Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jún. 10, 2015 5:31 pm
Ugrás egy másik oldalra
first and middle and last

[You must be registered and logged in to see this image.]

személyes információk

• becenév: Leena Lena Len
• születési idő: 1994.07.18
• születési hely:• kor: 23
• play by: Bonnie Wright
• foglalkozás: Boszorkánykodok
[You must be registered and logged in to see this image.]

• faj:Boszorkányokat
• család: Szeretem a családomat! Anyukámmal nagyon jó kapcsolatot ápolok, sőt mi több ő az én lelki társam. Mindig tőle kérek tanácsokat, de van amikor saját magam oldom meg a problémáim, de azért néha jól esik elfogadni egy-egy tanácsot. Édesapámmal is nagyon jó a kapcsolatom, csak ő most elutazott egy időre de remélem, hogy hamar láthatom, mert szeretném látni de minden nap levelezgetünk tartjuk a kapcsolatot na és persze anyával is tartja aminek nagyon örülök. De a nagyinak is van, amikor el kell a segítségem a boszorkány konyhába! Imádom őket a lehető legjobb családban nevelkedtem és nem vagyok, egy elkényeztetett gyerek.

a felszín alatt
Általában kedves de csak azokkal akik megérdemlik, de legtöbbször, egy gonosz boszorkány. Már csak, azért is mert nem tudom mennyire befolyásolható a fekete mágia terén. Sokszor ülök a szobámban és bújom a könyveket, de azonban figyelgetem Nealt, aki már régóta tetszik nekem. Sosem haragudtam rá és nem is tudok egyedül Aidaielre de hát ez van lényegében ezen is túl kell lépni egyszer. Hosszú vörös hajam lebomlik a vállamra, de változtatni szoktam, hogy szeretem de egyébként kiengedve tükrözi a csodálatosan gyönyörű kreol arcomat. Magassarkúkat szeretem de a laposakat is amik inkább kényelmesebbek.

user információk
Nyílt titok! Smile
életem lapjai
Régen kaptam anyukámtól, egy naplót amit a mai napig gondosan írogatok. Néhány apró részeket kihagyok ha úgy veszem nem tartom fontosnak, már pedig minden szó fontos. Mint mindenki más úgy kezdi.

Kedves Naplóm
A mai napom Neal figyelgetésével kezdem. Csak úgy, hogy ne vegyen észre de jól tudja ki vagyok. Hisz a fekete mágiámmal szeretném magam mellett tudatni ellenben, hogy ott van az a másik lány Adialedel, akivel nem csípjük egymást.

Vissza az elejére Go down
 

Leena Reynolds

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» leena
» Ryan Reynolds
» Chelsea Reynolds
» Leena, the wicked witch

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •