Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Mr. Stanford lakosztálya

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 17, 2015 3:18 pm
Ugrás egy másik oldalra
***
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 17, 2015 5:06 pm
Ugrás egy másik oldalra

ALEX

Don't Stop The Party ~ 557 ~ reagba linkelve öltözékem
Nem tettem megjegyzést utolsó szavaira. Bemutatkozott ő is, és ennyi. Egész úton csendben maradtam, hogy hallgathassa az ő ízlésének megfelelő zenét. Néha utasítottam egy-egy szóval a helyes irányba való terelés érdekében. Nem lett volna kedvem teljesen rá bízni az utat. A végén még világgá visz. A megérkezés zökkenő mentes volt. Köszöntem a recepciósnak, és felkísértem az emeletre Alex-et. Udvariasan előre engedtem, legyen ő az első aki belép a lakosztályomban. Utána belépve nyugodalmasan vettem észre, hogy rend van. Az ajtóval szemben lévő hatalmas, puha ágy is meg van igazítva. Tökéletes. A friss és kellemes illatról nem is beszélve. Alaposan körbenéztem a lakosztályban. Megnéztem minden helyiségét, mintha keresnék valamit. Magam sem tudom pontosan mit kerestem, de elégedetten tisztáztam magamban az egyedüllétet és a rendet. A ruhásszekrényhez léptem és kinyitottam. Alaposan végigvezettem tekintetemet a különbözőbbnél és jobbnál jobb ruhadarabokon a barna szemimet.
- Ha szeretnél megmosakodni vagy enni, akkor azt javaslom minél előbb tedd meg. Én minden bizonnyal így fogok tenni. Rendbe teszem magam, amíg várunk. Lehetsz te az első. - magyaráztam miközben kezembe vettem néhány inget és nadrágot. Egyik sem felelt meg az elképzelésemnek, így vissza is tettem őket - Utána elmagyarázom a tervet, hogy ne legyen félreértés. Nem lenne valami jó, ha elrontanád a dolgot. Különösen azért, mert épp neked akarok segíteni. - folytattam a beszédet további ruha válogatással karöltve.
Amennyiben elmenne mosakodni, hozatok neki tiszta ruhát, amit be is adok neki a fürdőszobába. Természetesen csak egy kicsit nyitom ki az ajtót, hogy a kezem és a benne lévő csinos és mégis egyszerű ruhadarabokkal. Utána becsuktam, hogy ne zavartassa magát. Nem ő lenne az első meztelen nő akit látok, de hát tiszteletben kell tartani az ő óhaját is. Amint végzett én is elmentem lezuhanyozni. Közel fél órát töltöttem a fürdőszobában, majd a derekamra csavart törülközővel jöttem ki, hogy bevigyem az időközben kiválogatott ruhámat a fürdőbe. Ott felöltöztem és beállítottam a hajamat. Kiegészítők, elegáns és mégis egyszerű viselet némi kellemes és sármos illattal.
Hát ha nem akkor nem. Különösebben nem izgat Alex illatozása. Az ő döntése. Én elmegyek zuhanyozni. Felöltözéssel és mindennel együtt egy órába tellett. Beállítottam a hajamat miután magamon tudhattam ruhámat. Kiegészítők, elegáns és mégis egyszerű viselet némi kellemes és sármos illattal. Tökéletes.

Kijöttem a tisztálkodó helyiségből, és elégedettem sétáltam végig a lakosztályon a nappaliba. Sokkal jobban érzem magam, így összeszedett külsővel. Helyet foglaltam a kanapén és barna szemeimet a vadászon tartottam. Itt az ideje, hogy felvázoljam neki a helyzetet.
- Most jön az a rész, hogy várunk. A helyzet nagyon egyszerű. A vámpírod a mezőn elhangzottak alapján utána fog érdeklődni ki vagyok és hol szálltam meg. Tartozik nekem, és tudja miként fizetheti meg a tartozását. El fog jönni. Még ma. Én elbeszélgetek vele, és megbeszéljük a segítségem árát. Neked ez idő alatt nem kell mást tenned, mint türelmesen várnod. Heves vérmérsékletedből arra következtetek, hogy ez nagy feladat lesz számodra. Kérlek, ne rontsd el. Kivettem neked egy szobát ma éjszakára. Ott meg tudod várni, amíg érted megyek. - vázoltam fel a meglehetősen egyszerű tervet. Számomra nem lesz kihívás. Csak azt kell tennem, amit mindig is szoktam. De, vajon neki mennyire lesz ez nehéz? Csak remélni tudom, hogy van olyan fontos neki az ügy, amiért ezt az egészet csinálja, hogy nyugton maradjon. Ha nem... akkor lesznek még nehézségek.
- Mit gondolsz, képes vagy megbirkózni a feladattal? - kérdeztem továbbra is tárgyilagosan, kezemmel mutogatva és rásegítve a mondandóm kifejezésére.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 23, 2015 5:37 pm
Ugrás egy másik oldalra


Chase & Alex
Különös társasága ellenére a bennem dúló kételyek, mintha kicsit csillapodtak volna létezni. Mégis élt bennem a gyanúper, hogy mégse bízzak meg benne annyira, mint amennyire azt elvárnák ilyen esetekben. Fogalmam sincs, hogy mikor láttam utoljára ekkora ágyat és éreztem ilyen illatokat, de kihasználtam, hogy előre enged, és nem túl észrevehetően nagy levegőt vettem. Nem emlékeztetett ugyan a régi otthonomra, de arra igen, hogy volt otthonom, és mégis feladtam. Feladtam, mert valaki keresztbe tett nekem, és szinte biztos voltam az illetőben, aki ezt kivitelezte. Igyekeztem nem túl feltűnően körbenézni a szobában, de még így is kilógtam egy ilyen környezetből. Bőven kilógtam.
-Nem illik kihagyni egy ilyen remek ajánlatot.-mosolyodom el, talán a mai napon a legbájosabban, ami inkább amolyan erőltetett mosolyszerű, de a lényegre megfelelt, hangom mégis őszintén csengett.
Belépek a fürdőbe és megengedem a forróvizet, majd mikor kellemesen átjárja testem, és megszabadítom magam a megalvadt vértől, ami itt-ott egy két sebem tetején megszáradt az elmúlt órákban, s mikor végzem, a tiszta ruhákat végignézem. Elmosolyodom, amit ő nem láthat, hisz az ajtó mögött állok, de a helyzet, hogy férfi ad a kezembe ruhát egy ajtón keresztül, melynek másik oldalán szinte ádámkosztümben állok, elég abszurd volt számomra, elképzelhetetlen szinte.
Magamra kapom hát a ruhát, miután megtörölköztem és megszárított hajam hagytam, hogy vállamra omoljon. Megnézem magam a tükörben, s a kissé nagy karikák a szemem alatt mintha halványodtak volna. Vagyis jó ezt hinni egy pillanatra. Kilépek a fürdőből, kezemben a koszos ruhákkal, és megvárom, míg ő is elkészül. Majd egy órám volt, ez idő alatt egy pohárnyi ital erejéig megdézsmáltam az italkészletét, és mindenféle kutatást mellőzve, mégis körbesétáltam a lakosztályon.
Ahogy meghallom lépteit, úgy fordulok felé, immár az egyik ablak előtt állok, és az utcára bámulok. Gondolataimból kiszakítva hallgatom, amit mond, állva tekintetét.
-És bízol bennem annyira, hogy elhidd, egy szobában ücsörögve fogok várakozni, nyugodtan és békésen?-vonom fel szemöldököm, majd az ablakon kopogok kettőt, és a magasba mutatok. Telihold közeledik, így a vérmérsékletem adott, noha az erőm nem különösebben érdekli, holott minden valamirevaló boszorkány tudja hasznosítani az efféle energiákat, mint egy telihold vagy egy napfogyatkozás.
-A fülem hegyezni fogom, ez nem kérdés. De egy valamire akarok csak választ találni, és az az, hogy ki árult el a vadászok csoportja előtt, akikhez tartoztam. Érdeklődj, hogy szőke hajú e. Ez nekem elég. Na, meg persze, ha tudja, hogy hol találom. -lépek hozzá közelebb, kezet nyújtva felé, hogy tisztázzuk a feltételeket mind a ketten megértettük és ehhez híven fogunk cselekedni.
music:Sweet Child O' Mine|words: 404
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 05, 2015 6:21 pm
Ugrás egy másik oldalra

Lezárt játék!
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Mr. Stanford lakosztálya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Serah lakosztálya
» Dominic lakosztálya
» Angel lakosztálya
» Julie & Rachel lakosztálya
» Matthew Stanley lakosztálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •