Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 18, 2014 6:14 pm
Ugrás egy másik oldalra
Emily Bennett

‟ Nature keeps a balance to everything.

életem apró darabjai


"...Lábam alatt tocsog a sár, szoknyám a térdemig pompázik már a feketés és sötétbarna vizes föld színben, súlya az anyagba szivárgó víz miatt nehéz, és nem teszi könnyebbé a haladást.
-Miss Bennett, ne siessen annyira.-hallom magam mögött egy férfi mély és ismerős hangját, mire a mellettem elhaladó fák között több fáklyával érkező férfit is látok. Lépteim szaporázva haladok tovább a ház felé, amely meglapul a sötétben, de ekkor valakinek a keze megragadja a vállam, a földre ránt és fejem egy kőbe csapódik. A sötétség, ami körül ölel, lassan elmúlik, s ahogy kinyitom szemeim, a körülöttem lévő sötétség megrémiszt. Zúg a fejem, éget, amikor hozzáérek, s a nedvesség, ami ujjaimra ragad, jellegzetes ízt ad számnak, mikor rájövök, hogy minden bizonnyal a vérem teszi tasakosabbá vizes hajam.
-Felesleges próbálkoznia, már nincs meg az, amire mindig is vágyott.-hallom ismét az ismerős és sötéten csengő hangot, de a szédülés közepedet nincs erőm arra se, hogy feltápászkodjam. Mégis valami kiáltozásra leszek figyelmes, majd kinyílik az ajtó, s a távolban lévő máglya vakító fénye úgy csap szemembe, mintha ki akarná azt égetni. Két erős kar ragad meg, ellenkeznék, de csak nyöszörögni vagyok képes. A tűz egyre közeledik, kezeim hátam mögé kötik, majd testem több kötéllel körbetekerve egy fagerendához rögzítik. Elengednek és eltűnnek a tömegben, mire a tűz húsomba mar, felsikítok...
"

Veszek egy mély levegőt, miután felülök az ágyban. Újra ember vagyok. Miután ezt nyugtázom, megfogok egy poharat és az ablakhoz sétálok vele. Elengedem, és figyelem, ahogy a levegőben lebeg, majd célba vesz egy gyanútlanul sétálót, akinek az orra előtt landolva, csilingelő szilánkokra törik. Az utcán sétálók felém fordulnak, és meg-meg jegyzik, hogy mennyire lehetek elmebajos, ha ilyesmit teszek. Elmosolyodom és visszasétálok az ágyhoz. Tehát látnak és boszorkány vagyok. Mióta várok erre. Pár nap, és még ez sem elég, hogy megszokjam, még mindig én vagyok az egyik legerősebb, két lábon járó boszorkány. Meggondolatlan vagyok, elismerem. De vakmerő és akaratos is. Meghaltam, mert elárultak. Egyszerű szolgálólányként éltem, s mindenki elfelejtette, hogy mennyi mindent köszönhetnek nekem. A lányom mennyi mindent köszönhet nekem. Soha nem akartam őt, és megkíméltem a csalódástól, amit anyaként okoztam volna neki. Elég volt, hogy ő is Bennett volt, akárcsak én. A név kötelezett... Mondhatnám, hogy hiányzik nekem, hogy hiányzik a látvány, mikor az első lépéseket megteszi, a gyermeteg hang, mikor először megszólal, a mosoly és a rácsodálkozó tekintete, de hazudnék. Nem hiányzik egyik sem. Elengedtem az ő érdekében, de sajátom erősebb volt. Az apja nem akart tudomást venni róla, hát nekem sem kötelességem. Az az idős nő, aki felnevelhette, örülhetett, hogy kapott érte némi juttatást is, a lányom, illetve a lány, akit megszültem, örülhet, hogy nem kellett mellettem lennie. A biztos halálba juttattam, ahogy a hálátlanok engem küldtek a sírba.
Felkaptam a kabátom és kiléptem az utcára. Ideje hazatérni. Oly sok ideje várok már erre, és végre teljes erőm birtokában vagyok. A kérdés már csak az, hogy a leszármazottak, a lányom és mindazok, akik becsaptak, de azt állították, hogy szeretnek, felkészültek e arra, hogy lecsapjak rájuk. Az erők, amik mozgatnak, hajtanak előre, kitörni készülnek, s nem hagyom, hogy megfélemlítsenek, vagy meghunyászkodásra kényszerítsenek. Én vagyok az, akinek köszönhetik a hírhedté lett nevet, s én vagyok az, akiről elfelejtették, hogy nem játszik a szavakkal, hanem cselekszik. A nevem Emily Bennett, visszatértem a halálból és a bosszúm készülök beteljesíteni. Addig nem nyugszom, míg ezt meg nem teszem.



rejtett vizeken...


Teljes név: Emily Bennett
Becenév: Emily
Születési hely: Massachusetts Bay Colony, New England
Születési idő: 1841. November 24.
Play by: Bianca Lawson
Faj: boszorkány, majd szellem, s újra boszorkány
Érdeklődési kör: Néhány mondatban (vagy címszavakkal) fejtsd ki, mi iránt is érdeklődik a karaktered. Művészet? Sport? Naplóírás?
Kapcsolat a családdal: Van egy lányom, jó pár ellenségem és egy családfám, ami a kelleténél több boszorkányból áll.

A magam alig több, mint százhatvan centijével, hullámos sötétbarna hajammal és barna szememmel nem tűnik valami különlegesnek. Hogy mi tesz azzá? Az erő, aminek birtokában állok. Életem közel felét szellemként éltem le, előtte és utána boszorkány voltam és vagyok. Nem sokan mondhatják el magukról, hogy még szellemként is képesek másokra ha nem is a frászt hozni, de azzal riogatni, hogy Bennett-ek.
Sok mindent hihetsz el rólam, de ebből ki tudod e választani, hogy mi az igazság? Egyszer boszorkánynak nem mondanám magam, nem vagyok ugyan a legidősebb, de hatalmas erő birtokában vagyok. A legtöbbször nem állok egyik oldal mellé sem. Néha a cél érdekében a vámpírokat, máskor az embereket, megint másik esetben a vérfarkasok oldalán állok. Segítséget bárki kérhet tőlem, de nem garantálom, hogy kapni is fog. Nem vagyok hazudozó típus, de addig semmire nem bólintok rá, amíg biztos nem vagyok a dolgomban. Rossz döntéseket persze mindenki hoz, s a természet egyensúlyához tartozóan meg is fizeti ezek árát. Nekem ezt elhiheted. Mosolygós természet vagyok, de gondolataimban mindig ott motoszkál valami, ami búskomor és kissé rideg hatást kelt egyesek szerint. Még jó, hogy nem hallgatok másokra, csak magamra. Anyaként kellene gondolkodnom és cselekednem, de soha nem gondoltam így magamra. Bosszúszomjas vagyok és bármit megteszek azért, hogy elégtételt vegyek bárkitől.


Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Emily Bennett Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 18, 2014 8:30 pm
Ugrás egy másik oldalra
elfogadva, gratulálunk!


‟ isten hozott a DIARIES FRPG oldalán!
Drága Emily;
Nos, meg kell hogy mondjam, nem számítottam ilyen hamar érkezésedre, de a kellemes csalódások mindig jó hatást gyakorolnak az ember szervezetére. Wink
Na de visszatérve a biológia óráról, rá is térhetünk a lényegre: láttam már tőled jó pár karaktert, mindegyik más és más, és Emily... mikor elvállaltad, tudtam, hogy egy olyan szerep lesz, amiben még nem próbáltad ki magad, de menni fog. És lám! Nem csalódtam, minden szavadat úgy faltam fel, mintha ezer éve nem ettem volna semmit! Gratulálok, ez tényleg... szép munka. Erről a karakterről tényleg algha tudni valamit, és ennek ellenére remek lapot alkottál! 31
Nem vagy semmi még mindig...
Látogass meg pár foglalót, majd van egy olyan érzésem, hogy már várnak is rád. Wink
Jó játékot!

Vissza az elejére Go down
 

Emily Bennett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Emily Bennett
» Bonnie Bennett
» Emily és Will szobája
» Emily Kinney
» Molly Sofia Bennett

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Boszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •