Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
A rendőrség titkos szállása

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 15, 2015 6:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Teljesen ráizgultam a vöröske lüktető vénájára. Nem is hallottam mást, csak a szaporán verő szívhangját. Ujjaim a nyakát szorították, és eszem ágában sem volt elereszteni őt. A vörös az én prédám volt, levadásztam, tehát az enyém. Végignéztem a testén, úgy mint aki épp felméri, hogy mit is fogott. Olyan volt mint egy ingyen svédasztal. Megnyaltam a szám szélét. Már szinte a számban éreztem a vére ízét. Ekkor jöttem rá, hogy milyen éhes is vagyok. Közben kicsit kapálózott, jó zsákmányhoz illően menekülni próbált, de esélytelen volt. Alattam feküdt, leszorítottam, nem ment ő innét sehová. Már készültem a nyakába harapni, amikor idegesítő kántálásba kezdett. A beszéd nehézkesen ment neki, de kitartóan mormolt valamit franciául. Feltételeztem, hogy az életéért könyörög. Nem igazán törődtem vele, főleg hogy egy szavát sem értettem. De ha értettem volna sem biztos, hogy meghatott volna. Aztán az arcomra simította a kezét és mereven nézett a szemembe, mintha szugerálni akarna. A szája meg csak ugyanazt az egy mondatot ismételte, mintha megakadt volna a lemez. Hirtelen meg is fájdult a fejem. Rá akartam szólni, hogy fejezze be, de csak morogni meg vicsorítani tudtam. Aztán egyszer csak elért a felismerés.
-Mit művelek? - közönbös arckifejezéssel pillantottam az alattam fekvő lestrapált lányra, akinek már a szája is halványkék volt az oxigénhiánytól. Kellett egy perc, mire felfogtam mi történt. Amint ez megvolt, azonnal eleresztettem a vöröske nyakát. Megváltás lehetett neki kiszabadulni a szorításomból. Értetlenül néztem magam elé, és próbáltam rájönni, hogy mi történt velem. Számtalanszor átalakultam már, mégsem vesztettem el ilyen szinten a fejem. Kivéve egyszer, amikor pár éve egy boszorkánnyal hozott össze a sors. Neki nem volt szerencséje. Nem tudom miért, de banyák mágiájára valamiért hevesebben reagálok. De nem értettem, akkor miért támadtam a kis vörösre?
-Ő nem boszorkány. - mondtam magamnak, majd lassan a lányra emeltem a tekintetemet, miközben az járt a fejembe, mi van, ha mégis az. A hüvelyk és a mutatóujjam közé fogtam az állát és az arcát magam felé fordítottam, hogy a szemébe nézhessek. Elgondolkodva néztem rá hosszú percekig. Ha van is valami látható jele annak, hogy ő banya, én nem vettem észre. Aztán eszembe jutott a gyújtós, ami nemrég jól a gyomromba vágódott. Az sem magától lebegett és csapott le rám. Egyértelmű, hogy valami mágia mozgatta, és kettőnkön kívül nem volt itt más. Eltekintve pár bamba tekintetű, kóbor mókustól. Aligha voltak animágusok. Ha é képes is lennék ilyesmire, kizárt hogy gyomorszájon vágjam magam. Ezért kizárásos alapon a vöröske intézett el.
-Maga egy boszorkány? - bukott ki belőlem a kérdés.
-Vagy valami félszerzet? Igaz? - tettem hozzá, majd hirtelen erős, szúró fájdalmat éreztem az oldalamban, mire elhúztam a számat. A rönkös gyomros pár bordám bánta.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 09, 2015 10:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next


Renn nem volt jól. Nagyon nem. Térdre roggyant összegörnyedve és a odakapott a kezével, ahol csúnyán betalált a random husángom. Előtte még merőben bámult, de olyan bugyiolvasztó tekintettel, mintha valami érdekesség lettem volna, de a következő pillanatban már le is hervadt a ez a menő bugyilepattintós tekintet, amint eltalálta a haragom. A lelkiismeretem belülről mardosott a tettem miatt. Nem akartam és mégis nagy fájdalmat okoztam annak a férfinak, aki már többször is megmentette az életem, csak azért, mert megharagudtam rá valami olyasmi miatt, ami csak nekem számított. Még jó, hogy dühömben nem kívántam valami extrémebb dolgot, minthogy száradna le a szája, amivel először még hevesen csókolt, majd inzultálni kezdett. Bele sem merek gondolni, mi történt volna akkor. De ha értelmesebb lennék, akkor nem vágtam volna be a durcát ilyen könnyen, hisz okos enged, szamár szenved. De én érzelmi téren síkhülye voltam, a szívem és az érzelmeim nem dolgoztak össze az agyammal. Odabotorkáltam Rennhez, hogy segítsek neki, mire ő kimérten közölte velem, hogy maradjak távol tőle. Még a kezét is felemelte előttem, mint egy stop táblát. Sírásra görbültek ajkaim. Érthető volt a reakciója azok után, hogy ráküldtem egy nagyobb fadarabot, ami rendesen el is náspángolta, de mégis fájtak a szavai. Egy lépést hátráltam.
- Ne hara…- akadt bennem a haragudj szó, mert az ujjai már szorosan a nyakam köré fonódtak és az arcomba vicsorított. Mon Dieu! A következő pillanatban már zuhantam a föld felé egy hangos sikoly kíséretében. A madarak felröppentek a fákról ijedtükben és izgágán körözgetni kezdtek felettünk a magasban. Talán csak ők lesznek az egyedüli szemtanúi a haláltusámnak. Mert abban a pillanatban úgy éreztem, meg fogok halni, most már végérvényesen. És a groteszk az egészben az volt, hogy annak a férfinak a kezei által, aki eddig megvédett a haláltól, aki visszahozott a halálból és aki hosszú idők óta az első férfi volt, aki meg tudta mozgatni a fantáziámat. Kegyetlen a sors, legalábbis velem szemben. De te akartál hibridet látni Shelly! Hát tessék, meg is kaptad! Legközelebb inkább nem kívánok semmit, jobban járok. Már ha egyáltalán lesz legközelebb. Olyan gyorsan értem földet, hogy még pislogni se tudtam, a derekam egy kőnek vetődött, tompa fájdalom hasított az oldalamba. De nem értem rá azzal foglalatoskodni, ugyanis morogni kezdett rám, majd végigmért, de ezúttal nem bugyiolvasztó, hanem kiéhezett tekintettel. És elhiheti nekem mindenki, hogy nem a bugyikámba akart bejutni, sokkal inkább a vérkeringésemet akarta felborítani. Nagyon gyorsan kellett pörgetnem az agyam azon mit tehetnék, mielőtt ott helyben széttép. Ijesztő volt, nagyon, és a gyomrom görcsösen összerándult, de nem vágytam korai halált halni. És nem akartam azt sem, hogy a férfi a halálom terhét cipelje egész életében. Nem ismertem jól, de annyira azért már megismertem, hogy tudjam, nem volt rossz hibrid, és józan fejjel nem kívánta volna a halálomat. Nemhiába aggattam rá a rendi zsaru becenevet. Kattogott az agyacskám egy ige után, ami nem bántja őt, de számomra is biztosítja az életet. Eszembe jutott egy nyugtató ige, amit egyszer már Dettyn is alkalmaztam, mikor kezdő vámpírként egy rémes éjszakán nekem támadt. Avoir la tranquillité d'esprit! kezdtem el kántálni magamban.
- Avoir…la..tran..quillité...d'esprit... - töredezetten és rekedtesen törtek elő a szavak a torkomból, nem lendített a helyzeten az, hogy Renn fojtogatott.
- Av...oááá...lah...than...qijjééé...de...príí... - egyre kevésbé tudtam hangosan és érthetően is kántálni, mert ujjaival szinte már a bőrömbe vájt, küszködtem a feltörő öklendezőrohammal és a levegőhiánnyal, de nem adtam fel. Vissza kellett hoznom őt, hogy tiszta fejjel tudjon gondolkodni. Avoir la tranquillité d'esprit! Ujjaimmal végigsimítottam az arcán.
- Avh...oháá... - jött a rekedtes suttogás, többre nem futotta. Avoir la tranquillité d'esprit! Ujjaimat most a szeme alatt kiduzzadó vérereken futtattam végig és mindeközben végig a szemébe néztem eltökélten. Renn, kérlek, nyugodj meg! Avoir la tranquillité d'esprit! Morgó hibrid arcát a két meleg tenyerem közé fogtam, és mereven a sárgás szemeibe néztem, miközben gondolatban sorozatosan az igét kántáltam. Avoir la tranquillité d'esprit! Avoir la tranquillité d'esprit! Avoir la tranquillité d'esprit! Sikerülnie kell! Nincs olyan, hogy nem sikerül. Renn, tudom, hogy te nem akarsz megölni, le kell csillapodnod. A torkom körül nem lazult a fogás, a levegőm már gyéren volt, szédelegni kezdtem, hisz a saját energiám is emésztődött a varázslat során. Nem halhatok meg! Nem ölhet meg! Nem érhet így véget, ami igazából el sem kezdődött.

megjegyzés: the spelling time
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 08, 2015 9:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Lehet, hogy a kelleténél kicsit keményebb voltam vele, mint akartam. De nem ismerte a hibrideket, ezért nem volt tisztában azzal, hogy mit is kér tőlem. Ha azt gondolta, hogy ez valami játék, akkor hatalmasat tévedett. Igazából nem tudom mi járt abban a csinos kis fejében meg, hogy mit akart nézegetni egy hibriden, de határozottan rossz ötlet volt. A sziklán is szerencsénk volt. Alakulhattak volna a dolgok sokkal rosszabbul is. Amikor megemlitettem, hogy akár a feje is bánhatja a hibridszemlét, úgy nézett rám, mintha valami elképzelhetetlent mondtam volna. Bármit gondolt, nem volt célom megszabadítani a nyakát a fejétől, de mint lehetőség benne volt a pakliban. Jó, ha tud róla. Nem akartam ezzel foglalkozni. Végül is kapott választ a kérdésére, még ha nem is olyat, amit remélt. Könnyedén sétáltam el mellette, ezzel részemről lezártnak gondoltam a beszélgetést. Nem hittem, hogy ezt majd zokon veszi, de a kicsike kiakadt. Úgy besérült, hogy még a kabátomat is hozzámvágta mérgében. Morcos képpel álldogált előttem egy szál bugyiba meg cicifixbe. Meg kell hagyni kellemes látvány volt. Csak ne vágott volna hozzá, ilyen duzzogó képet. A durcás arc és a lebiggyesztett száj sokat rontott az összképen.
Átlag elmondható, hogy jók a reflexeim és rendszerint felfigyelek rá, ha veszély fenyeget. Most viszont nem vettem észre a felém közeledő bajt, mert a figyelmem egészen máshová koncentrálódott. Pár pillanatig egészen belefeledkeztem a látványba és csak arra eszméltem, hogy valami gyomorszájon csap.
-A jó élet... - nyögtem fel a gyomromhoz kapva. Olyan erővel vágódott hozzám, hogy még bele is görnyedtem, majd lassan térdre ereszkedtem. Mintha egy vonat tolatott volna belém. Felpillantottam és homályos foltokat láttam, meg valami lebegő fatönköt az orrom előtt. Nappal volt, de csillagokat láttam. Az, hogy még a lábfejemre is rázuhant a gyújtós, már fel sem tűnt. Nem igazán volt időm azon tűnődni, hogy került ide, meg mi a fenéért lebeg a térben, mert rohadt dühös lettem.  És ez rossz előjel volt. Annyit azért levettem, hogy valami természetfeletti volt a dologban. Nem természetes, ha husángok csapkodják az embert séta közben. A kis vörös nagyon megijedhetett, legalábbis a hangja erről árulkodott. Felpillantottam rá, de konkrétan kettőt láttam belőle.
-Maradjon távol tőlem. - mondtam kimérten, és még az egyik karomat is felemeltem jelezve, hogy egy lépést se tovább. Nem akartam undok lenni, de kezdtem elveszteni az önkontrollt. Hiába, addigra a vöröske már ott volt előttem. Valamit mondott, mert mozgott a szája, de nem jött át az üzenet. Higgadt tipus vagyok, de ez most szó szerint beütött. A következő pillanatban azon kaptam magam, hogy az ujjaim a vörös nyakát szorongatják, majd egy laza mozdulattal a hanyatt vágom a fűben. Nem szépítem, szabályosan magam alá gyűrtem a vöröskét. Mondani akartam neki valamit, de csak morgó farkashang jött ki a torkomon. Végignéztem a szinte csupasz testén, amit pár kényes helyen takart némi anyagdarab és csak egy gondolat járt a fejembe, széttépem. A fejénél kezdem és megiszom a vérét is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 07, 2015 9:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next


Nemet mondtam a mókus evészetre. Elképzeltem egy szőr nélküli mókus sültet felfele álló farokkal, élettelen gombszemekkel zöldség és krumpliágyon. Émelyegni kezdett a gyomrom is. Megráztam a fejem egy fintor kíséretében, hogy kiűzzem a borzalmas pillanatképet a kobakomból. Renn rám hagyta a pucolást, de ha olyan halat fogunk ki, aminek bőrszerű a pikkelye, nem kell bajlódni a pucolással sem.
- Rendben, majd én megcsinálom. - sóhajtottam engedve neki. Bár azt nem tudtam, mivel fogok neki a pucolásnak, ha mégis pikkelyes lesz a halacska, mert nem volt nálam sem zsebkés, sem Renn borotvája, amit könnyedén elcsentem és el is hagytam valahol az erdőben. Mivel merőben gondolkodtam rajta és a történtek után nem is voltam egy szószátyár, megjegyezte, hogy nem illik hozzám a szótlanság. Értetlenül néztem rá. Most akkor csiripeljek és duruzsoljak neki egész nap, az megnyugtatná???? Ki érti ezt a pasit? Mert én egyre kevésbé. Aztán a fejecskémbe surrant egy merész ötlet. A lehető legszebben kértem rendi zsarukától, hogy mutassa meg nekem ismét a hibrid alakját, hátha az elűz minden más gondolatot vele kapcsolatban. Persze nemet mondott rá, amire számítottam is, de a továbbiakra nem igazán. Elég harapós lett a kedve, úgy kezelt le, mint egy öt éves óvodást. A végén még meg is kérdezte, mi lenne ha letépné a fejem? Egy pillanatra elgondolkodott. Ez nem lehet igaz! Komolyan elgondolkodott azon, hogy esetleg letépheti a fejem!? Ki ez a pasi? Merthogy nem a RENDI zsaru, az hét szentség. Hogy lehet valaki ennyire lekezelő? Pedig csak egy egyszerű kérdést tettem fel. Válaszolni akartam neki, megmondani, hogy értek én egy egyszerű nemből is, nem kell mindjárt lekezelő stílust megejtenie, inkább a szép szóból értek. De nem hagyott érvényesülni, egyszerűen fogta magát és elsétált mellettem, folytatva útját az erdőben. Szájtátva, elképedve néztem utána. Feldühített, ha valaki csak úgy lekezelően bánt velem, pedig nem adtam rá különösebb okot. Szépen kérdeztem tőle, nem csúnyán és még ha netalántán fájó pontra is tapintottam, az sem indokolja ezt a fajta modort, amit megengedett velem szemben. Az előző alkalommal sem bántott hibrid alakban, sőt, megmentett, ezért azt gondoltam, talán most is tudna uralkodni magán. Megharagudtam rá. Nagyon haragudtam, főleg mert teljesen összezavart. Egyszer örömet okoz, amit a másik pillanatban el is vesz tőlem. Milyen pasi az olyan, aki a csókodat szapulja, de aztán szenvedélyesen a karjaiba vonva franciázgat a szádban, ezután pedig ledegradál egy dedós kisgyerek szintjére??? Érthetetlen. Még mielőtt túl messzire szaladt volna, dúlva-fúlva leszedtem magamról a kabátját.
- Renn! - kiabáltam oda neki, majd megvártam, hogy kegyeskedjen hátranézni és azzal a lendülettel hozzávágtam a bőrdzsekit.
- Köszönöm, már nincs rá szükségem. Meg lehet sülni. - magyaráztam neki kicsit haragosan, miközben arra gondoltam, hogy úgy elnáspángolnám valamivel, amiért így szórakozik velem. Lehetséges, hogy ő jót mulat rajtam, a sorozatos zavaromon és szerencsétlenségemen és azt hiszi, úgy viselkedhet velem, ahogy neki tetszik, csak mert ő a védőm, de ezt nem engedhetem. Többet egy férfiegyed sem játszadozhat velem a kedvére. A bosszúságom egyre csak nőtt, és mire egyet pislantottam, Rennt már gyomorszájon is vágta egy szép darab farönk, ami a semmiből hussant oda. Ledermedtem egy pillanatra, mire a rönk a földre zuhant és eltalálta Renn egyik lábfejét. Kikerekedtek a szemeim. Úristen, mit műveltem????
- Renn! Jól vagy? - érdeklődtem ijedten, majd közelebb botorkáltam hozzá. Az egy dolog hogy elhusángoltam volna a férfit gondolatban, de nem akartam ténylegesen is bántani! Mit tettem, mon dieu, mit tettem??? Azt hittem, ezen a ponton már túl vagyok, azt hittem, hogy tudatosan is tudom irányítani a képességeimet. Ennél nagyobbat aligha tévedhettem volna.
- Renn, én…sajnálom. Nem volt szándékos. - kétségbeesetten lebiggyesztettem ajkaimat és reméltem, nem esett komolyabb baja. Egy hibridet ez még nem vágja földhöz, igaz?? Ami nem öl meg, az erősít. De féltem, hogy Renn nem így látja majd a dolgokat.

megjegyzés: the dangerous time
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 07, 2015 6:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Jó pár nővel csókolóztam már, de még egy sem volt, aki ennyire bekészült volna egy kis szájrapuszitól. A kis vörös teljesen az elmúlt percek hatása alá került. Az arca vöröslött, ez már meg sem lepett. De az annál inkább, hogy egy szót sem tudott kinyögni ezután. Csak fejrángásokkal meg kézmozdulatokkal kommunikált. Mint akinek menet közben lezsibbadt volna a nyelve, pedig nem is voltam durva. Még jó, hogy nem mentem messzebbre. Mi lett volna, ha a bugyijába is mélyen belenyúlok? Lehet az életben nem szólalt volna meg többet. Miután a kislány is összeszedte magát, elindultunk valami élelmet szerezni. A hátam mögött sétált, néha a vállam felett, a szemem sarkából hátrapillantottam, megvan-e még? Szép is lett volna, ha menet közben itt elhagyom valahol. Szokatlanul nagy volt a csend. Rossz előjel, ha egy nő túl sokáig hallgat. Nem is tudtam, mire gondoljak. Aztán amikor felvetettem, hogy vadásszunk le pár mókust, megjegyezte, hogy inkább halat enne. A mókusmenü gondolata sem jött be neki, nem mintha én annyira ráéheztem volna a mókushúsra, de valamit én is kajáltam volna.  
-Felőlem. De maga pucolja meg. - mondtam, miközben elértük a sziklákat. A vörös ismét elcsendesedett és hosszú percekig egy szót sem szólt.
-Nem illik magához a szótlanság. - jegyeztem meg, de alig hogy kimondtam hirtelen elállta az utamat. És ahogy rám nézett, rögtön tudtam, hogy akar valamit. Nem kellett sokáig várnom, hogy megtudjam, miért csillognak úgy a szemei. Előadta, hogy ő most látni akarja a hibrid alakomat. Először azt hittem, hogy csak viccel vagy rosszul hallok. De amikor bevetette a kuncsorgó macskatekintetét és megtoldotta egy 'légyszi'-vel, rögtön leesett, ez a nő komolyan beszél. Értetlenül néztem rá, és közben azon tűnődtem, hogy lehet elmentek neki otthonról vagy egyszerűen csak mazochista. Utóbbi valószínűbbnek tűnt. Az előző alkalommal is majdnem teletette a bugyiját a félelemtől, amikor rám nézett és egy hibrid nézett rá vissza.
-Hogy mi? Ezért hallgatott eddig? Ennyi erővel maradhatott volna csendben is. - gondoltam magamban, miközben a rám meredő, kérlelő szempárba néztem.
-Nem! - feleltem határozottan a kérésére.
-Felejtse el! Ez itt nem cirkusz. - morogtam a lánynak. Még mit nem. Majd csettintésre hibriddé válok neki a két szép szeméért.
-Ha szórakozni van kedve, menjen vidámparkba. - tanácsoltam neki.
-Mi van ha letépem a csinos kis fejét? - kérdeztem vissza gondolkodásképp. Egyáltalán nem volt veszélytelen a dolog. Szerencse, hogy a múltkor nem történt baj.
-Inkább menjünk enni. - tettem hozzá, mivel már én is éhes voltam. Majd lazán elléptem mellette és egyszerűen úgy tettem, mintha a vörös kérdése el sem hangzott volna.


A hozzászólást Renn Kramer összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 07, 2015 11:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 06, 2015 9:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next


Renn nagyon profin csókolt. Soha senki nem csókolt még úgy, ahogy ő. Na jó, talán Rivaille. De vele nem sokat csókolóztam. Nem mintha Rennel olyan sokat tettem volna vagy tenném a jövőben. Nem hittem, hogy még egy ilyen alkalom adódik majd kettőnk között. Egy pillanatra kétely fogant bennem, de gyorsan elhessegettem. Csak egy aprócska pillanatra váltak el ajkaink egymástól, és a bennragadt levegővel együtt egy Húha! felkiáltás is elhagyta a számat. De szerencsére nem váratott tovább a folytatás. Nem ismertem még jól a férfit, de mégis megfogott engem. Talán abban a pillanatban, amint a kihallgató szobában elém csúsztatta a szendvicset és az innivalót. Amint elengedte a másik kezemet is, kapva kapva az alkalmon végigsimítottam a mellkasán egészen le a hasfaláig. Jujj, ezt azóta ki akartam próbálni, hogy először a hátán cipelt! Olyan markáns volt a teste, de még sem az a felfújt izomlufi. Tökéletes! Azt hittem, ezt már semmi sem tetézheti, ám ujjai a rajtam lévő bőrkabátja alá bújtak és végigsimított a derekamon, majd közelebb húzott magához. Hangot is adtam a tetszésemnek egy apró kis nyögés formájában és ha nem lettem volna a pillanat hatása alatt, tutira kiakadtam volna, hogy belenyögtem Renn szájába. De a szép pillanatok egyszer csak elmúlnak, ahogy ez is, ugyanis a gyomrom tudatta velem most is, mint mindig, hogy szeretne élelemhez jutni. Szóval a korgó pocim bezavart a fülledt csókcsatánkba és elváltak ajkaink egymástól. Hatalmasra tágult szemekkel néztem rá rendi zsarura, aki a hüvelykujjával végigcirógatta az alsó ajkamat, miközben lazán közölte velem, hogy kvittek vagyunk. Lehet az agynak szédelegnie? Mert ha nem, az enyém akkor is megszédült egy pillanatra és nem az éhségtől és a morgolódó pocimtól. Renn megjegyezte, hogy talán ehetnénk is most már valamit, heves bólogatással támogattam az ötletét, mivel megszólalni még nem tudtam. Mintha megkukultam volna. És nem csak volna, tényleg nem tudtam megszólalni. Pedig nem ment el a hangom, de lehet az agyacskám kisült, mert a szenvedély miatt kiiktatott gondolatok most mind újra előbukkantak és talán nem bírt el minden információval. Főleg, hogy semmi sem tűnt értelmesnek. A következő pillanatban Renn felkapott és feltápászkodott velem a karjaiban. Azonnal elpirultam, amint a csupasz bőrömhöz ért az ujjaival. De ez a jelen helyzetben azt hiszem még elfogadható. Bár nem ártana valami pirulás elleni bűbájjal bevédeni magam, mert már kezd az idegeimre menni, hogy minden egyes kis zavart pillanatom a fejemre van írva, mint egy neonfelirat. Renn mókust akart lőni ebédre, a válaszom egy heves fejrázás volt. Tiltakoztam a cuki kis mókuskák lelövése ellen. Na jó Shelly, nem most már igazán meg kellene szólalnod, nem a fejeddel helyeselned vagy tiltakoznod. Összeszedtem magam, majd követtem az erdő felé. Amint beértem, megböktem a hátát.
- Inkább fogjunk halat. A mókus az…- x-et mutattam a két kezemmel, jelezvén, hogy nem akarok ugrabugráló, csillogó szemű cuki szőrös kis rágcsálót enni. Ezek az édes kis jószágok nálam nem az étel kategóriába voltak sorolva. Csak ennyit szóltam, örültem, hogy ennyit is ki tudtam magamból préselni. Szótlanul követtem Rennt, közben a kisütött agyamat élesztgettem újra, hogy újra járatni kezdhessem. Nem értettem. Valami nagyon nem stimmelt. Ambivalens érzéseim voltak és nem a csókkal kapcsolatban, mert az csodálatos volt. Hanem a férfival kapcsolatban. Egy pár perccel ezelőtt még gonosz módon arra utalt, hogy nem vagyok jó csókolózás terén, erre egy fél pillanattal később megcsókolt. Hazai stílusban, de még azt is túlszárnyalva. Igen Shelly, hiába hiszed azt, hogy csak álmodsz, ez nem álom, ha sorozatban elkezded csipkedni magad, akkor sem ébredsz fel belőle. Rendi zsaruval csókolóztál és nem úgy tűnt, mintha nem élvezte volna ajkaid érintését, mert akkor valószínűleg már az első tized másodpercben ellökött volna magától fujjongva, hogy mondjuk…Több nyelv, kevesebb nyál. Vagy valami hasonló beszólásra számítanék tőle. De ha tetszett neki a csók, akkor miért húzott le olyan kegyetlenül előtte? Mi járhat a tesztoszteronnal jól megpakolt zsarukobakjában??? Soha sem tudtam úgy istenigazából kiigazodni a férfiakon, de Renn? Egészen más kategória volt. Ő új szintre emelte a kiismerhetetlenség fogalmát. A szemem sarkából óvatosan rápillantottam és kicsit elidőzött a tekintetem az orra és az álla között. Hjajjjjjj!!! Valaki esetleg nem írna egy rendi zsaru értelmező szótárt? Szöget ütött a fejecskémben az a gondolat, hogy talán, de csak tényleg egy icipicikét talán tetszem neki. De aztán arcon csaptam magam gondolatban, hogy ne képzeljek már túl sokat a helyzetbe. Azt mondta, kvittek vagyunk. Én megcsókoltam, bár ő ezt nem találta csóknak, majd ő is megcsókolt, amit én viszont nagyon is élveztem, talán épp annyira, mint ahogy ő nem az én reggeli meglepetésemet. De bizonyosan ennyi volt és nem több. Nem kell, hogy olyasmit láss a dolgok mögé Shelly, ami nincs a te érdekedben! Nehogy aztán megint csak csalódnod kelljen. Megráztam a fejem, hogy elhessegessem a csókkal és a bizonytalan jövőképpel kapcsolatos gondolataimat és inkább valami másra koncentráltam. Kitaláltam valamit, ami elvonhatná a figyelmemet arról, mennyire megtetszett nekem rendi zsaru. Igaz, ez is vele kapcsolatos, de ez talán kicsit helyrezökkenti majd a gondolataimat. Gyors léptekben megelőztem őt, elé álltam megakadályozva, hogy tovább ballagjon, majd elmosolyodtam.
- Renn! Kérlek, mutasd meg újra nekem a hibrid alakod! Léééégyszi! - kérleltem őt a szokásos Shelly-féle kérlelő arckifejezéssel. Lehet nagy kérés volt ez tőlem, de ahogy megijedtem tőle a múltkor, úgy talán most lecsillapodom miatta. És persze bennem volt a kíváncsiság is, soha nem láttam még hibridet közelről, talán ha egy kicsit jobban szemügyre vehetném, az később még jól jöhet. Nem mintha az lett volna minden vágyam, hogy más hibridekkel nézzek farkasszemet a jövőben.

megjegyzés: the ambivalence time
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 05, 2015 8:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Adta magát a helyzet. A lány reggeli csókos ébresztője után, gondoltam nem veszi túl nagy sértésnek, ha én is hasonlóan teszek. Bár én jobban szerettem, ha a partner ébren is van a művelet közben. Amellett, hogy izgalmasabb, még eredményesebb is. A kezdeti meglepettség után a vöröske egész gyorsan ráhangolódott a témára. Szorosan hozzámsimult, a mellei a mellkasomnak feszültek és még a hajamba is szenvedélyesen beletúrt. A szende vörös egy igazi kis vadmacskának bizonyult és határozottan úgy tűnt, hogy élvezi a dolgot. Elsőre egy lazább csókra gondoltam, de hamar elmélyült. Fel is merült benne egy fél pillanatra, hogy helyén való ez? Elvégre a kicsike szemtanú volt, én pedig a kirendelt rendőr mellette. Lényegében ő volt a munkám. Gondolatban átfutottam a szabályzaton, de nem emlékeztem tisztán olyan pontra, ami ezt kifejezetten tiltotta volna. De ha lett is volna ilyen kitétel, most már úgyis mindegy.
-Fene bánja...amúgy sem látja senki. - gondoltam magamban, mikor már egy teljes perce a vöröske szájában kalandoztam. Egy levegővételnyi időre elhajolt tőlem, és csak azt tudta kinyögni, hogy "hűha". Halványan elmosolyodtam, majd kis szusszanás után csillogó szemekkel tapadt ismét a számra. Miközben újra birtokba vettem az ajkait, elengedtem a másik csuklóját is, amit eddig az ujjaimmal fogtam bilincsbe. Nem volt értelme tovább szorítanom. Tudtam, hogy úgy sem fut ő innen sehová. Kényelmesen befészkelte magát a karjaimba. Kezemmel a kabát alá nyúlva végigsimítottam a derekán és közelebb vontam magamhoz. A pillanatot a vöröske gyomorkorgása zavarta meg, ami olyan volt, mint egy hangos medvemorgás. Lassan hátrább húztam a fejem, miközben elváltam ajkaitól.
-Na...azt hiszem, most már kvittek vagyunk. - jegyeztem meg a lány szemeibe nézve, miközben a hüvelyujjamat végighúztam a nedves ajkain. Ekkor a gyomorkorgás újra közbeszólt.
-És most már ehetnénk valamit. - tettem hozzá. Tulajdonképpen előző nap reggel ettünk utoljára. A helyzetet nehezítette, hogy egy erdő közepén voltunk, ahol nem volt egy kósza csárda sem, ahová betérhetnénk. A combjai alá nyúltam és egy laza mozdulattal vele együtt felkeltem a földről, majd lábra is állítottam.
-Menjünk. Menet közben majd "lövünk" pár mókust. - magyaráztam, miközben megcéloztam a hazafelé vezető ösvényt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 05, 2015 3:14 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next



A mai napi kezdésem elég erősre sikeredett. Semmivel sem lehetett volna fokozni azt, amit tettem. Azt hittem Renn majd ki fog akadni, de csak szárazon közölte velem, hogy szexuális zaklatást követtem el és börtönnel fenyegetett. Nem hittem a fülemnek. Tudtam hogy elvetettem a sulykot, de azért annyira nem, hogy fogházba zárjanak miatta. De szégyenemben vállaltam volna a rám kiszabott büntit is. Persze aztán Renn azt mondta, ne túlozzunk. Szóval csak szívatott??? Akkor meg nem csak én túloztam, hanem ő is. Olyan gonosz volt! Viszont megérdemeltem.
- Jó, megérdemeltem. Touché. - feleltem neki a nózim alatt motyogva, miközben kényelmetlenül feszengtem az ölében a bugyikámban. Lehet nem ártott volna a tóba ugranom, hogy lehűtsem lángoló fejemet. Mikor őszintén, mindennemű mentségek nélkül bevallottam, hogy csóktolvajnak szegődtem és tőle loptam, visszakérdezett, hogy azt neveztem én csóknak? Hirtelen összeszorult a mellkasom. Nagyon szíven ütött a kérdése. Jó, azt soha nem gondoltam magamról, hogy egy csókkirálynő vagyok, de ennyire borzalmas sem lehettem. Legalábbis eddig még soha nem adta így senki sem a tudtomra a nemtetszését. Talán tényleg borzalmas lehettem. Annyira megsemmisültem a következtetések miatt, hogy a talaj fixírozásába kezdtem intenzíven, mivel elmenekülni nem tudtam volna Renn szorításából. Nem fonta túl erősen ujjait a csuklóimra, de éppen elég tartós volt a rögtönzött béklyó, hogy ne tudjak kiszabadulni belőle, bármennyire is próbálkoznék. Mert azok után, amit mondott, merészen próbálkoztam. Szóval maradt a döglött denevértetemre fókuszálás. Eleresztette az egyik kezem, majd a két ujjával közrefogta az állam és az arcom maga felé fordította. Kegyetlen volt, nagyon kegyetlen. Nekem szegezett még egy kérdést, amivel feltette az i-re a pontot és ezzel a megmaradt morzsányi önbecsülésemet is megölte. Átdöfte a szavaival. Úgy döntöttem, nem válaszolok neki, nem voltam rá hajlandó. Próbáltam kikecmeregni a karjai közül, de nem ment, hiába ráztam a fejem, sajnos az ő elégedett tekintetét kellett leheletnyi közelségből bámulnom vörösen izzó ábrázattal, lebiggyesztett ajakkal. Pedig legszívesebben világgá szaladtam volna, hogy kisírjak magamból mindent, ami bántott. Elkövettem egy hibát, visszanyalt a fagyi és én nem bírtam elviselni a következményeit. Behunytam mindkét szemem. Nagyon rosszul esett az amúgy sem túl fényes és hatalmas egomnak, hogy burkoltan, ám mégis igen konkrétan közölve lett velem, hogy rosszul csókolok és hogy valószínűsíti, hogy nem gyakran művelem ezt. Vajon mire gondolhatott? Arra, hogy nem sokszor loptam eddig csókot vagy hogy nem gyakran csókolózom? Rejtély. Az egész pasi egy rejtély a számomra! Ezt a következő pillanatban gyönyörűen be is bizonyította, ugyanis a meglepetés elsöprő erejével éreztem ujjait végigszántani az arcomon egészen a tarkómig, majd a másodperc töredéke alatt tapasztotta ajkát az enyémre. A szemeim úgy kipattantak, hogy csodálkoztam, nem ugrottak ki a helyükről. Borzongás futott végig a nyakamon és a gerincemen és ledermedtem egy pillanatra. Ez most valami vicc akar lenni? Gúnyolódik rajtam? Miért csókol meg, ha nem tetszett neki a reggeli ébresztőm? Csupa, csupa kérdőjel ugrált a fejemben vele kapcsolatban, ám finom és intenzív csókja teljesen megrészegített és elvette az eszem. Radírként vagy delete gombként funkcionált, kitörölt minden kétséget és kérdőjelet és nihil vette át a helyét. Nem is haboztam sokáig, hogy visszacsókoljak. Nem akartam én ezek után semmit se bizonygatni neki, egyszerűen csak elfogott a vágy, hogy ismét ajkait ízleljem. A szabad kezemmel végigsimítottam a hátán, majd ujjaimmal beleszántottam a hajába, miközben hálás kiscica módjára simultam hozzá. Olyan szenvedélyesen csókolt, a nyelvmunkája annyira tökéletes volt, hogy az egész testem beleremegett és jóleső bizsergés futott át az ölemen.
- Húha! - szakadtam el egy pillanatra ajkaitól, hogy kifújjam magam egy szuszra, majd csillogó szemekkel tapadtam ismét a szájára és finoman csókoltam, ajkaimmal cirógattam az övét. A pillanat varázsát azonban az égzengést hallató korgó gyomrom törte meg, elfogott az éhség.

megjegyzés: the incomprehension time
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 04, 2015 11:01 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
A kis vörös csúnyán lebukott, bár ez benne volt a pakliba. Számolnia kellett vele, hogy ez megtörténhet, ha ilyesmire vetemedik. Ha egy alvó ember szájára tapad bizony előfordulhat, hogy az a külső ingerek hatására időközben felébred. Én felébredtem. A kislány vörösebb volt, mint eddig bármikor. Egy percen belül a vörös ötven árnyalát láttam az arcán. Be kell vallamon, egész szórakoztatónak találtam a pirulásait, bár valószínűleg ő nem élvezte annyira, mint én. A szexuális zaklatás említésére szabályosan ledermedt a kicsike. Eléggé szégyelhette magát, mert szemlesütve üldögélt az ölembe az ujjaim fogságában. Ha nem fogtam volna a kezeit, biztos világgá rohant volna zavarában. Az pedig nem lett volna szerencsés, tekintve, hogy védőőrizetben volt egy isten háta mögötti eldugott helyen. Közben azt dünnyögte, hogy vállalja a büntetést. Ezen kicsit meglepődtem. Ki beszélt itt büntetésről? Azt akarja, hogy megbüntessem?
-Azért ne túlozzunk. - jegyeztem meg utalva arra, hogy ennyiért még nem vár rá elzárás. A kérdésemre pedig, hogy mit művel, csak annyit felelt, hogy csókot lopott. Bár ezt magamtól is azonnal kitaláltam. Abból, ahogy a számon csüngött és néha benyalintott, nem is nagyon következtethettem volna másra. Azt hittem, hogy majd kitalál valami történtet, hogy kevésbé legyen kínos a lebukás. Mondjuk, összeakadt a lába és pont az arcomra esett a nyelvével vagy, hogy ez egy tradícionális reggeli ébresztő a franciáknál. Ez magyarázta volna a nyelvmunkát is. Ehelyett bevallotta az igazat minden körítés nélkül.
-Csókot? Ezt nevezi maga csóknak? - kérdeztem vissza felvont szemöldökkel. Ha eddig nem hoztam volna eléggé zavarba, ezzel az őszinte kérdéssel most egészen biztos megtettem. Az arca lángvörösbe váltott és a vörös egy újabb, eddig nem látott árnyalatát produkálta. Elengedtem az egyik csuklóját, és magam felé fordítottam az arcát, hogy egyenesen rám nézzen.
-Nem gyakran csinál ilyet, igaz? - érdeklődtem utalva arra, hogy elég kezdőnek tűnik csóklopás terén. Erre még gyúrnia kell. Nem is értettem, miért akkor ragadt a számra, amikor aludtam. Így azért elég egyoldalú volt a dolog. Csak egy leheletnyire volt a szám az ajkaitól, mégsem zavartattam magam. Azt hiszem eljutottunk arra a pontra, ahol nem igazán kellett törődnöm az olyan apróságokkal, mint az intimszféra. Arcáról a tarkójára simítottam a kezem, majd közelebb húzva magamhoz megcsókoltam őt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 04, 2015 12:22 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next




Ahogy a nap finoman megvilágította helyes arcberendezését, mint valami jelzőtálát, hogy oda tessék csókolni, csak még nagyobbá vált a késztetés. Nem sokáig álltam ellen a kísértésnek, behunyt szemmel tapasztottam ajkam az övére. Ördög Shelly ismét csak győzedelmeskedett angyalka felett. Egészen belemerültem a csóklopásba, elmélyülten ízlelgettem Renn ajkait. Észre sem vettem, hogy időközben ébredezni kezdett. Kinyitottam a szemem és egy pár igéző zöldesbarna szempárral néztem farkasszemet. Azonnal pír futott át az arcomon. Még egy pillanatig rajta csüggtem, annyira lefagytam, de ő cselekedett helyettem is.
- Hoppá. - sütöttem le a szemeim gyalázatomban. Nem tudtam mást kinyögni. A szégyenpír rohamosan terjedni kezdett az arcomon. Még saját magamon is meglepődtem, hogy tehettem azt, amiről azt hittem, hogy meg sem tettem, hanem csak vizualizáltam. Persze, hogy nem váratott magára a kérdés, mit művelek? Nem mintha nem lett volna egyértelmű. Vagy talán nem esett le neki, annyira reggel van még? Lezongoráztam magamban a válaszlehetőségeket, de ezt nem lehetett volna azzal kimagyarázni, hogy megcsúsztam a nedves talajon, miközben pisilni indultam és a szájára estem vagy hogy igazából én nem is Shelly vagyok, hanem Candy, az alternatív én, és Shelly elméje még mélyen szunyókál eme testben. De még azzal sem, hogy túl száraz volt a szája, gondoltam benedvesítem cserébe, amiért annyiszor megmentett. Szóval nagyon jól tudtam, eljött az igazság pillanata.
- Loptam. Csókot. - suttogtam, miközben a szemébe néztem egy pillanatra, de bár ne tettem volna, mert a fejem pipacsmezőbe fordult át abban a szent minutumban. Elő állhattam volna valami mentséggel is, de felesleges lett volna. Egyrészről Rennt bizonyosan nm érdekelte volna a mentegetőzésem, másrészt semmi mentségem nem volt a tettemre. Meg akartam ízlelni ajkait és pofátlanul meg is tettem nem mérlegelve a következményeket. Renn sunyi mosolyt villantott, nem tudtam értelmezni, jót vagy rosszat jelentett. Azután valami olyasmit mondott, amitől kikerekedtek a szemeim. Szexuális zaklatáááás??? Soha nem hittem volna, hogy valaki ezzel fog megvádolni. Az arcom lángba borult, hirtelen azt sem tudtam, merre szaladjak szégyenemben. Mert ez bizony az volt, szégyen és gyalázat a becsületemre nézve. Hát ennyire nem voltam képes visszafogni magam? Meg még annyira sem, hisz úgy viselkedtem, mint egy utolsó lotyó. Szemlesütve próbáltam felkecmeregni róla, de ő nem hagyta. Megfogta az egyik kezem, ami a mellkasán pihent, majd a kitámasztott karomat is felrántotta, aminek hatására egyenesen az ölébe huppantam egy apró sikkantás kíséretében, végül ujjai béklyójába fogta a csuklóimat. Ledermedtem, a menekülés esélytelenné vált, hisz nem csak hogy nem tudtam volna elmenekülni a rennbilincsből, de mozdulni sem mertem. Talán igazából nem is akartam. Ettől viszont a zavarom csak még nagyobbá vált, legszívesebben ott ástam volna el magam.
- Sajnálom. Én csak...vállalom a büntetést. - suttogtam halk decibellel, de feltettem nem lehetett rossz a hallása hibridként. És azt is feltettem, nekem meg jó vörös lehetett a fejem az égő arcomat érezve.

megjegyzés: the shame time
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 02, 2015 10:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
A denevéres-sírós mutatvány után aludni tértünk. Behelyezkedtem a sziklákhoz, a kislány pedig mellém fészkelte magát. Egész gyorsan elaludtunk, de nem meglepő, amilyen élménydús napot tudhattunk magunk mögött.
A körülmények ellenére egész jót aludtam, eltekintve attól, hogy a nyakam és a vállaim elgémberedtek a sziklának támaszkodva. Nem tudom hány óra lehetett, de a nap pont az arcomba sütött. Már ébredeztem. Épp csak megmozdultam, amikor éreztem, hogy valami a számra ragadt, meg még valami nedveset is. Lassan kinyitottam a szememet és az első, amit megláttam az a vöröske volt, amint a számat nyalogatta. Felmerült bennem a kérdés, alszom-e még? És, ha igen, miért álmodok ilyet? De hamar rájöttem, hogy ébren vagyok.
-A kis sunyi. - gondoltam magamban, miközben igencsak meglepődtem a lány merészségén. Ezt nem néztem volna ki belőle. Más helyzetben még örültem is volna, ha ilyen ébresztőt kapok. De ennél a nőszemélynél...most már végképp nem tudtam kiigazodni rajta. Előző éjjel még fáklyaként égett a feje, olyan zavarban volt, amikor a karom a melléhez ért. Aztán fél órával később már velem akart aludni, mert félt a baglyoktól, a pókoktól meg még ki tudja mitől. Most meg itt csókolgat, vagy legalábbis valami hasonlóval próbálkozik, mert csóknak elég gyenge. Az egyik kezemet az arcára simítottam és eltoltam kicsit az enyémtől. Elég meglepett fejet vághatott, mert nem számított rá, hogy a művelet közben felébredek. Még kissé álmos fejjel, hunyorítva néztem rá. Nem, mintha nem lett volna egyértelmű így is a helyzet, de azért mégis rákérdeztem.
-Mégis, mit művel? - pillantottam rá kérdően. Érdekelt az ő verziója. Kíváncsi voltam, milyen válasszal áll elő. Azt rögtön gondoltam, hogy nem felkelés közben botlott meg és esett nyelvvel a számra. Aztán halványan elmosolyodtam, mert eszembe jutott valami.
-Miss Noiret. - kezdtem bele nyugodt hangon, miközben mélyen a szemeibe néztem.
-Tudja maga, hogy ez kimeríti a szexuális zaklatás fogalmát? És, hogy ezért lecsukhatnám? - kérdeztem tőle komoly képpel, miközben megfogtam a kezeit, hogy a poén kedvéért megbilincselhessem. De nem volt nálam, se bilincs, se más, ezért a saját ujjaimat fontam a csuklói köré, nehogy elrohanjon zavarába. Nem szorítottam erősen, nem akartam neki fájdalmat okozni. De ahhoz kellően szorosan fogtam, hogy ne tudja elrántani a kezeit. Bár úgy hangoztak a szavaim, mint aki kész lenne ezért lesittelni, tulajdonképpen csak húztam a vöröske agyát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 02, 2015 8:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next


Azt hiszem bemutatkoztam rendi zsarukának rendesen. Én vagyok Shelly, ijedőspityogós Shelly, aki nem képes kordában tartani az érzelemkitöréseit, jelen esetben a könnyeit. Soha sem szerettem mások előtt sírni, inkább csak csendes magányomban, de sajnos nem ez volt az első és teszem fel utolsó alkalom, hogy Renn előtt törött el a mécses. Erős nőnek akartam tűnni, aki nem retten meg a haláltól sem, de ki hitte volna el mindazok után, amik történtek velem, hogy erős vagyok? Az igazság az, hogy nem voltam erős. De mégcsak nem is éreztem magam annak. Sokkal inkább féltem és kimerült voltam. Szükségem volt erőre, valami erősre, ezért Renn ölelésében kerestem menedéket. Ő volt maga a megtestesült ERŐ és még sok minden más is persze, de nekem abban a pillanatban az volt a legfontosabb tényező, hogy meg tudjak nyugodni végre. Abba is csak később gondoltam bele, hogy ismét zavarba ejtő helyzetbe hoztam magam előtte. Renn ölelő karjaiba vont engem és nyugtatgatni kezdett, amitől csodával határos módon tényleg apadozni kezdtek a könnyeim és nyugalom szállt meg, fokozatosan átjárta az egész testem. Pár pillanatig még a mellkasába fúrva a fejem szipogtam és hüppögtem, de aztán már a rázkódásom is elmúlt. Ekkor Renn ismét azt javasolta, hogy térjünk nyugovóra és próbáljuk meg elfelejteni azt a borzalmas napot.
- Rendben. - feleltem neki száraz torokkal, miközben kisírt szemekkel néztem fel rá. Nem ártott volna egy pár cseppnyi víz, de már annak is örültem igazából, hogy életben voltam. Egyet értettem vele, én is csak azt akartam, felejteni. De én az elmúlt pár napot szerettem volna kitörölni az emlékeimből. Csak egyetlen egy jó tényező állt a memóriatörlés ellen, és az a falnál elhelyezkedő és nyugovóra térő zsaruka volt. Örültem, hogy őt megismertem, bár tudatában voltam annak, hogy csak ideig óráig élvezhetem a társaságát, nem sokáig leszek része az életének. Emiatt egy icipicit elszontyolódtam, mert eléggé megkedveltem őt, kezdtem kötődni hozzá. Elhessegettem a  jövővel és egyéb zavaró tényezőkkel kapcsolatos gondolataimat, majd letöröltem a még fel nem száradt könnyeimet és ismét mellé fészkeltem magam. Hozzábújtam, a fejem a mellkasára fektettem és az egyik karommal átöleltem a derekát majd lehunytam a pilláim. Máris jobban éreztem magam, elégedett mosoly kúszott az arcomra.
- Köszönöm! Te tényleg egy rendi hibrid vagy! - suttogtam Rennek félálomban, mert a meleg, erős testéhez bújva nem sok idő kellett, hogy álomországba kerüljek, pillanatokon belül már ott szuszogtam a mellkasán. Mély álomba szenderültem.
Másnap reggel madárcsicsergésre ébredtem. A fél oldalam elgémberedett, de nem bántam, mert olyan jót aludtam, mint régen már. Hatalmasat ásítottam, majd kinyújtóztam, már amennyire tudtam. Felpillantottam rendi zsarura, még nagyban hortyogott. Olyan cuki volt úgy kisimult, nyugodt arccal, mint akinek nem kell nap mint nap gondokkal küszködni. Nem mintha nem állt volna jól neki a homlokráncolás vagy a szemöldökfelhúzás. Ahogy jobban szemügyre vettem az arcát, észrevettem, milyen hosszúak a szempillái. Ezzel, meg a szexi tekintetű zöldes-barnás szemeivel bizonyosan sok nőt az ujjai köré csavarhatott már élete során. Bár nem csak a tekintetével hódított. A természet bőkezűen megáldotta itt is, ott is. Az amottba bele sem mertem gondolni. Apró pír kúszott az arcomra. Aztán a tekintem lejjebb siklott ajkaira, amikkel szó szerint életet lehelt belém előző nap. Én mégsem emlékeztem rá. Egészen belemerültem arcának tanulmányozásába és elfogott egy furcsa késztetés. Kicsit feljebb helyezkedtem, az egyik karommal kitámasztottam magam. A másik kezem mutatóujjával lassan végigsimítottam az arcán, majd az orra vonalán és a csókolni való ajkain. Egy pislogást követően már nem a mutatóujjam érintette ajkát, hanem az én ajkaim tapadtak rá. Mon Dieu! Olyan puha a szája és olyan finooom! Lágy csókot leheltem először a felső majd az alsó ajkára, de nem bírtam megálljt parancsolni magamnak. Egy percig bizonyosan ott csüngtem a száján, a végén már a nyelvemmel is megízleltem sós ízét. Észre sem vettem magam, belém bújt a kisördög, mint évekkel ezelőtt, mikor Rivtől loptam csókot.

megjegyzés: the kissing time
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 01, 2015 5:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Egy laza mozdulattal odébb löktem az égett bőregeret, mintha csak valami szösz lett volna. Igaz, nem mindennapi, hogy egy denevér hullik az ember ölébe égő szárnyakkal, de nem gondoltam, hogy a vöröske ettől ennyire kiakad. Nem volt nagy ügy. A medvetámadás és a vízes élmények után, ez már igazán semmiségnek tűnt. A lány elég meredten bámult a dögre, amiből leszűrtem, hogy neki viszont nem semmiség. Aztán eluralkodott rajta a pánikhangulat. Amikor a ruhája széle égni kezdett visitva ugrott fel a földről. Mozdulatlanul ültem, felkönyököltem a térdemre, kezemmel az államat támasztottam és csendben figyeltem. Nem volt sok hozzáfűznivalóm a látottakhoz. Csak a szememmel követtem, ahogy a kis vörös a parton rohangál lángoló kisgatyában, majd igencsak felszaladt a szemöldököm, amikor hirtelen kibújt belőle és messzire hajította. Végülis ez is egy módja annak, hogyan kerüljük el a szénné égést. Bár figyelembe véve, hogy egy tóparton voltunk, ahol némi víz is akadt, egyszerűbbnek tűnt volna csak simán beleugrania a tóba. Így viszont nadrág nélkül maradt, ugyanis a lángok pillanatok alatt hamuvá égették a ruhadarabot. Ez a jelenet már önmagában is figyelemre méltó volt, hát amikor még majdnem pucér fenékkel vetődött az ölembe, arcát a mellkasomba fúrta és úgy ölelgetett, hogy azt hittem megfojt. Csak találgatni tudtam, mi ütött belé hirtelen. Talán az lehetett a gond, hogy az átlagnál kicsit többször, egy nap alatt már harmadjára csapta meg a halál szele. És ezen még a döglődő bőregér látványa sem javított. Pedig örülhetett volna, a túlélési aránya is átlag feletti volt. Már azt gondoltam, hogy nem jöhet rosszabb, de ekkor valami ismerős, baljós nyöszörgést adott ki magából. Ilyet már hallottam korábban tőle és ez nem jelentett semmi jót. Illetve csak egyet jelentett.
-Csak ne kezdjen el megint sírni. - gondoltam magamban. Nem igazán volt erősségem a vígasztalás. Kifejezetten rossz voltam benne, bár legutóbb valamiért megnyugodott. Betudtam annak, hogy szerencsém volt. Nem voltam biztos benne, hogy ezúttal is sikerülni fog.
-Hogy az a jó....már megint. - morogtam magamban, amikor a kislány rázendített. Ilyen helyzetekben éreztem legjobban Frau Berger hiányát. Ő mindig tudta, mit kell ilyenkor mondani. Nő volt, neki ösztönből ment. Én meg itt voltam meglőve. Mit mondhattam volna a vörösnek? Ugyan, kár sírni ezért, csak egy denevér volt? Járulékos veszteség! Felejtsük el! Vagy nézze a jó oldalát, legalább nem magába csapott a villám? Gatyát meg veszünk másikat? Tanácstalanul néztem őt. Egy pillanatra visszább vett a sírásból, majd bepárásodott , könnyes szemekkel és lefelé görbült szájjal nézett rám. Sajnálta a szerencsétlenségét. Ez a szomorú ábrázat csak egyet jelentet. Lesz még itt sírás. Már így is egy fél Ázsiát könnyezett a pólómra és még csak bele sem lendült igazán.
-Jól van. Nyugodjon meg. - öleltem magamhoz a vöröskét, és végigsimítottam a haját. Múltkor ez bejött, ettől elapadtak a könnyei. Pár percig a karomba tartottam, míg úgy nem látszott, hogy végre megnyugszik.
-Menjünk inkább aludni és felejtsük el a mai napot. - javasoltam, majd elengedtem és visszafeküdtem a korábbi helyemre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jún. 30, 2015 9:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next


Nem szépítem a tényeket. Be voltam rezelve de nagyon. Olyan barátságtalan volt az erdő közepén egy kis sziklaodúban a tóparton fészkelni, mindenféle állathangok és zörejek társaságában, hogy le sem tudtam hunyni a szemem. Bár rendi zsaru olyan kimérten viselkedett velem, hogy rossz kedvem lett miatta, de mégis jobbnak láttam mellé kucorodni, mivel a közelsége biztonsággal kecsegtetett. Azt hittem, hogy aludt, de csak félálomban volt. Nem volt túl éber, de még így is sikerült olyasmiket mondania nekem, amitől csak még rosszabb lett a kedvem. Még hogy horkolni! Nincs orrsövény ferdülésem! De minden rosszban van valami jó, jelen esetben ez abban merült ki, hogy nagy kegyesen megengedte, hogy mellé fekhessek. Igazából csak az udvariasság kedvéért kérdeztem meg, hogy vele aludhatok e, hiszen akkor is odacövekeltem volna mellé, ha kifejezetten megtiltotta volna, hogy öt méteres távolságon belül tartózkodjak tőle.
- Ne aggódj, egyik sem az én rossz szokásom. - feleltem a furcsa felsorolására megnyugtatásképpen. Fogalmam sem volt, milyen nőkkel aludhatott eddig együtt, de nem lehettek túl kellemesek azok az éjszakái a felsoroltakból ítélve. Szépen elkényelmesedtem mellette, kicsit talán túl közel is fészkeltem magam hozzá, mert útban volt a keze, de megoldottam, ráhajtottam a fejem, befordultam a mellkasa felé. Miután beszívtam azt a tipikus rendi zsaru illattal átitatott levegőt, máris megnyugodtam. Az illata és a közelsége számomra egyet jelentett a biztonsággal, elvégre egy hibrid minden bajtól képes megóvni, igaz? Csak egy nagyon kevéske ideig cidriztem be tőle, amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan múlt el. Szerencsémre egy rendi hibriddel hozott össze a sors.
A sok nyugtató gondolat hamar álomba ringatott, halkan szuszogtam összekuporodva mellette, magamat átölelve. Épp hogy csak elaluszkáltam, máris rémülten pattantak ki a szemeim a hatalmas dörrenésre és azzal egyidőben úgy megugrottam ijedtemben, hogy majdnem lefejeltem Rennt. Csak pár milliméter hiányzott, hogy a kobakom ne az ő állának csapódjon neki. A levegőben elektromos kisülés és égett fa szaga terjengett. Meg valami más, beazonosíthatatlan büdösség. A hatalmas robaj és bűz forrása felé pislantottam óvatosan. Pár méterre tőlünk egy fa lángolt, elszenesedett bagoly és egyéb állattetemek potyogtak le róla. Szóval azt éreztem az előbb. Büdi sült toll szagot. Renn persze mindjárt megjegyzést tett. Igaza volt, de sajnáltam szegény jószágokat. Csak mert nem tudtam tőlük egy szemernyit sem aludni még nem kívántam nekik ilyen csúnya véget. Reméltem, hogy nem szenvedtek sokat. Ám a gyászomat hirtelen megzavarta valami. Valami nagyon ijesztő. Egy lángoló fekete kupac zuhant az ölembe a semmiből. Első pillantásra fel sem fogtam, mi volt az, de a másodikra már ki is akadtam. Egy égő szárnyú denevér visított vergődve ott, én pedig annyira megijedtem, hogy szintén olyat bevisítottam mellé, hogy simán kenterbe vertem a haldokló szárnyas bőregeret az ölemben. Rendi zsaru gyorsan lesöpörte rólam, de nekem az sem volt elég, mert a nadrágom rojtos szára így is meggyulladt. Olimpikonokat megszégyenítő módon ugrottam fel, majd azzal egyetemben húztam le magamról a lángoló shortomat és dobtam el a lehető legmesszebbre, ahol a lángok martalékává vált. Miközben nagy sietségben kapkodtam le magamról a nadrágot, az egyik lángcsóva a jobb kezem mutatóujját is megégette kicsit, de az már nagyon nem osztott, szorzott arra a napra.Viszont a nagy ugrásban ráléptem az előbb még haldokló, de akkor már kifejezetten halott denevértetemre, amitől ismét csak sikítottam egy óriásit, majd Renn ölébe ugrottam átölelve őt. Ott nyöszörögtem szorosan hozzábújva és a fejem a mellkasába fúrva. Nem bírtam, kegyetlen volt a sors. Már aludni sem hagyott, sőt, halálra rémisztett. Soha nem láttam még egy élőlényt sem elégni és soha többé nem is akarok. Nem csak a látvány, maga a tudat is megijesztett, mennyire könnyen tud elszállni egy élet a semmibe. Szörnyűek lehettek szegény állat utolsó percei és eszembe jutott Detty, hogy a napfény vele is hasonlóan kegyetlenül bánna el, ha nem tanultam volna meg, hogyan készítsek napfény elleni ékszert egy vámpír számára. Hiányzott a nővérem, hiányzott Riv is és nagyon rossz kedvű voltam. Nem bírtam azt a stresszt már tovább. Meghalni, feltámadni, körülbelül ezt játszottam napok óta. De ez a kis denevér már nem fog feltámadni és hazarepülni a családjához. Nem akartam sírni, de ismét csak eltört a mécses. Majd holnaptól hagyom ezt az erős és kemény boszi stílust kibontakozni. Most még nem tudom visszatartani eleredt könnyeimet. Aztán eszembe jutott , hogy Renn bizonyosan hülyének nézett és talán nem vette jó néven, hogy összemaszatoltam a trikóját. Könnyáztatta arccal, szipogva néztem fel rá.
- Sajnálom, hogy ilyen szerencsétlen vagyok. - csak ennyit tudtam kibökni lebiggyesztett ajkaimmal, máris újra utat törtek a könnyeim és elmosódott rendi zsaru arca a szemeim előtt. Ha élve hazajutok ebből a pokolból, egy hétig ki se fogok mozdulni otthonról és a díványon fogok extra nagy dobozos epres-csokis fagyit enni nagy kanállal, miközben az Elfújta a szelet és mindjárt utána a Casablancát fogom nézni, majd megtoldom egy kis Love Storyval és My Fair Ladyvel.

megjegyzés: the hysteria stime
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 29, 2015 11:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Hosszú és eseménydús napunk volt. Tekintve, hogy medvék elől futottunk, sziklát ugrottunk és a vörös majdnem hullámsírba végezte a hínárok között, egész jól átvészeltük. Ekkor jött a vihar. Más sem hiányzott már. Mielőtt nyakunkba szakadt volna az ég, be tudtunk húzódni egy védettebb helyre. Újra tüzet raktam, majd néhány plusz információ kíséretében tértem aludni. Már félálomban voltam, amikor a vörös megkérdezte, hogy alszom-e már? Elég ostoba kérdés volt. Aztán egyre közelebbről hallottam a hangját. Nehezemre esett felemelni a fejem és ránézni, de amikor kinyitottam a szememet, a lány már ott feküdt szorosan mellettem és engem nézett.
-Mi? - kérdeztem vissza. A kiscsaj velem akart aludni. Azt hittem rosszul hallok, de nem. Tényleg azt mondta. Értetlenül hunyorítottam rá kómás fejjel. Alig voltam észen, de ha ébren lettem volna akkor sem biztos, hogy ki tudtam volna igazodni ezen a nőn. Nem is olyan rég még lángolt az arca és kivolt, mert állítólag a kezem tiltott zónába keveredett és letaperoltam melltájékon. Most meg idebújik és velem akar aludni, mert pár kancsal bagoly ráhuhogott. Nehezen tudtam értelmezi, hogy pontosan hol húzódik az a határ, amit nem célszerű átlépnem. Inkább nem kerestem benne logikát, legalábbis ma nem. Elnézve az arcát elég rémült volt. Pár kóbor farkas vonyított, és ettől úgy érezte, hogy nincs biztonságba. Meg kell hagyni, ijesztő tud lenni éjjel a vadon. De úgy gondoltam, kicsit túlreagálta ezt is.
-Felőlem. - válaszoltam. Végülis, ha ennyire mellém akart feküdni, miért ne?
-Ha nem horkol, rúgkapál, harap vagy nyáladzik álmában, akkor legyen. - magyaráztam a lánynak, aki addigra már szabályosan mellémfészkelte magát. Valami azt súgta, hogyha a kérésére nemet mondok, a kis vörös akkor is mellettem marad.
Annyira elkényelmesedett, hogy még a karomra is ráfeküdt, amit kis idő múlva már alig éreztem. Teljesen elzsibbadt.
-Miss Noiret. - szólítottam meg a vöröskét, aki úgy tűnt, hogy időközben elaludt. Épp óvatosan húztam ki alóla a karomat, amikor egy villám csapott az egyik fába, tőlünk alig pár méterre. Olyan hangosan, hogy még a holtak is felébredtek volna. Annak a fának az ágán üldögélt és huhogott a bagoly. Egy csapásra abbamaradtak az állathangok. A fa kigyulladt, a rajta ülő gyanútlan madár pedig elszenesedett.
-Látja Miss Noiret, nincs több huhogás. -  jegyeztem meg fejemmel az ágon füstölő állatra bökve. A többi fán lakó jószág is próbált elmenekülni, de nem mindegyik járt sikerrel. Egy denevért például röptében ért utol a vég. Füstölve zuhant közénk, a vöröske ölébe. A denevér szárnyai még lángoltak, amikor földet ért. Mielőtt sikítani kezdett volna, lesöpörtem róla a döglött állatot.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 27, 2015 10:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next


Megleptem Rennt. Legalább az érzelmi skála pár fokozatát már sikerült előcsalogatnom belőle, a meghökkentet kicsit többször, mint szerettem volna. A világ bolondjának éreztem magam. Az is voltam. Egy monumentális dinka, egy idióta, aki egy rá vigyázó zsarunak szabadkozott, hogy miért jött zavarba a nyúlkapiszkájától. Miért is magyarázkodtam neki? Ugyan mit számít, hogy mit gondol rólam? Hiszen nagy valószínűség szerint nem leszünk barátok és nem fogunk összefutni ezután a kiruccanás után mondjuk filmezni vagy bulizni. Amúgy sem tűnt túl bulizós fajtának Renn, ebből a szempontból Rivre ütött. Mindketten Mitch tökéletes ellentétei voltak. Ő előszeretettel járt bulizni, nézett filmet velem két nagy tál popcorn társaságában és még vásárolni is elkísért. Zsaruka elég szófukar volt, egy szóval elintézte az egész nevetséges magyarázkodásomat, amiből világosan leszűrtem, hogy körülbelül tojt az egészre. De mit is mondhatott volna erre? Azt hogy: Semmi baj Miss Noiret, kicsit több információval szolgált, mint amire kíváncsi voltam? Az még égőbb lett volna. Így is éppen elég jól tudtam, hogy többet mondtam, mint kellett volna. És mégis érdekelt, hogy mi volt a véleménye rólam, egyszerűen idegesített volna, ha olyasmit gondol, ami nem igaz. Amióta őt megismertem, észrevettem, hogy előbb nyitom ki a picike számat és csak azután gondolkodom. Pedig ez így nagyon nem jó, fordítva kellene történjen. Aztán megkérdezte, hogy talán valamire céloztam a mondandómmal? Annál nagyobb zavarba azt hiszem soha nem kerültem, mint akkor, még a gondolataim is lefagytak egy pillanatra. A Guiness Rekordok Könyvében megdöntöttem volna a saját rekordomat pironkodás kategóriában. Már megint félre értett. Mikre nem gondol, mon dieu! Meg sem fordult a fejemben, hogy bármire is célozzak, egyszerűen csak nem akartam, hogy tévképzetei támadjanak rólam. Bár pont egy ilyen témában igazítottam ki. Mért zavar mégis ennyire, hogy ártatlannak gondolt, mikor tisztában vagyok a ténnyel, hogy soha nem fog a bugyikám közelébe kerülni?? Fogalmam sincs. Talán a sok rossz élmény miatt, ami mostanában történt, mindent képes vagyok túlreagálni. És mivel ő az egyetlen személy, akire számíthatok most, igyekszem megbarátkozni vele. Csak éppen kezdtem már megfeledkezni arról az icike picike, de annál is lényegesebb tényről, hogy ő a mellém kirendelt rendőr, akinek az a feladata, hogy vigyázzon rám és pont. Lényegében miattam kapja a fizetését jelenleg. Talán ezért is mentett meg annyiszor, nem másért. Rendben Shelly, kezeld le lazán! Úgy, ahogy Mitch incselkedéseit szoktad. Ahh! Miért is nem tudok úgy viselkedni Renn közelében, mint Mitch vagy Riv közelében?? Bár a legelején, mikor megismertem és fülig belezúgtam, Rivvel is hasonló dilemmáim voltak, mint rendi zsaruval. De Rennbe nem vagyok beleszerelmesedve! Akkor miéééért??? Ám mielőtt megoszthattam volna vele, hogy igazából nem céloztam semmire sem, Renn  lezárta annyival a témát, hogy nyugovóra küldött. Még a válaszomat sem várta meg. Valószínűleg nem érdekelte és már unta az egész témát. Ez csak méginkább megerősítette bennem a tényt, hogy csupán csak munka vagyok a számára, és nem várhatom, hogy majd barátként tekint rám. Nincs mit szépíteni a tényeken.
- Öhhm. Rendben. - nyögtem ki zavartan. Rádobott még pár rőzsét a tűzre, hogy ne aludjon ki olyan gyorsan, majd aludni tért. Mivel túl sok hely nem volt, ezért én is lekuporodtam a fal tövébe közel hozzá, ámbár mégis kellő távolságot tartva, nehogy a fejébe vegye, hogy célozni akarok a közelségemmel bármire is. Közben lemondó sóhajjal nyugtáztam magamban,  hogy mindvégig nevetségesen próbálkoztam, hogy jól kijöjjünk egymással. De ha ő nem akar barátkozni velem, akkor bárhogy feszülhetek, nem jutok sehová sem. Még az érzelmeit sem mutatta ki rendesen. Már azt is csodának éltem meg, hogy mosolyogni láthattam. Csak egy helyben toporogtam mindvégig várva, hogy majd kicsit megenyhül irányomban és akár jól is érezhetjük magunkat, míg a senki földjén tanyázunk. De ez valószínűleg soha sem fog megtörténni. Már vagy fél órája bámultam bele a sercegő lángokba, de nem jött álom a szememre. Nem volt kényelmes a hideg fal tövében feküdni csupasz lábbal, ráadásul ijesztő hangok szűrődtek be odakintről. A bagolyhuhogás még elment, de a farkasvonyítástól és egy hangos gallyreccsenéstől, ami a közelből jött már berezeltem. Ugye nincs telihold, ugye nincs? És nem jár erre egy elvetemült vérszívó, vérfarkas vagy hibrid sem? Ugye nem? Még a tűz melege sem nyugtatott meg, érdekes alakok rajzolódtak ki a szikla falán a lángok árnyékában. Lúdbőrözni kezdett a hátam. Rápillantottam Rennre. Ő hibrid volt, de nem bántott, mert nem volt rossz ember és értem kapta a fizetését. Talán még prémium is ígértek neki, ha élve szállít haza. Úgy éreztem magam, mintha csak valami tárgy volnék, amit épségben meg kell őrizni. Talán hagyott volna a halacskákkal úszkálni, ha nem lennék szemtanú. Talán már a medvetámadáskor sem vesződött volna a megmentésemmel. Összeszorult a szívem egy pillanatra és könny lábadt a szemeimbe. Bár nem vártam tőle barátságot vagy valamiféle megértést, mégis ő volt az egyetlen, aki megvédhetett ott a sötét rengeteg kellős közepén fenn a hegyekben. Még, ha pénzt is kapott értem, még, ha órabérérben mentette is meg az életem, akkor sem számíthattam másra, csak rá. Azt sem tudtam, a nővéremmel mi történt, de nem halhatott meg, egy csapat medve nem győzhette le, ő erős volt. Nagyon reménykedtem abban, hogy Pattynak sem esett semmi komolyabb baja. Bízhattam volna jobban is a saját képességeimben, de nem voltam még olyan hatalmas boszorkány, hogy azt higgyem, minden ige zökkenőmentesen sikerül, amit használatba veszek. Ráadásul olyan sok mindent nem tudtam még. De megfogadtam magamban ott, abban a szent minutumban, mikor ismét egy farkasvonyítás törte meg a tűzropogást és a csendet, amint hazajutok és viszont látom Rivet is, nekiállok olyan bűbájok és igék megtanulásának, amit vészhelyzetek és szörnyetegek esetén tudok felhasználni. Addig sajnos mások kényszeredett segítségére szorultam.
- Renn. Ébren vagy?  - érdeklődtem tőle, miközben egyre közelebb és közelebb másztam hozzá. A végén már szorosan mellette feküdtem, úgy pislogtam fel rá. Még a kezemet is elhúztam a szemei előtt.
- Renn…légyszi hagy aludjak veled! - hozakodtam elő a kérésemmel, amit egy újabb farkasvonyítás és egy bagolyhuhogás kísért valami fura, beazonosíthatatlan zajjal.
- Léégysziiii!!! - tettem hozzá rémülten, bár fogalmam sem volt, hogy aludt e vagy sem. A szemei csukva voltak és egyenletesen lélegzett. Bár azt gondoltam, ha alszik, akkor is mellette maradok, a hallgatását igennek veszem. Nem állt szándékomban távolabb fészkelni magam tőle, gondolhatott felőlem, amit akart. Nem céloztam a közelségemmel semmire sem, egyszerűen csak be voltam tojva és nem tudtam még csak lehunyni sem a szemeimet a körülményeket tekintve.

megjegyzés: the self-loathing time
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jún. 26, 2015 7:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Elég nagy vihar közeledett. Szerencsésebb volt az éjszakát nem a szabadban tölteni, ezért valami fedett hely után néztem. Nem kellett sokáig keresgélni. Szinte köpésnyire volt is tőlünk egy barlangszerű vájat az egyik szikla oldalán. Tökéletes hely, hogy behúzódjunk az eső elől és kihúzzuk reggelig. Miután leültem és tüzet raktam, azon kezdtem gondolkodni, hogy másnap merre induljunk vissza. Pontosan nem tudta, hogy milyen távolra keveredtünk a szállástól, de volt elképzelésem, merre vagyunk és hogy juthatunk "haza". Eszembe jutott, hogy a főnökről és a jelentésről is teljesen megfeledkeztem. Nem mintha túl sok idő lett volna ilyesmire. Aztán a partnernőm is. Az utolsó képem róla, hogy sikolt és eltűnik a bokrok között egy medvemancs kíséretében. Biztos voltam benne, hogy megúszta, ennél rosszabbakat is túlélt már. Valószínűleg a medvék jól meghajtották, és most fáradtan fekszik valahol. Épp beleszívtam volna az utolsó szál bagómba, amikor arra lettem figyelmes, hogy a vöröske döbbent arccal néz felém.
-Megint az a lemerevedett ábrázat. - gondoltam magamban. Meg akartam kérdezni, hogy mire fel ez az ijedtség? Körbenéztem, mert az első tippem az lett volna, hogy megint egy bazinagy, szőrös pókkal szemez. Az imént is majdnem a saját hátára ugrott, úgy kiverte a víz a nyolclábútól, pedig csak békésen lógott az orra előtt. Pók nem volt ugyan, a vöröke engem nézett és egyszeriben benyögte, hogy ő már nem szűz. Egy pillanatra én is hasonló döbbent fejet vágtam, mint ő. Még a cigi is majdnem kiesett a kezemből. Azt mondta, hogy azért reagált így, mert régen érintették meg ott meg más egyéb helyeken.  
-Értem. - válaszoltam szűkszavúan, majd beleszívtam a cigibe. Nem igazán tudtam, mit reagáljak rá. Hihetetlen, de ezután a lány még annál is vörösebb lett, mint amilyen eddig volt. Pedig az sem volt semmi. Még soha életembe nem találkoztam olyan nővel, aki ilyen könnyen zavarba jött volna és ilyen fokú pirulásra képes. Kb. egy percig értetlenül néztem rá és azon tűnődtem, hogy ezt az infót most miért is osztotta meg velem? Hát nem teljesen mindegy, hogy mit gondolok róla?
-Ez most valami célzás akart lenni? - mondtam ki az utolsó gondolatomat kicsit hangosabban, mint akartam. Egészen kérdésnek hangzott, vehette akár is annak. Nem vártam rá választ. Az viszont nyilvánvalóvá vált, hogy rendesen beléptem az intimszférájába. Ezentúl nem árt odafigyelnem, hova nyúlok.
-Tudja mit? - pillantottam rá, miközben elnyomtam a csikket.
-Hosszú napunk volt. Jobb, ha lefekszünk aludni. - mondtam, miközben pár vastagabb ágat dobtam a tűzre.
-Holnap hosszú utunk lesz a szállásig. Nem árt, ha kipiheni magát. - tettem hozzá, majd mellkasom előtt keresztbe fontam a karjaimat, a hátamat a sziklafalnak döntöttem és próbáltam elaludni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 25, 2015 8:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next


Csak egy csendes pihenőre vágytam az után a hosszú és borzalmas nap után, semmi másra. Erre még a pocim is hangosan megkordult. Fogalmam sem volt, miféle pechszériába csöppentem, de nagyon reméltem, hogy mihamarabb elvonul a balszerencse fellege a fejem felől, mielőtt még be is diliznék. A rosszban annyi jó volt csupán, hogy a Renn rakta tűz kellőképp átmelengette lefagyott lábujjaimat. A lábujjaimon való merengésből rendi zsaru szavai térítettek vissza a valóságba. Azt kérte, ne haragudjak ha zavarba hozott, nem tudott valamit, amit én nem…Na jó, én sem tudtam abban a pillanatban, hogy mi az a dolog, amit ő nem tudott, amit én nem tettem meg, de nem is tudtam rajta sokat gondolkodni, mert szemerkélni kezdett az eső, a zivatar felénk ért, koromsötét fellegekkel, égzendüléssel. A melengető tábortüzet el is oltották a hatalmas, hideg esőcseppek. Lúdbőrözni kezdett a hátam, összerezzentem. Renn gyorsan talált hajlékot nekünk, egy kis sziklaodút. Nem tudtam, hogy vajon beférünk e ketten oda. Nem szívesen szorultam volna be ismét egy sötét kis helyre. Irtóztam az ilyen kisebb üregektől, a sötét, kicsi helyektől. Magam sem értem, hogy voltam képes abban a kis sziklavájatban megmaradni. Talán a félelem és élni akarás vett rá, hogy keressek ott menedéket. Ez a mélyedés legalább nagyobb volt az előzőnél. Így hát gyorsan követtem zsarukát eszem, nem eszem alapon, elvégre a tomboló viharnál még egy sötét kis lyuk is jobb volt. Máris jobban éreztem magam, amint a szél és esővédett helyre léptem. Az égiháború egyre erősödött, az esőfüggönyön alig lehetett keresztül látni, vadul csapkodta a sziklafal peremét. Ismét kirázott a hideg. A karommal átölelve magam letelepedtem a fal tövébe. Renn közben ismét tüzet gyújtott. Amint fellobbantak a lángok, és fény gyúlt a sötétségben, nyugodt sóhaj hagyta el ajkam. Csak el ne aludjon a tűz, könyörgöm! Amint ismét minden a helyére került, és Renn is letelepedett a tűzrakás elé, gondoltam végre én is megszólalok már. Rég voltam már ennyire csendes, mint az elmúlt negyed órában.
- Szóval…nem haragszom. Egyszerűen csak megleptél, annyira hirtelen tetted amit tettél. Ennyi az egész. - feleltem a szemébe nézve, majd gondolkodóba estem a be nem fejezett mondata miatt. Miről nem tudott, ami a nyúlkálásával kapcsolatban lehetett? Pörgettem az agyacskámat, nagyon pörgettem, hogy rájöjjek, mire gondolhatott. Végigzongoráztam magamban az összes lehetséges folytatást. Nem tudta, hogy én még…csupasz vagyok?? Ez hülyeség, hiszen nagyon jól tudta, élesek a hibridszemei. Nem tudta, hogy én még…fázom? De így nem értelmes a magyarázata első fele. Talán nem tudta, hogy én már rég voltam férfival és ennyiből rájött???? Nem. Akkor nem a ”még” szócskát használta volna. Aztán megvilágosodtam csak éppen nem egy Heurékával kísérve. Jesszusmáriaszentjóóózsef! Ha a ”már” szót kicseréljük a ”még” szóval és kivesszük belőle a ”rég” szót, akkor  viszont már értelmes a mondat. Nem tudta, hogy én még nem voltam férfival. A döbbenettől még a szám is tátva maradt. Renn azt hiszi, hogy még nem estem át a tűzkeresztségen. Komolyan ezt szűrte le a reakciómból??? Egy nő nem is lehet szemérmes anélkül, hogy ne lenne szűz? Még egy pillanatig csak pislogtam rá megdöbbenten, majd azonnal kimondtam, amire abban a pillanatban gondoltam.
- Renn, én nem vagyok szűz, ha erre akartál kilyukadni az előbb. Csak nagyon rég nem érintett már férfi azon a helyen. És máshol sem…- kaptam el a tekintetem róla és a narancsos, sárgás, vöröses lángokat kezdtem el fixírozni, miközben arra gondoltam, mi a jó édes francért osztottam meg ezt a kellőképpen bizalmas információt vele, mikor valószínűleg nincs is köze hozzá és nem hiszem, hogy különösképpen érdekelné. Ennyi erővel már kiírhattam volna a homlokomra, hogy vénlány vagy hogy szexugar. Ez nagyon hülyén hangzana kimondva. Még gondolatban is hülyén hangzik.
- Felejtsük is el. - legyintettem, miközben próbáltam lazán kezelni a helyzetet, de az arcom már ismét vörösen égett és nem a tűz melegétől. Utáltam, hogy pirulós voltam, mindig kellemetlen helyzetbe hozott a paradicsom fejem. Így sem tudtam az érzelmeimet sokáig elrejteni, de hogy még az arckifejezésemmel is elárultam kislányos zavarom, az már egyenesen nevetséges volt. Nem is csodálom, hogy szűznek gondolt, úgy viselkedtem, mint egy ostoba tinilány, akit épp felvilágosítanak, hogyan fogan meg a kisbaba. Bár manapság már a tinilányok sem olyan szendék, mint annak idején, csak én vagyok ennyire visszamaradott. Nem…nem is vagyok az, csak kivárom, míg eljön a megfelelő. A normális, aki mellett nem érzem azt az undort, fájdalmat vagy félelmet, amit kilenc évvel ezelőtt éreztem, mikor Dettyvel az utcán kerestünk pénzt, hogy legyen mit ennünk vagy épp ruházkodnunk, hogy ne mások levedlett, elnyűtt, kopott, lyukas, szakadt és lógó ruháiban kelljen iskolába mennünk.

megjegyzés: the embarrassment time
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jún. 23, 2015 11:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Nem sokat gondolkodtam a dolgokon. Kellett a gyújtó a tűzhöz, ezért lazán benyúltam és kivettem. Olyan természetességgel és könnyedén csúszott be a kezem a kabátom zsebébe, mintha csak egy álló fogason lógott volna. Tulajdonképpen a lány nagyjából úgy is állt ott, mint egy darab......fogas. Egy elég vörös fogas. Meg sem mozdult, teljesen le volt cövekelve. Elhúztam a számat. Ennyire kiakadt volna? Tudtam, hogy váratlan, amit csináltam, de nem hittem, hogy ennyire lesokkolom ezzel a kicsikét. Pedig még előre elnézést is kértem tőle, szóval számíthatott volna valami hasonlóra. Milyen fejet vágna most, ha a melleit fogtam volna marokra az öngyújtó helyett? Pedig eszembe se jutott hátsó szándékból megcsöcsörészni. Mindegy, mert így is mélyen érintette a dolog, pedig korábban algát szedtem a mellei közül, na meg a belső combjáról. Bár akkor ájult volt, arra nem emlékezhetett. Elnézve az arcát, talán jobb is, ha ez az én titkom marad. Már most úgy világitott a feje, mint egy fáklya. Ahogy figyeltem őt, az jutott eszembe, lehetséges-e, hogy a vöröske soha nem került még közeli kapcsolatba egy férfival sem? Ami azt illeti, ebben a pillanatban elég döbbent, szendeszűz fejet vágott és az arcpirulásai is elég árulkodóak voltam. Nehezen tudtam elképzelni, bár Frau Berger után, aki lényegében egy nők lakta zárdából szabadult fél éve, és a feszületen lógó Jézusalakon kivül más félmeztelen férfit azelőtt nem látott, nem is volt olyan elképzelhetetlen.
-Nem akar esetleg leülni? - kérdeztem a lány felé pillantva, aki még mindig ott álldogált és próbálta feldolgozni, hogy a kezem tiltott zónába keveredett. A szél hirtelen feltámadt és érződött a levegőben, hogy vihar közeleg. Elég szerencsétlen helyzet volt. Itt ragadtunk az erdő közepén, és nem sok fedett hely volt, ahová behúzódhattunk. Amikor újra a vöröskére pillantottam, az idegesen a nadrágját tapogatta, mint aki elvesztett valami fontosat, aztán feladva a kutatást közelebb jött és leült a tűz mellé.
-Ne haragudjon, nem akartam zavarba hozni...nem tudtam, hogy maga még nem....- magyaráztam, de nem érkeztem befejezni a gondolatomat, mert közben eleredt az eső. Éppen csak belobbant a tűz és kezdtünk volna kicsit átmelegedni, amikor a vihar felénk ért. A tábortűzünk két másodperc alatt kialudt. Jobbnak láttam behúzódni a sziklaperem alá. Ránézésre nem volt valami sok hely, de annyira elég volt, hogy kihúzzuk ott reggelig és ne ázzunk el.
-Jöjjön. - szóltam a kis vörösnek, és fejemmel az odu felé böktem. Menet közben összeszedtem néhány, még száraznak mondható ágat, majd újra tüzet raktam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 21, 2015 9:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next


A drága rendi hibrid zsaru ismét megmentette az életemet. Már sokadjára. A vérét ajándékozta nekem második alkalommal. Nagyon hálás voltam neki és miután új erőre kaptam megöleltem és adtam neki egy cuppanóst az arcára. Azt hittem, hogy majd közli velem, hogy ne személyeskedjek ennyire, de nem tette, sőt! Jól láttam?? Elmosolyodott?? Ohh, de még mennyire. Mon Dieu! Renn tud mosolyogni! És milyen sármos a mosolya! És…és a gödröcskéi! Hát nem hiszem el! Mikor még az arcomon is végigsimított az ujjaival, teljesen beleborzongtam és csak pislogtam fel rá nagy szemekkel. Úgy mustráltam a mosolygós arcát, mintha az elmémbe akarnám print screenelni. De megtettem, elraktároztam a képet és talán egy életideig kitart majd, mert úgy gondoltam, ilyen kivételes helyzet nem adódik még egyszer az életben vele. Kicsit zavarba is jöttem a saját gondolataimtól és Renn pofátlanul szexi és édes mosolyától. Halvány pír kúszott az arcomra ujjainak érintése nyomán. Már épp azt készültem mondani neki, hogy többet is mosolyoghatna, mert jól áll neki a mosoly, ám hirtelen lenézett a mellkasomra és azt dünnyögte, hogy kabát. Igen, az volt rajtam, az ő kabátja, mivel ő adta rám, szóval nem igazán értettem, hogy mi lehet a probléma.
- Mi??? -  néztem rá értetlen arckifejezéssel, mire csak annyit mondott, ne haragudjak, majd minden átmenet nélkül lehúzta a cipzárt és váratlanul benyúlt a kabátba. Mit műűűvel??? Hűvös esti levegő áramlott be a nyitott kabáton keresztül, összerezzentem és libabőrös lettem. Nagyon lassan tekintettem le a mellkasomra. Mi…miért nyúlkál??? Mikor a karja hozzáért a melltartómhoz és a kezén lévő kis szőrszálak megcsikizték a fedetlen részeket, ismét megborzongtam, majd azt követően teljesen ledermedtem. Mozdulni sem tudtam, odacövekeltem a talajhoz. Még a levegőt is benntartottam. Csak az Isten és Charlotte anyám tudja, hogy mikor járt utoljára férfikéz a mellem közelében, erre ez a szexin mosolygó rendőr, a megmentőm épp közel járt ahhoz a számomra már intimnek tekintett zónához, ami évek óta parlagon hevert. Az arcom olyan vörössé vált, mint egy stoptábla, hirtelen már a hideg levegő miatt sem fáztam, sőt, az arcomat inkább locsolni kellett volna, annyira lángolt. Egy pár pillanatig elidőzött a keze a mellkasomnál, nem zavartatta magát, olyan természetességgel matatott a melleimnél, mintha csak egy sörért nyúlt volna be a hűtőbe. Csak az valahogy nem tudatosult benne vagy szimplán csak nem vette tudomásul, hogy én nem egy hűtőszekrény vagyok, egy tárgy, ami nem reagál a környezetére, hanem egy hús vér nő. Kivette a kabát zsebéből, ami kellett neki. Persze, hogy az a hülye bagó volt a ludas a dologban. Miután végzett a kotorászással, egyszerűen felhúzta a cipzárt és nekiállt tüzet gyújtani. Amit csinált, az enyhén szólva kiakasztott. Hisz olyan lazán viselkedett, mintha országos barátok lettünk volna. Oké, én szerettem volna tényleg összebarátkozni vele, de ez kezdésnek sok, mi több sokk volt. Csak álltam ott bambán bámulva magam elé, emésztenem kellett még a szituációt. Lehet, neki vagy másnak ez tök természetes jelenség volt, biztos sok női ismerőse volt, akik nem vették rossz néven az ilyen vagy ehhez hasonló helyzeteket, de nekem ez nem volt természetes. Mert nem voltam hozzászokva az ilyen intim szituációkhoz már évek óta. Elmerengve, mozdulatlanul álltam még ott percekig kirívóan rőt ábrázattal, miközben a hűs esti szél meglobogtatta szintén vörös fürtjeimet és pár kósza levelet fújt el mellettem. A shortom még nem száradt meg teljesen, borzongás futott végig a testemen. Ettől rögvest eszembe jutott valami. Megtapogattam a zsebemet, ahová Renn borotváját rejtettem, de nem volt ott. Ne ne ne ne ne neeeeeeeeeee! Körbetapogattam magamon a farmert, de a borotvának hűlt helye volt. Nem lehet, hogy elhagytam az egyetlen szőrtelenítő eszközt is, amim volt!!!! Nem lehet igaz, hogy lehetek ennyire szerencsétlen??? Rennek meg sem kottyan majd egy kis szakáll az álla alatt, együtt tud majd élni vele, de én nem tudok együtt élni egy jeti lábbal!!! Csüggedt sóhaj hagyta el ajkamat, fogalmam sem volt mit tegyek. Az egyik lábam nagyon fázott, lenéztem a csupasz jéghideg lábujjaimra és akkor eszméltem csak rá, hogy igen, a fél pár cipőmet is elhagytam még valahol fent a sziklán, mikor Renn ellökött és én legurultam az oldalán. Ismét csak sóhajtottam nyugtázva a tényeket, miszerint a szettem felét elhagytam és alig volt rajtam valami, ami megmelengette volna kicsit a hidegtől fagyos testemet. Ha Renn nem adta volna rám a kabátját, már rég megfagytam volna. Miután a tűz sikeresen fellobbant, szótlanul letelepedtem elé egy farönkre és a csupasz lábujjaimat kezdtem melengetni. Ekkor a gyomrom mennydörgés szerűen megkordult. Aztán még egyszer. Na már csak ez hiányzott. Éhes voltam, de egy sötétedő erdő kellős közepén nem várt senkit svédasztal. Maximum én lehettem volna svédasztal a ragadozó vadak számára.

megjegyzés: the shocking time
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 21, 2015 5:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Nem kértem ki a véleményét. Figyelmeztetés nélkül a szájára nyomtam a vérző csuklómat, és ivásra utasítottam. Ez most nem az a helyzet volt, ahol nyafoghatott. Vagy iszik, vagy reggelre az ibolyákat szagolja alulról. A grimasza elárulta, hogy nincs kedvére a vérivás, mégis erőt vett magán és nagy kortyokba nyelte a véremet. Látszott az arcán, hogy erősen küzd a hányingere ellen. Ismerős volt a helyzet. Eszembe jutott, amikor én ittam először vért, hát nehezen vette be a gyomrom. De idővel hozzá lehet szokni. Amikor úgy tűnt eleget ivott, elhúztam a szájától a kezemet.
-Máris jobb színe van. - jegyeztem meg, majd a csuklómra pillantva észrevételeztem, hogy a sebem nyom nélkül eltűnt. Mintha bele sem haraptam volna. A lány lába is kezdett normális emberi végtagra haszonlítani. Tudtam, hogy most már nem lesz nagy baj, megmarad. Ennek ellenére még nem ugrálhatott. Míg a kis vörös a sziklák tövében pihent azt várva, hogy a vérem kifejtse jótékony hatását és teljesen helyre jöjjön, addig összegyűjtöttem néhány nagyobb faágat tüzelő gyanánt. Kezdett teljesen ránk sötétedni és a levegő is egyre hűvösebb lett. A vastagabb ágakból és pár marék száraz avarból egy csinos kis rakást építettem a part egyik szélvédett részén, nem messze a szikláktól. Már csak egy valami hiányzott. Belenyúltam a zsebembe, de az öngyűjtóm nem volt benne. Aztán a nadrágom másik zsebében kutattam, de ott sem találtam. És a farzsebeimben sem volt. Gondolkodóba estem, hová tettem a gyújtómat. Reméltem, hogy nem hagytam el a tóban búvárkodás közben. Ekkor a vöröske mellém lépett és a fejét a mellkasomba nyomva rám csimpaszkodott. Hálás volt, amiért ismét kisegítettem és még egy puszit is nyomott az arcomra. Halványan elmosolyodtam, és végigsimítottam az arcán, majd a tekintetem kicsit lejjebb vándorolt.
-A kabát. - vágtam be váratlanul.
-Miss Noiret...ne haragudjon. - mondtam ennyit, mielőtt kicsit eltoltam magamtól a lányt, majd minden előrejelzés nélkül lerántottam a zipzárt, nagyjából a köldökéig és ugyanezzel a hirtelen mozdulattal nyúltam be az öngyújtómért a kabátom belső zsebébe. Nem akartam letaperolni, de a karom mégis hozzáért a melltartójához. Nem igazán gondoltam át, hogy reagál erre a vörös. Aztán eszembe jutott, ha már ígyis-úgyis belemásztam a ruhájába, akkor már annyira mindegy.  Vállat vontam és gondoltam, akkor már a cigimet is kiveszem, ami szintén a belsőzsebbe lapult. Mondván, hamarosan úgyis rá fogok gyújtani, és célszerű egy cipzárnyitással elintézni a dolgokat. A cigisdobozt a zsebembe nyomtam, de a gyújtót kézközelbe hagytam. Már fordultam volna a rakás felé, mikor eszembe jutott, hogy a kislányt kitárulkozva hagytam. Nem mondtam semmit, csak felhúztam a cipzárt. Majd mintha mi sem történt volna, leguggoltam a farakáshoz és tüzet csiholtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 20, 2015 8:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next


Eléggé nyúzottnak éreztem magam, szinte belepréselődtem Rennbe. Azzal nyugtatott, hogy minden rendben lesz. Úgy gondoltam, ha egy kicsit pihenhetnék, utána tényleg jobban lennék. Vacogtam, a fogaim összekoccantak. Renn megfogott és egy hatalmas szikla tövébe ültetett. Nem hittem volna, hogy délutánra feltámad a szél. A távolban sötét viharfellegek gyülekeztek. Nem akartam még megázni is, ennyire nem lehet kegyetlen velem a sors. Ha tudtam volna, hogy mi lesz a kirándulás vége, rendi zsarura bíztam volna a kardigánomat. Vagy el sem indultam volna. Az is túlzás, hogy indultam, mert Renn cipelt. Szóval el sem cipeltettem volna magam erdőjárásra. A sötét fellegekre bambulva gondolkodtam, egy pillanatra lehunytam a szemem. Hirtelen valami melegség borult a testemre. Lenéztem, Renn igazgatta rám a kabátját, majd felhúzta a cipzárt. Bágyadtan néztem fel rá, majd halványan elmosolyodtam.
- Köszönöm. Így kicsit jobb. - köszöntem meg egy ásítással kísérve. Elpilledten hunytam be a szemeim, a fejem lecsuklott. Az alvás és ébrenlét határán egyensúlyoztam, de a mérleg egyre jobban az álom javára billent. Renn hangjára lettem figyelmes, ezért kinyitottam fáradt szemeim. Az állam a hüvelyk és mutatóujja közé fogta és felemelte lekókadt fejem. Nem akarta, hogy aludjak. Szabályosan megtiltotta. A tekintete komoly volt. Ismét lehunytam elnehezült szemhéjaim, de azonnal fel is pattintottam, mert a fejemben Renn hangja visszhangzott. ”Nem aludhat el! Maradjon ébren!” Nem igazán értettem, mért nem hagyott pihenni.
- Reeenn…de én nagyon…álmos vagyok. Csak egy iciripicikét...légysziii. - kértem tőle, miközben nagyot ásítottam, úgy pislogtam fel kimerülten. Totálisan kimerülten. A szemhéjaim lecsukódtak. Ha akkumlátoros lennék, most bizonyosan töltőért sírna a szám. De az erdőben sehol sincs konnektor. Lehet Renn engem is úgy szétkapna, mint Detty mobilját. A fejem oldalra dőlt. Próbáltam ébren maradni, erősen próbálkoztam, de a testem már nem akart engedelmeskedni nekem. Majdnem elaludtam, de Renn szóval tartott, azt kérte, hogy igyak. Már épp meg akartam szólalni, hogy köszönöm, de nem vagyok szomjas, csak álmos, és nehezen, de ismét kinyitottam a szemem, ám akkor váratlanul a számhoz nyomta a csuklóját, ami…vérzett. Ijedten pislogtam fel rá első momentumra, mikor a meleg folyadék a számhoz ért, de aztán megértettem, mit akart. Meg akart gyógyítani, méghozzá a saját tulajdon vérével. Ismét. Nem akartam meginni, nem szerettem a vér ízét, még a sajátomat se kóstolgattam. Hiszen milyen épeszű ember inna vért? Nem voltam vérszívó, és soha nem kerültem még olyan helyzetbe, hogy ilyen nemű gyógymódot kelljen igénybe vennem. Ahogy a meleg folyadék a számba ömlött és lenyeltem, felfordult a gyomrom is. De nem mertem ellenszegülni rendi hibridzsaru szavainak, ezért lenyeltem a második kortyot is. Kakaót iszol Shelly, kakaót iszol. KAKAÓT. Ezt mantráztam magamnak, miközben nagy kortyokban nyeltem a meleg folyadékot,  hogy ne jöjjön vissza, ami egyszer lement. Nem akartam csalódást okozni neki, és visszaöklendezni az értékes vérét, ha már rám pazarolta. Ráadásul úgy voltam vele, a kínlódásnál ez sokkal elviselhetőbb. A nyelvemmel közben véletlen meg-megnyalintottam a csuklóját, de másképp nem ment a művelet. Reméltem azért, hogy nem veszi zokon a nyalogatásomat. Amint már nem csöpögött egy csepp folyadék sem a számba, elhúztam a fejem. Csupa vérmaszatos volt a szám és még Renn kabátjára is csöppent a vörös folyadékból, de nem volt nálam zsepi és nem tudtam, hogyan töröljem le. Még erőm sem volt hozzá. De egy pár pillanat múlva már éreztem Renn vérének jótékony hatását. Már nem fáztam annyira, az álmosságom is ülepedett. A végtagjaimból távozott az elnehezült érzés, és egy negyed órával később végül minden fájdalmam tovaszállt. A bokám ismét helyrejött, jobb volt mint újkorában. Megtapogattam, az ödémás duzzanat teljesen eltűnt. Óvatosan lábra álltam, de semmi sem történt. Nem hasított többé fájdalom a lábamba. Megkönnyebbült sóhaj hagyta el ajkamat. A széltől hullámokat verő vízhez sétáltam, leguggoltam és megmostam az arcomat. A víz nagyon hideg volt, de legalább levitte az alvadt vérmaszatot. Renn kabátját is kicsit átdörzsöltem, de nem nagyon akartak lejönni róla a rászáradt vérpöttyök.  Ha visszatértünk a kunyhóba, az első dolgom az lesz, hogy kimossam a kabátot, gondoltam magamban. Végre mélyet szívhattam a hűs hegyi levegőből, bár a vér fémes illata még nem tűnt el teljesen, kicsit bántotta még a nózimat. Hogy tudnak a vámpírok ezen élni??? Borzalmas az íze. Miután kicsit rendbe szedtem magam, felálltam és megfordultam. Minden etikett és illemszabályt felrúgva odaszaladtam rendi zsaruhoz és átöleltem őt a derekánál fogva, majd hozzábújtam a mellkasához. Biztos voltam benne, hogy teljesen hülyének vagy mániákusnak nézett, de nem érdekelt abban a pillanatban. Soha életemben nem mentettek még meg ennyiszer, ezért rettentő hálás voltam neki, és valahogy meg akartam hálálni. Csillogó, mosolygós szemekkel pillantottam fel rá.
- Nagyon szépen köszönöm! El sem tudom mondani, mennyire hálás vagyok neked Renn. Ígérem, ezek után megpróbálok hasznosabb lenni mindenki számára! - csicseregtem neki sugárzó mosollyal, majd felpipiskedtem és egy puszit nyomtam az arcára.

megjegyzés: the recovery time
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jún. 19, 2015 10:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Nőt még ilyen ramaty állapotban nem láttam. A lábára alig tudott ráállni, a bokája hatszorosára dagadt, tele volt horzsolással a teste, az arca fáradt volt és még a hideg is rázta. Megpróbáltam lábra állítani, de az első lépésnél összecsuklott, mint egy rosszul szétnyitott napozóágy. Még azelőtt elkaptam a karját, hogy lefejelte volna a földet. Sok minden hiányzott neki, de egy csinos púp a feje tetején egészen biztosan nem. A vöröske erőtlenül kapaszkodott a derekamba, miközben a fejét a mellkasomnak döntötte.
-Minden rendben lesz! - nyugtattam. Mondania sem kellett, látszott rajta, hogy szarul van. Az sem segített rajta, hogy erőltettük az állást. Ezért megfogtam a derekát és kicsit arrébb, szélvédett helyre vittem, majd leültettem az egyik szikla tövébe. Ott didergett egy szál cicifixben. Szerencsére a kövület tetején volt a kabátom, amit még azelőtt hajítottam oda, hogy utána ugrottam a tóba. Lekaptam onnét, majd ráterítettem a vöröske vállaira. Nem volt túl vastag, sem túl meleg, de a semminél jobb volt. Azon tűnödtem, hogy mit csináljak. Coleman lehet most is elintézte volna a leápolását két sebtapasszal, de ide most kicsit több kellett. A lány álmos volt és aludni akart. Ennél rosszabbat nem is tehetett volna. Elalszik és véletlen többé nem is kel fel. Nagyokat pislogott, a feje néha lecsuklott, és egy hajszál választotta el, hogy tényleg bealudjon ott nekem. Ujjaim közé fogtam az állát és magam felé fordítottam az arcát.  
-Felejtse el. Nem aludhat el! Érti? Maradjon ébren! - magyaráztam neki, bár ő már félig álomországban járt. Láttam a vöröskén, hogyha ez így megy tovább, nem húzza ki reggelig. Az pedig elég kellemetlen lett volna nekem, na meg neki is. Nem engedhetem meg, hogy pont most haljon meg, amikor egy medvetámadáson, egy könnyűvizi búvárkodáson és egy újraélesztésen is túl vagyunk. Mivel a legközelebbi kórház is mérföldekre volt és még csak egy aspirin sem volt nálunk nem sok lehetőségünk maradt. Egyszer már segített rajta a vérem, valószínű most is fog. Előhúztam az agyaraimat és beleharaptam a csuklómba. Azonnal kiserkent a vérem.  
-Miss Noiret...igyon! - mondtam, és a vérző csuklómat azonnal a szájára nyomtam. Nem tartottam fontosnak, hogy megkérdezzem, akar-e a véremből. A véleménye nem sokat számított. Ha élni akar, iszik.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jún. 19, 2015 8:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next


Renn elég meggyőzően érvelt, hogy nem akart bántani. Az ösztöneim most már nem azt sugallták, hogy meneküljek előle minél messzebb. Úgy éreztem, megbízhattam benne és ezáltal helyreállt a lelki békém. Az szilánkosra tört tükörlapot ismét egybe öntötték. Elvégre Dettyben is teljes mértékben megbízom, márpedig vámpír. És nem különösebben kedvelem a vérszívókat és a veszélyesebb lényeket. Szóval a hibrideknél is akadhatnak kivételek, példának okáért rendi zsaru. Úgy gondolta, dobjunk fátylat a múltra. Aprót bólintottam.
- Húha, elég kevéske a létszám. - elcsodálkozó pillantást vetettem rá, miután megosztotta velem azt a meglepő tényt is, hogy a világon összesen csak négyen ismerjük a titkát, őt magát is beleértve. Úgy éreztem magam, mintha valami titkos klub szeánszába nyitottam volna be véletlen, olyasmit tudtam meg akaratlanul is, amit nem szívesen mutatott volna meg nekem önszántából. Bár én sem hangoztattam túl gyakran, hogy boszorkány vagyok. Még Rennek sem említettem, de ez elhanyagolható tény volt. Majd megtudja egyszer. Vagy rájön magától. Bíztam benne, de még nem akartam elárulni magam. Az olyan lenne, mintha teljesen lecsupaszítanám előtte önmagam. Ahogy lepillantottam a mellkasomra, konstatáltam, hogy félig meddig már ki is tárulkoztam előtte. Természetesen elvárta tőlem, hogy bizalmasan kezeljem ezt az információt.
- Számíthatsz a diszkréciómra. Ígérem, hogy ez a mi titkunk marad. - azzal jelképesen cipzárt húztam a számra. Amit megfogadtam, azt mindig be is tartottam maradéktalanul, úgyhogy Rennek nem lehetett félnivalója. Tőlem aztán senki sem fogja megtudni, miféle bestia lakozik benne. Bár Detty is felettébb kíváncsi volt rá és nehéz is lesz úgy tenni előtte, mintha semmit sem tudnék. Kiszagolja, ha hazudom vagy sunnyogom. De megoldom valahogy, mert ezen információ kinyilatkoztatásához nincs jogom. Annyira belemerültünk a beszélgetésbe, hogy egy pillanatra el is feledkeztem a fájdalomról. Csak amikor ismét megmozdultam, akkor éreztem meg, hogy talán nem kéne erőltetni semmit sem. Annyira ki voltam fáradva testileg, lelkileg is a sok gyötrelem után, hogy legszívesebben azt mondtam volna Rennek, hogy hagyjon ott a repedésben, hagy mumifikálódjak oda, mert minden egyes mozdulat fájt, a végtagjaimat rettentően nehéznek éreztem. Talán egyszer, párszáz, ezer év múlva rám találnának és kiállítanának valami múzeumban, mint a Cascade hegységben talált nő múmiája. Lehet még valami fura nevet is rám aggatnának, mint Ötzire. Én lennék Cascadia, a hegyi lány. Szép kilátások. Nagyon elálmosodtam és majd megfagytam. Rendi zsaru azt kérte tőlem, hogy bújjak elő a rejtekhelyemről és én el is fogadtam volna a felém nyújtott kezét, de nem értem el, mert beszorultam. És annyira sajgott minden egyes végtagom, hogy nem szívesen erőlködtem. Ezért megkértem, hogy segítsen ki, de pechemre egy talpig szőr, rusnya pókocska  lengedezett elém és a frászt hozta rám. Sikítva kértem Rennt, hogy segítsen rajtam, elvégre ahol egy szőrös pók feltűnik, ott lehet több is. Egy egész pókcsalád. Még jobban kirázott a hideg a gondolattól, hogy esetleg egy pókfészekbe fészkeltem be magam. És lehet ez volt a legfiatalabb pókica. Reménykedtem benne, hogy nem így van. Renn a segítségemre sietett és szabad ég szárnyára pöckölte a nyolclábú jószágot, ami turbó sebességgel esett be a bokrok közé. Egy pillanatra még meg is sajnáltam, mert átéreztem a helyzetét. Renn mindkettőnket szabadesésbe küldött. A különbség csak az volt, hogy neki volt hálója, nekem meg nem, így én rosszabbul jártam, mint a pókocska. Annyira rosszul, hogy segítség nélkül sehová sem tudtam volna menni. Renn kihúzott a sziklamélyedésből, és kérdezett is valamit, de nem nagyon tudtam rá válaszolni, mert konkrétan nem bírtam lábra állni, nemhogy még járni is. Gyötrelmes volt az elnehezült végtagjaimmal mozgást produkálni. Egyik járó végtagom sem engedelmeskedett. Aztán végül sikerült fél lábra ereszkedni, de  mivel alig volt már erő a testemben, nem tudtam koordinálni a mozgásom, rendi zsaru mellkasának dőltem és átkaroltam a derekát. Ha nem kapaszkodtam volna belé, úgy elborultam volna, mint egy fadeszka. Szükségem volt egy támasztékra. Azt hiszem, ezzel a kínlódásommal megválaszoltam a kérdését.
- Renn, nem tudok mozogni. A testemben dúl a kálvária. Nem érzem túl jól magam. - néztem fel rá lefelé görbülő ajkakkal, szomorú szemekkel, miközben az ujjaim lassan már elfehéredtek a pólója markolászása közben. Már nem mertem tőle semmit sem kérni azok után, ami történt. Így is jóval többször segített, mint az elvárható lett volna. Olyan esetlennek, gyengének és idiótának éreztem magam, folyton rá voltam szorulva. Tényleg csak egy nyűg voltam, amit folyton cipelni kellett, nem volt több hasznom, mint egy zsák burgonyának. Ettől a ténymegállapítástól a kedvem sem lett jobb, sőt, eléggé elkámpicsorodtam. Nem mintha nem nyújtottam volna így is éppen elég lehangoló látványt. A mellkasába fúrtam a fejem. Nem hibáztattam volna azért, ha ott hagyott volna a fenébe és nélkülem tért volna vissza a kunyhóhoz. Detty biztosan a keresésemre indult volna, én pedig addig meghúztam volna magam valahol, ahol apránként meggyógyítottam volna magam. Igen, a boszorkány erőm most jól jött volna, legalább a lábamat meg lehetett volna gyógyítani. De féltem. Így sem maradt sok energiám, ha még a gyógyító erőmet is bevetettem volna, akkor annyira kimerültem volna, hogy talán el is veszett volna az erőm mindörökre. Nem mertem kockáztatni, ezért maradt a szenvedés és a tűrés.
- Talán, ha kicsit aludhatnék. Annyira hideg van és olyan álmos vagyok. - beszéltem a zsaruka mellkasának döntve a fejem, miközben lúdbőrzött az egész testem. Jó érzés volt hozzábújni a meleg bőréhez, de ez még nem volt elég, hogy a kihűlt testemet átmelegítse.

megjegyzés: the suffering philosophy time


A hozzászólást Michelle Noiret összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 20, 2015 3:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 18, 2015 7:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
A vörös egy vájatban talált menedéket magának. Nem igazán tudtam, mit csináljak vele. Ott kuporgott és csak bőgött. Ekkor gondoltam az lesz a legjobb, ha felhomályosítom a történtekről. Be is jött, mert amint belekezdtem abbahagyta a sírást. Az első kérdéséből kiderült, hogy nem tévedtem. Ez a nőszemély tényleg azt gondolta, hogy meg akartam ölni.
-Túlreagálta. Felejtsük el. - javasoltam, mikor magyarázkodni kezdett a viselkedése miatt. Aztán kíváncsian megkérdezte, hányan tudják, hogy hibrid vagyok.
-A teremtőmön és Frau Bergeren kivül senki. És szó szerint senki. - válaszoltam vállat vonva.
-Illetve most már maga. - javítottam ki magamat. Ez nem volt olyan dolog, amit szívesen reklámoz az ember. Nem hiányzott, hogy frászt kapjanak tőlem és homokot vágjanak a képembe.
-Éppen ezért...Miss Noiret, remélem számíthatok a diszkréciójára. - utaltam rá, hogy jó néven venném, ha ez kettőnk között maradna. Közben felé nyújtottam a kezem, hogy felsegítsem, de a lány nem mozdult. Azt gondoltam, biztos nem kér a segítségből, kimászik majd egymaga. Nekem így is megfelelt. Ám ekkor kijelentette, hogy beszorult, majd újra sirásra állt a szája. A lány és a rés között cikázott a tekintetem. Valahogy nem lepett meg, hogy beragadt. Olyan szűk volt az a hely, hogy az is csoda volt, hogy egyáltaláln be tudta tuszkolni oda magát. Elnézhettem volna a szenvedését, de már így elég megviselt volt. Újra a kezemet nyújtottam neki, de ijedten felsikoltott. Aztán megláttam a pókot ereszkedni lefelé a sziklaoldalon. Nem volt túl nagy, kb. egy fél ökölny ha lehetett. Ott himbálozótt a kis vörös orra előtt és jóformán a képébe vigyorgott. Meglepett, hogy a vöröske jobban meg volt rémülve a nyolclábútól, mint az én hibrid alakomtól. Mélyet sóhajtottam, majd a nyiláshoz léptem. Legguggoltam a lányhoz, majd egy laza kézmozdulattal elpöcköltam a nyolcszeműt. Olyan szép ívben repült a hálójával a bokrok közé, hogy öröm volt nézni. A veszély elhárult.
-Jöjjön. - mondtam, majd megfogtam a karjait és kiszedtem a sziklák közül.
-Lábra tud állni? - kérdeztem tőle, majd a bokájára pillantottam.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Vissza az elejére Go down
 

A rendőrség titkos szállása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Venus ideiglenes szállása
» Rendőrség
» Rendőrség
» Titkos kripta
» Titkos szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Seattle :: Seattle Police-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •