Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 26, 2014 9:30 pm
Ugrás egy másik oldalra


Caitlyn & Barry



Biztos, hogy nem szóltam volna neki, ha esetleg nem tetszett volna a döntése. Főleg az adott helyzetben nem, úgysem tudtam teljes egészében a filmre koncentrálni. Túlságosan elvonta a figyelmemet ez az egész... hogy itt van mellettem Cait, úgy látszik belém van esve és megcsókolt. Ennél tökéletesebb estét nehezen kívánhattam volna. Néhány órával ezelőtt már maga a gondolat is megrészegíthetett volna, ha valaki a jövőből elárulja nekem mi fog történni. Szerintem nem meglepő, hogy képtelen voltam kizárni az ezzel kapcsolatos gondolatokat, a mámorító örömöt.
-Mármint a karácsonyi vásárt? Tőlem megnézhetjük, még úgy sem láttam -varázsolódott fel a képemre egy levakarhatatlan mosoly. Már idejét sem tudom mikor voltam utoljára bármilyen vásárban. Egyedül nem szívesen állok le nézelődni, a haverokkal meg általában nem az a fő úti célunk. Persze volt már olyan, hogy velük is benéztem egy piáért mondjuk, de semmi több. Ott amúgy is főként a nők profitálnak, tekintve, hogy mennyi retikült meg egyéb „csecsebecsét” szoktak kipakolni. De Cait-et nem olyannak ismertem, aki órákig elidőzne egy-egy táskánál, úgyhogy mertem kockáztatni. Reménykedtem benne, hogy nem hagy cserben.
-Álarcos bál, minden évben megrendezik, de eddig még egyszer sem mentem el. Általában azért, mert nem volt kivel -ez az egyik indok. A másik meg az, hogy ugye nem éppen a szomszéd városban van a cél, hanem kicsit messzebb. Egyedül meg nem akartam megtenni ilyen nagy utat azzal a reménnyel, hogy majd csak találok ott magamnak párt. Mert amennyire be tudom magam égetni... lehet, hogy egyedül maradnék egész este, akkor meg felesleges volt egyáltalán kimozdulnom. -Viszont most itt vagy te -döntöttem felé a fejemet játékos mosollyal. Az ötletére viszont hirtelen kikerekedtek a szemeim. Nem azért, mert ellenzem, de... még a naptárat sem néztem meg, csak azt tudom, hogy nemsokára telihold. Semmiképp sem maradhatnék vele, ha az átváltozás veszélye fenyeget.
-Húha, végül is jó ötlet, de ezt inkább holnap fixáljuk le, mert még meg kell néznem pár dolgot -jelentettem ki végül és hagytam, hogy újra nekem dőljön. Egy darabig még simogattam is, miközben a filmet néztem. Aztán egy idő után arra lettem figyelmes, hogy szemhéj alatt tévézik. Én még bírtam egy óráig, azalatt néha muszáj volt azt lesnem, ahogy rajtam fekve szuszog Cait. Túl szép, hogy igaz legyen.

/Köszönöm a játékot Smile /


▲ music ▲ 361 ▲ made by

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Suzanne Bishop
Nappali Tumblr_inline_n6bc6i7ii31sxajs2
Nappali Tumblr_pnpb6tyBEs1x8oosvo3_r1_250
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
↷ in the land of gods and monsters
Hobbi & foglalkozás :
↷ journalist



A poszt írója Suzanne Bishop
Elküldésének ideje Kedd Dec. 23, 2014 7:40 pm
Ugrás egy másik oldalra

to Barry


Nem tudnám pontosan megmondani azt, hogy miért szerettem belé vagy melyik volt az a pillanat, amikor ez a dolog megtörtént, de azt hiszem ilyen a szerelem vagy legalábbis az igazi szerelem. Nem egy dologba szeretettem bele, nem csak abba a bizonyos szempárba, hanem abba a személybe, amilyen ő. Talán az lenne a helyes kifejezés, hogy az egész lényébe, de az még inkább fura, hogy majdnem egy éven keresztül szinte vak voltam, hogy erre rájöjjek. Pedig biztosan már hónapok óta változott a bennem lakozó érzés ilyen irányba, de teljesen nyilvánvalóvá akkor vált, amikor ma találkoztunk. Ma amikor megkaptam Barry üzenetét, akkor még inkább kezdtem azt, hogy a gyomrom szinte örömében szaltózni kezd, ami eléggé fura dolog, de tényleg így volt. Talán az egész annak köszönhető, hogy próbáltam megfogadni Stefan tanácsát és másképpen nézni a világot, engedni azt, hogy jót is be tudjam fogadni. Talán az egész felismerés arról, hogy miként is érzek Barry iránt ennek köszönhető, hogy végre elengedtem a félelmemet és megpróbálom elhinni és elfogadni azt, hogy még velem is történhetnek jó dolgok. Olyan jó dolgok, amik soha se érnek véget.
Rendben van, hiszek neked. – mondtam egy játékos szemforgatás kíséretében, hiszen biztos voltam abban, hogy ha esetleg olyat választottam volna, ami neki nem tetszik, akkor se mondta volna azt, hogy rosszul döntöttem és ezt még jobban szerettem benne. Szerettem azt, hogy képes elfogadni a döntéseimet is, amik nem mindig éppen okos döntések, de most határozottan jól döntöttem akkor az étteremben, hogy belementem abba, hogy jöjjünk el ide. Azt hiszem ez volt az elmúlt egy év egyik legjobb döntése. Barry egyszerre volt az egyetlen barátom és egyszerre volt az a férfi is, akit mindennél jobban szerettem és aki képes volt boldogságot csempészni az életembe. Ezért mindig is hálás leszek neki, illetve remélem, hogy soha nem fogom őt elveszíteni.
Szívesen találkozom veled. Elmehetnénk sétálni, esetleg megnézni a vásárt a városban vagy van valami konkrét terved? – kérdeztem tőle kíváncsian és boldog tekintettel. Valószínűleg most még a szemem is csillogott a boldogságtól, de nem bántam, mert tényleg az voltam. Olyan boldog voltam, amilyet már nagyon régóta nem éreztem, de pontosan emiatt is féltem kicsit, hogy újra elveszíthetem ezt az érzést és abba talán bele is pusztulnék….
Bál? – kérdeztem vissza kíváncsian és egy pillanatra még el is gondolkoztam. Régóta nem jártam már sehol se, de egy bál biztosan jó lehet. Egy darabig még gondolkoztam és próbáltam mérlegelni, hogy ez vajon jó döntés lenne e, de végül arra jutottam, hogy amíg Barry mellettem van addig minden csakis jó lehet, sőt nagyon jó. – Érdekesen hangzik, mármint szívesen elmegyek veled. De mi lenne, ha esetleg több napot maradnánk ott? Régóta nem hagytam el ezt a várost és egy kis kikapcsolódás biztosan jól jönne. – mondtam neki még mindig mosolyogva és részben már a gondolataimban ott jártam. Mondjuk azt se tudtam hirtelen, hogy mit vegyek fel, de miután megbeszéltük a dolgokat visszadőltem az ölelésébe és néztük tovább a filmet. Legalábbis én néztem egészen addig, amíg az álom el nem nyomott a karjai között.


Ƹ̵̡  Folyt. Bál Ƹ̵̡ Wanted Ƹ̵̡ szószám: - Ƹ̵̡ ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 21, 2014 1:45 am
Ugrás egy másik oldalra


Caitlyn & Barry



Pontosan tudtam, hogy milyen kockázatokkal jár az, ha egy olyan lányt szemelek ki, aki teljesen össze van törve. És igaziból a mai napig fogalmam sincs mi fogott meg benne annyira...  kellett még valami legyen a lefegyverző mosolya és a modelleket megszégyenítő testalkata mellett. Csak arra szerintem sosem fogok rájönni, hogy pontosan mi. Talán azzal is magához láncolt, hogy szüksége volt valakire aki segít neki és nem tudtam nemet mondani. Túl sokszor hibáztam ahhoz, hogy elkergessem magam mellől azokat, akikkel jól kijövök. Cait-nél meg még az a szempont is nyilván ott volt, hogy teljesen elvarázsolt már az elejétől kezdve. Csak amilyen szerencsétlen vagyok, nem mertem nagyokat lépni. Valahogy... csak vártam, hogy a sült galamb a számba repüljön. Néha őszintén szólva elég rendesen elbizonytalanított Cait, szóval sok időt töltöttem tervezgetéssel. Mindig előre felvázoltam hogyan lesz a találkozó és mit mondjak neki, aztán amikor arra került a sor, akkor egy szót sem tudtam abból kinyögni, amit eleinte akartam. Ezért sem tudtam semmi érdemlegeset szólni, amikor rákérdezett a lány, hogy pontosan mi is a helyzet...
-De mindegyik akciófilm, sci-fi. Ennél jobbat nem találhattál volna -biztattam egy mosollyal. Komolyan, az legyen a legnagyobb problémám, hogy szar filmet választott -ami egyébként nem igaz-, mikor itt van mellettem és már bármikor átölelhetem. Régóta vágytam erre, hogy végre észrevegyen és lehetőleg lépjünk szintet, mert az azért nem kicsit küldene padlóra, ha megint el kéne veszítenem egy hozzám közel álló személyt. A barátaimon kívül másom úgysincs. Lassan tíz éve lesz annak, hogy otthagytam a szüleimet és a tesómat. Azóta nem találkoztam velük, csak a falka nevelt egy ideig. Ráadásul elég sokat költöztem, ezzel meg állandóan megszakadtak ilyen-olyan kapcsolataim. Nem, nem akarom sajnáltatni magam, de egyszerűen már unom... unom azt, hogy alig akad támaszom.
-Arra gondoltam, hogy találkozhatnánk. Utána úgyis kegyetlenebb lesz a munkabeosztásom, alig lesz időm – szokás szerint délutáni műszakra kell bemennem, az meg egy kész halál. Későn érek haza, reggel meg nem vagyok hajlandó korán felkelni. Amúgy sincs olyan sok időm otthon, hogy másokkal találkozgassak. Még akkor sem, ha az a „más” pont Cait. Sok mindent megtennék érte, meg szívesen töltöm vele a szabad óráimat de egy kis pihenés szerintem nekem is kijár.
-Tényleg, erről jut eszembe. Eljönnél velem a New Orleans-i álarcosbálra? Az egyik legnagyobb esemény és én mindenképp be szeretnék nézni -simítottam végig a karján kérdés közben.
A naptárat még ugyan nem csekkoltam, hogy telihold lesz-e, de szerintem nem. Vagy remélem. Mert ha igen... akkor elkövettem életem legnagyobb hibáját. Ha Cait végig mellettem maradna, akkor meg tudnám védeni a többi természetfelettitől... de saját magamtól nem.


music ▲ 420 ▲ made by

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Suzanne Bishop
Nappali Tumblr_inline_n6bc6i7ii31sxajs2
Nappali Tumblr_pnpb6tyBEs1x8oosvo3_r1_250
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
↷ in the land of gods and monsters
Hobbi & foglalkozás :
↷ journalist



A poszt írója Suzanne Bishop
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 20, 2014 5:56 pm
Ugrás egy másik oldalra

to Barry


Pár napja még teljesen magamban voltam roskadva, de hirtelen mondhatni kivirágoztam és úgy éreztem, hogy újra élek. Nem tudom, hogy ez miként történhetett meg, de hálás voltam azért, hogy a fura viselkedésem ellenére se üldöztem el őt. Egyszerűen csak úgy érezem, ha ő nem lett volna mellettem, akkor biztosan nem tartanék itt, ahol most. Nem álltam volna még ennyire se talpra. Lehet még csak a negyed lábfejemen állok, de már kezdek kimászni abból a sötét lyukból és fájdalomból, amiben egy éve élek. Nem tudom, hogy miként sikerült túlélnem azt, ami annyira fáj legbelül, de élek és ezért hálásnak kell lennem.  Sokáig nem voltam az, de talán Stefan-nak igaza volt, hogy egyszerűen csak féltem attól, hogy újra valami jó dolog történjen velem, mintha csak attól tartottam volna, ha közel engedem a boldogságot, akkor újra el fogja venni tőlem az élet. Természetesen most is tartok attól, hogy esetleg el fogom veszíteni Barry-t, de próbálom elnyomni ezt az érzést, mert nem szeretném, ha emiatt ostobaságot tennék vagy mondanék és elveszíteném őt ennek köszönhetően.
Mert esetleg más hangulatú, stílusú filmre vágysz? - kérdeztem vissza tőle egy ártatlan arccal, hiszen kezdtem úgy érezni, hogy szép lassan egyre nagyobb hülyét csinálok magammal a fura megjegyzéseimmel vagy éppenséggel a kérdéseimmel, de az egész új volt számomra. Olyan volt az egész, mint amikor járni, beszélni vagy épen biciklizni tanulsz. Lehet, hogy egyszer már mindegyiket tudtad, de egy ideig semelyiket nem csináltad, így kijöttél a gyakorlatból. Ezek az érzések, amiket az elmúlt pillanatokban éreztem ilyenek voltak számomra. Ismerősek, de ugyanakkor eléggé idegenek is. Végül a kérdésén kicsit meglepődtem.
Igen, itthon vagyis otthon leszek, de miért? - kérdeztem tőle kíváncsian és próbáltam elnyomni azt az álmosságot, ami egyre jobban kezdett hatalmába keríteni. Nem akartam még aludni, hiszen tényleg érdekelt az, hogy mit fog mondani, de valószínűleg a film végét már nem fogom éberen megvárni. Meg olyan jó érzés az ölelésében lenni, hogy legszívesebben örökké ott lennék és el se mozdulnék onnét, így biztosan aludni is tökéletes lenne a karjai között, hozzábújva.


Ƹ̵̡  Bocsánat ez most gyenge lett. :/ Ƹ̵̡ Wanted Ƹ̵̡ szószám: 333 Ƹ̵̡ ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 13, 2014 6:16 pm
Ugrás egy másik oldalra


Caitlyn & Barry



Álmaimban sem gondoltam volna, hogy így vélekedik rólam. Lehet, hogy csak nem nyitottam ki eléggé a szememet, hogy meglássam, de abban a hitben éltem, hogy nem érdeklem őt, maximum csak barátként. Ennek ellenére nem adtam fel, pedig megtehettem volna. Reméltem, hogy egyszer majd észrevesz, ha úgy hozza a sors. De elveszteni semmiképp sem akartam, mert így is rohadt kevés azoknak a száma, akikkel úgy igazán jóban vagyok. Ennek az oka pedig szerintem pont az, hogy az átlagosnál szerencsétlenebb vagyok... annak ellenére, hogy már több éve elhagytam a kritikus kamaszkort, amikor ez még megbocsájtható bűn lenne. A jelenlegi határozottsági szintem ráadásul egyenlő egy zsák krumpliéval. Ezzel nem sokra megyek úgy általában semmilyen téren sem. A barátok beszerzése sem megy egykönnyen, a csajozás és én meg aztán tényleg mérföldekre állunk egymástól. Nem is értem hogyan sikerült egyáltalán addig eljutnunk, hogy állva Caitlynt puszilgassam és öleljem, mintha legalább évek óta együtt lennénk és egy mélypont után sikerült volna kibékülnünk. És ezekre a pillanatokra már inni kellett. Igaziból még mindig nem hittem el azt, ami történt, hogy képes volt viszonozni a csókot. Arra számítottam, hogy legalább annyira le fog döbbenni a tettemen, hogy itt hagy egyedül a házba. Ezért nagyon örültem, mikor pont az ellenkezője történt.
A bort ezek után kötelességemnek éreztem behozni. A két pohár közül az egyiket a lány kezébe nyomtam és tele töltöttem, utána jött az enyém. Még bőven volt az üvegben pia, úgyhogy nem sajnáltam. Az asztalra tettem a maradékot és miután letettem magam a kanapéra, a poharamért nyúltam, ami szintén az asztalon pihent. Azt nem mondanám, hogy lehúztam, de az biztos, hogy nem tököltem a borral percekig. Ennek ellenére meg sem éreztem. Egy decitől amúgy sem álltam volna fejre, ebben az esetben ráadásul még ott volt az a rengeteg pizza és pop-corn, amit magamba tömtem, azok felszívták.
A többi jó tíz percben főként a filmre koncentráltam, később azonban megint elvonta a figyelmemet Caitlyn fészkelődése. Nem mintha zavart volna... igaziból élveztem, hogy hozzám bújt, legalább tudtam ölelgetni. És már legalább harmadszorra szívtam be az ismerős illatát, ami mindig körüllengi. Mélyen el akartam raktározni magamba, lehetőleg úgy, hogy még akkor is emlékezzek rá, ha nincs a közelemben.
Régóta vágytam már egy ilyen estére vele, úgyhogy próbáltam élvezni és becsületesen kihasználni ezt a lehetőséget. -Cait, miért bánnám? -ráncoltam a homlokom a kérdésre. -Ami a videótáramban van, azok közül mindegyiket szeretem -mondjuk nála jobban egyiket se. A Bosszúállókat egyszer láttam moziban, meg egyszer itthon, de attól eltekintve élveztem a filmet. Már nem emlékeztem pontosan a fordulatokra, úgyhogy nem aludtam be rajta, határozottan ébren tartott.
-Holnap délután itthon leszel? -dobtam fel kíváncsiságból a témát.


▲ music ▲ 430 ▲ made by

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Suzanne Bishop
Nappali Tumblr_inline_n6bc6i7ii31sxajs2
Nappali Tumblr_pnpb6tyBEs1x8oosvo3_r1_250
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
↷ in the land of gods and monsters
Hobbi & foglalkozás :
↷ journalist



A poszt írója Suzanne Bishop
Elküldésének ideje Pént. Dec. 12, 2014 10:39 am
Ugrás egy másik oldalra

to Barry


A világ legszerencsésebb nője vagyok emiatt. - mondtam neki komolyan, hiszen per pillanat így éreztem, még akkor is, amikor a "sarkamban" éreztem a múltam démonait. Nem akartam újra teret engedni nekik, de ha nem lesz Barry a közelemben, akkor lehet, hogy meg fog történni és újra el fog emészteni a sötétség, amiből oly sokára sikerült végre kicsit szabadulnom. Talán Barry volt a sötétben a fény, illetve a reménytelenségek közepette a remény megtestesítője. Fogalmam nem volt arról, hogy esetleg Ő ezzel tisztában van e, hogy mennyi mindent köszönhetek neki és mit is jelent számomra, de ha nem tudná, akkor reménykedtem abban, hogy egy szép napon meg fogja tudni.
Elmosolyodtam a szavai, majd egy picit bele is borzongtam a puszijába, hiszen nagyon is jól esett a közelsége, illetve a gyengédsége. Azt hiszem erre volt most a legnagyobb szükségem, hogy tudjam ő ott lesz nekem. Történjen bármi is. Követettem a tekintetemmel az egyre távolodó sziluettjét. - Rendben van. - mondtam neki sietve, de amint eltűnt a szobából szinte üresnek éreztem mindent. Minden egy pillanatra rideg és sivár lett volna, mintha a napot eltakarta volna a sötétség. Végül kiválasztottam egy akció filmet, a Bosszúállókat, majd újra visszaültem a kanapéra. Felhúztam a lábamat és egy darabig csak bámultam magam elé. Még mindig nehezen tudtam az egészet elhinni és egy apró része a lényemnek még mindig attól rettegett, hogy reggel, amikor felébredek, akkor kiderül, hogy az egész csak egy álom volt. Végül mosolyogva pillantottam fel rá, de szótlanul. Kezembe vettem az egyik poharat és megvártam amíg tölt bele. - Hmmm... - hagyta el az ajkaimat, mert igazán jó íze volt. Lassan ízlelgettem és közben a pohárról,illetve a tévéről se vettem le a tekintetemet. Végül elindult a film és reménykedtem abban, hogy nem bánja, hogy ezt választottam, de ezt már láttam párszor, így nem lesz akkora gond, ha esetleg az elmúlt események okozta "sokk" és a fáradtság leterít a lábamról és bealudnék rajta. Nem nagyon szoktam bealudni filmezés közben, de most kicsit féltem attól, hogy esetleg fent áll ez a veszély.
Egy darabig még kicsit távolabb ültem tőle, de a végül közelebb csúsztam, ráterítettem a plédet és hozzábújtam. Azt is mondhatnám, hogy félig-meddig befészkeltem magamat az ölelésébe.
Remélem nem bánod, hogy ezt a filmet választottam. - szólaltam meg végül, bár már kb. 10-15 perce minimum ment a film. De hirtelen kicsit talán meg akartam törni a hirtelen beállt csendet.

Ƹ̵̡ 40 Ƹ̵̡ Wanted Ƹ̵̡ szószám: 395 Ƹ̵̡ ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 11, 2014 5:50 am
Ugrás egy másik oldalra


Caitlyn & Barry



-Akkor ezek szerint szerencsés vagy -engedtem meg magamnak egy mosolyt Cait felé. Azt már inkább nem akartam feszegetni, hogy nem feltétlen szerencsés, ha havonta egyszer szívesen megölném őt is. Mondjuk így legalább nagyjából kiegyenlített a helyzet, mindkettőnknek van havi gondja, csak éppen az enyém teljesen másmilyen és talán még veszélyesebb is... bár az utóbbiban azért nem vagyok egészen biztos. Az én problémám csak egy éjszakáig tart és igaziból vannak módszerek, amivel meg lehet fékezni a tombolásomat. Ilyen a kiláncolás és a vasajtós pince dupla lakatokkal. Csak akkor sokkal nagyobb gáz van, ha kijutok...
-Megéri kitartónak lenni, ha ilyen a jutalom -suttogtam vissza hasonló halkan. Ha nem lennék kitartó, már régen feladtam volna az életet. Túl fiatalon kellett önállósodnom és eleve megviselt, hogy bűnözőként kellett élnem. El sem tudnád képzelni milyen lelkifurdalással járt ez az egész és mennyire rettegtem kisiskolásként, hogy rám törnek a zsaruk. Pont ezért egy idő után a nyilvános helyeket is kerültem, csak úgy el voltam a saját kis világomban, amiben én játszottam a rossz fiút. Akár már ott feladhattam volna, vagy legalább akkor, mikor átváltoztam és ezzel együtt a családomtól is meg kellett válnom. Mert ezek abszolút nem jelentéktelen dolgok, amiken hamar túl lehet lépni... mindenképp kell hozzá egy rakat optimizmus és kitartás, hogy végig tudd csinálni... hogy akkor is talpon maradj, mikor azt sem tudod holnap hol leszel.
-Hát még nekem... -sóhajtottam a mondatára és feltápászkodtam a helyemről. Úgy nézett rám Cait, hogy képtelen voltam ellenállni a kísértésnek, úgyhogy azért még magamhoz húztam egy puszira.  Csak utána voltam hajlandó távolabb állni tőle.
Az újabb ötletére kérdő tekintettel néztem rá. -Hát, ez legalább olyan elhamarkodott döntés volt, mint a brazilokat a németek ellen küldeni az idei labdarúgó-világbajnokságon -vigyorogtam a végére. Nem, nem nézek rendszeresen focit, de általában még az is hall az ilyesmi hírekről, aki süket. -Hadd hozzam be a boromat és utána választunk másik filmet. Szétnézhetsz addig a videótáramban -hajoltam le a távirányítóért és a lány kezébe nyomtam, majd elléptem mellette és a konyhába vettem az irányt. Múltkor itt volt az egyik haverom és maradt valamennyi vörös bor. Így a nap végén ez már igazán rám férne...
Ha nem kért Cait, akkor is tettem a dohányzóasztalra két poharat a pia mellé. Úgy is megkívánja.


▲ music ▲ 368 ▲ made by

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Suzanne Bishop
Nappali Tumblr_inline_n6bc6i7ii31sxajs2
Nappali Tumblr_pnpb6tyBEs1x8oosvo3_r1_250
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
↷ in the land of gods and monsters
Hobbi & foglalkozás :
↷ journalist



A poszt írója Suzanne Bishop
Elküldésének ideje Szer. Dec. 10, 2014 8:02 pm
Ugrás egy másik oldalra

to Barry

Egy olyan srácnak gondollak, akivel minden lány csak jól járna, vagyis aki szívedet megkaparintja az igazán szerencsés személy. – mondtam neki egy kisebb mosoly keretében, mert nem akartam, hogy azt higgye csak azért mondom, mert most már tudom, hogy miként érez irántam. Mindig is így éreztem, hogy bármelyik lány szerencsés lenne, ha a párja lenne. Sokan a rossz fiúkhoz vonzódnak, az olyanokhoz, akiről már eleve tudod, hogy semmi jó dolog nem történhet, ha a közelében vagy. Talán Barry-nek is van ilyen oldala, ami kissé rossz fiússá teszi őt, de én pont olyannak szerettem meg őt, amilyen.  Elmosolyodtam, amikor a homlokát az enyémnek döntötte és pár pillanatig nem is szólaltam meg. Egyszerűen csak lehunytam a szemeimet és élveztem a pillanatot, hogy a közelében lehetek és próbáltam felfogni az elmúlt pár percben történt dolgokat. Annyira hihetetlennek tűnt, hogy egy pillanatig még az is eszembe jutott, hogy az egészet csak képzelem és csak a vágyaimat jelenítem meg, de a közelsége elég volt ahhoz, hogy tudjam ez mind valós.
Még szerencse, hogy kitartó voltál. – suttogtam neki  alig hallhatóan, mert azt hiszem  kitartás kevés emberre jellemző, illetve pasikra még kevésbé. Ha tetszik nekik valaki, akkor is szinte sokszor az első akadály után feladják a dolgot. Én elég sok akadályt gördítettem már Barry elé és nem éppen a legjobb oldalamat mutattam meg sokszor, de ennek ellenére ő mindig mellettem maradt és ebből még inkább tudom azt, hogy nem csak úgy mondja a dolgokat, hanem komolyan is gondolja .
Végül lassan felálltam az öléből, majd megigazítottam a fölsőmet, majd visszafordultam hozzá, amikor meghallottam a szavait. Megráztam a fejemet és egy pár pillanat erejéig csak álltam ott.
Nincs semmi baj, csak kicsit hihetetlen ez az egész. – vallottam be neki őszintén, majd amikor ő is felállt és magához húzott, illetve egy gyengéd csókot lehelt a homlokomra, akkor elmosolyodtam és úgy éreztem, mint egy tinédzser, akinek minden érintéstől szinte görcsbe rándul a gyomra.  Mosolyogva pillantottam fel rá és egy pillanatra elgondolkoztam. – Mi lenne, ha inkább mégis maradnánk. Esetleg néznénk valami filmet még? Kint amúgy is hideg van, meg nagyon teleettem magam. – mondtam neki bocsánat kérős arccal, amiért ilyen hirtelen meggondoltam magamat, de amennyire vágytam arra, hogy kiszellőztessem a fejemet, annyira szeretettem volna a közelében maradni és kicsit hozzábújva lenni, hogy még inkább képes legyek elhinni azt, hogy ez a valóság és nem csak álom. Vajon Stefan ehhez mit szólna, hogy ekkora előrelépés történt nálam? Mondhatni teret engedtem végre a boldogságnak és kivételesen nem rohantam el, mint valami idióta, mint eddig.
Ƹ̵̡  40 Ƹ̵̡ Wanted Ƹ̵̡ szószám: 413 Ƹ̵̡ ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 09, 2014 9:15 pm
Ugrás egy másik oldalra


Caitlyn & Barry



-Ne butáskodj. Ha te elcseszett vagy, én mi vagyok? -ha tudná a pontos életrajzomat valószínűleg sírva futna előlem. Nem elég, hogy rendszeresen én lógtam ki a sorból és annak idején az osztály majma lettem, még a bűnözés is összejött. Egyszerűen mindenhogy el lettem cseszve. De ezt Caitlyn nem érti, hogyan értené? Ő csak azt az énemet látja, amit eddig mutattam neki. Ez pedig nem más, mint az ügyetlen, néha a kelleténél csendesebb de amúgy jófej Barry.
-És azért maradtam melletted, mert kellesz nekem-döntöttem a homlokomat a lányénak. Miután fény derült az ősi titkaim egyikére, már kevésbé éreztem kínosnak azt, hogy ilyesmit mondjak neki. Ez kell is ahhoz, hogy megszerezzem Caitlynt. Már nagyon régóta szerettem volna ezt elmondani neki, csak sosem volt hozzá elég bátorságom. Állandóan tartottam a visszautasítástól, mert már megtanultam, hogy kevés esélyem van. Legalábbis egy paraszt szoknyavadásznál kevesebb. A nőneműek mindig az olyanokra buknak, akik népszerűek és leszarják, hogy amúgy azok lenéző, retardált barmok... utána meg sír a szájuk, ha összetörik a kis szívecskéjüket. Ez így működik. Oké, lehet, hogy ez túlságosan bunkón hangzott, de ez az igazság. Sőt, igaziból mindenkire általánosságban rá lehetne húzni ezt a megállapítást. Azért vagyunk oda, aki észre sem vesz minket... persze, hogy alig merünk bármit tenni annak érdekében, hogy változzon a helyzet. Attól félünk, hogy csúnyán pofára esünk.
-Igen, valahogy így -bólogattam az első mondataira. De azért akkor is részben hülye voltam. Lehet, hogy mondjuk nem vettem észre olyan jelzéseket a lány részéről, amik egyébként egyértelműek voltak. Kifogásokat kerestem miért nem lehetünk együtt. Ahelyett, hogy legalább akkor megpróbáltam volna valamit tenni, amikor úgy éreztem talán lenne is esélyem.
-Már miért ne lenne könnyű? Túl bonyolult lenne velem együtt lenni, huhh? -csak azt ne mondja, hogy időközben mást is sikerült az ujjai köré csavarnia. Abba belerokkannék most már tényleg. Mert amikor azt mondtam, hogy mindent egy lapra tettem, akkor nem hazudtam... ezek után nyilván nem tudnék barátként tekinteni rá. Hónapokon keresztül azon voltam, hogy ráhajtsak. Feladhattam volna, de kitartottam és most elvileg megkaptam érte a jutalmat... azt, akiért egész eddig küzdöttem. Nem viselném el, ha ez az egész egy pillanat alatt összeomlana a szemem előtt. Egy idő után persze megszokod az örökös csalódást másokban, de van, amit nem tudsz elviselni. És ez egy ilyen helyzet. Nem mondom, hogy sírnék, mert azt szinte sosem szoktam. Az viszont biztos, hogy átmennék terminátorba. Ha túl sok feszültség rakódik a vállaidra, egy idő után nem bírod és összeroskadsz...
-Nekem oké. De ugye nincs semmi baj Caitlyn? -álltam le a combja simogatásával, mert akkor jöttem rá, hogy még a holtakban is gyanút keltenék... pedig mosom kezeim, tényleg nem egy esti numerára hoztam fel. Van sokkal egyszerűbb módja a kanosság levezetésének annál, minthogy rögtön megfarkaljam Caitlynt. Azért annyira vagyok türelmes, hogy várjak rá... mondjuk heteket.


▲ music ▲ 456 ▲ made by

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Suzanne Bishop
Nappali Tumblr_inline_n6bc6i7ii31sxajs2
Nappali Tumblr_pnpb6tyBEs1x8oosvo3_r1_250
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
↷ in the land of gods and monsters
Hobbi & foglalkozás :
↷ journalist



A poszt írója Suzanne Bishop
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 08, 2014 10:27 pm
Ugrás egy másik oldalra

to Barry


Mosolyogva figyelem őt és jól esik az, hogy így gondolja és nem pedig elkezd cikizni, hogy esetleg nem bírnám végig ülni úgy a filmet, mint egy normális ember. Talán egy ilyen filmet jobb lenne, ha itthon néznénk meg vagyis Barry-nél. Fura, hogy már gondolatban úgy nevezem, hogy "otthon", de tényleg olyan, mintha csak hazatértem volna... nem tehetek róla. - Rendben, akkor ezt szerintem még eldöntjük. - mondtam neki megadóan és még kicsit fel is emeltem a kezeimet. Nem akartam túl drámázni a dolgokat, ez amolyan automatikus dolog volt tőlem. Egy darabig csak csendben ültem és a szavai visszhangoztak a fejemben. Végül egy kisebb sóhaj keretében megszólaltam.
Soha nem gondoltam azt, hogy képes lennél egy ennyire elcseszett személyt szeretni, mint én. Ha őszinte akarok lenni, akkor soha se értettem meg azt, hogy miért is maradtál olyankor is mellettem, amikor egyáltalán nem érdemeltem meg a törődésedet. - mondtam neki óvatosan, de tényleg így volt. Nem igazán értettem azt, hogy mivel is érdemeltem ki őt az élettől. Biztos vagyok abban, hogy az utcákon és mindenhol máshol ezerszer szebb és jobb lány szaladgál, mint amilyen én vagyok. Lehet elveszítettem mindenkit, akit a családomnak hívtam, de ennek ellenére Barry mindig velem volt és majdnem egy éven keresztül vagy talán több időn keresztül is vak voltam ahhoz, hogy észrevegyem azt, hogy csakis miattam maradtam életben. Miatta vannak újra érzéseim a fájdalmon és a veszteségen kívül. Nem tudom, hogy mik történhettek vele a múltban, hiszen mindig is voltak homályos dolgok, de bíztam abban, hogy egyszer el fogja mondani és legyen bármiről is szó nem fogok elfutni. Mellette fogok maradni.
Nem voltál az, egyszerűen talán csak féltél attól, hogy újra rád csapnám az ajtót, ha elmondtad volna. Bár lehet tévedek, de örülök annak, hogy így alakultak a dolgok, viszont azt is tudom, hogy nem lesz könnyű ez az egész. - mondtam egyre halkabban, de aminek hozzám köze van, azok a dolgok általában soha se könnyűek. Egyszerűen olyan, mintha én lennék a két lábon járó bonyodalom. De nagyon reménykedtem abban, hogy ezek után is ki fog tartani mellettem bármilyen akadályt is gördít elénk az élet.
Megrándítottam a vállaimat kicsit, amikor  megláttam az arckifejezését és ártatlan tekintettel pillantottam rá. Mosolyogva figyeltem őt és élveztem gyengéd simogatását a combomon és azokban a pillanatokban úgy éreztem, mintha hirtelen valaki felcsavarta volna a fűtést. Igen, hirtelen nagyon melegem volt, mintha a vérem forrni kezdett volna.
Mi lenne, ha esetleg elmennénk sétálni? - kérdeztem tőle barátságosan, mert talán egy kis friss levegő jót tenne nekünk, de valójában bármilyen ötletre vevő vagyok, mert kicsit talán már fáradni is kezdtem. Lehet nem dolgoztam, de attól még korán ébredtem fel reggel, így nem csoda, ha már kezdek álmos lenni.

Ƹ̵̡  40 Ƹ̵̡ Wanted Ƹ̵̡ szószám: 443 Ƹ̵̡ ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 07, 2014 8:06 pm
Ugrás egy másik oldalra


Caitlyn & Barry



-Pedig nálad jobb társaságot nem találnék -még akkor sem, ha egész film alatt mást sem csinálna, mint görcsösen próbálna átnyomulni hozzám. Ő nem értheti, de nagyon régóta közelebb akartam kerülni hozzá, megmagyarázhatatlanul kötődök hozzá és bármikor szívesen mennék el vele moziba is. Ha ez az ára annak, hogy akár egy óráig is foghassam a kezét,hogy anélkül adhassam tudtára a dolgokat, hogy elcsesznék a szavakkal bármit is.
-Olyan elérhetetlennek tűntél... -és pont ez az, amitől még jobban akartam. Mert mindig az kell a legjobban, amit nem kaphatsz meg. És mégis mi adhatott volna okot a bizakodásra? Caitlyn állandóan visszalökött, sosem engedett magához olyan közel, mint amennyire azt szerettem volna. Én meg köztudottan egy szerencsétlen vagyok. Próbálkoztam, sosem akartam vele végleg megszakítani a kapcsolatot, még akkor sem amikor elég reménytelennek tűnt az egész. De azért a földön tartottam magam és általában reálisan néztem a dolgokat... mindig arra jutottam, hogy végső esetben is max. 40% esélyem van. És valahogy sosem tudtam annyi bátorságot magamra húzni, hogy bevalljak mindent. Főleg azért, mert már így is rohadt sokat raktam egy lapra azzal a végtelen sok hazugsággal, amik egyébként az én érdekemet szolgálják mert... mert senki sem tudhatja meg azt, hogy mi történt velem évekkel ezelőtt.
-Mert hülye voltam -fogtam rövidre a választ, mert azok után, hogy Caitlyn az ölembe csusszant és végigfuttatta az ujjait az arcélemen, hát elég nagyra nőtt a kísértés, hogy még egyszer megcsókoljam. És azt hiszem nála is hasonló helyzet alakult ki, másképpen nem estünk volna egymásnak megint.
Utána viszont már tényleg nem tudtam a filmre koncentrálni. Nem mintha az elmúlt néhány percben egyszer is néztem volna a tévére... túlságosan lefoglalt az, ami történt. Hogy végre sikerült megkaparintanom, akire vágytam.
-Nem értem miért köszöngetsz ilyesmit -ráztam a fejem egy 'reménytelen vagy' mosollyal az arcomon. -És azt is megbeszéltük, hogy semmisnek tekintjük azokat az estéket, amikor rám vágtad az ajtót -volt ilyen párszor, de havonta egyszer ez megbocsájtható... nagy az átérző képességem, úgyhogy sejtem, hogy olyankor miért változnak át a nők házi sárkánnyá. -Ez a pillanat különben is mindent kárpótol -simítottam végig a combján és hátradőltem, arra várva, hogy mit szeretne.


▲ music ▲ 348 ▲ made by

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Suzanne Bishop
Nappali Tumblr_inline_n6bc6i7ii31sxajs2
Nappali Tumblr_pnpb6tyBEs1x8oosvo3_r1_250
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
↷ in the land of gods and monsters
Hobbi & foglalkozás :
↷ journalist



A poszt írója Suzanne Bishop
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 06, 2014 9:41 pm
Ugrás egy másik oldalra

to Barry


Nem arról van szó, hogy nem szeretnék, hanem arról, hogy nem hiszem, hogy jó társaság lennék rá. - mondtam neki barátságosan, majd lesütöttem a szemeimet. Talán gyáva vagyok, hogy még filmekben  se tudom elviselni az ilyet, de nem megy. Egyedül biztosan nem és ott lenne sok-sok ember, mindenkinek lenne egy saját helye, egy széke, amit igazából nem hagyhat el és nem is tudna elhagyni azért, hogy valakihez hozzábújjon, ha fél vagy megijedt. Lehet Barry kezét tudnám fogni, de az még se lenne ugyanolyan, mintha hozzábújhatnék vagy esetleg a fejemet a mellkasába temethetném, amikor megijedek. Egyszerűen csak ülnék ott, mint valami szerencsétlen és rettegnék, mert ismerem már magamat. Az is lehet, hogy napokig nem mernék utána sötétben járkálni vagy esetleg még aludni se tudnék gyógyszerek nélkül. Igen, ennyire félős lettem az az esett óta. Azóta sokat változtam és úgy érzem, hogy nem teljesen a legjobb irányba. Még mindig nem tudnám pontosan megmondani azt, hogy mit is keresek itt. Egyszerűen csak szerettem volna, ha még tovább tart az este és minél több dolgot szeretnék róla tudni, s ez jó ötletnek tűnt, hogy idejöjjek. Jobban is jártunk, mintha hozzám megyünk, mert akkor ott lettek volna szép fehér falak, minden díszítés nélkül. Mintha valami kórházi terembe léptünk volna be.  Így belegondolva olyan, mintha mindent elkövettem volna azért, hogy eddig egy pillanatra se engedjek bekúszni bármiféle örömet, boldogságot az életembe, de aztán visszajött őt és minden változni kezdett. Szép lassan, de változás elkezdődött anélkül, hogy én tudtam volna róla. Most először ébredtem rá arra, hogy mi is történik körülöttem és mit is kezdek el érezni, de talán még most se tudok pontosan mindent, mert még a saját tettem és reakcióm is meglep.
Még a jégkirálynőnek is vannak érzései. - mondom neki kicsit viccelődve, mert sejtem, hogy miként érhette, de miért ne lenne képes valaki őt is szívből szeretni? Mindig is úgy gondoltam, hogy remek ember, remek férfi, aki megérdemli a boldogságot és az a lány igazán szerencsés lesz, aki elnyeri a szívét. Azt hiszem most én lettem ez a lány, de nem akartam még előre örülni, mert mi van akkor, ha csak ez egy pillanatnyi fellángolás a részéről? Mi lesz akkor, ha esetleg egy milliószor jobb bombázó fog besétálni az életébe? Akkor nekem, mint szürke kis egérnek lesz még esélye nála? Reménykedtem, hogy igen, de én magam sem lehettem ebben biztos.
Óvatosan rápillantottam, amikor megéreztem a karjait magam körül és azt is, ahogyan közelebb húz magához. Figyeltem őt és lassan bólintottam. Engedtem neki, hogy a kezeimet a nyaka köré fonja, majd hamarosan már csak arra eszméltem, hogy vele szemben ülök az ölében. Gyengéden végig húztam az ujjamat az arcának vonalán, majd újra a szemébe néztem. - Miért nem mondtad el korábban? Miért titkoltad el egészen mostanáig? - kérdeztem tőle még utoljára ezeket a dolgokat, mert hamarosan újra ajkaink megízlelték egymást és nyelvünk pedig lassan, de biztosan örült játékba kezdett.  Amikor vége lett a csóknak, akkor egy kicsit szaporábban vettem a levegőt és nem mozdultam meg. Jó érzés volt az ölében lenni és érezni az ölelését.
Köszönöm, hogy kitartottál mellettem, még akkor is, amikor nem igazán érdemeltem meg. - mondtam neki őszintén, majd egy pillanatra újra ránéztem, de hamarosan újra inkább bárhova pillantottam, mint rá. Egyszerűen össze voltam zavarodva és fogalmam nemvolt arról, hogy mivel érdemeltem ki azt, hogy így érezzen irántam. Nem akartam bántani őt, de féltem attól, hogy esetleg újra megtehetem, mint hónapokon keresztül.



Ƹ̵̡  40 Ƹ̵̡ Wanted Ƹ̵̡ szószám: 565 Ƹ̵̡ ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 03, 2014 7:59 pm
Ugrás egy másik oldalra


Caitlyn & Barry



-Nem akarnál egyet sem megnézni? Még velem sem?  -azt még egyszer sem említette, hogy utálja a horrort. Az, hogy fél... lányos dolog. Ráadásul nekem még kedvezhet is. Igaz a moziban necces ez az ölbe ugrásos dolog, de talán ha annyira ijesztő filmre vinném el, akkor átrepülne a karfán is. Mondjuk egy olyan horrornál azért már nehéz a férfias bátorságot sugallni, tapasztalatból mondom. Én múltkor annyira megijedtem, hogy a szomszédomra borítottam a kukoricát. Caitlyn meg nem tudom mit szólna hozzá, ha kávé után kukoricával burogatnám le. Éppen elég az, ha a Grillben tűrte a balf*szságom. Nem várom el tőle, hogy mindent elnézzen egy mosollyal, ami még az is lehet, hogy hamis volt. Tudom én, hogyha egyáltalán még barátilag sem kedvelne, akkor biztos nem jött volna fel a lakásomba, de azért én akkor is állandóan tartok tőle, hogy eljátszom az eddig megszerzett esélyeimet. Így is elég nehéz volt eljutni erre a szintre, hogy a családja elvesztése után bízzon bennem és ne próbáljon meg ellökni magától. Még akkor se, mikor szerinte teljes hülyeségeket beszélek...és amikor lúzernek hisz. Mert biztos volt már olyan, amikor úgy gondolta.... és végül is nem tévedett túl sokat. A koromhoz képest ugyanis elég szerencsétlen vagyok. Valahogy sosem jöttek úgy össze a dolgaim az életben, ahogy azt terveztem. Például amikor a Grillbe beléptem, akkor sem úgy kalkuláltam, hogy majdnem szaltózok egyet a széktől és utána még leöntöm a lányt is. Az egyetlen ami ezen a szerencsétlen napon összejött, az a csók, amit még legalább háromszor lejátszottam volna. Nagyon régóta vártam erre a pillanatra, így legalább olyan volt, mintha egy szempillantás alatt minden problémám megszűnt volna létezni. Csak Caitlyn és én... mint mikor a filmek végén két szerencsétlen egymásra talál, holott már az elején is felfedezték egymást... csak éppen túl nagy lúzerek voltak ahhoz, hogy egymás fele nyissanak. Hát körülbelül ez a helyzet állt fent kettőnk között is, ezek szerint.
Enyhén csodálkozva és legbelül abszolút elégedetten hallgattam a szavait. -Igaziból mostanáig nem gondoltam rá, hogy akarsz tőlem bármit is -nehéz kimondani, igaz? Nehéz kimondani azt a rohadt mondatot, hogy belé vagy esve. De nem tehetek róla, valahogy még másodikként is macerás volt belekezdeni mert már így is az egész olyan volt mint egy elcseszett romantikus sorozat... mint valami Marichuy.
Az utolsó mondatára viszont tényleg reagálnom kellett valamit, amivel kifejezem, hogy nem csak ő érez így...
Szóval magamhoz húztam és átöleltem. -Melletted fogok maradni, oké? Mert én... én már nagyon régóta beléd vagyok esve... szóval követem a térképet, ami hozzád visz -engedtem el, hogy a szemébe tudjak nézni a végére és lássa az őszinte mosolyt az arcomon. A kezeit viszont időközben a nyakamba pakoltam, így nagyjából számíthatott is rá, hogy követelem azt a második csókot.


▲ music ▲ 442 ▲ made by

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Suzanne Bishop
Nappali Tumblr_inline_n6bc6i7ii31sxajs2
Nappali Tumblr_pnpb6tyBEs1x8oosvo3_r1_250
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
↷ in the land of gods and monsters
Hobbi & foglalkozás :
↷ journalist



A poszt írója Suzanne Bishop
Elküldésének ideje Kedd Dec. 02, 2014 10:45 pm
Ugrás egy másik oldalra

to Barry

Kérdőn pillantottam rá a kérdését hallva, hiszen még mindig úgy éreztem, hogy elég horrort adtak nekem minden nap a saját  démonaim, illetve nem voltam túl nagy rajongója az ilyen filmeknek. Ilyenkor talán olyan voltam, mint egy nyuszi, aki fülét és farkát behúzza és próbál minél jobban elrejtőzni. Na, igen. Ez is annyira tipikusan én vagyok, hogy még ilyen filmeket se tudom végig nézni normálisan, mint a legtöbb ember. Lehet velem van valami baj, hogy ennyire másabb vagyok, mint az átlag. - Nem mondanám azt, hogy nagy rajongója vagyok az ilyen típusú filmeknek. Talán még egy nyúl is bátrabb lenne a film alatt, mint én. - mondtam neki kicsit elviccelve a dolgot, mert azt hiszem ehhez a filmhez szörnyű kísérőpartner lennék.
Mindig is szerettem mindig az adott filmre koncentrálni, ha nagy ritkán leültem egyet megnézni, de most még se ment. Az érzéseim kezdtek teljesen megőrjíteni és kezdtem úgy érezni magamat, mint aki szép lassan kezd megörülni és elmenni az esze. Eddig is találkoztam vele, de még soha nem éreztem ilyet.
Egy férfit szerettem eddig egész életem során, de ő meghalt azon az estén és egy részem vele együtt meghalt azon a napon, majd az év minden egyes napján egy újabb miközben egyedül voltam. Amikor viszont Barry velem volt, akkor minden másabb volt. Olyan volt, mintha újra kezdenék érezni és újra képes lennék boldognak lenni, de amit elköszöntünk egymástól újra mindig visszaestem abba a sivárságba, amiben a találkozásaink előtt volt. A mai napig nem értettem, hogy miként volt képes nálam azt elérni, hogy újra érezzek, de azt hiszem pontosan tudom mára. Egyszerűen minden egyes alkalommal visszaadott egy kisebb részt abból amit elveszítettem a lényemből és szép lassan beleszerettem, még ha ez nem is tűnt fel elsőre.
Nem tudom, hogy miért tettem vagyis inkább miért hagytam, hogy az érzéseim átvegyék az irányítást,de amint megéreztem csókját és érintését úgy éreztem, hogy hosszú idő után ez az egyik legjobb dolog ami velem történt. Gyengéden viszonoztam a csókot, a kezemet egy röpke pillanat erejéig a nyaka köré fontam és közben a hajába túrtam. Majd amikor vége szakadt a csóknak, akkor egy pár pillanat erejéig szinte csak kapkodtam a levegőt és próbáltam összeszedni magamat. Barry szavai térítettek észhez, mert még mindig éreztem azt a perzselő simogatását a lábamon, de ez talán annyira nem is csoda, hiszen a kezem még mindig ott pihent.
Akkor ebben hasonlítunk. - mondtam neki egy kisebb mosollyal, de valójában nagyon is zavarban voltam és próbáltam összeszedni magamat, hogy valami értelmeset tudja mondani. - Azt hiszem beléd szerettem.. vagyis ezt már te is sejted eme csók után. - mondtam úgy, mint egy tini, aki még csak most találkozik a szerelemmel, de talán azok után, ami történt velem nem olyan nagy bűn, hogy kicsit össze-visszabeszélek és nem éppen úgy beszélek, ahogyan egy felnőttnek kellene. - Nem tudom, hogy mit fog hozni a jövő, de nem akarom, hogy újra eltűnj. Szükségem van rád, jobban, mint azt valaha gondoltam volna. - vallottam be neki őszintén, majd lesütöttem a szemeimet. Fogalmam nem volt arról, hogy mit fog reagálni, de hirtelen úgy éreztem, mintha a jéggé fagyott volna szívem újra dobogni kezdene ennek a csóknak köszönhetően...

Ƹ̵̡  40 Ƹ̵̡ Wanted Ƹ̵̡ szószám: 518 Ƹ̵̡ ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 02, 2014 6:43 am
Ugrás egy másik oldalra


Caitlyn & Barry



-Persze. Én is utánanézek neten -fejből nem vágom a moziműsorokat, csak úgy nagyjából vagyok képben az éppen aktuális filmekről. - Azt mondják mostanában az Annabelle a legjobb. Hogy állsz vele? -néztem már horrort moziban és azt kell mondjam fele olyan beszaratós mint mondjak otthon , egyedül a lakásodban. Persze a nagy vászon, meg a hanghatások erőssége miatt ott is parázós, csak éppen feleannyira. Tudod, hogy vannak még rajtad kívül vagy 60-an a teremben, miért te lennél az, akiért kijön a filmből Annabelle és legyilkolja? Egyébként meg ez sem lehet sokkal másabb mint a Chucky, az meg annyira nem vészes. Azt mondjuk aláírom, hogy közben nem érdemes enni, mert ahogy a legtöbb horrorban,  ebben is vannak jelenetek, amik mondjuk nem valami étvágygerjesztőek. A pop-corn még csak elmegy közben, de én személy szerint nem szívesen rágcsálnék csirkét, miközben azt nézem, hogyan szedte ki a nő szemét Chucky.
Szerencsére a pókman-ben nem volt ilyesmi, ezért anélkül ehettem pizzát, hogy elment volna az étvágyam. Nagyrészt a filmre koncentráltam, ugyanis voltak olyan részek, amikre már egyáltalán nem emlékeztem. Az viszont feltűnt, hogy Caitlyn a szokásosnál sűrűbben nézett rám. Őszintén szólva, nem tudtam ezt hova tenni. Mindig én voltam az, aki nagyobb érdeklődést mutatott a másik felé, most viszont... fordult volna a kocka? Nem mintha ez probléma lenne, örültem neki, mert ezek szerint talán mégsem olyan elveszett az ügy... megérte annyit várni. Mindig azt akartam, hogy észrevegyen, pedig nagyon jól tudom, hogy ingoványos alapokra építettem ezt az egészet. Ha pedig rájön az igazságra, akkor valószínűleg az egész össze fog dőlni.
Azt viszont szeretném tudni, hogyan sikerült legalább annyi bátorságot magamra húznom, hogy egyáltalán közelebb hajoljak hozzá. Sosem tudtam úgy igazán jól csajozni. Az iskolában meg főleg nem, mert ott már akkor elbuktam a dolgot, amikor bárkit is le mertem szólítani. Azt nem mondanám, hogy mindenki utált, de mivel amúgy is kevés barátom volt és hajlamos voltam magamat beégetni a fél iskola előtt, ezért esélyem sem volt. Ha lehet azt mondani, akkor a szerelmi életem is csak húsz felett indult be... és az is csak a puszta véletlennek köszönhető.
Pillanatokig csak arra vártam, hogy megteszi-e lány a következő lépést, vagy nekem kell megtennem. Mert onnantól kezdve, hogy odahajoltam, már nem sok választási lehetőségem maradt. És igaziból örültem neki, hogy Caitlynnek sem kellett könyörögni, hanem úgy ösztönösen jött ez a csók. Ezek után pedig eszem ágában sem volt hamar elengedni magamtól. Erre vártam hosszú hónapokat, úgyhogy a lehető legjobban ki akartam használni a pillanatot. Az egyik kezemet a combjára tettem és a csók hevében párszor még végig is simítottam rajta.
-Sosem voltam jó szavakban -húzódtam kicsit távolabb tőle, hogy ő is le tudja reagálni ezt az egészet. Viszont a kezem az még mindig a lábán pihent.


▲ music ▲ 448 ▲ made by

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Suzanne Bishop
Nappali Tumblr_inline_n6bc6i7ii31sxajs2
Nappali Tumblr_pnpb6tyBEs1x8oosvo3_r1_250
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
↷ in the land of gods and monsters
Hobbi & foglalkozás :
↷ journalist



A poszt írója Suzanne Bishop
Elküldésének ideje Vas. Nov. 30, 2014 11:11 pm
Ugrás egy másik oldalra

to Barry


Már majdnem megszólaltam, de a szavak a torkomon akadtak, amikor hirtelen meghallottam azt, hogy barátnő. Persze utána egyből felfogtam a teljes dolgot, de már ettől az egy szótól fura módon görcsbe rándul minden porcikám, azt is mondhatnám, hogy rossz érzés kerített hatalmába. Illetve még olyan gondolatok is átfutottak az az agyamon, hogy rám soha nem tudna úgy tekinteni. Lehet, hogy számára csak egy barát  vagyok, de akkor miért énekelte azt a kocsiban? Miért tartott ki annyi ideig mellettem? Miért segít abban, hogy jól legyek és miért tesz meg azért is mindent, hogy mosolyogni lásson? Annyi kérdés jelent meg hirtelen a fejemben, hogy egy pillanatra azt hittem, hogy fel fog robbanni és nem bírom tovább. Muszáj normálisan viselkedni, hiszen kész csoda, hogy a szeszélyes személyiségemet képes volt eddig elviselni.
Valójában azt se tudom, hogy mit játszanak, de majd akkor egyeztetünk ezzel kapcsolatban. - mondtam neki kedvesen és egy apró mosollyal az arcomon. Valójában a gyomrom szinte szaltót vetett örömében, de nem akartam ennek túl nagy jelentőséget se tulajdonítani, mert az ember a barátjával is elmegy moziba, nem feltétlenül jelentene ez randit. "Komolyan Cait, mi a franc van veled? Miért nem tudod egy pillanatra kiverni a fejedből vagy legalább úgy gondolni rá, mint régen?" kérdeztem saját magamtól eme kérdéseket, de nem igazán tudtam válaszolni rá. Néha a film közben rápillantottam, mintha abban reménykednék, hogy ilyenkor választ fogok kapni, de válasz nem jött, hanem egyszerűen egyre nehezebben tudtam elszakadni a látványától és a filmre koncentrálni.
Jó érzéssel töltött el, amikor így magához húzott, túlzottan is, de talán ez rémisztett meg leginkább. Nem voltam abban biztos, hogy egy magam fajta lányt lehet e egyáltalán szeretni még, hiszen túl sok minden történt már velem és túl sok embert veszítettem el. Barry túl fontos lett számomra és legszívesebben minden egyes percemet vele töltöttem volna. Egy darabig csak ültem ott szótlanul és figyeltem őt. Végül miután nem mondta el nekem azt, amit szeretett volna cselekedtem.
Ujjaim az arcára simultak és közben elvesztem abban a bizonyos szempárban. Csak ültem ott és engedtem neki, hogy egyre közelebb hajoljon hozzám. - Te? - kérdeztem már szinte alig halhatóan, mint akinek hirtelen eltűnt volna a hangja. Majd hamarosan már szinte csak egy hajszál választotta volna el az ajkainkat és akkor az akaratom megtört és az érzéseim vették át az uralmat. Magamat se értem, hogy miként történhetett ez meg, de hamarosan az ajkait ízleltem meg és úgy éreztem magam, mint aki soha se akar elszakadni tőle. Egyszerűen mámorító volt az az érzés, ami ennek köszönhetően végig futott az egész testemen. Nem érdekelt az se, hogy mi lesz ennek a következménye, mert egyszerűen teljesen elvesztem ebben a dologban. Minden egyes porcikám szinte életre kelt és úgy éreztem, hogy a szívem újra dobogni kezd, mintha újra életre kelnél eme csóknak köszönhetően.


Ƹ̵̡  40 Ƹ̵̡ Wanted Ƹ̵̡ szószám: 459 Ƹ̵̡ ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 30, 2014 9:16 pm
Ugrás egy másik oldalra


Caitlyn & Barry



Ígéretek. Mind olyan dolgok, amikkel egyelőre semmit sem tudok kezdeni. Szeretnék benne bízni, hogy soha többé nem fog ellökni magától, de igaziból még mindig nem tudja, hogy ki vagyok... nem tudja mit tettem. Ahogy senki sem tudja a közelemben, hogy valószínűleg már a börtönben csücsülnék, ha kiderülne a múltam. És biztos, hogy Caitlyn sem örülne neki, ha elmondanám neki a teljes történetet. Elsősorban az miatt nem lenne boldog, mert egész végig hazudtam neki az életemről. Másrészt nem a tampont loptam ki a nők táskájából, hogy feldugjam az orromba, hanem komoly összegeket. A gyilkosság már csak a hab a tortán. Hiába szeretném, hiába csúsznék utána a földön fekve, akkor sem tudna megérteni, mert ő nem ment keresztül azokon a dolgokon, amiken én. Persze önmagában az is elég szörnyű, hogy elvesztette a szeretteit, de nem ő ölte meg őket. Biztos vagyok benne, hogy ő semmilyen bűntényben nem vett részt. De mindegy is... már sikerült megbirkóznom a gondolattal, hogy bármelyik pillanatban rám törhetnek a zsaruk és bármelyik találkozónál hólapáttal simogathat Caitlyn. Mindent fel tettem egy lapra már akkor, amikor elkezdtem lopni.
-Az egyik haverommal néztem meg -válaszoltam azonnal a kérdésére. -A barátnőm akkor dobott két hónapja és nem akartam senkit randira hívni -még mielőtt azt feltételezte volna, hogy egy randit akarnék ezzel feleleveníteni. Eleve nem szívesen néznék olyant, ami az exemre emlékeztet. Egyszerűen így is eleget rágódok a múlton, még akkor is, ha nem feltétlen miatta. Mindig valamilyen formában visszaköszönnek az emlékek, pedig szeretnék a jelenbe élni, valahogy mégse megy olyan könnyen. Nem tudom teljes gondtalansággal élvezni mindazt, ami körülvesz. Mindig rágörcsölök, hiába fogadom meg ezerszer, hogy túllépek mindenen.
-Én szívesen elvinnélek. Csak mondd meg melyik filmre szeretnél menni -villanyozódtam fel a gondolattól. Eleve szeretek moziban filmezni, Caitlynnel meg főleg jó buli lenne. Ha jól tudom, vele max. csak egyszer voltam, az nem sok ahhoz képest, hogy mióta ismerjük egymást. Sokkal több közös programot kéne beiktatnom ahhoz, hogy felhívjam magamra a figyelmet...
Viszont ez a filmezés a házamban, határozottan jó ötlet volt. Igaz, hogy ez nem az az időpont, amikor jobban meg lehet ismerni egymást, de legalább a tetteké a főszerep. Ennél mélyebben kiismerni engem úgy sem lehetne, mint amennyire Caitlyn tette. Tekintve, hogy eleve nem adnék neki betekintést a titkaim közé.
Kihasználtam az alkalmat, és amíg közelebb jött lazán átfogtam mosolyogva. Simán el tudtam volna még így üldögélni legalább tíz percig. Csak ő elrontotta az egészet azzal, hogy arrébb csúszott... illetve attól függ hogyan nézzük. Mert amit utána csinált, azzal viszont nekem segített.
Egészen addig, amíg meg nem fogta az államat, leginkább a lábaimat és a földet fixíroztam, mert féltem ettől az egésztől... sosem tudtam elég jól bánni a szavakkal ahhoz, hogy bevalljak olyasmit például, hogy szeretném ha több lenne Caitlyn egy egyszerű barátnál.
A kíváncsi tekintetével magához láncolt és akaratlanul is közelebb hajoltam hozzá, miközben háromszöges alakban néztem az ajkait majd a két szemét. -Ééén... -kezdtem újra a mondatba, ami után automatikusan nyitva maradt a szám. Végül feladtam és inkább a tettek beszéltek helyettem. Közel hajoltam, egész addig ameddig már jó ha volt köztünk egy centi, aztán csak vártam. Mert én már attól majdnem lefagytam, amikor megéreztem a bőrömön a leheletét.


▲ music ▲ 518 ▲ made by

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Suzanne Bishop
Nappali Tumblr_inline_n6bc6i7ii31sxajs2
Nappali Tumblr_pnpb6tyBEs1x8oosvo3_r1_250
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
↷ in the land of gods and monsters
Hobbi & foglalkozás :
↷ journalist



A poszt írója Suzanne Bishop
Elküldésének ideje Vas. Nov. 30, 2014 1:11 am
Ugrás egy másik oldalra

to Barry


Csendesen hallgattam őt és nem tudtam volna elhinni róla, hogy tényleg képes lenne olyannak lenni, mint egy szörnyeteg. Nem olyannak ismertem meg. Sokkal inkább volt kedves, barátságos, segítőkész és szerethető személy. - Barry, ha bármi baj van vagy bármi bánt, akkor nyugodtan keres meg. Nem foglal elküldeni.. többé már nem. - mondtam neki őszintén és az utolsó két szót kicsit halkabban tettem hozzá, hiszen eddig szinte én menekültem előle. Én hagytam mindig őt faképnél, de ő kitartott mellettem és mindig ott volt, ha valakire szükségem volt. Pontosan tudta, hogy mikor van szükségem egy barátra és egy biztató ölelésre. Olyan volt az egész, mintha képes lett volna olvasni a gondolataim, bár remélem most nem képes, mert nem tudom, hogy miként reagálna akkor, ha rájönne arra, hogy pár perce még megfordult az a fejemben is, hogy szívesen megízlelném az ajkait.
Egy kisebb kuncogás hagyta el az ajkaimat, amikor az ő hangja is elcsuklott a mondat végénél. Az én hangom is pontosan ekkor akadhatott meg, mintha abban a pillanatban megnémultam volna. De vajon ő miként fejezné be? Mi az a dolog, amit nem mer kimondani?  Szerettem volna tudni, de féltem a választól. Féltem attól, hogy esetleg nem tudnék a hirtelen kialakuló és a bennem tomboló érzelmeken akkor már uralkodni, így inkább csak mosolyogva álltam ott miközben hallgattam őt.
Egyedül nézted meg vagy esetleg valaki elkísért? - kérdeztem tőle kíváncsian, majd egy kósza gondolat jelent meg a fejemben, amit félig sikeresen hangosan ki is mondtam. - Idejét se tudom már, hogy mikor jártam moziban ...- de szívesen elmennék, veled... Igen a mondat felét sikeresen inkább magamban mondtam csak ki, mert éppen idejében kapcsoltam és legalább amit kimondtam hangosan az is értelmes volt, így magyarázkodnom se kellet volna, mert fogalmam nem lett volna arról, hogy miként is próbálhatnék mást belemagyarázni a dologba, mint ami a valóság.
Nem tudom, hogy miként merülhettem el annyira filmben és a pillanatokban, hogy egyszerűen a vágyaim életre keltek és irányították a testemet, mert biztosan a józan eszemmel továbbra is elleneztem volna ezt az egészet. Mert mi van, ha ő egyáltalán nem érez úgy irántam? Mi van akkor, ha ő csak barátként tekint rám? Illetve ott van még a múlt árnyéka is, amiben mindenkit elveszítettem, akik egykor fontosak voltam számomra és vajon képes vagyok még boldog lenni vagy legalább boldogságot adni eme démonok árnyékában? Túl sok volt a kérdés és oly kevés a válasz. Meglepődve vettem észre azt is, hogy nem csak én "bújtam" hozzá, hanem ő is a kezét hátam mögé csúsztatta és úgy tartott közel magához egészen addig, amíg el nem húzódtam tőle.
Mit miért? - kérdeztem tőle egy pillanat erejéig zavaródottan, de még mielőtt mondhatott volna bármit megráztam a fejemet, mert már pontosan tudtam, hogy mire gondolt. De nem tudtam volna válaszolni a kérdésén, majd az újabb dolog, ami elhagyta az ajkait még inkább összezavart és egy pillanat erejéig csak ültem ott, s magam elé bámultam. Óvatosan rápillantottam, majd újra közelebb csúsztam hozzá és az ujjaimmal megfogtam az állát és gyengéden magam felé fordítottam. - Te? - kérdeztem tőle türelmesen, majd még sietve hozzá tettem. - Mi a mondat vége Barry? Mi az amit annyira elszeretnél mondani, de még se teszed? - kérdeztem tőle kérlelően szinte, hogy mondja el. Természetesen nem támadtam le vele, hanem inkább kérdésekkel próbáltam kihúzni belőle. Az ujjaim arcán pihentek és a tekintetem egy pillanatra még az ajkaira is lesiklott újra, de újra visszatértek a szemeihez, amiben úgy éreztem, hogy hamarosan elveszem és soha többé nem akarok kikerülni eme szempár látószögéből.



Ƹ̵̡  40 Ƹ̵̡ zene Ƹ̵̡ szószám: 579 Ƹ̵̡ ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 29, 2014 10:08 pm
Ugrás egy másik oldalra


Caitlyn & Barry



-Igen... -bólogattam az utat nézve. -Tudod nekem nagyon sokszor vannak olyan napjaim, amikor attól tartok, hogy bántok valakit -fizikailag, a telihold miatt. De ezt ő nem értheti, mert nem hisz nekem. Valószínűleg egy bekattant lúzernek gondol, még akkor is, ha azt nem mondja ki. Legalábbis olyankor biztos, hogy hasonló gondolatai vannak rólam, amikor felhozom a természetfelettit. -Olyan érzés, mintha szörnyeteg lennék -és az is vagyok. Embert öltem, raboltam, teliholdkor tömeggyilkosságot rendeznék, ha nem lennék kikötve. Rettentő lelkiismeretes vagyok és lassan kezdek elsüllyedni attól a sok mindentől, ami nyomja a vállaimat. Például az állandó hazugságok, amiket azért kell bevetnem, hogy ne legyek lehetőleg körözött bűnöző és tudjak szerezni barátokat. És ez nem önsajnáltatás, nincs szükségem senki sajnálatára, maximum megértése. Mert ezek egyszerű tények arról, hogy pontosan milyen szarul is érzem magam az egész miatt. Attól félek a legjobban mit szólna Caitlyn, ha megtudná az egész sztorit. Megint rám csapná az ajtót? Nem is keresne soha többé? Pont azt kéne elveszítenem, aki a legközelebb áll hozzám? Egyszer már hátrahagytam mindent és mindenkit. Még egyszer nem tudnám ezt megtenni... még akkor sem,ha csak egy személyről lenne szó.
A lakásba felérve természetesen megtettem, amire kért és körbevezettem. Nem tudom miért, de valahogy sosem jöttek össze úgy a dolgok, hogy felhozzam ide. Pedig elég régóta ismerjük egymást... ahhoz képest én sem jártam még nála. Inkább a városban szoktunk találkozni. Legalább mintha attól félnénk, hogy valami olyan fog történni, ha nem vagyunk nyilvános helyen, aminek nem örülnénk... pedig én személy szerint nem bánnám, ha történne valami, ami kizökkent a szürke hétköznapokból.
-Nem vészes ám. Csak egy kicsit nagy rád... de nekem attól még... -attól még bejössz. Jó egy átlagtól eltérő ruhában látni Caitlynt. -Kényelmes és ez a lényeg -kezdtem végül új mondatot, hogy ne égjen a képem. Ezentúl már biztos ő fog eszembe jutni arról a pólóról.
-Én anno moziban néztem meg és imádtam -fűztem hozzá, ha már felhoztam a pókmant. Tény, hogy jobb lenne olyan filmet nézni, amit még egyikünk sem látott, de hirtelen gőzöm sem volt mi lehetne ennél jobb. Eleve akciófilmekben gondolkoztam, nem nézetnék a lánnyal olyant, amin el lehet aludni. Az még egyedül is egy tortúra lenne. Ráadásul jól beégnék a pocsék ízlésemmel.
Egy-két pizzaszelet elsüllyesztése közben néztem a TV-t, amiben immár a pókman ment videótárról. Utána viszont már nem bírtam popcornt enni, tulajdonképpen a lány eszegette csak. Én elvétve nyúltam pár darabért, akkor is feldobtam őket a magasba és úgy kaptam el. Az egyetlen, ami miatt abbahagytam a mutatványozást, az az volt, hogy Caitlyn időközben a vállamnak dőlt.  Nem tudom milyen hirtelen ötlet vezérelte, de egyáltalán nem zavart. Sőt, azt kell, hogy mondjam, jólesett a közelsége. Mélyen be is szívtam az illatát és a kezemet a háta mögé csúsztattam, úgy tartottam közel magamhoz... egész addig amíg fel nem „ébredt”.
-Mi? Miért csinálod ezt? -néztem rá totál értetlenül. Legalább úgy húzódott arrébb, mintha most jött volna rá, hogy fertőző beteg vagyok. -Én szeretem ha a közelemben vagy... én... -sóhajtottam egyet és inkább a már asztalnak támasztott lábaimat néztem, mondván „úgy is elb*szom, fölösleges erőltetni”.


▲ music ▲ 502 ▲ made by

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Suzanne Bishop
Nappali Tumblr_inline_n6bc6i7ii31sxajs2
Nappali Tumblr_pnpb6tyBEs1x8oosvo3_r1_250
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
↷ in the land of gods and monsters
Hobbi & foglalkozás :
↷ journalist



A poszt írója Suzanne Bishop
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 29, 2014 12:53 pm
Ugrás egy másik oldalra

to Barry


Egyszer talán még a szavadon foglak fogni. - mondtam neki még mindig mosolyogva, hiszen pontosan tudom, hogy poénnak szánta, de soha nem lehet tudni, hogy milyen irányba fog sodorni azé lett minket. Természetesen egy dolgot tudok, hogy nem bírnám azt elviselni, ha az elvesztése miatt kerülne egy pólója a kezeim közé. Nem tudnám elviselni azt, ha még egy számomra fontos embert el kellene veszítenem és számomra már Barry is fontos volt. Még akkor is, ha ezt nem igen hangoztattam, illetve nem vertem még nagy dobra se. De azt hiszem nem is fogom, mert nem akarok semmit se elrontani, meg nekem is időre volt szükségem, nem is rövid időre ahhoz, hogy felismerjem ezt, mert eddig a fájdalom és a gyász teljesen vakká tett.
Nem így értettem Barry. - mondtam neki egy kicsit halkabban és újra kifelé néztem az ablakon. Nem szerettem beszélni az érzéseimről, mert olyankor olyan volt, mintha a sötétség és a fájdalom démonai még nagyobb térhez jutnának. Pár pillanat erejéig nem is szólaltam meg, egyszerűen csak ültem ott csendesen és próbáltam megtalálni a legmegfelelőbb szavakat, hogy ne kelljen hosszan beszélnem róla. - Vannak olyan napok, amikor érzed, hogy nem vagy a magad ura, egyszerűen csak jobb lenne otthon maradni és mindenkitől távol lenni. - mondom neki lassan és egy kisebb sóhaj kíséretében folytatom. - Nekem is vannak ilyen napjaim, amikor a múltam démonai átveszik az uralmat feletettem és olyankor nincs hova menekülnöm. Félek ilyenkor, hogy akaratlanul is bánthatok valakit. - mondom neki egyre halkabban, majd egy pillanatra ránézek és újra elfordítom a fejemet, mert érzem, ahogyan a torkomat mardossa a fájdalom. Nem akarok gyengének tűnni, de még majdnem egy év elteltével se tudom elfelejteni azt, ami azon az estén történt. Talán kis időre sikerül háttérbe szorítanom, legalábbis amikor Barry-vel vagyok, akkor nem nagyon szoktam erre gondolni,de amikor hazaérek a sivár és üres lakásomba, akkor egyből mindig eszembe jut... Mintha a magánnyal együtt járnának kézen fogva.
Amikor megmutatta a házát, akkor úgy csünghettem minden egyes szaván, mint egy kisgyermek csüng szülei szaván. Figyeltem őt és nem szólaltam meg. Csak egy csendes megfigyelő voltam, mert egy pillanatra még az is átfutott az agyamon, hogy illetlen voltam azért, hogy ezt kértem tőle. De egyszerűen érdekelt az, hogy milyen is a háza és azt kell mondanom, hogy nagyon tetszett. Igazán barátságos volt, melegséget árasztott. Úgy éreztem, mintha hazatértem volna, pedig ez nem az én otthonom volt, így magam sem értettem, hogy miért fogott el eme érzés. De túl jó érzés volt ahhoz, hogy rávegyem magamat, hogy elhessegessem.
Ohh, sajnálom, de szerintem egy darabig ebben a pólóban kell elviselned. - - mondtam neki viccelődve, majd még gyorsan hozzátettem. - Nekem tetszik, kényelmes és ... - az utolsó szavakat inkább elharaptam, mert magam sem voltam abban biztos, hogy mit is akarok mondani. Talán azt, hogy kellemes az illata, mert olyan, mint az öve? Nem, ilyet nem mondhatok, mert a végén még idiótának fog gondolni vagy magam sem tudom, hogy mit gondolna ekkor, így inkább csak csendesen egy pizza szelettel helyet foglaltam a kanapén és figyeltem a ténykedését.
Tökéletes lesz. Rég láttam már, de nagyon szeretem. - mondtam neki barátságosan és közben figyeltem ahogyan küzd a pléddel. Már majdnem felajánlotta ma segítségemet is, amikorra sikerült megtennie azt, amit szeretett volna. Tényleg szerettem ezt a filmet és örültem annak, hogy ezt választotta, mert ez szerintem tökéletesen illett az esti hangulathoz. Miközben néztük a filmet és vettem egy újabb pizza szeletet, végül amikor mind a ketten végeztünk, akkor az előttünk lévő asztalra helyeztem és mosolyogva pillantottam Barry-re. Ölembe vettem a popcorn és azt kezdtük el majszolni, majd hirtelen arra lettem figyelmes, hogy már teljesen Barry mellett ülök, nincs köztünk semmi hely se és a fejem a vállán pihen. Nem tudom, hogy mikor csusszantam ennyire közel hozzá, de gyorsan elvettem onnét a fejemet és visszaültem az eredeti helyemre. - Bocsánat, én nem akartam.. - mondtam neki sietve, mert tényleg nem értettem, hogy mi van velem és mi történik. Miért teszek csak úgy dolgokat és reménykedtem abban, hogy emiatt nem fog haragudni rám, hiszen mondhatni "behatoltam" az intim szférájába.

Ƹ̵̡  40 Ƹ̵̡ zene Ƹ̵̡ szószám: 657 Ƹ̵̡ ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 26, 2014 6:50 pm
Ugrás egy másik oldalra


Caitlyn & Barry



Érdekes, én sosem felejtettem el enni. Még akkor sem, mikor jobban örültek volna neki a szüleim, ha inkább elfelejtem. Mert azt nem mondanám, hogy túl jó körülmények között nőttem fel. Azért kellett lopnom, hogy életben maradhassak. A házunkat nem egy alkalommal majdnem elárverezték... én meg szabályosan úgy néztem ki mint egy kiéheztetett kóbor kutya. De nem azért, mert nem volt kedvem enni, hanem mert voltak olyan napok, amikor jó, ha egyszer ehettem. A jelenlegi helyzetem az akkorihoz képest... maga a mennyország! Nem kell nélkülöznöm. Persze a mai napig nem engedhetek meg magamnak például egy új laptopot sem hetente, de legalább a fontos dolgok megvannak az életemben. Van tető a fejem fölött, van mit ennem és igaz, hogy kevesen, de vannak olyanok, akik mellettem állnak. És nekem azok után, ami a hátam mögött van, több nem is kell. Az, hogy például van autóm, gépem és a többi, már csak a hab a tortán. De mondjuk ezekért elég keményen meg is dolgoztam, nem meresztettem itthon a seggem egész nap.
-Ha ennyire szeretnéd még adok is neked egyet örökbe, ne ezen múljon -mosolyogtam a viccelődésén. Természetesen én is csak poénból mondtam az előbbi mondatot, Caitlynnek amúgy sem hiszem, hogy szüksége lenne bármelyik ruhámra. Annyira még azért nem vagyunk szoros kapcsolatban, hogy éjjelente a pólómat ölelgesse, ha nem vagyok ott mellette. Persze azért bírnám, ha valaha még eljutnánk erre a szintre, vagy valami hasonlóra. Hiszek benne, hogy lehetséges.
-Miért? Neked van valami hatodik érzéked? Csak úgy felkelsz reggel és egy kávé közben megállapítod, hogy nagy dugó lesz és fölösleges autóba ülni? -kérdeztem immár az autóban ülve, kicsit hitetlenkedve, poénosabbra fogva a dolgot. Reméltem, hogy nem veszi ezt sértésnek, mert tényleg nem az volt a célom, hogy megbántsam. Ha az lett volna, akkor nem kezdtem volna el neki énekelni. Mert, hogy tulajdonképpen hozzá szóltam a dalon át, még akkor is, ha egyébként az utat néztem és a vezetés közben bevethető, lazaságot tükröző „trükkjeimre” koncentráltam. Amivel szerintem párszor biztos sikerült a frászt hoznom Caitlynre. Pedig tényleg nincs mitől félnie. Durván kétszer jobbak a reflexeim, mint neki vagy bármelyik embernek.
Azt, hogy a lány hogyan nézett rám sajnos nem láttam, de talán nem is akartam. Mármint féltem a reakciójától, ezért is próbáltam csak és kizárólag csőlátással az utat nézni és nem őt. Mert akkor biztos, hogy egy világ omlott volna össze bennem, ha nem azt kapom, amire vártam... hanem idegenkedést és értetlenséget.
Szerencsére azonban nem kellett sokáig éneklésbe burkolóznom, mert hamar megérkeztünk a házamhoz. Én pedig nagy sietségemben még azt is elfelejtettem, hogy ígértem neki egy tiszta pólót. Pont ezért szabályosan futottam a szobámba, hogy minél hamarabb előkerítsem neki, amit kért. A körbevezetés ráér, legalábbis az én értékrendem szerint sokkal fontosabb, hogy tiszta ruhában legyen. Utána meg kényelmesen meg tudjuk nézni a házat. -Nincs mit -vágtam rá szintén mosollyal, majd hagytam, hogy végigmondja amit szeretett volna. -Ööö... persze, ha előbb azt szeretnéd -jó, ha ő kibír még öt percet a tiszta kávés ruhában és nem zavarja... hát, nekem nyolc.
Szóval mindegyik helyiséget megmutattam neki szépen sorjában, elmondtam az azokhoz fűződő dolgokat, majd ameddig ő a fürdőben öltözködött, én a konyhában pop-cornt pattogtattam. Előszedtem pár üdítőt is és a pizzával együtt mindent a dohányzóasztalra raktam, hogy film közben csak oda kelljen értük nyúlni.
-Jól áll a pólóm -jegyeztem meg egy vigyorral, miközben még pakolásztam, de ő már kijött a fürdőből. Valójában azért volt ebben az egészben egy irónia, mert már csak a kettőnk közti magasság és súlykülönbségből kiindulva elég hülyén nézett ki benne. De így is tetszett. -Mondjuk a sajátodban azért jobban festettél -és ez most igazi bók volt, mindenféle körítés nélkül.
-Én válasszak filmet? Huhh... -erre azért nem voltam felkészülve, úgyhogy vakartam is a tarkómat egy darabig. Eszem ágában sem volt romantikus filmet nézni, aminek a felét nem hallanám a lány sírásától... amúgy is elalszok az ilyesmin. Inkább valami olyan kell, ami izgalmas, esetleg rémisztő. A horrorral az a gond, hogy mi van, ha nem fog tetszeni neki a brutalitás?
-Akkor csodálatos Pókember 2.? Megvan a videótáramban -mondtam, majd melléültem és bekapcsoltam a tévét távirral. Kikerestem az adott filmet és ha igent mondott rá, akkor benyomtam. Utána a pléddel szarakodtam, ami mellettem volt. Többnyire azért kell, mert gyakran fekve tévézek (szemhéj alatt) és mégis jobb, ha az ember be van takarva...
Szóval magunkra terítettem a plédet és miután törökülésbe húztam magamat, a pizzás dobozt a lábainkra tettem, kettőnk közé, és végre elvettem egy szeletet.


▲ music ▲ 727 ▲ made by

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Suzanne Bishop
Nappali Tumblr_inline_n6bc6i7ii31sxajs2
Nappali Tumblr_pnpb6tyBEs1x8oosvo3_r1_250
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
↷ in the land of gods and monsters
Hobbi & foglalkozás :
↷ journalist



A poszt írója Suzanne Bishop
Elküldésének ideje Kedd Nov. 25, 2014 11:04 pm
Ugrás egy másik oldalra

to Barry


Valójában eddig fel se tűnt, hogy éhes lennék. Helyette ott volt minden más érzés. Tudod azok, amik elfelejtetik veled azt, hogy egyáltalán kellene olyat tenned, hogy egyél. - mondtam neki egyre zavarosabban, hiszen eléggé fura volt erről beszélni. Meg nem szerettem volna, ha azt hiszi, hogy valami anorexiás liba vagyok, mert nagyon is szerettem enni, de néha tényleg ott volt a gyomor idegem, a bánatom és a kedvetlenségem, ami teljesen képes volt akár egy napra is kiütni és szinte mindenről megfeledkeztem. Ha munkahelyemen se szólnak rám ilyenkor, hogy egyek akkor nagy valószínűséggel egy egész napig szinte nem is ennék. egy kisebb kuncogás hagyta el az ajkaimat a szavai hallatára, de nem feleltem már semmit se. Nehezen tudtam elképzelni azt, ahogyan belém tömi az ételt, de biztosan érdekes szituáció, helyzet lenne. De biztos vagyok abban, hogy ott is sok nevetés töltené be az amúgy eléggé üres házat, de legalább egy röpke időre boldogság költözne be oda is, hiszen mostanában nem igen látott szebb napokat az otthonom.
Most lebuktam. - mondtam neki nevetve és kicsit viccelődve. Nem volt semmi bajom a pólóival, illetve biztosan kényelmesek lehetnek,de valójában most csak próbáltam oldani a feszültséget és szerencsére úgy nézett ki, hogy sikerült is. Ennek igazán örültem, hogy végre sikerült kicsit elterelnem a figyelmét a korábbi balesetről.
Csendes ültem mellette az autóban, amikor hirtelen megtörte a csendet. Talán nem kellett volna ennyire hallgatásba burkolóznom, de valahogy hirtelen nem tudtam mit mondani. Úgy éreztem, hogy muszáj magamban átgondolnom a dolgokat, de minél több ideig gondolkoztál, annál inkább kezdtem furán érezni magamat, de ennek jelét nem mutattam. Így örültem annak, hogy végül ő törte meg a csendet.
Igen, tudok és szinte nap, mint nap azzal közlekedek. Persze, ha úgy érzem, hogy jobb nem volán mögé ülni, akkor inkább messzire elkerülöm a kocsimat. - mondtam neki komolyan, hiszen biztos voltam abban, hogy sejti mire is gondolok. Vannak olyan pillanatok, amikor a sötétség újra teljesen magával ragad és félek olyankor, hogy esetleg valakit bántanék, így inkább ilyenkor a négy fal közé rejtőzöm, de ha muszáj dolgoznom, akkor meg kocsiba semmiképpen nem ülök, mert nem akarok senkit se bántani.
Egy pillanatra igazán meglepődtem, amikor meghallottam énekelni őt, de minél jobban figyelni kezdtem a szövegre, annál inkább tudtam, hogy nekem szól. Nem tudnám megmondani, hogy miből gondoltam ezt, hiszen egyszerűen csak éreztem. Éreztem azt, hogy valami megmozdult legbelül bennem. Óvatosan rápillantottam és egy ideig elidőzött rajta a tekintetem, majd amikor hirtelen rájöttem, hogy olyan gondolataim vannak, hogy meg akarom őt csókolni, akkor úgy kaptam el a fejemet, mintha nem is tudom én mit láttam volna. Reménykedtem abban, hogy nem látta, hiszen az utat figyelte és nem engem. Összehúztam magamat az ülésben és próbáltam a korábbi gondolataimat kizárni.
Már éppen mondani akartam vele, hogy megyek vele, hiszen tényleg kiváncsi vagyok arra, hogy hol is lakik, de mire kinyitottam volna a számat, már nyoma se volt. Így visszafordultam a könyvekhez és a filmekhez és azt figyeltem egészen addig, amíg újra meg nem szólalt. - Köszönöm. - mondtam neki kedvesen, majd sietve hozzátettem.- Szívesen körbenéznék, ha szabad. - mondtam neki komolyan, majd amikor megmutatta a lakását, akkor eltűntem a fürdőben, alig, hogy kimondta, hogy itt találom és átvettem a pólómat az övére. Lassan kisétáltam és ahelyett, hogy egyből visszamentem volna a nappaliba újra beszöktem a szobájába és körbe pillantottam. Mindig is kíváncsi voltam arra, hogy vajon milyen lehet a lakása, illetve esetleg van e bármilyen kép valakiről. Lassan visszasétáltam a nappaliba és leültem a kanapéra. - Mit fogunk nézni? - kérdeztem tőle kíváncsian, de habozás nélkül folytattam.- Te fogsz most választani. Kíváncsi vagyok, hogy milyen filmeket szeretsz és melyik az a film, amit szívesen megnéznél velem. - mondtam neki őszintén, majd elvettem egy pizza szeletet és elkezdtem majszolni miközben vártam a választását. A lábaimat felhúztam, hiszen a cipő már nem volt rajtam és kényelmesen elhelyezkedtem. -Ha nem sietsz, akkor nem fog maradni pizza. - mondtam neki viccelődve, mosollyal az arcomon és egy újabb jóízű harapással haraptam a pizza szeletembe.

Ƹ̵̡  40 Ƹ̵̡ zene Ƹ̵̡ szószám: 657 Ƹ̵̡ ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 24, 2014 9:28 pm
Ugrás egy másik oldalra


Caitlyn & Barry



-Olyan régóta? És nem vagy még rosszul? -hüledeztem. Nem tudom miért csinálta ezt, hogy puszta kedvtelenségből nem eszik. Anorexiás akar lenni? Ha én annyiszor nem ettem volna, ahányszor szar kedvem volt, akkor már csontjaim bökdösnék a bőrömet. Ez így nagyon nem jó, ha Caitlynnek ilyen mazochista hajlamai vannak... eddig még nem mesélt ilyesmiről, talán azért, hogy megkíméljen a további aggódástól. Nem elég, hogy egy vámpír a pszichológusa és nem hiszi el, hogy veszélyben van, még koplal is. Remek. Már csak az hiányzik, hogy összeessen az út közepén, én meg idegileg összeroppanjak...
-Legközelebb elmegyek hozzád és tömlek mint a kacsát -jelentettem ki meglepően nagy komolysággal és elszántsággal. Nekem így tetszik ahogy van. Nehogy itt nekem leadjon csak simán depresszióból tíz kilót és úgy nézzen ki mint egy mozgó csontváz mert akkor a fejemet a falba verem. Tényleg fontos nekem és az nagyon nem oké,  ha magát kínozza más miatt.
A kávés jelenet utáni mondatra már valamivel lejjebb ment a pulzusom... tényleg aggódtam, hogy pusztán ügyetlenségből megint ellök magától. Eleget szenvedtem már így is azzal, hogy a bizalmába férkőzzek, holott láthatóan már az elejétől is kedveltük egymást. Csak ez olyan állandóan hullámzó akármi, amit még én sem tudnék megmagyarázni. Mégis szívesen megpróbálnék egy ugrást, beledobnám magam a mély vízbe. Ha lenne hozzá bátorságom. Ennek híján azonban kénytelen vagyok beletörődni abban, hogy hiába sóvárgok utána, nem lehet köztünk semmi...
-Ennyire szeretnél a felsőmbe bújni? -mosolyogtam kérdő tekintettel, immár valamivel nyugodtabban, ami mondjuk a mozdulataimon nem látszott. Ugyanis nagyon is határozottan törölgettem a felsőjét. És most kivételesen csak a foltot néztem, nem a mellét. Na jó, azért egy lopott pillantást megengedtem magamhoz, ha már ilyen közel kerültem az érintett területhez... de én erről nem tehetek! Ő jött kivágott felsőben, kikérem magamnak! Még az a szerencse, hogy az újabb ajakharapdálásról már lemaradtam, különben biztos megőrültem volna.Fogalma sincs mennyire el tudja tekerni a fejem ezekkel az apróságokkal, amik úgy látszik nagyon is ösztönösen jönnek neki. Mint ahogy nekem várakozásnál az, hogy az övemnél fogom össze a kezeimet. Ami igaziból egyes helyzetekben abszolút nem hátrány...
Amint kiértünk az autómhoz, kinyitottam a Hondát és miután a  pizza a hátsó ülésen landolt, a vezető ülésbe ültem. Megvártam míg a lány is beszállt, majd beindítottam a motort és csak utána tettem fel a kérdésemet:
-Tudsz vezetni? -ez az a téma, amit még vagy egyáltalán fel sem hoztunk, vagy nem veséztük ki eléggé és elfelejtettem, hogy mi a helyzet. Caitlynt még az életben nem láttam volán mögött, de 24 évesen nem lenne furcsa, ha lenne jogsija. Ennyi idősen a többségnek már van. Sőt, van aki már 16 évesen tanuló jogsival vezet. Én mondjuk csak két éve szereztem meg, azelőtt anyagilag sem álltam olyan jól, hogy megengedhessem magamnak. Az autóra is rengeteget kellett spórolni, holott használtan vettem.
Miután a kérdésemet megválaszolta a lány, benyomtam a rádiót. Éppen a Maroon 5-tól a Maps ment, az egyik kedvenc zeneszámom, aminek nagyjából fejből tudom a szövegét. Ráadásul  abszolút illet a jelenlegi helyzethez...
-I was there for you. In your darkest nights. But I wonder where were you, When I was at my worst, Down on my knees. And you said you had my back. So I wonder where were you. All the roads you took came back to me. So I'm following the map that leads to you...-zendítettem rá a kormányon dobolva a ritmust. Egyáltalán nem érdekelt, ha esetleg szerinte szar a hangom. Ezt igaziból neki énekeltem, ezzel is azt akartam, hogy legalább egy kicsit érezze milyen helyzetben vagyok. Ha már elmondani sosem tudtam neki, akkor a dalon elgondolkozhatna.
A házhoz érve pizzával a kezemben kiszálltam és Caitlyn oldalán becéloztam az emeletest. Szerencsére innen már nem tartott sok ideig felérni a tizedikre. Alig fájt néhány percünkbe lifttel. A bejáratnál kinyitottam az ajtót és előreengedve a lányt, beléptem a házamba, ahol szerencsére kivételesen nem volt kupi... legalábbis akkora kupi. Pont körülbelül két napja raktam rendet, mert már a távirányítót nem találtam meg, úgyhogy abszolút vendégfogadásra alkalmas fiús, minimál dizájnos ház fogadta Caitlynt. -Itt ám. Körbevezesselek? -kérdeztem a pólóról teljesen elfelejtkezve. Mert hát elvileg úgy illik, hogyha először jár valaki a házadban, akkor megmutassál neki minden helyiséget.
-Persze! -jutott eszembe, hogy még mindig kávés felsőben van és jó lenne, ha kapna váltást. -Egy perc és jövök -mutattam neki mosolyogva, hogy várjon, majd felszaladtam a szobámba és egy egyszerű sötétkék pólóval tértem vissza. -Itt van.


music ▲ 717 ▲ made by

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Suzanne Bishop
Nappali Tumblr_inline_n6bc6i7ii31sxajs2
Nappali Tumblr_pnpb6tyBEs1x8oosvo3_r1_250
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
↷ in the land of gods and monsters
Hobbi & foglalkozás :
↷ journalist



A poszt írója Suzanne Bishop
Elküldésének ideje Vas. Nov. 23, 2014 9:53 pm
Ugrás egy másik oldalra

to Barry


Nem éppen magamra gondoltam, amikor azt mondtam, hogy valaki nagyon éhes, de mégis én estem ennek áldozatul. Egy pillanatig haboztam, hogy mit mondja, mert biztosan nem fog annak örülni, ha elmondom, hogy tegnap óta nem ettem szinte semmit se. Talán egy kis kekszet, mint a papagájok. Kerülöm egy darabig a tekintetét, majd végül megadom magamat az igazságnak, hiszen nem akarok neki hazudni. - Tegnap óta nem igen ettem. Nem volt étvágyam ma, meg túl sok kedvem se. - mondom neki őszintén, hiszen amíg nem találkoztunk olyan lehettem a mai napon, mint egy zombi. Nem találtam megint a helyemet, nem akartam semmit se tenni, mert minden egyes mozdulatom a múltamra emlékeztetett.
Részben az én hibám, hiszen mégis csak én nem ettem egész nap. - mondom neki komolyan és lesütöm a szemeimet. Nem akarom zaklatni őta gondjaimmal, illetve a hangulat ingadozásaimmal. Végre kezdtem jobban lenni, legalább most, így nem akarok arra gondolni, hogy a mai napon milyen önsanyargatásoknak estem áldozatul. - De mindegy, hiszen ez már elmúlt és az a lényeg, hogy most már én is éhes vagyok. - mondom neki komolyan, de talán kicsit el is akarom terelni a gondolataimat az elmúlt nap eseményeiről és gondolatairól.
Egyáltalán nem haragszom, emiatt ne izgulj! - mondom neki mosolyogva. Az arcom is barátságos és mosoly ül az arcomon. - Ilyen bárkivel megesik. Sőt, még néha képes vagyok magamra is borítani a dolgokat. - mondtam neki sietve, mert tényleg nem szerettem volna, ha emiatt rosszul érzi magát, hiszen nem volt olyan dolog, ami miatt haragudnék rá. Illetve soha nem gondolnám azt, hogy lúzer vagy hasonló lenne. Számomra mind ezek a dolgok ellenére még mindig fontos és nem fogok rá másképpen tekinteni, mint korábban. Mert ha ő lúzer lenne, akkor én lehetnék az önsajnáltató liba, pedig ez nem így van. Egyszerűen csak még nem tudtam szembe nézni azzal a tragédiával, hogy mindenkit elveszítettem, de talán végre találtam olyan személyt, aki mindig mellettem lesz. Már csak egy kérdés, hogy vajon milyen módon lesz ő mellettem, barátként vagy többként. De úgy érzem, hogy ezt majd a sors eldönti..
Vagy csak titkon arra vágytam, hogy valami kényelmesebb fölsőbe bújhassak és ezt te kitaláltad és ezért történtek így a dolgok. - mondom neki mosolyogva és egy aprót az ajkamba harapok amikor megérzem kezének az érintését a pólómon. Talán emiatt is állok fel ennyire hirtelen, mert még engem is meglep, hogy mennyire is jó érzés az, hogy érezhetem kezének az érintését. Meg nem akarok még inkább zavarban jönni, így pont kapóra jön az, hogy kész a pizza.
Hamarosan pedig már az autójánál vagyunk. Beszállok a kocsiba és türelmesen várok, hogy elinduljunk. Fejemet az ablak üvegnek támasztom és úgy bámulok kifelé. Figyelem a házakat, a fákat, amint elsuhannak mellettünk vagy mi mellettük, de ezt mind már csak részlet kérdése. Csendesen ültem mellette és hallottam a rádió halk ritmusát, de most még ez se zavart. Kicsit talán még izgultam is amiatt, hogy eljöttem vele, de úgy éreztem, hogy nem fogom megbánni. Hamarosan meg is érkeztünk, illetve átjutottunk a bejárati ajtón egészen a nappaliig. Elhagytam útközben a megfelelő helyen a cipőmet és a kabátomat. Végül pedig körbe pillantottam mosolyogva.
Szóval itt laksz.. - mondtam neki mosolyogva és az egyik polchoz sétáltam, amin könyvek sorakoznak. Amit eddig láttam a lakásból igazán tetszett. Hangulatos ház volt és olyan érzés fogott el, mintha csak hazaérkeztem volna, pedig teljesen másabb volt az ő lakása és az enyém. Fura dolgok vannak. Elkezdtem szemügyre venni, majd összefontam a karomat magam előtt.- Esetleg kaphatnék egy pólót még mielőtt elkezdenénk megtárgyalni, hogy mit is nézzünk? - kérdeztem tőle kedvesen és a fogaim újra alsó ajkamba vájódtak egy kisebb harapás kíséretében.


Ƹ̵̡  40 Ƹ̵̡ zene Ƹ̵̡ szószám: 741 Ƹ̵̡ ©
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Suzanne Bishop
Nappali Tumblr_inline_n6bc6i7ii31sxajs2
Nappali Tumblr_pnpb6tyBEs1x8oosvo3_r1_250
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
↷ in the land of gods and monsters
Hobbi & foglalkozás :
↷ journalist



A poszt írója Suzanne Bishop
Elküldésének ideje Vas. Nov. 23, 2014 9:53 pm
Ugrás egy másik oldalra
*****
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Benson lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •