Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 19, 2014 2:22 pm
Ugrás egy másik oldalra
---- Moreau
▲ Faj: Vámpír
▲ Hirdető: Dorothea Moreau
▲ Kor: 44 év
▲ Avatar: Jr Bourne
▲ Státusz: SZABAD
▲ Ismertető: Te vagy az apám, akit egykoron próbáltam megölni, de félresikerült az akcióm, mert Hayden-t öltem meg így pedig te rájöttél a szándékaimra. Menekülni kezdtem előled, majd pedig sorra küldted utánam az embereidet, hogy eléd vezessenek. Nem akartál megölni, hiszen a halált túlságosan könnyűnek találtad a számomra. Ellened fordultam és azt akartad, hogy szenvedjek. Mindig is ez volt a célod. Ezért sem szabtál határokat az embereidnek. De közben te is menekültél. Vagyis elég gyakran ugráltál a térképen, mert nem akartad, hogy erőre tehessek szert, amivel könnyedén megölhetlek. Mégis sikerült. Megöltelek. Legalábbis én azt hittem, hogy nyugalmas életem lesz ezek után. Én magam húztam meg a ravaszt csak azzal nem voltam tisztában, hogy vámpírvér van a szervezetedben. Nem éppen volt nevezhető könnyűnek a halálod erről bővebben itt olvashatsz : Katt
Most pedig az árnyékban meghúzódva vársz a tökéletes pillanatra, hogy tönkretehess, hogy szenvedni láss. Arra vársz, hogy végre beilleszkedjek ebbe a kisvárosba és barátságokra tegyek szert vagy esetleg többre, ha ez megtörténik te lecsapsz és kezdődik az életem elölről. Vagy talán valami sokkal rosszabb vár rám? Ez teljes mértékben rajtad áll!
Bővebb információ arról, hogy mikre voltak képesek az embereid: Katt

// Ha bármi fajta kérdésed lenne nyugodtan tedd fel, szívesen megválaszolom. A név teljesen szabadon alakítható csak a családnév egyezzen ugye, ha már az apámról van szó. Razz A play by örülnék, ha megmaradna. 40 "Nagyon" várlak apuci. 31



Vissza az elejére Go down
 

--- Moreau

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ellie Moreau
» Sasha / Ellie Moreau

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •