Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 25, 2014 8:05 pm
Ugrás egy másik oldalra
Jason Cromwell
▲ Faj: Vadász(Vámpír)
▲ Hirdető: Bailey Thea Buzolic & Olivia Grey
▲ Kor: 27 év
▲ Avatar: Brett Dalton
▲ Státusz: SZABAD
▲ Ismertető: Jason egy vadászcsaládban nőtt fel, ahol minden érzelmet kiöltek belőle. A szeretet, a törődés és a szerelem számára ismeretlen volt egészen addig, amíg én nem léptem be az életébe. Vagy inkább ő az enyémbe. Ő volt az, aki megmentett engem egykoron egy vámpírtól. Vagyis azóta már még egytől is megmentett, hiszen kész vámpírmágnes vagyok. Jó ideig nyomoztam utána, de az egyetlen nyom, amit találtam az egy nyílvessző volt. Végül rábukkantam Mystic Falls-ban. A családjától függetlenül akart boldogulni.
Sikerült a falait lebontanom talán túlságosan is. Mert egy éjszaka figyelmetlen volt. Miután együtt eltöltöttünk egy kellemes éjszakát összezavarodtál és nem tudtad, hogy mi helyes és mi nem. Leittad magad a sárga földig és az egy vámpírba botlottál. Az alkoholnak köszönhetően a reflexeid borzalmasak voltak ezért a vámpír nyerte a küzdelmet. Mikor megmentettél az ő szerelmét ölted meg és most újra rád talált. Úgy gondolta, hogy a legnagyobb büntetés számodra az, ha vámpírrá változtat. Küszködsz a vámpírléttel és az én segítségemet akarod kérni, hiszen az éjszaka gyermeke lettél. Én vagyok az egyetlen ember, akiben megbízol még akkor is, ha a kapcsolatunk jelen pillanatban elég érdekesnek mondható.
A vadászatot még ezek után sem adod fel. Természetesen te nem akartál táplálkozni, mert nem akartál szörnyeteggé válni, de ha már megtörtént kihasználod a dolog előnyeit, hogy még többet irthass immár a saját fajtádból.

// Nagyon fontos karakter számomra, szóval örülnék, ha valaki elvállalná és aktív is tudna vele lenni. 31 A PB-hez ragaszkodom a név pedig teljes mértékben alkuképes. 40




Vissza az elejére Go down
 

Jason Cromwell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jason Cromwell
» Jason Grant Cromwell
» jason grant cromwell
» Jason Cromwell kapcsolatai
» J. G. Cromwell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •