Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Milena Holloway

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 15, 2012 9:24 pm
Ugrás egy másik oldalra


Milena Holloway



Teljes neved: Milena Tatjana Holloway

Beceneved: Mila

Korod: Nő lévén nem emlegeti szívesen a korát

Születési idő: 1456. augusztus 31.

Születési hely: Moszkva

Faj: Vámpír

Play By: Olivia Wilde


Belső tulajdonságok: Тому тяжело, кто помнит зло.
Önző, és manipulatív. Szeret mások idegeire menni, néha túlságosan is. A titkait, és mások titkait soha nem fedi fel, kivéve ha nincs valami egetrengető célja. A barátságos oldalát kevesen ismerik, hiszen évszázadok óta egyetlen egy barátra lelt csak rá, de Ő sem a vámpírok jóságáról híres.
Bármit elér, amit csak szeretne, és az orosz vér megmutatkozik temperamentumában is, hiszen általában mindig az életével játszik, vagy éppen máséval. Vámpír mivoltához hűen általában másokéval.
És az orosz nőkkel jobb vigyázni... Múltja alakította ki ezt a rideg személyiséget, még a legközelebbi személyek sem képesek felolvasztani.


Külső tulajdonságok: Zöld szemek, hosszú, barna haj. Nőies alkata csinossá teszi, általában senki nem nézi ki belőle, hogy mi is vezérli valójában. Képes őzike szemekkel nézni, ha valamit el akar érni, de foga fehérjét akár azonnal ki tudja mutatni, ha valami nem tetszik neki.
Kisugárzása eleinte megnyerő lehet, de hamar képes eloszlatni a téves eszméket.


Érkezés célja: Azért jön Mystic Fallsba, hogy elhozzon valamit a régi, egyetlen és talán legjobbnak nevezhető barátjának, Tatiának. Az a valami sokak életét megváltoztathatja...


Előtörténet: 1456 augusztusában láttam meg a napvilágot, Oroszország fővárosában, Moszkvában. Már gyerekként is visszahúzódó voltam, a többség elnyomott, így a hangomat se tudtam soha hallatni. A társaim kigúnyoltak, mert jobb voltam, mint ők. És ez a középkorban, ahol csak kevesek érdemelték ki az igazi iskolai tanulást, hatalmas csapás volt. Akkoriban még nem a barátokról szólt az élet, de nem volt hátrány, ha van egy-kettő. Ez nekem nem jutott ki.
17 éves koromra az orosz temperamentum kiütközött rajtam, és meghatározta állandó személyiségemet. Szerettem másokkal játszani, ahogy tették ők velem korábban, és gyakran vívtam élet-halál harcokat, amik általában az én sikeremmel végződtek. Mindez addig tartott, míg a többiek rá nem ébredtek, hogy velem felesleges játszaniuk, mert akármit is tesznek, én fogok nyerni.
1476-ban találkoztam először Tatia Petrovával, akinek a jellegzetes viselkedése és személyisége azonnal magával ragadott. Nem értettem, hogy miben más ő, mint például én, de végül felfedte előttem a titkát, és barátságunkat megpecsételte azzal, hogy vámpírrá tett engem is. Útjaink azóta néhol elváltak, de minden évtizedben összefutunk párszor, ha a céljaink úgy kívánják.
Azonban nem hagyhattam ki a találkozást a másik hasonmással, Katherine-el sem. A viszonyunk viszont teljesen másként alakult. Ellenségek lettünk. Hogy miért? Az a mai napig a kettőnk dolga. Egyszer talán fény derül rá.
Éppen egy államokbéli kisvárosban élek... egy régi Mystic Fallsi lakossal, aki mindent elmesélt nekem a városról, az emberekről, és a jelenlegi hasonmásról. Már csak idő kérdése, hogy Tatia mikor hív ide...


Ami eddig a szerepjátékban történt: -
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Milena Holloway Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Pént. Aug. 17, 2012 9:40 pm
Ugrás egy másik oldalra


Elfogadva!


Ha tudnád, hogy örülök neked drága barátnőm és átváltoztatottam! Wink Remélem, hogy megmaradsz ilyennek és büszke lehetek rád a későbbiekben is. A karakterlapod nagyon tetszett, az előtörténeted király, úgyhogy jó játékot neked is! Smile
Vissza az elejére Go down
 

Milena Holloway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hotel - Milena szobája
» Hedda "Happy" Holloway

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •