Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 25, 2015 10:14 pm
Ugrás egy másik oldalra

to Carlos; Life is full of suprise


Éreztem, hogy valami megváltozott, valami másabb lett, de magam sem tudnám megmondani, hogy mi. Egyszerűen féltem attól, hogy esetleg meggondolta magát vagy megbánta a dolgot, de amikor rám nézett akkor a szemében láttam a szenvedélyt és a ragaszkodást, de ugyanakkor a félelmet is vagy talán a kételyt. Magam sem tudom, de minden erőmmel azon voltam, hogy ne kezdjem el faggatni, de ez egyre nehezebben ment. Egyszerűen szerettem volna azt, ha nem titkol el előlem semmit se. Lehet még mindig nem régóta ismertük egymást, de úgy érzem, hogy volt közöttünk egy kapocs aminek köszönhetően még inkább úgy éreztem, hogy helyes ez az egész dolog.
Csendesen ültem az asztalnál és közben figyeltem őt. Néha talán kissé aggódva néztem rá. Minél több idő telt el, annál inkább kezdett elmenni az étvágyam is. Elkezdtem túrni az ételt, majd végül óvatosan rápillantottam, majd a kezemmel megérintettem őt.  – Minden rendben van? – kérdeztem tőle kissé halkan, mert féltem attól, hogy újra mindent elkezd majd tagadni, hogy nincs semmi baj és miből gondolom. Látom rajta, hogy valami nagyon emészti, de nem értem, hogy mi és ez egyre jobban kezd megőrjíteni. Mielőtt bármit is mondana vagy tenne, hirtelen felállok és összeszedem az ételt, aminek a nagy része a kukában landol, mert ha ránézek, akkor már el fog a hányinger a gyomromban lévő idegességtől. Lassan megengedem a vizet, de valójában nem mozdulok és még mosogatni se kezdek el. Egyszerűen csak állok ott és várok valami csodára, hogy beszélni kezdjen és újra közel engedjen és ne csak akkor, amikor a bennünk lakozó vágyakat elégítjük ki.
Carlos, mi történt? – kérdeztem tőle kissé remegő hangon végül újra és neki dőltem a konyhapultnak és közben összefontam a karomat magam előtt és őt figyeltem.  Egyre inkább kezdtem azt érezni, hogy szép lassan kezdek megörülni a titkolódzástól és ha még mindig nem kapok választ, akkor nem tudom, hogy mit fogok tenni… Egyszerűen hihetetlennek tűnt, hogy ennyi idő után és ilyen hirtelen egyszer csak minden változni kezdett és nem éppen jó irányba.

©️Remélem tetszik. 40
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 20, 2015 12:31 am
Ugrás egy másik oldalra
carlos & layla

Eltelt már pár hónap, mióta ez a kis csoda berepült az életembe. Vagy inkább levadásztam magamnak. Tudja a fene, hogy pontosan miképpen történt. Bár erre kellene emlékeznem, de én magam sem tudom, hogy mi hajtott akkor felé. Egyszerű szórakozás vagy talán valami komolyabb? Őszintén nem tudom megmondani, hogy mi volt az, de egy a biztos, hogy egyáltalán nem bántam meg, hogy így történt. Szokás szerint arra keltem fel, hogy a szerelmem hűlt helyét találom magam mellett. Hallgatózni kezdtem és miután megbizonyosodtam arról, hogy biztonságban van és a konyhában szorgoskodik a gondolataimba temetkeztem. Az utóbbi napok eléggé zavarosak lettek a számomra. Kiderült, hogy van egy lányom. Ha ez nem sokkol le engem, akkor igazából semmi. Nem tudom, hogy mit kezdjek a helyzettel vagy egyáltalán, hogyan vázoljam Layla-nak ezt az egészet anélkül, hogy fogná magát és kirohanna az ajtón. Ez az egész annyira elcseszett.
Megdörgölöm a szemeimet aztán kisétálok a konyha felé a lehető leghalkabban. Egy darabig figyelem, ahogy az én angyalom forgolódik a konyhában, mikor észrevesz halovány mosollyal az arcomon reagálok. – Jó reggelt. – Motyogom a szokásos, reggeli, rettenetesen mély hangomon. Csókját viszonozom, majd inkább a hűtő felé indulok Most valahogy inkább a vére vágyom. Talán ennek sikerül egy kicsit lehűtenie a gondolataimat. Legalábbis ebben reménykedem.
Kiveszek egy tasak vért, majd leveszek hozzá egy nagyobb poharat, amibe kinyomom az egészet és leülök Layla mellé. Próbálom követni az emberi gesztusait és nem úgy viselkedni mellette, mint egy vadállat. Teljes némaságban kortyolgatom a vért még csak rá sem nézve Layla-ra egyszerűen magam elé bambulok és gondolkozom. Van egy lányom. Hát azt hiszem a sors nem csak az öcsémet áldotta meg egy kalandból származó leányzóval, de engem is.




Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 26, 2014 12:51 am
Ugrás egy másik oldalra

to Carlos; Life is full of suprise


Jó pár hónapja már annak, hogy minden megváltozott. Az életem teljesen felfordult és egyszerűen még mindig alig tudom elhinni. Azt is mondhatnám, hogy vére otthonra leltem. Lehet nem az én tulajdonomban volt a ház, mint arról egy koron ábrándoztam, hogy lesz egy saját házam, de úgy éreztem, hogy most nem is ez a lényeg. Egyedül az számított, hogy végre lett egy otthonom, ahol akkor jövök és megyek, amikor szeretnék vagy amikor a drága életem a karjai közül elenged. Nem mintha panaszkodni szeretnék, mert nagyon is élvezem azt, hogy a karjaiban tart, s elkényeztet, amikor csak teheti, de nekem már az is elég lenne, ha mámorító csókjaival ajándékozna meg. Nem kell nekem mindenféle drága ékszer. Nekem csak ő kell és semmi, illetve senki más.
Lassan a hűtőhöz sétáltam és kivettem egy-két alap anyagot a reggelihez. Elmosolyodtam, amikor megéreztem a felkelő nap első sugarait, amint a bőrömet csiklandozzák, illetve a gyönyörű konyhában megcsillannak a dolgokon. Egy kisebb dúdolás közepette készült a reggeli, de figyeltem arra, hogy ne csapjak nagy zajt, hiszen a ház ura még aludt. Ahhoz képes, hogy vámpír volt szinte mindig tovább aludt, mint én, de az is lehet, hogy csak azért történtek így a dolgok, mert imádtam nézni azt ahogyan alszik. Azt hiszem nem tudnék kiemelni egy bizonyos dolgot, hogy mit is szeretek legjobban benne, mert az egész lényét pont olyannak szeretem, amilyen. Pár pillanat múlva megterítettem és mosolyogva pillantottam meg őt.
Jó reggelt. - mondtam neki mosolyogva és egy apró csókot leheltem az ajkára. Annyi emberi ételt csináltam, hogy ő is tudjon enni belőle, ha esetleg megkívánná. Lassan leültem az asztalhoz és figyeltem őt. - Ha szeretnél ehetsz ebből is, de talán még van vér a hűtőben is, ha esetleg arra vetemednél. - mondtam neki könnyedén, majd pedig türelmesen vártam azt, hogy csatlakozzon hozzám. Láttam rajta, hogy valamin nagyon gondolkozik, meg egy-két napja furán is viselkedik. Egész olyan, mintha történt volna valami. Próbáltam már kideríteni, de soha nem ad választ. Egyszerűen csak eltereli a dolgokat.

©️Bocsánat, nem tudtam megállni, hogy ne írjak kezdőt. 27
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 26, 2014 12:51 am
Ugrás egy másik oldalra
****
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Étkező és konyha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Konyha és étkező
» konyha és étkező
» Konyha és étkező
» Konyha és étkező
» Konyha és étkező

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Ackworth lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •