Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Mollie Ainsworth

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 25, 2015 6:13 pm
Ugrás egy másik oldalra
Mollie Valerie Ainsworth


személyes információk

becenév » Mondjuk Mollie?
születési idő » 1997 január 30.
születési hely » London, UK
kor » 18 év
play by » Hannah Murray
foglalkozás » tanuló

faj » animágus
család » Nemrég még volt, ma már nincs. Halottak. A szüleim, az öcsém, a nagynénémék, az unokanővérem és unokabátyám és a nagyszüleim is. Mind mind halottak. Boszorkány és animágus családból származom. Én animágusnak születtem, az unokatestvéreim boszorkánynak. Mindig is családban köttetett meg a különleges kötődés, száz évvel ezelőtt még a családon belüli házasság sem volt ritka. Unokatestvérek, másodunokatestvérek léptek frigyre. Persze ez mára nem dívik, soha nem mentem volna hozzá Maxhez, az unokabátyámhoz. De most már senkim sincs, magamra maradtam és a világ olyan nagynak és ijesztőnek tűnik…

a felszín alatt »
Mindig is szófogadó, szorgalmas lány voltam. A hangsúlyt a tanulmányaimra fektettem, jó egyetemre szerettem volna bekerülni, éppen ezért nem vettem részt semmilyen partizásban, hajrázásban és egyéb értelmetlen dologban, amit a korombeliek csináltak. Nem érdekeltek a fiúk, nem voltam soha pasizós fajta. Úgy gondoltam mindig is, ráérek még ismerkedni később, ha már idősebb leszek. Életemben egyszer csókolóztam, azt is Amerikában egy üvegezés alkalmával, mikor az unokanővérem, Cadie elvitt az egyik barátnőjéhez. Már a fiú nevére sem emlékszem, nem is lényeges, mert elég nyálasan csókolt. Komoly lány voltam, éltanuló, mindig becsülettel végeztem el a rám szabott feladatokat. Ezért sokan sznob picsának neveztek, de nem érdekelt engem. Persze akkor jó voltam nekik, mikor rólam kellett lesni a dolgozatoknál. Nyitott, érdeklődő és megértő voltam azokkal szemben, akiket érdemesnek találtam a társaságomra. Ők mindig is számíthattak rám, bármi is történt.  Őszinte voltam, nem hazudtam senkinek semmilyen helyzetben sem.  Mindig fel voltam készülve mindenre, mindig volt egy B tervem. Sosem féltem felvállalni azt aki vagyok.  Bár precíz és pontos voltam, de kicsit különc és bohókás is a magam világában. Ebbe a kis univerzumba viszont csak keveseket engedtem be.  Szerettem írni, mindenféle történetet. De csak keveseknek mutattam be az irományaimat, pedig eléggé termékeny voltam ilyen téren. Nem adtam esélyt a keselyűknek, hogy támadási felületet találjanak rajtam. Mély érzésű ember voltam és nem féltem kimutatni az érzelmeimet a szeretteim és a barátaim felé. Optimista voltam…
De minden megváltozott abban a pillanatban, mikor az az őrült férfi berontott a nagynénémék ajtaján és borzalmas dolgokat tett. Nem értem, miért pont én éltem túl? Miért? Milyen lehetnék ezután? Minek volt értelme az a sok fáradozás, hogy utána mindent elveszítsek? Milyennek kéne lennem? Jelenleg nem vagyok optimista. Soha nem féltem semmitől, most félek a rám váró jövőtől, a világtól. Magamba fordultam, mert már csak magamra számíthatok. Nem tudok mosolyogni. Fogok-e még valaha? Nem akarok szociális gondozásba vagy nevelőszülőkhöz kerülni, nem is fogok. Most már nem leszek az a szófogadó, rendes lány, aki voltam. Nem lehetek, mert valahogy túl kell élnem, erősebbé kell válnom. Egyetem? Erről lemondhatok egy időre. Pedig mennyire akartam, mennyire vágytam rá. Erre a helyzetre miért nincs B tervem? Miért fekszem ürességgel magamban egy kórházi ágyon, miközben tudom, hogy talán már soha nem lehetek önmagam? Elvették tőlem a családom, a gyermeki ártatlanságom, az életem, mindent, ami valaha én voltam, vagy fontos volt a számomra…
Külsőségekben nem tűntem ki a tömegből soha, elég átlagos kinézetem van. 165 centis magasságommal nem vagyok egy égimeszelő. Vékony vagyok, de nem az a gebe fajta. Hosszabb, szőke hajam van, a szemem színe csokoládébarna.
Általában fehér állatok alakját szoktam felvenni. A kedvencem mindig is a fehér holló volt. Ha tehettem, holló alakban röpködtem a város felett, élveztem a szárnyalást, a szabadságot. Olyankor úgy éreztem, semmi sem szabhat gátat nekem.

user információk »

Név » user neve ide
Kor » user kora ide
Multik » multik az oldalon ide
életem lapjai »
Elmúlt a fehér zaj, kitisztult a kép. Egy tiszta kórházi ágyon ébredtem, fehér kórházi hálóruhában. Miért is vagyok én itt?? Gondolkodóba estem, belesajdult a fejem. Odakaptam, be volt kötözve. Mi történt??? Emlékfoszlányok, emlékképek kezdtek beugrani.
 
Seattleben vagyunk a nagynénéméknél. Cadie a párnáját szorongatva, hason fekve pihen az ágyán, miközben elhallgatja az új, fanyar humorú szerelmi történetemet. Szerette, ha megosztottam vele a történeteimet. Egyszerre csak vérfagyasztó sikolyok és dulakodés zajai szűrődnek be az ajtón keresztül, rémülten csapom össze az irományos könyvecskémet. Nem merek kiszaladni, hogy megnézzem, mi történik odakint, életemben először lefagyok egy kényes szituációban, moccani sem merek. Cadie kimegy. Soha többé nem tér vissza. Csak a sikolyait és a szenvedését hallom, de nem kiált segítségért és én gyáva módon nem szaladok ki segíteni neki. Nem tudok, képtelen vagyok rá. Ehelyett nyúlszívűen bebújom az ágy alá, a fülemre tapasztom a kezem, és magamat nyugtatom. Erős karok ragadnak meg a lábamnál fogva és húznak ki az ágy alól. A szörnyeteg lihegni kezd, vér csöpög a padlóra a kezéről. Félősen húzom össze magam, meglátom, hogy a lábam vértől maszatos és felsikítok. Nemsokkal azelőtt a vörös folyadék még Cadie testében folydogált.  A férfi arca el van torzulva, vérmaszatos a szája, a szemei sárgán merednek rám. Egy hibrid. Rajtam tartva a szemét elindul és megtörli a kezeit Cadie takarójában. A tekintete ismét emberi, sötét szempár mér végig engem. Félek, rettenetesen félek. A szörnyeteg rám veti magát. Nem látok mást, csak az éjsötét, vérszomjas tekintetet és az arcát. Soha nem feledem, egész életemben kísérteni fog. Ajka mosolyra húzódik a sikolyom hallatán, folytogatni kezd a véres ujjaival. Abban a pillanatban megtörik a lelkem előtte. Át kell változnom, el kell menekülnöm, szólal meg bennem a túlélési ösztönöm. Átalakulok alatta egy szempillantás alatt egy fehér macskává és szaladok, de nem jutok messzire, mert elkap és a szekrényhez hajít. Beverem a fejem a szekrény oldalába, csúnyán vérezni kezd. Visszanyerem emberi formámat. Nem marad több erőm küzdeni ellene, tudom, hogy eljött a vég. Elégedett mosollyal kapja fel sajgó, elernyedt testem, majd fogja, és  legurítja a lépcsőn. Nem marad más, csak a fehér zaj.

Sajgó testemben fájdalomtól gyötörve ébredek. Hányingerem van. Rettenetesen fáj mindenem, de muszáj oldalra dőlnöm, mert a gyomrom nem bírja, kieresztem hát, aminek jönnie kell. Forog velem a világ. Ülő helyzetbe tolom fel magam, gyötrelmes minden egyes mozdulat. Megtörlöm a hányás szagától bűzlő szám és körbenézek. Sírógörcsöt kapok.  Én még élek, de a gyermeki ártatlanságom örökre odaveszett. Azt sikerült kiölnie belőlem a szörnyetegnek. Körülöttem  halál szaga terjeng. Alvadt vér tapad mindenre a házban, mindenhol ernyedt testek hevernek. Halott testek. A családtagjaim, mindenki…halott. Rendőrök törnek be felfegyverkezve, egy csomó rendőr, ujjal mutogatnak rám, mozog a szájuk, de nem értem, mit mondanak. Fáj a szívem, a mellkasom, szűkös a levegő. Elszédülök, a látásom homályossá válik. Elterülök a hűvös padlón és nem marad más, csak a fehér zaj.

Hisztériás zokogásban törtem ki. Nem lehet igaz, ez nem igaz, biztosan csak egy rossz álom!!!! Londonban még minden rendben volt!!!! A továbbképzésünk után, bezsebelve az A-level érettségit,Nadinenal és Kierannal uszodába mentünk úszni. Élveztük tinédzser éveink utolsó nyarát. Szeptembertől egyetemre fogunk járni. Már csak az volt a kérdés, kit hova vettek fel. Én természetesen a Harvardot céloztam meg első körben és mindenki szerint biztos helyem volt már ott. De hogy tényleg felvettek-e? Ezt talán soha nem fogom már megtudni. Mi lesz Poppyval? A drága kiskutyámmal? Ki vigyáz rá ezentúl??? És mi lesz velem? Rám ki fog vigyázni??? Hova kerülök??? Haza akartam menni Londonba, vissza akartam térni az indulás előtti pontra, hogy megakadályozhassam ezt az egész borzalmat. Terveim, céljaim voltak!  Kieran azt mondta, a nyár végén elárul egy nagy titkot nekem, Nadinenal fel akartunk készülni az egyetemi éveinkre, költözni akartam, felnőtté válni. De nem ilyen kegyetlen módon. Ha nem fájt volna minden egyes végtagom, akkor a párnámat vagy a takarómat püföltem volna, de csak hisztérikus sírógörcsre futotta, egy poharat vágtam a falhoz. Egy orvos rontott be az ajtón két nővér és egy egyenruhás rendőr kíséretében. Az egyik nővér lefogta a vállaimat.
- Miss Ainsworth, nyugodjon le! Minden rendben lesz, érti? - szólt barátságos mosollyal, miközben valami injekciót fecskendezett az infúziómba.
- Minden rendben lesz. - simított végig a homlokomon, de hiábavalónak és hazugnak éreztem a szavait. Tudtam, hogy már semmi nem lesz rendben. Semmi sem lesz ugyanolyan. Semmi sem lesz a régi. Én sem. Én éltem, de a lelkem egy része a családommal együtt halt. Pillanatokon belül elnyomott az álomtalan álom. Nem maradt más, csak a fehér zaj.



A hozzászólást Mollie Ainsworth összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 11, 2015 7:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Mollie Ainsworth Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 10, 2015 10:38 pm
Ugrás egy másik oldalra


gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk a diaries frpg oldalán


Kedves Mollie,
olvasva a lapodat kissé rögtön lelki társra találtam benned. A jellemzésed miatt mosolyognom kellett, hiszen már azt hittem, kezdenek kihalni az olyasfajta lányok, mint te, de szerencsére megnyugtattál, hogy nem így van. Persze, hogy megtört, ami veled történt... szörnyű dolog, nem tudni, hogy ki és miért végzett a családoddal és együtt élni azzal a teherrel, hogy míg ők halottak, neked csak a zavaros gondolatok jutottak... részvétem, nagyon sajnálatos, ami veled történt. De elénk tártad, hogy mennyire motivált és okos személy vagy, próbáld meg túltenni magad a lehetetlenen, mert az élet tárt karokkal vár még rád.
Nagyon szépen megszerkesztett lap volt, amit öröm volt olvasni, tehát nem is tartalak fel tovább. Foglalózz, majd keress partnereket, remélem jól fogod érezni magad! Jó szórakozást! Smile

Vissza az elejére Go down
 

Mollie Ainsworth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cora Grace Ainsworth

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Animágusok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •