Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Valentine Grayson

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Valentine Grayson Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 23, 2015 6:06 pm
Ugrás egy másik oldalra
- archivált hirdetés -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 21, 2015 12:54 pm
Ugrás egy másik oldalra
valentine grayson

Státusz •SZABAD
Faj •Vámpír
Kor •583
Play by •Chris Hemsworth / Jonathan Rhys Meyers
Ismertető •Drága édesapám!
Nem is tudok a létezésedről és sokáig te se tudtál rólam, hiszen az egykori jegyesed, édesanyám remekül tüntette el a nyomait. De számodra nem létezik lehetetlen, hiszen te nem más vagy, mint a híres és hírhedt Dracula. Természetesen ma már nem így mutatkozol be, mert ki is hinné el azt, hogy valójában több, mint 500 éves vagy és a kegyetlenségeiről elhíresült személy vagy? Szerintem senki! De ha egyszer valakiből eleged van, akkor annak megmutatod, hogy mire vagy képes és már rettegve mondja ki az igazi és az álnevedet is. Hosszú ideig kutattál édesanyám után, de olyan dologra is fény derült, amire nem számítottál, hogy lett egy leány gyermeked. A nagymamám mondott el mindent neked, amikor az életére törtél, majd pedig te ölted meg őt. Élvezettel nézted azt, ahogyan vergődve meghal, mert pontosan tudtad, hogy mit tett a szerelmeddel és miként tette egyszerű halandóvá.
Egyszerre vagy dühös és bosszúszomjas, de az utolsó jegyesed iránt érzett szerelmed lángja soha nem aludt ki. Te se tudod igazán, hogy mit szeretnél. Megölni, esetleg megtorolni azt, hogy elvette tőled a gyermekedet, aki talán képes lett volna megmenteni a lelkedet a sötétségtől vagy egyszerűen csak visszakapni őt, velem együtt. Feltett szándékod, hogy betoppanj az életembe, de még magad se tudod azt, hogy fogalmam sincs arról, hogy ki vagy és én ki vagyok. Talán nehezebb a dolgod, mint gondoltad volna, de téged valószínűleg ez nem fog elijeszteni.
A múltad sötét darabkái, a halott és sötét lelkedtől vajon a család gondolata képes megmenteni? Annyi gyermekről mondtál már le az évek során, talán egy-kettő még a kezed által is halt meg... Nem szereted azt, ha az emberek nemet mondanak neked és mondhatni részben élvezed azt, ha rettegnek tőled. Eléggé összetett személyiségről van szó, akiben a sötétség és a világosság küzd. A vámpír énje és az emberi énje. Ennyi év után se tudta kiölni magából az emberséget, de ő is érzi, hogy nem tarthat örökké ez a harc. Előbb vagy utóbb az egyik fél fog győzni, de vajon melyik? Az ember vagy a vámpír?

Név és a pb is alkuképes! Ha kérdés merülne fel benned, akkor nyugodtan írj nekem pm-t, mert szívesen válaszolok! Gyere gyorsan, mert nagyon várlak! 40
Várjuk • Én nagyon! 40

Vissza az elejére Go down
 

Valentine Grayson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mr. Grayson
» Wesley Grayson
» Grayson Gilbert
» Magnus Valentine
» Alan Valentine Hadobei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •