Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 09, 2015 11:53 pm
Ugrás egy másik oldalra
to Cassandra
the last time i had a party... it was ages ago

A poharam szépen megtelik az itallal, de mielőtt az ajkaimhoz emelhetném, Cassandra elcseni tőlem. Fejemet ingatva, mosolyogva figyelem, ahogy incselkedik velem.
- Szex után minden jobbnak tűnik - értek vele egyet, és én is belekortyolok a rumba, amikor végre visszakapom. Aztán hátamat az asztalnak vetve követem a nőt a tekintetemmel, figyelemmel kísérem, ahogy felöltözködik, és egy jóllakott, lusta macska nyugalmával fogyasztom el az italom maradékát. Arra számítok, hogy kitáncol az ajtón, mire a poharam teljesen száraz maradna, ehelyett visszalibben hozzám, hogy egy búcsúcsókot lehel az arcomra. Hmm...
- Szintúgy - mosolygok rá még egyszer végig mérve őt, majd ellököm magamat az asztaltól, és én is felöltözök. Legalábbis magamra veszem, ami épen maradt, és Cassandra nem tépte szét. Igazából nem jár a göncökért, úgyis loptam őket. Majd szerzek másikat, mielőtt tovább állnék. Ez van, ha a család kitagadja az ember fiát, és visszatérve az extra vagány börtönéből húsz év után nincs egy fityingje sem. Sebaj, majd megoldom, csak idő kérdése.
- Jó éjszakát, kis vámpír! - búcsúzom el a nőtől. Nem arról van szó, hogy meguntam volna a társaságát, mert azt nagyon is élveztem. Csak épp még akad egy-két dolgom ma éjjel, mint például utolérni a kis vöröst, akit megátkoztam, és begyűjteni az infókat a húgomról...

१ Akkor megérte megkeresni ;P Köszönöm a játékot! ♥ १ xxx szó १ Zene: Rock or Bust
©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 08, 2015 3:57 pm
Ugrás egy másik oldalra

Kai & Cass
Perfect stranger, dance with me!
☄ Megjegyzés ☄ Zene ☄ Szószám


Az aktus végeztével, a gyönyör beálltával kimerülten, párás tekintettel dőltem Kai vállának, mintha csak húzna magához, benne kerestem biztos pontot. Szeretem kiélvezni ezt az apró momentumot, ezt a friss homályt, és nincs is más választásom, a lábaim olyan gyengén tartják a testem, hogy ha nem igyekeznék ennyire, összerogynának alattam.  A perc múltával sikerült felülkerekednem a vonzó és kínálkozó érzeten, így már zokszó nélkül, újfent üdén és elégedetten támasztottam meg a pultot, egyik kezemmel pedig mellét simogattam. - Többször kellene báloznom - sóhajtok fel halkan és lábaimmal körbeölelem az övét. Mustrálom, ahogy elemeli poharát és megtölti itallal. Nem késlekedve kapom ki kezei közül és iszok bele tartalmába, incselkedve, játszva az üvegpohár szájával, majd megízlelve az italt, igencsak hümmögve szolgáltatom vissza Kai-nak. - Szex után jobb ízű - nyugtázom statikusan, és kilépve a bűvköréből rázom fel magam, majd a földre küldött ruhám után nyúlok. Gyorsan magamra rántom, megrázom a frizurámat és az ajtó felé biccentek. Egy rövid tétovázás után visszakocogok hozzá, és nyomok egy csókot arcára. - Köszönöm az estét, Kai. Kai Parker.



(u.i.: User ettől a giftől végkép beléd szeretett. Már nem tudsz segíteni rajta.)

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 08, 2015 10:30 am
Ugrás egy másik oldalra
to Cassandra
the last time i had a party... it was ages ago
+18

Ajkait egy erőteljes, meglepett nyögés hagyja el, amitől az én ajkaim azonnal fülig szaladnak. Igen, élvezem, hogy kiszámíthatatlan vagyok, és meglephetek másokat, még ilyenkor is. Ami azt illeti, ezekben a pillanatokban nem ez az egyetlen dolog, amit élvezek.
Cassandra készségesen ajánlja fel magát nekem, tolja magát felém, vonaglik az asztalt markolászva, tekintete gyönyört ígér, amit nem is habozok mielőbb elérni. Testünk hullámzik, majd megfeszül, mint egy teljesen kihúzott íj, ami már csak arra vár, hogy kilője a nyilat. Aztán ez is megtörténik, és a beteljesülés végigsöpör rajtunk. A nő lehúz egy szenvedélyes csókra, amit röviden viszonozok, majd a vállába temetem az arcom, és belecsókolok a nyakába is.
Aztán, amikor végre újra egyenletessé válik a légzésem, elhúzódom tőle, de nem megyek túl messzire. Élvezettel pillanatok végig ismét csábító alakján, végül mögé hajolok, hogy újra magamhoz vegyem a rumot, meg a poharamat. Kell még egy ital, mondjuk úgy, levezetésképpen.

१ - १ xxx szó १ Zene: Rock or Bust
©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 05, 2015 3:49 pm
Ugrás egy másik oldalra

Kai & Cass
Perfect stranger, dance with me!
☄ Megjegyzés ☄ Zene ☄ Szószám


Mellkasom hullámzott, ahogy a kényeztetése révén egyre közelebb araszoltam a gyönyörhöz. Nem volt ott már se tér, se idő, csak az a forró lehelet és finom, szapora érintés. El akartam veszni benne, el én, learatni a búzatáblát, betakarítani a terményt. Keze erősen markolt csípőmre, én pedig legalább annyira erősen kapaszkodtam a pultba, és már-már bekövetkezett a várt élvezet, mikor játéka alábbhagyott, majd megszűnt. Kábán és értetlenül kaptam fel a fejem. Követelni akartam a folytatást, a finálét. Le akartam torkollni, a körmére nézni. De mikor a fejem szemmagasságba ért, keményen hatolt forróságomba, alig a pillanat töredéke alatt. Meglepetésemben olyan nyögést hallattam, mint azt bármikor máskor szégyellnék. Hangos volt és öblös. - Kai - pihegtem szakaszosan, és újra kinyúltam az asztallapon. Minden annyira finom volt. Ahogy kitöltött és magával ragadott.... maga volt a megtestesült desszert, a hab a tortán, a cseresznye a fagylalton. Hangosan szuszogva, behunyt szemmel szolgáltam ki magam számára, s nem volt bennem már egy csepp, annyi harag sem. Mozgása egyre erőteljesebbé vált, egyre szenvedélyesebbé. S ahogy megéreztem gerincemen a kéj közelgő hullámait, magamhoz húztam egy forró csókra. Ja, nem semmi ez az ürge.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 24, 2015 1:08 am
Ugrás egy másik oldalra
to Cassandra
the last time i had a party... it was ages ago
+18

Némi kettősség játszik közre bennem, miközben a dolgok rendje és módja szerint elveszünk egymásban. Egy részem szeretné elhúzni a dolgot, amennyire csak jelenleg tőlem telik, kiélvezni a helyzetet, minden egyes pillanatot, ezt a szép nőt itt előttem, hiszen olyan régen volt dolgom a gyengébbik nemmel, hogy már az idejét sem tudom. Jó, igazából tudom: húsz éve. És az rengeteg idő. Bár odaát volt jobb dolgom is, mint a szunnyadó nemi életem felett siránkozni, hiszen be voltam zárva egy másik világba, teljesen egyedül, magányosan. Kegyetlen sors. De most már itt vagyok, újra élvezhetem az életet, minden mélységével együtt, és nem is vagyok rest ezt megtenni. A türelmem azonban sajnos elég véges. Szándékomban állt nem csak mohón a saját élvezetemre tenni, kiélvezni az ízét, a női nyögéseket, zene füleimnek, de nem szánok végül sok időt erre sem. Végigcsókolom a hasát felfelé, kissé elidőzve a melleinél, aztán elérem a nyakát, a csípőjét pedig közelebb húzom a sajátomhoz, hogy érezze, mennyire vágyom már rá. Bizony, a türelmem utolsó cseppjeit használjuk éppen. Végigfut az agyamon, hogy milyen csodásan fokozhatnánk az élvezeteket, ha elhúznánk még egy kicsit, ha ő is a kedvemre tenne, de nem érdekel tovább. Majd legközelebb. Nem akarok tovább várni. Egyetlen, gyors mozdulattal elmerülök benne, amit egy mélyről jövő nyögés követ. Igen, imádok újra szabad lenni.

१ - १ xxx szó १ Zene: Rock or Bust
©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 22, 2015 12:33 am
Ugrás egy másik oldalra

Kai & Cass
Perfect stranger, dance with me!
☄ Megjegyzés ☄ Zene ☄ Szószám


Kezem buzgón tette a dolgát, kacérkodott kívánalmával, mikor - mindenféle utalást hanyagolva - kikapott helyzetemből, és a tölgyfaasztalra döntött. Szívem belekalapált a mozdulatba, de csak kurtán, a megilletődöttségtől. - Mi ez a mohóság, lelkem? - kacagok fel harsányan, de a nevetés nyögésbe fullad, ahogy megérzem magamon forró leheletét. A jótét tündérkeresztanya szerepétől megfosztva, érzékien nyúltam el a hűvös asztallapon, s szolgáltam fel magam egészében a férfi számára, Kai számára, ha immáron annyira megköveteli. Mert ki vagyok én ahhoz, hogy ellentmondjak neki? Főleg, ha már ilyen csúnyaságot készül elkövetni ellenem. Ugyan. Bár... Másra számítottam, bevallom őszintén. Eddig megismert jelleméből kinéztem volna, hogy elvárja, kényeztessem őt pajkos játékkal, szelíd csókkal, ameddig a gyönyör el nem kobozza tőlem, de ... efféle önzőség helyett az én jóságomra játszott. Megvett kilóra. Nem én leszek az a nő, aki ilyesféle ajánlatra nemet int pirospozsgásan, vagy csak szimplán behatolásért kérlel. Nem, én tökéletesen megtűröm az önzetlen izgatást, sőt, élek vele. Fejemet vízszintesbe helyezem, kezem Kai sövényébe szántom, így adva apró instrukciókat, ösztönözöm a tettre. De nem kell neki kemény borításos használati utasítás, bizonyítja bőségesen. Nyelve először csak finoman érintette forróságom, majd egyre falánkabban, sürgetőbben merült el elfoglaltságában. Ó, de még mennyire. Hátam ívbe feszült, s csak ritkán érintette gerincem a fát. Szapora légvételem, sóhajaim, és azok az apró, félbehagyott nyögések, elfojtott hörgések önmagukért beszéltek. Nem, eszem ágában sem volt félbehagyni az ügyet, a kettőnk ügyét. Tegye csak a dolgát, és nem fogunk összeveszni.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 02, 2015 5:40 pm
Ugrás egy másik oldalra
to Cassandra
the last time i had a party... it was ages ago

Különös kérdése szórakozott mosolyt csal az arcomra. Furcsa, mi minden jár abban a szép kis fejecskéjében. Szerintem nem kérdés, hogy meg tudnám tenni, és számos verzió van rá, hogy ezt mégis hogyan. Mondjuk egyszerűen kitépem a szívét, gyors és kíméletes. Vagy csak kitöröm a nyakát, és miután teljesen kiszolgáltatottá vált nekem, nos... hát igen... De ez így túl könnyű és izgalommentes lenne.
- Fél pillanat alatt... Abban mégis hol az élvezet? - Arcomra ravasz mosoly húzódik. Én annak a híve vagyok, hogy nem érdemes semmit elkapkodni. Persze van, hogy csak azért ölök, mert muszáj, mert a másik kiprovokálja, vagy csak a céljaim útjában áll, és akkor nem biztos, hogy megválogatom a módját. De tulajdonképpen nem az a legfontosabb momentum, amikor elveszem valaki életét, hanem az előtte álló pillanatok, amikor a másik sorsa teljesen a kezedben van, és ezt te is tudod, ő is tudja... Egytől tízes skálán mennyire beteges és perverz, ha ettől a témától csak még inkább beindulok?
Csak egy pillanatnyi csodálkozást engedek meg magamnak, amíg felocsúdok, hogy váratlanul ruha nélkül maradtam. Bár valljuk be, ez így fair. Én a varázserőmet használtam ahhoz, hogy levetkőztessem, ő a vámpírságát. De ami azt illeti, most már szeretném használni a kezeimet is. Egy hosszabb, szenvedélyes csókban forrunk össze, közben közelebb vonom, szorosan magamhoz húzom, ujjaim felfelé simítanak a csípőjén, amíg el nem érik a melleit, és tenyerembe zárom a halmokat. Akkorra viszont ő is célba ér, érintését érezve odalent máris felnyögök. Attól tartok, ez nem lesz hosszú menet, túl rég óta nem voltam nővel. Nagyon, nagyon... nagyon régóta. Fordítok egyet rajta, hogy ő legyen az asztal felől, közben lecsúsztatom róla a maradék fehérneműt is, majd felültetem az asztalra, és a lábai közé furakodok.

१ - १ xxx szó १ Zene: Rock or Bust
©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 27, 2015 10:07 pm
Ugrás egy másik oldalra

Kai & Cass
Perfect stranger, dance with me!
☄ Megjegyzés ☄ Zene ☄ Szószám


A napsütés mára leáldozott, szoba derengett a tompított fényű lámpák megvilágításában, mely éppen csak annyit láttatott, amennyit megtűr egy züllött éjszakába folyó friss kapcsolat. Engedte, hogy Kai alakja kirajzolódhasson előttem, de arcmimikáit árny fedte, mint kendő a halott arcát - sajátomból pedig kiszökött a pigment, tekintve, hogy arccal a körte felé néztem. A résnyire hagyott ablak beengedte a külvárosi zajokat, az ingázó nép robogása kellemetlen ricsajként zúgott túlérzékeny dobhártyámon, s az üveg aprón, sárgán pöttyözve biztosított az éjszakai élet valójáról a peremen élők körében. A szoba fényévekkel kellemesebb és barátságosabb hatást nyújtott ebben a megvilágításban. Beindított, mondhatni.
- Mondd csak, Kai, jól hiszem, hogy akár fél pillanat alatt el tudnál hallgattatni... örökre? - súgom az erőviszonyokkal való szigorú meggyőződésével arcának bőrébe, egyfajta vak hittel, rajongó áhítattal. Ujjaimat hajába gyűrtem és szórakozott mozdulatokkal játszottam el egy-egy tinccsel, miközben tekintetét végig magamon éreztem. Az iménti kérdésemre a válasz cérnaropogással és gombpattogással érkezett, s a ruha sebesen perdült végig a csupán falatnyi fehérneművel takart testemen. Talán ez a mutatvány, talán az előzők, talán a hangulat ragadott magával, de ez a kölyökképű ficsúr mostanra erős, kalandos és mindemellett hihetetlenül vonzó férfivá érett tudatomban, és ennek a férfinek éreztem leheletét ajkamon, és ez a férfi csókolta szenvedéllyel. Így történt, hogy én ennek a férfinak a száját csókoltam hasonló hévvel. Egy apró kattanás, egy halk megkönnyebbülés, egy cseppnyi szabadság - a melltartó is elhagyott, holott kéz erre nem kérte. Kaira vetített vigyorom csak most vált igazán teljessé. Kihívóan ingattam magam abban a minimális szövetben, ami szeméremdombom fedte, s nem szégyenlősködve - a magam vámpírmódján - szakítottam le ingét és nadrágját róla, mintegy mutatva, hogy magam is ki kívánom venni a részem ebben a közös kalandban. Zárásként eloroztam még egy csókot tőle, egy hosszút, egy ráérősét, miközben kezeim bekúsztak boxeralsója alá, hogy rátapintsanak a ... lényegre.



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 15, 2015 3:18 pm
Ugrás egy másik oldalra
to Cassandra
the last time i had a party... it was ages ago

Megmosolyogtat a tény, hogy ismét sikerült meglepnem. Tudom, hogy gyerekes lelkesedéssel örülök az ilyen apróságoknak, de hát kit zavar az, ha negyven felett is huszonéves pofival és egy lázadó tini lelkével vagyok ellátva? Engem ugyan nem.
Tekintetem a vámpírlány bájos arcáról lefelé siklik a ruhájára, és a korábbi gyermeki mosolyom ravasz vigyorrá szélesedik.
- Ez még mindig a kisebb trükkök kategória – jegyzem meg, majd az ő példáját követve én is kiiszom a poharam, és leteszem azt a mögöttem levő asztalra. Közben egy pillanatra sem veszem le róla a szemem. Nem hiszem, hogy az igazi varázslatoknak itt lenne most az ideje. Teljesen más szórakoztatásra van most éppen igény. A vigyoromat kissé visszafojtva az alsó ajkamba harapok, majd pillantásomat végigfuttatom a lány ruhájának elején, mire azon a gombok sorra kipattannak. Amint eléggé szétnyílt az anyag, egy kis rásegítéssel le is csúszik a vállán. Amikor az emberek arról beszélnek, hogy a tekintetükkel vetkőztetnek valakit, tulajdonképpen nem is tudják, miről beszélnek. Ennek is megvan a módja, és sokkal szórakoztatóbb, mint ahogy gondolnák. De annak is megvannak az előnyei, ha ugyanezt a saját két kezemmel teszem.
- És most mi is lenne a célod pontosan? - kérdezem egy kicsivel közelebb lépve, majd tenyereimet a csípőjére simítom kétfelől, és a félúton megakadt ruhát továbbindítom rajta. A művelet befejeztével végigmérem őt, majd egyik kezem a tincseibe furakszik, kicsit megszorítom a haját, és megízlelem az ajkait. Anélkül, hogy bármi látható vagy érezhető erőfeszítést tennék, egy újabb trükkel a melltartóját is kikapcsolom hátul. A siker hatására belemosolygok a csókunkba.

१ - १ xxx szó १ Zene: Rock or Bust
©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 07, 2015 12:09 am
Ugrás egy másik oldalra

Kai & Cass
Perfect stranger, dance with me!
☄ Megjegyzés ☄ Zene ☄ Szószám


Az esetek többségében bevallottan önös érdekből érdeklődöm a másik fél iránt - megszerzendő információért, ingyen forrócsokiért, szexért, de akadnak ritka példányok, igazi gyémántok, beburkolt, bőrrel színezett csontok, amik nem engedik el tekintetem, elkapják, s foglyul ejtik, én pedig leküzdöm az általános önközpontúságot, s bimbózó kíváncsisággal csomagolom ki az idegen mögött álló sztorit. És még ha csalódottan tapasztalom, hogy nem üti meg a neki szánt mércét, a kaland pulzál bennem, az éltetőm. Kai volt egy a néhány közül, aki kiérdemelte odafigyelésemet, emészthetetlen volt. Egyik pillanatban úgy hiszem, vágyik rám, másikban attól tartok, prédája vagyok, játékszere, akit egy óvatlan pillanatban kiragad az életéből, miközben jót kacag balgaságomon. Mellesleg jól nézett ki. Plusz pont. - És mondd csak, Kai. Miféle igazi trükkökről beszélsz? - incselkedem látványosan, és ujjaimat megakasztom gallérjában. - Le tudod varázsolni rólam... ? - nézek hamis félszegséggel a rám göngyölt textilre, majd vissza rá. Felhörpintettem a maradék szeszt,  háta mögött az asztalra csúsztattam a poharat, de kezemet nem húztam vissza, farmerzsebébe toltam. Kérdésére kacér derűbe borult arcom. - Csak ha célom szolgálja, csak ha a célomat, Kai - suttogom szürkén, és finoman alsó, húsos ajkamba csíptem.



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 05, 2015 9:41 am
Ugrás egy másik oldalra
to Cassandra
the last time i had a party... it was ages ago

Szemtelenül vigyorgok rá, és élvezem, hogy lenyűgözte a mutatvány, bár ez igazából csak egy kis semmiség.
- Egy kis szemfényvesztés, semmi több. Távol van ám ez az igazi trükköktől – jegyzem meg, miközben leplezetlenül végigmérem őt. Aztán a szájamhoz emelem a poharat, de afelett is őt mustrálom az italunk megízlelése közben is. A bál kopott fényei között és az a bosszantó álarc mögött nem láthattam őt teljesen, tehát most kihasználom a kínálkozó lehetőséget, hogy alaposan szemrevételezzem. Nagyon szép lány.
- Te is egy igazi bajkeverő vagy, igaz-e, kis vámpír? - lépek közelebb, és végigsimítok a derekán a csípőjéig szabad kezemmel. Még nem igazán tudja, hogy ki vagyok, mi vagyok, mire vagyok képes, de arra már maga is rájöhetett, hogy nem kenyerem a felesleges udvariasság és bájolgás, hogy egyszerűen elveszem, ami nekem kell, és nem köntörfalazok. Tulajdonképpen a szemei előtt átkoztam valakit meg, és mégis kettesben akart maradni velem. Bátor kislány.

१ Ez most pocsék lett, de a következő jobb lesz, cserkészbecsszó ^.^ १ xxx szó १ Zene: Rock or Bust
©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 05, 2015 1:16 am
Ugrás egy másik oldalra

Kai & Cass
Perfect stranger, dance with me!
☄ Megjegyzés ☄ Zene ☄ Szószám

Látva az ámulatot szemében, a csillogást tükrén, a csalfa mosolyt, egy bontatlan könyv ugrott be, annak érintetlensége, tisztasága, a bizsergető érzet, ahogy végigpergeted ujjaidat gerincén, leolvasod a címet, végigtapogatod az íves és fényes betűket, elolvasod a fülszöveget, majd.. miután az izgalom a tetőfokára hágott, egyszer csak felütöd. Gondolkodás nélkül. Kegyetlenül. A lapok meglódulnak, a ragasztás felnyög, a lendület megállapodik valahol, létrejön egy választék, és kidomborodnak a frissen nyomtatott, kackiás, szedett betűk, majd mindent eltölt a tinta friss, súlyos szaga. Csak ugratlak! Még hogy én... olvasni! Ne legyél balga, kis cserkész...
Lelkessége elgondolkodtatott, annyiban nem hazudtam, de hogy hova is vezetett a gondolatsor, magam sem tudom. Üres messzeségbe? Tétova vizekre? Nem tudom megmondani. Az italpultot találta meg, alaposan és gondosan szemrevételezte a kínálatot, majd megállapodott egynél, megtalált két kristálypoharat, és bemocskolta őket a fehér szesszel. Majd...eltűnt. El, bizony. Sokat élt létem ellenére nem találkoztam még hasonló mutatvánnyal. Eltűnni láttam már embereket, de utána előlépni a kámforból, és felém nyújtani egy poharat... még sosem. Lenyűgözve mustráltam arcát, ferde száját, szarkalábas szempárját, szemöldököm a homlokomba szökött. - Csinos trükk, Kai - veszem ki a nekem szánt poharat tenyeréből, majd hozzáteszem. - Van még hasonló a tarsolyodban?




Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Feb. 03, 2015 12:40 pm
Ugrás egy másik oldalra
to Cassandra
the last time i had a party... it was ages ago

A kis vámpír egyetlen intésével kegyetlenül a háttérbe parancsol, mint amikor egy kutyára szólnak rá, hogy maradjon. De én bizony nem vagyok jó kutyus, nem, én egy kíváncsi ember vagyok. Előre csörtetek egészen a pultig, felkönyökölök, majd élvezettel nézem végig a kis műsort, amit Cass teljes mellbedobással leművel a vén fószerral. A vámpírigézés már kiment a divatból? De ki vagyok én, hogy panaszkodjak? A szobát elkaptuk, és még egy kis frissen rittyentett előadást is első sorból izgulhattam végig. Mielőtt magunk mögött hagynánk a recepciót, még magamhoz veszem a vendégek számára kint hagyott mogyorós tálat - nem ám csak belemarkolni, az én étvágyamnak annyi édeskevés lenne - majd kacsintok egyet a döbbenten pislogó vén kecskére - aki határozottan megnyalná a sót - és eliszkolok Cass után.
A csonthéjast ropogtatva lépdelek be utána a szobába is, és amíg ő unottan felméri a helyiséget nagyjából egy másodperc alatt, én érdeklődve járok körül. A plazma tévé, és a 21. század egyéb csodái továbbra is ugyanúgy lenyűgöznek, de a figyelmemet a minibár kelti fel leginkább. A tálkámat felteszem a tetejére, aztán átvizsgálom a tartalmát.
- Pazar. Gint? - fordulok a lány felé, de kérdés nélkül is kitöltök belőle két pohárral. Mindkettőt az egyik kezembe fogom, majd egy egyszerű, de igen látványos illúzióval egyik pillanatról a másikra megjelenek Cass előtt.

१ - १ xxx szó १ Zene: Rock or Bust
©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Feb. 02, 2015 3:20 pm
Ugrás egy másik oldalra

Kai & Cass
Perfect stranger, dance with me!
☄ Megjegyzés ☄ Zene ☄ Szószám

Végigszántva az aulán - Kai-jal oldalamon, megkörnyékeztük a recepciót, a recepciós jelenlétéről csak a pult mögül szűrődő karcos neszezés és kulcscsörgés adott utalást. Kai-nak önuralmat intettem, a frakkban görnyedő alakból ítélve ez az én terepem. Ívbe hajoltam, és mellkasomról az anyagot mellemre csúsztattam, szemrevaló dekoltázst villantva a betekintőnek. Vetettem egy utolsó sokatmondó pillantást Kai-ra, majd megkocogtattam az ürge vállát. Az 50-es éveiben járó, igencsak korosodó dolgozó, akinek vállát nyomták az évek, megugrott meglepetésében, és jószerével a falba vágta a fejét. Feljajdult, majd szentségelt egy sort, s miután megérezte tekintetünket hátán, virágnyelven szabadkozva fordult felénk. Szava elakadt, amint megpillantotta előrebuggyanó kebleimet. Nem, igazán sosem rendelkeztem telt idomokkal, de a mai kor vívmányai, a kipárnázott melltartók, és a szűkre szabott ruhák kihangsúlyozták a semmit is - szerencsémre. - Jó napot - affektáltam nyomatékosan a köszöntést, mire látványosan összeszedte magát. Nem várva válaszra hajoltam nyakába, és rövid diskurzus után már kezemben éreztem a 17-es szoba kulcsát. - Jó fiú - kacsintottam rá, és megpaskoltam vállát. - Jó fiú - reszeltem lágyan, és sarkon fordulva vezettem Kai-t a szobáig. - Még találkozunk, John! - szóltam utána, mire összerezzent. Lefordulva a folyosón még láttam az arcán elterülő bárgyú vigyort, amit kezével takargatott. Göcsörtös ujján jegygyűrű díszelgett. Micsoda barom.
Kitárult a szoba ajtaja. A pompa, az aranyozott csillár, a bolyhos szőnyeg és a plazmatévé olyan anyagi alapú javak, amelyek sosem tudtak lázba hozni. Az utca lánya voltam, aranylánccal nem lehet megvenni. - Szép - vontam vállat egykedvűen, és magunkra zártam az ajtót. Hogy mi a következő lépés...remélem Kai ad rá választ.



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 17, 2014 4:56 pm
Ugrás egy másik oldalra
***
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

17. szoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» 27-es szoba
» 287-es szoba
» 628-as szoba
» 212-es szoba
» 22. kollégiumi szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: New Orleans :: Szálloda a klub felett-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •