Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 07, 2013 8:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Örömmel szemléltem, nem csak Lucy lelkesedését, de Noah jelenlétét is. Istenem, mint egy megbolondult csitri, úgy gondolkodom, hogy végre itt van, végre itt van.
- Igen, pont úgy nő, az biztos. Igazi kis varázsgomba - simogattam meg kuncogva Lucy haját, miközben átvettem Noah-tól az innivalókat.
De közben tagadhatatlanul örültem annak is, hogy Lucy is örül Neki. Én felhőtlenül örültem, meg voltam totálisan zakkanva érte, viszont ha Lucy nem szeretné, bizonyára én sem engednék magamnak ekkora fegyelmezetlenséget... Ám mivel kislányom rendkívül nagy lelkesedéssel fogadja Noah-t, azt hiszem... nincs is semmi ami a rajongásom útjába állhatna...
- Nekem semmi kifogásom ellene. És a gyerekpezsgő biztosan ízleni fog Lucy-nak is, olyat még úgysem ivott, igaz Tücsök? - kérdeztem Őt, de én persze most egyáltalán nem voltam érdekes, Noah már annál inkább.
- Mi teljes mértékben készen vagyunk - léptem hátrébb, és az ajtóba készített elemózsiás-kosárba süllyesztettem az innivalókat is, majd azt a karomra fogtam. A másik kezembe meg Lucy labdáját fogtam. - Igen, indulhatunk - fordultam vissza Noah-ékhoz, végigmérve, mindent magamhoz vettem-e ami kell.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 07, 2013 5:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Sziasztok - köszöntem vidáman, majd lehajoltam Lucyhez, aki úgy tűnt, nem azokhoz a gyerektípusokhoz tartozik, akik utálják a doktorbácsijukat. Az is lehet mondjuk, hogy tudja, mivel nem beteg, most nem csak miatta jöttem. - Hihetetlen, úgy nőssz, mint a gomba, Lucy! - mosolyogtam rá. - Hoztam üdítőt, meg gyerekpezsgőt. Az a hely, ahová ma megyünk, egyszerűen csodálatos, és megér egy koccintást - néztem hol az anyára, hol a lányára. - Szóval amint készen vagytok, már indulhatunk is, hogy világot lássunk! - nevettem fel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 06, 2013 8:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
(Lucy szobája)

Miután leértünk a lépcsőn, Lucy a labdájával a karjában leült a szőnyegre, és ujjával rajzolgatott a gumianyagra, míg én a konyhába mentem a kosarunkért, melyet aztán az ajtó mellé készítettem.
Épp Lucy-ra adtam rá a mellényét, amikor megszólalt a csengő, és kislányom már szaladt is el a kezeim közül az ajtó felé.
- Hékás! Lucy, ácsi, nem szaladgálunk csak úgy ki, várj meg, nem tudhatod ki van az ajtón túl - léptem utána, ahogy a kilincs felé nyújtózkodott. Felvettem Őt a karomba, és úgy nyitottam ajtót, melynek túloldalán Noah állt.
- Helló - köszöntöttem egy boldog, sugárzó mosollyal, és Lucy nevetve kapálózott le a kezemből harsogva hogy eresszem, majd már vetődött is Noah lábának, hogy átölelje ahogy tudja. - Ahh, azt hiszem Lucy is örül neked - mondtam nevetve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 06, 2013 7:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
/Noah Clever otthona/
Egy kicsit késésben voltam, mert mindegyik magyarázkodásom ellenére Mr. Abshire nem örült, amiért megvárattam. Csak tudnám, miért ilyen hihetetlenül pontosságmániásak az üzletemberek... A fia egyébként már szinte tökéletes egészségnek örvend, olyannyira, hogy azt mondta, örülne, ha minél előbb elmennék, hogy tovább rendetlenkedhessen.
Pearl ajtaja előtt megálltam, és csöngettem. Rostos üdítőt vettem, meg egy kis gyerekpezsgőt. Ez utóbbit azért, mert én amúgy sem vezethetek, és mivel alkoholmentes, mindhárman ihatunk belőle.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 06, 2012 10:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Nagyon különös élmény volt újra hallani Sarah hangját, és kifejezetten örömteli is volt, hisz már nagyon rég volt hogy utoljára láttam. A hangja vidámnak hangzott, és ennek örültem, az én életem rendben van nagyjából, illetve kezd rendben lenni, az Övé is a hangja alapján rendben van, hát mi gond is lehetne akkor?
- Oké, akkor mit szólnál a cukrászdához? Lesz egy mondanivalóm. Pearl, annyira boldog vagyok! Akkor ott egy fél óra múlva, rendben? - jöttek a kérdések, és valahogy tényleg áthatott az öröm a hangjából. Kíváncsi voltam, mi lehet a háttérben, mi lehet amit mesélni szeretne.
- Remek, a cukrászda nagyon jó lesz. Kíváncsi vagyok, és... nekem is lesz mesélni meg... mutatni valóm - kuncogtam, miközben megsimogattam Lucy arcát, ahogy rajtam csüngve támasztotta kis állát a lábamnak, és nézett rám felfele. - Fél óra múlva ott - bólintottam, bár ezt a gesztust inkább csak magamnak tettem. - Akkor addig is szia Sarah! - köszöntem neki még mosolyogva, aztán letettem a telefont vissza a szekrényre kinyomva, és a karomba vettem Lucy-t.
- Gyere Gyöngyvirágom, elmegyünk és találkozunk anyu egy régi barátjával, jó? És kapsz valami finomat, jó lesz? - csipkedtem meg játékosan a hasát, mire felnevetett, és a nyakamba bújt, én pedig átöleltem a derekát, így léptem vissza újra a fogashoz, hogy visszaöltöztessem. Feladtam a cipőjét, majd a kabátját, sálat, sapkát és kesztyűt, magam is felvettem ezeket, aztán Lucy kezét megfogva nyitottam ki az ajtót.
- Indulás - mondtam mosolyogva. Kiléptünk a házból, majd el is indultunk a cukrászda felé gyalog.

(folyt. köv. ott)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 03, 2012 9:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
***

Eltelt az idő, az ünnepek, Lucy-val kettecskén töltöttük. És jól is éreztük magunkat így. Sokat sétáltunk, élveztük a téli tájat, díszítettük a házat, és finomakat ettünk. Noah hiányzott igazából, de nem akartam akaszkodni, és gondoltam, hogy úgysem szalad el, jó volt most nekem kettesben a kicsi lányommal. Valahogy kifárasztott ez az év. Bár nem is tudtam mitől fáradtam bele, de mégis örültem neki hogy vége van már. Nem esett nehezemre jól érezni magam, elég volt csak Lucy-ra nézni, a mosolygós, boldog arcára, és máris rózsaszín volt az élet.

Csendesen és nyugodtan voltunk, nem kerestünk senkit idén, és minket se igazából senki, de nem volt gond. Annál nagyobb volt a meglepetésem, mikor egyik nap, az udvarról bejőve, épp beküldtem Lucy-t a szobába, amikor a telefon megcsörrent az előszobaszekrényen. Érte nyúltam, és megpillantottam egy rég látott nevet a kijelzőn.
- Sarah? - szóltam bele meglepődve, ahogy a fülemhez emeltem a készüléket.
- Halló, Pearl? Nincs kedved összefutni velem valahol? - jött az ismerős hang a túloldalról.
- Én vagyok, igen, és... - befelé pillantottam a nappaliba, ahol Lucy épp a kanapéra mászott, de mikor meglátta hogy nézem, nagy mosollyal indult vissza felém -, de, persze, szívesen összefutnék veled. Mit szólnál ha meginnánk valahol egy kávét, vagy ilyesmi? - kérdeztem, gondolva, hogy mondjuk a cukrászda talán jó is lenne, ott Lucy-nak is akadna kedvérevaló, és nekünk is kellemesebb lenne valami fedett hely.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 31, 2012 9:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Elmosolyodtam azon a futó csókon amit kaptam, majd becsuktam mögötte az ajtót, és egy fáradt, de boldog sóhajjal kísérve fordultam meg, hogy a lámpákat lekapcsolva induljak el felfelé az emeletre, hogy én is nyugovóra térjek.

(folyt. köv. Pearl szobája)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 31, 2012 9:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Hát akkor... Jóéjt Pearl! - fordultam még vissza utoljára, majd talán csak azért, hogy elhiggyem, nem csak álmodtam, adtam egy lágy puszit az ajkaira, majd valóban elindultam a kocsim felé, hogy hazainduljak.
/Noah háza/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 31, 2012 8:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Én is, és köszönöm szépen a szép estét.. - mondtam, miközben az ajtóhoz sétáltunk, s kinyitottam azt. Már előre kíváncsi voltam mit is fogunk csinálni, bár azt hiszem ezek után bármit nagyon szívesen csinálnék Noah-val. Bár egy akkora gombóc volt a gyomromban mint egy alma, de... az izgalom ellenére is mégis nagyon szívesen mennék vele.
- Jó éjt - mosolyogtam rá, amikor kilépett az ajtón át a ház elé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 31, 2012 7:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Még nem volt igazán ötletem, hová vihetném Pearlt, de úgy voltam vele, hogy majd kitalálok valami érdekességet, ami egészen biztos felkelti az érdeklődését. Talán egy régiséget, teszem azt, a romtemplomot. Az példának okáért mindig is lenyűgözött engem.
- Rendben, akkor... kísérj ki. Alig várom már a következő találkozónkat, Pearl - tettem még hozzá, miközben fogtam a kabátomat, a kezembe vettem, és Pearl-lel az oldalamon elindultam a bejárati ajtó felé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 30, 2012 12:30 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Rendben, számomra tökéletes a holnapután. Várni foglak, ebben biztos lehetsz - bólogattam vidáman, és már most is azt hiszem teljesen tűkön ültem, ami... erősen meglepett még engem is. Egy váratlan megismerkedés, egy új kis beszélgetés, egy kis sütizés, egy bál... csók... és máris úgy elvarázsolódtam mint egy tinilány, pedig túl vagyok a fél évezreden... Hihetetlen ez a férfi, teljesen elveszi az eszem, elvarázsol... pedig még csak nem is "mágikus" személy, és mégis elkábít. Ez lehet az a bizonyos nagybetűs vonzalom, amiről beszélnek mások...??
- Akkor... kikísérlek.. - nyögtem ki, amikor sikerült elszakítani a szemeim az arcáról, főleg az ajkairól...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 29, 2012 10:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Ezt örömmel hallom - mosolyodtam el. Igen, megcsináltam! Nem hittem volna, hogy a titkos epekedések után még lenne akár egy kicsi esélyem is.
- Nos, holnap én leszek ügyeletes gyermekorvos, de az azt követő napon nem dolgozom. Mit szólnál, ha akkor érted jönnék? - érdeklődtem. Szívesen láttam volna korábban, de akkor ez azt jelentené, hogy a kislánya esetleg beteg lett, azt meg nem szeretném.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 29, 2012 9:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Mély levegő... istenem... nem hittem volna hogy én még fogok ilyet csinálni egy férfival. A gyerekek, az évszázadok, és Jonathan után...ez olyan volt mint átlagembernek a lottónyeremény.
- Nagyon szívesen... mennék veled randevúra - bólogattam üdvözült boldogsággal az arcomon. - Lucy-t bármikor rá tudom bízni a szomszédomra, úgyhogy ha megmondod mikor érsz rá... találkozhatunk - bólintottam rá a szavaimra, mintegy megerősítésképpen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 29, 2012 8:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Azt mondta volna, hogy nem volt ellenére? Igen, határozottan azt mondta! Sőt, bízom benne, hogy nem álmodom, de még meg is csókolt utána, amit nekem sem esett nehezemre visszaviszonozni.
Győzelem! Méghozzá a köbön, és ez olyan boldogsággal tölt el, amit azóta nem éreztem, hogy... nos, mióta én meg a feleségem külön utakra tértünk.
- Akkor jó. Mit szólnál... Ha ezt még máskor folytatnánk? Úgy értem, akkor már kezdhetnénk egy hivatalos randit, akármelyik napon - ajánlottam fel. Igazából, az volt a baj, hogy túl fáradt voltam ahhoz, hogy bármit is tegyünk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 6:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Nem mertem megcsókolni, s ahogy nézett rám, azt hittem Ő sem fog engem, de... aztán mégis történt valami, és hozzám hajolt, majd ajkait éreztem az enyémeken. Gyengéden csókolt, és puhatolózón, de mégis úgy éreztem mintha a villám csapott volna belém. Olyan villám, ami már nagyon régóta nem...
- Nekem nem volt ellenemre - feleltem egész halkan, mikor elváltunk egymástól, s tekintetem Noah szemeit kereste. Vettem egy nagy bátorító levegőt, és most erőt vettem magamon, majd a nyaka köré csúszott a kezem és most én csókoltam meg Őt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 4:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Megállított, és egy pillanatig egymás szemébe néztünk. Azt hiszem... Azt hiszem, talán félelmet láttam a szemében. Ugyanazt a félelmet, amit én igyekeztem lelepzni az enyémből. nem mert lépni, ahogyan én sem. De az isten szerelmére, hát én vagyok a férfi! Ajkaim az övére tapadtak, csak egy pillanatra, gyengéden és finoman, majd el is húzódtam tőle.
- Talán ezt nem kellett volna - mondtam egy kicsit zavartan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 23, 2012 7:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Mikor Noah közel lépett hozzám, egy pillanatra a lélegzetem is elakadt. Főleg amikor a tekintetünk is találkozott. Bár a szemem oda-vissza járt a szeme meg a szája között. Különös érzéseket ébresztett bennem a közelsége...
- Khm... én is köszönöm. Nagyon jól éreztem magam - ocsúdtam fel magam is, amikor Noah ellépett előlem és elindult...
De mielőtt túl messzire érhetett volna, én a karjáért nyúltam és megállítottam... bár az első tizedmásodpercben fogalmam sem volt hogy miért...
- Várj még... - kezdtem rekedtes hangon, s a szemeibe nézve léptem újra elé. De itt el is akadtam... ahogy a tekintetünk összetalálkozott, nem volt bátorságom lépni...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 23, 2012 3:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Oké... Akkor majd hívlak - mondtam, és közelebb léptem hozzá. Egészen közel... Olyan közel, hogy... Pár pillanatig megbűvölten bámultam az ajkait, majd amikor rajtakaptam magamat, akkor elfordítottam a fejemet, és elindultam a kabátom felé. - Köszönöm ezt az estét, Pearl. Csodás táncpartner voltál - jegyeztem meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 23, 2012 1:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Noah után én is megcsináltam magamnak a kávémat, sok tejjel, és kevés cukorral, s az elkövetkező percek leginkább csendesen teltek el, míg a kávénk ittuk, és a sütit ettük. Ám aztán amikor ennek a végére érkeztünk, Noah felállván indulni készült.
- Hát, ha menni akarsz, persze nem tartóztatlak. Kicsit tényleg elfáradtam már - bólintottam, miközben csészémet letéve az asztalra, én is felálltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 23, 2012 1:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Köszönöm - vettem ki a kávét a kezéből, majd töltöttem magamnak a tejből és a cukorból is. - Tejjel és cukorral is iszom, mióta csak... szóval elég régóta - magyaráztam, majd bele is kortyoltam az italba. Hm... nem is rossz, legalább felébreszt így éjszakára. Néhány percig még nyugodtan üldögéltem, ameddig megittam a kávémat, meg megettem a sütimet, maj felálltam. - Azt hiszem, talán te is fáradt vagy... szóval nem zavarnék tovább.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 9:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Hát, tudod, alapvetően jó házigazda vagyok, úgy hiszem - kacsintottam Rá, majd egy bólintással véve tudomásba a mondatát, kisétáltam a konyhába összedobni a kávét. Közben elővettem egy szép kis süteményestálat, amire tettem a csokoládés sütiből, majd amint elkészült a kávé is, két csészébe töltöttem, és mindkettőt tálcára tettem a sütis tál mellé. Került még oda egy kis tartóba cukor és tej, majd már indulhattam is vissza, kezemben a tálcával.

- Itt is vagyok - léptem be a nappaliba újra, és visszasétáltam Noah-hoz. - Nem tudtam mivel iszod, úgyhogy hoztam tejet és cukrot is - mosolyogtam rá, miközben letettem a tálcát az asztalra, és leültem Noah mellé a kanapéra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 5:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Kávé, süti. Igazán figyelmes vagy - jegyeztem meg. Igazából... a bálon alig ettünk valamit, és mostanra igencsak megéheztem. Na meg... nem is volna szívem visszautasítani őt. Bár... lassan indulnom kéne, ha holnap délutánig ki akarom aludni magam. Végülis... kit érdekel? - Hozz egy kicsit mindkettőből - kacsintottam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 7:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
(Pearl szobája)

- Itt is vagyok - léptem be a nappaliba, amint lesiettem a lépcsőn. Noah épp az újságot tanulmányozta elmélyülten, mikor megálltam mellette. - Akkor hát, kávé? Megkínálhatlak mellé egy kis sütivel?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 6:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Mosolyogva biccentettem, és megvártam míg Noah a nappaliba lépett, aztán megfordulva a lépcső felé, felsiettem az emeletre.

(folyt. köv. Lucy szobája)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 6:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Ó, persze, kár lenne ezért a ruháért - kacsintottam rá. Bár... megnézném, ahogy öltözik, az semmi kétség. Vagy... kibírnám én egyáltalán, hogy nem szólok semmit? Az istenért is, nem! Férfiból vagyok, és akármennyire is jólneveletnek tartom magam, egy vetkőző nőt nehéz csak úgy otthagyni... Szóval inkább leültem a kanapéra, és a kezembe vettem az előző napi Hírlapot. Állattámadások... elég sűrűn vannak.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Vissza az elejére Go down
 

Ház és előszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» A ház és előszoba
» Előszoba
» Ház és előszoba
» Bejárat és előszoba
» Nappali & Előszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Johnson lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •