Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Dimytri Angelov

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 23, 2014 10:18 pm
Ugrás egy másik oldalra


Dimytri Angelov


That which does not kill us makes us stronger.

rejtett vizeken...



Teljes név: Dimytri Angelov
Becenév: Dimytri, Angel
Születési hely: Bulgária
Születési idő: 1412. 11. 05
Play by: Sean Maguire
Faj: Vérfarkas
Érdeklődési kör: Nem vagyok nagy híve a semmittevésnek. Leginkább a harcokban találom meg magam. Jelenleg a ketrecharcok ünnepelt királya vagyok, aminek lehet némi köze ahhoz, ami vagyok. Persze, erről, nem kell mindenkinek tudnia. Igaz? Legyen ez a mi titkunk szépségem.
Kapcsolat a családdal: Halottak mind. Legalábbis remélem.
A tettek embere vagyok. Olykor végtelenül laza, máskor maga a komolyság nagykövete. Szókimondó, nyers stílusom nem mindenki bírja megemészteni de annak idején Victor ezért vett maga mellé; a többi alattvalójával ellentétben én nem nyaltam a talpát, helyette megmondtam, ha valami baromságot csinál. S lám, még mindig élek. Mosolyom lehengerlő, tekintetem magával ragadó, bókokkal halmozlak el. A csábítás mestere, nem volt olyan lány eddig, ki sokáig türtőztette volna magát. Azok, kik hamar beadják a derekukat, nos... csak őket minősíti. Emellett a sors jó humorkészséggel áldott meg, mely néha lehet perverz vagy talán túl sötét is. Igazából, ha meg akarsz ismerni, jobban teszed ha bugyuta kérdések helyett kényelembe helyezed magad.
A külsőm? Markáns megjelenés, a kornak megfelelőre nyírt haj, laza farmerek, olykor szövetnadrág és pólók pihennek a szekrényben. Nem vagyok az a fajta öltönyös, dohányt rágó keresztapa jellem és nem is kívánok az lenni a jövőben.

életem apró darabjai



Te mihaszna, hálátlan kis senkiházi! – akkorát vág rám, hogy hanyatt esem. Anyám zokogva könyörög. „Meg fogod ölni, meg fogod ölni.” Nem ölt meg. Eltörte volna a karom, lábam de anélkül nem tudok dolgozni. Így csak az orrom törte hát és feldagadt képpel indultam a szokásos útra. Még csak tíz voltam de olyan hévvel pakoltam a fát, hogy azt a legerősebb férfiak is megirigyelték. Azután egy nappal, hogy apám majdnem holttá vert, megvásároltak tőle és anyámtól. Anyám zokogott, apám pedig addig verte érte, még el nem apadtak a könnyei. Mr. Radev mindig is titokzatos, ismeretlen ember volt a környéken. Ő vásárolt fel. Együtt nevelkedtem a fiával, majd később Alex alattvalója, szolgálója lettem bár kettőnk kapcsolatát inkább barátságnak mondanám.

Épp csak tizenöt múltam, amikor végeztem apámmal. Az egyik szabad órámban látogattam el anyám sírjához. Két éve halt meg, azt mondták a bánat vitte el. Persze, ha a bánatnak lennének fojtogató ujjai el is hittem volna a történetet. Annak nincsenek. Apámnak voltak. Megvártam még hazaér. Alex nem tudta mire készülök de akkor nem is érdekelte. Elengedett. Apám részegen jött. Épp csak beesett a ház ajtaján a legújabb kurvával az oldalán. Mindkettővel végeztem de gondoskodtam róla, hogy apám az élete előtt a fojtogató ujjakat veszítse el. Véresen tértem haza. Victor nem kérdezett semmi. Lemostam magamról a mocskot és álomba merültem.

A következő hónap fájdalommal és kínnal telt. A mesterem, a gazdám Mr. Radev elutazott. Nem maradt más a birtokon mint a fia Victor és a cselédek, meg persze én. Victor minden áron meg akarta érteni mi történik de magam sem tudtam. Elmenekültem mert féltek, ártok neki. Persze aztán visszatértem és a titok, miszerint elszöktem gazdáimtól sosem került napvilágra. Victor és az én titkom volt.

Persze, ahogy cseperedtünk, egyre nagyobb lett a felelősség mindkettőnk vállán. Én már nem csak gyerekkori barát voltam, hanem bizalmas, alattvaló, szolgáló. Victor vámpírrá vált, én pedig farkasként harcoltam az oldalán ha arra volt szükség. S persze versengtünk a hölgyek kegyeiért addig még meg nem ismerte a nőt, aki tönkretett mindent. Én pedig megismertem a nőt. Eva. Az első igazán komoly szerelem. Az első nő aki képes volt megragadni. Akit nem csak az ágyban akartam magaménak. S hogy aztán mi történt?

Fények. Közelednek. Épp csak elugrok. A hang széthasítja a fejem. Egyre távolabb keveredem, bezuhanok a fák közé. Házak mindenütt,hangos járművek, csörgő apró akármik. Mire végre kiverekedem magam az üzletből, addigra már sötét van. A pub csalogat. Azt ismerem. Hamar berúgom de pénzem semmi. Szerencsémre a hölgy fizet mindent. No lám. Ahogy fizetett ezért a hacukáért a boltban. A boszorkány nem csak tele van pénzzel de okos és tehetséges is. Ötszáz évet kellett bepótolnia velem. Mire a végére értünk már felkelt a harmadik hajnal ébredésem óta. Pokolian fájt de most már tudom, hogy elvették az emlékeim. Meg kell találnom a nőt, aki tette, akinek nem ismerem a nevét csak az arcát. S meg kell találnom Victort is. 2014. New Orleans. Megérkeztem.

user-információk


→ user neve → tapasztalata → multik




Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 24, 2014 6:58 pm
Ugrás egy másik oldalra


gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk itt!

Drága Dimytri! Remélem, nem várod el tőlem, hogy szavakba tudjam önteni, mennyire vártam már rád! És lám, végre megérkeztél... túl szép, hogy igaz legyen. *.*
De térjünk is rá a lapodra... a karaktert meghirdetve még az én fejemben is rengeteg kérdőjel volt a történetével kapcsolatban, de ahogy téged olvastalak, minden hiányzó láncszemet kiegészítettél, és azt adtad, amit ha nem is írtam le, de megálmodtam! 31
Nem tagadtam soha, imádok veled játszani, és alig várom, hogy ezzel a karaktereddel is belekóstoljunk egy izgalmas kalandba, még ha... nem is emlékszel rám. Sad A jövő persze tele van rejtélyekkel, meglepetésekkel, de annyi biztos, hogy talán egy hatalmas háború elejébe csöppentél. Wink
Foglalózz, majd keress bátran partnert, keresd fel Victort, majd készítsd fel magad, mert muszáj lesz velem is játszanod! ;P Jó játékot!

Vissza az elejére Go down
 

Dimytri Angelov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dimytri
» Dimytri ---

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vérfarkasok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •