Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Ellie Moreau

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 08, 2015 7:31 pm
Ugrás egy másik oldalra
Ellie Moreau



Becenév •Ellie
Születési hely •Chesapeake, Virginia
Születési idő •1997.07.04
Kor •18
Play by •Skyler Samuels
Faj •ember
Foglalkozás •kutatom a családomat, amúgy diák vagyok főállásban
Család •A családomat a nagyszüleim alkotják, és a ritkán megjelenő édesapám. Nem tudom milyen érzés az, ha az embernek vannak szülei, és a nap huszonnégy órájában velem vannak. Nincs semmi bajom a nagyszüleimmel, imádom őket, és hálás vagyok az áldozatokért, amiket értem hoztak. Az édesanyámat régen elvesztettem, a mosolyán kívül semmire nem emlékszem, hiányzik. Testvérekre vágytam, igazi nagy családra, de ez nem adatott meg. A nagyszüleimtől meg nem kérhettem újabb rokonokat.
Nem vagyok egy érdekes személy, nem vittem véghez említésre méltó tettet szóval átlagos lány vagyok. Kedves, segítőkész és mindenkivel gyorsan összebarátkozó típusnak mondanám magam. Szeretek a körülöttem lévő emberekkel megtalálni a közös nevezőt, a haragot messziről elkerülöm, mert az élet túl rövid ahhoz, hogy bárkivel orroljunk egymásra.
Mindig a boldogságot helyezem előtérbe, másoké meg különleges helyet foglalnak el ezért néha kerítőt játszottam a barátnőim körében, bár az egészben az a vicces, hogy sose volt párkapcsolatom. Nincsen sok barátom, de azok akik vannak mind jó fejnek tartanak, szerintem unalmas vagyok. Ha egy társaságban vagyok nem kerülök a középpontban, de nem is érzem magam kívülállónak és gyakran beleszólok a témákba.
A pozitív tulajdonságaim mellett megvannak a magam negatívjai is, hiszen lusta vagyok és valamelyik szülőmtől megörököltem a temperamentumságot. Próbálom megtartani a türelmemet, de néha úgy kirobbanok, mintha kolumbiai lennék. Ha elvesztem a türelmem hajlamos vagyok olyat mondani, amit nem gondoltam komolyan, de a végén mindig bocsánatot kérek.
Talán ennyi lenne dióhájban a személyiségem, de a változás jogát fenntartom.

Kinézetemet amolyan átlagosnak mondhatnám. 156 centi magas vagyok, telt idomokkal, de elég karcsúnak mondható derékkal. Szeretem azt, hogy nem vagyok egy szál deszka, hanem van mit fogni rajtam. Arcom ovális alakú, amit szőke hajzuhatag keretez. Arcomon egyforma távolságra ülnek fűzöld íriszeim. Hosszúkás, kicsit előre görbülő orrom van, valamint közepesen vastag ajkaim ékesítik kinézetemet. Ruházatommal nem tűnök ki igazán a többiek közül, de nem is ez a célom. Ugyanúgy öltözködöm, mint a legtöbb amerikai lány, azzal a kivétellel, hogy gyakran magam variálom át a cuccaimat. Szeretem a szűkszárú farmereket, a mintás felsőket és a tornacipőt. Divatosan öltözködöm, de a kényelmet is szem előtt tartom, mert annál fontosabb nincs is.

Dóra • - • 18

életem porosodó lapjai...



Nem lehetsz öreg és bölcs, ha sosem voltál fiatal és őrült!

-Biztos vagy benne? Úgy értem még mindig ott van az egyetem, mindnyájan odamegyünk. Nélküled nem lenne ugyanolyan. – tudom, hogy nem tetszik neki az ötlet, de muszáj ezt tennem.
- Biztos. Muszáj megtudnom mi is történik körülöttem, az egyetem meg ráér később is. Kihagyok egy évet, rendezem a homályos részeket. – válaszolom rekedten, az utolsó felsőmet is kivéve a szekrényemből. Valahogy olyan érdekesnek hat összepakolni minden egyes cuccomat, és új életet kezdeni. Kevés információt tudok a családomról, a nagyiék nem szerettek róla beszélni az apám, nos… Ő pedig régóta nem járt erre, szerintem már fel sem ismerne az utcán.
- A nagyapád nem díjazná a halasztást. Tudod jól mit mondott a mai dolgokról. – miért akar mindenáron itt tartani? Úgyis tudja számomra milyen fontos az, hogy megismerkedjem a családom történetével. Az édesanyám gyerekkorát, életét ismerem a naplójából, de az apám felőli oldal… Ismeretlen. Szeretném jobban beleásni magam a családi történetbe, hagyományokba, rokonságba. Hamarosan egyedül maradok ebben a nagy világban, elég fiatalon ahhoz, hogy megálljak a saját lábamon.
- Megértené. A nagyi pedig úgy tudja, hogy egy lesz kinél laknom. Bízom benned Maddie, remélem, nem árulsz be. – kérlelően nézek a legjobb barátnőmre, aki nem tetszésének jeléül csak megrázza a fejét végül feláll és megölel. El se tudom mondani mennyire hiányozni fog Ő, meg a többiek de a legjobban a nagyi. Sok mindent köszönhetek neki, a papinak, aki sajnos már nem lehet velünk…
Behúzom a cipzárt a bőröndömön majd lemelem az ágyról és elkezdek lemenni az emeletről. Sokáig nem fogok hazajönni s lehet, mikor szeretnék, már nem lesz hová így búcsút mondok mindentől. Elmosolyodom, mikor meglátom az én imádnivaló rokonomat. Remegő kézzel adja át azt a kevéske ételt, amit az útra csomagolt nekem én pedig jó szorosan megölelem.
- Köszönök mindent nagyi, majd telefonálok mikor odaértem, rendben? – elhúzódom, mire ő megcsókolja a homlokomat. Ez az Ő nyelvén egy isten veled gyermekem volt.
Így történt tehát az, hogy alig fél órával ezelőtt elköszöntem a megszokott életemtől és belevágok valami újba. Valami olyanba, amiből nem tudom mi fog kisülni mégis határozottan és bizakodóan állok hozzá mindenhez.
Emlékszem mindenre, ami ebben a házban történt. Az első fogam kiesését a korlátnak köszönhetem, a lépcsőcsúszdázást, piték sokaságát és azt a rengeteg gyerekkori emléket.
Viszont Mystic Falls engem vár, szeretnék végre ott lenni, hogy elkezdhessem a kutakodást az apám iránt, aki évek óta nem volt hajlandó tudomást venni rólam. Elgondolkodom néha, hogy ez miért volt? Csalódást sose okoztam, tanultam rendesen sőt, még az átlagnál is jobban teljesítettem csak azért, hogy elérhessem, hogy büszkék legyenek rám a rokonaim.


Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ellie Moreau Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szer. Jan. 14, 2015 8:07 pm
Ugrás egy másik oldalra


gratulálunk, elfogadva!


Üdvözlünk itt!

Kedvesem,

üdvözöllek az oldalon!
Frank hirdetése nyomán nagy érdeklődéssel vártam, hogy vajon mit fogsz alkotni, hisz magában a karakterben millió lehetőség rejtőzött el; amit kaptam, egy tökéletesen precíz, kidolgozott előtörténet, egy számomra igencsak tetszetős személyiség! Ilyen karaktereket egyszerűen imádok itt látni, remélem, elnézed nekem ezt a kis ömlengést.
Helyesírási hibát csupán elvétve találtam, de mindez nem számottevő, a történeted maga elvonta figyelmemet teljes mértékben, így... nem akarom már sokáig rabolni az idődet; nem lesz könnyű életed ezután sem. Mystic Falls nem arról híres, hogy válaszokat ad... csupán több kérdést fog a nyakadba sulykolni, és egyedül rajtad múlik, hogy elbírod-e majd mindazt, ami itt vár rád...
Foglald le káprázatos arcod, majd keresd meg azt, aki már vár rád. Jó játékot kívánok! Smile

Vissza az elejére Go down
 

Ellie Moreau

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sasha / Ellie Moreau
» Ellie Bright
» Ellie Granger
» --- Moreau

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Emberek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •