Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
7. KOLLÉGIUMI SZOBA - AARON S. SZOBÁJA

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 15, 2014 11:36 pm
Ugrás egy másik oldalra
*******
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 16, 2014 12:14 am
Ugrás egy másik oldalra

aaron;; please help me

Dörömbölök az ajtaján nem érdekel, ha az emberek pszichopataként méregetnek. Szükségem van most rá. Tudni akarom, hogy miért fordított csak úgy hátat nekem azon éjszaka után.. Tudni akarok mindent. Egyszerűen nem vagyok hajlandó azt a választ elfogadni, hogy rám vágja az ajtót. Szükségem van rá, hiszen megöltem valakit és vérfarkas lettem, bár ez nem tudom, hogyan lehetséges. Boszorkány voltam. Az apám boszorkány volt ebben biztos vagyok. De akkor mégis, hogyan lehetek most vérfarkas.. Az anyám.. De az lehetetlen, hiszen ő vadász családból származott, hogyan jött volna a képbe a vérfarkasok? Talán az anyja volt az, hiszen ő nem tartozott ehhez az egészhez. Nem értek most már semmit sem. Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy mi történt velem és leginkább, hogy miért történt. Aaron-ra van szükségem, mert ő pontosan tudja, hogy min megyek most keresztül. Lehet, hogy nem uralja teljes mértékben az erejét, de szükségem van arra, hogy valaki támogasson.. Nekem rá van most szükségem.
Aaron nyisd már ki ezt a nyamvadt ajtót, kérlek. -  A hangom fájdalommal teli és a szemeim megtelnek könnyel. Szükségem van rá. Nem fordíthat hátat nekem azok után, hogy annyi mindent tettem érte. Hogy segítettem, hogy elvettem a fájdalmát az átváltozáskor csakhogy ne kelljen neki túlságosan szenvednie. Azonban, akkor nem a teljes fájdalmat vettem el most pedig azt kell, majd megtapasztalnom. – Szükségem van rád. – Suttogom, miközben homlokomat az ajtónak támasztom. Segítségére van szükségem, ahogyan neki is szüksége volt az enyémre ahhoz, hogy senkinek se ártson.


Ƹ̵̡ megjegyzés Ƹ̵̡ zene Ƹ̵̡ szószám Ƹ̵̡ ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 28, 2014 5:21 pm
Ugrás egy másik oldalra

Miután Bailey megmentett attól, hogy valakit kicsináljak, azóta se híre se hamva, jó igaz én voltam az a szemét, aki azt mondta, hogy nem kér most egy időre belőle, hogy miért? Na, azért, mert félek, hogy bántom vagy ilyesmi. Lehet, hogy egyszer megjelenik, hogy kapjam be, de nem hiszem, hogy látni akarna egy hónap után.
Még nem tudom irányítani nagyon a kutyaságom, de tudom, hogy azért hogyan is viselkedj, vagy hogyan is előzzem meg a dolgokat. Miután megtörtént ez úgy gondoltam keresgélek a neten.
Találtam egy szert és az első adandó alkalommal ki is próbáltam. Szóval igen egy hónapja nem láttam őt.
Láncokat vettem, jó, a pasi nagyon hülyének nézett engem, de ez most mellékes.
Legszebb, mélyebb álmomat nagy üvöltés és dobogás követte.
Szemeim kipatantak és fel kelltem. Szemeimet dörzsöltem és próbáltam nem megenni azt, aki volt ilyen hülye, hogy felkellt.
Aztán meghallottam kiaz.
Az ajtó nyikorgva nyílt, a szemeim nem éppen akartak még nyílni. Egy száll boxerben voltam, de ezt nem is fogtam fel igazán.
- Helló, szia. Mi a baj? - kérdeztem félve a válaszától, hiszen arcára volt írva, hogy ne a legjobb dolog történt vele.
- Gyere, gyere be.. - dadogtam álmos fejemmel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 28, 2014 7:27 pm
Ugrás egy másik oldalra

aaron;; please help me

A düh elterjedt az egész porcikámban. Ez olyasmi volt, amit egyszerűen nem tudok irányítani. Úgy éreztem, ha most azonnal nem nyitja ki ezt a nyamvadt ajtót én beviszem magammal együtt. Az erőm megvan hozzá és elég dühös vagyok ahhoz, hogy tökéletesen sikerüljön is. Már nincsenek képességeim. Azonban van helyette fizikai erőm, ami talán ebben a helyzetben ugyanolyan hatásos. Nem tudom, hogy Daisy mire gondolt, mikor azt mondta, hogy segíthet visszaszerezni az erőmet csak a türelmem kéri. Hát egy vérfarkas sosem arról volt híres, hogy türelmes lenne. Mit meg nem adnék most azért, hogy itt legyen mellettem az apám.. Nélküle minden helyzet olyan reménytelennek tűnik. Most pedig az egyetlen támaszomat keresem fel, hiszen már egy hónapja, hogy nem láttuk egymást, de nem tudok máshoz fordulni, aki segítene ezzel az egésszel. Főleg, mivel hamarosan telihold és én nem vagyok felkészülve az első átváltozásomra. Tudom, hogy ő sem egy mestere a dolognak, de többet tapasztalt, mint én az egyszer biztos.
Végre, hogy… - Elakad a szavam, mikor meglátom, hogy nincs más rajta csak egy boxer. Hát ez remek. A tökéletes figyelemelterelés kipipálva. Mikor azt mondja, hogy menjek be egyszerűen elsétálok mellette és ledobom magam a még be nem vettet ágyra és hátradőlök. – Nem érzed? Én is olyan vagyok, mint te. – Suttogom, miközben a plafont bámulom. Remélem ennyi elég számára ahhoz, hogy rájöjjön a segítségére van szükségem a lehető leghamarabb.


Ƹ̵̡ megjegyzés Ƹ̵̡ zene Ƹ̵̡ szószám Ƹ̵̡ ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 29, 2014 2:08 pm
Ugrás egy másik oldalra


Elakadt a szava, na ez nekem nagyon tetszik egy pillantra talán még mosoly is fakkadt arcomra, de ő ezt nem láthatta. KÉnyelembe helyezte magát az amúgy kupis, mocskos férfi barlangomban én pedig csak dörzyöltem a szemem, hogy hétvégén én ilyenkor még húzom a lóbört. -Miről zagyválsz? - pislogtam kettőt hármat, majd ismét dörzsöltem szemeimet.
- Tudod mit érzek? - mondtam, majd ásítottam és hasamhoz nyúltam.
- Hogy még nem ettem.- Halálkomoly arcal meredtem rá de szerintem ő ezt nem így értette.
Beleszagoltam a levegő édes illatába, ami ebben a szobában inkébb hányinger kelltő volt, mint édes.
- Mi a... - Jobra döntöttem a fejme, majd lassú rázással jeleztem, hhogy ez nem igaz.
- Te???- Néztem rá. Mondjuk nem lenne fura, hiszen a viselkedése is kicsit merészebb lett és az ajtómban is majdnem kárt tett. De ezt betudhatom annak, hogy rohadtul nem ismerem még.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 29, 2014 9:51 pm
Ugrás egy másik oldalra

aaron;; please help me

Tudhattam volna, hogy nem veszi komolyan, amit mondok neki. Én egyáltalán nem törődök azzal, hogy a szobája úgy néz ki, mintha egy bomba robbant volna a közepén és minden megsérült a folyamat során az illatok sem éppenséggel kellemesek. Főleg, hogy egyáltalán nincs semmilyen friss levegő sem ebben a nyamvadt szobában, amitől a fejem egy kicsit sajogni kezdett. Ha valamire allergiás vagyok az ez. Legyen bármennyire is hideg mindig engedek be egy kis levegőt a szobámba.
Aaron ez egyáltalán nem vicces. – Mondtam kicsit hisztérikusan, miközben felültem az ágyon és a reakcióját figyeltem. Még mindig kicsit zavarba hozott az, hogy pusztán csak egy boxer volt rajta, de azért próbáltam a lényegnél maradni. Ami mi is akar lenni? A francba is.. Jobb volt, amíg a plafont bámultam. Jobb lesz, ha inkább ezt folytatom, miközben beszélek, mert ez nem fog sehová vezetni. Kényelmesen hátradőltem ugyanúgy, ahogy az előbb.
Elhiheted, hogy én is meglepődtem.. Sőt.. Egyáltalán nem számítottam rá, de most már értheted, hogy miben van szükségem a segítségedre. – Lehet, hogy sokkot fog kapni, bár azzal nem leszünk előrébb, mert neki kellene megőriznie a hidegvérét és elmagyarázni a dolgokat.



Ƹ̵̡ megjegyzés Ƹ̵̡ zene Ƹ̵̡ szószám Ƹ̵̡ ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 21, 2014 10:17 am
Ugrás egy másik oldalra


- Hogy lehetnek neked farkas génjeid, te boszorkány vagy!!- még nekem ez az egész misztikus dolog új volt nem tudom, hogy ilyenkor mi van tud varázsolni vagy nem tud, vagy talán tüzet is tud köpni én már ezt már nem tudom követni.

- Figyelj! - léptem közelebb és láttam a némi fintort az arcán ezért hátat fordítottam és az ablak felé vettem az irányt. Kinyitottam és jól megcsapott engem a hideg levegő. Próbáltam elállni onnan.
- Bármit szeretnél elmondok neked. Amit megtanultam át adom neked, csak nem tudom mennyire lehetek segítségedre, igaz többször változtam át, de máshoz nem értek.- Mondtam neki, teljesen össze voltam zavarodva ne tudtam, hogy most mi lesz, mit is mondjak neki, vagy hogyan viszonyuljak hozzá.

- Hogy történt? - tettem fel a kényes kérdést számára. Nekem egy hibából, de neki akár lehetett egy hirtelen felindulásból vagy akármiből.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 21, 2014 10:34 am
Ugrás egy másik oldalra

aaron;; please help me

Nem gondolod, hogy ez volt az első kérdés, amit feltettem magamnak? De úgy tűnik a családom remek volt a titkok rejtegetésében és ennek most én iszom meg a levét. – A legrosszabb sorsot talán a vérfarkasok kapták az összes faj közül. Hogy miért? Kinek van kedve minden teliholdkor a csontjait ropogtatni? Ez annyira beteges. Megedződünk majd bírjuk a fájdalmat, de én tökéletesen megvagyok a kis gyenge fájdalomhatárommal is. Nem kell nekem semmiféle edzés, amivel kitolhatom. Így is sok nehézségen vagyok már túl.. Ezen is túl kell lennem valahogy.
Az apám mondhatni kiselőadásokat tartott nekem a fajokról, szóval valamennyire tisztában vagyok a dolgokkal, de Aaron.. Én nem akarok átváltozni.. Az a kis töredéke a fájdalmadnak, amit akkor átvettem is iszonyú volt, de ezt folyamatosan és teljességében érezni.. Nem tudom, hogy el tudom-e majd viselni. – Felülök ismét az ágyon aztán ránézek. – Nem akarsz végre felvenni valamit? Nagyon zavaró. – Igen, zavarban vagyok, mert egy szál boxerben mászkál előttem. Pedig ennek nem kellene zavarnia most valamiért mégis.
Az egyik pillanatban még senki nem volt az úton a következőben pedig már el is ütöttem valakit és bármennyire is próbáltam rajta segíteni túl késő volt. Meghalt. – Nem számolok be arról, hogy egy vámpír is ott volt velem, mert nem tudom mennyire örülne a dolognak vagy egyáltalán mit szólna hozzá.




Ƹ̵̡ megjegyzés Ƹ̵̡ zene Ƹ̵̡ szószám Ƹ̵̡ ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 21, 2014 4:39 pm
Ugrás egy másik oldalra


Éreztem némi változást, látszik, hogy egyre jobban farkasodik, hogy úgy mondjam.
Elmosojodtam és az első adandó polóban beleszagoltam, nem volt éppen kellemes, de nem érdekelt, vállat vontam és felvettem azt.


Közelebb mentem hozzá és oda guggoltam. Egyik kezemmel megfogtam az övét. Mélyen a szépen ragyogó szemeibe meredtem.
- Nem hagyom, hogy bajod essen. Veled leszek!- mondtam, majd arcára tettem a kezemet és simogatni kezdtem.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 21, 2014 5:12 pm
Ugrás egy másik oldalra

aaron;; please help me

Kicsit megkönnyebbültem, amikor magára húzott egy felsőt. Így valahogy sokkal nyugodtabban néztem rá, amikor közelebb jött hozzám és leguggolt elém. Nem tudok kihez máshoz fordulni. Az ismerőseim közül csak neki van tapasztalata ilyenekben.. Talán jobb lett volna, ha jó pár évvel ezelőtti fellángolásommal komolyabban elbeszélgetek arról, hogy milyen volt farkasnak lenni. Többnyire vonzottam a farkasokat az életemben. Persze vámpírokból is kijárt, de a farkasok sokkal inkább megkörnyékeztek. Talán ez egy jel volt. De egyik sem volt olyan közel hozzám, mint Aaron. Még ha az utóbbi időben el is lökött magától segítettem rajta a legkevesebb, hogy most ő is átsegít engem ezen a borzalmas időszakon. Mert nem vagyok hajlandó elfogadni, hogy ez az egész állandó.
Nagyon hálás vagyok ezért, Aaron. El sem hiszed, hogy mennyire. De.. Tudnom kell, hogy mégis miért fordultál el tőlem. Miért löktél el magadtól azon éjszaka után. – Ez az egész már nagyon érett bennem. Pontosabban azóta fel akartam tenni neki ezt a kérdést, mióta kerülni kezdett. De most adatott meg úgy először igazán az alkalom arra, hogy kérdőre vonjam a dolgok miatt.



Ƹ̵̡ megjegyzés Ƹ̵̡ zene Ƹ̵̡ szószám Ƹ̵̡ ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 23, 2014 6:48 pm
Ugrás egy másik oldalra


Jó érzés volt, hogy tudja, hogy rám akármikor számíthatott. Tudta, hogy én melete vagyok, de volt mikor nem így gondoltam. KÉrdése nem lepett meg tudtam, hgy majd jönn ez a nap és jönn ez a feltett kérdés , amire talán nem fgja érteni a választ.

Olyan lehettem, mint egy szappanopera sztárja, ahogyan felálltam melőlle és kinéztem a hideg levegőn. Libabörös lettem, ahogyan a hideg megcsapta a lábam és az arcom és a fedetlen alkaromat.

Nagy levegőt vettem beleszipantottam a friss levegő édes illatába.
- Féltelek. - Azt hittem most valami nagy szónokolás lesz, de ennyi jött ki csak féltelek. Na jó Aaron ennél szánalmasabb már nem lehetsz.

- Féltelek ettől az egésztől, de nem tudom attól is, hogy belehalsz, hogy megvédtél vagybántalak nem akartam letépni a fejed egyik teliholdkor. - Jolvan romantikusabban nem tudtad volna ki fejezni magad fiam, ügyes vagy. Fejemhez kaptam, hogy megkorra egy barom vagyok.
- Úgy értem..- kezdtem bele de talán jobb lesz, ha befogom. Nem tudom megmagyarázni, hogy még is, hogyan gondolom ez, hogy ez a lány tetszik nekem, hiszen nem szabadna, hogy tetszen. Vagy még is?

- De igyekszem, igyekszem melletted lenni, és jóvá tenni a hibáimat, hogy ott hagtyalak nem kerestelek. - mondtam majd keresztbe tettem a kezemet és össze kulcsoltam azt.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 24, 2014 9:59 pm
Ugrás egy másik oldalra

aaron;; please help me

Muszáj volt megkérdeznem, hogy mit tettem, amiért kerülni kezdett. Nem csak azért, mert az egész helyzetet nem értettem, hanem mert egyszerűen nem szeretném még egyszer elkövetni ugyanazt a hibát. Azt hiszem, hogy abba valószínűleg belehalnék. Szó szoros értelmében és ez alatt nem a hiányát értem. Legalábbis nem olyan értelemben, hanem azt, hogy nélküle elvesznék ebben a világban. Ebben az egészben. Most ő az egyetlen támaszom és nem fordulhatok senki máshoz. Nem ismerek egy farkast sem rajta kívül. Dean félig volt az, de ő felőlem már halott is lehet. Akkor sem fordulnék hozzá, ha ő lenne az utolsó vérfarkas, vagyis hibrid a világon. Nem érné meg.
Figyelmesen végighallgattam, amit mondott. Bár nem túl sokat, de ez is épp elég ahhoz, hogy felfogjam nem az én hibám, hogy ennyire elhidegült mellőlem. Kicsit megkönnyebbülök, de azért ez a helyzet sem jobb. – Nem kell féltened engem semmitől. Oké.. Most kicsit megrémültem ettől az egész új helyzettől, de ez nem azt jelenti, hogy nem fogom túlélni.. Megpróbálom. Ez pedig már fél siker. Kitartó vagyok. Nem adom fel olyan könnyen. Tudom, hogy nem ismersz igazán, de.. Kitartó vagyok. – A rémület mindig eluralkodik rajtam, de az utolsó pillanatban képes vagyok összeszedni magam és megmutatni a világnak, hogy nem tud semmi olyat tenni, amivel összeroppanthatna, megtörhetne. – Köszönöm. Már azzal is jóvá teszed, hogy most mellettem vagy. – Mondom neki halovány mosollyal az arcomon aztán felálltam és gyengéden átöleltem. – Köszönöm még egyszer.


Ƹ̵̡ megjegyzés Ƹ̵̡ zene Ƹ̵̡ szószám Ƹ̵̡ ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 11, 2015 4:20 pm
Ugrás egy másik oldalra


Tényleg reméltem, hogy jová tudom tenni, hogy elhagytam.LÁttam valamit a szemében ami nem hagyott nyugodni, láttam a küzdést, de láttam, hogy fél egy kicsit. Birom, hogy bele való,de nem mutatja meg a lelkét egyszerűen.

- És most mihez akarsz kezdeni? - néztem rá, majd remek ötletem támadt!
- Kergessük a farkunkat, ugassunk holdat? - nevettem, próbáltam oszlatni a feszkót, de látom nem igazán jött össze. Vagy még is?

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 11, 2015 4:57 pm
Ugrás egy másik oldalra
Örültem, hogy a történtek ellenére még mindig számíthatok Aaron-ra. Most minden támogatásra szükségem van, hogy hozzászokjak az új helyzethez. Tudom képes leszek végigcsinálni. Muszáj lesz. Ugyanakkor rettegek mi fog történni. Közel a telihold az esélyeim a probléma megoldására elég csekély. El kell fogadnom a sorsom. Még akkor is, ha olyan dolog történt velem, amire egyáltalán nem számítottam.
Szavaira felnevetek. Pontosan erre van szükségem. A tökéletes figyelemelterelés. - Gyakran csinálod? - Kérdeztem kuncogva, miközben a nevetéstől kipirult az arcom. Végre nem azért, mert boxerben ácsorgott. Mondjuk egy nadrág elfért volna rajta. Nem szoktam zavarba jönni ilyen helyzetekben most mégis sikerült neki zavarba hozni. De a póló határozottan javított a helyzeten.

|| bocsi az esetleges elírásokért telefonról írtam ||
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 27, 2015 6:08 pm
Ugrás egy másik oldalra


- Áh nem. - Rázom meg fejem, ami át megy erős vigyorba és bólogatásba.
- Na jó komolyra fordítva. Lehetséges, hogy boszi is legyél és vérfarkas, vagy hogy van ez? Nekem elég a farkas vámpír dolog.
Mondtam, majd elkezdtem magam ropogtatni, hiszen el voltam gémberedve egy ideje.

|TELEfONRÓL? Oo mi a picsA? xd|

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 27, 2015 7:30 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Rögtön gondoltam, hogy te ilyet soha nem tennél. - Válaszoltam kuncogva. Jó érzés egy kicsit felszabadultan nevetni. Túl sok minden rakódott a vállamra az utóbbi időben.
- Elméletben lehetséges, de még eggyel sem találkoztam. - Elég ritka faj lehet, hogy még eggyel sem találkoztam pedig elég sok dologhoz volt már szerencsém. - Ki fogom deríteni. Szükségem van az erőmre. - Addig míg volt nem becsültem meg.

// Igen mert vonaton voltam ahogy most is c:
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 14, 2015 5:50 pm
Ugrás egy másik oldalra
zárt játék!
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

7. KOLLÉGIUMI SZOBA - AARON S. SZOBÁJA

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» 9. Kollégiumi szoba // Bailey szobája
» 21. kollégiumi szoba - Eleanor szobája
» 17. KOLLÉGIUMI SZOBA - NATHANIEL SZOBÁJA
» 19. kollégiumi szoba - Delilah Lilith R. szobája
» 14. kollégiumi szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •