Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Amanda Dawson

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 10, 2014 3:03 pm
Ugrás egy másik oldalra
Amanda Dawson

‟ Testvérnek lenni, ez nem azt jelenti, hogy külsőleg hasonlíttok egymásra. A testvéri kapcsolat nem külső hasonlatosságban rejlik.

életem apró darabjai


Néztél már a szemembe? Vagy csupán egy ostoba skatulyába soroltál a hírnevem miatt anélkül, hogy valaha is a retináidba égettem volna magam?
Rám soha senki nem mondhatta azt, hogy nem vagyok egyedi stílussal rendelkező, modern felfogású lány. Ha valahol bárkinek is keresnie kellett, minden bizonnyal nem a pompom lányok közé kellett sétálnia. Mindig is utáltam azokat a színes szoknyákat, és ösztöndíjra sem pályáztam soha.
Nem, az én helyem a bajkeverők oldalán volt, mindenki tudta, hogy ahol baj van, ott én is ott vagyok. Ne érts félre. Soha nem ártottam senkinek, nem gúnyoltam senkit, nem firkáltam össze az igazgató autóját, és nem írogattam sértegető üzeneteket a mosdó falaira. Az én rosszaságom fogható arra, hogy még fiatal vagyok, valamint hogy a humorom eléggé páratlan. A móka éltet, és ez néha átlök egy bizonyos egyenesen, melyből nem tudok csak úgy visszakanyarodni... már több, nagy hibát követtem el. Yasmine mindig segített kimászni belőlük... de most félek, hogy nem fog tudni segíteni... mert a hiba, amit most vétettem, őt is érinti...

Néhány nappal ezelőtt:

- Megjöttem, Yasmine! - csaptam be magam mögött a bejárati ajtót, és felsóhajtottam. Csupán nemrégiben jelentettem be neki, hogy nem fogok visszamenni a főiskolára. Egyszerűen belefáradtam. Nem nekem való. Nem akarom csinálni.
Egy köszönést követően eltűntem a fürdőszobában. Egy pár hónapja már együtt éltem vele, hiszen anyával nem éppen tökéletes a viszonyom az utóbbi időben. Mindenkinek jobb, ha távol vagyok tőle. Yasmine pedig az első volt, aki felajánlotta, hogy költözzek hozzá. Nem gondoltam volna, hogy így fogom megneehíteni a dolgát... olyat tettem, amelyet testvér nem tehetne meg testvérrel... még ha nem is vagyunk teljes egészében testvérek...
Andrew túlontúl sokat lóg vele. Egyértelmű, hogy nekem is meg kellett őt ismernem, és közöttünk is kialakult egy kisebb ismeretség, de azt aligha nevezhetném barátságnak. Maximum haverságnak. De amikor Yasmine-nal összeveszett valami miatt... találkoztam vele. És... olyasmit tettem, amit testvér nem tehet testvérrel. Tudom, hogy Yasmine bensőséges viszonyt ápol vele. És azt is, hogy Andrew többet érez iránta... Yasmine nem beszél erről nekem, pedig már próbáltam kifaggatni. Én pedig ittam... és megtettem... lefeküdtem Andrew-val én is... nem tudom, mi volt a fejemben, hogy mi vezérelt... megbántam... de nem mertem elmondani Yasmine-nak... hogy tehettem ilyesmit?!
Felemeltem a telefont, és ekkor vettem észre egy üzenetet. Andrew-tól. Nem beszéltünk, mióta megtörtént... talán most megbeszélhetjük, hogy ezt Yasmine sosem tudhatja meg..


▲ I have, yes

rejtett vizeken...


Teljes név: Amanda Dawson
Becenév: Amy
Születési hely: Mystic Falls
Születési idő: 1993. október 11.
Play by: Anna Kendrick
Faj: ember
Érdeklődési kör: Míg mások kedvüket lelik a vásárolgatásban, ismerkedésben, addig nekem fő motivációm a humor és móka. Ahol móka van, ott én is ott vagyok. Ezen nincs mit ragozni. Másból sem áll az életem. Persze talán néha nem ártana némi komolyságot magamra erőltetnem. De még fiatal vagyok, az istenért!
Kapcsolat a családdal: Napi kapcsolatban csakis a testvéremmel, Yasmine-nal vagyok. Úgy gondolom, kettőnk kapcsolata több, mint testvéri kapcsolat. A legjobb barátnőm ő, annak ellenére, hogy néha igencsak anyáskodó és parancsolgató. Pedig csak féltestvérek vagyunk.
Ha arra számítasz, hogy eme angyali arc egy angyali bensőt takar, még most fordulj vissza, és ne olvasd tovább, mert hatalmas csalódást fogok neked okozni. Ahogy mindenkinek az eddigi életem folyamán. Nincs más bennem, csak... az az ifjonc lélek, amely eddig is éltetett. Mióta a kamaszkorba léptem, szerettem szórakozni. Ez együttjárt azzal, hogy eljártam esténként, néha túl sokat ittam, és alig emlékszem életem első férfijára. Nem tudom, valami képes lenne-e engem ismét józanná tenni, vagy esetleg elénir, hogy a gondolkodásom felnőttebb legyen.
Nem tudom, mi az a düh vagy a harag. A tekintetem legtöbbször árulkodik, hogy sejtésem sincs, mi sokak problémája az élettel. Mert a szemem olyan, mint valami végeláthatatlan labirintus. Melyet cspán az tud megfejteni, aki tudja, mi van bennem, és mit miért teszek. A kapcsolatom majdnem az egész családommal szörnyű. Kivéve Yasmine-t. Ő gondoskodott rólam akkor is, mikor más nem. S ott volt, mikor azt hittem, többé nem menekülök el a tetteim következményeitől...
Nem akartam soha híres lenni, de túl átlagos sem. Vágytam valamire, ami nemes egyszerűséggel ad nekem némi hírt... hogy élek! Ez egy minimális szintű feltűnési viszketegség. Szeretem, ha néha rám is fordítanak figyelmet.
A külsőm átlagos, bár talán azt is mondhatjuk, hogy a koromhoz képest vézna vagyok, túl alacsony. A testem domború, igazán nőies tudok lenni, ha éppen akad egy olyan gönc, amivel ezt ki tudom hangsúlyozni. Az ékszerekért nem vagyok oda, egyedül a gyöngyöt szeretem, de abból is az igazit. Ócska utánzatok... mire jók azok?
Szoknyát nem hordok, a kényelmes farmer híve vagyok, és az ujjatlan toppoké, de néha egy-egy többet mutattató ruhát is hajlandó vagyok felvenni.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 10, 2014 4:21 pm
Ugrás egy másik oldalra
elfogadva, gratulálunk!


‟ isten hozott a DIARIES FRPG oldalán!

Amanda. 40 31
A nevedet és a play by-odat is imádom. 40 A második kifejezetten jó választás lett ehhez a karakterhez. 31 Ez is segített abban, hogy azonosulni tudjak a karakterrel. Jó arcot választani tudni kell. Razz
Na, de akkor rá is térnék a karakterlapodra. A személyiséged rögtön elnyerte a tetszésemet. 40 Tipikus rossz kislány mégis neked sikerült valami pluszt ebbe belecsempészned. Briliáns! 31
A történeted nem éppen egyszerű.. Lefeküdni a nővéred barátjával/szerelmével? Áuucs. Neutral Ez rendkívül húzós helyzet lesz és biztos vagyok, hogy sok izgalmas játéknak nézel elébe, amit a karakterlapod után határozottan követni fogok, hiszen rendkívül kíváncsi vagyok arra, hogyan fognak megoldódni a dolgok vagy éppenséggel egyik pillanatról a másikra tönkremenni. Hogy veled most melyik lesz, hát határozottan kíváncsi vagyok. 31
Nyomás foglalózni utána pedig élvezd a játéktér izgalmait. 40
Jó szórakozást kívánok! 40 :hug:

 

Vissza az elejére Go down
 

Amanda Dawson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jeff Dawson
» Chery Dawson. - C.D
» Amanda Seyfried
» Főtér
»  Amanda Killington

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Emberek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •