy leidiótázott, mert azt hittem, hogy engedi magát boldoggá tenni, de nem hiszem, hogy sok értelme vannak annak a kávénak, de elmegyek vele, tudni akarom, hogy mit akar megbeszélni vagy hogyan akarja elnyerni a bocsánatom, mert erről lesz szó. Nem hiszem, hogy jelenleg tágítana a véleményéből, de nem akaro feladni, szóval még mielőtt bárki betoppant volna órára kinyítottam a számat, hogy megosszak vele valamit, amit talán nem is kéne, persze németül. - Tudom, hogy nem fog magának sokat jelenteni, de… eltemettem az apám és az öcsémet, az érzéseimet és a reményt nem akarom… - majd megjelent másik két srác is, akiket persze ismertem, lekezeltem velük és beszélgettem velük, majd leszálltam a padról és elindultam hátra, ahol a mellettem ülő csaj egész órán látványosan flörtölt velem és jó érzés volt, azonban nem érdekelt a csaj… néha felénk nézett, mikor hangosabbak voltunk és a tanárnő a szemével figyelmeztetet minket, hogy legyünk halkabbak… az óra hamar elment, de Crystal nem volt teljesen itt, mintha máson járt volna az esze és nem tudom megfejteni, hogy min, pedig nagyon is érdekelne.
Majd véget ért az óra, a csaj nyomott két puszit az arcomra és a far szebembe dugta a számát… ez meg mi a picsa volt?! Dcsak pislogni tudtam egy darabig, majd mikor kiürült a terem felálltam és becsuktam az ajtót, kulcsra zártam mágiával és lehúztam az ablakoknál a redőnyt, majd lassan és lazán elindultam Crys felé, nem is tudom, hogy mit mondjak neki, de valamit kell, ha már bezártam magunkat. Elmosolyodva sétáltam vissza arra a padra visszaülni, amelyiknél megszakadt a beszélgetés. - Az órán nem voltál teljesen itt… ha nem tolakodó, akkor hol járt az eszed? - teszem fel a kérdést, mire őszinte választ várok, de meg kell hogy mondjam, hogy nem akarok reménykedni, már nem fogok, egy darabig biztosan nem, kiölte belőlem…


Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 26, 2015 1:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2


to Lewis

Annak a 100 kerek percnek a leforgása alatt, míg a tanóra tartott és én a következő fejezet újdonságairól, nyelvtanáról és témájáról beszéltem a nebulóknak, végig Lewis szavai keringtek a fejemben. Képtelen voltam kiverni az általa mondottakat a fejemből. Mintha valami szentírás lenne, úgy ívódott bele a gondolataimba. Ő velem akar lenni.. Ő akar lenni az a férfi az életemben, aki majd boldoggá tesz engem.. Nem akar ő megbánni semmit.. aztán, ha mindez még nem lenne épp elég, még a gyászolok kártyával is elő kellett huzakodnia. Sajnálom, hogy elveszítette a szeretteit, de azért nem én vagyok a felelős, tehát semmi joga előhuzakodni vele. NEM. Legszívesebben elnézést kértem volna és kirohanok a teremből, míg összeszedem magam. Aztán, mintha csak az imáim meghalgatásra találtak volna, szólalt meg hirtelen a telefonom.
- Elnézést, de ezt fel kell vennem, egy perc és visszajövök - kérek bocsánatot gyorsan, majd rohanok ki a női mosdó fele. A hívott fél, csak a bátyám volt és igazából semmi különöset nem mondott nekem, de az időzítéséért egyszerüen agyon tudtam volna csókolni. Amint megszakadt a társalgás közöttünk, gyorsan megmostam az arcomat jéghideg vízzel, hogy felébredjek és észhez térjek, majd természetesen az alapozót is vissza kellett kennem az arcomra. Azért azt sem akartam, hogy rémülve rohanjanak ki a teremből, ahogy visszaérek, mondjuk, csak nem lennék olyan rusnya.. mint egy réti boszorkány. Gondolom.
Visszaérve, teljes gőzzel vetettem bele magamat a folytatásba. Lewisra még csak rá sem mertem nézni, nem mertem megkísérelni, hogy kiessek a szerepemből. Aztán, ahogy az óra a végéhez közeledett, leadtam a házi feladatokat, megköszöntem a figyelmet, majd kikapcsolva a kivetítőt, vetettem véget az előadásnak.
- Jővő héten találkozunk. Auf wiedersehen! - köszönök el mindenkitől, majd szedelőzködni kezdek, de egy bizonyos személlyel semmiképpen nem akarok újból szembenézni. Azon vagyok, hogy elkészüljek még mielőtt mindenki elhagyná a termet, de végül rájövök, hogy ennek így semmi értelme. Nem futamodhatok meg. Én nem egy kislány vagyok, aki bármikor elszaladhat a problémái elől. Úgyhogy, végül akarva akaratlanul, végül a fejemet felemelve néztem bele ismét azokba a szép barna íriszekbe.
Időközben Lewis ügyesen lehúzta a redőnyöket és az ajtókat is bezárta, hogy még véletlenül se nyithasson ránk senki sem. Ha akarnám, könnyűszerrel visszacsinálhatnám az igyekezeteit, de helyette inkább egy lendítéssel megváltoztattam a minket felvevő kamera pozícióját, úgyhogy helyettünk  inkább a katedra pozícióját rögzítse. Kész csoda, hogy a hangokat nem veszi fel, tehát amiatt nem kell aggódnom.
- Előszöris, - kezdem, de még mielőtt folytatnám veszek egy jó mély lélegzetvételt, erőgyűjtés céljából - légyszives, döntsd el, hogy most magázol-e vagy  tegezel, mert a kettő ötvözete elég fura egyveleget alkot. - Jegyzem meg, csöppet sem kötözködésből, inkább magam miatt, mert valahányszor a kétféle megszólításformát ötvözi, én hol egy idős mamának, hol vele egykorúnak érzem magamat. Nem mintha, valamelyik jobb lenne a másiknál, de a kettő együt még rosszabb. Aztán, tettem néhány lépést az irányába, azalatt is azon töprengve, amit mondani szeretnék neki.
- Másodszor pedig.. miért pont engem? Miért pont most? Miért nem valaki mást? A szavaid lyukat égettek a fejembe, képtelen vagyok őket kiverni onnan, érted? Ezt abba kell hagynod.. nem szabad, nem és nem - miközben beszélek, egy pillanatra sem állok meg, csak mikor már elértem ahhoz a padhoz, amin éppen ült. - Nem lehetsz itt, nem járhatsz az óráimra, illetve ha te nem mész el, nekem kell.. mert, félek, érted, FÉLEK attól, ami akkor történhetne, ha egy pillanatra nem maradok észnél. Érted? A tüzzel játszasz.. és immár én is! - Kiáltottam, nem túl hangosan, de annál dühösebben, közben hol a pillantását lesve, hol az ajkain felejtettem a tekintetemet, majd véletlenül - vagy ösztönszerűen történhetett? -, az egyik tenyeremet a combjára helyeztem, de rögtön el is vettem onnan, amint leesett, mit művelek, majd megfordultam és elindultam az ellenkező irányba, pár lépés után meg is állva. Szedd össze magad, Crystal!

Szavak száma || to my favourite student :3 || Hands To Myself || ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 26, 2015 3:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Lewis & Crystal

Na jó be kell látnom, hogy nagyon kínos ez a helyzet, de nem zavar, szeretek vele itt lenni és jó látni. Hiába van ripityában a szívem és mindenem, de akkor is jó látni. Csodásan néz ki, nagyon szép és csak sugárzik, de persze most nem, tudom hogy nem itt van velünk és a szavaim marcangolják, de ki kellett őket mondanom, mert nem akartam magamba tartani. Legszívesebben kifutnék a világból, mert ez a csaj itt nyomul és nekem nincs kedvem vele szórakozni, de csak nem adja fel, bár… Crys rám sem néz és ez zavar, szeretném ha engem nézne és figyelne rám, de nem így van, rám sem hederít. Majd telefont kap és már megy is kifelé, gondolom marhára örül neki, hogy kiszabadulhat innen. Majd a csaj és elkezdett mesélni magáról és engem meg marhára elkezdett unatatni, a folyosot figyeltem mikor jön már vissza Crys és láthatom újra. SmS-t kaptam, anya volt és ma délután lejön ide, mert valami sürgőset akar megbeszélni velem, cdaj el nem tudom képzelni, hogy mi lehet az, de talán kéne neki mesélnem, hogy mi is a helyzet, mert egyből észre fogja venni, hogy valami lelkileg nagyon nincs rendben velem. A nők annyira idegesítőek és kiszámíthatatlanok, de lassan visszatér és folytatja az órát én meg csak őt bámulom és várom nagyon az óra végét.
Na végre, hogy vége az órának és nem kell semmit sem mondanom, csak elköszönök a haveroktól és a csaj majd hagosan megszólal és majdnem rámhozza a szívbajt, mikor a far zsebembe dugja a számát. -  Szia szépszemű, majd hívj. - mondta, nyomot két puszit az arcomra és ő volt az utolsó ember, aki elment, utána meg mentem és leültem a padra, miközben bezártam az ajtókat és lehúztam a redőnyöket, kettesben akartam lenni vele és beszélgetni vele. Megszólal és ézrem, hogy megint baj lesz és semmi jóra nem számíthatok vele kapcsolatban, de nem adhatom fel… megszerzem magamnak Crys-t. - Ha nem gond, akkor tegezlek, sokkal egyszerűbb és veled kapcsolatban jobb is veled beszélget így… - mondom neki és egyből el is döntöttem, hogy tegezni fogom és már legszívesebben odamennék és magamhoz ölelném. De nem lehet, mert szerinte nem szabad, de szerintem van mindenre megoldás és erre a helyzetre is vannak megoldások. Lehetnek lopott percek, hétvégente elmehetnénk egy messzi városba és ott csak ketten lennénk, de ő nem fog belemenni, nem akarja ezt és hiába töröm magam. Nem akarom, hogy elküdjön, hogy elveszítsem… azt akarom, hogy ő is hasonlóképp érezzen, mint én. Majd elindul felém és én csak nézem őt, próbálom magamba inni a látványát.
- Amikor megláttalak egyből tudtam, hogy te vagy az igazi… könnyed vagy, laza, kedves, aranyos, elragadó, igéző és csodálatos, csodaszép vagy és mielőtt azt hiszed… nem a szépséged fogott meg, hanem az egész lényed, csodálatos vagy! És nem… nem tudom abbahagyni, képtelen vagyok. - nézek a szemébe és teljesen őszintén beszélek, ha belenéz a szemembe, akkor láthatja benne, hogy minden egyes szavamat komolyan gondolom. Nem tudom abbahagyni, nem tudom megtenni azt, hogy ne próbáljam meg megszerezni, úgy érzem muszáj és engedek ennek az érzésnek, szóval nem kérhet tőlem ilyet. Megállt a padnál és nem ment tovább, maradt itt velem. - Nem fogok járni, de kérlek gondold meg jól… nem akarom, hogy elmenj és bajba kerülj, de próbálj meg bennem bízni. - mondom neki, miközben látom, hogy szeme néha az ajkamrs téved én meg kissé elpirulok, azonban mikor kezét hirtelen a combomra teszi, akkor elmosolxodom, annyira jó érzés, hogy magától hozzám ért és biztos vagyok benne, hogy akarta és tetszett neki, de mikor már rátehetném a kezemet a kezére, akkor ő elhúzza és elfordul majd elindul és tesz pár lépést. Felkelek az asztaltól, elindulok felé, megállok mögötte, majd átölelem gyengéden és füléhez hajolok. - Bízz bennem, adj egy esélyt, kérlek. - súgom gyengéden és lágyan a fülébe, nem lökhet el, muszáj neki is engednie, próbálok rá hatással lenni, de nem tudom megállni, kicsit szorosabban húzom magamhoz, nem akarom elengedni, olyan jó érezni, hogy itt van velem és érezhetem az illatát.


Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 26, 2015 5:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2


to Lewis

Úgy döntöttem,  nem menekülök, szembe nézek vele, lesz, ami lesz alapon. Az tagadhatatlan, hogy én is vonzódom hozzá. Számára ez maga lehet a mennyország, tudni, hogy szívének állítólagos választottja sem közömbösen tekint rá. Én meg egy idióta vagyok, amiért ezt beismerem. Azonban még mindig ragaszkodom ahhoz az állításomhoz, hogy ez nem több egy diákszerelemnél, a részéről, míg nálam ez egy egyszerű fellángolás, szimpátia valaki iránt, aki nem lehet az enyém. Valószínüleg pár héten belül mindketten megunjuk a másikat és soha többé nem fogunk találkozni. Mondjuk, ha belegondolok nincs is olyan nagy korkülönbség kettőnk között, mennyi lehet 4-5 év? Bár, tény, hogy világéletemben az idősebb pasikhoz vonzódtam. Én voltam az, aki olyanokhoz vonzódott, akikhez nem kellett volna és ha valamit a fejébe vett, azt el is érte, így vagy úgy. Csak nem rég nőtt be úgymond a fejem lágya, de lehet, hogy tévedtem, mikor levontam ezt a következtetést. Lehet, hogy még mindig ugyanaz a kislány vagyok, csak épp a szerepköröm azt kívánja meg, hogy felnőjek.
- Nem gond, tegezz nyugodtan - mosolyodom el, mikor kijelenti, hogy inkább tegezni akar. - Különben sincs sok köztünk.. mellesleg hány éves is vagy? - bukik ki belőlem a kérdés, kíváncsiságból. Nem feltétlenül egy évfolyamból járnak hozzám a hallgatók, hanem összevissza, emiatt sem lehetek teljesen biztos egyesek korát illetően.
Aztán bókolni kezdett.. és én akaratlanul is elnevettem magam, mikor majdnem minden jótulajdonságot felsorolt.
- Oh, és ez mind én lennék? - emelem fel a szemöldökeimet pimaszul. - Ebből is látszik, hogy még nem ismersz igazán, mert van egy jó pár rossz tulajdonságom is, ám  -  folytatom vigyorogva, mint a tejbetök.
Megígérte, hogy nem jár majd az órámra, ahogyan az is mondta, hogy nem akarja, hogy bajom essen, de bízzam meg benne. Nem tudtam erre mit mondani, inkább elfordultam tőle és elindultam az ellenkező irányba, hogy távol lehessek tőle.. csökkentve ezzel a kísértésbe esés esélyét is.
Arra azonban nem számítottam, hogy mi lesz akkor, ha utánam jön. Mert pontosan az történt. Mögém osont, majd átölelt hátulról és a következő szavakat már a fülembe suttogva ejtette ki. A közelsége megőrjített, képtelen voltam ésszerűen gondolkodni. Annyira szorosan tartott, hogy a lélegzetem is kihagyott egy-egy ütemet. Végül, a kezeimet az övéire helyeztem, majd azon voltam, hogy szépen lassan leszedjem magamról az engem ölelő újjakat.. de a várt reakció helyett, inkább szembe fordultam vele és a kezeimet a nyaka köré kulcsoltam, közben pillantásommal fogva tartva az övét.
- Én akarok, de.. - kezdem, de inkább nem akarom befejezni, helyette egy rendkívül hirtelen és annál betegesebb ötlettől vezérelve, ajkaimat az övéire tapasztom és csókot lehelek rájuk. Hosszú idő óta, most először nem gondolkoztam, csak cselekedtem, aztán ha ennek nem várt következményei lesznek, ráérek akkor foglalkozni velük.

Szavak száma || to my favourite student :3 || Hands To Myself || ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 26, 2015 7:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Lewis & Crystal

Nem tudom, hogy miért van ez ami most van, de baromi jó, hogy végre nem menekül és végre, vagyis nem tudom elképzelni, hogy… mi van? Már azt se tudom, hogy mit gondolok itt össze meg vissza, mint valami sült bolond és mindegy, nem is tudom, hogy mi van itt. Na most szedd össze magad és légy laza, kedves, aranyos és próbáld meg meghódítani is. Nem is tudom, hogy pontosan mi a baja, miért nem akarja viszonozni az érzéseimet, mert látszik rajta és érezni is, hogy köztünk vibrál a levegő, de ő nem akarja belátni, mert… ahhoz túl makacs és fél is, fél hogy baj lesz belőle, de Carpe Diem vagy mi, élni kell a mának. De örülök neki, hogy nem ment el ő is előbb, mint a többiek és nem hagyott egyedül.
Látszik rajta azonban, hogy valamin nagyon töpreng, csak nem tudok rájönni arra, hogy min gondolkodhat, jó lenne ha tudnék gondolatot olvasni és tudnám mindig, hogy mire gondol. Olyan jó lenne, tudnám minden kivánságát és baját, tudnám mikor mi a baja.
- Örülök. - mondom neki mosolyogva, sokkal könnyebb lesz komunikálni vele és nem fogok belekavarodni, azonban pedig azt kell, hogy mondjam most… minden olyan jó, talán sikerül valamivel rávennem, hogy legyünk egy pár. - Nincs sok köztümk, huszonhárom vagyok és februárban leszek huszonnégy. Te mennyi vagy? - nem vészes a korkülömbség, nem sokkal lehet idősebb, hisz olyan fiatalos és csodálatos nő és remélem, hogy nem fog egy taknyosként kezelni, aki túl éretlen hozzá, bár szerintem erről szó sincs, nem tartana sokáig az, ha ki akarna jutni, ő is boszorkány és képes arra, amire én. Nem is tudom, hogy mi lesz holnap… azt se tudom, hogy mi lesz jövőhéten, de a jelenben élünk és ki fogom élvezni minden egyes pillanatát.
- Igen és még jóval több is. - kacsintok rá és pimasz mosolyra húzom az ajkaimat, mert jelenleg ennyit tudok róla, de biztos vqgyok, hogyha engedi, akkor sokkal többet is meg fogok tudni róla, csak enegednie kell, minden ettől függ csak és van egy olyan érzésem, hogy hamarosan beadja a derekát. - Igazad van, nem ismerlek annyira régóta, de megakarlak és szerintem nem fognak zavarni a hibáid és a rossz tulajdonságaid, elfogadlak úgy, ahogy vagy. Csak adj rá lehetőséget. - mosolygok rá kedvesen és remélem, hogy nem fog egyből lecsitítani vagy elküldeni melegebb éghajlatra. Valamiért most nyeregben érzem magam és nagyon is jól esik, hogy itt van mellettem, az érintése is boldoggá tesz.
Majd fogja magát, megfordul és tesz pár lépést, hogy növelje köztünk a távolságot, de hiába teszi ezt, mert nem sokkal később mentem is utána, hogy átöleljem. Szavakba nem tudom önteni, hogy mennyire jó érzés volt ölelni azt a nőt, kiért szívunk sóvárog. De hiába öleltem és súgtam a fülébe, hogy bízzon bennem, ő kezét a kezeimre tette és szép lassan levette magáról. Ebből arra tudok következtetni, hogy tetszett neki, de még mindig ellenáll. Nem akadályoztam meg, engedtem hogy szép lassan lehámozzon magáról és újra távolságot teremtsen köztünk… igaz nem esett jól, hogy ellök ezután magától, de aztán… nem, mégsem akart ellökni magától, hirtelen szembefordult velem, kezét a nyakam köré kulcsolta és megszólalt, de aztán befejezte. Megcsókolt , olyan hirtelen és gyorsan, hogy eleinte nyitott szemmel pislogtam és nem tudtam mit tenni, de utána csak a dereka köré kulcsoltam a kezem és szorsabban húttam magamhoz, hogy testünk összepréselödjön és ne legyen semmilyen távolság köztünk, de a csókot elnyújtom amennyire lehet, és egyik kezem akaratlanul is elkezdte a hátát cirogatni. Majd megszakítom a csókot és nagyon kicsit hátrébb hajoltam… - Te most?… - csak ennyi jött ki a számon, nem tudtam többet mondani neki, inkább nyomtam még egy puszit az ajkaira, majd próbáltam összeszedni a gondolataimat és mondani neki valamit. - Lyukasod lesz, órán megnéztem az órarended… esetleg nincs kedved valamit velem csinálni? - teszem fel neki a kérdést és bevallom, kicsit el vagyok pirulva, de semmi baj, nem gáz ezt hozza ki belőlem… majd egyik kezemet a derekán hagyom, a másikkal meg elkezdem az arcát simogatni és nem tudtam elhinni, hogy megcsókolt, talán álmodom? Nem… itt van, érzem hogy itt van velem, majd elmosolyodom, olyan mintha lebegnék, annyira jó most minden.


Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 26, 2015 10:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2


to Lewis

Valamiért nem bántam meg, hogy nem mentem ki, míg lehetőségem volt rá, hogy miért, azt egyelőre még ha akarnám, sem tudnám megmondani. Lehet, hogy menekülnöm kellett volna, mindenesetre ha nagyon menni akarok,  ott az ajtó, bármikor kimehetek rajta, nem állít meg a varázslata, én is boszi vagyok.
Örültem, hogy letisztáztuk a tegezős kérdést, ugyanis hiába töltöttem be a 27-et még mindig sokkal jobban esik, ha letegeznek, mintha asszonyomnak, önnek vagy ki tudja minek szólítanának. Szerintem ez az érzés soha nem is fog megváltozni a részemről. S mint hamarosan fény derült rá, ő idén lett 23.. sirály, 4 kerek év, plusz a diákom. Kész csoda, hogy elhagyta a 21-et, így legalább már nem csukhatnak le kiskorú megrontásáért. Az is valami.
- Nos, én egy kicsit több vagyok. 27, áprilisban leszek 28. - Vonok vállat, hiszen mi mást tehetnék?! Igazából körülbelül ekkora korkülönbségre is tippeltem, 4-5 évre, tehát ott vagyunk, pontosan 4 év van közöttünk.
- Hát, nem is tudom.. de ahogy gondolod - legyintettem inkább, mert volt egy olyan érzésem, hogy hiába is tiltakoznék, még úgysem ismerné be, hogy vannak ám rossz tulajdonságaim is, nem csak jók.
- Jól van, ne szaladjunk annyira előre - nevetek, mikor azt kezdi részletezni, hogy ő majd el fog fogadni engem a rossz tulajdonságaimmal együtt is. Az sem biztos, hogy engedni fogom, hogy annyira megismerjen..
Aztán, nem sokkal később sor került az ominózus csókjelenetre is, a részemről, de hamar kiderült, hogy természetesen neki sem volt ellenére a dolog, sőt mindent meg is tett annak érdekében, hogy minél hosszabb ideig elhúzza a pillanatot. Kezeit a derekam köré fonta, majd a hátamat kezdte cirógatni, miközben én a sajátjaimmal a hajába túrtam és úgy tartottam őt a lehető legközelebb magamhoz. Egyáltalán nem fogtam vissza magamat, engedtem, hogy nyelveink keringőt járjanak egymással és csak akkor váltam le az ajkairól, mikor ő is hasonlóan tett. A korához képest egész jól csókolt, nem csalódtam benne. Én, mint profi ezen a téren, azt hiszem el tudom dönteni, hogy mi számít jónak és mi nem.
Elkezdett egy kérdést, de meggondolhatta magát félúton, mert nem fejezte be, helyette inkább újabb puszit nyomott az ajkaimra, mire én elmosolyodtam. Nem  Lewis, nem álmodsz, tettem hozzá inkább csak magamban.
A kis sunyi, mint kiderül, órán arra is volt ideje, hogy lecsekkolja, lesz-e még órám az aktuálison kívül. A feltett kérdése hallatán, a mosolyom még szélesebbé vált, majd elgondolkodtam.
- Igen, az lesz. Nos, esetleg sort keríthetnénk arra a kávézásra, ha megfelel. DE, ha bárki kérdezi, korrepetációt tartok neked! Azért ne feledkezzünk el magunkról, ez   - mutatok kettőnkre - vagyis mi nem járunk, vagy hasonló. Csak, jól érezzük magunkat.. - Nem tudom, a dolog neki megfelel-e, de ezzel kell beérnie, mert többet nem ígérhetek neki. Még mindig nem tudom, hogy akarom-e az egészet. Attól, hogy most nem gondolkodtam, csak cselekedtem, lehet hogy holnap úgy fogok felébredni, hogy meggondolom magam és nem merek többet kockáztatni. Nem szeretném, ha túlságosan is beleélni magát, hisz ki tudja meddig fog tartani.

Szavak száma || to my favourite student :3 || Hands To Myself || ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 26, 2015 11:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Lewis & Crystal

Nem lehet, hogy kicsit hamar felejtettem el azt, hogy összetörte a szívem és idiótának nevezett, mikor próbáltam közelebb kerülni hozzá és boldoggá tenni… én csak azt akartam, hogy együtt legyünk, hogy adjon egy esélyt és hallgasson végig, ne nézzen gyereknek és ne gondolja azt, hogy ez is csak egy egyszerű diákszerelem, ami két hét múlva elmúlik, valahogy úgy érzem, hogy akár két hónap után is ugyanolyan szerelmes leszek belé, amilyen most vagyok, szóval nekem senki ne merje azt mondani, hogy el fog múlni, nem olyan vagyok, hogyha beleszeretek valakibe, akkor hamar tovább lépek az érzésen és az emberem. Nem is tudom, hogy mikor voltam utoljára párkapcsolatban, hisz én sose találtam az igazit, mindent megtettem, hogy beleszeressek egy lányba, vagyis az utolsó exembe, de nem sikerült és nem tehetek róla. De most teljesen más a helyzet, mert most egyből megvolt a szikra részemről…
Na akkor végre megtudtam, hogy valójában, akkor elmosolyodtam, nem vészesen idősebb és nem is fog látszani később sem, ha… nem, korai ezen gondolkodni, még nem is járunk meg semmi szóval… vajon akar majd velem járni? Vagy nem? Vagy csak szórakizik velem majd kidob, mint valami rossz rongyot az ablakon? Nem… a faszt nem, most dongót tettem a saját fülembe. Milyen jó, hogy szeretek túl gondolni dolgokat.
- Az nem is sok… engem nem zavar, hogy nem vagyunk egykoruak. Mindig is szerettem az érettebb lányokat. - mosolyogva rákacsintok és valóban úgy is van, ahogy mondom. Mindig is idősebb barátnőim voltak, nem szerettem ha valakinek az a legnagyobb gondja, hogy ki kivel jár és mikor szakítottak, meg miért vagy kiért… tökre leszartam az ilyeneket, mindenkinek van saját élete, törödjön mindenki azzal. Négy év nem is olyan sok idő, nem félek bár kicsit paráztam, hogy valami harmincötöt mond, na akkor már kicsit neccesbb lett volna minden, mint most. De nincs baj, nem túl idős és én sem vagyok túl fiatal. Mondhatni pont jó, anyuék között nyolc év volt és természetesen anyu volt az idősebb, ők is megoldották és szerintem mi a fele annyit is megtudjuk… ha akarjuk és kell, ez így nem jó, de nem merek rákérdezni..
- Nincs sok köztümk, huszonhárom vagyok és februárban leszek huszonnégy. Te mennyi vagy? - nem vészes a korkülömbség, nem sokkal lehet idősebb, hisz olyan fiatalos és csodálatos nő és remélem, hogy nem fog egy taknyosként kezelni, aki túl éretlen hozzá, bár szerintem erről szó sincs, nem tartana sokáig az, ha ki akarna jutni, ő is boszorkány és képes arra, amire én. Nem is tudom, hogy mi lesz holnap… azt se tudom, hogy mi lesz jövőhéten, de a jelenben élünk és ki fogom élvezni minden egyes pillanatát.
- Ne ellenkezz, csak hidd el azt, amit gondolok. - jól érzem magam vele, nagyon jó társaság és valójában be kell, hogy lássam csodálatosabb, mint amit megérdemelnék. Crys okos, elbüvölő és csodálatos és nem adja be könnyen a derekát, ami nem is baj, ezzel csak nagyobbat nő a szemembe és jobban bizonyítja ez, hogy egy valódi nő, mint aki egyből lefeküdne a diákjábal, mert van itt az egyetemen egy ilyen páros és a srác elég részletesen is mesél róla, csak annyi különbséggel, hogy engem nem érdekel, míg ő teljesen oda van, mikor beszél kettejükről. Vajon eljön majd, mikor lesz olyan, hogx mi? Mindegy… most nem kéne ezen töprengeni. - Én aztán nem szaladok, csak őszinte vagyok veled, mindössze ennyi az egész. - na vajon akkor miért ne fussunk előre ennyire? Én azt hittem, hogy jó uton haladunk és lesz köztünk valami, de ezek szerint akkor nem? Egyre jobban böki a begyemet az a kérdés, egyre jobban megakarom kérdezni, hogy esetleg lenne e kedve járni velem, de mindegy, még nem.
Majd csodák csodájára megcsókol, amit hirtelen nem tudtam mire vélni, hisz az elején nagyon tiltakozott az ellen, hogy mi esetleg csókolozzunk, pont ezért lettem idiótának nevezve, mert meg mertem csókolni, de nem panaszkodom. Nem sokkal később felengedtem és már én is csókoltam őt, miközben ösztönösen cselekedve kezeimet a dereka körés fontam és közelebb húztam, majd nem sokkal később hátát cirogattam, ami remélem jól esett neki és tetszett is. Nem fogta vissza magát, nyelvünk vad táncot járt és olyan kellemes volt minden pillanata, hogy nem akartam volna soha abbahagyni, de nem lehet örökké csókolozni, nem élünk örökké, soha nem is fogunk olyan sokáig élni… majd megszakítom a csókot és csodálkozom…
Egyre jobban mosolygott, amit én jó jelnek vettem és legszívesebben újra megcsókoltam volna, de helyette most egy puszit nyomtam az ajkaira, az egész… olyan… olyan… hihetetlen és elképesztő. Azt hittem, hogy soha nem lesz nála esélyem, de most már talán kezdek abban hinni, hogy van esélyem nála, csak el ne szúrjam.
- Nem vagyok hülye. - jegyzem meg neki gyorsan és majd kettőnkre mutat és kimondja azt, amit nem kellett volna… még jó hogy nem kérdeztem meg, a mosols kicsit kezdett lefagyni az arcomról, de hát nem tudom, hogy mit vártam, nem reménykedhettem benne, hogy azt fogja mondani, járunk és szeret. Elengedem és teszek egy lépést hátra… - Szóval már holnap nem leszek elég jó ahhoz, hogy… tudod mit, megmutatom. - mondom neki és újra megcsókolom, csak most közben még az ölembe is kapom és elindulok vele az asztalhoz, közben egész végig csókolom, még akkor is, amikor lerakom az asztalra. Nem fogom vissza magam, vágyteli és követelőző a csókom, tudhatja hogy én nagyon akarom őt, már a csókomból is kiderül. A két kezemet a combjára teszem és addig nyújtom el megint a csókot, ameddig csak lehet. Nem, nem szabadulsz tőlem és nem engedem, hogy feladd Crys, be fogod látni, hogy mi együtt vagyunk egészek! Majd megszakítom a csókot, rámosolygom és homlokomat az övének támasztom. Várok oár pillanatot csendben, és csak azután szólaltam meg. - A kávé ráér… használjuk ki, hogy kettesben lehetünk. Miért kezdtél el tanárnak tanulni? Miért pont német? - mondom neki, majd leveszem a homlokomat az övéről és mélyen a szemébe nézek, érdekel és tényleg megakarom jobban ismerni, nem hazudtam.


Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Vas. Dec. 27, 2015 1:20 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2


to Lewis

Ahhoz képest, ahogyan a legelején reagáltam a szerelmes levelére, a virágcsokorra, illetve arra a bizonyos váratlan csókjára, nos, most igenis azt művelem, amit néhány órája annyira elleneztem.. vajon mit gondolhat rólam, hogy nem vagyok normális? Vagy egyszerüen csak nem tudom, mit akarok? Áh, bele gondolni sem merek, félek a választól. Igazából a virágcsokornak örültem, legalábbis addig, míg ki nem derült, hogy voltaképpen tőle származik, oké, egy szörnyeteg vagyok, elismerem, egy szívtelen mocsok.. de, féltem és még mindig félek, de valamiért úgy érzem, egy próbát megér a dolog. A hülye is kiszúrná, hogy nem vagyunk közömbösek egymás iránt. Bár, azért remélem, annyira talán mégsem egyértelmű a dolog, mert akkor elég hamar lebuknánk..
Tetszett a reakciója, mikor bevallottam neki az életkoromat. Ő sem tartotta soknak. Vagy csak nyugtatni próbált és azért mondta, amit mondott? Az is lehet.
- Ezt nem tudom, merjem e hozzátenni, de én meg pont, hogy az idősebb pasikhoz vonzódom. Az esetek többségében legalábbis. - Forgatom meg a szemeimet, egyfajta beismerésként, mintha számítana valamit a múlt. - Ha meg nem, akkor nem is terveztem semmi komolyat, csak egy kis.. ágytornát. Oké, ne ijedj meg, de ha már meg akarsz ismerni, jobb ha tudod, hogy régebb elég felszínes voltam... és, mi is pontosan a kanosnak a női megfelelője? - Na jó, lássuk be, az elsődleges célom azzal, hogy mindezt bevallottam neki, az volt, hogy elijesszem magamtól. Be kell látnia, hogy nem hozzá való vagyok, bármennyire is tetszik, illetve naná, hogy meg szeretném őt ismerni, de nem tehetem. Köztünk ez hosszú távon nem igazán működne. Mások vagyunk. Ha meg esetleg megutálna és tovább akarná adni másoknak is mindazt, amit most elárultam neki, megkeresem és elfeledtetek vele mindent. Meg tudom tenni, ráadásul úgy, hogy ő abból semmit ne vegyen észre. Na persze az a másik, hogy nem akarom..
- Talán jobb is, hogy akkoriban nem ismertük egymást - fejezem be egy kissé erőltetett kacajjal a sztorit, ezzel remélhetően le is zárva a témát. Na, most kíváncsi vagyok, erre miként fogsz reagálni, mert ha nem akadsz ki, nősz egyet a szemeimben, azt hiszem.
Olyan édes volt, ahogyan viselkedett, beszélt, ja és persze csókolt.. a kora ellenére egyáltalán nem tűnt gyerekesnek vagy éretlennek, sőt. Nagyonis érett volt, idősebbeket megszégyenítő módon. Azt hiszem, nem hazudok ha azt állítom, hogy igazán kevés hozzá foghatóval találkoztam az eddigi életem során.
A csókunkat pontosan emiatt is igyekeztem minél jobban elhúzni, hiszen ki tudja, mennyi ilyenben lesz még részünk.. ha lesz egyáltalán. Majd, amint kimondtam, hogy mi nem járhatunk, csak egyszerüen jól érezzük magunkat, az arcára volt írva, hogy ő erről a témáról egyáltalán nem így vélekedett. Többet szeretne. Igazi, romantikus éjjelbe nyúló beszélgetéseket, szeretkezéseket és egy hosszú kapcsolatot..
- Lewis, hallgass végig, nem erről van szó - tiltakozok, de a következő tettével határozottan meglep és elhallgattat. Újból az ajkaimra tapasztja a sajátját és szenvedélyesen csókolni kezd, majd hirtelen felkap és elindul velem a padok irányába. Kicsit meg is rémülök, hogy most mire készülhet, de nem ellenkezek, bízom benne. Hamarosan az egyik asztalon találom magamat, de a csókunk még mindig nem szakadt meg. Nem volt sem kedvem, sem lelki erőm elhúzódni tőle, inkább kiélveztem minden együtt töltött pillanatunkat és habzsoltam az "élvezeteket". Sejtettem, mire készül, de egyelőre még nem tett semmi konkrétat, talán elővigyázatosságból, amit tökéletesen meg is értettem. Éreztem a hozzám dörgölődő férfiasságából, hogy mennyire vágyik rám.. a hosszú és eszméletlenül vágykeltő csókcsatánk után kis időre elhúzódik tőlem, de épp csak annyira, hogy homlokát az enyémnek támaszthassa. Azt hiszem, tökéletesen elérte nálam a célját ezzel a kis akciójával. Egyre jobban kedvelem.
- Rendben, ahogy akarod. Az egy elég hosszú történet, de a lényeg annyi, hogy annak idején nem éppen erről álmodoztam.. - kacagtam el magam, közben egy újabb csókot lehelve az ajkára.

Szavak száma || to my favourite student :3 || Hands To Myself || ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 27, 2015 2:24 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Lewis & Crystal

Néha annyira felesleges gondolkodni és túl agyalni a dolgokat, hogy szavakba nem tudnam önteni, de most nem akarok így járni. Elég a tudat, hogy s rideg és hideg kezdés után végre valami jó is jött, mert lássuk be elég rendeseket belém rúgott az elején és nagyon is fájtak a szavai, főleg amit a csókra mondott, meg az az aranyos becenév… vajon meddig fogom felemlegetni ezt az egészet? Ideje lenne túllépni rajta, mert azzal a csókkal igenis is kárpótolt, szóval magamban megfogadom, hogy nem fogom mégegyszer magamban felhozni ezt a dolgot, esküszöm neked Crys… na jó… ez nem kicsit volt fura, de végül is.. Nem tudom, jó ez tényleg para, mi a szart csinálok itt magamban, inkább nem is gondolkodom, keresem a sze eit és próbálom elterelni másfelé a gondolataimat.
Szerencsére hozza az életkoros témát, ami nagyon jól indult, mindketten megelégedtünk a másik korával és nem volt semmi bibi, még bókolni akartam neki azzal, hogy az idősebb csajokhoz vonzódom, de ő is az idősebbekhez vonzódik, mi? Csak kérdőn felhúzom az egyik szemöldököm és sóhajtok.
- Nem tudok semmit sem csinálni a korommal, sajnálom…  - tényleg semmit sem tudok tenni és ha nincs megelégedve, mert szerintem ez egy célzás volt arra, hogy nincs megelégedve, akkor nem tudok mit tenni. Nem akarok vele veszekedni, sem megbánatni nem akarom -vele ellentétben-, de hát akkor is ez sem volt a legkellemesebb mondat. Majd megszólal én meg egy jót nevetek rajta…
- Tényleg tök cuki vagy, hogy azt hiszed ettől beijedem, de… Crys, ugyan! Kinek nem volt múltja? Nem érdekel, hogy milyen voltál annyira, szerintem már nem vagy ilyen. Elmúlt a kamaszkor varázsa, most már felnőtt vagy és ez a lényeg, amúgy a normális tini csajok ilyenek. - nem, tényleg nem vagyok gondolatolvasó, de ez eléggé átlátszó volt és vicces, valahogy nem ijedtem be ettől az egész mesétől és nem is ítélem el, nekem is meg van a múltam, de minek meséljem el azt a sztorit? Na jó emlékszem arra a napra, tisztán látom magam előtt, hogy miután apu és az öcsém meghalt, akkor az akkori barátnőm átjött és konkrétan ha lehet mondani megakart erőszakolni… én meg, akkoriban még nem tudtam visszafogni az érzéseimet és megsérült, eltört az egyik ujja én meg nem tudtam, hogy hogyan álljak le, de anyu segített és leállított, persze a lány agyából mindent kitörölt, de én emlékszem és emlékezni akarok arra, hogy sajnos bárkit tudunk bántani, hiába nem akarjuk. De megszólal és én meg elmosolyodom, nem tudok ítélkezni, nincs hozzá jogom én sem vagyok makulátlan.
- Szerintem akkor is menthetetlenül beléd habarodtam volna… Nem számított volna, hogy milyen vagy én segítettem volna és szerettelek volna, nem érdekel ez, nem ijesztesz el. Ráadásul az ellentétek vonzák egymást. - nem tudom, hogy mire fel ez a hirtelen őszinteség,de örülök neki, hogy nem titkolta el előlem, azonban minden egyes szavamat komoly arccal mondtam, azonban az utolsót kis sejtelmes mosollyal és egy kacsintás kiséretében adtam tudtára. Majd a mélyen szembenézős és arc simagatos módszert választottam, hogy elhiggye azt, hogy komolyan mondtam mindent.
Utána minden olyan gyorsan történik és annyira jó, hogy extázisba estem és csak körülette forog minden gondolatom. Próbálok mindent jól az eszembe vésni, hátha meggondolja magát, de hiszem hogy ő is annyira élvezi és jól érzi magát, mint én, hisz csak jól érzi magát velem, nem? Ha nem így lenne, akkor már nem lenne itt és nem engedné, hogy csókoljam vagy ő nem csókolna meg engem, ami még mindig hihetetlen számomra, de tudom hogy ez az egész valós és nem csak egy illúzió, amit talán a fejemben kelthetne.
Majd jött az egyik legrosszabb rész, amikor szembesített a valósággal, hogy mi nem leszünk egy pár és szerintem csak még, mert meggyőzőm őt valahogy, kell lennie valamilyen útnak ahhoz, hogy meghóditsam és lenyügőzzem. Ő már kezdene magyarázkodni, de nem fog… nem engedem…
- Cssssssssssssssshhhhhhh… - tudjátok van az a hang,amellyel valakit lecsöndesítünk, na hát most én is ezt teszem vele,nem akarom hogy magyarázkodjon és próbálja szépíteni a dolgokat, azt akarom neki megmutatni, hogy miről készül lemondani… megcsókolom minden vágyamat belevíve és szenvedélyes vagyok, amennyire csak tudok. Persze nincs ellenére még akkor sem, mikor ölbe kapom, nem akarok semmi rosszat, hiába motoszkál az ötlet a fejemben, nem tudnám megtenni még, nem elsz egyéjszakás kaland, nem lesz igaza. Elindulok az padok felé és egyetlen pillanatig sem szakítom meg a csókot, végig csókolom, majd lassan megszakítom a csókot és arrébb állok, hogy homlokomat az övére helyezzem, ez biztos hogy hatással lesz rá, nem fog ellenkezni. Majd kérdezem tőle az általános dolgokat, miközben leülök mellé a padra, kezét a kezembe veszem és ujjaimat az övé közé kulcsolom, miközben mosolygok rá.
- Szeretem a hosszú történeteket… - kezdek el beszélni, de egy csókkal sikerül elhallgattatnia és én kiélvezem minden egyes pillanatát, majd tiltakozva nyögök fel majd arrébb hajolok. - és ezt is szeretem, de előbb a történet, aztán ismételünk, mert az ismétlés a tudás atyja, nem igaz?- ns jó ez egy elég gyenge poén volt, de hát arre futja, miközben figyelmesen nézem és ráfigyelek, azt akarom, hogy elkezdje a történetet és elmesélje azt, amit hallani akarom. Majd ha a kezünk még össze van kulcsova, akkor hüvejjkujjammal elkezdek köröket rajzolni tenyerére… Olyan jó most itt, bárcsak megállna az idő.


Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Vas. Dec. 27, 2015 12:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2


to Lewis

Az az arckifejezése, amit akkor öltött magára, mikor beismertem, hogy én  magam is az idősebb palikhoz vonzódom az esetek többségében, mindent megért. Egy sunyi mosoly kúszott az arcomra, majd az egyik tenyeremet a szám elé téve igyekeztem visszatartani a kitőrni készülő kuncogást. Természetesen nem hazudtam, de olyan édes volt, mikor szomorkásan megjegyezte, hogy ő biza semmit nem tud kezdeni a korával..
- Nem is kell semmit csinálnod vele, te. Pont ez a lényeg, hogy nekem kell. Mert te vagy a fiatalabb és.. így, rajtam hamarabb meglátszik, majd a kor. Részben emiatt, no meg a tapasztaltságért is részesítettem előnyben eddig a korban felettem járókat. De ez nem szentírás, vagy törvény, hogy ne lehessen rajta változtatni, nyugi - bököm meg játékosan az orrát. Különbenis, már ha akarnék, sem találhatnék ilyen játékos szellemű és hasonló kaliberű férfit, mint ő az idősebb korosztályból.
Oh, a csudába, nem rémült meg, sőt helyette inkább kinevetett engem.
- A fenébe - szitkozódom megjátszott dühvel és csalódottsággal. Aztán, mint olajat tenni a tűzre jutott eszembe a következő beszólásom.
- Miből gondolod, hogy már felnőttem? Ha felnőtt lennék, már rég megházasodtam volna és gyerekekkel lennék körülvéve, nem? Talán egész foci csapatom lenne - vonok vállat nemes egyszerüséggel feltételezve mindezt, hiszen minden nornális felnőtt ember ezt tenné. Csak, hogy én nem érzem magam sem normálisnak, sem átlagosnak. Mondjuk a szüleink idejében normál esetben már ő is az lenne. Mármint házas. Akkoriban az ember ha betöltötte a 18-20-at, nem a továbbtanuláson merengett, hanem a családalapításon.
- Lehet, de azzal a fejjel, holtbiztos, hogy nem veszlek komolyan. Akkoriban a pia hatása alatt, semmire sem mondtam volna nemet.. öö azt hiszem - csúszik ki a számon az a mondat, amit nem kellett volna szóvá tennem. Remek, ezt szépen elkúrtad, Crys. És ekkor az arcom színe egy-két árnyalattal biztos vörösebb színt vett fel. Lesütött szemmel próbáltam láthatatlanná válni, mintha az lehetséges lett volna..
Aztán sor került a másik kínos beszólásomra is. Jobb lenne, ha inkább lakatot tenne a számra, hogy többet ne tudjak beszélni. De ezt a mondatomat immár nem is bánom annyira, mert hála a szófosásomnak, egy elképesztően hosszú és romantikus csókcsatában lett részem, hosszú idő óta először.  Azt hittem, ebből több lesz, de talán jobb is, hogy nem lett igazam. Ha már én nem tudok ésszerűen gondolkodni, legalább ő úgy viselkedik, aminek szívből örülök. Majd feltett egy általános kérdést, hogy miért épp a tanítás mellett adtam le a voksomat, időközben helyet is foglalva mellettem a padon, összekulcsolva az ujjainkat. Jó érzés volt, így lenni  vele, mintha kicsit vissza is repültem volna a múltba,  de inkább egy párhuzamos univerzumba..
- Na jó, elmesélem - sóhajtok, végül beadva a derekamat, üsse kő, ez voltaképpen csak egy történet, nem több. - Az, hogy tanítok, inkább a véletlen műve, mint egy eldöntött dolog. Az egyetem után világkörüli útra indultam, főleg utazni akartam, illetve több mindent kideríteni az erőmről. Meg is ismerkedtem az akkori legjobb barátaimmal Párizsban, majd együtt folytattuk a véget nem érő kirándulásunkat. - Meséltem, azt inkább nem téve hozzá, hogy Zachről és Tomról volt szó, azaz egy másik bosziról és egy vérfarkasról. - Időközben történt egy-két tragédia is, majd Mystic Fallsba kerültünk, aztán én ide. Mindigis páratlan volt a nyelvérzékem, az  egyetemen is nyelveket tanultam, hibátlanul beszélek például, németül, franciául, spanyolul... aztán, egy két mellék ok miatt úgy döntöttem, ideje munkát vállalnom,megkomolyodnom és hát ismerősökön keresztül itt kötöttem ki. - Foglalom össze tömören és velősen a dolgokat. - Nem akartam mindenbe részletesen belemenni, mert akkor estig itt lennénk, de egy évet az egyetemi éveim alatt már Whitmore-on töltöttem korábban is, szóval ismerős volt a helyszín- nevetek, természetesen ahhoz sem térve ki, hogy az a bizonyos egy két ok mögött a nevezetes tanár, Maxfield állt.
- És veled mi a helyzet? Mit is tanulsz pontosan? - terelem át a témát hozzá, biztos neki jóval több mesélnivalója akad, mint nekem.

Szavak száma || to my favourite student :3 || Hands To Myself || ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 27, 2015 10:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Lewis & Crystal

Szerelmesnek lenni szar, főleg ha olyan dologgal bánt meg, amiről ő nem gondolná, hogy fájdalmat vagy valami rossz érzést kelt benned, tényleg utálom magam, hogy csak szimplán ennyi vagyok és nem tehetek ellene semmit sem. Ő meg persze majdnem szétröhögi a fejét, hát jól van, akkor nem is lesz itt több csók, mert nem érdemli meg, teljesen elérte, bár… nem, azt nem tudnám betartani, hisz tuti én szegném meg először ezt az ígéretet, nem bírnám hogy ne érintsem azokat a puha ajkait az enyémmel. Valami mást kéne kitalálni, azonban még mielőtt kitalálhattam volna ő már megszólalt és újra csak ömlöttek belőle a szavak, ő is tud ám beszélni emberséges mennyiségűt, az biztos, de szeretem ha egy nő sokst beszél, akkor nincs annyi lehetőségem kínos helyzetbe hozni magamat.
Türelmsen megvárom, míg befezi a mondandóját és csak azután szólalok meg… nem még nem tudom, hogy mit mondjak, mit kéne? Majd csak szóra nyítom az ajkaimat. - Tudod ahhoz képest, hogy mi nem járunk, elég jól előre tervezel, de amúgy hasonlóképp vélekedem, a tapasztaltabb lányok, sokkal vonzóbbak. Szóval nem szentírás? - ez a nő teljesen meg tud lepni és nem is kell nagyon erőlködnie rajta, elég csak pár szó és pár gondolat kifejtés. Szóval a tapasztaltság és a kinézet, hát értem, nem is gáz annyira, mint gondoltam. Majd játékosan megböki az orrom, mire én csak játékosan utána kapok, mint valami kutya és elmosolyodom, örülök, hogy nem ragaszkodik annyira ahhoz, hogy csak idősebb sráccal jön össze, meg esélyem is van, mert most elszólta magát. Most meg vagy Crys, haha, az enyém leszel, bármi áron.
Majd jön az a rész, amikor… nem tudom, hogy mi a fasz van és miért mondja azt, hogy a fenébe, talán valamit rosszul csinálok? Nem, mindent jól csinálok szerintem, mert egyáltalán nem tud elijeszteni, nekem mindenáron kell, nem fogom megadni neki azt, hogy megszabadul tőlem.
- Nem akkor vagy felnőtt, ha van családod… honnan veszed? Na akkor figyelj ide, nekem sincs gyerekem, majd akarok, de egyelőre a karier lesz a lényeg, nem család. - nem értem, hogy honnan szedte ezt a marhaságot, hogy akkor számít felnőtnek, ha családot alapít és szül… szent anyám annyi gyereket nem tudnék elviselni, de most nem ez a lényeg. Szerintem valaki nem akkor lesz felnőtt, ha szülővé válik és szül egy egész focicsapatot, mekkora marhaság ez már. Felnőttek akkor vagyunk, mikor meghozzuk magunk a döntéseket és magunk vállaljuk értük a felelősséget, nem pedig akkor, amikor… hülyeség, hülyeség az egész, Crys kicsit bolond, de hát ez van, az Isten csak ennyi ésszel áldotta meg, nem lehet ellene semmit sem tenni, pedig az ember azt hinné, hogy egy tanár sokkal okosabb és érettebb ennél.
- Tudod nem kell kellemetlen helyzetbe hoznod magad, nem kell mindent elmondanod… de nem érdekel, most itt vagyunk a jelenbe és mindketten érdeklődünk a másik iránt, ez a lényeg Crys. - nem értem, hogy miért jött rá az őszinteség roham és a zavarba esés, mert én nem kértem tőle, hogy hozza saját magát kellemetlen helyzetbe, azonban mégis megtette és elmondott sok dolgot és értékelem az őszinteséget, szóval szerzett nálam egy piros pontot, amit elkönyvelek magamban, kedves Crystal Lola Alston. Majd lesüti a szemét és elkezd pirulni, ajajj… most mondtam ki először a nevét és hát azt kell, hogy mondjam eléggé jól esett kimondani, valami miatt lágyan, kedvesen és szerelmesen mondtam ki.
Majd persze nem tudja befogni, nekem pedig bizonyítási vágyam, ezért kap egy felejthetetlen csókot és úgy csókolom, ahogy eddig még senkit sem, mert nem akarom elveszíteni és igazából nem is élném túl, mert teljesen és menthetetlenül is beleszerettem, minél több időt töltök el vele, annál jobban érzem ezt az érzést erősödni és boldogsággal tölt el minden egyes pillanat, amit vele tudok eltölteni. Majd gyorsan összekulcsolom a kezünket és leülök mellé, mert megakarom hallgatni, hogy miért is lett tanár, érdekel és csillogó szemekkel várom, hogy kezdje már el, mert tudni akarom, naaa…
Majd elkezdi mesélni és mit ne mondjak tök izginak hangzik, én még az állam határát sem léptem át, nem hogy az országét… teljesen lehetetlennek hangzott számomra, de ezek szerint jól érezte magát, járt Párizsba, sőt rengeteget utazott, igazi kis kalandor és csodálatos. Bárcsak én is el tudnék utazni vele, nem akarok itt ragadni úgy, hogy még a világot sem láttam. Talán kicsit irigylem, hogy neki volt erre lehetősége, de még nincs vége az életemnek, még elmehetek erről a helyről és majd visszatérhetek, ha akarok.
Nem akartam megszakítani a mesélésbe és igaz aggódalmas arcot vágtam a tragédiáknál, de szerencsére a lényeg hogy itt van és jól van, szóval igazából nem is kéne aggondom annyira, nem igaz? Majd befejzi a mondandóját és én megtapsolom, szép mese volt és tetszett is, tök izgalmas az élete és megértem, hogy nem akarta az egészet elmesélni, biztos voltak benne pasik is, meg szerelmek… nem vagyok hülye és ki ne rajongana egy ilyen tökéletes nő iránt, amilyen ő valójában?
- Tök izgalmas életed van. - jegyzem meg és mosolyogva szemetforgatok, miközben rám kerül a mesélés sora, nem hiszem hogy tudni akarja a múltam, nem túl vodám. - A múltamról még nem nagyon mesélnék, korai lenne és nem is túl vidám. - vonom meg a vállam és szemeibe nézek, nem akarom elijeszteni azzal, hogy elmesélem neki azt a sztorit, hogy meghalt az apám és az öcsém, nem volt jó annyira… tényleg korai és megérti, azonban még mielőtt mondhatott volna valamit vagy tiltakozhatot volna, újra beszélni kezdtem hozzá. - Mit is tanulok? Hát tudod én, hát… ügyvédnek készülök, szóval… tudom, nem épp a legizgisebb és legvagányabb dolog, de nekem tetszik, szeretném megmenteni az ártatlan emeberek a megítéléstől és az igazságtalanságtól… és igen, mondhatod hogy bolond vagyok.- mondom neki mosolyogva, majd a végén a szemeimet forgatom és várom, hogy azt mondja, tök gáz vagyok és béna. Annak idején is épp oly biztos voltam a dolgomban, mint most, mindig szerettem volna segíteni az embereket és szerintem ügyvédként megy ez a legjobban. De motoszkál bennem egy kérdés, ami… hát… nem más, mint… - Még mindig nem akarsz velem járni? - uhh baszki ez kicsúszott, szabad kezemmel a homlokomra csapok, majd mikor ránézek rákvörös fejjel, akkor idegesen és zavarba jötten elkezdem a tarkomat vakarni… na most mi lesz? Hangulat gyilkos vagyok… én meg a hülye agyam!


Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Szer. Dec. 30, 2015 1:21 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2


to Lewis

Még, hogy előre tervezek. Most megleptél, Lewis, de igazad van. Tényleg azt mondtam, amit hallottál. Lehet, hogy a tudat alatt nagyon is komolyra terezek? Ah, dehogyis.. badarság, csak elszóltam magamat, ennyi az egész. Ő és én, köztünk nem lehet semmi komolyabb, néhány szép együtt töltött percen kívül. Be kell érnünk ennyivel.
- Hát, na. Elszóltam magam, ennyi az egész, tanórán kívül tudok ám zagyvaságokat is beszélni - vonok vállat egyszerüen, hiszen mást nem igazán tehetnék. - A való életre nem lehet felkészülni, az mindig meglep bennünket. - Folytatom, de itt akaratlanul is megállok egy pillanatra, hogy belenézzek azokba a szép  barna szemeibe. Igen, pontosan őt értettem meglepetés alatt.
- Bakker, nem hittem volna, hogy ezt ennyire a szívedre veszed - nézek rá kikerekedett szemekkel, mikor voltaképpen szimbólikusan ugyan, de leszőkézett. Hát, most szereztél magadnak egy fekete pontot nálam..
- Naná, hogy nem attól növünk fel, ha gyereket szülünk, de régebb egyáltalán nem fektettek az emberek ekkora hangsúlyt a karrierépítésre, mint napjainkban. - Magyarázom, hogy nagyjából mire is gondoltam akkor, mikor kimondtam, amit, de közben az összekulcsolt újjainkat szétválasztom.
Aztán sor került a kínos pillanatomra, minek következtében vígasztalni próbált, hogy ha nem akarom, nem kell elmondanom olyasmit magamról, amivel zavarba hozom közben magamat. Ez igaz.. de néha kicsúszik egy-két dolog.
- Igen, ez vitathatatlan - villantok egy kedves mosolyt rá, egyetértően, hiszen az vitathatatlan, hogy vonzódunk egymáshoz.
Majd mesélni kezdtem, illetve elmondtam röviden és tömören a lényegesebb dolgokat az életemből, ügyesen kicenzúrázva az egyes emberek szerepét. Hogy mi volt rá a legelső reakciója? Hogy izgalmas életem van! Na ebben egyet értünk, Lewis.. valóban az van, az tény.
De beszéd helyett, csak egy apró kuncogó hang bukott ki belőlem.
- Nem kell elmondanod, csak amit valóban meg akarsz osztani velem. Nem kényszerítelek semmire - mondtam, hiszen korábban már elszólta magát azzal, hogy elveszítette a testvérét és az apukáját. Ennél szomorúbb hírt akarva sem halhattam volna.
Majd kisvártatva az is kiderült, hogy ügyvédnek készül.
- Wow, egy joghallgatóval van dolgom. Hát, ez pech a részemről.. azt hiszem, akkor nem szabad majd összevesznem veled - viccelődök vele, bár ha jobban belegondolok, ez kicsit sem bizonyult viccesnek.
- Egyáltalán nem unalmas szakma, gondolom. Bár, egy kicsit naiv vagy, mert a világot nem tudod megváltani egyedül.. - Azt senki sem tudná, túlságosan is romlott már ahhoz.
A következő véletlen megszólalására, csak mosolyogni tudtam. Most mit mondhatnék?
- Majd meglássuk.. - hagytam végül ennyiben a témát, még mindig mosolyogva.

Szavak száma || to my favourite student :3 || Hands To Myself || ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 30, 2015 2:28 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Lewis & Crystal

Teljes mértékben tisztában vagyok azzal, hogy milyrn nagy a veszély, ha rájönnek arra, hogy mi nem csak az átlagos tanár-diák kapcsolatban állunk, hanem sokkal több, jóval több. Nem tudom megmondani, hogy mi hajt előre ebben a témában, de nem akarom feladni, Crystal csodálatos nő és hiszem, hogy összeillünk. Nem tudnám jelenleg elképzelni a jövőmet nélküle és a puha ajkai nélkül, mert mint mondtam, egyszerűen tökéletes nő. Nem is tudom, hogy miért nincs senkije, de nem mintha bánnám ezt az egészet, inkább csak egyszerű tény megállapítás volt. De hozzá illő módon megszólal és ah álmodozásból visszarángat a sívár jelenbe, ahol ellenkezik és nem akar az enyém lenni.
- Hát persze, mert olyan rossz velem komolyra tervezni… - nem, egyáltalán nem esnek jól a szavai, de hát végül is ez van, szerinte ezt kell tenni, holmi alkalmakra jó leszek, majd ha megun, eldob. Megteheti, hisz csinos és mindemellett én még buta vagyok ahhoz, hogy ne szeressek bele egyre jobban, de hát ilyen az én formám Lewisnek sose lesz szerencséje. - Van benne valami. - mormolom az orrom alatt és kényszerszerűen elmosolyodom, mikor a szemembe néz, valamiért nem megy a felhötlen mosolygos az előző miatt, hát ez van, ugyse veszi észre, annyira biztos nem vagyok fontos.
Majd beszélünk a felnőtté vállásról kicsit, kifejtem a nézeteimet és neki ez meglepetést okoz, mire én csak megvonom a választ, bannak bizonyos dolgok, melyeket a szívemre veszek, ez is olyan.
- Más kor, más szokások. Ez a természetes, az emberek alkalmazkodnak a jelen korhoz, nem a régihez. Most már a karrier az első. - hisz régen teljesen más volt minden, most azonban a legfontosabb dolog a karrier és nem más. Pénz nélkül az ember nem igen tud előre lépni az életben, ha valaki lenni akar egy nagy valaki, akkor azért tennie kell valamit, valami emlékezeteset. Majd szétválasztja ujjainkat én meg csalódottan nézek a kezemre, ahol az előbb az ő ujjai voltak, magam mellé húztam a kezem, majd arrébb csúsztam a padon. Hát ha ennyire rossz a közelségem, akkor arrébb is csúszhatok, ez megint nem érint jól, de evvan.
Kissé kínos helyzetbe hozza magát és hát ha nem akarja nem kell, de szerintem ezt nem ő írányitja, minden majd alakul valahogyan. Majd mikor kettőnkről és a vonzalomról beszéltem, ő csak helyeselt, majd rám mosolygott és én erre nyomtam egy puszit az arcára, már ha nem hajolt el előle.
Majd megkérem, hogy meséljen arról, hogy miért lett tanár és miért pont német tanár, ő pedig elmeséli, amit én izgatottan és kíváncsian vártam végig, neki legalább velem ellentétben izgi élete van és történtek vele a múltban dolgok, remélem egyszer vele is elutazhatok valahova nyaralni vagy csak simán kirucanni valahova, kikapcsolódni. Talán ha majd pár nap múlva még nem küld el, akkor felvetem az ötletet és reménykedem benne, hogy tetszeni fog neki. Majd közöltem vele, hogy a múltamról nem nagyon mesélnék és ő elfogadta… igaza van é biccentettem is egyet, majd elmeséltem neki, hogy mi célból vagyok itt és mivel is foglalkozom, mit tanulok.
- Mindig megfelelő érveket találok a saját igazam bebizonyírására. - jelentem ki neki nyelvöltve és elmosolyodom, gyenge poén volt, de végülis poén volt, nem igaz? Majd mikor megjegyzi, hogy naiv vagyok, akkor megint kiöltöm a nyelvem, de igaza van… nem lehet már megváltoztatni ezt a világot és az embereket, túl romlottak már ahhoz, de reménykedni szabad, nem igaz?
Majd megszólalásomra elkezd nevetni és a válasza hallatán szemetforgatok, de bevillant egy jó ötlet, nem tehetem kicsit féltékennyé, mondjuk… áhh a far zsebembe van egy cetli és egy telefonszám… tuti kelt benne valami hatást. Lepattantam a padról és elkezdtem a cetli után kutatni, majd mikor megtaláltam elővettem és egy próbát megér az egész, nem? - Szóval semmilyen érzést nem keltene benned, ha felhívnám a lányt és elvinném valamilyen romantikus randira? - csak egy picit légy féltékeny, nekem annyi is elég, csak egy picit… teszek felé pár lépést és ajkaink alig pár miliméterre voltak egymástól, éreztem légzését az arcomon és nagyon megakartam csókolni, de most ő a soros.


Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 31, 2015 4:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2


to Lewis

És megint a szívére vette a szavaimat, mikor azt állítottam, egyszerüen csak elszóltam magam. Persze, nem erről volt szó, minden szavamat komolyan gondoltam, de erről jobb, ha nem tudott. Nem állunk olyan közel egymáshoz, és nem is akarom, hogy annyira összemelegedjünk.. még mindig makacsul ragaszkodom ahhoz a korábbi megjegyzésemhez, hogy mi nem lehetünk együtt, jobb lenne neki nélkülem.
Inkább csak mosolygok a korokkal kapcsolatos megjegyzésére. Még mindig szúrja a csőrömet a korábbi dolog.. mikor voltaképpen leszőkézett engem azzal, hogy kioktatott. Emiatt is távolítottam el a tenyeremet az övétől.
- Hát, ez igaz, de el is várom tőled, most hogy kiderült, hogy jogot hallgatsz - kacagok jókedvűen, a nyelvöltésére reagálva. Hát, tény, hogy pár éven belül jól fog keresni, ha sikerül befutnia, mint ügyvéd. Nem mintha én pénzben szűkölködnék..tehát, ha véletlenül össze is jönnénk - amit kétlek -, de elméletileg gondolkodva,  ha mégis sor kerülne rá, nem a pénze miatt kötnék ki mellette, ebben egészen biztos vagyok. Jómódú Beverly Hillsi családban nevelkedtem, ha pénz kell, kérek otthonról..  de én miért is agyalok ilyesmin?
Aztán, a következő kérdésével, határozottan eléri, hogy meglepődjek és ne tudjak megszólalni. Mi a ..? Féltékennyé akarsz tenni, Sweetheart? Az újjai között egy cetlit tartott, melyen tisztában látható volt, hogy egy telefonszám ált. Nos, hazudnék, ha azt mondanám neki, hogy nem zavarna a dolog.. szóval, pont emiatt is maradtam egy darabig csendben. Aztán egy huncut mosoly kúszott az arcomra, miközben válaszoltam a szavaira.
- Úgysem tudnád megtenni. Pláne, hogy nem is jön be neked az a csajszi, aki a cetlit adta - vágtam vissza szépen kihúzva magam a válaszadás alól, de lehet a hezitáláson már megadta neki a megfelelő választ. Mindenesetre próbáltam nem észrevenni, de láttam, mint nyomult rá az a leányzó az órámon. És neki egyáltalán nem jött be a dolog. Ami tetszett, jobban is mint, kellett volna.

Szavak száma || to my favourite student :3 || Hands To Myself || ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 09, 2016 1:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Lewis & Crystal

Nem is tudom, hogy igazából mit szerettem volna csinálni ma, valamit tuti megbeszéltem a srácokkal és biztos vagyok benne, hogy most már teljesen mindegy hogy mi is volt az, mert most már van programom. Nem tudom, hogy milyen gyorsan vagy könnyen adja be a derekát, de egy idő után tuti, hogy igent mond a kapcsolatunkra. Ha már most rögtön igent mondana, akkor unalmas lenne az egész, szeretem a kihivásokat és szeretem megszerezni a dolgokat magamtól. Az a természetes, ha egy férfi küzd a nő kegyeiért, akit kinézett magának. Crys tökéletes, igaz néha megsért, megbánt és fájdalmat okoz a szavaival, de akkor is az a véleményem, hogy nála jobbat nem is találhattam volna. Annyi nő közül pont ő, minden a múltkori miatt, még jó hogy előbb láttam őt, minthogy szembe sültem vele, hogy tanár. Bár nem tudom mire vélni azt, hogy szétszedi kezünket… valami rosszat mondtam?
- Hajaj micsoda elvárások, de biztos hogy megfelelek az összesnek. Bár én elvárom tőled, hogy mindig összeszedett légy az órákon, azonban tetszett, hogy zavarban voltál. - igaz, ami igaz tehetséges ügyvédnek bizonyulok és az is nagyon imponált, hogy zavarban volt. Szemeibe nézek és gyengéden végigsimítok az arcán a kezemmel. Olyan csodásan néz ki és annyira gyönyörű, nála szebb nőt még életemben nem láttam vagy ha igen, akkor csak magazinban. Minden annyira könnyebb lenne, ha nem lennék diák és ő nrm lenne a tanárom. Akkor nyugodtan együtt lehetnénk, nem lenne senki srm ellenünk és nyugodtan igent mondhatna a kapcsolatunkra, de most ebben a helyzetben ezt nem teheti meg. Meg kéne értenem, de nem megy annyira könnyen az a dolog.
Támadt egy ötletem, mely kissé gyerekes és meggondolatlan, de mégis csak egy ötlet és szerencsét próbálni jó lesz. Előveszem a cetlit, melyet az a csaj nyomott a farzsebembe, aki teljesen hidegen hagyott, de erre a célra jó lesz. Meglepte, nagyon is meglepte ez a húzásom, látszik rajta, de még az is árulkodó jel, hogy egy darabig csendben van és nem mond semmit, majd mikor megszólal gonoszkás mosolyra húzom az arcomat. - Mindenkinek jár egy esély nem igaz? - elkezdem a cetlin lévő számokat beütni a telefonba, majd tárcsázom és közben Crysre nézek, ha azt hiszi hogy a meghódítása érdekében nem esek túl egy randin mással, akkor téved. Még erre is képes vagyok, mindenre képes vagyok. Közelebb hajolok hozzá, telefont felé emelem, szerencsére tuti nem veszi fel hamar, órán ül nagy valószínűséggel… - Na mi legyen, hagyod hogy felvegye és elorozzon előled?- kérdezem tőle végig a szemeit bámulva, nem engedheted. Ha jelentek valamit, akkor kinyomod, mert tuti hogy jelentek valamit. Elszántság csillan a szemebe és látszik rajtam, hogy nem futamodok meg… Vajon mit lépsz erre Crys?


Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Szer. Jan. 13, 2016 10:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2


to Lewis

Ha ma reggel, egyetemre jövet belém csap egy villám, sem esett volna le a tantusz, hogy majd egy ekkora változásnak leszek a nap folyamán kitéve. Kizárt. Ilyesmire nem lehet felkészülni.. Legalábbis én nem tudok. Még mindig nem hiszem el, hogy Lewis szerelmet vallott, s a tetejébe, én vissza is csókoltam. Megőrültem. Határozottan állíthatom, hogy nem vagyok normális, ha egy pillanatra is azt feltételezem, minden rendben lesz. Az ilyesmire mindig fény szokott derülni, ráadásul a lehető legrosszabbkor.. épp elég filmet láttam ahhoz, hogy tudjam. Számára és számomra nem létezik olyan, hogy mi. Ő egy diák, én pedig a tanár. Nincs középút. De mégis megcsókoltam.. vagyis visszacsókoltam. A fenébe veled, Lewis, úgy utállak!
- Felelj is meg nekik - kezdem egy szigorú pillantással, de kisvártatva el is nevetem magamat.
Aztán jött a kis akciója, hogy féltékennyé tegyen engem. Itt az esélyed, hogy bebizonyítsd semmit sem érzel iránta, most vagy soha, futott át a fejemen a gondolat.
Majd be kellett látnom, hogy nem blöffölt, hamarosan pötyögni is kezdte a ribi csaj számát a telefonjába.. szent ég, nem is ribi, itt egyedül én vagyok a "betolakodó". Ők egymáshoz passzolnak, én meg egy tanártársamhoz, vagy valakihez, aki korban felettem jár..nem pedig alattam.
De valamiért, nem tudtam abbahagyni a mosolygást. És nem azért támadt nevethetnékem, mert nevetségesnek találtam volna a szituációt, hanem azért, mert jól tudtam, mire megy ki a játék. Én soha az eddigi életem során nem küzdöttem egy pasiért sem, nem most fogom elkezdeni.
- Ha annyira akarod hívd fel, beszélj vele, de valószínüleg nem veszi fel, mert órán van. Ha meg mégis, randizzatok. Én nem állítalak meg benne. Felnőtt férfi vagy, el tudod dönteni, mit akarsz. - Miközben beszéltem az a kaján vigyor végig ott virított az arcomon. Naná, hogy nem tetszett, hogy féltékennyé akar tenni valakivel, de nem fogom felvenni a boxkesztyűt, pláne nem egy nyavajás ribivel szemben, javarészt mert érzem, egy randinál tovább Lewis ígyse úgyse menne el vele. Ha meg kialakult köztük az a bizonyos szikra, el kell őt engednem, amúgy sem megoldható az együtt járás oktató és hallgató között.

Szavak száma || to my favourite student :3 || Hands To Myself || ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 16, 2016 12:57 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Lewis & Crystal

Okos dolog az, amit csinálok? Megér ennyi kockázatot és rettegést ez a nőszemély, aki szinte még csak észre sem akarja venni, hogy mit is érzek iránta már napok óta. Minden megváltozott, amikor megpillantottam, nem ez a megszokott szar szerelmi sztori van, hanem egy furcsa és különös történet vette kezdetét. A legtöbb történettel az a baj, hogy soha sem lehet tudni, mit rejtenek és mi lesz a végkifejlet. Mindezek ellenére én mégis szeretek olvasni, szeretem megtudni, hogy mindenkinek van híres happy end-je, csak nekem nincs ilyen, bár mit lep ez meg? Lewis Townsend sose volt szerencsés, még csak… mindegy, minden felesges és értelmetlen, nem tudom elterelni a figyelmemet a róla, nem mintha a gondolataimmal más lenne a helyzet. Most ilyen Crys központú agyam van és nem tudom, hogy ez jó vagy rossz e.
- Ti nők és az elvárásaitok… - mondom szemetforgatva és elmosolyodom, szóval új cél, megfelelni a kívánságainak, sóhajainak, óhajainak és mindennek, amit csak akar, azonban van egy olyan érzésem, hogy ebből nem épp a legjobb dolgok fognak kisülni, valami baj biztos lesz és nekem majd higgadtan és rendesen kell kezelnem…
Aztán jött egy kis csavar, mikor féltékennyé akartam tenni, vagyis szerintem az lett csak nagyon jól titkolja, túl jól is. Reménykedem benne, hogy mikor előveszem a pappít és azt mondom, hogy elmegyek azzal a lánnyal randizni, akkor meg fog állítani, de nem így lett és nem értem, hogy hol és mit rontottam el? Azt hittem, hogy majd kikapja a kezemből a telefont és lerakja, de nm így lett, helyette csak mosolyog és engem bámul. Vajon mi járhat a fejében? Mire gondolhat? Annyiszor feltettem már magamnak ezt a kérdést, hogy szinte már teljesen értelmetlen, szerintem soha nem fogok rájönni, hogy mikor mit forgat abban a csodaszép, furmányos kis női fejében. Majd megszólal és eldobom a telefont, kell a francnak az a cafka, mikor egy tökéltes nő van a közelemben. - Nrm érdekel az a lány és fenébe a visszafogottsággal! - magam is meglepem, hogy mekkora szenvedéllyel támadom le az ajkait és veszem ostrom alá, hisz nem hagyhatom, hogy tovább sóvárogjak. Addig húzom a csókot, ameddig csak lehet és közben nyelvünk vad táncot jár. Kezem a derekára csúszott és közelebb húztam magamhoz… nem érdekelt a visszafogottság, csókolni akartam és azt akartam, hogy viszonozza és ő is engem akarjon… nem fog egyik napról a másikra menni, de nem érdekel, egyszer végül az enyém lesz! Megszakítom a hosszú csókot és szemeibe nézek. - Egyszer úgyis az enyém lesz, várok rád bármeddig! - jelentem ki határozottan és teljesen komolyan. Bármeddig képes lennék rá várni, majd kezét a kezembe vettem és apró csókokkal borítottam be puha bőrét, olyan jó illata van, de mit vártam volna? Csókok után a szemébe nézek és újra összekulcsolom az ujjainkat, de még mindig előtte állva… nem, nem hagyom el egy pillanatra sem a tekintetét.


Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 28, 2016 9:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2


to Lewis

Muszáj erős maradnom és kitartanom a józan eszem tanácsai mellett. Nem szabad beleesnem abba a hibába, hogy teljesen belehabarodom Lewisba.. Nem, nem és nem, kizárt. Ő a diákom, korban is jóval fiatalabb nálam, én meg világéletemben az idősebbekre buktam, amit neki is bevallottam, bár így utólag jobban tettem volna, ha inkább hallgatok.
Aztán rájövök, hogy ezt hiába ismételem el magamban újra és újra, mert attól még ugyanazt a köröket futom le mindig. Hiába tagadom, sikerült befurakodnia a fejembe.. a gondolataimba annyira, hogy ne tudjam onnan, csak úgy elűldözni őt. Túlságosan is erős benyomást tett a csókjaival.. az ördögbe is, miért pont engem kellett kiszemelned te ördögfajzatja? Úgy érzem, mintha éveket fiatalodnék meg, mikor vele vagyok.. mintha újból egy kamasz, egyetemista lány lennék.. és ez tetszik is meg nem is. Nem szabad elgyengülnöm.
Egy magabiztos vigyor jelenik meg az arcomon a megjegyzése hallatán. Hát igen, ha nekünk nőknek nincsenek elvárásaink, akkor senkinek sincsen.
Nem igazán tudom, mire számítottam válaszként az iménti reakciómra.. talán arra, hogy majd addig próbálkozik, míg a csajszi fel nem veszi a telefont és utána tényleg beváltsa az ígéretét és elhívja őt randizni. Úgy kellett volna lennie.. az lett volna a legjobb.. de persze, nem ez lett. Tiszta szívemből utáltam magam érte, de megkönnyebbültem, mikor kinyomta a készüléket, majd felém indult el és hevesen az ajkaimra tapadt. Nem ellenkezdtem, visszacsókoltam, valamiért helyesnek éreztem a pillanatot, pedig hatalmas hibát követtem el vele. Abban a pillanatban, mintha ismét megszünt volna a külvilág körülöttünk. Csak én és ő számítottunk, senki más. Majd, amint megszakadt a csókcsatánk, újjainkat Lew ismét összekurcsolta.
- Örülök, hogy nem hívtad el randizni.. - bukik ki belőlem, kicsivel később egy kaján vigyorral az arcomon. - Bár, velem nem randizhatsz.. csak ilyen tiltott találkákban lehet részed - teszem hozzá égnek emelve a szemeimet. - Jobban járnál vele.. - pillantok újból rá, egyenesen a szemeibe, egy szomorkás mosollyal az arcomon.

Szavak száma || to my favourite student :3 || Hands To Myself || ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 30, 2016 8:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Lewis & Crystal

Tűzzel játszani sokkal jobb, mint csak valaki olyannal lenni, akit nem szeretek, de lehetek együtt vele. Igaz nem szabadna ilyen hamar kijelentem, hogy szerelmes vagyok, de én ezt érzem és teljesen bele is vagyok habarodva. Nem azért, mert csak szép és nem is csak azért mert vele nem szabadna lenni, nem vagyok kalandvágyó ember, csak szeretnék boldog lenni vele. Olyan csodálatos nő és egyre biztosabb vagyok benney, hogy őt nekem teremtették és érez is irántam valamit. Visszacsókolt és még itt vagyok, nem kaptam pofont, nem kaparta ki a szemem és nem kiálltozott segítségért, igaz az elején agyon tiporta az érzéseimet, de most már minden rendben van, kijavította a hibáját és.. Nem is tudom, boldog vagyok mindennek ellenére, épp ezért terül el az arcomon hatalmas mosoly.
Majd próbálkozom azzal, hogy féltékennyé teszem, de nem jött be, úgy tett ám, mintha nem is érdekelte volna a dolog, de szerintem nincs így.. Szerintem nagyon is érdekli, de az picsa nagyon nem izgatott így hát kinyomtam telefont. Egyből indultam felé és olyan hevesen csókoltam, ahogyan még sose. Tökéletes volt, minden tökéletes volt, amilyennek lennie kellett volna. Ő sem ellenkezett, akkor sem amikor ujjainkat újra összekulcsoltam.
- Örülök, hogy örülsz. - mondom neki, majd elkezdem apró csókokkal behinteni az arcát, majd elindulok a nyaka felé, azt veszem ostrom alá. Olyan puha a bőre, annyira bársonyos és kellemes az érintése. - Ameddig veled lehetek, nem érdekel hogy hogyan találkozunk. - dörmögöm a nyakába és nem hagyom abba a csókolgatás, elindulok a füle felé, ahol finoman és érzékien beleharapok a cimpájába, majd megállok és hallgatom, hogy mit mond.. nem érdekel mit mond, amíg ilyen butaságokat beszél. - Ich liebe dich. - sugom érzékien, lágyan és halkan a füleibe. Nem tudom miért mondtam, de elhajolok a fülétől és a szemeibe nézek. Örülök annak, hogy megismertem, örükök annak, hogy itt lehetek vele. Szabad kezemmel végigsimítok az arcán és hüvelykujjammal ugyan ezt teszem az ajkain, olyan csodálatosan néz ki, olyan lenyügöző látványt nyújt. - Soha nem csallak meg, soha nem felejtelek el, mégha te neked már nem is fogok kelleni, én örökre a szívembe zárlak.. Nálam mindig lesz helyed Crystal Lola Alston.- mondom neki majd homlokomat az övének támasztom és láthatja a szememből, hogy komolyan momdtam minden egyes szavamat.


Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Szer. Feb. 03, 2016 2:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2


to Lewis

Miközben csókjaival kényeztetett, minden erőmmel azon voltam, hogy a józan ítélőképességem megmaradjon a réginek, de hát, mint az várható volt, csúfos kudarcot vallottam. Rendesen libabőrös lettem ajkainak puha érintésétől. Hogy tud valaki ilyen erős hatással lenni rám? Ez nem normális. Nem. Nem szabadna így lennie.. erős kell maradnom. De miközben én ezekkel próbáltam észhez téríteni magamat, ő tovább folytatta az édes kínzásomat. Nem is tudom, mikor kaptam utoljára valakitől ilyen aranyos szerelmi vallomást.. ilyen rövid idő után. Talán soha? Legalábbis ha azokat veszem számításba, akik nekem is szimpatikusak voltak..
Aztán megszólal németül, én meg elmosolyodok. Mondhatnám, hogy ich liebe dich auch, de túl korai lenne és én csak akkor használom azt a bizonyos szót, ha teljesen komolyak az érzéseim a célszemély iránt. Nem szokásom olyat állítani, amiben nem vagyok száz százalékosan bizonyos.
De a következők hallatán még a német felszólalásánál is jobban meglepődtem.
- Olyan édes vagy, hogy mindazok ellenére, hogy még alig tudsz valamit rólam, ilyeneket mondasz. - Felelem, mikor a homlokát az enyémnek dönti.
- Mit szólnál hozzá, ha ezt a beszélgetést máshol folytatnánk? Szívesen megismernélek. Tudok egy jó helyet, ahol nem is keltünk feltűnést - kacsintok rá, miközben a fejemet elemelem az övétől.
- Ideje elhagyni ezt az előadót, nem? - Érvelek a távozás mellett, ugyanakkor még nem akartam tőle is búcsút venni. - Menj előre, én mindjárt követlek.. tudod, nem tanácsos egyszerre mutatkoznunk - emelem égnek a szemeimet, majd egy gyors afféle utolsó csókot lehelek az ajkára, még mielőtt elhúzódnék és a katedrához sietvén összepakolni a cuccaimat.
Megvárom, míg elhagyja az előadót, várok 5-6 percet és utána én is elhagyom a helyiséget.

Szavak száma || Köszi a játékot!  40 Hamarosan megy a következő kör indítóm valahová  41  || Hands To Myself || ©
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vissza az elejére Go down
 

Kettes számú előadó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Hármas számú előadó
» tizenötös számú előadó
» Kilences számú előadó
» Egyes számú előadó
» Első emeleti előadó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Whitmore főiskola-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •