Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 17, 2014 11:03 pm
Ugrás egy másik oldalra


Coralynn Maeve

[You must be registered and logged in to see this image.]
There's no magic in the world. At least not today there isn't.

rejtett vizeken...



Teljes név: Coralynn Maeve (valódi: Aria Fitzgerald)
Becenév: Cora. Lynnként csak megboldogult édesanyám szólított - legalábbis mindig ezt mondom, ha valakinek eszébe jut így hívni. Egyszerűen nem szeretem.
Születési hely: USA, Oregon megye, Portland
Születési idő: 1994. 08. 04.
Play by: Caity Lotz
Faj: boszorkány
Érdeklődési kör: Látszólag mindig az érdekel, ami másokat. Ez a legjobb módja az elfogadásnak, ha azonos témákkal rendelkezhet, ugyanaz foglalkoztat mindkettőtöket, nem? Igazi ragacs vagyok, mindenből tapad rám valamennyi, hogy megtalálhassam a közös hangot, de mi is érdekel igazán? Azt hiszem a célhoz vezető út közben elvesztettem valamit.. Talán az olvasás, kizárólag, amikor egyedül vagyok.
Kapcsolat a családdal: Halványan emlékszem a valódi szüleimre, csak egy édeskés, bágyadt érzést tudok gondolatban hozzájuk kötni egy íz kíséretében. Vanília.
A nagynénémmel, aki felnevelt, semleges, jóba hajló viszonyt ápolok. Érzem a kényszert, ami hajtja, amibe már belenyugodott az évek során és ami miatt nem akartam soha se túlzottan a nyakán lógni. Megvagyunk egymás mellett, míg a többi rokon államokkal odébb tengeti a napjait és minden ünnepkor elküldi a kis árvának a szokott képeslapot.
Tudod hogy van ez, miként működik az emberi lélek.. Elég egyetlen apró mozzanat az életben és máris más irányba terelődik. Lehet, ha az általánosból hazaérve, ötödikben, nem kapom rajta a nagynénémet egy ismeretlen férfival a konyhaasztalon acélosabb erkölcseim lennének. Lehet, ha nem találkozom 2010. áprilisában Duncannal nem rántott volna magával a drogok világa. Ha aznap nem nézem magam öt perccel tovább a tükörben, önképi zavarok miatt.. ha nem hagyom otthon szétszórtságomban az esernyőmet és vesztek további hat percet.. ha nem megyek le a sarki boltba ásványvízért arra a pár perc erejéig, mert megfelelt volna a csapból kifolyó is.. ha a megfelelési kényszer nem mondatta volna velem azt, hogy fussa csak még egy kört a suli salakpályáján.. Az a rengeteg perc, ha mind eltűnt volna, határozottabban léptem volna fel most máshol tartanék és más lennék minden bizonnyal. Tudom mennyire fontos az időzítés, saját bőrömön tapasztaltam a jelentőségét.
..de én csak egy vagyok azok közül, akik figyelnek, akik mellett mindig van valaki és akik egy másik személy árnyékaként vannak jelen a társaságban, mert beinvitálták őáltala. Sodródok az árral, mégha az el is sodor és néha nem nyúl senki utánam.  Nem mindenki lehet hercegkisasszony vagy mások elé tolható példakép.
Visszatartom a véleményem sok esetben, függetlenül attól mennyire nem értek egyet a másik nézeteivel és játszom a szerepem - valaki mellett, hozzá igazodva, idomulva stílusban, akár egy kaméleon. Ez a legjobb módszer arra, hogy legyenek barátaid. Álbarátaid, akik szerint vagy valaki, ha velük nevetsz. Tudom mit gondolsz, ez szánalmas, de nekem erre van szükségem, jóba lenni másokkal úgy, hogy közben nincs közöttetek szoros kapocs, mert ha törődsz valamivel abból csak bajod adódik. Nincs olyan, hogy a kecske is jól lakjon meg a káposzta is megmaradjon - ez van helyette.. A fejtágító valóság. S ha kaptál volna rólam blokkot már rég visszavittél volna a boltba.
Te mindezek ellenére határozottnak látsz, egy hedonista csajnak a sok közül. Egy szőkének, aki a maga százhatvanöt centiméterével többnek tűnik és dúl benne az energia.

életem apró darabjai


[You must be registered and logged in to see this image.]

Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.

user-információk


› zanz › sok › zéró




Vissza az elejére Go down
 

Coralynn Maeve

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ella Maeve
» Hermione Maeve
» Cornelia Maeve

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •