Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 21, 2015 10:52 pm
Ugrás egy másik oldalra
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 01, 2015 8:41 pm
Ugrás egy másik oldalra
norman raynor

Státusz •FOGLALT(LESTOPPOLVA)
Faj •boszorkány/vámpírboszorkány/
vámpír/werewitch
Kor •225+
Play by •Christian Cooke
Ismertető •Te voltál a vőlegényem még régebben. Legalábbis neked lett elígérve a kezem én erről soha nem tudtam, hiszen édesanyám mindig mondogatta a királynak, hogy nem állok készen ekkora lépésre meg én még mindig a szerelmet várom és ezért kérlelte őt mindig arra, hogy először ismerkedjünk meg. De sosem figyeltem igazán rád. Te azonban hamar felfigyeltél rám és mindent megtettél volna azért, hogy megszerezhess. Nem csak azért, mert a király egyetlen elméletben hivatalos gyermeke voltam, hanem mert a személyiségem is megnyert, de én sosem fordítottam kellő figyelmet rád mindig előrébb tekintettem a jövőbe, hogy hátha megjelenik az én szőke hercegem. Most pedig megjelent az életemben Ryan, akit eddig mindennél jobban gyűlöltem most pedig teljes szívemből szeretek. Te pedig nem bírod nézni, hogy valaki más tesz boldoggá ki akarsz sajátítani magadnak nem akarod, hogy bárki más is hozzámérhessen csak te. Nem szerelemről szól ez az egész sokkal inkább birtoklási vágyról. Tönkre akarsz tenni minket. S, ha ez sikerül.. Elintézed, hogy csak arra emlékezzek, hogy mennyi fájdalmat és szenvedést okozott nekem Ryan a múltban.

// Ami a fajt illeti teljes mértékben alkuképes vagyok a dologban, szóval ha a felsoroltak közül egyik sem nyerte el a tetszésed bármikor megdobhatsz egy PM-mel, hogy egyezkedjünk róla. A PB szeretném, ha maradna, mert vannak/lesznek közös képek. 40 A név csak egy tipp nem kötelező, ha megérkeztél azonban örülnék, ha írnál nekem egy PM-t. 40 Bárminemű kérdésre szívesen válaszolok. 31 Gyere hamar!  :szeri:
Várjuk • Ryan-nel együtt nagyon várunk. 31

Vissza az elejére Go down
 

Norman Raynor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Norman Raynor
» Emma Raynor
» Phoebe Raynor
» Norman viskója
» Norman Chester

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •