Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Hell's Bells bár

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 06, 2012 5:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Rendben. - Húztam meg az utolsó kortyokat is az italból már így is volt jócskán a fejemben, de ez még rá is tett egy picivel. Azt hiszem amint ágyat fogok el fogok aludni.
Nagy nehezen feltápászkodtam és követtem Tylert, majd bemásztam a kocsiba és hátrahajtottam a fejemet majd vártam, hogy végre megérkezzünk valami motel féleséghez.

(Welch motel)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 06, 2012 5:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Ezt sosem fogom lezárni magamban..-vontam egyet a vállamon és jócskán meghúztam az üveg tartalmát. -Mondjuk muszáj lesz..-tettem még hozzá és felálltam az asztaltól.
-Húzzunk el innen és keressünk egy motelt. -erőltettem egy vigyort az arcomra, majd a pulthoz sétáltam és kifizettem az italokat és a kijárat felé indultam megvárva Mattet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 06, 2012 4:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Egy ideig még el-el iszogattam a whiskymet, majd később megjelent Tyler és leült mellém. Talán eljutott az agyáig amit az előbb mondtam legalábbis a szavaiból ezt szűrtem le.
- Akkor meg férfiból vagy szóval túl fogod élni és akkor tényleg ünnepelheted a szabadságodat. De most még te is tudod, hogy ezt nem zártad le teljesen magadban. És ahhoz minimum egy beszélgetés kell. - Kortyoltam bele újból az üvegembe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 06, 2012 6:39 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Nem válaszoltam a kisebb monológjára. Lehet, hogy igaza volt és tényleg fel kéne hívnom, de ez még korai. Talán jobb is így. Felálltam az asztaltól és odasétáltam ahol ő magában iszogatott.
-Lehet, hogy tényleg fel kéne hívnom. -csaptam le a whiskys üveget a asztalra és odaültem mellé. -De erre még nem vagyok képes..És ha szándékosan hagyott el és látni se akar? -vetettem fel és beleittam az üvegbe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 05, 2012 8:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Telefon vagy valami? Ha nagyon akarnád el tudnád érni, de haver ha nem akarod, majd más megteszi azt hidd el nekem. És most egyáltalán nem magamra gondolok. Elveszíted őt ténylegesen.. Lehet, hogy csak azt akarta hogy keresd meg vagy valami. Lehet ez egy fura női logika arra, hogy megmutasd neki mennyire fontos neked. - Hadartam el gyorsan, majd inkább csak intettem egyet és egy üres asztalhoz ültem az üveg whiskym társaságában. El sem hiszem, hogy ezen veszekedünk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 05, 2012 7:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Odasétált hozzám és egyből számon kért a kijelentésem miatt. Nem is érdekel már, azt sem értem, hogy miért húzom fel magam ezen.
-Igen azt....-mondtam közömbösen és meghúztam az üveget amit még mindig a kezemben szorongattam.
-Kérjem számon? Komolyan?-kérdeztem felvont szemöldökkel-Azt sem tudom, hogy hol a pokolban van...De tudod mit? Nem is érdekel. Menj vissza ahhoz a csajhoz..-utasítottam, bár már belőlem is jócskán az alkohol beszélt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 05, 2012 7:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Később jutott csak el az agyamig, hogy mit is mondott. Egy ideig talán Carolinet képzeltem oda, de most már egyáltalán nem.
- Te most komolyan azt hiszed, hogy Carolinet képzeltem oda? - Sétáltam oda hozzá, majd összefontam a karomat a mellkasomon. - Jó egy darabig lehet, de most már csak jól akarom érezni magam olyan nagy baj ez? Meg hát ha zavar, hogy egy Carolinehoz hasonló lánnyal szórakozom akkor talán menj vissza hozzá és kérd számon. Vagy tudom is én..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 05, 2012 7:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Nem úgy kéne jól érezned magad, hogy Carolinet képzeled a helyébe..-néztem rá hidegen, majd amikor félrelökött nem reagáltam semmit csak hagytam, hogy visszamenjen a szőke csajhoz. Ebben a pár percben már többször is megfordult a fejemben, hogy itt hagyom a fenébe és visszamegyek a városba, ő meg majd hazajön ahogy akar, de inkább mással vezettem le a feszültséget és az egyik asztalnál üldögélő lányhoz sétáltam és odavágódtam mellé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 05, 2012 7:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Egy ideig még jól éreztem magam, majd a következő pillanatban amikor már úgy ahogy észhez tértem Tyler szorított a falhoz.
- Haver, nem te mondtad hogy érezzem jól magam? Épp azt teszem. Nem tudom most mi a bajod. - Löktem félre az útból, de nem túl keményen, csak éppen hogy elférjek mellette, majd visszasétáltam a szőkeséghez és megittuk a kezében lévő italokat és a poharakat leraktuk az asztalra aztán táncolni kezdtünk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 05, 2012 7:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Matt..-rivalltam rá erélyesebben amikor már a lány fenekét markolászta. Az egy dolog, hogy vége Caroline-al és ez a lány nem is ő, de Matt teljesen ebben a hittben van és ez már kezdett az idegeimre menni.
Adtam még neki pár percet hátha lecuppan róla, de nem... -Haver állj már le!-löktem neki az egyik falnak.
-Kezdesz túlzásokba esni. -szorítottam továbbra is a falhoz hátha magához tér, bár kétlem. Túl sokat ivott ahhoz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 05, 2012 6:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Nem gyakran csinálok ilyet, most mégis megtettem. Elkezdtem nyalni falni a lány közben kezeimmel végigsiklottam a testének minden egyes szegletén, majd fenekén megpihentettem a kezemet amibe párszor bele is markoltam ezáltal bele-bele mosolyodva a csókba.
Tyler kérdését elengedtem a fülem mellett. Nem tudom, hogy ez most az alkohol hatása volt-e bár valószínűleg igen. De ha már Carolinet nem csókolgathatom hadd csókolgassam a hasonmását.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 04, 2012 2:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Óvatos voltam, nem vette észre senki más.-vontam egyet a vállamon. Amikor a szőke visszajött Matt-hez azonnal egymásra tapadtak mint két éhes pióca. Nem tudtam először mire vélni a dolgot, az jött le nekem az egészből, hogy Matt még mindig érez valamit Caroline iránt és be kell valljam, hogy én is még ha most jelen pillanatban gyűlöltem azért amit tett.
Talán lehet nem kellett volna ennyi piát adni a kezébe.
-Matt..Ugye ezt nem azért csinálod mert olyan mint Caroline?-kérdeztem rá miközben még mindig egymást falták ami egyre jobban kezdett idegesíteni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 04, 2012 1:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Összevontam a szemöldökömet, majd hátrapillantottam a lány után aki amikor kellő távolságba ért megszólaltam. - Vettem észre haver. Azért lehetnél kicsit óvatosabb is. - Mondtam majd tekintetem újból a kis szöszire csúszott aki mosolyogva nézett rám miközben várta az italt amiért elküldtem.
- Örülök, hogy végre észrevetted. - Vigyorodtam el, majd ahogy közelíteni kezdett a kezében az italokkal elindultam felé, majd óvatosan figyelve arra, hogy ne löttyintse ki az italt gyengéden magamhoz húztam és megcsókoltam. Most végül is olyan volt, mint ha Caroline csókoltam volna meg. Szóval Tyler lehet egy picit ki fog bukni rám. De valahogy most nem tud érdekelni. Ez valószínűleg a pia hatása, mert most jelenleg semmi és senki nem érdekel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 04, 2012 1:13 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Valami kimondhatatlan érzés volt az a pár perc amit a vére okozott számomra, csak akkor zökkentem vissza a valóságba amikor Matt odajött.
-Ez..ez valami isteni volt.-jegyeztem meg egy széles vigyorral az arcomon, bár én se hittem volna, hogy tényleg ezt mondtam. Letöröltem a vért a számról és mélyen a lány szemeibe néztem. -Felejtsd el ezt az egészet és menj szépen vissza a barátnődhöz, a nyakad pedig takard el valamivel!-simítottam végig az arcán és vigyorogva néztem ahogy eleget tesz a kérésemnek.
-Ha te most nem jössz ide már ő se lenne..-fontam össze a karjaimat, és szemmel követtem ahogy a csaj vissza riszál a barátnőjéhez.
Amikor a másik megfordult csak akkor tűnt szembe a hasonlóság közte és Caroline között aminek láttán egy pillanatra el is kerekedtek a szemeim.
-Az a csaj kiköpött Caroline nem?-kérdeztem felvont szemöldökkel, bár lehet, hogy csak én képzelgek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 04, 2012 1:04 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
A végére egész jól belejöttem a dologba, majd felfigyeltem arra is, hogy Tyler mennyire élvezi a helyzetet. Az a csaj igen nagyon kivan már éhezve egy pasira. De hát tessék imáit meghallgatta a jó isten és idesodort minket. Vagyis inkább számára csak Tylert.
Én magam sem tudom miért táncolok ezzel a lánnyal. Legszívesebben újból Carolinenak csapnám a szelet. Jézusom, mikre gondolok én? A legjobb barátom ex-mennyaszonnyáról ábrándozom hát nekem is elmentek otthonról.
Megráztam a fejemet, majd Tyler felé néztem aki rá volt tapadva a lány nyakára. Rosszat sejtettem. Nyeltem egyet, majd elengedtem a szöszi csajt a karjaim közül. - Hozz valamit inni, rendben? - Kértem tőle kedvesen, majd odaléptem Tyler mellé. - Haver ezt nem itt kellene.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 04, 2012 12:56 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
A lány mintha csak egy pióca lett volna úgy tapadt rám. Persze ez most cseppet sem zavart, inkább megpróbáltam élvezni a helyzetet. Végigsimítottam a nyaka finom bőrén miközben ő hátat fordítva hozzám simulva táncolt. Éreztem, hogy eljött az a pont amikor nem foghatom vissza magam, valahogy túl csábító volt a vére, bár sosem gondoltam volna, hogy valaha ilyet mondok. Hogy Mattnek ne tűnjön föl a dolog túlzottan, magam felé fordítottam lányt. Istenem nem hittem volna, hogy még valaha ilyet teszek..
-Ne sikíts csak táncolj tovább!-néztem mélyen szemeibe és hátrasimítottam a haját, majd szinte már azonnal éreztem azt az olthatatlan vágyat és ahogy a szemfogaim kibújtak szinte azonnal a nyakára tapadtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 04, 2012 12:44 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Meg sem kellett igazán szólalnom Tyler mindent elintézett. További beleegyezésemre nem is volt szüksége. A lányoknak is rendelt egy kis töményet amit készséggel felhajtottak én pedig nyeltem egyet amikor láttam, hogy úgy nyelik le, mintha sima víz lett volna. Felajánlotta a táncot.. Ne remek pont azt amiben nem vagyok valami remek.
Nagyot sóhajtottam arra gondolva, hogy már megint mibe keveredtem. Tyler kinyírna ha megtudná, hogy még vannak érzéseim Caroline iránt. Plusz még az is, hogy ez a lány akit most már a táncparkett féleségen pörgetek vagyis inkább próbálom. Teljesen hasonlít rá nem értem.. Most vagy nem tűnt fel neki a hasonlóság vagy nem akarja észrevenni.
A pia éreztem, hogy hatni kezd mert a következő pillanatban már a lány nyakát csókolgattam és szőke fürtjeivel játszadoztam. Közben eszembe jutott, hogy azért Tylerre oda kell figyelnem nehogy túlságosan is kísértésbe essen a lány vénáját illetően.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 03, 2012 11:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Ez a beszéd.-veregettem meg a hátát ahogy meghúzta az üveget és amint ő is úgy én is elindultam a kiszemeltek irányába. Matt már be is vágódott az egyik mellé, úgy látszik csak egy kis alkohol löket kellett neki.
-Sziasztok!-köszöntem én is és levágódtam melléjük. -Nos ha nincs ellenetekre akkor a vendégeink vagytok egy körre....vagy többre.- vigyorodtam el és a csapos felé intettem, hogy hozzon valami töményet. Hamar kihozta és a lányok szinte azonnal le is húzták. -Ez igen..-néztem rájuk elismerően.
-Ha már úgy is megy valami zeneféleség...nincs kedved egy kis..-kerestem a megfelelő szót rá-..kedv csináláshoz?-böktem a táncparkett felé ahol szinte teljesen sötét volt, csak egy két lámpa ami a hangulatért volt felelős villant meg időnként. -Akkor hajrá!-néztem Matt-re vigyorogva amikor a lány beleegyezően bólogatni kezdett.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 03, 2012 11:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Tudod mit rendben legyen. Igyuk le magunkat a sárga földig, hogy erre az egészre ne emlékezzünk és basszunk el egy estét ezzel. - Húztam meg az üveget és annyit kortyoltam bele amennyit csak bírtam, majd odasétáltam és bevágódtam egyik lány mellé és egy vigyor kíséretében köszöntem nekik.
- Sziasztok. - Fura de a mellettem ülő csaj akit végül is akkor én fogok felszedni erre az estére nagyon hasonlított Carolinera. Legalábbis most minden vele kapcsolatos emlék beszűrődött a fejembe.. Vajon Tyler nagyon megharagudna rám, ha megpróbálnék összeállni vele? Hát azt hiszem ezt soha nem fogom megtudni, mert szerintem ezt legbelül Tyler is tudja, hogy Caroline szereti. Csak most taszít magától minden egyes gondolatot és el akarja fogadni azt, hogy csak úgy lelépett. Pedig szerintem soha nem tenne ilyet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 03, 2012 9:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Jaj, ne csináld már!- forgattam meg a szemeimet és odasétáltam elé- Életemben nem igéztem meg senkit, de ne is akarj rákényszeríteni. Engedd el magad! Legalább most. -néztem rá már szinte fagyos tekintettel. Ez volt az egyetlen dolog amit nem bírtam benne, nem tud feloldódni és akkor még ő papol nekem az unalmas életéről.
-Egy próbát megér. Ha nem jön össze akkor nem kell.-vontam egyet a vállamon és beleittam az üvegbe, majd következő mondata hallatán nem tudtam, hogy ezt leszólásnak vegyem vagy másnak.
-Ekkora baj, hogy próbálom magam túltenni a múlton? Talán neked is ezt kéne. Tovább lépni az egyhangú és unalmas életeden. -támaszkodtam meg a pulton.
-Esküszöm ha nem fogod ezt élvezni akkor te döfhetsz belém egy karót.-mutattam a mellkasomra, és amit mondtam komolyan is gondoltam. Mondjuk biztos voltam benne, hogy élvezné a dolgot csak kell neki az ösztönzés.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 03, 2012 8:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Mert azt hiszem az nem én lennék. Pontosan jó így ahogy van. - Összevontam a szemöldökömet amikor szerveződni kezdett. Tényleg jól nézett ki a csaj, de könnyen kapható. Én meg nem az a típus vagyok aki ezt szereti. Szeretek udvarolni meg ilyen baromság. Szépen lassan haladva. Igen ez vagyok én.
- Haver. - Mondtam kicsit halkan mikor a kezembe vettem a whiskyt. - Én nem te vagyok, hogy csak úgy felszedjek egy nőt. Nekem ez nem fog menni. - Tekintetem ugrándozni kezdett a whisky és Tyler között továbbra is a bárpultnál ücsörögve. Talán ha többet innék mernék valamit csinálni, de amíg nincs bennem elég pia.. Tuti nem fog nekem menni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 03, 2012 8:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Ahogy lehúzta az italt egy érdekes grimaszt vágott utána amin akarva akaratlanul is elröhögtem magamat.
-Unalmas? Akkor miért nem próbálod meg feldobni valamivel? -kérdeztem felvont szemöldökkel és az asztalra csapva a poharat jártam körbe a tekintetemmel a bárt.
-Nézd!-böktem a mutatóujjammal az egyik csinosabb nő irányába aki persze nem volt egyedül hanem egy másik nővel volt.
-Szedd fel az egyiket! Az enyém pedig a másik. -vigyorodtam el-Ha már eljöttünk idáig akkor legalább érezzük jól magunkat. -bokszoltam bele a vállába, majd a pultos gyerek felé szegeztem a tekintetemet. -Hozz két üveg whiskyt, de gyorsan!-adtam ki az utasítást és amint megkaptam a kért italokat az egyik üveget Matt kezébe nyomtam, majd felálltam a pulttól.
-Mire vársz? -kérdeztem széttárt karokkal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 03, 2012 7:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Tudom. - Vigyorodtam el mikor kihozták az italunkat a sajátomat rögtön fel is hajtottam és egy kisebb grimaszt vágtam hozzá, hiszen tényleg elég tömény volt.
- Velem semmi. Élem az unalmas hétköznapjaimat kivéve amikor akad valaki aki feldobja valamilyen hírrel. Mint például most te. De velem nem történik semmi érdekes. - Sóhajtottam egyet, hiszen így belegondolva a többiekhez képest elég egy unalmas életem van. Ami egy szempontból lehet jó is, de azért sosem árt egy kis izgalom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 03, 2012 12:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Mikor leültünk szinte azonnal rendelte is az italokat.
-Számból vetted ki a szót haver.-vigyorogtam és percek kérdése volt, hogy meg is kapjuk a rendelést.
-Egyébként...veled mi a helyzet? -kérdeztem, majd lehúztam az újonnan kihozott italomat.
Kezdtem unni, hogy vagy én vagy Caroline a téma, ezért muszáj volt valami újat felhozni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 03, 2012 1:51 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Nagyot sóhajtottam, majd hosszabb gondolkodás után kiszálltam a kocsiból és némán követve őt beindultam a bárba. Ha esetleg úgy határozna, hogy táplálkozni akar valakiből itt leszek aztán maximum most azt is megtanulja kontrollálni.
Amikor beértem körbenéztem és hát ezért is jöttünk ide. Részek emberek mindenhol és kevésbé szégyenlős hölgyek.
Levágódtunk a pulthoz, majd mielőtt Tyler megszólalhatott volna rendeltem. - Kettőt a legtöményebb italukból. - Szóltam a csaposnak.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Vissza az elejére Go down
 

Hell's Bells bár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: A határokon túl :: Staunton-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •